Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lido di Jesolo

Mókusminyó
Létrehozva: 2005. július 11. 09:35
Sziasztok!Beszélgessünk Jesoloról.Az egész fórumon visszamenöleg sem találtam róla semmit.Pedig biztos vannak olyanok akik kedvelik ezt az olasz üdülöhelyet...velem együtt.Akik már voltak ott az idén,olyan jó lenne ha elmesélnék milyen volt... hogy érezték magukat.Milyenek az árak,a vízminösége.....stb.Mi vasárnap indulunk...és nagyon reménykedünk a jó idöben.:-)
  1. 2005. augusztus 15. 09:2651.

    Andidover!

    Nem, ennyibe kerül 46.000 Ft/ éjszaka. Tavaly is ebben a szállodában voltunk és ez az egyik legjobb a többszáz közül ami Jesoloban van.

    A férjem nagyon igényes, csak luxus szállodába megy. Azért megyünk ide, mert a tavaly nyári nyaralásunkon itt vettük meg a jegyûrûket és idén áprilisban összeházasodtunk, és mindenképpen szeretnénk idén is visszamenni ugyanide, hogy belegravíroztassuk a dátumot a gyûrûbe (amikor vettük, még ne tudtuk mikor lesz az esküv&otilde. Stílszerûen nosztalgiából szeretnénk ugyanabban az ékszerboltban belegravíroztatni, mert a nevünket is itt gravírozták bele tavaly és ez amolyan babona.

    Mindemelett csodálatosan éreztük magunkat tavaly is itt, remélem idén is az lesz, még ha nem is lesz strandidõ, majd kirándulgatunk, mert tavaly nagyon jó idõ volt, nagyon jó volt a víz minden nap, és nem akartuk a melegben kirándulással tölteni az idõt, mert mindketten imádjuk a vizet. Majd idén biztos lesz pár rossz nap és akkor megnézzük Veronát és Velencét (bár mindketten voltunk ott már régebben)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_644577 (48)
    2005-08-13  12:16
  2. Torolt_felhasznalo_970128
    Torolt_felhasznalo_970128
    2005. augusztus 15. 06:2450.
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, hátha valaki tud infót a La Fenice és a La Siesta hotellal kapcsolatban. Nem tudja valaki, hogy a hotelszobákban van-e hûtõszekrény? Mókusminyó biztosan tudná, de õt valószínû a hétvégéig már nem érem el. Elõre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. augusztus 13. 16:1249.

    Sziasztok!

    Velence, ill. a Garda-to környékére mennék jövõ hét elején, keresek olxanokat, akikhez beférnék a kocsiba, természetesen nem ingyen. viszont sürgõsen köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_644577
    Torolt_felhasznalo_644577
    2005. augusztus 13. 12:1648.

    nem lehet hogy elirtad a nullakat?Meg a Hilton sincs 30.000/ejszaka.

    Ha nekem  ennyi penzem lenne biztos nem  Lido di Jesoloba mennek.

    előzmény:
    Beatrix27 (47)
    2005-08-12  14:29
  5. 2005. augusztus 12. 14:2947.

    Szia Mókusminyó!

    Már olvastam a hozzászólásod az Olaszország topicban, de most írok ide is.

    Mi 2 hétre megyünk Lido Di Jesoloba, augusztus 27-szeptember 10-ig és ott szállunk meg ahol tavaly is.

    www.victoriaprestige.it

    elég húzós az ára, 46.000Ft/éjszaka a szálloda és 14 éjszakát leszünk, de nagyon megéri mert profi, luxus a szálloda.

    Milyen volt a víz? Nem volt hideg?

    előzmény:
    Mókusminyó (45)
    2005-08-04  21:45
  6. Torolt_felhasznalo_644577
    Torolt_felhasznalo_644577
    2005. augusztus 6. 20:5046.
    Szia.
    koszi a valaszt.
    Amugy en megyek augusztusba Jesoloba, egy hetre. Es ebbe a hotelbe lesz szallasom azert kerdeztem.
    Kepeket mar lattam rola, eleg biztatoak.
    előzmény:
    Mókusminyó (45)
     
  7. 2005. augusztus 4. 21:4545.
    Hahó! Senki nem megy már Jesoloba nyaralni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. augusztus 4. 21:4444.
    Szia!Sajnos én nem ismerem, s más -úgy tünik - nem jár erre. :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_644577 (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_644577
    Torolt_felhasznalo_644577
    2005. augusztus 2. 22:0243.
    Sziasztok!
    Ismeri valaki a jesoloi Hotel al Gamberot?
    Ha igen, irjatok rola valamit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. július 31. 11:0742.
    . . . azért tagolom el ennyire az írást, mert egyszer már egy hosszabb irományom elveszett, kiakadt a gép. Tehát, a strandon minden szállodai szobához jár egy napernyö (ami dönthetö)és két nyugágy. Rengeteg magyar szót hallottam, de voltak németek, osztrákok, csehek, svájciak, franciák. . . no és nagyon sok olasz is, természetesen. Nem hivatalos árusok járják a strandot. . . . strandlepedöket, órát, táskát, napszemüveget árulnak. Volt egy néger fiucska (15 év körüli) aki kókuszdió szeleteket árult. . . nagyon gusztusosan. Kislányom szereti, de Neki inkább a sétáló utcán vettem egy zöldségesnél. Ott is nagyon gusztán árulják, vizet csorgatnak rá. Egy gerezd 1 euro. A strandon nem tudom mennyibe került, de vették rendesen. Vacsora után elözönlik az emberek az este 8-tól az autók elöl lezárt sétáló utcát. . és korzóznak, vacsoráznak, bicikliznek, limbó-hintóznak, fagyiznak és vásárolnak éjfélig. :-)A vacsora fél8-tól 9-ig tart a hotelben, tehát mi is kb. fél 10-kor indultunk útnak. Elsö nap este rengeteg szunyog volt. Elöször azt hittem, csak mi csapkodjuk folyton a lábunkat, mintha magyaros táncot járnánk, de aztán feltünt, hogy mindenki ezt csinálja. :-)Sokáig nem is merészkedtünk a 15 km hosszú sétáló utcán. Így is tele lettünk pupokkal. De nem bántuk nagyon ! :-))Most abbahagyom az írást, mégiscsak vasárnap van, és ilyenkor fö a finom vasárnapi ebéd. Vár a konyha. Amikor lesz idöm még folytatom. . . . egyáltalán ha érdekel valakit. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. július 31. 10:5341.
    . . . A tetön lévö medencétöl fél emelettel lejebb napozó terasz található, körbe gyönyörü leanderekkel. A leander meghatározó virága az egész Észak-Adriának. Gondolom lejebb is, de arra még nem jártam. Az étkezések a La Fenice hotelben történnek. Mindkét hotelben nagyon sok magyar volt, és olasz. Talán ezért is visznek tradicionális konyhát - a mi nagy-nagy örömünkre. :-)Hiányosságuk, hogy elsösorban németül beszélnek, angolul pl. nem is értettek a pincérek. A recepción viszont beszélnek angolul is. Tehát már elsö nap kifürödte magát mindenki. A tengerre estefelé került sor. Nekem az volt a földi Paradicsom. Meleg homok, meleg levegö tengerfelöl kellemesen csiklandozó széllel és meleg tenger. Napernyö, nyugágyak a parton. . . . . . Nem túl széles a homokos part, ezért nincs túl sok sor a napernyökböl, és nem kell hosszú perceket gyalogolni a vízig. Jól felszerelt büfé is van a parton, mi jégkrémeztünk. . . kb. 1 - 1, 80 euro között volt az összes. folytatom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. július 31. 10:3740.
    folytatás. Ebéd után 3-ig pihi következett - s így volt ez majd minden nap . 3-kor gyermekek Apukájukkal megrohamozták a lenti, majd késöbb a fenti medencét. Már írtam a topicban, de , hogy érthetöbb legyek, leírom mégegyszer, hogy is van egy szállodának két medencéje. :-) Két egymás mellett lévö hotel egy tulajdonos kezébe került. A La Fenice volt eredetileg az övé. A másik szálloda, a La Siesta kicsit modernebb hotelnek tünik, légkondit is lehet kérni napi 5 euroért. A Siestának van a kertjében egy szabálytalan alakú, 1, 1-1, 7 m mély medencéje. A La Fenicenek pedig a tetején van a medence, ami mindenhol 1, 5 m és négyszög alakú. Mindkét medence körül napozó ágyak vannak. A lenti medencénél napernyö is. A tetöröl csodás kilátás nyílik a tengerre és a szárazföldre egyaránt. folyt. köv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 31. 10:1339.
    Sziasztok !Nem tudom jár-e még erre valaki, de megígértem az élménybeszámolót Jesoloról. Júl. 17-én vasárnap reggel fél 6-kor indultunk Györböl. (nem ott lakunk, de így spóroltunk 120 km-t)Az utunk jónak mondható, nem álltunk sehol dugóban. Ezért megyünk mindíg vasárnap. Ausztriában Graz környékén van egy hosszabb szakasz ( 8 km), ahol összeszükül a pálya útfelbontás miatt. Villach-nál kezdödnek az Alpok. Csodálatosak a sziklás hegyek, amik elkísérnek bennünket még Olaszországban egy darabíg. Hirtelen érkezünk meg -a hegyek után - a Pó síkságra, ahol ezerrel süt a nap, meleg van. Ja, Ausztriában 14-15 fok volt a hegyek között, a felhök pedig teljesen leereszkedtek. Képzeljétek , volt egy szakasz, amikor felhöben autóztunk. Tejfehér volt körülöttünk minden. Különleges látvány volt, bár izgultam egy kicsit. Szerencsére nem én vezettem. :-)Jesolót mindenhol jelzik táblák, nem lehet eltévedni. Délre érkeztünk meg a szállodánkba. A Hotel La Fenice-be. Jóóó meleg volt. A szobák nem légkondicionáltak, ezért mi vittünk asztali ventillátort. Frissítö zuhanyozás után mentünk ebédelni. Ha érdekel valakit milyen finomságokat ettünk ebédre és vacsorára, szívesen elmesélem gasztronómiai élményeinket. :-)folyt. köv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_592067
    Torolt_felhasznalo_592067
    2005. július 29. 11:3738.
    SZIA!!!
    Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. . . !!
    Igen ma este indulunk 17-kor. . . már nagyon várom. . . !!!!10-én jövünk végül haza. . . . Igy alakult!!:):)Majd én is mesélek!!!!
    KÖSZI SZÉPEN!!!
    előzmény:
    Mókusminyó (37)
     
  15. 2005. július 29. 07:1637.
    Kedves NEK! Sajnos kerüljük egymást. Ha jól emlékszem, Te ma utazol.
    Jó nyaralást kívánok így utólag is !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_592067 (34)
     
  16. 2005. július 29. 07:1436.
    Jó reggelt minden errejárónak !Megérkeztünk Jesoloból. Hogy mennyire jól éreztük magunkat, mi sem bizonyítja jobban, hogy maradtunk még egy plusz éjszakát. (kettöt akartunk, de nem volt hely)Késöbb mesélek. Szép napot Mindenkinek !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_368452
    Torolt_felhasznalo_368452
    2005. július 18. 09:3035.
    Jesolo 3x nagyobb Bibionénél, tehát 3x több a lehetőség is. Jesolóban a tengerparton van animáció, amit a fiam nagyon szeretett, a strand nem olyan széles, mint Bibionéban hál Istennek, ezért a vízet hamar el lehet érni a napernyőktől. A sétálóutca bejárására az egy hét szinte kevésnek bizonyul.
    Elfogult vagyok, nekem Jesolo jobban bejött, mint Bibione. Minden évben megyünk Jesoloba vagy Bibionéba, mert kulturált homokos tengerpart hazánkhoz ez a legközelebbi és autóval is gyorsan elérhető.
    Nekem olyan mintha hazaérnék, megnyugszom amikor átlépjük az olasz határt.
    Aki szerint snassz, az menjen a karib partokhoz és társaihoz, de mi szeretjük ezt a partot.
    előzmény:
    norani (27)
     
  18. Torolt_felhasznalo_592067
    Torolt_felhasznalo_592067
    2005. július 16. 19:1834.
    Szia!
    Köszi a választ, és minden infót!!!
    Mégegyszer jó utat, és jó pihenést nektek. . . És várom majd az élménybeszámolót. . . . !!:):):):)
    pussz
    előzmény:
    Mókusminyó (33)
     
  19. 2005. július 16. 09:4233.
    Kedves NEK !
    Köszönöm a jókívánságot és a válaszod. Remélem, most sem fogunk csalódni. Gyönyörü lehet Liguria. Én is szeretném bejárni Olaszországot. Ha nagyobbak lesznek a gyerköceink, és már nem a fürdés lesz elsödleges számukra. :-)A medúza csípés olyan volt, mint amikor csalánhoz érsz. Fájt is, de inkább megijedtem. Ráadásul nem készültünk rá, nem volt nálunk semmi . A szállodában segített a recepciós. Én se hittem el elöször, de valamilyen takarítószerrel törölte le. :-). . és hatott. Már nem fájt annyira. Ja, és pont olyan hólyagok is keletkeznek, mint csaláncsípéskor. Férjem elment gyógyszertárba, s hozott kifejezetten medúza csípésre való krémet. Végül pár nap alatt teljesen elmúlt. Azóta itthon próbálok venni olyan krémet a nyaralás elött, de soha nem sikerül. Egyszerüen nincs. Ott, helyben vegyél a patikában. Nem vészes az ára. 4-5 euro. Mi a Hotel La Feniceben fogunk lakni. Eza szálloda is a föutcán van, 30 méterre a parttól. A netn is meg tudod nézni. www. lafenicehotel. it és ha megnézed a www. jesolo. it oldalon a webcam-ot, akkor a hotelünk napernyöit láthatod. :-)Most jutott eszembe, csütörtökönként a Piazza Brescia-n régiség vásár van. . . . estefelé. Legalább is, mi akkor tévedtünk arra. :-). . és nagyon hangulatos volt. Pár centért árulnak eredeti régi képeslapokat - a városokról. például. :-)Megyek pakolni. Jó hétvégét Neked !Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_592067 (31)
     
  20. Torolt_felhasznalo_592067
    Torolt_felhasznalo_592067
    2005. július 15. 23:0832.
    SZIA!!
    Csak annyit akartam még, hogy:Nagyon jó nyaralást kivánok, és, hogy érezzétek jól magatokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Mókusminyó (30)
     
  21. Torolt_felhasznalo_592067
    Torolt_felhasznalo_592067
    2005. július 15. 23:0331.
    Szia!!
    Irigyellek, már én is indulnék most rögtön. . . . A tengerpart sokkal szebb, és homokos. . aprókavicsos. . . Liguria nagyon gyönyörű. . . . komolyan. . . amikor mentünk Portofino felé. . . hát az valami leirhatatlan. . . festői hegyvidék. . . szubtrópusi növények. . . . hangulatos óváros. . . .
    Egyébként a viz az hirtelen mélyül. . legalábbis, ahol én voltam, ott igencsak vigyázni kellett. . . Viszont nekem búvárkodás szempontjából is nagyon teszett. . A nagy emberáradat ellenére is mevan a városkák varázsa. . de ez mindenhol jelllemző Olaszországban szerintem. . . Felejthetetlen élmény az biztos. . . mai napig, ha az ott készült képeslapokat, vagy képeket nézegetem. . könnybe lábad a szemem. . . én el sem akartam hinni, hogy ilyen igazából is van, és nem csak képen, vagy festményen. . . Genova Liguria"fővárosa"szintén kihagyhatatlan. . ha egyszer ott jártok az Acquariot feltétlenül meg kell néznetek. Európa legnagyobb tengeri akváriuma, ahol több száz halfajt nézhettek meg. . tényleg nagyon szép!!A világitó torony. a La Lanterna. . és a kikötő. . végülis szinte az egész város a kikötőből emelkedik ki. . . Ahogy mondani szokták leirhatatlan. . . Még mindig itt érzem az orromban az ottani illatokat. . . hmm. . jó is lenne újra ottlenni. . Érdekes érzésem volt, amikor ott voltam, valahogy olyan. . szóval nem is tudom. . . . egy kicsit elvarázsolva, és egy kicsit elveszve is éreztem magam. . . Valószinű, hogy azért is, mert én egy kis városkában lakom, és ez a hirtelen jött látvány sokkolt egy picit. . . Azt azért meg kell hogy mondjam, hogy ha visszagondolok, arra az egy hónapra, még most is sirhatnékom van. . sőt a hazafelé utat is végigsirtam. . . Tudom, hogy igy lesz most is, de egyszerűen azért, mert annyira nehéz legalábbis nekem hazajönni Olaszországból. . . Magam sem tudom, hogy mit érzek ilyenkor, csak azt tudom, hogy rossz. . .
    Most Jesolo van soron. . vajon most is igy lesz???
    Homokszobor???Hallottam róla, minden érdekel, úgyhogy nem fogjuk kihagyni. . . Megfordult bennem is, hogy hasonló lehet a leirtak alapján, mint Siófok. . . Én például, nem igazán szeretem. . . 2-szer voltam a Siofoki "feelingbe, de nem jött be. . . De ez más lesz persze. . Melyik szállodában lesztek??Medúzák??Ez nekem is eszemben volt, de jó hogy emlitetted. . . Milyen érzés volt?Fájt nagyon??Mit kell csinálni ilyenkor??
    Köszönöm, hogy irtál, és mindent irj majd meg, ha hazaértetek. . . Egyébként én is pihenni szeretnék, mert én is fáradt vagyok, nem is fáradt. . kimerült. . Igen. . nektek már nehezebb gyerekekkel, de biztosan megtaláljátok a módját a pihinek. . . . . .
    Szép hétvégét kivánok nektek!!
    Köszönöm. . !
    előzmény:
    Mókusminyó (30)
     
  22. 2005. július 15. 10:0630.
    Szia NEK ! Mi most vasárnap indulunk Jesoloba, és 26-ig maradunk. Az idöjárási elörejelzés szerint jó kis kánikula lesz: 32-34 fok. Sokfelé jártál már Olaszországban. Mi MÉG nem, de be fogjuk pótolni. :-)Mesélj egy kicsit a Ligur tengerpartról, légyszíves. Ott is homokos a part, és lassan mélyül a víz?Meglátod, Jesoloban is jól fogod magad érezni. Persze, az a kérdés, mit vársz töle. Mi pihenni megyünk. . . elfáradtunk az évben. Már nem vagyunk éppen tinédzserek. Azért aktív ez a pihenés, a gyermekeink (10 és 13 évesek) nem hagyják , hogy lustálkodjunk. :-)Jól olvastam, hogy július 29-én mentek?Akkor 30-án még gyorsan nézzétek meg a HOMOKSZOBOR kiállítást. Fantasztikus, lenyügözö élmény. A tengerparton egy naaagy sátor alatt lesz. A Piazza Brescia-nál. Belépö 1 euro. Július 31-ig tart. Más. Szerintem Lido di Jesolo a mi siófoki Aranypartunkhoz hasonlít. Siófok önálló város, túl sok látnivaló nincs (meg ne sértödjenek az ott élök). . . Jesolo város is hasonló. A 15 km-es partnak mi pont a másik végén leszünk (Hozzátok képest). . . a világító toronynál. 27-én megírom, hogy milyen volt a víz. . . jó?Bár, 10 km biztosan lesz köztünk, ezért a víz minösége is eltérhet. Meduzák elöfordulnak. Engem rögtön, életem elsö tengeri fürdésénél meg is csipett. . . azóta nem. . . lekopogom. :-)ÉLözenés helyet kérdeztél. A legtöbb kisvendéglöben, étteremben van. Képzeld el, 15 km-en keresztül , két oldalt üzletek és vendéglök vannak. . . . :-) Lehet választani. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_592067 (29)
     
  23. Torolt_felhasznalo_592067
    Torolt_felhasznalo_592067
    2005. július 14. 21:2929.
    Sziasztok!!
    Köszi. . akkor talán valahogy csak megértenek minket. . . :)A viz minőségére csak annyit mondtak, hogy olyan, mint a balaton. . Gondolom, mivel azért nem kavicsos tengerpartról beszélünk, igy biztosan nem látszik olyan tisztának. . vagy nem tudom. Viszont, ma mondta valaki, hogy volt Bibionéban, és nem igazán tetszett neki, mert úgyszintén a viz nem volt valami, jó, és szemetes volt. . de minnél "lentebb"mentek, ott már nem volt gond. . . Hát igen, a németek. . . volt szerencsém német fiatalokhoz az idén egy két kiruccanás alkalmával. . Őket igy kell elfogadni. . . de azért lehetnének hallkabbak is. . :):)Igazából, szerintem minden városnak megvan a maga feelingje. Én sem jártam még délen, de már tervben van. . . Ahol eddig voltam, az Brescia, Padova, Bergamo, Bari, Lodi, Miláno, Garda-tó, Genova, Rapallo, Portofino,
    . . stb, , még sok más kis városkában, de leginkább, most a "nagyokat" emeltem ki. . Velencében, csak átutazóban. . . . de már az is nagyon tetszett!Ahol a legjobb volt, az a Ligur tengerpart. . . . iszonyatosan szép. . egyszerűen leirhatatlan. . . . Igazából, az már egy teljesen más része Olasznak. . . Szóval minden városnak, megvan a maga varázsa. . . Egyébként, most már kezdem úgyérezni, hogy Jesolo sem lesz egy rossz hely. . . Ti merre lesztek, és mikor???
    NORANI, valóban egy csöppséggel jöttök. . . biztosan élvezni fogja. . . mint minden kisgyerek. . .
    Egy jó étterem neve engem is érdekelne!!!!!Sőt még olyan is érdekel, ahol élőzene van. . . mármint, étterem, vagy bár. . stb. . . Nem disco, mert abból már kinőttem, de, azért kivváncsi lennék, hogy ott milyen, bár nem hiszem, hogy sok különbség lenne. . És még arra is kiváncsi lennék, hogy milyenek, az ottani olaszok. . . . eddig, akárhol jártam, mindenhol nagyon kedvesek voltak, és mindig mosolyogtak. . . csak azért, mert erre már valaki panaszkodott, hogy a nagy hajtás miatt, kissé figyelmetlenebbek. . .
    Nos, még azért, várok minden újdonságot mindenkitől, és köszönöm mégegyszer nektek!!!!
    előzmény:
    Mókusminyó (28)
     
  24. 2005. július 14. 08:1628.
    Jó reggelt Mindenkinek !
    NEK, leginkább németül tudnak, de azért angolul is szót lehet velük érteni. Hogy koszos a víz, azt jelenti, algás?Elöfordulhat, bár az elmult 4 alkalommal nem tapasztaltunk ilyesmit. Nyilván ahol kavicsos a part, ott a víz kristálytiszta. Az igaz, hogy a biztonság kedvéért érdemes olyan szállodát választani, ahol van medence. A 15 km-es föuton zajlik az élet éjszaka, de inkább a középsö részén. Ahol Ti lesztek, és ahol mi is, azok csendes részek. Különben ha tele lesz a szállodátok német fiatalokkal, akkor garantált az éjszakai kiabálás is. De ez nem Jesolo függö, mindenhol a világon így viselkednek. A sok magyar bennünket sem zavar. . . söt.
    Mit jelent, hogy nincs meg azaz igazi mediterrán feeling?Milyen az?Komolyan érdekel, mert nem jártam délebbre, és nekem már a jesoloi feeling is nagyon jó.

    NORANI, nem koszosak az utcák. Folyamatosan takarítják. Fantasztikus, hogy minden reggelre megújul a föutca. Bárcsak nálunk lenne ilyen rend és tisztaság.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_592067 (26)
     
  25. 2005. július 13. 22:0527.
    Sziasztok!

    Szóval NEK a picikém augusztus 31-én lesz kétéves és imádja a vizet. Tavaly Bibioneban voltunk, azt nagyon élvezte, hát most ezért szeretnénk menni ismét olaszba.
    Bibioneban is nagyon sok magyar volt, de ez engem speciel nem zavart. Remélem azért, hogy annál a városkánál nem lesz sokkal rosszabb Jesolo, mert akkor csalódni fogunk. Ott nem volt koszos a víz, nem volt koszos az utca, senkivel és semmivel nem volt gondunk.
    Csampi nem emlékszel véletlenül az étterem nevére, ahol olyan nagyon jó a kaja?
    Ha valaki járt már Bibioneban és Jesoloban is összehasonlítaná nekem a két várost?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top