Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baba-mama klub

Torolt_felhasznalo_379106
Torolt_felhasznalo_379106
Létrehozva: 2002. szeptember 16. 17:07
Sziasztok nagyon vagy kevésbé kezdő anyukák!
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy legyen egy olyan fórumunk ahol a mindennapos apró-cseprő dolgokat beszélhetjük meg, amik miatt nem ákárunk külön topicot nyitni, de azért kíváncsiak vagyunk egymás véleményére. . .
Kislányom Flóra, április 5-én született, azaz 5 hónapos és 11 napos. A többit majd menet közben. . .
Üdv, merci
  1. 2017. július 26. 16:418534.

    Sziasztok!


    Nemrég észrevettük, hogy 3 éves kisfiam örökölte apukája ekcémára való hajlamát. Először eléggé megijedtem, hogy mihez fogunk kezdeni. Aki esetleg hasonló cipőben jár, lenne valamilyen hasznos tanácsa, hogy milyen krémmel kenjük a száraz, ekcémás területeket? Amikor még Marci kisebb volt, a Sudocrem sokat segített, ha kipirosodott a popója. Erre a problémára is jó lehet? Légyszi, segítsetek!

  2. 2017. július 21. 12:298533.

    Sziasztok!


     


    Kisbabám most 6 hónapos. Szeretném a segítségeteket kérni abban a kérdésben, hogy mi a teendő, ha nyaralás alatt vízbe szeretnénk menni? Úszópelus mennyire „biztonságos”?  Alá szokott kenni valaki kenőcsöt? Ha igen, milyet? Küldjetek okosságokat, légyszi! Kösziiii! 

  3. 2017. június 12. 12:028532.

    Szia! Igen, a Sudocrem nagyon jó, mi mindig azt használjuk. Van belőle kifejezetten érzékeny bőrre való is. Nálunk ez bevált, akkor is mikor minden más csődöt mondott. Próbáljátok ki! Jobbulást!

    előzmény:
    borika007 (8531)
    2017-05-24  12:03
  4. 2017. május 24. 12:038531.

    Kedves Anyukák! Amikor a kicsimnek megy a hasa, akkor mindig egyből bepirosodik a popója. Gyógyszertári krém volt eddig otthon, de lehet, hogy van jobb is. Ti mit tudtok javasolni, nektek mi vált be? A Sudocremet próbáltátok?

  5. 2016. november 17. 08:438530.

    [offtopic]


    Szervusztok!

    Egy egyetemi projektünkben telemedicínával foglalkozunk aminek elég erőse kedvezményezettje a családos / várandós felhasználók lennének.
    Ezért óriási segítség lenne ha a kérdőívben elmondanátok a véleményeteket.( tényleg kíváncsiak vagyunk a véleményetekre és nem csak a kitöltésszám számít).

    https://csaladfaprojekt.typeform.com/to/qTImYY


     


    Előre is nagyon köszönöm!

  6. 2016. október 26. 13:548529.

    Ti nektek mennyire lenne egy ilyen ingyenes szűrés segítség? 


     



     


    Ha ezt a linket megnyitjátok meglátjátok mire gondoltam. 


    Nagyon nagy segítség lenne ha kitöltenétek és megosztanátok kommentekben a véleményeteket az egészről.

  7. 2008. július 28. 01:318528.

    Sziasztok!

     

    Itt vagyok én is. :) Szonja, akit már a másik nevén szólitunk, Júliának (így alakult) öt és fél éves kis hercegnő. Annyi idő eltelt! Időnként eszembe jut ez a topik, de ha látom, hogy milyen csönd van itt, elbizonytalanodom, nem is tudom, ennyi idő után hirtelen mit lehetne írni. Merci, jártam akkor erre, csak azt hiszem pont megelőztelek, akkor sem tudtam, mit írjak.

     

    A lányom ma jött haza a nagymamájától, ahol egy hétig volt, fura, hogy megint van gyerekem, és megint el kell énekelnem kétszer az Este jó-t. Milyen hosszú néha egy hét.

    Most itthon leszünk két hétig szabadságon, együtt. Utána két hétig az apukájánál lesz. Az kétszer olyan hosszú lesz, mint ez a hét volt :) Utána újra indul az ovi, amit Júlia már nagyon vár, hiányoznak neki a kis barátnői.

     

    Nagyon megváltozott ez az nlc... Azt sem tudom, hova kell kattintani.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. május 16. 14:218527.

    Sziasztok!

     

    Látom, kettesben nyomjátok idén, és azt se túl gyakran.

     

    Édesek a gyerkőcök!

     

    Emlékeztek még rám? Én is már 2 éve kétgyerekes anyuka vagyok! 1 fiú (Lackó) 1 lány (Mesi). Szóval tökéletes a kis család!

     

    Remélem, jártok még erre!

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346315 (8525)
    2008-03-14  21:01

Címlap

top