Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2005. július 11. 13:01151.
    Nekem sem sikerült megnézni a filmet, mert ez miatt a vita miatt 1:25-re áttolták. Az volt az a film, igaz?:Pedig beélesítettem a videóm is:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. július 11. 12:16150.
    Én úgy tudom, hogy csak a Justint, Emmettet, és Vicet(Debbie tesója) megformáló színész meleg. A többiek heterok. De lehet, hogy mások is. Én csak róluk tudok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646235 (149)
     
  3. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 11. 12:12149.
    10. -én volt szulinapja?
    Melyik év? És Brian Kinneynek mikor van szulinapja?:)

    Lehet, hulyeseget kerdezek, de ezek a fiuk privatin melegek? Vagy biszexek, vagy mi az abra?:)
    előzmény:
    Tremont6 (147)
     
  4. 2005. július 11. 12:12148.
    Sziasztok!
    Ismét egy újabb hétre ébredtünk:(, de egy újabb epizódra is:))
    Hogy telt a hétvégétek?Bulizni voltatok?
    Hát igen. . . 36 lett a mi drága kis "FÉRFI-ISTENÜNK":)))))))
    Azon gondolkodtam tegnap, hogy vajon hogyan ünnepelhette a szülinapját, és csak egy valószínűsíthető megoldás jutott az eszembe. Otthon üldögél, csendben a márvány kandallója előtt, és azon bánkódik, hogy pont ezen a jeles napon nem lehet a magyarországi nlc-qaf rajongóival. Aztán lecsorog egy könnycsepp azon a gyönyörű arcán, és szép lassan álomba merül:DDDDDD
    Ez az én variációm. . ti mit gondoltok?Képzeljétek el mennyire hiányozhatunk neki, ha nélkülünk még bulizni sem megy:DDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. július 10. 09:25147.
    Lehet, hogy nem jut el hozzá, de akkor is:
    HAPPY BIRTHDAY GALE HAROLD! :-*
    :-)))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. július 9. 15:53146.
    Helló Lányok!
    Belógtam, hogy tudjak írni pár sort.
    Gondoltam, hogy kavarás lesz a miniszterelnöki vita miatt, és hiába állítottam be a videómat, kb. csak az utolsó 30 percet vette fel a filmből:((((
    Egyébként már én is alig várom a hétfőt, komoly elvonási tüneteim vannak:)
    Amint tudok bejövök, és írok!
    Legyetek jók, és holnap emlékezzetek meg Gale szülinapjáról:))
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. július 9. 13:14145.
    Adri! Megtaláltam a táncos videót: http://www. toolunaticsnwon. com/html/mini_vids. html
    Ezen az oldalon belül az Ep 122-2 az.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. július 9. 13:06144.
    Hali!
    Na, sikerült valakinek tegnap fentmaradni a Vonzás szabályait megnézni? Én nem láttam az elejét, de a közepétől már igen, úgyhogy a kedvenc jeleneteimet sikerült elcsípni. ;-)
    Ian Somerhalder istenien nézett ki Paul Dentonként, de meghamisították a könyvet, mert abban összejön a James Van Der Beek alakította Sean Batemannel, de a filmben ezt úgy állították be, mintha Paul csak képzelte volna, hogy történt köztük valami. . .
    1 szó, mint 100, tuti volt a film. Nagyon tetszett a zenéje, úgyhogy most lépek, és utánanézek a neten, hogy lehet-e kapni nálunk a soundtrack albumot.
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. július 8. 22:26143.
    Sziasztok!
    Örülök, hogy megvagytok!:))Rengeteg dolgom volt ma délután, azért nem tudtam írni, és holnap már levegőt venni sem lesz időm:((
    Garnier!Köszi, hogy te is hozzászoltál. Te tolerálod a melegeket, mi pedig azt toleráljuk, hogy nem szereted a sorozatot:))De ez így van rendjén. Nálunk legalább ez működik, nem úgy mint Justin sulijában:)))Nekem nem tetszik mint pasi az a Chris Hobbs(így kell írni?:)) )Vártam tegnap, amikor Brian felállt meztelenül reklámtanácsokat osztogatni, hogy hátha láthatunk többet is a testéből:DD De nem:((((Mindenesetre a feneke nekem nagyon tetszik:))Gondolom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a meglátásommal:)
    Vigyázzatok magatokra!Várjuk a hétfőt, és a fiúkat!Már most nagyon hiányoznak!!!!!!
    Puszi nektek. Mindenkinek szép álmokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. július 8. 18:09142.
    Hali!
    Most nem tudom hirtelen, hogy mi volt annak a táncos videónak a címe, majd utána nézek! Sajna még e-mailben se tudom átküldeni, túl nagy, kb. 10 MB. Pedig nagyon jó, fekete-fehér, tök hangulatos. . .
    Megnéztem azokat a gemkapcsos képeket, én annyira nem voltam tőlük eldőlve, de maga az oldal nagyon jó, rengeteg kép van rajta.
    A fagyis jelenet nekem is az egyik kedvencem, ha jól emlékszem, azt is le lehet tölteni.
    A tegnapi részben nagyon bírtam Brian szakmai tanácsadását. :-) Egyébként ahhoz képest, hogy Chris Hobbs egy vadbarom, azért elég jól néz ki, nem? ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. július 8. 17:16141.
    :))) ok, akkor nem is szólok többet erről, fanatikusoknak mondhatnék akármit
    jó szórakozást a sorozathoz :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. július 8. 15:34140.
    Tökéletesen egyetértek Csibészkével. . .
    Kedvenc filmjeim legnagyobb része melegekről szól, vagy vannak benne melegek. És amikor ilyet lát az ember, hogy Brian&Justin együtt. . . nincsenek rá szavak.
    előzmény:
    garnier18 (137)
     
  13. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 8. 15:18139.
    Ne izgulj, szerintem Te bőven túlteszel rajtam bulizásban. :) Én évente kb. 2-3x ha megyek. Nincs nagyon igényem többre. De mégsincs szükségem ráhangolódásra, hogy ne feszengjek. . :) Inkább akkor szokott lenni, amikor eröltetem, hogy többször menjek, mint jólesik.
    előzmény:
    Adrienn22 (118)
     
  14. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 8. 15:14138.
    Nekem azért, mert menthetetlen fiúbolond vagyok.
    Engem mindig sokkal jobban izgatott, ha filmen azt látom, hogy 2 fiú van együtt, mint ha egy hetero pár.
    A szerelmes filmeket se birom, mert nyálasak, fiúszerelmes filmeken meg borzasztóan megrendülök.

    1+1 fiú az nem duplája az ingereknek, mintha csak egy volna, hanem legalabb 5szöröse!!:)
    előzmény:
    garnier18 (137)
     
  15. 2005. július 8. 14:20137.
    hm. . . nem értem még mindig miért kellene melegeket nézni a tévében.
    abszolút toleráns vagyok velük szemben, de nézni attól még nem fogom :-O
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. július 8. 13:29136.
    Kerestem a táncos videót, de nem találtam. Mi a neve?
    előzmény:
    Tremont6 (128)
     
  17. 2005. július 8. 13:07135.
    Oksi Tessa, megnézem azt is:))
    Jó pihit, és írj nekünk néha. Mi itt leszünk, és várni fogunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. július 8. 13:05134.
    de a helgo. net sem semmi:))

    Hol vagytok csajok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. július 8. 12:56133.
    Szia Adri és mindenki:)
    Még délelőtt nekem is sikerült elmentenem pár képet Brianról, képtelen vagyok betelni vele. Ha már így benne vagy a dologban, nézz át az RTL Klub QAF fórumára, mert valaki(nagyon jól tette)tett fel jó pár képet a "Férfiistenről":)
    Egyébként lassan már rongyosra nézem a videókazijaimat. Most azt hiszem este a "fagylaltoscsók" jelenetet fogom megnézni:)
    És jövő héttől sajna ritkábban tudok majd itt lenni, mert szabin leszünk, de majd igyekszem minél többször belógni, hogy legalább pár sort írhassak nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. július 8. 11:45132.
    Megnéztem azt a telusplanet. com-os címet is. Isteni képek erről a FÉRFI-ISTENRŐL!:)))))))
    Elmentettem őket, és párat ki is nyomtatok majd:))Van egy-két jobb képem, azokat úgy csináltam meg, mint amilyen a lakcímkártya is. Tudjátok?Kemény műanyagfóliával bevontam. Tök jók lettek. Csak nem tudom még, hogy hova tegyem őket!!!Zoli nem nagyon díjazná ha a hálószoba falára kibiggyeszteném őket. Azt mondta nem akar vele aludni:))Annyira azért nincs oda érte!:DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. július 8. 11:21131.
    Valami megint nem stimmel a netemmel, nagyon lassú:((Kb. 20 perc alatt töltötte be az NLC-t:(

    Nekem nagyon tetszett amikor a tegnapi részben beszólt a Justin annak a Chris Hops-nak. Kis köcsög gyerek. Simán buzi, de megjátsza magát:))Annyira felidegesített a bunkósága:))Zoli(férjem) azt mondta, hogy nem vagyok normális, hogy egy film ilyen indulatokat vált ki belőlem. :DD

    Csak azt sajnálom, hogy igaza van Briannek, és tényleg lesznek következményei ennek a beszólásnak. Ja!Inkább befogom a szám, mert nem tudom, hogy mennyit láttatok belőle. :))
    Tök jókat tudok röhögni, amikor Emett valamelyik kedvencét emlegeti. Haláli a pasi, amikor például Barbarát emlegeti. Nagyon tetszik a kiejtése.

    Most más téma. Szeretitek a Crystalt?Megmondom miért kérdezem. Zoli csinált egy olyan "videóklippet", amin a kicsi fiúnk van. Kb. 100 fényképe követi egymást, különleges módon következnek egymás után, és a Crystal egyik zenéje az aláfestőzene.
    A Trylógia c. albumon van rajta. Ennek a zenének köszönhetően, gyönyörű lett a kisfilm. Ahányszor végignéztem, mindig végig bőgtem az egészet:))"Menni kell" a szám címe. Kár, hogy nem tudom feltenni a netre, mert olyan szívesen megmutatnám nektek:))

    Ma újra péntek:((Nem lesz QAF, 3 kemény napon át. Estére már simán elvonási tüneteim lesznek:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. július 8. 11:20130.
    sziasztok! én is találtam egy címet, sőt itt még videót is nézhettek:D
    http://www. telusplanet. net/public/heatherj/index. html
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. július 7. 18:06129.
    Sziasztok!
    Már megint annyi új címet adtatok, hogy holnap délelőtt amíg a manó alszik, simán lesz mivel elütnöm az időt. Ma már sajnos nem tudok írni, mert következnek lassan az esti kötelező programok. Mese, fürdés, evés, alvás.
    Holnap reggel talizunk!Puszi nektek!

    Ui. :Tudjátok csajok. . . . egyáltalán nem bántam meg, hogy elindítottam ezt a fórumot. Nagyon klasszak vagytok!:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. július 7. 17:17128.
    Én nem sztriptízt adnék neki a szülinapjára, hanem saját magamat egy nagy piros masnival átkötve. . . :-)))
    Nekem is a 122-es rész a kedvencem, egyébként egy rajongó nagyon tuti kis videoklipet csinált Brian és Justin táncából, le is töltöttem már, rajta van az egész tánc az eredeti zenével persze. Nem esküszöm meg rá, de azt hiszem, hogy a www. toolunaticsnwon. com-ról töltöttem le, ezt az oldalt egyébként is ajánlom, nagyon sok videó van rajta, jó, van 1-2 gagyi is, de többségében rendben vannak. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. július 7. 15:42127.
    Újabb (általam is ellenőrzött) oldal, ahol nagyon kircsi képek vannak:
    www. helgo. net/maria/nybilder/Gale
    Igazából nekem az a taktikám, hogy beütöm a www. google. co. uk keresőbe, hogy Gale Harold, átteszem a keresőt képkeresőre, és potty, csomó képet kiad, amikre ha rámész, megtalálod az eredeti oldalt is, ahol ha szerencséd van, még több Gale-es fotóra bukkansz, mint én az előbb ezzel a helgós honlappal. . . persze már sok olyan van, ami ismert, de az ember mindig rábukkan értékes kincsekre!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top