Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2005. július 7. 15:26126.
    Hát igen, mint írtam is, nekem is sok minden eszembe jutott azokról a képekről:))És nem elhanyagolható, hogy ha bemegyünk a gallerybe, ott valami 3800 kép csak a QAFból van, már a negyedik szériából is. . .
    Én simán benne lennék a szülinapi sztriptízben. . .
    Most megint találtam egy tök jó oldalt, ahol isteni képek vannak. Amint én is összeírtam a listát, továbbítom:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. július 7. 15:14125.
    Hellócska!:))
    Nekem a 9. résztől van meg videón, mindent részt felvettem eddig. De az első 9 nekem is hiányzik, tehát valahonnan megkéne szereznem. Csak nem tudom még, hogy honnan:(

    Hát igen!Az a tánc!:)))Isteni!Röviden szólva!:)Most pontosan nem tudom mire gondolsz. . arra amikor lefekszenek egymással?Legalábbis megpróbálják?
    (bocsi, hogy nem privit írok, de valami nem stimmel most a gépemen azzal a funkcióval kapcsolatban:()
    Én a 2. széria 13. részéig láttam(ameddig a Cool adta). Imádom ezt a sorozatot.

    Lányok!
    Van egy ötletem!Lepjük meg szülinapjára egy sztriptíz showal!:DDMit szóltok??Talán nem is olyan lehetetlen:))Szerezni kell egy magángépet, aztán valahogy kapcsolatba kell vele lépni, és már mehet is a tánci-tánci:))Na?Mit szóltok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_840831 (123)
     
  3. 2005. július 7. 15:07124.
    HMMMMMMMMMMMMM!!!:DDD
    Nagggggggggggyon tutik azok a képek!És valóban. . . az a gemkapocs?!?:DDDDTudnék mit helyette a szájába tenni!:DD
    Köszi a tippet, nagyon köszi.
    Mostmár lassan összekéne írnom azokat az oldalakat ahol ő megtalálható. Csak az a baj, hogy ha találok valamit, mindig csak egy kis cetlire írom fel, amit menetrendszerűen eltüntetek, és fogalmam sincs hova. Nektek nincs ilyen listátok?Adok egy mail címet, ha van küldjétek el légyszi.
    g. ada@vipmail. hu
    Puszi
    előzmény:
    Tessa24 (122)
     
  4. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 7. 14:02123.
    Kedves Tessa! Én pont ezt vetettem fel de lehet, hogy a másik fórumon:):):) Az addig oké, hogy Gale istentelenül csúcsszuper színész, de egy igazán hetero nem tudja ilyen arccal előadni az Adri által annyit emlegetett gyönyörű érzéki csókokat :):):):)
    Adri: Nem tudom pontosan, Te mióta nézed a sorozatot, de (mindenkitől előre elnézést kérek, aki még nem látta de ígérem nem árulok el sokat) nekem az a kedvenc részem(konkrétan az első széria utolsó része) amikor az érettségibálon táncolnak:):):):):) Annál szenvedélyesebb dolgot még sose láttam!!! És ami talán még ennél is szebb mert érzékibb, mint szenvedélyes, az pedig ez után a rész után talán kettővel van, de ezt már nem árulom el, mert bunkóság lenne:(:(:(:( esetleg aki látta a második szériát, az írjon privibe, mert annyira szívesen beszélgetnék róla:):):):) Na, hogy befejezzem amit elkezdtem, Drága Adri én ezt a két jelenetet már rongyosra néztem és folyamatosan borzongok tőle!!!!!!!!!! :)
    Azt kell mondjam, hogy szerintem ilyet egy nő és egy férfi nem tud:):):):) Éljenek a melegek:):):):)
    Sajnos én sosem tudom nézni, mert minden este dolgozom, a családom meg elutazott, a videóm régi, nem programozható. . . . :(:(:(:( De én bízom abban a dvd dologban:)
    No meg Bennetek, hogy veszitek végig és majd megszerezhetem tőletek:):):):):):):)
    Na jó, mennem is kell melóba:(
    Holnap jövök, addig is nagyon sok puszimindenkinek:):):):)
    előzmény:
    Tessa24 (119)
     
  5. 2005. július 7. 13:47122.
    Tényleg kemény volt, az kétségtelen!
    Ami meg az unalmas estéket illeti:én is a videóval oldom meg az "QAF elvonási tüneteimet":)
    Apropó:a mi kis drágánk most vasárnap(10-én) fogja ünnepelni a 36ik szülinapját!
    És még valami:lehet közületek valaki volt már a www. gale-online. net/gallery címen, de amikor megláttam a kezdő képeket, ahogy a szájában van az a gemkapocs. . . hahh, lementem hídba. Sok minden eszembe jutott róla:)Gyönyörű és nagyon-nagyon érzéki. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. július 7. 12:05121.
    A tegnapi rész nekem is egy kicsit durva volt, nagyon nem jött be ez a bőrszerkós dolog. Brian apja szörnyű volt, hogy mondhat valaki olyat a saját gyerekének, hogy bárcsak te haldokolnál, és nem én?!
    A másik témához: Gale azt nyilatkozta valahol, hogy Randyvel nagyon jó barátok lettek, tartja vele a kapcsolatot a forgatás befejezése óta is, aztán hogy történt-e valami más is köztük. . . Ki tudja.
    Adri: természetes göndör a hajam, bár én szívesen egyenesre cserélném, hiába, az embernek sose az a jó, ami neki van. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. július 7. 11:51120.
    Eltaláltad, én voltam a cikk ajánló:))Elgondolkodtam azon amit írtál. . és tudod, lehet benne valami. de most jut eszembe. . volt Galenek egy olyan mondata abban a cikkben, hogy bár ő hetero, de teljesen megérti a melegeket, sőt, idézem:
    -"Még azt is megmerném kockáztatni, hogy egy férfi sokkal jobban tudja, hogy mi kell egy férfinek, mint egy nő!"
    Ezen még egyébként nem gondolkodtam el, ha ésszerűen gondolkodunk, akkor kellett, hogy érezzen valamit miközben Justinnal volt, mert nem egy olyan jelenet van, amikor teljes átéléssel játszik, és tisztán észrevehető az őszinte izgalom az arcán. (Imádom ahogy csókol). Bár jobb lenne ha nekem is jutna belőle, nem csak néznem szabadna:)))
    Engem is napról-napra jobban magával ragad ez a sorozat. Pedig ma már megint csütörtök, tehát ma még lesz, aztán megint 3 este szünet:((Ezek mindig olyan unalmasan telnek. Semmi jó nincs általában a tv-ben, én ilyenkor, ha már a kis családom elaludt, mindig úgy oldom meg ezt az unalom-kérdést, hogy videón nézem a sorozatot, amiket eddig felvettem.
    Kész őrült vagyok már lassan!!:DDDDDÉs imádom Briant napról-napra jobban:))Csúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúcs pasi:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. július 7. 11:34119.
    Szép Napot Mindenkinek!
    Pár dolgot szeretnék veletek megosztani!
    1. Tudom, hogy ez nem nagy hír, de rá kellett jönnöm, hogy egyre jobban szeretem a srácokat. Reggel, amikor felébredek máris alig várom az estét, és a nap folyamán is, többször eszembe jutnak a kedvenc jeleneteim. . . Ugye ez nem beteges, nyugtassatok meg. :))
    2. Tegnap este láttam pár jelenetet a Jóban Rosszban-ból. Mit ad Isten, épp azt látom, amikor Damu Roland és Előd Álmos beszélgetnek. Elkezdtem somolyogni, mire anyukám megkérdezte mi olyan vicces, de én inkább nem részleteztem:))
    3. Még a Fórum elején ajánlott valaki(talán épp Adri)egy cikket, amiben egy interjú volt Gale Harolddal, és amiben ő azt mondta, hogy nem meleg. Tegnap meg, épp a képek kapcsán talán ismét Adri vetette fel, hogy többször is látni Galet egy csajjal, lehet ő a barátnője. Na, innen indul a gondolatmenetem. Képzeljétek el a szitut. Ha jól tudom, 5 széria készül/készült el a QAFból. Tegyük fel az egyszerűség kedvéért, hogy már mind az 5 kész van, és hogy egyszerűbb legyen számolni, egy-egy széria 20 részből áll, ami ugye 100 részt jelent. Szintén csak az egyszerűség kedvéért vegyük azt, hogy minden részben csak 1 intim(csók vagy annál több)jelenete van Briannak és Justinnak. (ami persze nem igaz, mert van olyan rész, ahol nincs is, de van olyan, ahol több is, de mindegy, arról már nem is beszélve, amikor Galenek más pasikkal is kell csinálnia ezt-azt)És tegyük fel azt is, hogy annyira profi színészek, hogy soha nem rontják el ezeket a jeleneteket, nem kell ismételni azokat. . . szóval, ha ennyire leegyszerűsítjük a dolgokat, akkor is 100intim jelenete van Galenek és Randynek. Szerintetek ezek közben soha nem érzett semmit?Soha nem mozdult meg benne semmi?Miközben azért látható, hogy 1-2jelenet valóban nagyon komoly, és Randy pedig tényleg meleg. . . Szerintem Gale minimum mindkét pályán játszik, szóval biszexuális. Vélemény?Ugye nem utáltok ezért a kis filozofálgatásért?:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. július 7. 11:05118.
    Hellóka mindenkinek!
    Nagyon felkeltettétek a figyelmet ezzel a péntek esti filmmel, ezért ha fenn tudok maradni, én is megnézem majd.
    Csibészke!Egy kicsit irigyellek, amiért ilyen asztalon táncolós típus vagy. Én is ilyen voltam, de amikor megszületett a fiam, egy kicsit megkellett komolyodnom. Azóta úgy oldom meg a tombolásom, hogy ha elszabadulok otthonról, beleadok apait-anyait:))
    Havonta egyszer megszoktam látogatni kedvenc barátnőmet Pesten(ő is őrült QAF rajongó), és akkor szoktam kiengedni a fáradt gőzt:))))Általában csak ketten szoktunk menni bulizni olyankor, de így is hatalmasakat szoktunk szórakozni.
    Tremi!Neked természetesen ilyen göndör a hajad, vagy dauerolt?K. . va jó. :))Nekem például sajnos szögegyenes hajam van. :(Nehéz belőle valamit is kihozni:))
    Mit szóltok a tegnapi részhez?Nekem kicsit az a bőrszerkós, "ütlegelős" rész erős volt:)))Amikor pedig Ted átment ahhoz a pasihoz, és kikötözték, az már szinte sok is volt:DDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 6. 18:47117.
    105-re: tokeletesen jo otlet, csak nekem nincs szuksegem idore hogy megjojjon a tarsasagi hangulatom, ezert erre nem is gondoltam, hogy ezt is be kell iktatni!:)
    Asztal kozepen tancolo tipus vagyok. :)
    De nekem ugy is jo. :)
    előzmény:
    Adrienn22 (105)
     
  11. 2005. július 6. 15:45116.
    Lassan nekem is érzékeny búcsút kell vennem, mert lejárt a munkaidőm, és csak innen tudok netezni(ezt csak halkan súgom meg nektek:)De holnap ismét vagyok, addig meg legyetek rosszak, és éjjel nézzétek a QAFot!:)
    Pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. július 6. 15:39115.
    Kár, hogy ide a fórumra nem lehet képet beszúrni, akkor a többiek is tudnák, hogy kiről van szó.
    Na, mennem kell, este meg csajbuliba megyek, nagyon várom! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 6. 15:30114.
    Persze, hogy emlékszem, abban a sorozatban figyeltem fel a srácra. Kár, hogy a végén kiderült a másik fiúról, hogy valójában lány. . . :-) Helyesek voltak együtt. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. július 6. 15:28113.
    Dehogynem!Képtelen vagyok megállni, pedig azt a filmet is többször láttam már. . . a halálom, amikor megy a Streets of Philadelphia, és Tom Hanks olyan reménytelenül néz körbe. . . na meg a vége. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. július 6. 15:25112.
    Jahh, én is észrevettem, hogy van pár közös pontunk Trem!:))Nemrég vettem meg DVDn az Alexandert, hát már párszor megnéztem a kedvenc jeleneteimet:)Ian-t én is szeretem, emlékszel, ment vele egy sorozat Will és a haverok címmel?!
    És az infót is szívesen, a TV-újság az egyik kedvenc olvasmányom, kérdezzetek bátran:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. július 6. 15:21111.
    Ja, még valami.
    Tessa! Én is szeretem a Philadelphiát, te nem szoktál bőgni rajta? Én mindig. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. július 6. 15:20110.
    Hát, nagyon köszönöm a segítséget, aranyos vagy, aranyosak vagytok!
    Hogy merre 160km?"Lenn az alföld tengersík vidékin, ott vagyok honn, ott az én világom. . . ":))Félre a tréfával, Szolnok felől érkeznék, tehát mindenképpen a Keletiben szállok majd le. Mostmár tényleg csak azon izgulok, hogy mindenkinek megfelelő időpontot találjunk. Ami meg a többit illeti, rátok bízom magam, hogy hová menjünk, mit csináljunk, nyitott vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. július 6. 15:14109.
    Tessa24, azt hiszem, mi remekül meg fogjuk érteni egymást! :-) Én is imádom a Bailey's-t, és Jared Leto-t is, a Nagy Sándor, a Hódítóban istenien nézett ki! ;-) Egyébként köszi az infót, észre se vettem, hogy lesz a héten a tv-ben a Vonzás szabályai! Aki fenn tud 23:45-ig maradni pénteken, és érdekli, az mindenképpen nézze meg az m1-en, már csak Ian Somerhalder miatt is megéri, ő a másik ideálom Gale mellett! :-) Bár hangsúlyozom, hogy a film kicsit más, mint a könyv, úgyhogy azt is mindenképpen megéri elolvasni! A Libriben és más nagyobb könyvesboltokban azthiszem NEM lehet kapni, csak az Európa kiadó boltjában, az ott van a Blahánál. De akár majd szívesen kölcsön is adom annak, akit érdekel.
    Adri, ha nekem fele ennyi hajam lenne, én is boldog lennék, ne tudd meg, már a fésű gondolatától is rosszul vagyok. . . :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 6. 14:41108.
    Nah. . . .
    Én is valahol arrafelé gondoltam :) Vagy legalábbis a körút környékén, mert ott bárhová eljutunk hamar, mert a 6É is kb 4-6percenként jár. Blaha, Oktogon, Kálvin, Liszt F. tér. . . . . erre felé vannak nagyon jó helyek. Lehet, hogy kicsit drágább, de szerintem ezt az egy napot/éjszakát kibírjuk :)
    Tessa! Merre 160km? Ha úgy jön ki, én is nagyon szívesen( de szerintem a többiek nevében is beszélhetek) kimegyek eléd, csak mondd, hogy hova érkezel, de sok választásunk úgysem lehet:):):):):):):)
    Adrika: Most már annyiszor volt félreértés a buli jellegét, formáját és célját érintően, hogy szerintem olyan szintre kéne egyszerűsíteni a dolgot, hogy:
    1. Kaja valahol
    2. Utána vagy ott vagy egy másik helyen(a hangulatnak megfelelően) mondjuk borozgatás
    (És még mindig nincs késő este:):):) )
    3. Atzán el lehet dönteni, akarunk-e bulizni vagy nem, vagy akár azt is meg lehet oldani, hogy aki(k)nek hajnalban megy a vonatjuk (meg én ha már ott vagyok tuti elnézek valahová) páran elmenni táncolni
    De ez úgyis ott fog kiderülni!!!! Szerintem addig kár is rajta rágódni. . . . .
    Azt kell egyeztetni, hogy mikor hol tali, aztán a többi adja magát. NEM?
    Várom a véleményeteket:):):):)
    Sok puszika:)
    előzmény:
    Tremont6 (101)
     
  20. 2005. július 6. 14:25107.
    Hahh, te lány, boldog ember lennék, ha Briannel szállhatnék le a vonatról a Keletiben:)))))))Szerintem csak néznének nagyokat az emberek, főleg akik nézik a sorozatot:)
    A felajánlásodat nagyon köszönöm, és elfogadom, majd megbeszéljük a részleteket, amint letisztulnak a dolgok.
    Megcsináltam a bemoldalamat, bár képet nem tettem fel a ti érdeketekben:)Szóval az a hattyús-leányzó nem én vagyok:))Ott megtalálod, mi a kedvenc piám:)Bevállalod?Nem kell egy egész üveg azért, ne izgulj Adri!:))
    És Tremontnak üzenem:ég az arcomon a bőr, hogy egy ilyen szép csajt "lefiúztam":)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. július 6. 14:09106.
    Jobb ötletem van Tessa!Próbáld inkább úgy intézni, hogy Briannel gyere, akkor tuti felismerünk/felismerlek!:DDDDDDDD
    Ha gondolod én szívesen kimegyek eléd(ha megmondod hova), mert már megbeszéltem a férjecskémmel, hogy bevisz Pestre kocsival, és haza is hoz. Így legalább ihatok egy finom pohár bort, vagy pezsit:)))
    előzmény:
    Tessa24 (100)
     
  22. 2005. július 6. 14:03105.
    Gratula Tessának!Mit iszol?:)))

    Csibészke!Félreértettél szerintem(ezt abból gondolom hogy felfedezni véltem egy kis ellenséges szikrát az üzidben). Én nem akartam lehurrogni az ötleted, csak szerintem nem ez volt az első terv. Képzeld el a helyzetet. De komolyan. Bemegyünk egy melegbárba, italt rendelünk, nézzük azt a rengeteg felhőtlenül szórakozó embert, és ha esetleg a mi kedvünk is megjönne a bulizáshoz, akkor sem tudnánk, hogy hol is kezdjünk neki, mert valójában egyáltalán nem ismerjük egymást. Ezért gondoltam én, hogy előbb talizzunk egy nyugisabb helyen, és ismerkedjünk, aztán pedig ha összerázódik a társaság(hiszen nem kell ezt a bulit egy alkalomra tervezni), indulhatunk neki az igazi partynak:)))Szerinted ez nem jó ötlet így?Légyszi válaszolj majd, mert kíváncsi vagyok a te véleményedre is.

    Tremi!Megnéztem a bemoldalad. Milyen szerencsés csajszi vagy!Ha nekem fele ennyi hajam lenne mint neked, már kiugranék az űrbe boldogságomban:))

    Én azt a könyvet még nem olvastam, de majd megpróbálom beszerezni, és akkor én is elolvasom.

    Rengeteg időpont felmerült a bulival kapcsolatban, és úgylátom, hogy mindenkinek július vége, és augusztus lenne inkább jó. De nem baj, mert legalább alaposan áttudjuk rágni, hogy hova is menjünk, és mit is csináljunk.

    Tessa!Neked tényleg jövök egy itallal!

    Ti egyébként bulikban mit szoktatok inni?Mit szerettek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. július 6. 13:37104.
    Az egyik kedvencem ez a regény!!!!!!!!!!!Ha jól emlékszem, épp most pénteken lesz az M1en!És szintén tőle isteni a Nullánál is kevesebb, és ő írta az Amerikai Psychot is!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 6. 13:23103.
    Hello!
    Ennekem ugy jott le, hogy bulizas a talalkozas lenyege, es ha eccer queer as folkosok vagyunk, gondoltam, akkor hasonlo legkorben unnepelhetnenk - ugy stilszeru. De ha nem, hat nem.
    Eszembe se jutott a szexpartner-kereses.
    Hogy ez mibol jott le Neked, nem tudom. :)
    előzmény:
    Adrienn22 (84)
     
  25. 2005. július 6. 13:19102.
    Na, ha minden igaz, sikerült végleges formába öntenem a bemoldalamat.
    Más. Bár a kedvenc könyvhöz már nem fért ki, de ti olvastátok már Bret Easton Ellis-től a Vonzás szabályait? Film is készült belőle, bár az nem annyira jó, mint a könyv, James Van Der Beek és Ian Somerhalder főszereplésével. Nagyon-nagyon jó könyv, mondjuk kell hozzá gyomor, de én nagyon szeretem. '85 körül játszódik, és amerikai főiskolások életéről szól. Van benne minden: szex, pia, drogok, de a lényeg az, hogy a bulizós felszín alatt ők is csak szeretetre vágynak. Ajánlom mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top