Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arab férfit szeretni...

Torolt_felhasznalo_537593
Torolt_felhasznalo_537593
Létrehozva: 2005. június 21. 00:40
Kedves nlc-sek!

Nehéz helyzetbe kerültem,de nem én vagyok az egyetlen...arab férfit szeretek,egy muslimot,aki hisz Allahban...én pedig Istenben sem hiszek.:) Nem zavarja. Maroccoi és Qatarban él. Modern,jól szituált és pontosan nekem való...nemsokára találkozunk azonban mégis félek...elovlastam A lányom nélkül soha c. könyvet....megilyedtem...én 19vagyok,ő 32. Nem zavar,állatira összeillünk és testileg is megvan minden....
Mit tanácsoltok? MIt tudtok az arab pasikról? Mert én csak rosszat....:(
  1. 2005. augusztus 23. 10:47126.
    És most mennyi az árfolyamod? Úgy értem, hogy mikor fiatal voltál, akkor adtak volna érted 3 tevét és 5 csirke bónuszt. Most már csak 1,8 teve és másfél csirke járna érted egy cserénél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548220 (124)
    2005-08-01  11:09
  2. Torolt_felhasznalo_939577
    Torolt_felhasznalo_939577
    2005. augusztus 23. 09:38125.
    Sziasztok!

    Lehet,hogy már be is gõzölt ez a topic,de azért írok,mert engem mindig érdekelt az,hogy lány osztálytársaim egy része mi miatt tartotta izgatónak,vagy egyáltalán emberileg érdekesnek arabokat.

    Gáz,hogy ennyire bántjátok egymást,eddig úgy ismertem noklapja fórumozóit,mint legnormálisabbakat.
    Én együttérzek polikalával.Egyik jóbarátom,egy lány szintén szerelmes volt egy arab pasiba,de kiábrándult belõle,mikor megismerte.Valóban van bennük valami más,hisz mások is ,más kultúra.
    Mire jutottatok végülis?Találkoztatok?Szexparty?Mármint ilyen többes?
    Bocs,csak nem mindig tudtam követni eseményeket,de kíváncsi lennék fejleményekre.
    Szóval az a lány találkozott vele,de ott nem is a vallás volt a gond,hisz nem volt bigott a férfi,hanem,valami olyasmi,amirõl itt is írtatok.
    Pár találkozás után az arab kimutatta a foga fehérjét.Durva volt és állatias a lánnyal,nem is ismerkedtek sokáig....bár nemrég olvastam azt,hogy sok nõ ezt a bánásmódot szereti tudat alatt.Ez igaz??Szerintem nem.
    Írj,irjatok

    Balázs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_548220
    Torolt_felhasznalo_548220
    2005. augusztus 1. 11:09124.
    Na látom jól befagyasztottam a témát:) Pedig szívesen válaszolok azoknak akik ennyire támadták az arabokat!:. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_548220
    Torolt_felhasznalo_548220
    2005. július 21. 15:01123.
    Majd akkor fog a kedves topicindító sírni utánunk, amikor őt is eléri az arab férfik feleségének sorsa. Fog még öngyilkosságra gondolni. . .

    Na ez a mondat gyönyörü!

    Nos én vagyok az akiröl Mozza írt. Nos én egy arab férfi felesége vagyok. Miért is kellene öngyilkosságra gondolnom?
    Mert szeret és tisztelt, mert én vagyok mindenben számára az elsö gondolat? Vagy miért is?

    Nos elegem van az olyanokból akik hírekböl, újságokbol olvasnak és hallanak történeteket és az alapján minden arabot rossznak titulálnak.
    A férjem csodálatos ember és ha valami hát a sok elöítélet ami megnehezíti az életünket.

    Tudom, hogy én egymagam nem változtathatom meg az emberek véleményét de hiszem, hogy ha minél több ember látja a mi jó példánkat, talán néha az is elötérbe kerül a sok rossz mellett.
    előzmény:
    Isclem (119)
     
  5. 2005. június 29. 12:12122.
    Szerintem biztosan el fog gondolkodni és ha így tesz, akkor már tettünk egy kis jó dolgot az érdekében. . . remélem az élettapasztalat és a tájékozódás hasznos lesz számára, egy bunkó mondat miatt én még nem kívánom azt, hogy tönkremenjen az élete. . . én is bántottam meg már másokat életem során - bár akaratomon kívül tettem, ez igaz - de tudjuk be ezt a korának és a tapasztalatlanságának. . . :-)
    előzmény:
    Isclem (121)
     
  6. 2005. június 29. 11:42121.
    Szegény topicindító reagált bunkón. Azt várta, hogy mindenki hátbaveregeti, nem azt, hogy ellenző véleményeket kap. De ha nem bírja elviselni, akkor nem fogom sajnálni, ha menekülnie kell majd egyszer onnan.
    előzmény:
    szekine (120)
     
  7. 2005. június 29. 11:39120.
    Remélem elgondolkodik és nem teszi meg. . . én még így sem kívánnék neki ilyet, pedig eléggé megbántódtam, amit mondott. . . :-((. . . . Csatlakozom Mozzához. . . lépek innen én is, mert kár itt bosszankodnom. . . :-)
    előzmény:
    Isclem (119)
     
  8. 2005. június 29. 11:13119.
    Majd akkor fog a kedves topicindító sírni utánunk, amikor őt is eléri az arab férfik feleségének sorsa. Fog még öngyilkosságra gondolni. . .
  9. 2005. június 28. 20:28118.
    Oké, tényleg nem kellett volna lebunkóznia senkit, ezzel egyetértek.
    Én nem szeretnék ezen a témán vitatkozni, úgyhogy lépek is. :-))
  10. 2005. június 28. 20:04117.
    Polikala, ajánlanám figyelmedbe a Mi az iszlám? című topikot is, figyelmesen olvasd, és akkor talán nem fogsz ilyen hülyeségeket írni, lány létedre, hogy "nekem tetszik a muszlim vallás, jobban mint a keresztény" "én lennék muszlim, de csak itthon".

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. június 28. 19:57116.
    Szia,

    Szóvak modern és open-minded. . . .

    Az arabok őrültek, mindenki aki muszlim.

    Addig kedves, míg nem szülsz neki egy fiút, onnantól kezdve elmehetsz a . . . -ba, ha pedig lányt mersz szülni, akkor különösen. Az arabok képesek azért megtudakolni a születendő gyerek nemét, hogy ha kiderülne hogy lány, el lehessen veteni. Én gyűlölöm őket. Lakik itt a házban ahol élek, egy arab a családjával, jót nem tudok róluk mondani, még fegyvere is van. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. június 28. 19:30115.
    Szia! Mikor elindítottad a topicot, gondoltam hogy nagyon sok negatív véleményt fogsz kapni. . . . én ezért is nem indítottam ilyet, bár én is érdekelt vagyok a témában. :-)
    Azoknak üzenem akik ezen teljesen ki vannak akadva, hogy van egy barátnőm (remélem nem haragszik meg, hogy leírom ) aki szintén neten ismerekedett meg egy arab sráccal. Kb. 4 hónap után találkoztak és mára már összeházasodtak és itt élnek Magyarországon! Ha nem követtem volna végig az "útjukat" akkor én is nehezen hinném el, hogy ilyen létezik. . . . és BOLDOGOK!!!
    polikala1! Nincs abban semmi, hogy próbálkozol és talán kíváncsi is vagy, de azért ne higyj el mindent a srácnak és légy óvatos!!! Ha eljön Magyarországa, találkozz vele de ne menj el külföldre! Én drukkolok Neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (111)
     
  13. 2005. június 28. 14:14114.
    Igen, akadt egy-ket kioktato sot agressziv beiras de a tobbsege jot akart, csak meg szeretett volna kimelni a csalodasoktol/ es meg jo ha csak attol hiszen ez a ficko meg lanykereskedo is lehet, egy-ketto egy kupiban talalhatod magadat az orszagaban, egy ember eltuneseert nem fognak haborut inditani/. . . . . szoval kar megsertodni, itt szinte mindenki jot akart neked. . . . .
  14. 2005. június 28. 06:59113.
    111/. . . Ez "korrekt" volt, mit ne mondjak. . . . lebunkózni mindenkit, aki féltően próbál Téged figyelmeztetni arra, hogy vigyázz, nehogy bajba kerüljél. . . Tudod, ezek után azt mondom, nem is érdemes segíteni olyan valakit, aki nem is akarja, hogy segítsenek neki, csak úgy tesz. . . :-((. . . végül is nem értem, hogy mit vártál. . . azt, hogy aki ebbe a topicba benéz, mindenki el fog ájulni attól, hogy Te Msn-ben "ismersz" 3 hónapja egy embert, akivel már azt hiszed, hogy ő a nagy szerelem, meg az életreszóló kapcsolat? - Te vártál véleményeket, hát sokan írtak Neked -. . . . Akik itt óvva figyelmeztettek, nem hinném, hogy rossz szándékkal tették - köztük én sem -. . . olvass, tájékozódj a világ dolgairól. . . aztán úgy alkotsz véleményt, ahogy akarsz, . . . . . de feldobsz egy témát s mert akad olyan, aki nem a Te szájízed szerint beszél Veled, azt mindjárt minősíthetetlen szavakkal elküldöd melegebb éghajlatra?. . . . No mindegy. . minden jót Neked, őszintén mondom: vigyázz Magadra és még ezek után is kívánom, hogy ne érjen baj!
  15. 2005. június 28. 02:35112.
    a baj kicsim, nem ott van, hogy O" muzlim-arab, te meg egy magyar lany vagy---
    hanem, hogy te egy E'RETLEN 19 eves vagy, a pasi meg mar 30-on felul. csaszkal. . .
    Itt, ne haragudj "valami buzlik"--de nem Daniaban!!!
    NAGYON NAGY ritkasag egy mozlem ferfira bukkanni, aki abban a korban nem no"s mar sok-sok evek ota!!!

    Mit tudsz rola?
    Ismeretlenul is garantalom, hogy mar van legalabb 1 felesege eldugva, valahol otthon 3 gyerekkel!! Es a feleseget me'g a kozlebe sem engedi egy szamitogephez!!!

    Honnan tudod, hogy nem szimplan egy kalandor?
    Persze, hogy tetszik neki a csini kis Magyar csajszi!! Nem bolond okegyelme! Szereti a finom kis feher pipihust!! Plane, ha ingyen van!!!!!!!
    De, te se legyel buta!! O. K. ??

    VIGYAZZZZZZZ NAGYON!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (1)
     
  16. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 28. 02:18111.
    Nehogy belehaljatok elírtam valamit: NEKTEK!
  17. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 28. 02:13110.
    Neked pedig köszönöm! Nagyon rendes voltál hozzám! Lehet elfelejtem az egészet. . . könnyebb lesz. . . . . . . .

    Puszi
    előzmény:
    leiw (108)
     
  18. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 28. 02:11109.
    Köszi. . . . . . nem kamuzod csak folyamatosan agyalok. . . . De azt eldöntöttem hogy többet nem jövök fel ide az ilyenek miatt mint Te! Amúgy én vagyok a topic indító!

    Ciao
    előzmény:
    huszkat (107)
     
  19. 2005. június 27. 20:38108.
    Szo sincs rola. . . szerintem atgondolta es a jozan esze dontott. . . . . en csak gratulalhatok hozza. . . . a legtobben a maguk igazat hajtogatjak, ragaszkodnak a rozsaszin szemuveghez es utana keservesen banjak. . . . . az olyan kapcsolatot ami mar az elejen sok akadalyba utkozik, elkezdeni se erdemes. . . . en special a helyeben megcsak nem is talalkoznek vele. . . . .
    előzmény:
    huszkat (107)
     
  20. 2005. június 27. 19:58107.
    Szerintem Te egyszerűen csak unatkozol, és írkálsz össze-vissza.
    Az elején még odavoltál az imádattól (ő az igazi, minden szuper, neked teremtették, összeilletek, az ateizmusod nem jelent neki problémát stb. ). Mostanra eljutottunk addig, hogy egy jó kis szexparti után dobod, hogy az arabok verik a feleségeiket, zavarja, hogy nem hiszel, meg hasonlók.
    Kicsit kamuszagot is érzek: gondolom, hogy nem az egyetemen tanultad, hogy "utánna" (68), "kély" (82), "megilyedtem" (75). . . . Meg azt a sok buta sztereotípiát, amit ideöntöttél elénk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. június 27. 13:05106.
    Majd kiderül élőben, amikor rettegsz tőle. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (98)
     
  22. Torolt_felhasznalo_954953
    Torolt_felhasznalo_954953
    2005. június 27. 13:00105.
    #91-re:

    Sajnálom, hogy minimális tiszteletet sem érzel a keresztény vallások iránt (feltételezem: nem csak a római katolikussal nem szimpatizálsz), ugyanakkor a hsz-eidből kitűnik, hogy sem az európai sem az egyetemes történelemben nem vagy jártas.
    Furcsa az is, hogy el tudod képzelni, hogy moszlim legyél, miközben gyér ismereteid is az európában uralkodó klisékből, sztereotípiákból és közhelyekből állnak.

    Csador nélküli európai muslim lány? Hajrá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (91)
     
  23. 2005. június 27. 11:31104.
    Ha van esze a topicnyitónak, nagyon gyorsan elfelejti ezt a nagy szerelmet. Mert minden arab pasiból előjön egy idő után a neveltetése, miszerint a feleség akkor jó, ha minél több van, ráadásul verve. Nem tisztelik a nőket, egész nap egy csadorban szaladgálhatsz azért, mert gerjedelmet ébresztesz bennük. Mondják ezt, pedig csak szexmániások.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_839352
    Torolt_felhasznalo_839352
    2005. június 27. 06:39103.
    Erdekes. . . a legtobb ilyen romeo es julia-fele beteljesuletlen szerelem (i. e. a szulok nem adtak engedelyt, a fiu engedelmeskedett es elvette a kuzinjat), pakisztani vagy indiai sraccal tortent. . mintha ok meg az araboknal is tradicionalistabbak lennenek. . . .
    előzmény:
    silviHemel (100)
     
  25. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 27. 00:28102.
    Igen elnézést. ŐArab is és muslim is:) Maroccói és Qatarban él és a családja Hollandiában. Tisztáztam mostmár. :))))
    Kérlek amint ráérsz majd írd le mi lett veletek és miért legyek óvatos mivel égetted meg magad! Előre is köszönöm! Olyan aranyossak vagyok!
    előzmény:
    silviHemel (100)
     

Címlap

top