Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arab férfit szeretni...

Torolt_felhasznalo_537593
Torolt_felhasznalo_537593
Létrehozva: 2005. június 21. 00:40
Kedves nlc-sek!

Nehéz helyzetbe kerültem,de nem én vagyok az egyetlen...arab férfit szeretek,egy muslimot,aki hisz Allahban...én pedig Istenben sem hiszek.:) Nem zavarja. Maroccoi és Qatarban él. Modern,jól szituált és pontosan nekem való...nemsokára találkozunk azonban mégis félek...elovlastam A lányom nélkül soha c. könyvet....megilyedtem...én 19vagyok,ő 32. Nem zavar,állatira összeillünk és testileg is megvan minden....
Mit tanácsoltok? MIt tudtok az arab pasikról? Mert én csak rosszat....:(
  1. Torolt_felhasznalo_794246
    Torolt_felhasznalo_794246
    2005. június 25. 23:4976.
    Szemtelenül fiatal voltam, 15-16 éves (idősebbnek néztem ki 2-3 évvel). Ő 22 éves és ide járt egyetemre. Ő volt az első komolyabb pasim, gondolhatod, hogy miért akart magával vinni; fehér szűz nőt fogni aztán nagy dolognak számít náluk :) De viccen kívül, állatira szeretett, és miután szakítottunk, abbahagyta az egyetemet és hazament. . . Kiscsaj fejjel föl se fogtam, hogy kiakadtahtott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (72)
     
  2. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 25. 23:4475.
    És nekik milyen a kapcsolatuk? Kinn él? hol?

    Figyelj. . . az igazság az, hogy ő elég komolyra kezdi fűzni ezeket a dolgokat (máramennyire komolyra lehet így fűzni) és ettől megilyedtem és gondolkozni kezdtem. . . ezért. . . . nagyon beleéli magát velem, és nagyon akar engem. . . legalábbis ezt mondja és én mgenagyon megilyedtem mert rájöttem én sem szórakozok hanem megveszek érte!!!Ezé beszélgetek itt Veletek!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_954953 (73)
     
  3. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 25. 23:4174.
    :))) Zavarba hozol, köszi. :) Azt mondják szép vagyok. . a magyar pasik is merthát tudjuk hogy araboknak majdnem minden fehér nő húú de jó csaj. :))) Hát igen, ez az amit én is tudok, úgyhogy a Te verziódnál maradok: nagy sexparty meg buli aztán lepasszolom. . . bár nemtom hogy fogom mert beleszerettem egészen. . . dehát félek is tőle úgyhogy nehézkesen menne a dolog. :))
    De miért állatok? Hiszen. . . szóval csak nem értem. . nélkülünk nem lenne társadalom. . . MI alakultjuk a társadalmat hiszen mi neveljük a gyerekekt akik aztán felnőttek és országot irányító emberek lesznek. . . . nem értem. . . mi vagyunk fontosabb pozícióban ha már így nézzük!!!!!!!!
    előzmény:
    leiw (71)
     
  4. Torolt_felhasznalo_954953
    Torolt_felhasznalo_954953
    2005. június 25. 23:3873.
    Kedves polikala1!

    Talán ne csak a Lányom nélkül soha! és A fátyol mögött (+folyt. -ai) vagy a Perzsa dívány című bestsellereket olvasd el, ha az arab (vagy perzsa) kultúrára vagy kíváncsi.

    Én nem jártam arab férfivel, de az egyik legjobb barátnőm arab fiúba szeretett bele és ment hozzá feleségül.

    Mindenesetre egy kicsit meglep a hozzáállásod a dologhoz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 25. 23:3772.
    Komoly??:) Mennyi voltál? Miért akart elvenni? Ennyire beléd esett? Melyik országba? Hát elhiszem hogy beijedtél. . . . egyx nekem is megkérte a kezem egy jordán srác. . . nagyon megilyedtem!:DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_794246 (70)
     
  6. 2005. június 25. 23:3771.
    Miert nem csinalsz bemoldalt keppel? olyan kivancsi lennek rad hogy hogy nezel ki. . . . biztos klasszul. . . sose band ezt a fickot, idos is hozzad, te meg egeszen kislany vagy, meg elotted egy csomo jo szorakozas, hozzadillo pasi akitol nem kell tartanod. . . . . . kerdezted hogy miert verik a noket. . . mert allatoknak tarjak. . . . . semmibe se veszik. . . . dolgozni gyerekszulesre jo csak. . . . generaciokon at igy tanultak, gondolod hogy olyan konnyu kimosni az agyukbol. . . . ? A felsobbrenduseget? Hiszen csak nezzel meg szepen egy magyar ferfit hat meg azok is kinek kepzelik magukat pedig mast lathattak odahaza. . . . . tanuljal meg szorakozz meg nehany evet. . . . . raersz utana komolyabb kapcsolatra. . . . . . ja es meg gondolj arra hogyha gyereketek lenne es elvalni akarnal mi lenne. . . . . . kie lenne a gyerek. . . . jobb bele se gondolni. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (69)
     
  7. Torolt_felhasznalo_794246
    Torolt_felhasznalo_794246
    2005. június 25. 23:2870.
    Helló,
    Én anno egy évig kavartam egy arab pasival. Nagyon tiszta és rendes volt, tetőtől talpig "jóember". Viszont bigottul vallásos volt, és ez eléggé zavart, meg az is, hogy mindrnáron feleségül akart venni és hazavinni az ő országába. Na ettől aztán totál beijedtem és vége lett a dolognak. Meg nagyon fiatal is voltam akkor.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 25. 23:2169.
    Szia!
    Hát nem tudnám megszokni. . . de ő Qatarban marad úgyhogy. . . passz. :)
    Amúgy van egy moroccoi ismerős csajszi akitől megkérdeztem én ezt a nőveréses dolgot. . . azt mondta ő ilyenről nem tud. . . kamu lenne??:O
    előzmény:
    szekine (63)
     
  9. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 25. 23:1868.
    Na hát ezeken gondolkozom én is. . . szerintem nem megyek ki, ugyanis nem is fogok tudni kimenni az egyetemtől. . . majd mondom neki jöjjön ide és kész. Eltöltünk egy jó hetet aztán passz az egész. Úgysincs együtt jövőnk. . ezt már előre látom. Nincs bajom az arabokkal, de én akármennyire is megőrülök érte nem kockáztatnám az életem. Soha, inkább egyedül és magányosan halok meg de nem hiszem h ez lesz, nincs sok gondom a férfiakkal. . . . . . . . .
    De egyébként ténlyeg érdekes ez az állatias elkorcsosult viselkedés hogy verik a feleségeiket! Miért?De miért? Nem értem!!!!!!!!
    Igen, láttam nála jeleket, hgoy zavarja hogy nem hiszek. Azt mondja én d olgom, de rá fogok jönni hogy "hinni kell" mert ez a válasz a sok hülye kérdésre. . . Ha ideköltözne és soha nem kéne kimennem vele innen benne lennék, még hozzá is mennék minden kérdés nélkül merezen kívül hogy arab szegény minden úgy stimmel mintha egymásnak teremtettünk volna. . . . . .
    Miért van náluk ez a megalázás? Miért jó nekik ez? Miből gondolják hogy a nő csak állat aki gyerekszülésre jó? Ott is csak fiút lehet szülni me amúgy "nem vagy jó feleség". Basszus. . . . eléggé ilyesztő. .
    Na meg ez a Ramadan. . . utánna találkozunk. . és ha itt nekem megvilágosodik vagy valami aztán elönti a hülyeség? Én meg kimegyek aztán kitudja. . . inkább maradok itthon. Normál esetben ha normális pali lenne akkor kimennék me nagy buli lenne de nagy felelőtlenség is. Így meg pláne. . . . Köszönöm, hogy féltetek, jól esik és a törődés és tapasztalatcsere is! Így tovább!:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101429 (67)
     
  10. Torolt_felhasznalo_101429
    Torolt_felhasznalo_101429
    2005. június 25. 06:1267.
    szia, eleg butasag altalanositani, mert az arabok kozott is van ilyen, meg olyan. Emberek . . . DE : a kultura nagyon meghatarozo, a csaladi neveltetes, hatter. Tulajdonkeppen mitol felsz ? a ferfitol ? a kapcsolattol ?
    Nekem is volt arab szerelmem, de en hiszek Istenben. S mikor Isten dontes ele allitott, akkor szakitottam vele. Nem bantam meg, mert azota ferjhez mentem egy kereszteny ferfihoz, s boldog vagyok mellette. S a vilag egyik legszebb orszagaban elek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (14)
     
  11. Torolt_felhasznalo_839352
    Torolt_felhasznalo_839352
    2005. június 25. 00:2266.
    Ami a vizumot illeti, tenyleg baromi nehez megszerezni, az en ferjem kuvait egyik legtekintelyesebb csaladjanak a tagja, de a nagykovetsegen nagyon rondan bantak vele, raadasul minden napert, amit mo. -n tolt, fizetnie kellett in advance! Lehet, Katarban is ilyen remek diplomatak emelik kicsiny hazank hiret. . .
    Ha tenyleg vallasos, nem turheti, hogy eleve NE higyj Istenben. . . sok hivo muszlim ferfinek van kereszteny, hivo felesege, de az ateizmus az eleg nagy szegyen elottuk. Vagy nem hivo (ez jobb neked) vagy abban bizik, hogy majd megtersz.

    Figyelj: lehet, hogy most modern. Lehet, hogy OROKRE modern es laza marad. De mindig ott lesz a lehetoseg, hogy egyszercsak megvaltozik. Egy pl. Ramadan alatt "megvilagosodik". . . Kockazatos ugy. Az en ferjem pl. nagyon nyugatias, minden hindi, meg kereszteny baratja szerint igazi party animal, szerintuk hozza csakis valami modern nyugati no illik, de azt en es a csaladja tudjuk, hogy ez csak maz rajta es valojaban komolyan veszi az Iszlamot.

    Egyebkent nem a srac a mervado, hanem a csalad. Az esetek nagy tobbsegeben legyen akarmilyen vilagi is a fiu, haacsaladja konzervativ, elobb-utobb o is az lesz.
    Egyebkent Hollandia szep hely, en biztos elmennek, nyaralsz egy jot, ha nem lesz semmi az egeszbol, akar ott helyben is megismerhetsz egy kedves holland fiut:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_842355
    Torolt_felhasznalo_842355
    2005. június 24. 13:4165.
    Sziasztok!

    Láttam ezt az arabos témát:)
    Én társam is nem magyar, és pont ezért hasonló magyar lányokkal beszélnék vagy bárkinek véleményére kiváncsi lennék.
    Szerintetek életmódjukat otthoni szokásaik határozzák meg? Vagy képesek europai gondolkodással élni?Itt főleg arra lennék kiváncsi, hogy bánnak nőkkel? ismertek ilyen történeteket? várom hozzászolásokat. . szió Laurka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752367 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2005. június 21. 22:3364.
    szia polikala,

    tenyleg az itt levok 80 szazaleka<felt Teged es nem kinevet, ne csak a szivedr hallgass hane az eszedre is fuggetlenul attol, hogy milyen nemzetisegu. . elszor is 3 honap keves, megismerni egy embert foleg neten keresztul, talalkoznotok kell az is biztos, de ne te futkoss utana (ha megteszed tuti azt gondolja, na ot " be lehet idomitani", hisz futtyentek es jon hollandiaba. .
    es ahgy itt irtad a dolgokat, valami tenyleg nem stimmel. .
    en is csetelgettem eleg sok emberkevel es ugyebar azt irnak amit akarnak. . szabadon szallhat a fantazia bla bla.
    en milanoban lakom a parom kalabriai (del olaszorszag) a csalad nala is szent, de mivel a csaladja lfogadott engem nincs problema veluk, az anyuka szent amit o mond az a biblia. tudnond kell mit akarsz el tudod e fogadni azt, hogy esetleg alarendelt leszel ebben a kapcsolatban es nem egyenrangu.
    Ja elfeletettem irni, hogy a negyed ahol lakunk 60 szazaleka arab.
    Vannak normalis csaladok es van olyan eszak afrikai arab aki egesz ejjel veri az asszonyt. . nem kell mozijegyet venni van cirkusz gratis!Az asszony otthon neveli a kolkoket, mikozben apuci az utcan es legelteti a szemet a nokon, ha meg meg mutatos is vagy be is szol gatlastalanul.
    A modern nokon elik ki magukat. . szerintem . kivetelek persze mindig vannak nem akarok elitelni senkit. vigyazz Magadra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. június 21. 18:3063.
    Ház ez még nem olyan az araboknál, mint nálunk pl. . . . ha elutazol Kerepesre, vagy Kalocsára. . stb. . . . láthatsz hagyományos népviseletes néniket az utcán . . . ők így szokták meg, de a fiatalok már nem követik ezt a hagyományt. . . kivéve, ha nem valami folklór kedvéért teszik ezt. . .
    Ha kiutazol egy iszlám országba és nem a nagyvárosokat említeném, hanem az elmaradottabb távolibb településeket. . . ott mégha a fiú civilizált is, a család nyomására visszaaklimatizálódik abba a közegbe, mert a család szava náluk szent. . . egy ember ott nem mondhatja, hogy én már haladóbb akarok lenni, mert ott egy egész közösség tagadja ki őt. . . még az öltözködés nem is akkora bibi, hanem pl. mikor beszélhetsz, hogyan viselkedhetsz, ők természetesnek veszik részükről, hogy a megszokott szokásaik szerint dirigálhatnak. . ami számukra természetes, - mivel Te itthon szabad szemléletben éltél - nem biztos, hogy el tudnád őket fogadni.
    Nekem ismerőseim dolgoztak Iránban évekig. . . bár az nem arab, hanem perzsa állam. . a felfogás hasonló. . . ők ott vendégek voltak, nem állampolgárok. . . mégis egy igazoltatásnál hatalmas pénzbírságot fizettek, mert valamilyen okmányuk lejárt, nem volt alkalom aznap érvényesíttetni a követségen, mert zárva voltak aznap. . . 25 botütésre ítélték a hölgyet, vagy pénzbírságra. . . Akkor viccelődtek ezen, amikor beszéltek róla, de biztosan nem volt élmény. . .
    Amúgy voltál már Marokkóban?. . . . Mint túrista próbáld meg úgy nézni, hogy tudnál-e olyan higiéniát magad körül, vagy azokat a szagokat, a gépfegyveres határőröket a fejed fölött, ahogy áteresztenek egy folyosón. . . . ha ott kellene élni. . . meg tudnád -e szokni, hogy nem folyatod a vizet amennyit jólesik pl. . . .
    Én nme szeretnék elköltözni innen, mégha sokminden nem tetszik, akkor sem. . . főleg abba a világba nem:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (62)
     
  15. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 18:0362.
    Jézus. . . természetessen vannak akik hordják. De ne felejtsük el, hogy sokan vannak akik igenis akarják hordani. Ismerek is olyan nőt. Konzervatív v. hagyománytisztelő mindgy. . . ez akkor is borzalmas. . . . nem tudnék így élni az biztos. . . . de olyan zavarossak ezek a dolgok. Hallottam már olyat is, hogy a csajnak ígért mindent aztán elvette a pasi és mindennek úgy kellett lennie ahogy ő akarta. Ismerek viszont olyanokat is, 2-t is akiknek magyar feleségük van és semmi izé nincs. Hmm. . . . . .
    előzmény:
    szekine (61)
     
  16. 2005. június 21. 13:5661.
    Tavalyelőtt Costa del Solon nyaraltunk. . . a tengerparton sok marokkói család nyaralt. . . 56 cfok volt, Apukák a fiúgyerekekkel a habos tengerben. . . . Benalmadena amúgy is az arabok közkedvelt nyaralóhelye Spanyolországban. . . Anyukák beöltözve vastagon, a vízparton sóvárogva nézték a család hímnemű tagjait, ahogy önfeledten a hűs vízben pancsoltak. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (60)
     
  17. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 13:4960.
    Igen, én sem akarok kimenni Holldaniába nem is probléma azt mondta megoldja hogy idejöjjön. Egyébként marokkói, ott pedig az én generációm már nem jár csadorba és teljesen szabad. Van egy marokkói bnőm is ugyanolyan mint én. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_951329 (41)
     
  18. 2005. június 21. 13:1959.
    Itt a hangsúly azon van, hogy kellően ismerjétek meg egymást ITTHON. . . nézd meg a chat. hu-t. . . a fele kamuzik (nem kell ahhoz arabnak lenni). . . még képet is küldenek egymásnak(amit nem tudni, ki van rajta). . ki tudja, hogy egy női nicknév mögött nem egy pervez fényképgyűjtő áll-e. . . az MSN semmit nem jelent. . . élő, létező pasi az éterből?. . . erre még nem építenék életreszóló kapcsolatot, mindegy, hogy milyen kultúra, ország a származási helye. . . ha majd itthon a saját országodban ez lesz a véleményed róla, akkor hihetsz neki. . . most egy álmot kergetsz. . . ne haragudj, ha nagyon keményen fogalmaztam, de lassan a gyerekem is eléri ezt a kort és bizony nagyon aggódnék érte, ha a jövőjét egy ennyire bizonytalan kapcsolatra szeretné felépíteni. . . bár tudom, semmit nem tehetek, mert nem lesz jogom hozzá, hogy beleavatkozzak, hiszen felnőtt ember lesz, akinek a saját élete fölött kell döntenie. . .
    Kívánom, hogy ne érjen csalódás, vigyázzál nagyon Magadra!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (35)
     
  19. Torolt_felhasznalo_827659
    Torolt_felhasznalo_827659
    2005. június 21. 12:5458.
    jó, persze:)
    akivel chateltem, aranyos volt, csak hát. . . mondom, távol álltak tőlem az elvei, ettől még jófej volt. . . de ismerősöm kinn élt pár évet, és aszonta h ott is picit lekezelik a nőket, pl nő nem megy oda pasihoz megkérdezni h hol találom a mittoménmit. . . de mindi vannak kivételek:)
    előzmény:
    fatimama (56)
     
  20. 2005. június 21. 12:5257.
    mundért
    előzmény:
    fatimama (56)
     
  21. 2005. június 21. 12:5256.
    :))) Védem a munédrt. Török a férjem, ők annyira nem más világ. Bár, minél keletebbre mész. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827659 (55)
     
  22. Torolt_felhasznalo_827659
    Torolt_felhasznalo_827659
    2005. június 21. 12:4855.
    hát elég lol.
    hiszen mind tudjuk hogy neten, az arctalanság jegyében nem nehéz kamuzni. 15 évesen mi is azzal szórakoztunk hogy 20 éves szőke bombázól vagyunk és minden pasi bedőlt, sőt még képet is küldtünk:))
    na de ez régen volt:))
    szal az h webcam-en mutogatja magát, nem jelent semmit. attól még szétkamuzhatja a fejét. úgy hazudik ahogy akar. sántít ez a dolog. én török fiúkkal msn-eztem, aranyosak voltak, de nekem már az a kultúra is shockkk volt:))
    előzmény:
    drast (54)
     
  23. 2005. június 21. 12:4454.
    hi-hi-hi szegény kislyány olyan buta meg naiv :( de lehet kamu is, nem? ennyire nem lehet valaki hüle. 19 évesen, aki állitolag koraérett. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827659 (52)
     
  24. Nik
    Nik
    2005. június 21. 12:4353.
    Nem lehet diplomata.
    Az amerikai nagykövetségen nem alkalmazzák más állam polgárát vezető beosztásban, vagyis diplomataként. Sőt, semmilyen nagykövetségen nem. Helyi alkalmazottra olyan területen van szükség, ahol nem jelent biztonsági kockázatot, és amihez helyismeret kell: sofőr, titkár, hivatalsegéd, gondnok, szakács, kertész. . .

    előzmény:
    fatimama (50)
     
  25. Torolt_felhasznalo_827659
    Torolt_felhasznalo_827659
    2005. június 21. 12:4152.
    ja, télleg, ez engem is érdekelne. neten keresztül hogy van meg testileg minden??
    netszex??:))))
    muris, legalább jó volt?:))
    vagy megmutatta webcam-en, és láttad h 'testileg is minden megvan':)
    nah bocs, de ezt én se értem
    előzmény:
    drast (51)
     

Címlap

top