Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés természetesen

Torolt_felhasznalo_168927
Torolt_felhasznalo_168927
Létrehozva: 2005. június 30. 11:14

Sziasztok lányok!

A mi hasonló nevű topicunk tavaly szeptemberben indult és azóta is működik, csak néhény hónappal ezelőtt egy igazságtalan támadás miatt kikerültünk a Szépüljünk rovatból...

Azóta nagyon nehéz minket megtalálni, csak azok találnak a topicunkra, akik célzottam a nevére keresnek.

Szeretnénk ezen változtatni, ezentúl újra a Szépüljünk rovatban lenne a topicunk.

Örömmel várunk új érdeklődőket a témában, hatalmas tapasztalataink vannak mellnövelés témában.

Tavaly szeptember óta gyűjtjük a szóbajöhető termékeket, próbálgatják a lányok több-kevesebb sikerrel!

Az eredményeket hónapok óta nagy táblázatban vezetjük, hogy aki most szánja magát rá a mellnövelésre, könnyebben tudjon terméket választani...

Jó lenne, ha többen tudnának arról, hogy a mellplasztika nem az egyedüli módja a mellnövelésnek, van lehetőség természetes úton is nagyobb kebleket "varázsolni".

  1. 2013. június 24. 19:0016703.

    Tipikus műanyagprobléma.

    Nekem nem mellbedobásra épül az életem. De ami van, az éppen jó volt. Van. Lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (1)
    2005-06-30  11:14
  2. 2013. június 22. 00:2016702.
    Sziasztok! 

    Régi topic, de ha van itt valaki, aki kipróbálta ezt a 6mp-es tornát, tapasztalt valami változást? 
    idézet:
    Mayaamehecske (16708)
    2013-06-07 10:08:27
    én nem, de olvasgass az új topicban, ott volt akinek használt
    előzmény:
    Mayaamehecske (16701)
    2013-06-07  10:08
  3. 2013. június 7. 10:0816701.
    Sziasztok! 

    Régi topic, de ha van itt valaki, aki kipróbálta ezt a 6mp-es tornát, tapasztalt valami változást? 
  4. 2013. május 20. 18:1116699.
    Olyan jó lenne, ha újra feléledne ez a fórum!!!
  5. 2013. május 20. 18:0216698.
    Na, remélem nem csinálok hülyeséget, de én is megrendeltem. 
  6. 2013. május 20. 17:3616697.

    Köszi a választ!! :) Amúgy én is híztam eddig 4 kg-t és sanda gyanúm volt, hogy a lecitin miatt, de most már teljesen biztos vagyok benne. Nem szedem tovább, mert comra híztam meg hasra. most már 54 kg vagyok, nem szeretnék feljebb menni.

    BB-t lehet, hogy én is rendelek, sok jót hallottam róla.

    A görögszénamagom kicsírázott 2-3 nap alatt és ma ettem belőle, de fogalmam sincs mennyit egyek, mert van egy nagy zacskónyi. :D 

  7. 2013. május 20. 15:0716696.

    Wow! Azt hittem, hogy csak én vagyok itt egyedül.

    Elkezdtem végigolvasni az egész fórumot, nagyon szeretném, ha megnövekednének a cickóim. :)

     

    Aromax mellápoló olajat használok, lecitin tablettát szedek.

    Ezenkívül görögszénamagot vettem és elkezdtem csíráztatni. A kicsírázott részt meg lehet enni? 

  8. 2013. május 15. 21:1116695.

    Szia lilive!

     

    Sajnos nincsen tapasztalatom a kapszuláról és krémről. :( A zsurlótea is jó erre a "problémára"? :) Még nem hallottam erről. Én a lenmagpelyhet ettem egy darabig, aztán abbamaradt.. Jöttek a vizsgák és megfeledkeztem róla. Plusz alkalmaztam még a masszírozást is plusz a lenmagolajat. :) Igazság az, hogy nem látok változást, bár nem is erőltettem meg magam. :(

    A feszülés szerintem jót jelent! :) Majd írd meg, hogyha látsz még változást légyszi! :)

    előzmény:
    lilive (16694)
    2013-04-30  09:19
  9. 2013. Április 30. 09:1916694.

    Sziasztok!

     

    Látom, hogy nincs itt túl nagy élet, de azért megpróbálom, hátha valaki még olvassa, és tud segíteni.

    Épp egy hete kezdtem a BB kapszula+krém kúrát, és szoktam inni naponta egy zsurlóteát mellé. Mivel paleo étrenden vagyok, ezért lenmagot is fogyasztok.

    A problémám, hogy kb. 3 napja a mellbimbóm nagyon érzékeny lett, fáj, és kicsit talán piros is. Ránézésre nem látszik eltérés, csak főként a kellemetlen érzés az, ami zavar.

    Amúgy már az első naptól éreztem a mellemben enyhe feszülést, és már most teltebb, tehát azt hiszem, vagy inkább remélem, hogy a növekedés velejárója. Ez normális? Vagy csökkentenem kellene a lenmagot és hagyjam el a zsurlóteát? 

     

     

  10. 2013. Április 24. 11:1716693.
    Sziasztok!!!

    ÚJ MÓDSZER!!!

    SPM Digi mellkezelés!!! Hallott róla valak valamit?? Tapasztalat?? Ahogy néztem a mellpumpához hasonlóan hat,de jó lenne tapasztalatot hallani.
    Üdv nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (1)
    2005-06-30  11:14
  11. 2013. Április 10. 13:4816692.
    Sziasztok! Van itt még valaki? :)
  12. 2013. február 26. 03:4416691.
    Szia! Milyen az a mellpumpa? mennyiért adnád? és hogy kell egyáltalán használni? és az mekkora méret?
    előzmény:
    grapefruit001 (16679)
    2012-08-06  20:50
  13. 2013. február 10. 13:3416690.

    Sziasztok! a csodanégyes eltünteti a mellen lévő világosabb, halvány csíkokat is? Mik a tapasztalatok?

     

    köszi!

  14. Torolt_felhasznalo_932266
    Torolt_felhasznalo_932266
    2012. szeptember 9. 20:0216689.

    Sziasztok! :)

    21éves vagyok és nem vagyok megelégedve a mellemmel.
    Ezzel sajnos nem vagyok egyedül. :(
    Úgy gondoltam, hogy akkor kipróbálom a Beauty Breast kapszulát, " mellé még a Suliette krémet is használnám.
    Valakinek esetleg van vmilyen tapasztalata erről a krémről?


    Vagy szerintetek legyen inkább az hogy beveszem a kapszulát és mellé lóbalzsammal masszírozom őket??

  15. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. szeptember 6. 13:5816688.

    Szerintem ebben az esetben nem ciki a szilikoncici:-)

    Nem túlzott, szépen megcsinált - észre sem lehet venni, hogy nem igazi.

    Csak sokba kerül.

    Én biztosan megcsináltatnám, ha ennyire zavarna. 

    előzmény:
    PannaCotta (16681)
    2012-08-28  18:56
  16. 2012. szeptember 6. 13:5116687.
    Halihó mindenkinek, kedves kicsi lány, lenne néhány kérdésem, hogy pl. mire jutottála lóbalzsamos masszírozással, persze, csak ha nem gond, hogy ilyet kérdezek, sajna én semmilyen dilibogyót nem szedhetek, így nekem csak a külső módszerek válhatnak be, már ha bevállnának, 25 éves vagyok és a cickóim, megálltak 14-nél (hozzátenném, hogy nemló vagy ilyesmi, de nem is látszik, hogy van) persze nem kellene nekem, hogy 100-ok legyenek, de egy egy szép kis 75 B, már tökéletes lenne, esetleg valaki, aki tudna valami anyagilag elérhető és megbízható cuccot?? Előre is köszi nektek és szép napot.
    előzmény:
    kicsiláány (16675)
    2012-07-19  20:49
  17. 2012. augusztus 30. 08:1916686.

    A nő mell erősen az összlép része. Lehet, hogy túlzok, de én úgy érzem, ha lapos, ngyon kicsi, mintha egy testrészem hiányozna, mintha torz lennék. A ruhák 99%-a sehogy nem áll dekoltázs nélkül, a maradék 1% meg vágyromboló zsákruha.

    A szoptatási időszakban akkora tőgyeim voltak, hogy egyik nyomta a másikat ha oldalra feküdtem. Nem ezt az időszakot kívánom vissza, de meg vagyok rajta hökkenve, miért ment össze ezek után olyan kicsire mint egy óvodás kislányé. Tudom, hogy a szülések után már sosem lesz olyan lapos a has és keskeny a csípő mint lányként, de én úgy gondoltam,cserébe lesznek majd asszonyos, telt melleim.

     

    Amúgy a férfiakat igenis izgatja a nemi szervük mérete, hajaj, de még mennyire!

     

     

    előzmény:
    szárnyasló (16685)
    2012-08-29  18:40
  18. 2012. augusztus 29. 18:4016685.

    Nem értem a nőket. Kicsinyítik a csípőjüket, horpadt hasat, csont-bőr alakot kívánnak, és 2 kézilabdányi mellet. Egymásnak tetszeni? A férfiak elég nagy része nem ilyenre bukik. (nekem sem tetszik a nagy mell)

    A lényeg viszont az, hogy az összképet nézi legtöbb férfi, nem egy-egy testrészt. Ha nagy dudákkal jön egy nő, akkor lehet, hogy megbámulom, de csak ettől nem indulok el ,hogy meghódítsam.

    A nők a férfin a gatyakitüremkedés mértékét nézik? Vagy a férfit? Nem értem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (1)
    2005-06-30  11:14
  19. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2012. augusztus 29. 18:2516684.

    Azt gondoltam ilyennek már nem dőlnek be emberek.

     

    Ezek az igazi lenyúlós oldalak.Sok van ilyen.

     

    Viszont legalább közzé tetted az információt vagyis inkább a tapasztalatod , hogy más ne járjon így.

    előzmény:
    PannaCotta (16683)
    2012-08-29  18:21
  20. 2012. augusztus 29. 18:2116683.

    Igen, Csendike, bedőltem.

    Pedig nem vagyok zöldfülű, de ezek a cégek remekül ismerik a célközönség megnyerésének pszichológiáját. A visszafizetésben persze kételkedtem, épp ezért is tettem próbát és "ugrasztottam ki a nyulat a bokorból".

    Amúgy levelet kaptam tőlük:


     "Nagyon sajnáljuk a történteket, viszont figyelembe kell vennie azt is, hogy a látványos eredményért 4-6 hónap folyamatos használat tanácsolt.

     Ebben az esetben mivel egyáltalán nem megelégedett visszafizettük volna a pénzét, viszont sajnos 2 hónap folyamatos használat után, 7-14 napon belül jelezni kellett volna. A kézbesítés napjától egészen a garancia igénybevételéért küldött e-mail között eltelt 2 hónap és 22 nap.

     Nagyon sajnáljuk, de ebben az esetben nem tudjuk elindítani a pénzvisszafizetési garancia lehetőségét.

     Sajnálom hogy ebben nem tudok segíteni, de az interneten is a garanciánkról szóló rész leírja, hogy 2 hónap letelte után, 14 napon belül jeleznie kell és vissza kell juttatnia a csomagokat."

     

    Ugye nem meglepetés, ha azt írom, hogy sehol a honlapjukon nem szerepel a bizonyos 7-14 nap?

     


     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (16682)
    2012-08-28  19:05
  21. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2012. augusztus 28. 19:0516682.

    Komolyan bedőltél ilyen koppasztós dolognak?????????

     

    előzmény:
    PannaCotta (16681)
    2012-08-28  18:56
  22. 2012. augusztus 28. 18:5616681.

    Sziasztok!

    Csak a saját fejemet verhetem a falba, mert úgy kell nekem, hogy ekkora őrültséget és nyilvánvaló becsapást ELHISZEK és RENDELEK Procurves kapszulákat. Már akkor gyanakodnom kellett volna, amikor külföldi elérhetőséget ad meg központként és a jótálló orvosok - minő fura!!! - mind külföldiek, nem is lehet tudni az esetek többségében a nemzetiségüket. De a kétségbeesés rávitt a lépesmadzagra, u.i. mindent, de mindnt megtennék hogy a két kis bőrlebeny helyett legyen a mellkaomon valami, természetesen a rettentően ciki szilikonbeültetés nélkül!

    Miután egyetlen zsírsejttel sem gyarapodott a keblem szöveti állománya írtam a megadott kontaktnak, hogy élnék a honlapjukon hirdetett pénzvisszafizetési lehetőséggel. Válasz persze nem érkezett, nem is tudom miért!!!

    A honlapjukon pedig a levelezési szolgáltatás NEM AKTÍV! Mint ahogyan a hírlevélre való feliratkozás és az ingyenes mellnövelő-gyakorlatok kérése sem!!!

    Pedig csak 10 ezer Ft-ot kéne visszafizetniük a 27 ezer helyett, amit fizettem, mert úgy osztották meg a költséget, hogy 17 ezer a postaköltség!!!!!!! És akkor még nem gyanakodtam, gyerekek. Úgy kell nekem. Nem tudok senkit hibáztatni. Csak magamat.

    Tanulság: A PROCURVES-tól A PÉNZT NEM LEHET VISSZAIGÉNYELNI, ellentétben a honlapjukon hirdetett politikával, a termékpedig NEM HASZNÁL!!!!!!!

  23. 2012. augusztus 14. 13:2616680.
    Régen én is sokszor jártam ezen a fórumon. Végig próbáltam minden varázstrallalát és bogyót. Elmondanám, csak az időt töltöttem vele! Évekig próbálgattam mindenfélét és vártam, meg fórumoztam stb..  A tablettáktól az ösztrogén-egyensúly is felborult bennem, alig keveredetem ki belőle. Leálltam velük a saját érdekemben, és hallgattam az orvosom véleményére: ha mindenképp ragaszkodom a mellnöveléshez: vagy implatántum, vagy a szövetek mechanikai fejlesztése, azaz finom mellpumpa használat. Vettem egy kényelmes mellpumpát, naponta 10-15 percet használtam, kollagénes (és nem fitoösztrogénes krémet) és hétről hétre, hónapról hónapra szépen nőtt, és feszesedett a mellem. Látható, melltartóméretet is kellett cserélnem azóta kétszer is, és azt csak azt bánom, hogy nem ezzel kezdtem azonnal! Volt, hogy híztam, akkor még jobban nőtt,, volt hogy fogytam, de az elért méret akkor is megmaradt. Boldog vagyok, mert számomra ez már nem probléma, de emlékszem rá, amikor még nagyon az volt.. Ezért írtam ide, hátha tanul más az én esetemből.. Nem termékeket reklámozok, nem is itt, hanem angliában vettem ezeket, mert ott éltem. Itthon nem is látom ezeket a termékeket, ami egyébként kár. Mindenkinek sok sikert!
  24. 2012. augusztus 6. 20:5016679.

    Sziasztok!

     

    Érdekel valakit egy elektromos mellpumpa? Használt, de tökéletesen működik. Nagyon szépen telít és feszesít, de egyszerűen nincs időm és lehetőségem rendszeresen használniBővebb infók priviben!

9 10 11 12 13

Címlap

top