Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2005. július 12. 20:36176.
    KÖSZÖNÖM!!!Nagyon aranyos vagy, hogy utána néztél!!Hát nem haláli duma??. . . de persze ehhez Emmett-et is el kell képzelni, és úgy teljes a hatás!!"A cowboy srác elkapott lasszóval. . . " :DDD

    Nem tudom Gale járt-e már Mo. -on. . . de a tippem, hogy nem. Olvasgattam múltkor egy olyan oldalt, ahol a rajongók "jókívánságaikat" fejezik ki Gale-nek, és az egekig magasztalják (amit persze megértek) és egy magyar lány is írt neki, és valami olyasmi volt a vége, hogy ellátogathatna egyszer Magyarországra. . . Talán valamikor ezt is megéljük!! :))
    előzmény:
    Adrienn22 (174)
     
  2. 2005. július 12. 18:28175.
    Szerintetek járt már valaha Gale Harold Magyarországon?
    Mit meg nem adnék ha legalább egyszer találkozhatnék vele!Vagy legalább látni őt személyesen. Már azt sem bánnám ha nem szemtől-szemben, hanem "csak" 2-3 méter távolságból láthatnám. . . De addig is, marad a QAF esténként, és az isteni Brian:)))))Imádjuk őt messziről, így se rossz:))És ez legalább nem tilos, és kivitelezhető:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 12. 17:44174.
    Ez a halálbüntetés azért nem semmi!Megáll az eszem!Egy "cseppet" most kiakadtam!!

    De most valami pozitív, és mókás!
    TED!A COWBOY SRÁC ELKAPOTT LASSZÓVAL, AZT ÍGÉRTE KIVISZ AZ ISTÁLLÓBA, KIKÖTÖZ MINT EGY MALACOT, ÉS MEGBÉLYEGEZ!
    GYÍA, PATTANJ MÁR TE KANCA!!!!!!!
    :DDDD

    Én bár nagyon utálom a politikát, de nagyon kiakasztott ez a dolog. Igazatok van abban, hogy pedig ezek a bulik lennének a legalkalmasabbak az ilyen beszélgetésekre!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. július 12. 17:04173.
    Megnéztem az index. hu-n a képeket!!Én is kíváncsi lettem volna erre a felvonulásra, de a környezetem nagyon elzárkózik ettől, és magától a témától is.
    Ezzel a TomCat-tel kapcsolatban pedig kíváncsi lennék, hogy mivel foglalkozik, hogy nincs jobb dolga. . .
    Pár hete láttam a Mokkában, Havassal beszélgettek. . . és megvan az ürgéről a véleményem!!

    Egyébként arról hallottatok, hogy több (talán 9 országban) hálálbüntetés jár azért, ha valaki homoszexuális??Megdöbbentő!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209682 (167)
     
  5. 2005. július 12. 17:01172.
    Azt gondolom, hogy mi kis emberek sajnos csak a saját kis környezetünkre tudunk hatni ebben az ügyben. Úgy neveljük a gyerekeinket, beszélgetünk velük ezekről a dolgokról, próbáljuk a barátainkkal , vagy konzervatív szüleinkkel is megértetni, hogy ha valaki más mint a többiek attól még ugyan olyan ember, ugyan azok a jogok illetik meg.
    Igazi változást csak az hozhat, ha a politikusok, gazdasági szereplők, más ismert emberek is támogatják ezt a témát, fölvállalják magukat. Nem azt mondom, hogy mostantól minden homoszexuális színész, művész és politikus tartson "bavalló esteket" de, ha magánéletükről nyilatkoznak akkor nyugodtan vállalják fel hovatartozásukat.
    Na igen Gyurcsány nyilatkozat. . . ők mindig csak azt nézik, hogy egy-egy mondattal éppen hány szavazatot nyernek, vagy vesztenek. Gondolom most ezt írták elő neki, hogy az a jó ha ezt mondja.
    Pedig pont ezek a fesztiválok lennének a legalkalmasabbak a fiatalok értékrendjének formálására.
    előzmény:
    Adrienn22 (170)
     
  6. 2005. július 12. 16:42171.
    Visszanézem, és már lököm is a dumát. . rendben?:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (169)
     
  7. 2005. július 12. 16:41170.

    Találtam a Magyar Hírlap címlapján egy rövid, ámde velős mondatot. Idézem:
    "-Gyurcsány Ferenc a Volt fesztiválon közölte:nincs napirenden az egyneműek házasságának engedélyezése, a toleranciához idő kell. "

    Na mit szóltok?Engem igencsak ledöbbentett. Idő?. . . De mégis mennyi?!?
    Mi a véleményetek erről?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. július 12. 16:13169.
    :))). . . nem a "Teddy verős részre" vagyok kíváncsi, csak így azonosítottam be, hogy melyik részről beszélek!Csak Emmettnek volt egy jó beszólása a Babylonba, csak nem vettem fel és elfelejtettem. . . pedig nagyon jó volt!!Nem a rész kellene, csak az a lasszós duma! :)))

    Adri elhiheted, hogy a gépemtől én is kivagyok. Most hozattam rendbe, de még mindig ne az igazi. . . lassú, és van, hogy egyszercsak megszakad a kapcsolat. De vírust már nem talál egy irtó sem. :( Hogy mi bajuk lehet?? :)

    Az a rész tényleg nagyon jó volt, amikor beállított a ki csapat a bulira. . . tényleg feldobák!!Bár a "való életben" ezt a szitut nemigen tudom elképzelni. Valahogy nem ilyen lenne a fogadtatás. De óriási volt.

    Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, hogy elég rövidke volt a tegnapi rész. . . Vagy lehet hogy csak úgy éreztem, és a fiúkkal csak úgy rohan az idő. . . :))
    előzmény:
    Adrienn22 (161)
     
  9. 2005. július 12. 16:05168.
    Micsoda egy hónap szünet?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Azt hiszem ezalatt rongyosra nézzük a felvett részeket
    előzmény:
    Adrienn22 (165)
     
  10. 2005. július 12. 16:04167.
    Ok. www. index. hu oldalon lemész a lap aljára, és ott a Bulvár kategória hírei között van a beszámoló, a címe: Besült a buzibomba a Lánchídon. Itt találsz képeket az idei fesztiválról és további linkeket a témával kapcsolatos írásokról. Azt hiszem ez elég hűen tükrözi, hol áll ebben a kérdéskörben most Magyarország. Szóval elég vegyes a kép másságot a támogatók és az ellenzők között. Bár mondjuk a felvonulók között is van egy-két durva, de vannak jópofa srácok/lányok is.
    előzmény:
    Adrienn22 (164)
     
  11. 2005. július 12. 15:56166.
    Oldjuk meg valahogy azt, hogy eljuthasson hozzám az első 9 rész?!?!Légyszi-légyszi-légyszi-légyszi-légyszi-légyszi-stb . -stb. :DDDDDDDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_994209 (157)
     
  12. 2005. július 12. 15:54165.
    Azt hallottam, hogy az ismétléseknek augusztus elején lesz vége. Utána lesz egy hónap szünet, és szeptemberben heti egyszer folytatják ott, ahol abbahagyták. Megfogunk hibbanni. :)))
    Nekem is nagyon tetszett Brian, de ahogy kinéztek, az tényleg nem volt semmi:))Justin abban a piros topban?!?Én dőltem a röhögéstől. Na és persze Emett a kis rózsaszín kosztümben, és Teddy a bőrszerkóban?Haláliak voltak:))Imádom őket így ahogy vannak. A tegnapi résznél már rendesen fájt a hasam a nevetéstől.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209682 (163)
     
  13. 2005. július 12. 15:49164.
    Merre vannak azok a képek pontosan?Írnál egy címet?Sajna nekem ez a szó, hogy index, nem mond semmit. Én szinte csak ezt az oldalt nézegetem a neten. Ja és persze azokat, ahol Gale ott van:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209682 (156)
     
  14. 2005. július 12. 15:48163.
    Pedig már kezdtem aggódni, hogy mi újak leblokkoltuk a fórumot, olyan nehezen indult be ma. Jó csak vicceltem, nincs ám üldözési mániám. . . . .

    Nem volt semmi amikor a tegnapi részben Brian-ék beállítottak Davidék sznob bulijára. ! Hihetetlenül néztek ki! Persze Gale most is vitte a pálmát! Gondolom ezt te is így látod Adri?
    Nem tudjátok véletlenül, hogy amikor majd lemenek az ismétlések megint vissza áll a heti egy rész menetrend. Azt hiszem akkor rendesen elvonási tüneteink lesznek.
    előzmény:
    Adrienn22 (161)
     
  15. 2005. július 12. 15:46162.
    Nem felejtettünk el!
    Tök jó, hogy újra itt vagy!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (158)
     
  16. 2005. július 12. 15:24161.
    Sziasztok!
    Üdv az újaknak!
    Bocsi, hogy mostanában ritkán írok, de valami nem jó a netemmel. Most is éppen vírusirtózom, még a felénél sem tart, de már 20 felett van a vírusok száma:(((

    Nem tudom már hogy ki kérdezte, hogy felvettük-e a Teddy verős részt, mert annyi mindent kellett(szerencsére) visszaolvasni:))De én felvettem, tehát szívesen odaadom.

    Valaki írta, hogy neki az összes megvan. Nekem csak az első 9 rész kellene, ha megoldható. Mi lenne ha úgy adnád fel nekem postán, hogy természetesen én fizetem a kézbesítési díjat?Nagyon örülnék neki. Megbízható vagyok, nem kell félni:))))

    A tegnapi rész szerintem is nagyon állat volt, tetszett a legelején, ahogy Brian és Justin, Mickey élménybeszámolójával nem is törődve csókolóztak.

    Bár az már tényleg kicsit durva volt, ahogy elszállt magától Michael. Szerencsére nem marad így.

    Elképzelhető, hogy már csak holnap tudok írni, kérlek ne haragudjatok. De szerencsére már csak ez a hét olyan bolondokháza, utána 2 hét pihi, és mindennap itt foglak zaklatni titeket:))
    Puszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. július 12. 13:26160.
    Sziasztok! Külön üdvözlöm az újakat! :-*
    Egyébként dorka, én úgy tudom, hogy Gale tényleg modellkedett a színészkedés előtt, vagy rosszul tudom lányok? Az mindenesetre biztos, hogy egy csomó munkája volt korábban: pincér, ács. . .
    Tipikus amerikai álom az élete. Elindul egy fiatal srác egy déli állambeli kisvárosból (amit Decaturnak hívnak, már utánanéztem a neten, tényleg nem egy nagy hely, kb. 15-20 ezer lakosa van) szerencsét próbálni. Eleinte minden munkát elvállal, míg nem egyszercsak felfigyelnek rá, és ő lesz az új. . . mondjuk James Dean? :-)
    Nagyon jó volt a tegnapi rész, ahogy Justin agyonszeretgette Briant. . . Egyre jobban bírom a szöszit is, annyira tudja, hogy hogyan kell bánni Briannel. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. július 12. 09:38159.
    Szia dorka, tök jó, hogy pontosan egy napon csatlakoztunk a fórumhoz és kb az előzmény is egyezik (csendes megfigyelő, Cooltv fórum olvasgató, végül magával nem bíró csatlakozó) Bár ahogy megfigyeltem mostanában mi sokkal aktívabbak vagyunk mint a cool-osok.
    Szóval mégis csak megnéztem a tegnapi részt, azt hiszem ez ma sok-sok kávémba fog kerülni, de megérte. Tényleg jó hogy ismétlik a részeket, mert most sokkal másabb dolgokat fedezek föl bennük mint elsőre. A tegnapi részben jó volt, hogy végig a toleranciáról és a másság elfogadásáról szólt (Justin-iskola, David élete- a fiúk élete, Mel és Lindsey békülése) Szerintem ezek tényleg nagyon fontos dolgok, hogy el tudjuk fogadni, hogy valaki más mint mi vagyunk, vagy meg tudjunk bocsátani, ha valaki hibát követ el. Szerintem ebben az ún "tökéletesség" felé haladó világban, nem lenne szabad ezekről megfeledkezni.
    Bocs hogy kicsit filozófikus voltam így kora reggel. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_994209 (157)
     
  19. 2005. július 11. 21:16158.
    Megint én. . .

    Végül csak visszaolvastam mindent, amiről lemaradtam. . . nem bírtam ki. Most viszont az a gondom, hogy nagyon-nagyon sok mindent tudnék írni!!!
    Nem is tudom hol kezdjem. . . Tök jó, hogy egyre többen csináltatok bemoldalt!Nekem is vagyon. . . :)De kép nincs rólam, bár ha valaki kíváncsi lenne rám, amit képtelenségnek tartok, akkor szívesen küldök.
    Én is mindenkire kíváncsi vagyok, és jó, ha tudunk egymás nevéhez arcot is társítani. Például glam-et és Tessa-t sem "láttam" még. :DD

    Rólam röviden annyit, ami nem derült még ki, hogy hetero 20 éves nőszemély :) vagyok, aki imádja George Michaelt!!! :))

    Tök tetszett amúgy, hogy Veletek is előfordul olyan, hogy azonnal a fiúk jutnak eszetekbe valamiről!!Érdekes, hogy nekem mindig Emmett beszólásai ugranak be. :))
    Erről jut eszembe: A csütörtöki rész volt az amikor Ted "Úr-szolga játékot" :D játszott valami meleg rég nem látott ismerősével??Nem vettétek fel véletlenül ezt a részt és Emmett beszólását?A Babylon-ban voltak, és valami olyasmi volt, hogy :"Nézd Teddy, elkapott lasszóval. . . !" Vagy hogy volt pontosan??Hát azon annyira röhögtem, hogy már fájt a hasam. Egyébként Láng Balázst, a szinkronhangját is imádom. Tudtátok hogy egy időbe szinkronszínész szerettem volna lenni?? :)

    Már megint szómenésem van!!A taliról annyit, hogy nekem augusztusban bármikor jó lenne. A hely szempontjából rátok bízom magam. . . de például glam elképzeléseivel 100%-osan egyetértek!!

    Mentem. . . már csak alig két óra!!!

    Pusz-pusz!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_994209
    Torolt_felhasznalo_994209
    2005. július 11. 19:24157.
    Sziasztok!
    Csatlakozhatok én is a klubhoz?(Most látom, hogy másnak is ma jutott eszébe. )Eddig is itt voltam veletek "csendestársként", az összes hozzászólásotokat olvastam. Nem vagyok net-függő (ez az 1. fórum amire írok, a cool tv-set is csak olvasom), de a Fiúk arra késztettek, hogy a lehető legtöbbet megtudjak róluk, és beszélgessek olyanokkal, akik szintén oda vannak értük. Sokszor szívesen hozzászóltam volna, ha nem lennék ennyire lusta az íráshoz. Ráadásul a tesóm sem engedi, hogy túl sokáig rontsam a levegőt a szobájában (ott a gép). Na azt hiszem ennyi elég is a bervezetőből.
    A sorozatra tavaly nov. -ben, kb. 4. résznél találtam rá (hála Istennek!) véletlenül, azóta a rabja vagyok. Most az egészet újból nézhetem, és Adrinak egy jó hír: az eddigi összes részt felvettem videóra (LP-vel, reklám nélkül)! Nem Pesten lakom, így nem tudom, hogy juttathatnám el, de majd megoldjuk.
    Egyébként a Cooltv hozzászólt a DVD kérdéshez: tárgyalnak:)) de még semmi konkrétum nincs, idén biztos nem remlénykedhetünk:(
    Még annyit, hogy mint a legtöbben közületek, én is Brian rajongó vagyok, de azért a többieket is bírom. A háttérképem a gépen (ez jó)a "talesplanet. net"kezdőoldalán a kép Gale-ről. Ha láttátok, megértitek miért. Nem modelkedett előző életében?
    Mára befejezem, mielőtt túl sok lenne belőlem :)
    Puszi mindenkinek! (és szép álmokat. . . :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. július 11. 18:38156.
    Ismerős arcok alatt azt értettem, hogy olyan karaktereket akiket a QAF-ból már jól ismerünk. Szóval, hogy ezek ők is lehetnétek. Egyből a Pride-os rész ugrott be. Amúgy az Indexen láttam. Na sziasztok mindenkinek jó szórakozást az esti részhez.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (154)
     
  22. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 11. 17:27155.
    Sziasztok csajszik:):):):)
    Sajna nem volt időm visszaolvasgatni, de azért nagyjából tudom, hol tartunk:)
    Most is csak beugrottam, hogy küldjek Nektek egy hatalmas puszit :-*
    CUPPPPPP
    Majd, ha végre lesz egy szabadnapom(holnap) akkor ígérem jövök!!!
    Addig is élesítsétek a videókat légyszi, ugyanis én megint nem látom:((((
    Az a csúnya munka:(((((((
    Valaki adjon a nevemben egy puszit Briannek:):):):))))))
    Tsók
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. július 11. 16:24154.
    SZIASZTOK!!

    Ezer éve nem írtam!!De nem felejtettelek el Titeket!!Bár lehet Ti már igen. . .
    Majdnem két hétig nem volt netem. És csak mostanra sikerült rendbehozatnom.

    Annyira örültem, hogy sokat kellett visszaolvasnom!Ugyan nem mindent olvastam vissza. . . és éppen ezért érdekel hogy hol áll a tali szervezése!! :))

    Egyébként Bobby én is úgy hallottam, hogy Mikey Ben-je is meleg az életben! :(( Azt hiszem mondhatom, hogy a női nem legnagyobb bánatára. . .

    Én is kíváncsi lennék milyen ismerős arcokat láttál a hétvégi meleg felvonuláson!

    Ma este mindenki a Cool elé!!

    Puszi mindenkinek!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. július 11. 15:01153.
    AKI A QAF-OT SZERETI, ROSSZ EMBER NEM LEHET!!!!!!!!!:DDD

    Üdv a klubban Bobby!
    Hol lehet megnézni azokat a képeket?Nagyon érdekelne. Ismerős szó alatt mit értettél????

    Tremi!
    Sikerült nekem is letöltögetni, már kb. 2 órája egyfolytában töltöm le őket, és írom is rögtön cd-re:))
    Pusz nektek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209682 (152)
     
  25. 2005. július 11. 13:44152.
    Sziasztok, eddig csak olvasója voltam a beszélgetéseiteknek, de ma jött el az ideje, hogy én is bekapcsolódjak. Új hét új elhatározások. . .

    Én úgy hallottam, hogy a 2 sorozatban Micky új szerelmét alakító Ben is meleg.

    Hétvégén láttam a Vonzás szabályait, hát mit mondjak volt egy két kemény jelenet, de összességében nagyon tetszett. Nagyon jók voltak a vágások.
    A QAF eső szériájában is voltak hasonlók, amit és a másodikból már hiányoltam. A mai részt már én is nagyon várom, bár lehet, hogy csak holnap látom majd videóról.
    Láttátok a képeket a hétvégi meleg felvonulásról, volt egy-két nagyon "ismerős" figura!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Adrienn22 (150)
     

Címlap

top