Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2005. július 6. 13:07101.
    Hali!
    Szerintem is a belvárosban kellene tartani a talit, mondjuk az Oktogon környékén, ott elég sok kiülős hely van, mondjuk azok nem túl olcsók valószínűleg, úgyhogy máshol is jó. . . Én el tudnék képzelni valami hangulatos kis kávézót kerthelyiséggel. . . Na mindegy, majd csak megállapodunk valamiben.
    Én már csináltam bemoldalt, de még nem találtam jó képet magamról, úgyhogy egyelőre helyettem Brianben és Justinban gyönyörködhettek. :-) Azt hiszem, ezt azért nem bánjátok túlzottan. Azért megpróbálok előkeresni magamról egy fotót, talán ma délutánra meglesz. Pár hónapja volt nálunk egy számítógépes katasztrófa, újra kellett telepíteni az op. rendszertől kezdve mindent, és elvesztek a digitális képeim, úgyhogy most nem túl könnyű a helyzetem. . . :-(
    Jó volt a tegnapi rész, a Szöszi nagyon aranyos volt!
    Én is megnéztem a képeket azon az oldalon. Először nekem se tetszettek azok, amiken szakálla van, de mostanra már megbarátkoztam vele. ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. július 6. 12:27100.
    Enyém lenne a 100?
    Eszembe jutott még valami:nekem is inkább az augusztus lenne jobb, és inkább egy hétvégi nap, mivel dolgozom. . . és egy szivességet is kérnék:ha tényleg összejön, én felmegyek, de 160 km-re lakom Pesttől, ráadásul nagyon nem ismerem a fővárost(szégyen, nem szégyen, de így van)úgyhogy kérnék egy helyit, aki kijönne elém, és együtt mennénk a találkozóhelyre. Már el is képzeltem a szitut, egy QAF felíratú papírt fogok a kezemben lengetni, hogy megismerjük egymást:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 6. 11:4199.
    Örülök, hogy tetszettek:)Tegnap nagyon rákattantam a témára, és minél több dolgot akartam megtudni Brianról(nekem már csak Brian marad)És abszolút véletlenül találtam meg ezt az oldalt, jó pár képet le is mentettem. Való igaz, van 1-2, ahol már nem olyan brianes, mintha nem is ő lenne, de azért továbbra is ő a kedvenc:)
    Szóval itt mindenki lány?Kíváncsi lennék, egy pszichológus vagy egy szociológus szakember mit mondana erre, mi az oka, hogy csak lányok, feltehetően nagyrészt heteroszexuálisok, vannak így oda egy meleg sorozatért:)Ahol fiúk csinálják egymással. . . ccccc:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 6. 10:4798.
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
    Én nem tudom megnézni azokat a képeket:(:(:(:(:(:(:(:(:(
    Azt írja ki a gépem, hogy az URL érvénytelen. . . . Lehet, hogy aLinux miat. . . . . :(:(:(:(:(
    Mjd valahol megpróbálom megnézni. . . .
    De addig még sírok egy kicsit :):):):)
    CuPpP
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. július 6. 10:4497.
    Ja és még valami. . ne harizzatok, de minden későn jut az eszembe. . miért nem csináltok magatokról bemutatkozó oldalt?nekem már van. . ha rákattintotok a nevemre, elő fog jönni. . Ti is csináljatok légyszi. . A fejlécben van egy olyan, hogy "bemoldal". Ott kell elkészíteni.
    Persze csak ha van hozzá kedvetek. . . még képeket is fellehet tenni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 6. 10:4296.
    Helllllllo csajszik:)
    Nem is tudom hol kezdjem. . . . . . . . . annyi volt a kérdés. . . . :) Nos! 22 éves vagyok, de nem élek kapcsolatban :( semilyenben:):):) Viszont van egy "project"-em:):):) Egy kb 30 éves gyönyörű Ír srác! Ha ez összejön akkor már én is egy hetero kapcsolatban élő lány leszek:):):):) Szorítsatok!!!
    A találkozót illetően: szerintem azért lenne jobb a belvárosban, mert ott szabadon mozoghatunk gyalog is és nem kell ilyenekre figyelni, hogy hév meg miegymás. . . . de ha nincs igazam csak szóljatok. Amúgy van egy cinkotai haverom és szerintem én már voltam azon a helyen amit Adri említeet. Tényleg jó, de én mégis inkább a belvárosra szavaznék. . . . Hogy milyen hely legyen? Háááááááááát, fiatalos, jó kaják, jó italok, ami lehet akár pizza is, vagy bármi más! Szerintem nem az a fontos, hogy mit eszünk, hanem, hogy együtt leszünk!!! Na, meg amire én feltétlenül voksolnék az a kerthelység!!!!!!!!! Jó kis hűvös árnyékkal, akár fákkal. . . . . . . És azért lenne jó, ha mindezt a belváros közelében vinnénk véghez, mert ha túlettük meagunkat és dumálás közben kipihentük, akkor elindulhatunk akármerre:):):):) Lehet sétálni a Dunaparton, lehet rögtön bulizni menni, de ez malyd úgyis ott derül ki. . . . .
    Na, aki ezt megérti, az a vendégem egy sütire:):):):):):)
    Ja, és az időpont: Nekem augusztus 10. környékén lenne jó!!!!!!!
    Pusssssszzzzzzancs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. július 6. 10:4095.
    KIÉ LESZ A 100. HOZZÁSZÓLÁS?
    Aki elviszi, meghívom egy pohár italra:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. július 6. 10:3994.
    Sziasztok!
    Megnéztem azt a címet, amit Tessa24 adott meg nekünk. Tényleg nagyon sok kép van fennt!Köszi Tessa!:))
    Őszintén bevallom, hogy van egy-két olyan kép, ami nagyon nem tetszik a kedvenc pasinkról:))Többek között azok, amelyikeken szakállal vagy borostával van. Nekem nem tetszik úgy, de ez persze ízlés kérdése. Nekem az az oldala tetszik, amikor elegáns, (akár öltöny, akár bőrdzsekis), és szemtelenül huncut:)))Tehát ahogy a sorozatban láthatjuk. . Brian Kinneyként. De persze vannak jó pillanatai a civil életében is. :))
    Már nem először láttam olyan képeket, ahol mindig ugyanaz a csaj van vele(hosszú, barna hajú), Jennifer Elster a neve. Az a nője?Vagy már csak a múlt az a kiscsaj?Azt hallottam, hogy a magánéletét féltve őrzi, nem akarja, hogy bármit is megtudjunk róla. Na jó igaza van. . de akkor mi lesz velünk?:)))
    Ja!!!A másik pedig. . Rolling Rock sört iszik:))). . . Mindenesetre én eddig még csak egyszer kóstoltam meg ezt a sört, de most ha megyek majd valahová, tuti azt fogok rendelni. Mert ha már a száját nem érezhetem, legalább hagy érezzem ugyanazt az ízt a számmal, amit ő!:DDDDDD
    Legyetek jók. . . . Ja és azt is megtudtam róla Cricketkate jóvoltából, hogy imádja az olasz motorokat, főleg a régebbi tipusúakat!

    Tremi!Ezt akartam pont kérdezni, hogy honnan jött a neved. De te olvastál a gondolataimban, és előre megválaszoltad. Köszike:))Ezt nem is tudtam. . . . Még egy új infó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. július 6. 09:5993.
    Ez a privát küldés jó ötlet, majd igyekszem. Keresnem kell valami jó kis helyet. Ha találtam, akkor megírom, és mindenki elmodja a véleményét. Azt viszont írjátok meg légyszi, hogy milyen kaliberű helyet keressek. Étterem, presszó, pizzéria, stb. ?Szóval erre légyszi válaszoljatok majd. Én ismerek egy nagyon jó helyet a 16. kerben. Pizzéria, és étterem is egyben, ja, és Pub is. Majd megírjátok és együtt kitalálunk valamit. Én nem jöttem rá Csibészke kilétére. (Lehet, hogy nem jól értelmeztem akkor egy két dolgot?Bocsi akkor Csibészke. . . nő, vagy pasi?Csak ennyit mondj meg légyszi:))
    Így hogy mindannyian csajszik vagyunk, azt hiszem nyugodtan megkérdezhetem, hogy mindenki hetero kapcsolatban él közületek?Csak kíváncsiságból kérdezem, ha nem akartok, ne válaszoljatok. De ugye van privi lehetőség is, szóval ha nem akarjátok közszemlévé tenni, akkor várom a priviket:)))
    A lényeg!Írjátok meg, hogy milyen helyre gondoltatok. . .
    Puszzzzzzzzzzzzzzzzzz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. július 5. 18:5292.
    Bocsi Csibészke, utólag már én is rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem a nemedet illetően.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646235 (83)
     
  11. 2005. július 5. 18:4891.
    Gyerekek, ne zavarjatok már össze, lassan már én se tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány. . . :-))))
    Egyébként ahogy azt glambaby nagyon helyesen írta, 20 éves LÁNY vagyok. Ennyire férfiasan írnék, hogy pasinak hittetek? Biztos azért, mert mindig überokoskodok. . . :-) Majd próbálom visszafogni magam az észosztásban. . . :-D
    Egyébként a nicknevem onnan jött, hogy a sorozatban Brian a Tremont Street 6. alatt lakik.
    Ó, a HÉV. . . Én is gyakran utazom a gödöllői HÉV-vel, bár én csak Mátyásföldig szoktam menni. Adri, talán már utaztunk is együtt! Talán már ültünk is egymás mellett!
    Egyébként lehet egy javaslatom? Jajj, már megint okoskodok. . . Na mindegy, ezt muszály leírnom! Szóval szerintem a találkozó pontos helyét és időpontját Adrinak privát üzenetben (erre ugyebár van lehetőség itt az oldalon) kellene a meghívandóknak elküldenie, nem? Persze miután már itt a fórumon nagyjából megállapodtunk az időpontban. Csak elővigyázatosságból. Meg hogy tényleg csak azok jöjjenek el, akik közénk tartoznak. Valaki írta, hogy neki júl. végétől aug. közepéig nem jó. És mi lenne, ha kb. júl. 20-25-e körül tartanánk? Kinek mikor lenne jó? Nekem végülis mindegy.
    előzmény:
    Adrienn22 (84)
     
  12. 2005. július 5. 18:4090.
    :DDDDDDDDDDDD
    Na akkor ezt most én is jól benéztem:))Én is azt hittem, hogy Tremont pasi. . . Akkor most két anyuci van:))De végülis a QAF is melegsorozat nemde?:DDDDD
    Nézzétek este, én mindenképpen a tv előtt leszek. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 5. 16:5389.
    :))))Komoly?
    OK, ebbe belenyúltam, de végig olyan érzésem volt, hogy fiú. . . :)
    Elnézést tőle, és mindenkitől, nem volt szándékos:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 5. 16:4688.
    Hát, el kell, hogy áruljam nektek, hogy Tremont egy 20 éves csajszi :) De ha bevállalja lehet ő az apuci:):):):):)
    Az igazság az, hogy itt mi csak csajok vagyunk:):):):)
    Adri: Kösz, hogy átadtad:):):):):)
    Pussz
    előzmény:
    Adrienn22 (84)
     
  15. 2005. július 5. 16:1987.
    Sziasztok!
    Azt hiszem én is az újak közé sorolhatom magam, de mindenképpen benne lennék a találkozóban, és jó lenne, ha tényleg összejönne, bár nem ígérem saját részvételemet, mert nyáron azért közbejön egy kis nyaralás, egy kis fesztivál. . . Egyébként mosolyogva olvasgattam a hozzászólásokat, nekem olyan érzésem van, a szó legnemesebb értelmében, hogy Adri a mi anyukánk, Tremont pedig az apukánk. Olyan megnyugtató a jelenlétük. . . minden rendben van, ha ők itt vannak. Persze ezzel a többieket nem akartam megsérteni, de ők az alappillérek:)
    És még valami: lehet valamelyikőtök találkozott már ezzel az oldallal, de ha nem, nagyon ajánlom a Brian-imádóknak, ezernyi kép van Gale Haroldról. . . Kicsit furi a cím, de bejön:
    www. duchovny. net/barenakedmulders
    Pusz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. július 5. 15:4486.
    Köszi a puszit a kicsinek!Átadtam:)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. július 5. 14:0285.
    Na helló csajszikák!!!
    Én a találkozóval kapcsolatos véleményemet szeretném kicsit bővebben kifelyteni. . . Úgy gondoltam ezt az egészet, hogy találkoznánk, mondjuk ebédidőben, kajálnánk egy hatalmasat, végülis akárhol, aztán elmegyünk egy kellemes, hűvös kerthelysébe iszogatni és szerintem egy fél nap bőven elég ahhoz, hogy jól "besózzuk" egymást és alig várjuk, hogy mehessünk bulizni. Nem?!?! Szerintem Pest a legideálisabb minden szempontból. A "szűk kör" tényleg szűk kör lesz, mert ha jól számolom az újakkal együtt sem vagyunk még 10en de ez így a jó (szerintem) mert legalább tudunk figyelni egymásra. Hogy mikor legyen??? Én Július 29től Augusztus 7ig dolgozom Kapolcson a fesztiválon. Nekem utána lenne jó. A többit rátokbízom.
    Nagyon sok puszi Nektek!!!
    Ja, és Adrika: Puszilom a kisfiadat:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. július 5. 13:5484.
    Sziasztok!
    Csibészke!Te mire gondoltál?Mire megy ki ez a találkozás?!?Azt hiszem itt csak Tremont pasi. Tényleg!Tremont!Te pasi vagy egyébként?Csak mert erről még nem beszéltél. :)Tehát itt szinte mindenki csaj. . . nem hiszem, hogy rögtön egy melegbárban kellene taliznunk. Márcsak azért sem mert ez a tali nem arról fog szólni, hogy felfedezünk-e egymásban egy új szexpartnert(szerintem legalábbis). Én például feleség vagyok, egy kicsi fiú édesanyja, tehát én tuti nem párt keresni megyek, hanem megismerni titeket, azokat az embereket, akikkel egy az érdeklődési köröm. Ha jól saccoltam, akkor kb. 6-7-en leszünk.
    Tremi!:)) Ezt örömmel hallom, hogy az Örsön laksz, mert akkor nem is lakunk olyan nagyon messze egymástól. Én az Örstől még Hévezek Cinkotáig, ott pedig felszállok egy sárga Volán buszra, és úgy jutok haza. :)))
    Kirstenék nagyon eltüntek. . hahó csajok. . hol vagytok?:))))
    Mit szóltok a tegnapi epizódhoz?Hiányoltam a szöszifiút ebből a részből, kevesett szerepelt most. Én őt is bírom. Bár eddig csak addig ismerem a sorozatot, amíg a Coolon levetítették(2. széria, 14. rész), de nagyon tetszeni fog az "új" belevaló Justin:))))
    Puszi nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 5. 13:2183.
    Definíció szerint maratoni sorozatok igenis szappanoperák. Szomszédok is az, pedig abban sem szépségoperalnak meg szórják pénszt. :)

    Hogy volnék már fiú, nem látod a szinemet?:)

    Biztos hogy itt a talalka az alapos ismerkedésre megy ki? Akkor nem is megyunk a Babylonba?. . :((
    előzmény:
    Tremont6 (81)
     
  20. 2005. július 4. 19:0982.
    Helló régiek, és újak!:)))
    A bulival kapcsolatban szerintem nem lenne jó ötlet rögtön melegbárba menni, mert a cél most, hogy megismerjük egymást. Ha tényleg sikerül összehaverkodnunk rendesen, utána akár egy bárba is elmehetünk bulizni. Bár nem tudom a férjem mit fog hozzá szólni:))De mivel ő egy cukorfalat, ezért minden rendben lesz. Valószínűleg:DD
    A szappanopera jelző, szerintem is enyhén szólve túlzás. Annyiban hasonlít csak a szappanoperákra, hogy hetente több részt vetítenek. Semmi másban. Hiszen ebben "csak" szexi Brianek, cuki Justinok, és szimpi szereplők játszanak, nem "tömegtermék"színészek. :))De ez csak az én saját véleményem, mindenki azt gondol amit akar. :))Legyetek jók, és írjatok.
    Örülök az új tagoknak, ismerkedjünk, beszélgessünk, és később jöhetnek a bulik.
    Puszi nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. július 4. 16:4581.
    Üdvözlünk a klubban Csibészke! :-)
    De azért leszappanoperázni a QAF-ot. . . Egy kicsit durva. Itt nincsenek Carlos Danielek, meg Antoniok, meg mit tudom én, és nem az a főszereplők legnagyobb gondja, hogy mire költsék a temérdek pénzüket, és mit vegyenek fel arra a plasztikai sebész által tökéletesre formált testükre. . . A QAF-nak köze nincs a szappanoperákhoz.
    Szerintem a találkozót első lépésben semmiképpen sem egy szórakozóhelyen kéne tartani, mert ott nem tudunk beszélgetni és megismerni egymást, márpedig ugye ez lenne a cél. Ha majd megismerjük (és megkedveljük) egymást, akkor majd lehet szó arról, hogy együtt menjünk szórakozni. Nektek mi a véleményetek? Adri? Te voltál a kezdeményező, szerintem dönts te, de ha jól emlékszem, te is egy ilyen leülős-beszélgetős dolgot javasoltál.
    Csibészke, ne haragudj, de én most meg vagyok zavarodva, mint csecsemő a topless bárban, akkor te most fiú vagy? :-)
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. július 4. 14:1480.
    Végre, ma már lesz QAF!:DDDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_361668
    Torolt_felhasznalo_361668
    2005. július 4. 13:0079.
    Én már álmodtam is eccer Brian-nel és Justinnal!:)))
    előzmény:
    Adrienn22 (72)
     
  24. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 4. 12:5178.
    A találkozót a legmesszebbmenőkig támogatom, és javaslom, hogy az Angyalbárban vagy a Capellában legyen, de inkább rendszeresen és felváltva!:)

    Húsvétra megkaptam a legjobb barátomtól CD-n a sorozat összes zenéjét mp3-ban - a netről töltötte le -, azóta éjjel-nappal azt hallgatom!
    Szerintem piszokjó és ingerlő zenék. :) 9 albumnyi!:)

    És én már voltam eccer buzibárban is, bibibí, és volt 'sötét szoba', és dugtunk benn egy fiuval!!:))

    Szegénykém még nem is tudja, hogy ennél személyreszabottabb programot ki sem lehetett volna találni nekem!!:))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2005. július 4. 12:5077.
    Sziasztok!
    Szeretnék csatlakozni, mint megveszekedett Queer As Folk fan!

    Mondhatom, hogy egyetlen szappanopera függője vagyok, és az a Fiúk a Klubból! Ebben az a jó, hogy hetente csak 1x van, es 1x ismetlik, tehát nem lógok naponta 2x a képernyő előtt. :) Szóval kevésbé kóros, mintha más iránt rajonganék. . :) Heti 2x45 perc nem olyan sok.

    A környezetemet totálisan kiborítom evvel mégis. . :) Főleg 3 hete, amióta csak ismétlés van, és heti 4x rohanok a TV-hez!!:) Foleg hgy éjjel, és emiatt a hülyeség miatt nem alszom!!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top