Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

HAJAS SZALONOK-vélemé nyek

Torolt_felhasznalo_697169
Torolt_felhasznalo_697169
Létrehozva: 2005. július 5. 10:31
Sziasztok

Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok a Hajas fodrászszalonokkal kapcsolatban (Jó-e, árak, kiszolgálás, minőség stb). Én még sohasem voltam, de mivel daueroltatni szeretném a hajam, jó lenne egy olyan helyre menni, ahol minőségi termékekkel dolgoznak (olvastam, hogy náluk van kímélő hullám), és értenek hozzá - így ha drága, de megéri, akkor még belefér. Kicsit félek, mivel ők elsősorban az extravagáns hajvágásukról híresek, ami szerintem az esetek nagyrészében hordhatatlan a kifutókon kívül, nem tudom, egy egyszerű dauer nem derogál nekik?!
Légy szíves segítsetek, sürgős lenne!

Előre is köszi mindenkinek

Dóra
  1. Torolt_felhasznalo_960775
    Torolt_felhasznalo_960775
    2013. október 20. 14:0258.
    Néhány hete jártam a szalonban, a Nádor utcaiban. Az ár valóban csillagászati volt, de ilyen szintű profi hajvágást sehol nem kaptam. Az első fodrász élményem, ahol megértették, hogy a hosszát hagyja és milyen hajat szeretnék. Ha valaki úgy gondolja, szánja rá magát, előtte meg gyűjtögessen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  2. 2011. március 16. 18:1357.

    Bár régen volt ehhez a fórumhoz hozzászólás, a később böngészőknek leírom a véleményem, hiszen én is elolvastam az előttem szólók írásait, mielőtt beültem volna a budai szalonba.

    Igaz, szorongva mentem, mert a vélemények kb. 70-75%-a nagyon rossz.

    Márton Gábor stylist kezei alá kerültem, akitől csak annyit kértem, maradjon meg a hajam hossza és legyen könnyen kezelhető a frizura. Fantasztikus művet alkotott! A szalonban úgy bántak velem, mintha hercegnő volnék.

    Csajok, csak bátran!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_149516
    Torolt_felhasznalo_149516
    2009. december 2. 20:1056.

    Én is a Hajas Szalonba járok,voltam már az Erzsébet tériben és a Nádor utcában is,és mindig teljesen elégedetten jöttem ki a Szalonból.Évek óta vagyok a vendégük,és igen többet kap az ember náluk,mint más fodrászatokban.Mindig pontosak,a hajmosásnál teljesen ellazítják az embert a masszázzsal,és együtt megbeszéljük milyen legyen a hajam.Sok fodrásznál az volt a problémám,más helyeken hogy mindig megkérdezték hogy milyen hajat akarok,és meg is csinálták de azt nem kalkulálták bele hogy tele van a fejem fogókkal és vékonyszálú a hajam.Nem szóltak hogy soha nem lesz olyan a hajam mint a képen amit kiválasztottam.

    Én nem hiszem,hogy ha valaki rendesen el tudja mondani,hogy mit szeretne,mert valljuk be sokszor még megfogalmazni sem könnyű,ne azt csinálnák meg.

    Én csak ajánlani tudom őket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_460887 (53)
    2009-11-06  22:13
  4. 2009. november 11. 19:3555.

    Pécsi Hajas szalonban a Jimi és a Herbert !!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  5. 2009. november 8. 18:4054.
    A feleségem volt náluk az Erzsébet téren, a színe nagyon szép lett, igényesen megcsinálva. A vágás is jó bár semmi extra. Viszont a kiszolgálás!!!??? Kelletlen volt a leányzó, miután levette róla a hajvágó kendőt még eszébe jutott, hogy itt - ott igazít a haján. Ez persze a ruhájára ment stb.. Ennyi pénzért kicsit többet vártunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_460887
    Torolt_felhasznalo_460887
    2009. november 6. 22:1353.

    Most jöttem az Erzsébet téri Hajas szalonból és gyakorlatilag nem történt semmi, ahogy bementem
    úgy jöttem ki, a különbség csak annyi, hogy 17ezer forinttal kevesebb van a
    bankszámlámon és 3 órát elszúrtam a semmire. Melíroztattam, vágattam,
    száríttattam és nem látszik semmi, se fazonban, se színben nincs változás!! A hajam eredeti színe gesztenyebarna, az volt
    a kérésem, hogy legyen szőke melír, de természetes, ne nagyon fehér szőke, a
    festő kislány csak azt felejtette el közölni, hogy a szín amivel fest pontosan
    egyezik az eredeti hajszínemmel. Aki teheti kerülje a Hajas szalont legalábbis
    az Erzsébet térit, életem legrosszabb fodrászélménye.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. november 13. 00:1252.

    Sziasztok!

     

    Én is a Nádor utcai Hajas szalonba járok Szamos Lacihoz és meg vagyok elégedve vele.

     

    Örülök, hogy mások is jó véleménnyel vannak róla, csak ajánlani tudom

     

    Árakat tekintve nekem kb 8 ezer szokott lenni a vágás (félhosszú a hajam), de csak kéthavonta járok.

     

    Jónéhány fodrászt kipróbáltam már, de egyik sem vágott ilyen profin.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top