Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arab férfit szeretni...

Torolt_felhasznalo_537593
Torolt_felhasznalo_537593
Létrehozva: 2005. június 21. 00:40
Kedves nlc-sek!

Nehéz helyzetbe kerültem,de nem én vagyok az egyetlen...arab férfit szeretek,egy muslimot,aki hisz Allahban...én pedig Istenben sem hiszek.:) Nem zavarja. Maroccoi és Qatarban él. Modern,jól szituált és pontosan nekem való...nemsokára találkozunk azonban mégis félek...elovlastam A lányom nélkül soha c. könyvet....megilyedtem...én 19vagyok,ő 32. Nem zavar,állatira összeillünk és testileg is megvan minden....
Mit tanácsoltok? MIt tudtok az arab pasikról? Mert én csak rosszat....:(
  1. 2005. június 21. 08:2726.
    Hogy mondhatod, hogy minden stimmel, amikor még nem találkoztatok. Ezt jó hosszú együtt járás, élés után jelenthetnéd csak így ki. Én nem nagyon élném bele magam ebbe a kapcsolatba, mert tényleg nagy a korkülönbség, a távolság.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (9)
     
  2. 2005. június 21. 08:1025.
    Sok szerencsét. . de aztán ne gyere ide majd topikot nyitni, hogy jajj jajj. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (1)
     
  3. 2005. június 21. 07:5724.
    Szia! Szerintem se menj ki Hollandiába, ha akar akkor jöjjön el Bp-re Ő!!!Te NE MENJ!! Jobb félni, mint megijedni!!!! Kérlek hallgass a többiekre!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. június 21. 07:4123.
    Nekem van egy barinőm, akinek arab a férje. A barinőmnek egy kikötése volt, hogy itt éljenek magyarországon, és ez be is jött. Itteni arabok nem tudnak úgy elfajulni, mint a hazájukban, ahol ezt el is várja tőllük a család. Tehát ne Hollandiába találkozzatok, hanem itt Magyarországon, akkor nem lehet semmi baj. Barinőmnek is olyan rendes a férje, mindenre ugrik elsőre. És sose csalta meg! Meg nem is verte meg sose, mint amikről itt is írnak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_175181
    Torolt_felhasznalo_175181
    2005. június 21. 07:2522.
    Szal meg nem talalkoztatok szemelyesen de "Ő nagyon féltékeny. . . csak az övé vagyok és punk tum. :) még ha egy földrész választ is el. "
    Hááát ebbol sok jo nem sul ki hosszu tavon, az biztos.

    "Aranyos es kedves" - Neten keresztul nem nehez napi 1/2 ora edesnek lenni, de mas az ha a nap minden perceben ott van melletted. . . . . . . . .

    "és testileg is megvan minden. . " - ???? Neten keresztul??? Ennyire fejlodott a technika???!!!:-))) Hiaba, XXI. szazad. . . . . . . . . .

    Kerlek, ne vedd sertesnek, de tapasztalatlannak tunsz igy Neten keresztul a beirasaid alapjan. Es ha szabad tanacsot adnom, akkor az lenne a legjobb ha az elso talalkozas itt, Magyarorszagon tortenne. Jojjon csak szepen ide.
    A Szerelem nem ismer sem a hatarokat sem akadalyokat;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_782207
    Torolt_felhasznalo_782207
    2005. június 21. 07:1421.
    "maroccoi es qatarban el". "az amerikai kulugyminiszteriumban dolgozik ott"
    amugy en sem Amerika parti vagyok"-ezek szerint o sem de dolgozik nekik.
    Van qatarban amerikai kulugyminiszterium?Ha olyan magas beosztasban van
    akkor miert korulmenyes vizumot kapni?
    "és testileg is megvan minden. . "-a neten keresztul?
    szerinted minden stimmel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. június 21. 06:1920.
    Szépeket mondani és bókolni azt tudnak!!! Sajnos hazudni is elég rendesen. :-((( Ne higgyj el mindent neki elsőre. . . . . és jobb lenne ha itt találkoznátok, mert egy percig sem biztos hogy Hollandiában várni fog. Ha beírod a keresőbe az "arab" szót, akkor találsz egy pár hasonló témájú topicot, érdemes elolvasni. Viszont ha úgysem hallgatsz másra ( mint ahogy én sem tettem ) akkor felesleges elolvasni, mert túl sok jót nem írnak róluk sajnos. :-(( Gondolod, hogy még nincs felesége 32 évesen?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (14)
     
  8. 2005. június 21. 06:0619.
    en nem ertek valamit. ez most teljesen fuggetlen attol, hogy milyen a ferfi.
    hogy tudod eldonteni szamitogepes kapcsolatban, hogy o az igazi?
    miert pont egy Amerikaban elo allitolag magas beosztasu muszlim ferfit talaltal?
    olyan nagyon fiatal vagy meg. o mit csinalt eddig, hogy 32 evesen nem nos?
    miert interen ismerkedik?
    gondolod te vagy az egyetlen akivel kapcsolatot tart?
    lehet, hogy o modern. de vedd bele a kepbe a csaladjat is. rettenetesen csaladcentrikusak. neha nem a legjobb ertelemben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (14)
     
  9. 2005. június 21. 06:0218.
    "S igenis vannak moderul gondolkodo muzulman ferfiak, akik tanultak, inteligensek"

    ezt mondod. na most ez egyaltalan nem fugg ossze azzal, hogy a illeto mar most rettentoen feltekeny. . ;(((

    lehet valaki tanult es intelligens. . . de az erzelmeinek nem tud parancsolni. ez es a vallasi, neveltetesi, szokasi kulonbsegek egyutt, csak rosszat hozhatnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_626522 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_626522
    Torolt_felhasznalo_626522
    2005. június 21. 03:1417.
    Polikala,

    "Csaktudod azért félekmert olyansok rosszat hallni. . . amúgy én sem Amerika párti vagyok. . . "

    Reagalnek a fenti soraidra:
    A felelmedet megertem, mert az idegen kulturat nem ismered, de fenntartas minden kapcsolat kezdeten van, megha magyar tarsrol van is szo.
    Az viszont, hogy szereted az USA -t vagy sem, nem nagyban befolyasolja a parodat, az alapjan amit leirtal. Nagyon sok muzulman nagyon is kedveli az USA-t. Ezt tapasztalatbol tudom. Itt elnek, tisztelik a rendszert. Irani baratom , hivo muzulman letere, szereti az USA-t.
    Felvilagosult, ismeri a nyugati es az iszlam vilag elonyeit - hatranyait, mert mind2-nek megvannak a maga negativ jellemzoi is!
    Tehat ez sem fogja befolyasolni a kapcsolatotokat.
    Szerinem inkabb az fontos, hogy TE tudd, hogy mit akarsz, miben engedsz, mit nem fogadsz el! S ez barmilyen nemzetisegu kapcsolat alapja.
    Alapokat az elejen megbeszelni, leszogezni. S ha igazan vonzodsz iranta, ne szalaszd el , hgoy megismerd! Az meg ugysem kotelez semmire.
    A dontes mindig a te kezedben van a te eletedrol.
    S igenis vannak moderul gondolkodo muzulman ferfiak, akik tanultak, inteligensek.
    S nem minden arab terrorista.
    Minden jot neked: dunai
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. június 21. 03:1016.
    Egyeltalan honnan tudod hogy az akinek mondja magat? Es nem felsz a feltekenysegetol?. . . Nincs annal rettenetesebb mint egy feltekeny ferfi, az hogy plane hogy arab meg sulyosabba yeszi a dolgot. . . nem felsz tole? 32 evvel ezelott lagerben voltunk Olaszorszagban/ disszidaltunk/. . . volt ott egy szep arcu fekete haju fiatal no egy kislannyal. . . szinten menedekjogot kert. . . . fodrasz volt otthon, megismerkedett egy arab egyetemistaval, hazassagot kotottek es a ferfi hazavitte, nem emlekszem mar ra melyik orszagba. . . . . mutatta az arcan es nyakan a sebhelyeket ahol a ferfi megkeselte feltekenysegbol. . . . . eveken at gyotorte, utotte verte/ anyossal egyutt laktak meg annak a csaladjaval/, vegul egyszer hazaengedte latogatoba a szuleihez a kislannyal egyutt, az lehetett akkor vagy 5 eves/ az is baj volt hogy nem fia lett es csak az az egy/, a no azonnal elutazott Olaszba Magyarorszagrol, menedekjogot kert es kapott, a nagymama utanahozta a kislanyt kesobb, idejottek Amerikaba. . . . . . . tobbet nem volt kapcsolata a ferjevel. . . . nem hallottam rola mar vagy 30 eve, nem tudom mi lett veluk. . . . . . nagyon gondold meg hogy mit csinalsz. . . . . . annyi helyes srac van a vilagon es te meg kolyok vagy. . . . . bizony az vagy. . . . es orulj ennek. . . . . ne keresd a bajt amit amint latom sejtesz is. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (14)
     
  12. 2005. június 21. 02:4215.
    Naívitásod irigylésre méltó. Jó neked (komolyan) ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 02:3014.
    Nem félek kimenni. . . de azt hiszem inkább mondom Neki hogy Ő jőjjön.

    Úgy érzem ő az igazi de félek! Ez még nem baj.
    Azért nyitottam a topicothogy infot szerezzek tapasztaltaktól nem pedig tv-ben hallott dolgokról! (Nem neked ment KIcsiSüni)
    előzmény:
    KicsiSüni (12)
     
  14. 2005. június 21. 02:2513.
    És ezek alapján ki mered jelenteni, hogy Ő az igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (11)
     
  15. 2005. június 21. 02:2212.
    nem tudom. . . . . tőlem ez olyan távol áll. . . . pedig ismerek muszlimokat. . . de az igazat megvallva a Te döntésed lenne, hogy kimész-e vagy sem, és mit teszel. . . . gondolom úgy szerveznéd a dolgokat, hogy ha nem jó, akkor rögtön haza tudj jönni. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 02:1611.
    A neten akadtam össze vele. . . az amerikai külügyminisztériumban dolgozik ott. . . vezető beosztásban van. . . miért félnél?
    Tudod amikor először beszéltünk én hoztam fel neki a vallást, mondtam: jobb ha előre leszögezzük, ohgy nem hiszek Istenben, Allahban sem másban. Mire Ő: "Ő muslim tehát hisz Allahban de őt ez egyáltalán nem zavarja hogy én nem hiszek mert ő nem ez alapján ítél meg enbem hanem a személyiségem alapján. " - azt hiszem eléggé civilizált válasz. És soha, soha nem hozza fel a vallást, háborúról pedig még soha sem beszéltünk. Teljesen open-minded és nagyon modern férfi. Mindent csinál amit mi európaik. . . mutogatott egy csomó családi fotót is meg minden. . .
    Miért félnél?
    Egyébként látom őt webcamerán mindig, hallom a hanját telefonon és tök okés semmi balhéja nincs. . .
    előzmény:
    KicsiSüni (10)
     
  17. 2005. június 21. 02:0810.
    hol ismerted meg?én is félnék, ha a helyedben lennék. . . . :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 02:019.
    igen, nem ismerem a kultúráját teljesen de épp ezért jöttem ide. Hát marokkói igazából csak Holldaniában él a családja és ott találkoznánk, de ha nem tudok azt mondta idejön csak nehézkes a visa meg minden. . . Az arabokrók, perzsákról hallottam. . olvastam A lányom nélkül soha c. könyvet is. . . de marokkóiakról semmit sem tudok. . . öregebb vagyok a koromnál, sokmindent megéltem már. Ő komolyan vesz, én komolyan veszem de mégis félek mert a világ sok negatívat sugall. . . annyira kedves meg normális hgoy már fura komolyan! És ugyanolyan mint mi európaiak. . de jobban tisztel mint egy magyar férfi tisztelne. . . . rögtön ugrik ha akarok valamit, mindenre válaszol, nincs tabu. De azé félek. . mi van ha belefogok ebbe tényleg és kiderül h más mint amilyennek mutatkozik? Ha mondjuk agresszív vagy megver. . tudom hogy hülyén hangzik de ez lesz az első találkozásunk és nagyon közel vagyunk egymáshoz. . . amennyire csak lehet. Komoly dolog nem viccelődök.
    előzmény:
    KicsiSüni (8)
     
  19. 2005. június 21. 01:448.
    Fiatal vagy még, fog jönni még jópár kapcsolat az életedben. . . mióta ismered? Hollandiában találkozol vele először?
    Szerintem a korkülönbség is nagy köztetek, és vedd figyelembe hogy egy teljesen más kultúrából származik. . . . Amit lehet hogy csak azt hiszed, hogy ismersz. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 01:397.
    Csaktudod azért félekmert olyansok rosszat hallni. . . amúgy én sem Amerika párti vagyok. . . és nagoyntisztelm a vallásukat és kultúrájukat. :)
    Csakhát. . . . . érted. . . . Hollandiában találkoznánk. . asszem ő az igazi. . . sőt érzem. . megveszek érte!!:D
    előzmény:
    KicsiSüni (6)
     
  21. 2005. június 21. 01:376.
    szia!

    Ha már most félsz, hogy mi lesz;akkor bele se menj a kapcsolatba. . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 01:355.
    Nem. Konkrétumra vagyok kíváncsi. Félek, értsmeg!
    előzmény:
    Pszihopapa (3)
     
  23. Torolt_felhasznalo_537593
    Torolt_felhasznalo_537593
    2005. június 21. 01:324.
    Miért fut zátonyra? Ő nagyon moder. . . olyan mint én. . . de nagyon féltékeny. . . csak az övé vagyok és punk tum. :) még ha egy földrész választ is el. Te hgoy kerültél oda ki?Mesélj magadról kérlek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839352 (2)
     
  24. 2005. június 21. 01:293.
    "MIt tudtok az arab pasikról?"

    Valóban az arab pasikról itt elhangzó általánosító vélemények fognak befolyásolni abban, hogy ez a fickó mellett maradsz? Mert ha igen, akkor ne maradj mellette. Ugyanis ha szereted, akkor nem hallgatsz másra csak a szívedre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_839352
    Torolt_felhasznalo_839352
    2005. június 21. 01:242.
    Tobb millio arab ferfi el a Foldon. . . leesne az allam, ha beirna olyasvalaki, aki akar a negyedevel kapcsolatban allna. . . Mindenestre en Kuvaitban elek, errefele azert eleg sok az arab, hat egeszen mas egy sami arab (szir, palesztin, jordan. . ), egy obol-menti (pl. kuvaiti, emirati) vagy maghrebi (eszak-afrikai). . . A marokkoaiak altalaban liberalisak, nyitottak. . dehat ez altalanositas. . .
    A legtobb vegyeshazassag arabbal zatonyra fut szerintem, de probalkozni lehet es talan kell is, mert neha bejon. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_537593 (1)
     

Címlap

top