Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. Torolt_felhasznalo_191425
    Torolt_felhasznalo_191425
    2009. augusztus 16. 21:3618651.

    hello fiuk lanyok!!!!

     

    long time no see.

     

    szoval tegnap lefutottam a London Pride Run-t:)))

    az idom silany volt,de meg utanam is jocskan erkeztek be emberek szoval hurra hurra.

    de nem is ez a lenyeg,hanem oh boy:)

    a szurkolok (es a futok kozt is csak ok altalaban tul gyorsak voltak hogy jol megbamulhassam oket) voltak olyan,de olyan helyes pasik.

     

    *sohajt*

     

    volt egy par,aki szupermega McLaren babakocsiban tologattak a kis porontyukat es nem hazudok,de a babakocsinak volt *kapaszkodj* Starbucks latte tartoja?!?!?! de tenyleg!

     

    mindenki drukkolt mindenkinek es tokjo volt a hangulat.

     

    meg Pride-os fejkendot is kaptunk ajandekba,amiben nagy buszken vonultam vegig London-on.

     

    remelem minden ok mindenkivel.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. augusztus 13. 20:5918650.
    Bevallotta melegségét az államtitkár
    Sebián-Petrovszki László homoszexuális. Ez a vagyonnyilatkozatából derül ki. 2009. augusztus 13. csütörtök 09:29 - HírExtra OA_show(11); A politikában sokkal bizalmasabban bánnak a nemi identitással, mint a megfoghatatlan tevékenységgel bíró celebek, vagy más közéleti emberek között. Legutóbb Szetey Gábor Gyurcsány Ferenc személyügyi államtitkára jelentette be, hogy meleg.

    Most itt az újabb. A Miniszterelnöki Hivatal honlapján található vagyonnyilatkozatból kiderül Sebián-Petrovszki László szakállamtitkár vállalja kapcsolatát az ismert popénekessel, Sugár Bercivel.

    Mint a Borsnak a szakállamtitkár elmondta, fel sem merült, hogy üresen hagyja a házastársra, élettársra vonatkozó részt. „Ha valakivel minden örömömet és minden gondomat megosztom, akkor ő az élettársam, így feltüntettem a nyilatkozatban is.”

    Mint mondta, mindig minden helyzetben vállalta másságát, hiszen az ember az, ami. Nincs választási lehetőség.

    Párja Sugár Bertalan (Bery) korábban azt mondta, az elsők között szeretnének gyermeket örökbe fogadni Magyarországon. ez azonban jogilag nem lehetséges.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. augusztus 6. 10:0218649.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. augusztus 3. 12:4018648.
    Katt ide! /hosszú/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. augusztus 3. 09:2418647.
    Kamerás Fucking

    mti
    2009.08.03. 08:27

    Kamerákkal őrzik Fuckingot, a kis osztrák falu helységnévtábláit, mert a turisták állandóan lelopkodják.

    A szó angolul a legközönségesebb változat a szeretkezésre, ezért aztán nagy a sikere. Az osztrák falu lakói nem ezért választották és persze nem is ők választották, hanem a távoli történelembe vesző elődök. A fuckingnak német jelentése nincs, bár egyes gyanítások szerint azért németül is köze lehet a szexhez, más elmélet alapján Lord Focko földesúrról kapta a falu a nevét még a VI. században.

    A névtáblalopkodás is régikeletű, bár nem másfélezer éve dívik. A II. világháború után lett világhírű a falucska amerikai katonáknak köszönhetően, akik alig tudtak nevével betelni. Manapság az angolszász turisták már a térképen meglátva is nagyokat röhögnek, és vidáman látogatnak el a mindössze 104 lakosú faluba, hogy fényképeztessék magukat a Fucking tábla alatt. Többen azonban "képtelenek elengedni" a táblát, és hazaviszik emlékbe.

    A fuckingiaknak már abból is elegük van, hogy állandóan kiröhögik őket lakhelynevük miatt, hát még hogy pénzükbe kerül a szüntelen táblapótlás. Négy éve valósággal bebetonozták a táblákat, és akkor úgy vélték, hogy egész éjjel dolgoznia kell annak, aki el akar egyet lopni.

    Vagy mégsem kellett, vagy igen dolgosak a "fuckingozó" turisták, mert ez sem segített. A minap ezért a fuckingiak bekamerázták tábláikat.

    Egyébként nem Fucking az egyetlen osztrák falucska, amelynek lakosai kínosan érzik magukat, ha meg kell mondaniuk, hova valósiak. Ezekről a zavarba ejtő osztrák településnevekről már külön könyv is született Franz Dürnsteinernek köszönhetően. Az ő gyűjtéséből kiderül, hogy létezik Ausztriában Kotzendorf nevű helység, amely viszont nem angolul, hanem németül értelmes: Okádásfalvát jelent. Van azután Hundessen, amely magyarul Kutyafalófalu, továbbá Mösendorf, amely Koszfészek - legalábbis a neve alapján.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. július 30. 09:4918646.

    Andrew Van De Kamp alakítója, Shawn Pyfrom otthagyja a Született feleségek-et.

    Volt már a sorozatban olyan, hogy Bree kitette otthonról a fiát, akit akkor egy ideig nem láttunk a képernyőn - aztán Andrew egyszer csak visszatért, Tom pizzériájában dolgozott, majd édesanyja titkárává lépett elő.

    A történet szerint meleg fiú most ismét lelép, bár arról egyelőre nincs hír, hogy miként tűnik el a sorozatból. Mindenesetre a People szerint az ősszel kezdődő hatodik évadra már nem tér vissza rendszeres szereplőként, csak egyszer-egyszer láthatjuk majd vendégként.

    Távozásának oka igen egyszerű: az őt alakító Shawn Pyfrom szeretné másban is kipróbálni magát. A huszonkét éves színész állítólag nehezen hozta meg a döntést, de vonzották az új lehetőségek, tévés és filmszerepek egyaránt.

    Vele párhuzamosan egy másik szereplő viszont visszatér a Született feleségek-be: újra láthatjuk Jesse Metcalfe-ot, aki Gaby szeretőjét, a fiatal kertészfiút alakította a sorozat elején.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 25. 20:1218645.
    2009-07-25 Nincs himnusza a melegolimpiának

    Tizenkétezer homoszexuálist várnak a szervezők a jövő nyáron először megrendezendő melegolimpiára. A kölni sporteseménynek egyelőre nincs hivatalos himnusza, a melegolimpiát megálmodók most ezen is változtatnának.

    // '); // ]]>

    „Légy részese” – ezzel a mottóval, a játékok figyelemfelhívó szlogenjével kell összhangban lennie a melegolimpia hivatalos dalának. A szervezők reményei szerint a himnusz legalább akkora siker lesz, mint Whitney Houston One Moment In Time című dala volt. A dalokat július 31-ig kell elküldeni a szervezőknek.

    A 2010 augusztusában rendezendő nemzetközi kulturális- és sporteseményre tizenkétezer résztvevőt várnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 25. 10:1618644.

    H.P.- rajongó társaimnak, ezt most találtam

     

    J. K. Rowling meglepte olvasóit kijelentésével. Egy ifjú rajongó megkérdezte az író-olvasó találkozón, hogy Dumbledore volt-e szerelemes?

    Mire az írónő így válaszolt: "Mindig is úgy gondoltam, a Roxfort varázslóiskola igazgatója meleg. Még fiatal korában szeretett bele Gellert Grindelwaldba. Amikor ő átállt a sötét oldalra, Dumbledore olyan csalódott lett, hogy nem kereste többet a szerelmet.”

    Rowling elárulta, hogy korrigálta emiatt a hatodik részből készülő film forgatókönyvét, amelyben volt egy olyan jelenet, amikor Dumbledore ifjúkori szerelmeire emlékezett, és a lányokra, akikkel járt. "Áthúztam ezt a részt, és feléírtam: Dumbledore meleg” - mondta J. K. Rowling.

    A rajongók tapsviharát látva hozzáfűzte, ha tudta volna, hogy ez ekkora tetszést arat, már rég elárulta volna.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 25. 09:5918643.

    Jó Reggelt!!

     

    Naptárakat elővenni, videókazettákat/DVD-lemezeket előkészíteni filmajánlók következnek, amiket nagyon érdemes megnéznetek, garantálom!!

     

    Augusztus 7., péntek, M1, 23:40: C.R.A.Z.Y. (kanadai filmdráma, naggggyon jó!)

     

    Augusztus 7., péntek, RTL Klub, 22:10: Az emberrablás

    Erről bővebben. Ez egy új sorozat lesz. Eredeti címe: Vanished. Gondolom, ebből a fanok már sejtik, hogy az egyik főszereplő: GALE HAROLD

    De akinek (...) ő nem szimpi, van más is a sorozatban, akiért lehet lelkesedni, például Eddie Cibrian 

     

    Augusztus 8., már szombat, Film+, 0:30: Álmodozók (garantáltan 18-as karikás

     

    Augusztus 9., vasárnap, de mivel itt is sorozatról van szó, minden ez előtti vasárnap is, tehát a holnapi, és a jövő heti is, Viasat3, 16:35, Greek, a szövetség (fiatal egyetemistákról szóló, GLAAD-díjas sorozat, szóval remélem nem kell mondanom, hogy mi az egyik vezérfonal )

     

    Jó szórakozást mindenkinek!! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 24. 10:3018642.
    Homofób játék ellen tiltakoznakMTI2009. 07. 24., 10:10Utolsó módosítás: 2009. 07. 24., 10:12

    Puskával kell meglehetősen sztereotip módon ábrázolt homoszexuálisokat lelőni egy böngészőben futtatható játékban, amely óriási felháborodást keltett homoszexuális csoportok körében.

     

    A Watch out, behind you, Hunter! című játék még 2002-ben látott napvilágot. Bizonyos országokban  - például Franciaországban - betiltották, máshol azonban elkerülte a cenzorok figyelmét - számolt be a 1Up videojátékos hírportál. A meglehetősen egyszerű  akciójáték története nem túl komplikált: a dzsungelben egy vadásszal sétálva puskával a kézben kell lepuffantani a meztelen homoszexuális férfiakat. Ha a művelet nem sikerül, az "ellenfelek" leteperik a játékost és közösülnek vele.

    A Gay Armenia elnevezésű melegszervezet szerint a játék egyszerűen undorító, készítői gyűlölettel viseltetnek a melegek iránt. A szervezet tagjai egy blogbejegyzésben azt hangsúlyozták, hogy ezzel az ostoba játékkal kegyetlen viselkedésre tanítják a gyerekeket és ellenségnek állítják be a homoszexuálisokat.   A játék honlapjának tulajdonosa, Jean Christophe Calvet visszautasította a vádakat, és hozzátette: a játék készítőjét, Stéphane Aguie-t azzal bízták meg, hogy a vadászokat és az intoleráns embereket kigúnyolja, így ez a játék egyfajta tréfaként fogható fel. Azzal a készítők is tisztában vannak, hogy a leginkább tinédzsereknek szánt program politikailag inkorrekt, azonban a fiataloknak már fejlett a humorérzékük és témáját úgysem veszik komolyan.

    Calvet emellett azt is megerősítette, hogy a francia honlapokról már régóta eltávolították a játékot, de más külföldi oldalakon még napjainkban is megtalálható. Népszerűsége éppen a botrány miatt egyre erősebb, így szerinte képtelenség is lenne megpróbálni teljesen eltüntetni az internetről - különösen a homoszexuális szervezetek felháborodott tiltakozása után.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 18. 10:5218641.

    A biszex lazán belefér manapság, hiszen mindennek ellen lehet állni, csak a kísértésnek nem

    Részben más téma: jól értelmezem, hogy 3D-ben nézhetjük majd Potterkét is? Jujjj

    előzmény:
    Tessa24 (18640)
    2009-07-18  09:17
  12. 2009. július 18. 09:1718640.

    Igen, ezt én is olvastam....Engem kifejezetten az első mondata érdekelne bővebben, ez vajon mit jelenthet?

     

    „Egész életemben melegekkel voltam körülvéve, velük nőttem szinte fel."

    Egy nagy meleg kommunában élt, vagy mi?

     

    Amúgy szerintem ő maga nem meleg. Bár ki tudja...Sorra derülnek ki dolgok ex-fiúcsapatok tagjairól is Legutóbb ugye Duncan James (BLUE) vallott, hogy biszexuális.........

     

    előzmény:
    Antalbaba (18639)
    2009-07-17  11:10
  13. 2009. július 17. 11:1018639.
    A Harry Potter sztárja, Daniel Radcliffe már meg sem lepődik azon, ha melegnek nézik őt, igazából csodálatosnak tartja ezt. Hogy miért is gondolkodik így, azt elmesélte a The Sun-nak.

    „Egész életemben melegekkel voltam körülvéve, velük nőttem szinte fel. Ezért is hiszik rengetegen azt, hogy homoszexuális vagyok, mert rengeteget találkozom velük. De én ezen abszolút nem bosszankodok, sőt! Ez nekem megtisztelő, hogy annak tekintenek engem is.” – mesélte Daniel Radcliffe.

    Biztos, hogy lányokkal randizik?


    Nemcsak ezért vádolják meg ezzel az emberek úton útfélen, hanem azért is, mert amikor az interjúiban arról beszél, hogy éppen randizgat, akkor sosem erősíti meg, hogy lány-e az illető. Azt tudjuk, hogy egy időben Emma Watson, a Harry Potter Hermione-éja volt a barátnője.

    Ő még sosem nyilatkozta magáról, hogy meleg lenne, pedig az internetre már kerültek fel hasonló kinyilatkoztatások. Mi az igazság?

    „Nem szoktam blogolni, vagy chatelni, de a barátaim már annál inkább. Egyszer az egyikük azt találta felírni, hogy "Daniel Radcliffe meleg. Olyan arca van, mint egy melegnek".” – mesélte viccesen a színész.

    Premier és csók

    Tegnap végre bemutatták Amerikában is a Harry Potter és a Félvér herceget. Ebben a részben csókolja meg végre Ginnyt, azaz Bonnie Wright-ot. Annyit tudunk csak, hogy Daniel elégedett volt a csókkal, kellemesnek találta, de semmi több. Vele szemben a színésznő tovább részletezte az intim jelenetet. Ő egy kicsit zavarba jött tőle, mert gyerekkora óta ismeri Danielt, s nagyon furcsa volt neki, hogy csókolózniuk kellett. Ennek ellenére meg volt elégedve partnerével.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 15. 11:3518638.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_434608 (18637)
    2009-07-14  15:45
  15. Torolt_felhasznalo_434608
    Torolt_felhasznalo_434608
    2009. július 14. 15:4518637.

    A Kinsey c. film, nem a Liam Neesonos, és a vmi "let's talk about sex!" témakörrel kapcsolatos! ha igen hallottam róla, és tényleg jó lehet, érdemes megnézni!

     

    offtopik

     

    előzetes közvéleménykutatás:

    hónap vége felé bemutatják a Harry Potter új részét, vki akar majd jönni mozis megtekintésre???? én naon szeretnék!!!!!

    előzmény:
    Tessa24 (18635)
    2009-07-14  08:31
  16. 2009. július 14. 08:3218636.
    És nem! Mégiscsak tudok valamit
    előzmény:
    Tessa24 (18635)
    2009-07-14  08:31
  17. 2009. július 14. 08:3118635.

    ÉS egy filmajánló:

     

    Július 22-én, szerdán, sajnos elég késői időpontban,23:20-kor, de az RTL Klub leadja a Kinsey c. filmet. 

     

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Alfred_Kinsey

    A fenti linket ha megnyitjátok, olvashattok róla, hogy ki is volt ő. (De asszem a linkelést elcsesztem....)


    Szép napot mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 14. 08:2618634.

    Jó Reggelt!!

     

    Először is, az ünnepeltekről:

     

    Tegnap, július 13-án ünnepelte a születésnapját Robert Gant, alias Ben, aki immáron 41 éves!

     

    És ma ünnepel Stephanie Moore, aki a sorozatban az egyik kedvenc mellékszereplőm volt, Brian asszisztense, Cynthia. Ő ma 39 éves! (Sajnos róla Gugli nem adott jó képet....)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_803374
    Torolt_felhasznalo_803374
    2009. július 10. 14:0718633.
    Hurrá!

    Miért nem tudom megnyitni a pride.hu-t?
    előzmény:
    Tessa24 (18632)
    2009-07-10  08:16
  20. 2009. július 10. 08:1618632.

    Jó Reggelt!!

     

    Nagy nap ez a mai..........

     

    Ma ünnepli 40-ik születésnapját Gale Harold! 

    Isten éltesse sokáig!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 7. 08:1618631.
    MAGYARORSZÁG ― Speciális problémával találkoztak az anyakönyvvezetők: a július elsejével életbe lépett törvény szerint az azonos nemű párok is létesíthetnek bejegyzett élettársi kapcsolatot a törvény színe előtt. A kellemetlenségek elkerülése miatt melegszervezeteket kértek fel, hogy készítsenek útmutatót az anyakönyvvezetőknek – számolt be róla a Népszabadság.

    Azt tanácsolták nekik, hogy például homoszexuális helyett melegnek vagy leszbikusnak hívják a párokat. – A megbeszélések soránazt kérték tőlünk, hogy segítsünk olyan szertartást összeállítani, amelyek az azonos nemű pároknak is megfelelnek. De találkoztunk számukra furcsa kérdésekkel is, például hogy ilyen esetekben hogyan döntsék el, ki a férfi és ki a nő, vagyis a hagyomány szerint az ifjú pár melyik tagját szólítsák meg először. Végül úgy egyeztünk meg, hogy ábécésorrendben fordulnak a párokhoz – magyarázta Dombos Tamás, a kiadvány egyik szerzője.

    – Az anyakönyvvezetők többsége inkább bizonytalan, mint ellenséges, de azért voltak, akik megjegyzéseket tettek, és volt olyan is, aki azt mondta, ő ilyenben nem vesz részt. Ám a kapcsolat hitelesítése elől senki sem térhet ki. Az anyakönyvvezetők nem mondhatják el személyes véleményüket, mert ezzel megsértik az egyenlő bánásmód követelményét.

    Blikk-információ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 4. 23:4518630.

    Százhúszezren vettek részt a szombaton Bécsben rendezett Szivárvány-parádén, a homoszexuálisoknak egyenlő bánásmódot és nagyobb figyelmet szorgalmazó felvonuláson.

    Tizennegyedik alkalommal rendezték meg az osztrák fővárosban a felvonulást, több mint ötven szervezet, politikusok és osztrák hírességek részvételével. A belvároson körbevonuló békés, jó hangulatú menetben ebben az évben is részt vett az egyik kormánypárt, az Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ) és az ellenzéki Zöldek egy-egy kocsija is.

    A felvonulást követő beszédekben többen - köztük a két párt szónokai is - az azonos neműek élettársi kapcsolatának jogi elismerése mellett foglaltak állást. A téma már hosszabb ideje napirenden van Ausztriában.

    Az idei parádé résztvevői két évfordulót is ünnepeltek. Negyven éve történt az, a melegjogi mozgalom kezdeteként számon tartott esemény, amikor a Stonewall Inn nevű, főleg homoszexuálisok által látogatott bárban végrehajtott rendőrségi razzia után zavargások törtek ki a New York-i Christopher Streeten. A másik évforduló a bécsi melegjogi mozgalomhoz fűződik, ezt harminc éve alapították.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. július 1. 19:5318629.

    Én is benne vagyok!

     

    kösziköszikösziköszi

    előzmény:
    Antalbaba (18627)
    2009-06-30  22:09
  24. 2009. július 1. 08:0918628.
    Én a magam részéről mindenképpen benne vagyok a péntekben. És köszi a fáradozásod!
    előzmény:
    Antalbaba (18627)
    2009-06-30  22:09
  25. 2009. június 30. 22:0918627.

    Akkor: T. Mindenki! Rendeljek péntek 18 óra xx percre 4 /vagy mennyi/ jegyet a Westendbe?

    Puszónyuszók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top