Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. Torolt_felhasznalo_803374
    Torolt_felhasznalo_803374
    2009. március 26. 19:5618551.

    Ahojte!

     

    Én is láttam Gale-t. Sőt Kájjal megbeszéltük, hogy a forgatókönyvírók hülyék. Mint Brian heterós, de pasikat dug. Mint Jackson* teljesen nyunyó, noha hetero.



    ______________
    *A Jack eleve meleg karakterek neve

    előzmény:
    Tessa24 (18550)
    2009-03-26  13:01
  2. 2009. március 26. 13:0118550.

    Szia Babylon, üdv. újra a fedélzeten!!

    Igen, szerepelt most kedden is......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238346 (18549)
    2009-03-24  23:25
  3. Torolt_felhasznalo_238346
    Torolt_felhasznalo_238346
    2009. március 24. 23:2518549.


    SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!

    Ezer éve... De ha annyi nem is, legalább egy (vagy kettő?, vagy három?) éve nem jártam erre.

    Hááát, alaposan meglepődtem, mikor Gale-t a Született feleségekben láttam! De ma nem néztem, ma is volt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_434608
    Torolt_felhasznalo_434608
    2009. március 24. 10:4818548.
    hmmm... az erről szóló plakátot én is láttam tegnap lenn a metróban... biztos hangulatos lesz!
    előzmény:
    Tremont6 (18547)
    2009-03-23  12:51
  5. 2009. március 23. 12:5118547.
    Jan Garbarek and The Hilliard EnsembleA Private Music Productions bemutatja:

    2009. május 27. (szerda) este 8 óra
    Budapest, Szent István Bazilika

    “Officium”
    JAN GARBAREK és a HILLIARD ENSEMBLE hangversenye

    Jan Garbarek - szoprán- és tenorszaxofon
    David James - kontratenor
    Rogers Covey-Crump - tenor
    Steven Harrold - tenor
    Gordon Jones - bariton

    “Évszázadok óta nem hallott, himnikus szépségű zene...”

    A brit HILLIARD ENSEMBLE a világ leghíresebb kamarakórusa mind a régi zene, mind a kortárs kórusmuzsika területén. Gesualdo, Bach, Palestrina, Perotin és Christobal Morales műveit az általuk felfedezett, felbecsülhetetlen értékű XII-XIII. századi zsoltárokkal együtt a világhírű norvég szaxofonművész, JAN GARBAREK társaságában vették hanglemezre. Ez lett az "Officium", - minden idők legsikeresebb gregorián felvétele, és egyben a modern kori gregorián-kultusz elindítója is.

    GARBAREK zenéje karakterisztikusan skandináv jazz, melodikus és atmoszférikus, különleges szépsége egyszerre intenzív és visszafogott, játékstílusa világviszonylatban egyedülálló.

    Amit hallani fognak, az semmi máshoz nem hasonlítható, éteri tisztaságú művészet: "Földöntúli áhitat, - ZENE az emberi világ felett..."

    Az eredeti szépségében felújított Szent Isván Bazilika híres akusztikai terében felemelő koncertélményre számíthatnak a legigényesebb zenerajongók is, az exkluzív előadásra kizárólag helyre szóló ülőhelyek válthatók.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. március 19. 12:2518546.
    Köszi, ezt most passzolom, KO a szombatom e nélkül is Puszó!
  7. 2009. március 18. 09:2118545.
    Az USA aláírja a homoszexualitás büntetése elleni nyilatkozatot Az Egyesült Államok csatlakozik a homoszexualitás büntetése elleni ENSZ-nyilatkozathoz, amelyet a George Bush vezette előző kormányzat nem volt hajlandó aláírni - közölték névtelenül nyilatkozó amerikai tisztviselők helyi idő szerint kedden. Washington szándékáról már értesítette a nyilatkozat védnökét, Franciaországot. A Bush-adminisztrációt tavaly decemberben bírálatok érték azért, mert egyedüli nyugati országként elutasította a dokumentum aláírását. A nyilatkozatot hatvanhat állam írta alá, közte az összes európai uniós tagország, Brazília, Izrael és Japán. Nem csatlakozott azonban Oroszország és Kína sem.

    A felhívás az emberi jogok egyetemességére hivatkozik, és az emberi jogok egyetemes nyilatkozatát idézve megerősíti: az egyenlő bánásmód elve megköveteli, hogy az emberi jogok a nemi irányultságtól és a nemi identitástól függetlenül is megillessenek minden embert.

    Az aláíró államok elítélik az emberi jogoknak a szexuális irányultságon vagy a nemi identitáson alapuló megsértését, különösen azt, ha miatta halálbüntetést szabnak ki, ítélet nélküli, azonnali vagy önkényes kivégzést hajtanak végre. Elítélik az emiatt eszközölt kínzást vagy az egyéb kegyetlen, embertelen, megalázó bánásmódot, az önkényes őrizetben tartást, a gazdasági, a szociális, a kulturális és különösen az egészségügyi ellátáshoz fűződő jogoktól való megfosztást.

    A most nyilatkozó amerikai tisztviselők azért kérték nevük elhallgatását, mert a törvényhozást még értesíteni kell a döntésről. Hozzátették ugyanakkor, hogy a Barack Obama vezette kormányzat a csatlakozással bizonyítani kívánja, hogy az Egyesült Államok szókimondó védelmezője az emberi jogoknak, és bírálja azok megsértését szerte a világban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. március 17. 19:5918544.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. március 16. 21:1318543.

    Én láttam....Bár beteg voltam/vagyok, alig éltem, de miatta megvártam, és igen, megérte Várom a holnapot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_434608 (18542)
    2009-03-13  10:45
  10. Torolt_felhasznalo_434608
    Torolt_felhasznalo_434608
    2009. március 13. 10:4518542.

    Szép napot mindenkinek!

    Bár az idő nem úgy fest, mintha az akarna lenni... de mindegy!

     

    Kérdés: ki látta kedden Gale-t a Született feleségekben????

    Istenkirály volt... és az esetek 80%-ában felső nélkül mászkált... hááát nem lett sokkal rondább az tuti... bár a hangja nem az igazi, de megszokható!

    folyt köv jövő héten! nem elmulasztani!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. március 8. 10:5418541.

    Jó Reggelt!! (ez már inkább nap)

     

    Tegnap megnéztük a MILK-et. Nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek. És nem a hírverés, meg az Oscar-díj miatt. Hanem mert tényleg jó. Megrendítő, szép, tanulságos, és  furcsa látni, hogy bár eltelt 30 év, de majdnem ott tartunk, mint akkor....

     

    Boldog Nőnapot!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. március 8. 10:1418540.
    R Ö V I D H Í R  

    A brit egyházi iskolák pedagógusai fegyelmi eljárással találhatják szemben magukat, ha nem segítik elő a homoszexualitás és az iszlám vallás elfogadtatását a tanulóik körében.

    Az Egyesült Királyságban egy törvénytervezet a vallási iskolákat mind más vallási irányzatok, mind a homoszexualitás elfogadtatására kötelezne. A jövőben fegyelmi eljárást indíthatnak azon pedagógusok ellen, akik diszkriminatív módon nyilvánulnak meg az iskolai tanórákon, ha elfogadják a jogszabályt.

    Az új rendelkezés ötlete felháborodást és egyben félelmet váltott ki a katolikus tantestületekben. Azzal vádolják, hogy aláássa a keresztény iskolák erkölcsi világképét. "Már az is fegyelmi eljárást von maga után, ha Jézus Krisztust, mint egyedüli üdvözítőt említik a hittanórán” - ad hangot tiltakozásának a brit Keresztény Intézet. Colin Hart, az Intézet igazgatója szerint "a keresztény tanárokat arra kényszerítik, hogy a saját hitük ellen cselekedjenek”.

     A tanárok viszont félnek az állásuk elvesztésétől, így inkább fejet hajtanak a törvényi erőnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. március 7. 10:5018539.
    Steiner Kristófot eljegyezte barátja

    Szombat, 2009. március 7. 09:34 - Frissítve: Szombat, 2009. március 7. 09:45

    Napi Ász

    Steiner Kristófot a napokban jegyezte el kedvese, az izraeli Matan - írja a Napi Ász. Kristóf most éppen garzonlakást keres, ahol kedvesével lakhat, amikor hazalátogatnak Izraelből.

    - Az én lakásomat kiadjuk Matan exkedvesének, aki szintén izraeli, és annak idején azért jött tanulni Magyarországra, hogy együtt legyenek - nyilatkozta a napilapnak Steiner Kristóf.


    "Korábban nem voltam jó viszonyban a barátom régi párjával, de azóta már jól kijövünk egymással, olyannyira, hogy most mi vigyázunk az ő kutyusára" - mondta az egykori műsorvezető.

    Steiner Kristóf szerint az elkövetkező két évben keveset lesznek itthon. A pár szeretne egy olyan országba kiköltözni, ahol végre összeházasodhatnak. Miután elegendő pénzt gyűjtöttek össze, elkezdenek gondolkodni a gyermekvállaláson is.

    Az egykori műsorvezetőt döntésében támogatják barátai, Zimány Linda és Schubert Éva is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. február 25. 07:0918538.

    "Nagyon sok meleg barátom van, ezért gyakran járok abba a bizonyos bárba. Ez az egyetlen hely a városban, ahol mindenki magát adhatja. A melegek mérhetetlen empátiával kezelik a jelenlétemet. Nem az ismert embert látják bennem, csak egyszerűen Zita vagyok. Egy lány, aki jól érzi magát" - magyarázta a Napi Ásznak a csinos modell.

    Zimány Linda múlt hét pénteken másodszor járt a klubban, ám biztos benne, hogy gyakran lenéz majd egy-egy jó buli reményében.

    "Nekem a legjobb barátaim mind melegek, így természetes volt számomra, hogy elmegyek velük szórakozni, oda ahol szabadon kiélhetik másságukat. Az első látogatásomkor életem legnagyobb partiját éltem ott át, azóta törzshelyem a bár" - mondja a modell-műsorvezető.

     STOP

     

    Ez elsőre elment sétálni

    előzmény:
    Antalbaba (18537)
    2009-02-25  07:07
  15. 2009. február 25. 07:0718537.

    Melegbárban pihenik ki magukat a szépségek
    2009. február 25. 06:50 | Forrás: STOP/Napi Ász

    Zimány Linda és Debreczeni Zita is előszeretettel bulizik hétvégénként egy belvárosi meleg szórakozóhelyen. A lányoknak ugyanis jólesik az a közeg, ahol nem csodabogárként tekintenek rájuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. február 19. 21:4718536.
    Nem engedték be az országba a homofób prédikátort Nem engedtek be a hatóságok Nagy-Britanniába egy homofób nézeteiről ismert amerikai fundamentalista keresztény prédikátort. Mint Jacqui Smith brit belügyminiszter csütörtökön közölte: Fred Phelps tiszteletestől, a Kansas állambeli Westboro Baptista Egyház alapítójától és lányától, Shirley Phelps-Ropertől azért tagadták meg a beutazási engedélyt, mert úgy ítélték meg: jelenlétük táplálná a "szélsőségeket és a gyűlöletkeltést" számos közösség ellen. 2009. február 19. csütörtök 21:27 - Ezt a magatartást London elfogadhatatlannak tekinti, és a jövőben is hasonlóképpen jár el ilyen esetekben.
    Forrás: MTI
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. február 12. 16:2318535.

    Randy Harrison tokaji borral! A mindenit!

    Azért nehéz elhinni, hogy 31 éves.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. február 11. 18:5118534.
    Mégis lesz bejegyzett élettársi kapcsolat? | 2009.02.11 18:33:12

     

    Egységes közjegyzői élettársi nyilvántartás létrehozását tervezi a kormány abban a törvényjavaslatban, amelyet újra átdolgozott és szerdán megtárgyalt - közölte a kormányszóvivő.

     

    Budai Bernadett elmondta, a szóban forgó nyilvántartás - egy számítógépes adatbázis - azt jelenti, hogy a párok közjegyző előtt nyilatkoznak, hogy élettársi kapcsolatban élnek. A nyilvántartásba vételt közösen kell kezdeményezni, a törlést az adatbázisból viszont bármelyik fél kezdeményezheti.

    A közjegyzői nyilvántartásba vétel apasági vélelmet is keletkeztet, azaz az élettársi kapcsolatból született gyermeknél nem kell külön apasági nyilatkozatot tenni, de a nyilatkozathoz többletjogok nem fűződnek.

    Az azonos nemű párok is bejegyzett élettársi kapcsolatokban élhetnek. A kapcsolatot anyakönyvezető törvényesítené, felbontására csak közjegyzői vagy bírósági úton lenne lehetőség. Továbbá a párok vagyonközösségben élhetnek, amelynek megszűnése esetén a lakáshasználat vagy öröklési kérdésekben a családjogi törvény lenne az iránymutató. Az azonos neműek házasságot továbbra sem köthetnek.

    A tervezet nem teszi lehetővé a közös örökbefogadást és a házassági név viselését.

    A bejegyzett élettársi kapcsolatról szóló törvényt az Alkotmánybíróság tavaly decemberben megsemmisítette.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. február 8. 23:0018533.
    Gale oldalán (gale-online.net) van egy febr. 3-án feltett, baleset előtti interjú vele. Olyan "határozott" és olyan "bőbeszédű", mint mindig, de továbbra is imádnivaló.......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. február 6. 20:3318532.
    Szuper, mostmeg kétszer......
    előzmény:
    Tessa24 (18531)
    2009-02-06  20:32
  21. 2009. február 6. 20:3218531.

    Megpróbálom mégegyszer, asszem előbb elrontottam.......télleg érdekesek ezek az új smileyk.......

     

    Stef, engem is érdekel még a film, társulunk?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_803374 (18528)
    2009-02-06  16:14
  22. 2009. február 6. 20:3018530.

    Csak azért beléptem, hogy lássam az új smileykat, hát, tényleg érdekesek........

     

    Stef, engem még érdekel a film, társulunk??

    előzmény:
    Antalbaba (18529)
    2009-02-06  18:12
  23. 2009. február 6. 18:1218529.

    Sziamia,haramia

    1. Egy nappal maradtál le a régi fazonról

     

    2. Szintén tegnap, ennek mondjuk örülök /nem úgy, mint a szopósmaca smileyknak Végre meg lehet kukkantani, hogy hogy fog kinézni a hsz, amit el akarsz lőni

     

    3. Szerdáig még biztosan megy /Port.hu/, persze az akciós nap csütörtök

     

    Üdv a fedélzeten! Puszó

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_803374 (18528)
    2009-02-06  16:14
  24. Torolt_felhasznalo_803374
    Torolt_felhasznalo_803374
    2009. február 6. 16:1418528.
    Sziaszok!

    1) Hova tűntek a régi szmájlik? Ezek nem tetszenek...

    2) Mióta van ez az új levélszerkesztés?

    3) Meddig lehet megnézni a filmet? Mert már országhatáron belül vagyok.
    előzmény:
    Antalbaba (18526)
    2009-02-01  12:43
  25. 2009. február 1. 16:1218527.
    Hmmm...
    előzmény:
    Antalbaba (18526)
    2009-02-01  12:43

Címlap

top