Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2009. szeptember 30. 11:2018676.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 25. 08:1818675.

    Jó Reggelt!!

     

    Ma két "ismerősünk" is ünnepel:

     

    1965. szeptember 25-én született, tehát ma 44 éves Matt Battaglia vagyis Em focista szerelme, Drew Boyd megformálója.

     

    1969 szeptember 25-én született, vagyis ma 40 éves HAL SPARKS alias Michael!

    Isten éltesse őket!

     

     

    Mindenkinek szép napot, kellemes hétvégét kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. szeptember 22. 12:3218674.

    Jujjjjj........

     

    Aki esetleg álmatlanságban szenvedne, mint én, annak egy újabb filmajánló:

     

    Minden este 22:55-től, Vital TV-n egy ausztrál sorozat: Titkos életünk

    Természetesen egy útkereső főszereplővel.....

    előzmény:
    Antalbaba (18673)
    2009-09-22  09:15
  4. 2009. szeptember 22. 09:1518673.

    Egy orvosnak viszonya van egy nővel, a nő terhes lesz, és mikor megvan a baba az orvos azt mondja a nőnek:
    - Van egy ötletem. Épp most operáltam egy papot a másik szobában sérvvel. Mire felébred, odateszem neki a bébit, és mondom neki, hogy az övé.
    Úgy is tesz. A pap felébred, és az orvos mondja neki, hogy csoda történt, és egy bébit operált ki a hasából. A pap nagyon hitetlenkedik eleinte, de aztán hazaviszi a gyereket, és felneveli.
    Mikor a gyerek 16 éves, a pap odahívja magához:
    - Fiam, valami nagyon fontosat kell neked mondanom.
    - Micsodát? - kérdezi a fiú.
    - Itt az ideje, hogy megtudd, hogy nem én vagyok az apád.
    - Nem vagy az apám? - néz rá a gyerek csodálkozva.
    - Nem fiam. Én az anyád vagyok. Az apád a püspök úr.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 17. 08:5118672.

    Megelőztél, ezt én is meg akartam nektek mutatni.

    Nem tudom, mikor lesz a hazai bemutató, de ezt együtt kell megnéznünk!

    előzmény:
    Antalbaba (18671)
    2009-09-16  21:24
  6. 2009. szeptember 16. 21:2418671.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. szeptember 16. 11:3118670.
    Családi örökségünk – áldás vagy átok címmel tartott előadást Czeizel Endre orvosgenetikus az emberré válásról és a genetikai lehetőségekről Tatabányán, a szociális segítők napján – számol be a kemma.hu. Az orvosgenetikus szólt arról, hogy az optimális családtervezés három lépcsőfokból áll. Szükség van a családtervezési alkalmassági vizsgálatra, vagyis ki kell szűrni a betegséget a szülőknél. Legalább három hónapos felkészülés kell a fogamzásra, ekkor kell magzatvédő vitaminokat szedni. A harmadik legfontosabb lépésnek a korai magzati védelmet tartja, hiszen jelenleg csak a terhesség 8-10. hetében kezdődik a várandós gondozás.

    – Ma már az ember genetikai állományának nagy részét sikerült feltérképezni. Ez alapján ötezer nő között készítettünk egy felmérést, hogy milyen genetikai rendellenességnél szakíttatnák meg a terhességet. Megdöbbentő volt, hogy miközben a korai szívinfarktus génjét hordozó magzatoknak csak 31 százaléka nem születhetne meg, addig a férfi homoszexualitásért felelős génnel rendelkező magzatok 91 százalékát elvetetné az édesanyjuk – osztotta meg közönségével a hihetetlen adatot Czeizel Endre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. szeptember 14. 10:1918669.
    Steiner Kristóf: Hurrá, apa leszek!    
        
    2009.09.14. 06:15
    A volt műsorvezető és izraeli szerelme úgy érzi, vonzalmuk olyan mély és erős, hogy ideje családot alapítaniuk. Amint lehet, gyereket akarnak.


    Steiner Kristóf és Matan már régóta vágyik gyerekre, de csak mostanra nőttek fel érzelmileg annyira, hogy belevágjanak. Ráadásul mindketten dolgoznak, anyagi biztonságot is tudnak nyújtani a kicsinek

    Steiner Kristóf tavasszal eljegyzett párjával, Matannal úgy érzi, hogy kapcsolatuk olyan mély és erős alapokon nyugszik, hogy elérkezett az idő a gyermekvállalásra.

    – Már régóta érik bennünk a gondolat, hogy szeretnénk gyermeket, de most jutottunk el arra a pontra, hogy komolyan foglalkozhatunk a témával. Matan jövőre már orvos lesz, én pedig stabilan írok hat-hét magazinnak, és mindketten érzelmileg is felnőttünk. Nagyon fontosnak tartjuk, hogy olyan gyermeket fogadjunk örökbe, akire nem adoptálni vágyó szülők várnak, hanem épp fordítva: ők várnak arra, hogy valaki örökbe fogadja őket. A legtöbben újszülött, fehér bőrű gyermeket akarnak, ha pedig a baba nem egészséges, az máris kizáró ok sok szülőnél. Az is fontos számunkra, hogy segítsünk a kicsiken is, ezért nem bánjuk, ha a leendő gyerekünk már nem csecsemő, és természetesen azt sem, ha arab, indiai, roma, kínai vagy fekete – jelentette ki határozottan Kristóf, aki számára Izraelben minden feltétel adott ahhoz, hogy szülővé váljon.

    – Mivel Izraelben egy meleg pár hivatalosan is örökbe fogadhat gyermeket úgy, hogy mindkét fél a gyermek gyámja lesz, itt vágtunk bele a dologba, nem Magyarországon. Ennek természetesen nem az az oka, hogy egzotikus bébink legyen, mielőtt ez bárkiben felmerülne. Sajnos otthon csak egy örökbefogadója lehet a gyermeknek, ha homoszexuális párról van szó, tehát a másik apát jogilag semmi nem kötné a gyermekhez. Kitöltöttük és beadtuk a hivatalos papírokat, bizakodva várunk a válaszokra. Egy ideig biztosan eltart ez az eljárás, legalább háromszor külföldre kell utaznunk miatta, rengeteg pénzbe is kerül a dolog, ezért most minden fillérre vigyázunk – árulta el Kristóf.

    – Tisztelettel kérem a magyar testvéreimet, hogy ne ítélkezzenek, hanem osztozzanak az örömünkön, és szorítsanak nekünk, hogy sikerrel járjunk! – tette hozzá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. szeptember 14. 09:1418668.

    Sajnos még várni kell ennek a filmnek a hazai bemutatójára (már ha) de akkor is jó hír:

     

    A rendezőként debütáló Tom Ford homoszexuális amerikai divattervező A Single Man című drámájának ítélték oda a legjobb meleghősű vagy -témájú filmnek járó, idén harmadszor odaítélt Buzi Oroszlán (Queer Lion) díjat a 66. Velencei Filmfesztiválon.

    A Gustav Hofer és Luca Ragazzi filmkritikusok vezette zsűri egyhangúlag találta a legjobbnak a több férfiszépséget is felvonultató filmet, amely az indoklás szerint "formai tökéllyel ábrázolja a szerelme elvesztését méltósággal megélő férfi történetét". A produkció emellett arra is emlékeztette a zsűrit, milyen égető szükség van az egyenlőséget garantáló törvényekre annak érdekében, hogy a homoszexuálisok is nyíltan megélhessék szerelmüket.
    A Christopher Isherwood regényből készült film sztárja, a brit Colin Firth férfipartnere halála miatt egyedül maradt középkorú professzort alakít, aki képtelen mihez kezdeni a 16 évi együttélés után hirtelen rászakadt ürességgel és gyásszal.
    A főhős, az 52 éves George Falconer egyetemi tanár egy rémálmában azt álmodja, hogy autóbalesetben életét vesztette kedvese, Jim (Matthew Goode). Amikor azonban felébred, rá kell jönnie, hogy a tragédia a valóságban is megtörtént. Mivel nem látja többé értelmét az életnek, aprólékosan megtervezi öngyilkosságát. Mivel úgy hiszi, hogy ez élete utolsó napja, életében első ízben felfedezi az élet szépségét, ami meg is ragadja, ráadásul váratlanul találkozik egy volt diákjával (Nicholas Hoult).
    Az 1962-ben Kaliforniában játszódó film egy divatdiktátorhoz méltó műgonddal eleveníti fel az 1960-as évek díszleteit és hangulatát, a "láthatatlan homoszexualitást" övező korabeli társadalmi rosszallást.
    A texasi származású Ford "egyetemesnek" nevezte filmjét abban az értelemben, hogy "mindannyian megtapasztaljuk a szerelem és az elszakadás ízét". A korábban neves divattervezőként jegyzett (Gucci, Yves Saint Laurent) elsőfilmes kijelentette, hogy "a film a legszemélyesebb dolog, amit valaha csinált".
    "Mikor azt hallom, hogy valaki azt mondja: ez egy melegfilm, egyszerűen nem tudom, mire gondol. Szerintem ez egy emberi történet" - szögezte le Ford, aki maga is nyíltan vállalja homoszexualitását. Mint elmondta: 23 éve él együtt partnerével.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. szeptember 13. 20:4418667.

    A nap vicce

     

    Stirlitz és Müller sétálnak az utcán kézenfogva.
    - Müller! - gondolja Stirlitz.
    - Stirlitz! - gondolja Müller.
    - Aha! - gondolja a KGB.
    - Müller, Müller! - gondolja Hitler.
    - Stirlitz? Müller? - gondolja a CIA.
    - Homokosok! - gondolja a virágárus néni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. szeptember 9. 17:5418666.

    Sziasztok!

     

    Egy - immáron tőlem szokásos filmes ajánlat - 

     

    Tegnap indult, de még szerintem be lehet kedd esténként a TV6-on csatlakozni, 22:00-tól, az OZ c. sorozatba. Bátran kijelenthető, hogy egy kultsorozatról van szó, a színhely egy kemény börtön, annak minden jellemzőjével (drog, rasszizmus, homoszexualitás stb. ) És sok ismerős arc is szerepel benne más sorozatokból. Érdemes nézni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. szeptember 5. 20:0718665.

    Mindenki jól van, ugye???

     

    Megvertek egy felvonulásról érkező nőt
    MTI2009. 09. 05., 18:23Utolsó módosítás: 2009. 09. 05., 18:27

    Megvertek egy nőt, aki a budapesti melegfelvonulás pólójában volt az Astoriánál. A fején és karján megsérült nőt két-három férfi ütlegelte és rúgdosta.

    Megvertek egy fiatal nőt szombaton késő délután az Astoria téren lévő villamosmegállóban. A nő a nem sokkal korábban véget ért melegfelvonulás pólóját viselte - jelentették a helyszínről az MTI tudósítói.

    A támadók - két-három férfi - a Kossuth Lajos utcai árkádok alól bukkant elő, átrohant a villamosmegállóban álló nőhöz, és szó nélkül ütlegelni kezdte. Az ütésektől a szemüveges nő a földre esett, bántalmazói ekkor belerúgtak. A megtámadott nő a fején és karján sérült meg.

    Nem sokkal korábban kővel dobáltak meg a rendzavarók egy rendőrautót a Rákóczi út és a Kazinczy utca sarkán. A Budapesti Rendőr-főkapitányság az esetről kiadott közleményében azt írta, hogy a rendőrautó a Rákóczi úton parkolt, amikor az Astoria felől érkező csoport tagjai megrongáltak, ablakát betörték.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 4. 09:1618664.
    A menettel kapcsolatban politikai vita robbant ki a napokban, különösen azután, hogy egy fideszes parlamenti képviselő, Ékes Ilona - majd a KDNP is - a rendezvény betiltását kérte a BRFKtól, mondván, a homoszexualitás „mentális betegség", a felvonulók pedig félelmet keltenek.

    A szervezők a fenyegetések miatt Sólyom László államfőtől kértek taláélkozót, de azt az elnök visszautasította. A Helsinki Bizottság is felszólította Sólyomot, hogy ítélje el a menetet megfélemlítő kezdeményezéseket - szintén hasztalanul.

    A rendőrség nem kívánta kommentálni a nyilatkozatokat; a rendezvényt tudomásul vették, rögzítve, hogy „Magyarországon minden állampolgárnak joga van megjeleníteni és kifejezésre juttatni véleményét, még ha az el is tér mások álláspontjától, nézeteitől". Csakhogy a rendőrség azt is fontosnak tartotta közölni, hogy a menetben résztvevők tartózkodjanak minden olyan magatartástól, amely alkalmas lehet a közízlés megsértésére - ellenkező esetben a szervezőknek kell intézkedniük „az általánosan elfogadottól eltérő magatartás abbahagyására".

    A megfogalmazás élénk tiltakozást váltott ki; a felvonulással szolidaritást vállaló, részvételre buzdító SZDSZ Új Generáció arra kérte a BRFKt, hogy „ne ízlésrendőrséget játsszon, hanem végezze a munkáját, és védje meg a résztvevőket az atrocitásoktól". A Szabadság Kör pedig jogszerű, politikai utasításoktól és elvárásoktól mentes fellépést vár el a rendőrségtől mind a felvonulók, mind az ellentüntetők gyülekezési jogának garantálása érdekében.

    Persze a szervezők sem örültek különösebben az „általánosan elfogadottól eltérő magatartás" megfogalmazásnak - elvégre leszbikusok, melegek, biszexuálisok, illetve transzneműek felvonulásáról van szó. Felháborítónak és álságosnak ítélték, hogy „a homofób ellentüntetők szólamait felhasználva próbálnak nyomást gyakorolni és öncenzúrára kényszeríteni a szervezőket és a felvonulókat, vélt vagy valós megfelelési szándékkal a felvonulást ellenzők elvárásainak eleget téve". Steigler Sándor lapunknak értelmezhetetlennek nevezte a rendőrségi „eligazítást". - Ha megmondanák, hogy például a piros nadrág sértie a közízlést, akkor nekünk is könnyebb lenne a dolgunk" - mondta.

    Szerinte ezek miatt a rendőrség önmagát szerette volna bebiztositani a politikai támadások nyomán. Steigler Sándor egyébként a minap maga is igyekezett csillapítani a kedélyeket, mondván, a menet nem magamutogatás vagy kérkedés a szexuális identitásukkal. Azért vonulnak fel, mert úgy érzik, hogy a jogaikban korlátozottak; „az év 365 napjából mindössze egy napon mutatjuk meg magunkat".
    előzmény:
    Antalbaba (18663)
    2009-09-04  09:16
  14. 2009. szeptember 4. 09:1618663.
    Nem csak a melegek készülnek szombatra
    Nincs kiszállás a másfél órás menetből
    Különleges biztonsági intézkedésekkel készül a rendőrség a szombati budapesti melegfelvonulásra. Nem csak ők: a jelek szerint a hazai szélsőségesek is szervezkednek. A rendőrség igyekszik garantálni a felvonulók biztonságát, de a közszeméremsértést nem tűrik.
    Nyusztay Máté| NOL| 2009. szeptember 3.

    Tizennegyedik alkalommal rendezik meg a Meleg Méltóság Menetet Budapesten. A szombati felvonulás lesz az egyhetes fesztivál záróakkordja; a hét eddigi rendezvényeit kiemelten védte a rendőrség, s megúszták támadás nélkül.

    - Tavaly ilyenkor már röpködtek a Molotovkoktélok - mondta lapunknak Steigler Sándor, a szervező Szivárvány Misszió Alapítvány kuratóriumi elnöke.

    Emlékeztetőül: a tavalyi melegfelvonuláson az Andrássy úton kerítést húztak fel a rendőrök, de a szervizutakat nyitva hagyták, így a vonulókat kényelmesen dobálhatták a csuklyás radikálisok kövekkel, petárdákkal, molotovkoktélokkal. Összesen 57 embert állítottak elő; 23 civil és 12 rendőr megsérült; a vonulókat ki kellett menekíteni, az ellentüntetőket vízágyúkkal, könnygázzal oszlatták.

    A tavalyi incidensből okulva, idén a menetet gyakorlatilag teljesen elszigetelik, hogy még a közelükbe, dobótávolságon belülre se férkőzhessenek az ellentüntetők. A BRFK ennek érdekében kis túlzással fél Pestet lezárja: a Hősök terét, az Andrássy utat és környékét (még a párhuzamos utcákat is), a Dózsa György és a BajcsyZsillinszky út egyegy részét; az Oktogont és a nagykörút egy szakaszát, a Deák teret. Az érintett útszakaszokon már péntek estétől tilos parkolni.

    A Hősök terétől délután kettőkor induló menet az Andrássyn megy végig az Erzsébet térig, ahová a tervek szerint fél négyre érkeznek meg. A felvonuláshoz csak a Hősök terén lehet csatlakozni - de ott is csak biztonsági kapukon áthaladva, csomagvizsgálat, sőt italkóstoltatás után (tavaly vajsavat és halcsalit locsoltak a felvonulók közé férkőző radikálisok). A menetből csak a „végállomáson" lehet kiszállni.

    Borítékolható, hogy az idei menetet is megpróbálják megzavarni szélsőségesek. A Jobbik még a nyáron megállapodott több „nemzeti radikális" szervezettel, köztük a Toroczkai Lászlóféle Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalommal, a Magyar Gárdával, a „betyársereggel" - például a melegfelvonulás megakadályozásáról. A Délmagyar cikke szerint az Össznemzeti Szurkolói Szövetség is képviseltette magát, aminek a jelentőségét az adja, hogy szombaton lesz a magyarsvéd focimeccs. Az egyik, szélsőséges honlap szerint több vidéki tábor is érkezik a meccsre, így „a tavalyihoz képest nagyobb létszámmal, a vidékiekkel kiegészülve akadályozhatják meg a b...k vonaglását". Alighanem a mentősök is sejtenek valamit; a Független Hírügynökség tudósítása szerint legalábbis a Főnix Speciális Mentők testpáncélban teljesítenek majd szolgálatot a felvonuláson, és tömeges ellátásra is felkészültek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. szeptember 2. 20:5318662.
    Páncélos mentők készülnek a melegfelvonulásra
    Független Hírügynökség2009. 09. 02., 20:10Utolsó módosítás: 2009. 09. 02., 20:15

    Az esetleges atrocitások miatt rohamkocsival, robogókkal és a rendőrökéhez hasonló testpáncéllal felszerelt mentők készülnek a szombati melegfelvonulásra. A mentők az népszerű meleg szórakozóhelyeknél is ügyeletet tartanak.

    Védőruhás, a rendőrökéhez hasonló testpáncéllal felszerelt mentősök biztosítják majd a Meleg Méltóság Menetét szombaton. A Főnix Speciális Mentők Alapítvány munkatársai motorokkal, robogókkal és egy rohamkocsival biztosítják majd a rendezvényt - mondta a Független Hírügynökségnek Siklósi Gábor, az alapítvány vezetője.

    A mentők az elmúlt évek tapasztalatai alapján komolyabb sérültekre, illetve nagyobb sérültszámra is fel vannak készülve.

    Az esetleges atrocitások miatt a rendezvényen kívül a mentősök a népszerűbb meleg szórakozóhelyeknél is ügyeletet tartanak majd.

    A Meleg Méltóság Menetét szombaton tartják a fővárosban. A résztvevők délután kettőkor indulnak el a Felvonulási térről és várhatóan másfél órával később érkeznek meg az Erzsébet térre.

    A rendezvényre kétezernél is több embert várnak a szervezők, Bécsből például különbuszokkal is jönnek résztvevők Budapestre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. augusztus 19. 18:3418661.
    Pokoli történet

    Egy csávó meghal, és a pokolba kerül. Nagyban szomorkodik,amikor megjelenik előtte egy ördög:
    - Hát te miért szomorkodsz?
    - Most legyek boldog, hogy a pokolban vagyok?
    - Figyelj! Szereted a piát?
    - Naná, alkoholista voltam.
    - Tessék! A hétfő a pianap, mindenféle piából választhatsz, és annyit iszol, amennyit akarsz, mert meghaltál, úgyhogy nem rughatsz be!
    - Húúú!
    - Szereted a cigit?
    - Ja!
    - Na! Kedd az cigi nap! Annyit bagózhatsz, és olyan dohányáruval, amennyit csak tudsz, és az egészségednek nem árthat meg!
    - Nem rossz...
    - Szereted a kaját?
    - Aha! Csak nem kaja nap a Szerda?
    - Dehogynem! Annyit ehetsz, amennyi beléd fér! Szereted a drogot?
    - Viccelsz? Túladagolásban haltam meg!
    - Csütörtök a drog nap, minden van itt! LSD, spangli, minden!
    - Hát ez tök jó! Nem tudom mért mondják a pokolra, hogy szar hely!
    - Mondd, te homokos vagy?
    - Nem!
    - Akkor a pénteket utálni fogod...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. augusztus 19. 18:2818660.
    Bemegy egy férfi a kocsmába, rendel öt konyakot, majd gyors egymásutánban lehúzza. A csapos együttérzőn megjegyzi:
    - Nehéz napja volt, ugye?
    - Hajjaj, ma tudtam meg, hogy homokos a fiam.
    Másnap ismét bejön, rendel megint öt konyakot, megissza őket. A csapos megkérdi:
    - Még mindig a tegnapi dolog miatt iszik?
    - Nem, ma megtudtam, hogy az öcsém is a fiúkat szereti.
    Harmadnap már eleve részegen jön, és tíz konyakot rendel. A csapos szánakozva kérdezi:
    - Hát maguknál senki sem szereti a nőket?
    - Dehogynem, a feleségem...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 19. 18:2018659.
    - Kefélnél kínai nővel, ha lenne rá alkalmad?
    - Igen!
    - És egy négerrel?
    - Igen!
    - És néger nővel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. augusztus 18. 09:5218658.

    Igen, büszkélkedhetem pár álomgyári színész és ügynök ismerőssel...De ezek szigorúan titkos dolgok, itt sajnos nem írhatok több részletet le....    És persze a legnagyobb kasszasikerű filmek forgatókönyvét is mind én gyártottam.....

     

    Nah jó, elég az ábrándokból  Most jó időre, úgy másfél-2 hétre lelépek pihenni. Élvezzétek ki a nyár utolsó napjait, pihenjetek sokat és legyetek rosszak!   Majd találkozunk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191425 (18656)
    2009-08-17  20:21
  20. 2009. augusztus 18. 09:4718657.
    Trem......nem is tudom mit írjak.......Elolvastam, és nem tudom, képes leszek-e valaha úgy megnézni egy Született feleségek részt, hogyha meglátom Andrew-t, ne ez jusson az eszembe.......
  21. Torolt_felhasznalo_191425
    Torolt_felhasznalo_191425
    2009. augusztus 17. 20:2118656.
    milyen hálivúdi ismerosod van Neked darling??????
    előzmény:
    Tessa24 (18653)
    2009-08-17  09:28
  22. Torolt_felhasznalo_191425
    Torolt_felhasznalo_191425
    2009. augusztus 17. 20:2018655.

    hell yeah:D

     

    oooo.OOO.

    18 ev felett, whopsa:)

  23. Torolt_felhasznalo_191425
    Torolt_felhasznalo_191425
    2009. augusztus 17. 20:1918654.

    teljesen kesz voltam mikor lattam,hogy direkt a starbuckos bogre meretre van kikepezve.

    de olyan helyesek voltak,hogy csak mosolyogni tudtam.

    es meg szivarvany csik is volt a babakocsi kerekein.

     

    meg tul fiatal vagy a masodik gyerekhez. IV needs all your attention :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_803374 (18652)
    2009-08-16  23:32
  24. 2009. augusztus 17. 09:2818653.

    Katám, nagyon-nagyon gratulálok!! Fantasztikus vagy!

     

    Stef: kérésed parancs, máris felveszem a kapcsolatot hollywoodi ismerősömmel, aki szerintem elintéz neked egy talit vele Kitartás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_803374 (18652)
    2009-08-16  23:32
  25. Torolt_felhasznalo_803374
    Torolt_felhasznalo_803374
    2009. augusztus 16. 23:3218652.
    Kata: Gratulálok!!! Én is akarok egy olyan babakocsit, meg hozzá babát, meg férjet :P

    Antalbaba: Csak a melegek nyilaitól mentsen meg minket az Ég :P

    Tessa: Andrewt akarom!!! Ki az utcára!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191425 (18651)
    2009-08-16  21:36

Címlap

top