Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonyi ajándékötletek SK?

ZITIMI
Létrehozva: 2002. szeptember 25. 09:57
Szeretnék jó ötleteket összegyűjteni a karácsonyi készülődéshez, amelyeket egy hét éves kislány segítségével is meg lehet csinálni. Az újságokban mindig van egy-kettő, de szerintem mindig van valakinek olyan kipróbált, "jól elsült" ötlete, ami kamatoztatható!
És idén megint elhatároztam, hogy időben elkezdem a készülődést. . . !!!

Tavaly a család felnőtt tagjai leginkább saját készítésű "Martinit" kaptak, szépen feldíszített, a receptet is tartalmazó címkével ellátott üvegben, amire még sógyurma díszeket is csináltam (kupak, csillagok, holdacskák. . . ) ill. sógyurmából csináltunk lyukacsos mécsestakarókat, amit arany-barna és ezüstös kék temperával befestettünk és lelakkoztunk. Hozzáillő gyertyatartó is készült, nomeg képkeret, amibe a lányom képe került. Indításnak ennyit . . . .
  1. Torolt_felhasznalo_225051
    Torolt_felhasznalo_225051
    2002. október 20. 01:37126.
    Szerintem eléggé jó és finom ötlet a feta sajt olajban. Nagyobb darab (kb. 6-9 dkg) feta sajtokat megforgatod általad készített fűszer-mixben. Ez állhat pl. apróra vágott szárított chilipaprika, őrölt bors, oregano, majoranna, rozmaring, bazsalikom stb. Bele rakod egy jól záródó üvegbe, azért fontos a jól záródás, mert így nem illannak el az ízek. Amikor tele raktad a sajtokkal annyi olíva olajat öntesz hozzá, hogy ellepje (de az üvegbe még maradjon azért hely). Berakod hűtőbe, kb. 8 napig érleled. Nagyjából úgy 3 hétig áll el a hűtőben. Isteni finom és nagyon fincsi salátákhoz is.
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy igazi durva tengeri sót hol lehet kapni? Nem erre a jódozott finomított fajtára gondolok, amit a Corában vagy a Tescoban lehet kapni, hanem arra az igazi nagy durva sóra. Előre is köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. október 19. 19:03125.
    Bocsi, de nem voltam gép közelben. Tavaly Vácon vettem egy papírüzletben, de Pesten is láttam az Üllő úti hobby-boltban.
    előzmény:
    ZITIMI (101)
     
  3. Torolt_felhasznalo_613329
    Torolt_felhasznalo_613329
    2002. október 19. 17:04124.
    Sziasztok! Találtam a Baross utcában egy nagyon jó boltot!!!! Fajátékokat, szalmadíszeket, kosarakat nagyon jópofa dolgokat lehet venni. Ha még nincs is pontos elképzelésed, hogy mit keresel, akkor megindíthatja benned a gondolatokat:)
    Én egy aranyos adventi koszorút vettem, nagyon tudom ajánlani, nézzetek be oda!!! (A pontos cím: Fakopács Kft. Baross utca 46. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_514401
    Torolt_felhasznalo_514401
    2002. október 18. 22:24123.
    Bocs, még folytatom. Nagyon sok koszorut, gyertyatartót készitettem, kisebbeket, nagyobbakat, akkorát is mint a sütőben a legnagyobb tepsi. A nagyhoz kell kb. 1kg liszt és 1 kg só, 6 dcl viz és 10 ek étolatj. Hatalmas lesz, sulyos, de gyönyörü. Elkészitem a koszoru alapot kb6-7-8 cm átmérőjü hurkát, amit koszoruformává alakitok. Vizzel lehet összeragasztani. /ecsettel megkenjük a tésztát/ A gyertyával, amit majd beleteszek, kiszurom négy ponton /adventi/ és a lyukak mellett megdiszitem a koszorut, de dugig, tehát az alap szinte nem is látszik ki. Először leveleket teszek rá tésztából, /kerek lapos forma 1-2mm, késsel erezetet rajzolok, megcsippentem a végét/ majd almákat készitek /kis gömbölyü labdacsokat készitek, a végébe szegfüszeget szurok/ vagy körtét, gyümölcsöket, kis bogyókat , diókat formázok, illetve hosszu lapos vékony tésztacsikokból szalagokat is teszek a koszorura. Fenyőágat is lehet tésztából, mindent amit csak akartok. Kicsi gyertyatartóval kezdjétek, utánna lehet naggyal folytatni. A gyertyatartót gombócból formázom, akkorából amekkora a 2 kezem között elfér. Gyönyörü simára gömbölyitem, szintén a gyertyával lyukat nyomok bele, majd levelek, gyümölcsök, vagy virágok jönnek rá. Lassan sütöm, akkor szép ha már barnás árnyalatu. A sütő nem egyformán süt, igy az egyik rész barnább lesz, a másik világosabb. A csónaklakk még kiemeli ezeket a szép árnyalatokat, ezért jó a sütőben sütni. Évekig eláll, nem repedezik és nem bödösödik. Ha fali koszorut készitetek, ne felejtsetek beletenni akasztót, illetve merevitőnek 1-2 vastagabb drótot. Sok sikert, nagyon jó az oldal!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514401 (122)
     
  5. Torolt_felhasznalo_514401
    Torolt_felhasznalo_514401
    2002. október 18. 22:04122.
    Maystar annyit tennék még hozzá a sókerámiákhoz, hogy én mindig sütőben sütöm, 1/2 óráig takarékon nyitott sütő ajtónál, majd félóráig takarékon csukott sütőajtónál, és félóránként emelem a sütési időt, kb. 2 és 2és fél óra hosszáig sütöm őket - mérettől függően. Igy biztos hogy abszolut kiszárad, és nem büdösödik, mert ha radiátoron száritod, a belseje, sohasem fog teljesen kiszáradni. Csónaklakkal ecsettel lakkozom, mert erőteljesebb és szebb fényt kapnak a kerámiák. Előszeretettel csinálok babákat, kicsit, nagyot, kedves disz, ill. ajándék. Ha kidomborodót szeretnék késziteni a tészta alá megformázott alufóliát teszek, s igy térben is domborubb, formásabb lesz a munka. Az én receptem Pető Éva-:Sógyurma cimü könyvéből származik, 2o dkg finom só, 20 dkg finom liszt - nem mindegyik liszt jó! - 2 ek étolaj, és 125 ml. viz. Ha valakit érdekel a sókerámia, szivesen segitek, kb 2 évig nagyon sokat foglalkoztam vele.
    előzmény:
    maystar (121)
     
  6. 2002. október 18. 14:23121.
    Nem igazán értem, hogy miért írjátok, hogy megbüdösödik. Elég sokszor készítettem hasonlót, de nem volt később büdös. Lehet, hogy azért, mert én minden esetben lefújom lakkal. Szép felületet is kapok, nem málladozik a széle, és a port is le lehet törölni róla. Az olívaolajat pedig pláne nem értem, mert az könnyebben avasodó olajféleség. Maradjunk akkor már a parafin-olajban.
    előzmény:
    ZITIMI (120)
     
  7. 2002. október 18. 10:35120.
    Örülök neki, hogy időben jött a tanács. Elég vacak volt, amikor a keresztlányomtól egy helyes ajándékot kaptam, - ami egyébként nem rossz ötlet - egy kis doboz tetejére rádolgozott-ragsztott ilyen sókerámiát, lefestette-lakkozta és kibélelte ékszeresdobozkának. Az éjjeliszekrényemen tartottam egészen addig, amíg büdösödni nem kezdett. Utána kénytelen voltam tőle megválni. . . .
    A sókerámiát egyébként anyagában szoktam úgy is színezni, hogy temperát dolgozok bele. Például egy szép fehér kerámia IKEA lámpát, melyet karácsonyra (!) kaptunk anyósoméktól sikerült leverni a földre. Az izzófoglalatot tartó kerámiarész tört ripityára. Fehér temperával összedolgozott sókerámiával pótoltam-ragasztottam javítottam ki. Vizes kézzel simítottam el felületét és fogpiszkálóból tettem bele kis darabkákat keresztbe, hogy a foglalat és az izzó súlyát elbírja. Fél éve bírja és jól működik! És nem büdösödik. . .
    Ja, meg akkoriban esett ki egy csavar a falból, ami a kedvenc órámat tartotta. Benyomtam a lukba egy kis sókerámiát (ilyen tapétaragasztóssal csináltam!) és utána a kiesett csavart. Két nap múlva visszaakasztottam az órát. Azóta köszöni, jól van! És csak kezet kellett mosnom az akció után.
    A maradékot nylonzacskóban a hűtőben tartottam és még hetekig működőképes volt a sógyurma!!!!
    előzmény:
    tornado (119)
     
  8. 2002. október 18. 10:08119.
    Köszönöm a jótanácsot, már át is írtam a recept erre vonatkozó részét. :))))
    előzmény:
    ZITIMI (117)
     
  9. 2002. október 18. 10:07118.
    Köszönöm szépen gyors válaszod! Le is mentettem snell a receptet, és remélem hamarosan ki is élhetem kreativitásom ebben a témában is:)
    előzmény:
    maystar (113)
     
  10. 2002. október 18. 09:42117.
    Ehhez csak annyi, hogy feltétlenül olivaolajat használjatok, mert a napraforgóolaj hamar avasodik ebben a keverékben!!!! Az oliva elég sokáig bírja!
    előzmény:
    maystar (113)
     
  11. Torolt_felhasznalo_732059
    Torolt_felhasznalo_732059
    2002. október 18. 09:34116.
    Ezt priviben szerettem volna, de saja elég szétszórt vagyok. Bocsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732059 (115)
     
  12. Torolt_felhasznalo_732059
    Torolt_felhasznalo_732059
    2002. október 18. 08:12115.
    Tedd már meg légyszi, hogy nekem is elküldöd a progit. Már tavaly is naptárat szerettem volna készíteni, de nem jött össze! Előre is köszi!
    Címem: hamkrisz@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613329 (30)
     
  13. Torolt_felhasznalo_613329
    Torolt_felhasznalo_613329
    2002. október 17. 15:51114.
    Találtam parafadugókat, minden méretben. Mindenkinek csak ajánlani tudom: Para Metál Kft. VIII. Szigony utca 6.
    előzmény:
    Dettix (112)
     
  14. 2002. október 17. 15:39113.
    A következő arányokat javaslom a só-liszt gyurmához:
    3 rész só
    2 rész liszt
    kb 1/2 kg-nyi szárazanyaghoz
    100-125 ml szobahőjű víz
    1 evőkanál olaj
    lehetőség szerint 1 kanál tapétaragasztó.
    Ez jól összegyúrva folpackkal beborítva hosszabb ideig is eláll. Persze az alaptészta is festhető ételfestékkel, kakaóval, gyömbérrel, paprikával , fahéjjal(így még illatos is) A kész formákat én előszeretettel a radiátoron szárítom ki. Ez azért jó, mert igaz, hogy 1-2-3 napig tart a száradás, de a hirtelen nagy hőtől megrepednének a figurák.
    előzmény:
    tornado (111)
     
  15. 2002. október 17. 14:50112.
    Egyszerű gazdaboltba lehet dugót kapni, pl a Szent István krt Bajcsy sarkán van egy. Ott minden méretben kapsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613329 (86)
     
  16. 2002. október 17. 12:02111.
    Nagy örömmel olvastam az eddigi hozzászólásokat, természetesen sok ötletet magamévá is iziben tettem:) Kérlek ne nevess ki, de lenne egy nagy nagy kérésem. Lennél olyan kedves mennyiségeket megjelölve leírni, hogy konkrétan mi és mennyi kell a szép sokerámia elkészítéséhez? Ja! És mennyi ideig kell szárítani? Előre is köszönöm: Tornado:)
    előzmény:
    maystar (107)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2002. október 17. 12:01110.
    határidőnapló levéldísszel:
    veszel olcsó, ronda határidőnaplót. bevonod a külsejét valami szép, egyszínű papírral. az elejére ízlésesen elhelyezel pár préselt falevelet, minél szebbeket, majd az egészet újra bevonod öntapadós, átlátszó fóliával. nagyon kell vigyázni, hogy a fóliát pontos méretűre szabd, és hogy ne kerüljön alá légboborék, így centiről-centire kell ragasztgatni.
    Én már csináltam olyat is, hogy egy üres füzetet vettem, rá ételfotók, pár aranyos száraztészta! ezt vontam be, és receptgyűjtő füzetnek kiváló.
    Fotóalbumot is hasonlóképp lehet egyedivé tenni. Fő, hogy aki kapja, örüljön.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_595565
    Torolt_felhasznalo_595565
    2002. október 17. 08:50109.
    Nálam nagy sikere van még a 'bazárnak'. Ez azt jelenti, hogy pár szép karácsonyi fémdobozba ajándékokat rakok: egybe édesség, egybe saját fűzésű láncok, karkötők, egybe pedig szintén saját készítésű karácsonyfadíszek(préselt papírgolyóra gyöngyöt ragasztok, pici fadíszeket összeragasztok. . . ) Ezeket az előtéreben, általában a fa környékén tárolom. Így bármikor jöhet 'váratlan' vendég, jöhet a postás. . . És választhatnak magunknak. A választott ajándékot pedig szintén saját készítésű dobozkába teszem. Hát, ezt kicsit zavarosan sikerült leírni. Elkészíteni izgibb és jó érzés!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2002. október 16. 23:09108.
    Most olvasom, hogy milyen kesze-kuszán fogalmaztam. Bocsi, remélem érthető.
    előzmény:
    maystar (107)
     
  20. 2002. október 16. 23:07107.
    Sziasztok! A csomagoláshoz szeretnék öteltet adni. Nálunk a gyerekek szokták a fa alól az ajándékokat előcsempészni, és mindenkinek "kiosztani". Így elengedhetetlen a "felcímkézés". Én jobban élvezem a karácsonyban a készülődést, mint bárki a világon. Sokszor éjszakába nyúlik a készülődés, sütés-főzés. Így találtuk ki, hogy só-liszt gyurmát készítünk, és a karácsonyfa süti-formával kiszaggatjuk és a felső részükbe egy gyufaszálat szúrunk, hogy legyen rajta lyuk. Legalább annyit, ahány ajándékocskát fel kell "címkézni". Ha kiszáradtak a figurák, akkor zöld színű temperával, vagy akrilfestékkel kifessük mind a két oldalát. Száradás után arany színű vastag filccel felírjuk rá a neveket, majd lakkal lefújjuk őket. A csomag átkötésekor a szalaggal rögzítjük a "névjegyeket " a csomagokhoz. Igazán névreszólóak ezek az ajándékok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676780 (99)
     
  21. 2002. október 16. 22:02106.
    Sziasztok! Olvasgatom a jobbnál jobb ötleteket és nekem is eszembe jutott valami. Fonalgrafikával nagyon mutatós képeket lehet készíteni. A Színes ötletek sorozatban megjelent a technika leírása, a kevésbé ügyesek is könnyen elboldogulnak vele, mert nagyon egyszerű. Én színes kartonokkal szoktam készíteni és az IKEAban lehet kapni natúr fenyő képkeretet egész olcsón.
    Ha most még igyekeztek és gyűjtetek szép színes faleveleket, akkor azokat különböző technikákkal lehet tartósítani és abból is szép kép készülhet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2002. október 16. 21:25105.
    hát biztos, hogy nem anyagi dolog:))
    A szeretet a legnagyobb érték számomra:)
    előzmény:
    Fru* (104)
     
  23. 2002. október 16. 20:17104.
    Szevasztok. Fru* vagyok. Bocs hogy bekukkantottam, nagyon jó ötletet hoztam mindenkinek, akinek tetszik. . . Nekem egy 9 éves unokám van, akinek mindene megvan, ezért olyan ajándékot találtam ki neki, amit sehol a világon nem kapni. . . Na mit gondoltok mi az?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2002. október 16. 15:24103.
    épp nézem a Brothert a neten, onnan jutott eszembe: marcipán! szóval, lehet kapni rúdmarcipánt, aztán mindenkinek összeügyeskedni vmit. Továbbfejlesztve: sütsz kis gyümölcskosárkákat, (piskótatésztából), bele gyümölcskrém, a tetejére meg valami jópofa, személyreszóló marcipándísz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_215627
    Torolt_felhasznalo_215627
    2002. október 16. 13:19102.
    Sziasztok!

    Jébé! Hát, a papírmasé a párom területe, de azért leírom, amit tudok róla. Egyszerű újságpapírt csíkokra szaggatsz (lehetőleg egyenlő nagyságúra), és tapétaragasztóba áztatod. Akár egy egész éjszakára.
    Aztán a kívánt formára (tál, pohár, bögre, lufi, stb. ) rétegezed, minden réteget bekensz tapétaragasztóval. Addig csinálod, amíg el nem éred a kívánt vastagságot. Meg kell várni, amíg megszárad (ez akár 24-48 óra is lehet). Akkor leveszed a formáról, sniccerrel eldolgozod a szélét, és temperával, akrillal lefested. Használhatsz rá lakkot is. Könnyű, viszonylag ellenálló anyag lesz belőle.
    Okosabbak, hozzáértőbbek, javítsatok, ha valamit kihagytam volna.

    Zitimi! A karácsonyi készülődés nálunk csak úgy működik, hogy minden más áll. Nincs egy bögre, amiből ihatnál, stb. :) Na, jó, nem ennyire kiélezetten, de majdnem. :)

    Puszi mindenkinek:

    Palomita
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top