Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tinilányok " idős&q

Torolt_felhasznalo_396794
Torolt_felhasznalo_396794
Létrehozva: 2005. július 16. 11:47
Sziasztok!

Biztosan volt már ilyen topic de nem találtam. A barátnőm párja összejött egy 17-18 éves lánnyal, mindent felrúgva összeköltözött vele. A férj 41 éves fiatalos, jóképü. Érdekelne hogy ezek a lányok belegondolnak-e abba hogy mit tehetnek tönkre? Mi motiválja őket? Tudom hogy mindenhez 2 ember kell de mégis érdekelne mit akarnak a tinik a szinte apakorú pasiktól? A barátnőm teljesen kikészült hiszen szereti a párját és küzdött is amig bírta energiával. Mi lesz a vége? Remélem a pasi idővel rájön mit csinált ! Szerintetek mennyi ideig tarthat egy ilyen viszony?
  1. 2005. július 16. 13:3876.
    Ja így mondjuk nem is szabad megbocsátani. Csak akkor ha érez elég erőt magában a feleség arra, hogy spongyát borítson a történtekre és újra bizalmat szavazzon a férjének.
    előzmény:
    Ginger81 (74)
     
  2. 2005. július 16. 13:3775.
    Igazad van, csak az a gond, hogy ezeket az erkölcsi szabályokat az emberek jelentős hányada semmibe veszi.
    Itt a feleségnek kell döntenie, hogy képes-e újra bízni a férjében, hogy a családot fontosabbnak tartja-e az önérzeténél, hogy tovább tud-e lépni a történteken. Már ha a férj visszakönyörgi magát, mert jelen esetben gondolom boldogan lubickol a tiniszerelemben.
    Azt is figyelembe kell venni, hogy mindenki hibázhat, megbotolhat az életben, a férj rossz utat választott, valószínűleg olyat ami hosszútávon nem járható. Én még mindig amondó vagyok, hogy mindent mérlegelve a második esélyt mindenkinek meg kell adni.
    Végülis nem hazudozott, nem ölt, nem ütötte verte az asszonyt és családját, nem visszaeső dugógép egyszerűen csak elvesztette az eszét és szerelembe esett.
    előzmény:
    Ginger81 (73)
     
  3. 2005. július 16. 13:3174.
    én nem tudnék este ágybabújni ugy a pasimmal h tudom előttem egy feszes-formás popsit markolászott, most meg biztos gondolja rólam milyen öreg és löttyedt vagyok. . . megörjiteném magam az biztos!
    előzmény:
    Ginger81 (73)
     
  4. 2005. július 16. 13:2873.
    az életben vannak szabályok, amiket be kell tartani.
    ilyen pl, h nem ölünk embert, nem lopunk, csalunk, hazudunk. . . hüségesek vagyunk, mert megesküdtünk.
    mindennek kell h legyen következménye, ha nem tartjuk be a szabályokat büntetés jár.
    ha valaki mondjuk embert öl, és nem csukják le azt hiszi szabad csinálni, ugyhogy megöl még jó párat, mert az hűde jó!
    ha a gyereked megveri a tesóját leszídod és megbünteted vamivel h tudja ezt nem szabad csinálni.
    előzmény:
    puminé (72)
     
  5. 2005. július 16. 13:2272.
    Azt írtam, hogy a második esélyt kell megadni!! Többet nem!
    Az önérzet meg nagyon szép dolog, de van ami annál sokkal fontosabb. Ilyen a szeretet, család, gyerekek, közös életük. Az, hogy lát esélyt arra, hogy visszafogadja még nem jelenti azt, hogy a porban csúszva könyörög a férjnek. Lehet az újrakezdést is önérzetesen csinálni. Csak mérlegelni kell mi a fontosabb neki.
    előzmény:
    Ginger81 (71)
     
  6. 2005. július 16. 13:1971.
    hé hé hé! és mi lessz az önérzettel?
    nekem is van családom, igaz még nem ilyen rég óta, így nem tudhatom milyen is az.
    de az biztos, én nem tudnék a tükörbe nézni, ha engem így megaláéztak volna, és aztán meg én is megaláznám magam azzal h megbocsájtok és visszafogadom. . .
    mert aztán a második esély után jönne a harmadik, a negyedik és így tovább. . . mert velem mindent meg lehet csinálni. na azt már nem!
    előzmény:
    puminé (66)
     
  7. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 13:1970.
    Most sajna dolgom van de igyekszem vissza! Irjatok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 13:1869.
    Nem kell kidobni mert elment:(
    előzmény:
    puminé (66)
     
  9. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 13:1668.
    Azt kérdeztem tőle a múltkor: mi lesz ha visszajön? tudsz majd igy élni vele? a válasza ez volt: igen tudok! Nehéz eset:(( Probálom vinni mindenfelé de állandóan kifogásokat talál. Ha pedig nagy nehezen eljön abban nincs köszönet:( Rosszkedvű és látom hogy máshol szeretne lenni mással.
    előzmény:
    Ginger81 (65)
     
  10. 2005. július 16. 13:1667.
    beszélnek még a pasival?

    sok esetben a hosszú kapcsolatokban amikor vaki ugy érzi h nagyon szereti a párját, nagyobb részben inkább a megszokás az úr. és ezt nagyon nehéz külön választani.
    előzmény:
    Ginger81 (65)
     
  11. 2005. július 16. 13:1566.
    Nem értem én ezt, mindenki a partvonalról kiabálja, hogy dobja ki a barátnőd a férjét, ne fogadja vissza, kutyából nem lesz szalonna stb. Értem én, hogy a pasi nagyon féreg módjára viselkedik, nem tisztességes amit most a családjával csinál, önös érdekei és élvezete miatt lelép egy tinivel.
    Azonban nem ismerjük a szituációt részleteiben, senki fejébe nem láthatunk bele. Én azt mondom, hogy hagyjuk már meg a döntést a feleségnek, mindenkinek meg kell adni a második esélyt, többet nem, de a másodikat igen. Azt se feledjük, hogy 10-15 év házasságot, gyerekekkel a háttérben azért nem olyan egyszerű csak úgy a kukába dobni. Ki tudja, hogy hogyan éltek előtte, lehet a pasi végig tisztes családapa és hűséges férj volt, csak most kicsit megbolondult.
    Én nem jelentenék ki semmit kategórikusan. Az idő a barátnődnek dolgozik.

    előzmény:
    Ginger81 (61)
     
  12. 2005. július 16. 13:1465.
    én ugyanolyan vagyok mint a barátnéd. ha szeretek valakit, akkor azt mindörökké tiszta szívből. tudom min megy keresztül. . .

    de akkor vagy igazán a barátja, ha nem hagyod, vidd el moziba, színházba, menjetek strandra, kávézóba, már ahogy időtök és péntárcátok engedi.
    vigyétek el a gyerekeket az állatkertbe, vidámparkba, múzeumba, utazzatok le a balcsihoz, vess be minden figyelemelterelő hadműveletet. mindezek közben is ő még mindig a csodás férjurára fog gondolni, de azért egy kicsit elterelődik a figyelme.
    különben mit mond, nem érzi megalázottnak magát?nincs is benne harag?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396794 (63)
     
  13. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 13:1164.
    Sajnos erre nem tudok mit irni. Nem tudom a választ! Remélem hogy egy idő után kiderül és akkor talán a helyére kerülnek a dolgok de addig szeretnék valamit tenni érte.
    előzmény:
    puminé (62)
     
  14. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 13:0963.
    Szia!

    A dolognak az legrosszabb része hogy a barátnőm hiszi hogy még minden jóra fordulhat. Sokat vagyunk együtt hiszen már sok sok éve barátok vagyunk de ilyennek még sohasem láttam. Lefogyott, szinte alig eszik, napokig nem alszik ez látszik rajta:( Nincs olyan amikor ne a párjáról beszélne mégha nem is az a téma. Megyünk valahova és meglát valamit amit a párja szeret. Teljesen önkéntelen mozdulattal teszi a kosárba mert tudod a "drágám kedvence":( Sirni tudnék és megrázni hogy ébredjen már fel végre!
    előzmény:
    Ginger81 (61)
     
  15. 2005. július 16. 13:0562.
    A férfiak nagy részénél ilyen esetben az agy off üzemmódba kerül és minden cselekedetüket a farok vezérli. Nem tudom, hogy a barátnőd esetében is hasonló a helyzet, vagy valami többről van szó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396794 (60)
     
  16. 2005. július 16. 13:0461.
    nehéz dolog ez.
    amikor 20 voltam egy évig együtt voltam egy 54éves pasival. az apám lehetett volna. mostmár tudom, h apakomplexusom volt, de kigyógyultam belőle. és azt is tudom, h menekültem hozzá a családom elől. de a végén rájöttem h áthidalhatatlan a közöttünk levő korkülönbség. (meg neki családja sem volt, elvált, és a 15éves fiával élt, akire később féltékeny lett:))))
    a barátnőd palija is így fog járni, a kiscsaj otthagyja erre a nyakamat teszem.
    a pasinak tipikus kapuzárási tünetei vannak, bizonyítási kényszer h én még erre is képes vagyok!
    nagyot fog koppanni, amikor a kiscsaj otthagyja, számára ez csak szex, ez 100%! az "öregfater" meg villogtathatja tudományát, és élvezi h valaki felnéz rá.
    ha ilyen önös érdekből képes a családját háttérbe helyezni, nem jut más szó rá eszembe csak az h egy féreg. (már bocsánat)
    megértem a barátnődet, a szerelem nagy úr, de a haragot nem tudja elnyomni.
    ha visszafogadja ne csodálkozzon majd ha ujra meg ujra megcsalja majd.
    vegye elő a büszkeségét, lépjen ki emelt fővel ebből az egészből. legyen ő a nyertes!ne pedig ez az ócska alak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 12:5960.
    Nem vigasztalás miatt kellene hogy irjanak csak kiváncsi vagyok mi járhat ilyenkor a pasik fejében. Igazad van és nem beleszólni akarok csak segíteni.
    előzmény:
    puminé (59)
     
  18. 2005. július 16. 12:5759.
    Nem tudom egy pasi mi vigasztalót tudna írni neked? Minden ember és szituáció más, ki tudja hogyan működött a házasságuk, mi volt a kiváltó oka a becsajozásnak, milyen kapcsolat van most a lány és a férj között?

    Segíteni meg azzal tudsz a legtöbbet szerintem, ha ott vagy a barátnőd mellett amikor igényli és meghallgatod. A házasságukba és a történtekbe szerintem neked semmi beleszólásod sincs, max. : elmondhatod a véleményed de ennyi. Átélni a helyzetet és dönteni úgyis a barátnődnek kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396794 (56)
     
  19. 2005. július 16. 12:5258.
    ja bocs utálom mikor megnéznek&nem pedig nem utálom
    előzmény:
    XHoneyX (57)
     
  20. 2005. július 16. 12:4957.
    Én 19vagyok de nem tudnék "úgy" názni az idősebb pasikra! Sőt nem utálom, ha olyan korabeliek megnéznek stb.

    azt viszont nem értem, hogy hogyan&főképp hol tud megismerkedni ez a 2eltérő koroosztály?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 12:4756.
    Sajnálom hogy egy pasi sem ir:( Igazából nem tudom mit tehetnék hogy jobb legyen a helyzet. A barátnőm vár és vár:( Nem tudom van-e értelme?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 12:4255.
    A szomszédomban lakik egy pár kb 3 hónapja. A nő kb 19 éves a pasi kb 36-37 lehet. A srácnak van egy kisfia aki velük lakik. Eleinte mikor ideköltöztek még nagyon jól éltek de mostanában egyre több vita hallatszik tőlük. Talán mégsem elég felnőttes a lány?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. július 16. 12:4054.
    Pedig szerintem ez lenne a legjobb megoldás mégha megsem csalja a barátnőd, mert akkor rájönne, hogy mit veszített!Elég ha úgy viselkedik. Na mennem kell, mert megyek dolgozni. Majd holnap!szorítok, hogy jó legyen minden!üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396794 (50)
     
  24. 2005. július 16. 12:3953.
    Még idő kell neki! A barátnőmet terhesen hagyta ott a férje 36 évesen.
    Félévet adott , amikor ez letelt, szépen kipakolta a z ex cuccait a szekrényből és vége.
    A nagylányuk 10 éves lesz a kisfiú 2 múlt. Nincs már egyedül, a pasi meg szépen eszi, amit főzött.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396794 (50)
     
  25. Torolt_felhasznalo_396794
    Torolt_felhasznalo_396794
    2005. július 16. 12:3852.
    Engem az is bánt hogy a gyerekeit is elhanyagolja mióta a tinivel van:(
    A barátnőm egy aranyos kedves nő és nem hiszem hogy ezt érdemelte tőle. Szivvel, lélekkel szereti még most is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top