Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Placido Domingo rajongók

Hóanyó
Létrehozva: 2005. július 3. 13:34

Kedves Ancsám!
Neked nyitottam ezt a topicot,a közelgő Névnapod alkalmából!
Kedves idelátogatók!Egy nagyon jó barátomnak szeretnék örömöt szerezni azok álltal,akik szintén szeretik a komolyzenét:))
Hamarosan lesz a nagy koncert és még előtte,cserélhettek eszmét,és kötődhet a zene kapcsán uj ismeretség ,barátság!
Érezzétek Magatokat nagyon jól ezen a felejhettlen,szivet-lelket gyönyörködtető esten!
  1. 2010. március 10. 17:2012026.

    Csakugyan jo hir! Es milyen kedves, figyelemes tole, hogy ilyenforman tudatja, egyben megkoszoni a torodest...

    Biztos vagyok benne, nagyon sokan mondtak  imakat erte szerte a vilagon.

    Barmit tesz is, mindig oszinte es szivbol jovo!

    előzmény:
    Tsancsa (12025)
    2010-03-10  14:00
  2. 2010. március 10. 14:0012025.

                                                         MINDEN DOMINGO RAJONGÓNAK!!!

     

     

     

    levelet kaptunk ...... MINDEN DOMINGO RAJONGO levelet kapott >>>

     

     

     

    bemásolom az egészet, hála Andreának már a fordítással együtt

     

     

    PLACIDO DOMINGO LEVELÉT, ami a  

    http://www.placidodomingo.com/inhalt.php?id=2752&menu_level=1&id_mnu=2752&id_kunden=196

    oldalon érkezett! 

     

     

     

    Kedves barátaim,

    Köszönöm mindannyiótoknak az aggódást és a jókívánságokat teljes szívemből! Csodálatos dolog tudni hogy ilyen sok barátom van szerte a világon és biztosítalak titeket hogy az orvosok "jó bizonyítványt" állítottak ki nekem, nem szükséges további utókezelés!!! Nem tudok színpadra lépni még néhány hétig de az időmet tanulással és készülődéssel töltöm a jövőbeni kötelezettségeimre .Jól érzem magam és várom a fellépésemet amilyen gyorsan csak lehetséges

    Minden szeretetemet küldöm nektek

    Plácido    
        

    March 10, 2010

    Dear Friends,

    I thank you all from the bottom of my heart for your concern and your good wishes. It is wonderful to know that I have so many friends all over the world, and I want to reassure all of you that the doctors have given me a clean bill of health, with no follow-up therapies necessary. I can’t go on stage for a few more weeks, but I am spending my time studying and preparing for future engagements. I feel well and am looking forward to performing again as soon as possible.

    My love to you all.

    Plácido

     

     

     JUHÉJJJJJ!!! az élet mégis szép!!!

    Ancsa 

    előzmény:
    MPiggy (12018)
    2010-03-09  17:10
  3. 2010. március 9. 22:3612024.

    Szia!

     

     

    Láttalak, olvastalak a facebookon. Küldtem Neked ott néhány szerintem érdekes oldalra meghívót.

     

     

    Húha!!!! fellőtték a pizsamát ..... holnap korán jön a kis-Cserfes!

     

     

     Békés, jó éjszakát Mindenkinek:
    Ancsa 

     

     

    Ui: EGYÉBKÉNT GRATULÁLOK!!!!

     

    ÉSZRE SEM VETTÜK, HOGY ÉVA ÍRTA A 12.000. hozzászólást a Placido Domingo rajongók topik oldalán ..... ezt is megértük .... EGYÜTT! 

    előzmény:
    felkaiferencne (12019)
    2010-03-09  19:26
  4. 2010. március 9. 22:3312023.

    Szia Katinka!

     

     

     

    Köszönöm szépen a fordítást!

     

     

    Neked még jár az Opera Magazin? vagy ez külön a MET-műsora?  

    Talán a Neruda-opera is közrejátszik abban, hogy a MET-szezonjában nemigen lesz látható.

    Hiszen a hírek szerint Los Angelesben szeptember 23-án lesz a Neruda postásának premierje .... aztán ahogy a Boccanegrával, úgy a Nerudával is útra kel .... pedig jó lenne ha kicsit lelassítana ..... gyógyuljon föl teljesen! Pihenjen többet .... jöjjön két évente Magyarországra (Óóóóh én telhetetlen!) ... a közbülső években pedig énekeljen Bécsben ... oda utána tudunk menni ... csak vigyázzon már magára kicsit!! 

     

     

    Philip Langridge-ről ennyit találtam:

     

    Életének 71. évében elhunyt Philip Langridge. Hawkhurstben született, 1939-ben. A hegedűművészi diploma megszerzését követően az éneklés felé fordult. 1964-ben Glyndebourne-ban lépett először közönség elé. 1983-tól a londoni Covent Garden tagja. Rendszeresen fellépett a Metropolitanben, Salzburgban és a Scalaban is. Langridge elsősorban karaterszerepekben alkotott jelentőset. Legfőbb alakításai: Peter Grimes (címszerep), Oedipus rex (címszerep), Rajna kincse (Loge). Számos XX. századi mű ősbemutatóján közreműködött.

     

     

    Még annyit találtam,hogy akiknek szerencséjük volt az új, a CineMaestro-vetítésen februárban a Figaro hazasságát látni, Ők HALLHATTÁK Philip Langridge-t.  http://www.cinemaestro.hu/figaro

     

     

     

    Holnap Panka-nap lesz .... kell az elfoglaltság .... 

    várlak!
    Ancsa 

    előzmény:
    MPiggy (12018)
    2010-03-09  17:10
  5. 2010. március 9. 22:2812022.

    Húúúú hol van Judit???

     

     

     

    Azt a bizonyos "A legnanói csata" c. operát 2000-ben!!!!! énekelte először Londonban ....

     

     

     

     "A legnanói csata (olaszul La battaglia di Legnano) Giuseppe Verdi egyik háromfelvonásos operája. Szövegkönyvét Salvatore Cammarano írta Joseph Méry La Battaille de Toulouse című színműve alapján. Az operát első alkalommal 1849. január 27-én mutatták be a római Teatro Argentinában. ......

    Helyszín: Milánó és ComoIdő: 1176

    Milánó városában katonák és polgárok gyülekeznek, hogy a Barbarossa császár által vezetett német sereg ellen harcoljanak, Itália egységéért. Eközben a milánói Rolando találkozik a halottnak hitt barátjával, a veronai Arrigóval. Korábbi nézeteltéréseik ellenére (Arrigo hajdani hitvese Rolando felesége lett) barátok maradtak. Együtt toboroznak katonákat Comóban, a milánóiak megsegítésére. Mivel magánéletében nincs kilátás, Arrigo csatlakozik a győzelem vagy pusztulásjelszóval szerveződő titkos társasághoz, amely Itália egységéért harcol. A csatában a lombardok legyőzik Barbarossa csapatait, de Arrigo halálos sebet kap és meghal, de előbb véglegesen megbékél Rolandóval és Lidával... "

    előzmény:
    moty (12017)
    2010-03-09  16:41
  6. 2010. március 9. 22:1712021.

    Szia!

     

     

     

    Köszönöm szépen a segítséget .... a Le Villi ..... ma azt hallgattam. Kár hogy nem énekelte szinpadon.

    Úgy tűnik, hogy 1979. nyarán lemezre énekelte, de szinpadon sajnos nem .... pedig szivesen megnézném ... abban is :o))

     

     

     

    A legszebb és egyben egyetlen elérhető részlet az Ő hangján ... Anditól! 

     

     

     

    Nem akarok senkit provokálni, de igazán szép lenne a többi részlet is ebből az operából. Nem tudom miért, nekem Carrerassal van az emlékezetemben.

     

     

     

    Ha valami hírt kapok, hozom, írom .... no nem a bulvárra gondolok, hanem a hitelesebbre! 

    előzmény:
    moty (12017)
    2010-03-09  16:41
  7. 2010. március 9. 20:3912020.

    Megint sziasztok!

     

    Ma "baba napom" volt, tehát dajkálni voltam a fiaméknál, így nem voltam gép mellett túl sokat. 

    Engem nagyon megrázott, hogy az a betegsége, amitől legjobban féltem, és nyílván Ő is. Én a legelső rossz hírek hallatán ettől tartottam....  De ha nagyon időben léptek az orvosok, akkor kijöhet belőle. Aztán Amerikában a legmagasabb szintű az orvosi ellátás, a legkíméletesebbek a kivizsgálási módszerek. Szorítsunk, és fohászkodjunk ÉRTE  együtt!!!!!!

    előzmény:
    felkaiferencne (12019)
    2010-03-09  19:26
  8. 2010. március 9. 19:2612019.

    Sziasztok!

     

    Én is írtam  neki egy aggódást, és jókívánságot a magyar barátai nevében. 

    Szerintem nem is fogják nyilvánosságra hozni, hogy mi (volt!) a baja. Ha nagy alhasi fájdalmai voltak, akkor bél, hólyag, esetleg prosztata gondok lehettek. ...na mármost hogyan adjanak ki közleményt ezekről az altesti problémákról.....   köszönjük,már könnyebben megy a......  Ezek ránk rajongókra nem, csak a családra tartoznak!

     

    Örüljünk, hogy jól van, és figyeljük továbbra is nagy szeretettel a művészi munkáját!

     

    Ancsa!  Ma is sokat gondoltam Rád.... ez igen nehéz nap lehett.  Könnyebb lesz megnyugodnod, ha folymatosan elfoglalod magad. Pl.  amennyit csak lehet, legyél velünk!!!!

    előzmény:
    Tsancsa (12016)
    2010-03-09  12:56
  9. 2010. március 9. 17:1012018.

    Jutka mar leforditotta, igy igaz, pontosan ez van a rovidke uzenetben. A lenyeg az a lenyeg..tul van rajta, jol van...de ebbol megint nem derul kis semmi. Voltakeppen ertheto ha nem vernek nagydobra maganjellegu reszleteket..csakhat a rajongok igy jobban aggodnak.

    A vilaghir mindenfele kotottseggel jar, aminek vannak kevesbe kellemes oldalai is...

    Varunk...hatha tobbet megtudunk majd.

     

    Megneztem a MET kozvetitesek jovo szezonjanak musorat- nem tunnik ANNYIRA vonzonak mint az idei volt...bar van benne 2 Verdi, amibol az egyik a Don Carlos.

     Es van egy Wagner rogton a kezdet kezdeten-oerte nem igazan rajongok. Elso pillantasra nem lattam Domingo nevet egyik darabban sem. Szerintem tobbet lesz Europaban mint errefele...

    .............................................. ....................................................

     

     

    A ma reggeli ujsagban van egy nagyon szep es hosszu megemlekezes az angol tenorrol, Philip Langridge- rol, aki a honap elejen hunyt el 70 eves koraban.

     

    Illusztris karrier, vilagsiker all mogotte..A szakerto szerint szepseges tenor hangja nem volt olyan simogatoan lagy mint az olasz enekeseke...igy repertoarja inkabb modernebb operakat tartalmazott. De nagyszeruen interpretalta az orosz klasszikusokat,  Handel oratoriumait...

     

    A youtube-on nem talaltam hirtelen felvetelt tole-talan nincs is.      

     

    Viszont azt elmondhatom, hogy en lattam ot, megpedig a boszorkany szerepeben, Humperdinck Jancsi es Juliskajaban!!    

     

    Tavaly januarban kozvetitettek az "opera mozik". Felelmetesen jol adta elo- fergeteges lendulattel-kevert-kavart-sutott fozott, asztalon tancolt szornyu konyhajaban...fejen gondor paroka..hatalmas pocakjan koszos koteny...

     

         Ki hitte volna, hogy ilyen jokepu az eletben... 

     

     

    ....................................... ............................................................ ............................................................ ............................................................ ............................................................ .......................

     

    Elnezest, hogy egy remennyel indulo beiras masodik feleben irom le mindezt, de gondoltam illik megemlekezni rola....

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Tsancsa (12016)
    2010-03-09  12:56
  10. 2010. március 9. 16:4112017.

    Szia Ancsa! Nem baj, ha a lényeget lefordítom?

     

     

    " Papa/apa kijött a kórházból és jól van! Köszönök minden érdeklődést

    ( mindenkinek, mindenféle megnyilvánulását az aggódásnak............)".

     

     

    Ilyesmi . A zárójelben csak fejtegetem, mert szerintem ez a lényege.

     

     

    Érdekes, hogy a Le Villi Puccini első operája, s mégis olyan nagyon szép................Nekem is.............

    előzmény:
    Tsancsa (12016)
    2010-03-09  12:56
  11. 2010. március 9. 12:5612016.

    Várlak, Katóka, nagyon-nagyon várlak!

     

     

     

    Hazaértünk! most kicsit próbálok lenyugodni, de itt leszek a gépnél, figyellek, leslek ...

     

     

    Kata! és MINDEN DOMINGO EGÉSZSÉGÉÉRT AGGÓDÓ RAJONGÓJA!

     

     

    Ezt az üzenetet ma kaptam, 9-kor érkezett a facebookon. Lefordítanád nekünk?

     

     

    Placido DomingoJr : Dad out of hospital and doing well ! Thank you to all that expressed their concern.>>
    Message de Placi Jr a toutes les fans de notre Placido.
    Bonne journée ŕ toutes.
      Nagyjából már lefordítottam a programmal, de maradnak benne abszolúte oda nem illő szavak .... már az értelmét tekintve oda nem illőek ...  Várlak .... az mp3-as ketyere pááááát intett .... mi romolhat még el????? így aztán csak módjával tudok zenét hallgatni .... az előbb a Le Villi-t hallgattam ŐVELE!! nekem nagyon szép .... vagy csak én vagyok gödörben?Ancsa 

    előzmény:
    MPiggy (12015)
    2010-03-09  01:14
  12. 2010. március 9. 01:1412015.

    Leszek, leszek! hat hogyne lennek!!

    Majd meg "talalkozunk". Addig is..legy eros, mint eddig mindig.

    előzmény:
    Tsancsa (12013)
    2010-03-08  20:47
  13. 2010. március 8. 21:2312014.

    Kedves Ancsa !

     

    Köszönöm, hogy eljöttetek, és örulök, hogy azért nem okozott csalódást összességében az előadás.

    Most kicsit sűrű napjaim vannak, ma délelőtt hivatalokban ultem, még ilyen ingatlanátírási meg közuzemi ugyekben.....sorszámhúzós több órás várakozós sport.....délután meg Pesten voltam az O/ettszínház Rebecca jegyeiért áprilisra....

    de mihelyt kicsit több időm lesz még fogok írni.

    (szereztem utazáskiállításos pécsi kiadványt sajnos Domingó

    az előszó megírásával be is fejezte aktív közreműködését. értsd nem jön fellépni Pécsre sajnos...(Rost Andrea lesz, de ugy emlékszem ő nem a szíved csucske....)

    De figyelem Bécset is meg a környéket hátha valahol találok

    nekunk valót. (amúgy aki a roma zenét és a Jazzt szereti, annak

    nagy lehet a pécsi banzáj.....mert ezekből dömping lesz ugy láttam....

     

    udv

    gy.

    előzmény:
    Tsancsa (12006)
    2010-03-07  22:58
  14. 2010. március 8. 20:4712013.

    Szia Tinka-Katinka!

     

     

    Köszönöm!

     

     

    Domingoról Judit a www.placidodomingo.com oldalról fordított nekem .... 

     

     

    http://www.placidodomingo.com/inhalt.php?id=2752&menu_level=1&id_mnu=2752&id_kunden=196

     

     

    húúúh! most borzongatóan, sokszorosan maró az oldalán felcsendülő Amore infinito CD-jéről való dal .... gyönyörű .... és szívettépő, bár a szövegét nem értem ....

     

     

    Holnap elérlek? itt leszel?
    Ancsa 

    előzmény:
    MPiggy (12011)
    2010-03-08  20:39
  15. 2010. március 8. 20:3912011.

    Nagyon szep valogatas Ancsa... A gyonyoru zene neha simogat es gyogyit, neha meg tovabb tori a szived mert annyira tokeletesen kifejezi az erzelmeket. Helyettunk.

     

    Mi mondani csupan annyit tudunk... nyugodjek bekeben Edesanyad!

     

    Lelekben ott leszunk veled.

     

    Kata

     

    u.i. Mint mindig, most is en vagyok az utolso aki a Meastrorol szolo hirt megtudja... Van rola ujsag???

    előzmény:
    Tsancsa (12010)
    2010-03-08  20:16
  16. 2010. március 8. 20:1612010.

    Legyél velem gondolatban holnap reggel 9-től ..... az elmúlt napokban ezt hallgattam .... egészen más jelentése lett számomra .... és holnap is ezt fogom hallgatni .... miután egy nehéz átvételen kell túljutnunk .....

     

     

    CSAK A ZENÉRE, A SZAVAKRA FIGYELJ! 

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=q2 CC6lbaEFc

      

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v= pp-Gl-70dSo

     

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v =DvlTuBnpKpc

     

     

     

    http://www.youtube.com/watch? v=5HEQqtoAwjY

     

     

     

    http://www.youtube.com/watch ?v=J-q42ev-CHA

     

     

     

    és a saját gyászom mellett, akiért szintén a napokban aggódtam .... és végre van konkrét hír, talán jó hírnek is felfoghatjuk .... és EZ A FONTOS!

     

    http://www.youtube.com/watch?v=dl3F3TjNf-A

     

     

     

     

    előzmény:
    MPiggy (12009)
    2010-03-08  16:40
  17. 2010. március 8. 16:4012009.

    Utolag is boldog sutesnapot az unnepelt leanykanak!! Latom korulvettetek szeretettel, gondoskodassal. Es micsoda szepseges tortat kapott!!!

     

    Orulok, hogy sikerult a hetvegi kirandulas is es szep zenet hallottatok, jol mulattatok!

     

    Most mentem...munkara fel...jajj errol jut eszembe, radio:bekapcs.!

     

    előzmény:
    Tsancsa (12005)
    2010-03-07  22:25
  18. 2010. március 8. 13:3312008.
    Most Bükfürdőn vagyunk.A Jókívánság még Pestről ment
    előzmény:
    Tsancsa (12002)
    2010-03-07  22:09
  19. 2010. március 7. 23:1212007.

    Halihó KisKató!

     

     

     

    Kerestelek, kerestelek .... de tudom holnap azért megtalállak :o)))

     

     

    Neked is hoztam a Bánk bánból .... a hegedű szólót keresem

     

     

     

    ahogy haladok .... az előjáték ez is nagyon szép ... na itt az a magyaros "íz"? amiről már írtam előbb, ebben is érezni ugye?

     

     

    Megtaláltam az Operaház oldalán a hegedű szóló címét :o))) de a youtube-on ehhez a címhez csak Vivaldi: Viola d'amore szóló c. felvételét adja ..... az első része ismerős....nek tűnik .... majd kedden meghallgatom a gépről a Bánk dupla CD-t .... hátha ott meghallom!

     

     

     

    A szombati szereposztás .... sajnos a szerintem két legszebb, legjobb hang közül a Tiborcot énekló Tóth János hangját sehol nem találom :-((( pedig érdemes lenne hallgatni!!!! 

    II. Endre magyar királyKálmándi MihályGertrudis királynéTemesi MáriaOttó, meráni herceg, Gertrudis öccseMukk JózsefBánk bán, Magyarország nagyuraKiss B. AtillaMelinda, Bánk feleségeKertesi IngridTiborc, parasztTóth JánosPetur bán, bihari főispánBerczelly IstvánBiberach, kalandor lovagClementis TamásSólom mesterMartin JánosViola d'amore szóló

    N. N. NEM ENGED AZ NLC TÖBBET ÍRNI! 

    előzmény:
    MPiggy (11976)
    2010-02-24  02:23
  20. 2010. március 7. 22:5812006.

    Kedves Gyuri!

     

     

    Itt és bár tegnap illett volna, de szeretném megköszönni Neked azt az élményt, amit Neked köszönhetően átéltünk szombaton délelőtt.

     

     

    Jó, hogy most már személyesen is találkoztunk, megismerkedtünk egymással, és remélem, hogy a jövőben még többször lesz alkalmunk ezt megismételni, hasonló aprópóból .... természetesen úgy, hogy Te adod a tippet a programról,  mi pedig annak rendje és módja szerint a magunk erejéből részt is veszünk rajta.

     

     

    Ahogy mondtam szombaton is, én még a Bánk bánt élőben, teljes előadásban, elejétől-végéig soha nem hallottam.

    Nagyon szép volt! ott is, most is azt mondom, hogy a Bánkot éneklő Kiss B. Attila és Tiborc-Tóth János messze magasan a legjobban tetszett. Kálmándira én kicsit másként emlékeztem ....

    Temesi Máriát és Kertesi Ingridet akkor ott megbeszéltük, a meglepő csak annyi, hogy azóta kiderült, hogy Ők egyidősek .... pedig -bocsi!- Temesit idősebbnek? vagy Kertesit fiatalabbnak? tippeltem volna. Az viszont tény, hogy Temesi Mária hangja jóval erőteljesebb, Őt hallottuk a zenekar fölött is.

     

    Temesi Mária hangját ezen az egyetlen felvételen találtam meg. 

     

    Kerestem volna az opera TELJES ZENÉJÉT! nekem az igazi meglepetést azok a zenekari részek szerezték, amiket eddig nem ismertem .... ugye a különböző ünnepségeket, Petur áriáját, Hazám, hazám .... esetleg még Melinda-Gertrudis duetjét? .... de például azt a csodálatosan szép hegedű szólót soha nem hallottam.

    Mondhatni, azt hiszem nem túlzok, ha bevallom, hogy -hála Neked- felfedeztem Erkel zenéjét. Nagyon szép volt a III. felvonás nyitánya(?) ... számomra eddig nem ismert, de nagyon-nagyon szép a magyaros hangzás és mégis operához illő zene ... nem tudom igazából hogyan fogalmazzam meg, de remélem értitek mit akarok kinyögni.

    Nem, nem! nem a Palotásra gondolok, hanem a III. felvonás kezdetekor mikor felmegy a függöny és CSAK a zenekar játszik ....

     

     

    Bocsi Mindenkitől! Sajnos a mostani szereposztással még nincs fönt sehol, így csak külön tudom megmutatni a "habgokat".

     

    Kiss B. Attila - Bánk bánja 

     

    Egyébként a már szokásos feledékenységem .... itt a gépemen a BÁNK BÁN TELJES ZENÉJE!!! fogalmam nincs mikor? honnan került ide, de itt van!!

    Ha valakit érdekel, írjatok!

     

     

    Mégegyszer köszönöm szépen a lehetőséget Neked, és eddig is, de ezentúl már a személyes ismeretség és tapasztalat alapján is mindenkinek bátran merem ajánlani, hogy olvassa, nézze, figyelje a programokat amikert felteszel. 

    Jó éjszakát Mindenkinek:

    Ancsa 

    előzmény:
    gyuribacsi68 (12001)
    2010-03-06  01:40
  21. 2010. március 7. 22:2512005.

    Húúúú az Ajsz-ajsz-t (értsd: pingvin) holnap megmutatom Pannának :o)))

     

     

    Köszönöm szépen! >>>> 

     

     

    tegnap hazafelé egy egészen egyedi előadásban volt részem .... a délelőtti után "Egész úton hazafelé .... " Panna énekelt a babakocsiból ..... 

     

     

    Bodog, bodog, bodog sütésnapot,kívánuk, hogy ilyen sok napod .... bodog, bodog..... és ezt folyamatosan .... Te ismered a buszmegállótól a távolságot .... de Pannának énekben ez meg se kottyan :o))) 

    előzmény:
    moty (11999)
    2010-03-04  16:33
  22. 2010. március 7. 22:1412004.

    GYÓGYULJ MEG!!!!!!!!!!

     

     

     

    Természetesen a kért fotók már illendően Nektek járnak is :o))) >>> 

     

     

    Gyógyulj, várlak:
    Ancsa 

    előzmény:
    sangrila (11998)
    2010-03-04  13:27
  23. 2010. március 7. 22:1112003.

    Szia Éva!

    Köszönöm a jó kívánságokat!

     

     

    Domingoról azóta nincs újabb hír, de legalább azt már tudjuk biztosra, "visszaigazoltan", hogy van egy olyen nyilvános hely, ahol a Domingo fiúk olvassák az Édesapjukról-nak szóló beszélgetéseket .... és azért ez is valami igaz?

     

     

    Szép hetet Neked!
    Ancsa 

    előzmény:
    felkaiferencne (11997)
    2010-03-04  10:14
  24. 2010. március 7. 22:0912002.

    Szép estét, vagy inkább éjszakát?

     

     

     

    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm és már holnap lesz lehetőségem át is adni Pankának a jó kívánságokat :o))) merthogy holnap Panka-nap lesz!!!

     

     

    Örülök, hogy látlak! jó lenne hallani a hangodat is!

    Ancsa 

    előzmény:
    doknagyi (12000)
    2010-03-05  23:18

Címlap

top