Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés természetesen

Torolt_felhasznalo_168927
Torolt_felhasznalo_168927
Létrehozva: 2005. június 30. 11:14

Sziasztok lányok!

A mi hasonló nevű topicunk tavaly szeptemberben indult és azóta is működik, csak néhény hónappal ezelőtt egy igazságtalan támadás miatt kikerültünk a Szépüljünk rovatból...

Azóta nagyon nehéz minket megtalálni, csak azok találnak a topicunkra, akik célzottam a nevére keresnek.

Szeretnénk ezen változtatni, ezentúl újra a Szépüljünk rovatban lenne a topicunk.

Örömmel várunk új érdeklődőket a témában, hatalmas tapasztalataink vannak mellnövelés témában.

Tavaly szeptember óta gyűjtjük a szóbajöhető termékeket, próbálgatják a lányok több-kevesebb sikerrel!

Az eredményeket hónapok óta nagy táblázatban vezetjük, hogy aki most szánja magát rá a mellnövelésre, könnyebben tudjon terméket választani...

Jó lenne, ha többen tudnának arról, hogy a mellplasztika nem az egyedüli módja a mellnövelésnek, van lehetőség természetes úton is nagyobb kebleket "varázsolni".

  1. 2011. július 19. 11:5816653.

    Kedves Vivien07!

     

    Remélem nem vásároltad meg a melltartóba helyezhető masszírozót, mert nagyon nem javaslom a használatát!!!...

     

    Azon kívül, hogy nem fogja növelni a melleidet, a szívedre káros lehet a rezgése...

     

    Egyetlen előnye, hogy olcsó, de legalább használhatatlan...

     

     

    előzmény:
    Vivien07 (16650)
    2011-04-05  22:23
  2. 2011. május 31. 17:4116652.
    Hello!Én még új vagyok itt nemrég kezdtem el szedni a KK-t,de Aromaxot is szeretnék mellé,csak az a gond hogy nem tudom hogyan kell bemasszírozni pontosan.Valaki segítene?Mármint úgy értem szóban 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. Április 12. 13:5816651.

    Sziasztok!
    Él még a fórum? Pár hete véletlen találtam rátok, épp a lenmagpehely után olvastam :) Bele-bele tekintettem a hozzászólásokba, de annyi van hogy nem volt időm mindet elolvasni.

    Láttam, hogy van valami 'gyüjtemény' is de sajnos nem tudtam megnyitni :(

    Végülis megvettem a mellbalzsamot és az olajat is amit írtatok, meg a szójalecitin kapszulát (eddig nem sok javulás van) sőt sajnos valsz. allergiás vagyok a szójára, mert úgy fájt pár szem kapszula utána a hasam, meg hasmenésem is volt...

    Szóval egy olyan kérdésem lenne, hogy a szójalecitin helyett nincs valami más 'vitamin'?:)

     

    Előre is köszi a választ!

     

    Jaj és mi az AK?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. Április 5. 22:2316650.

    Sziasztok!

     

    Mi a véleményetek egy melltartóba helyezhető kis masszírózóról?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. március 29. 13:5216649.

    Sziasztok lányok! Nagyon szupi az oldalatok és az eredmények még jobbak én is most szeretném elkezdeni a feszesitést mert hát a melleim azok nagyok de nem elég feszesek és a bőr is ronda rajtuk...szerintem én is kipróbálom majd a varázsnégyest bár lehet hogy a szójalecitint kihagyom mert hát nem szeretnék még nagyobra dagadni szerintetek igy is érhetek el eredmény feszesedés terén??

    u.i ti megtudjátok nyitni a listát mert én nagyon nem...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. március 11. 23:1216648.

    Sziasztok!

     

    Nekem a barátnőm csinálja egy éve az aviva tornát, és azt mondta, neki attól megnőtt a melle egy kicsit, mert rendberakta a hormonjait.

     

    Hunde

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (1)
    2005-06-30  11:14
  7. 2011. március 8. 11:0916647.

     Rebecca miatt -ha még aktuális- írj kérlek! 

    előzmény:
    varfi.andi (16646)
    2011-03-03  14:37
  8. 2011. március 3. 14:3716646.

    Sziasztok!

    Örülök h rá találtam erre a topikra! Én iis ugyanabban a cipőben járok, mint Ti.Nem vagyok megelégedve a szülés utáni fogyás miatti mellméretemmel.Gyakoraltilag szinte eltűntek.... Most elkezdtek kenni geránium és szantálfa olaj keverékkel, ettől kicsit magukhoz tértek. Mégis még elégedetlen vagyok az eredménnyel.Nagyon gondolkozom a Breaty Breast v a Beaty Succes kapszulákon de sajnos elég sok gyógyszert kell szednem (epilepsziára és pajzsmirigy alulműködésre) és félek belevágni, mert tartok az esetleges mellékhatásoktól.Van valaki köztetek aki szintén több gyógyszert szed? érdekelnének az esetleges mellékhatások.

    Írtam a gyártócégnek is, megkaptam a tényleges gyógyszer leírást és ezt elküldtem egy  endokrinológusnak e-mailben, szerinte az összetevők között van olyan anyag ami daganatot okozhat.Ez eléggé megijesztett!

    Tudtok nekem segíteni?Nektek mik avéleményetek erről?Ti kértetek ilyentéren orvosi véleményt?

    Köszönöm a válaszokat előre  is!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. január 21. 19:2716645.

    sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy van aki szed lenmagolaj kapszulát?

    Hogyan hat?Légyszi írjatok tapasztalatokat?Hol lehet jó áron beszerezni?

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (1)
    2005-06-30  11:14
  10. 2011. január 7. 21:0116644.

    Sziasztok kedves fórumozók!

     

     

    Látom, hogy nem vagyok egyedül a problémával, hogy kicsinek találom a cicijeimet:) 

    Láttam páran írtátok a Breast Success tablettát, kérdésem lenne, hogy aki már szedte, tapasztalt -e a test bármely más részén hízást, gyarapodást?

    Én ugyanis hajlamos vagyok a hízásra, ez történt a fogamzásgátló tabletta szedésekor is:)

     

     

     

    Előre is köszönöm a választ!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2010. december 2. 23:2216643.

    Sziasztok!

     

    Arról a HWE003 nevű krémről kiderült, hogy Bio-Anne a neve. Nem tudom, hogy így ismerős-e valakinek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  12. 2010. november 30. 19:5616642.

    Elfelejtettem leírni a krémek nevét, hátha valaki ismeri valamelyiket

    Van egy HWE003 nevű (a teljes nevét nem tudom, nem írják), Longda Breast Enlargement Cream, Pannamas Herbal, Dream Woman, Makki Manchester Bust Up Cream (ez leírás alapján jónak hangzik és 200 ml-es kiszerelésben küldik), Mirifem Full Potentional Breast (azt írják 2-4 hét alatt megemeli a melleket, 4-6 hónap után pedig látható a növekedés, ami elég reálisan hangzik szerintem) és az utolsó Ria-K'S All-Natural Breast Enlargement Cream. Egyszerűen nem tudom melyiket válasszam, ebből kb 3-nak meggyőző leírása van, csak kérdés, hogy hatásos-e. Lehet valakinek hatna, valakinek kevésbé. Jaj nem tudom, hiába nézegetek utána.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  13. 2010. november 30. 19:3316641.

    Szia!

     

    BB kapszulát én is szedtem, de nekem sajnos nem volt eredménye Perfect Woman-ről nincs tapasztalatom, Bioclinicát próbáltam egyszer. Szerintem ez alapból a teltebb mellűeknek jó, mert növelni nem növelt, de a bőrt szépen ápolta. Én is tervezek krém rendelést, csak nem tudom milyet válasszak, mert van vagy 6 féle. Próbálok mindnek nagyjából utánanézni, de a héten mindenképp megrendelem. Mostmár jó lenne, ha lassan, de tartósan elérném az álom méretet Igazából nem akarok hű de nagy melleket, egy mérettel szeretnék nagyobbat, még mindig 80C a cél Egyébként visszatérve a PW-re, én sokallom a 30 ezer forintot. Lehet találsz sokkal olcsóbban és u.azokkal az összetevőkkel

    előzmény:
    Ria1983 (16640)
    2010-11-29  09:28
  14. 2010. november 29. 09:2816640.

    Szia!

     

    Hát a Breast Succes krémmel kapcsolatban nincs tapasztalatom.

    Viszont a Beauty Breast krémmel kapcsolatban van. 1 hét kenés után azt vettem észre, hogy felül is kitöltődtek, teltek lettek a melleim, viszont alul ezáltal meg "fogyott" a mellem a kerekségből és az összkép nekem nem tetszett, mert kisebbnek tűnt így, mint amilyen eredetileg!! Úgyhogy már nem is kenem tovább a krémmel, mert megijedtem!  Viszont szedem a Beauty Breast kapszulát továbbra is, mert az okozott már elég látványos növekedést! 6 nap szedés után! Viszont amikor megjött a mensim, ez a hatás eltűnt. És most mensi után pár nappal vagyok és kb. olyan a mellem, mint eredetileg, a krémet már nem használom, így mintha magukhoz tértek volna és mintha még 1 cm-rel nagyobbak is lennének, legalábbis a mérőszalag szerint. Én nagyon szeretném, hogy újra eljöjjön az a hatás, amit a BB kapszula 6 nap szedés után produkált, mert úgy már nagyon szépek voltak a melleim, bőségben 2 cm-rel volt több, de a látvány az meg magáért beszél!

    Legközelebb a Perfect Woman krémet szeretném kipróbálni, nem tudom ezzel kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata??? Érdemes-e kidobnom rá 30 ezer ft-ot vagy sem?

    Már félek a krémektől, de ez a Perfect Woman jól hangzik a leírások szerint és ez kifejezetten növelő, így hátha jó lenne...

    előzmény:
    Vivien07 (16639)
    2010-11-28  16:37
  15. 2010. november 28. 16:3716639.
    Nem tesz be linket Egyébként van valakinek tapasztalata a Breast Success krémmel kapcsolatban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  16. 2010. november 27. 15:2516638.

    Nem írt linket.

     

     

    Remélem most jó lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  17. 2010. november 27. 15:2116637.

    Sziasztok!

     

    Találtam, igaz, hogy tablettát, de akinek van kedve nézzen utána, mert jónak tűnik!

     

     

    Rengeteg krémet találtam, utánanézek az összesnek, ami szimpatikus és egyet biztos, hogy kipróbálok.

     

    Szép napot Nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  18. 2010. november 22. 23:1416636.

    Szia!

     

    20 E-es mellpumpát vettem, az is törékeny. 60E-eset nem vettem, most kapszulákkal próbálkozom. Lehet, hogy már nem aktuális a válaszom. Néhány hónapja nem voltam itt a fórumon.

    előzmény:
    johsho (16631)
    2010-11-14  20:47
  19. 2010. november 17. 19:4916635.

    Sziasztok!

     

    Látom sajnos ki van halva a topic Én is rég voltam fent, jó pár hónapja írtam utoljára, mi újság csajok? Kint vagyok Angliában és a kíváncsiság kedvéért megnéztem pár cicis krémet meg kapszulát. Nagyon sokféle van, ide is szállítanak olyan puerara akármit (javítsatok ki, nem tudom a nevét ) Szóval azt a thai terméket, amiről megoszlottak a vélemények az összetevők miatt. Ezeket most így elnézve biztos, hogy nem szednék semmilyen kapszulát még kipróbálásra sem, mivel nem garantált az eredmény. Még ha itt olcsóbbak is, nem szívesen tömném magam életem végéig, hogy megmaradjon az elért méret A krémeket szívesen kipróbálgatom, de még mindig maradok az AK-nál Csak olyan nehéz tanfolyam nélkül belemerülni... Nektek van valami újabb ötletetek vagy bármi?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  20. 2010. november 17. 09:2316634.

    Képzeljétek! 6 napja szedem a Beauty Breast kapszulát és 1 cm-rel nőtt a mellbőségem!! Kerekebb, teltebb, nagyobb lett a mellem, ez határozottan látszik! Mi lesz később? A melltartó is szorosabb már! Csak félek, hogy nem lesz tartós...de mindent megpróbálok, hogy tartóssá tegyem. Szerintem fog ez még fokozódni, de ha így maradna is nagyon örülnék már, mert sokkal teltebb lett! A Perfect Woman mellnövelő krémet senki nem használta??? Mert jövő hónapban ezt szeretném kipróbálni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  21. 2010. november 16. 11:5616633.

    Mik a tapasztalatok a Perfect Woman krémről???

    Bioclinicát rendeltem, de úgy érzem, hogy inkább mégis a Perfect Womanre gyűjtenék...

    Melyik a jó?

    Légyszi Írjatok, akinek van tapasztalata!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  22. 2010. november 15. 09:1116632.
    Igen, komoly. Nem hazudok, így volt. Miért kérded? Nem hiszem, hogy rajtam kívül senki másnak nem volt pozitív eredménye, elég sok lány hasonlókat írt. Mi ebben a hihetetlen?
    előzmény:
    brbaba (16630)
    2010-11-13  16:51
  23. 2010. november 14. 20:4716631.
    Szia Árnyék91!Meg tudtál már valamit a 60-ezres mellpumpáról??Én is inkább arra gyűjtenék mert a 20-ezresnek a tőlcsére törik,még egy hónapig sem bírja.Onnan tudom hogy ugyan ilyen az Easy Grownak a tőlcsére amit 2500ft rendeltem.Hamar tönkre megy és a 60-ezres azt irja hogy nem törékeny.Vásároltál már azóta ilyet??Vagy valami mást?
    előzmény:
    Árnyék91 (16617)
    2010-07-21  17:51
  24. 2010. november 13. 16:5116630.
    Ez komoly?
    előzmény:
    Ria1983 (16628)
    2010-11-12  13:45
  25. 2010. november 12. 13:4916629.
    Valamint még lenne egy olyan kérdésem, hogy ha netán közben teherbe esem, amíg én szedem a BB-t meg krémezem magam, az nem-e fog ártani a babának??? Valamint akadályozhatják-e ezek a mellnövelő/feszesítő kapszulák és krémek a teherbeesést???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     

Címlap

top