Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. június 26. 19:3951.
    Sziasztok!

    Én is csatlakozom a klubbhoz! :D Én is függő vagyok. Kdvencem Brian! Egyszerűen nagyon jó faszi! ő viszi nálam a pímet! Az én pasimnak sem tetszik, hogy ilyet nézek(bár ő még nem látta, de egyszer megnézetem vele) . Nekem nem sok meleg barátom van! de azokat nagyon megbecsülöm! majd jövök! már alig várom a holnap 23. 00 órát:D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. június 26. 16:1950.
    Sziasztok!
    Ez olyan ciki. Pont én nem tudok mindig írni nektek, pedig a fórumot is én indítottam:((De ígérem ígyekszek ahogy tudok mindig, csak tudjátok van egy pici fiam, aki nem könnyíti meg az életem túlságosan. :)
    Szerintem csak a csodán múlna, ha kapnék választ a levelemre autógram ügyben, de azért légyszi érdeklQdjetek. Oké?
    Ma éjjel megint vele álmodtam, de ezt már nem írhatom ide, mert lehet, hogy törölnék az oldalról. De ha valakit érdekel, priviben szívesen megírom majd. :))
    Kila tuti, hogy az elsQ részt látta, szerencséje volt.
    Most mennem kell, majd még jövök
    Puszi nektek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. június 24. 19:3149.
    Adri!Sajnos én személy szerint nem tudom Gale autogr. címét. De ha tudnánk, akkor sem tudom, hogy vajon mennyi esély lenne arra, hogy választ is kapjunk. De kis közhellyel élve. . . próba szerencse. :)
    Hátha valaki tud segíteni, majd érdeklődök én is!!

    Szerintem Kila pont az első részt láttad. Én bevallom őszintém, hogy én sem a téma miatt kezdtem el nézni a sorit. . . hanem a fiúk miatt!!:))De vigyázz, mert függővé válhatsz! :)
    Tegnapi részt láttátok?Úr Isten!!. . . BRIAN A PIROS ING-NYAKKENDŐBEN!!. . . HUH. . . Eszméletlen jól állt neki!!
    És Justinnal olyan édesek voltak a végén a vacsinál. . . de Bri mennyit gondolkodott a pultnál, hogy leüljön-e. . Végül csak csatlakozott Justinhoz.
    És amikor mondta Mikey-nak, hogy ő megy, mert Valaki már vár rá egy ideje!!Csúcs a pasi!!

    A melegséggel kapcsolatban:ma délután utaztam hazafelé egy távolsági busszal. A nagy csendben akaratlanul is hallottam a mögöttem ülők beszélgetését. Arról volt szó, hogy a csajszi megy a pasijával nyaralni valami puccos helyre. . . de sokat vonakodott, hogy menjen-e, mert a barátjának a bátyja is velük utazik, és hogy a srác "homokos".
    Igazából nem tudom mit hisz. . . hogy a melegség fertőző??Vagy fél, hogy pasik tucatjait fogja szobára vinni??
    Erre a másik csaj: "És ennek már jelei is vannak??"/jóhogy nem tünetei/
    Szinte mosolyogtam a butaságukon. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_100747 (48)
     
  4. Torolt_felhasznalo_100747
    Torolt_felhasznalo_100747
    2005. június 24. 17:4748.
    sziasztok!

    én kb. 2 hete néztem bele először véletlenül a sorozatba. akkor mikor justin meg brian összejöttek. 10 perce néztem és azonnal "beleszerettem" a sorozatba és Brianbe is. egyébként én is hosszú párkapcsolatba élő hetero nő vagyok, de máris oda vagyok az összes fiúért pedig csak kb. 8 részt láttam belőle.
    nekem is brian a kedvencem pedig néha oltári szemét és bunkó, meg szegény justint sokszor megbántja, de mégis tündéri. igazi belevaló faszi minden férfi és nő álma!
    talán azért teszik annyira mert kivűlről kemény belül viszont egy nagyon jó ember lakik, lásd amikor a kanapémn feküdt úgyhogy Gus a mellkasán volt. olyan aranyosak voltak.
    úgy vettem észre hogy leginkább nők vannak oda ezért a sorozatért. a hetero férfiak nagyon nem szeretik a melegeket. én sem vagyok mindenben elfogult a melegek iránt sőt még szerintem se érett meg a magyar társadalom arra h. itt nyíltan csókolózzanak az utcán, de ez a sorozat megszeretteti őket.
    már alig várom a hétfőt. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. június 24. 16:0447.
    Segítsetek légyszi kideríteni Gale Harold autógram címét. És lenne mégegy kérésem. . . . minden infó érdekel róla. Itt a mail címem, légyszi írjatok róla nekem(minden érdekel vele kapcsolatban:)) )
    g. ada@vipmail. hu
    Egyébként ez az autógram cím kérés onnan jött, hogy most elQször vele álmodtam(biztos az esti film miatt).
    Az volt az álmom lényege, hogy egy iskola szerq aulába voltam az egyik barátnQmmel, és ott állt a folyosó végén, szürke nadrágben, és vajszínq zakóban. Odamentünk hozzá, és kértünk autógramot. Nagy nehezen összetettük az angol mondatokat, Q pedig írt nekünk néhány sort, rárajzolta magát:), és dedikálta. Mikor kimentünk az aulából, akkor vettük csak észre, hogy magyarul írt. Aztán felszálltunk egy vonatra, ahol szerencsésen elhagytuk a papírt, és így senki nem hitt nekünk. :)))
    Rossz érzés volt:)))De álmomban látni. . . . . hát?!?!Még csak most álmodtam vele elQször.
    Köszi elQre is az infókat mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. június 22. 17:5946.
    Én már rákerestem a neten, hogy le lehet-e tölteni valahonnan az epizódokat, de csak fizetős oldalakat találtam. Abban bízom, hogy talán majd a http://qaf. uw. hu ra később felraknak még további epizódokat is az elsőn kívül. Bár mostanában onnan se tudom letölteni a felrakott 101-es részt, pontosabban letölti a gép, de amikor meg akarom nyitni, akkor azt írja ki, hogy a fájlnak nincsen vége. . . Szóval nem működik, pedig régebben egyszer már sikerült. :-(

    A tegnapi részben szerintem Brian azért vette meg a képet, mert szereti azt, ahogyan Justin látja őt. Hiszen Justin meglátja benne az olyan jó tulajdonságokat is, amikről még ő maga sem tud. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (43)
     
  7. 2005. június 22. 13:3945.
    Igazándiból a Cappellában voltam egyszer, volt transzvesztita show. . . húú az baromira tetszett :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. június 22. 13:3644.
    Biztosan vannak más helyek is, de én csak erről tudok :o)
    előzmény:
    Tremont6 (42)
     
  9. 2005. június 22. 13:0543.
    Tényleg nem lenne rossz, ha lehetne kapni itthon QAF DVD-t, lehet (sőt biztos) lenne is rá bőven igény. . . . de addig is marad a videora való felvétel. Persze ez nem ugyanaz, mert én például nagyon megnéznék olyan részeket, ahol az "eredeti" hangok szólalnak meg. Letölteni nem lehet valahonnan?
    De nem biztos, hogy megvenném, illetve megrendelném 20. 000. forintért. . . nem vagyok benne biztos, hogy ez egy reális ár érte. Bár valakinek biztos mindent megér!!!
    De ha itthon lehetne kapni, lehet akkor sem venném meg ennyi pénzért. :((

    A tegnapi rész nagyon-nagyon jó volt. . . rengeteg dolog történt benne. Imádom!!. . . és pont ezt a részt nem vettem fel. A vége annyira jó volt!
    Brian engem is mindig meglep!!Nem tudom, hogy vajon azért vette meg a képet, mert saját magát ábrázolja. . . :)) vagy mert Justin műve. Vagy már kezdi valami megérinteni őt Justinnal kapcsolatban??

    Egy hasonló szórakozóhelyre én is kíváncsi lennék!Még én sem voltam soha.
    előzmény:
    Adrienn22 (40)
     
  10. 2005. június 22. 13:0142.
    Szerintem vannak más helyek is az Angyalon kívül. . . Na mindegy.
    Nekem az nagyon tetszett a tegnapi részben, amikor Jennifer szinte a szemei előtt látta, hogy miket művelhet ez a pasi az ő kicsi fiával. :-)
    A cool-osok "molesztálásáról" annyit, hogy szerintem ez a DVD dolog nem rajtuk múlik, úgyhogy kár őket ezzel nyaggatni, rákérdezni azért persze lehet. De mondjuk pl. ha a produkciós cég nem ad engedélyt a megjelentetésre, vagy az nagyon sokba kerülne, akkor nem tudnak mit tenni, még ha nagyon szeretnének is.
    előzmény:
    Adrienn22 (40)
     
  11. 2005. június 22. 12:2741.
    Az Angyalbár Budapesten. Pénteken lányok is és heterok is, szombaton csak fiúk :o) Még sosem voltam. . . pedig érdekelne :o))
    előzmény:
    Adrienn22 (40)
     
  12. 2005. június 22. 12:2140.
    Van egy ötletem fiúk , lányok!
    Addig ne hagyjuk abba a Cool-osok "molesztálását", amíg nem kapunk konkrét választ!:))
    Mit szóltok a tegnapi részhez?Nekem nagyon tetszett. Azon viszont meglepQdtem(és ismét kellemeset csalódtam Brianbe), hogy Brian vette meg a képet!Mivel nem láttam még ezeket az elsQ részeket, ezért nekem még újak. Ezt szeretem a legjobban a Brianbe, hogy bár kemény, de mégis érez. . csak nem vallja be saját magának sem. De az Q figurája szerintem így a tökéletes.
    Arra lennék még kíváncsi, hogy vajon Pesten, vagy az országban valahol van-e Babylonhoz hasonló hely. . . . Ti tudtok róla?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. június 21. 16:1439.
    Én mindenhol ott vagyok, ahol QAF van. . . :-) Na jó, nem mindenhol, chatelni pl. nem szoktam, na de ez most mind1.
    Lehet, hogy tényleg érdemes lenne mégegyszer rákérdezni a DVD témára a cool fórumon, általában válaszolni szoktak a kérdéseinkre. . .
    előzmény:
    Tessa24 (38)
     
  14. 2005. június 21. 15:5238.
    Köszönöm a választ, hát sajnos nem túl rózsás a helyzet:(Átnéztem közben a Cool fórumára, látom ott is állandó vendég vagy:)Hiába, egy jó rajongó mindenütt ott van:)
    Azért még lehet utolsó szalmaszálként megint fel lehetne dobni ott is a témát, hátha most a csatorna részéről konkrétabb válasz jönne. . .
    Mindenesetre köszi mégegyszer az infót!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. június 21. 14:3237.
    Régebben már felmerült a cool Fiúk a klubból fórumán ez a DVD téma, és akkor oda a csatorna illetékesei azt írták, hogy rajta vannak az ügyön, legalábbis már elkezdték feltérképezni a megjelentetés jogi és egyéb lehetőségeit/akadályait. Ez úgy kb. 2 hónapja volt, azóta semmi hír. . . :-(
    előzmény:
    Tessa24 (36)
     
  16. 2005. június 21. 13:0736.
    Sziasztok!
    Lehet naív vagyok(és ha valaki írt már erről, akkor bocs, de nem mindent tudtam mostanában elolvasni)de az jutott eszembe, hogy valamilyen módon magát a Cool TV-t kellene megkeresni, hátha ők valahogy meg tudnák az állóvizet kavarni. Mármint hogy ők talán jobban kapcsolatba tudnak lépni valamelyik kiadóval, és talán sikerülne tető alá hozni a sorozat kiadását DVDn. Engem nagyon érdekelne, és szerintem másokat is, elég lenne csak a fórumozók hozzászólásait elolvasni:)Persze aztán lehet a csatorna sem tudna sok mindent tenni, csak egy kósza ötlet volt részemről, de nagyon dühít, hogy egy ilyen szuper sorozatot hagynak talomban. . . Nekem a másik nagy kedvencem a Sírhant Művek, épp most vettem meg DVDn a harmadik szériát(az megjelenhet, pedig ott is vannak "meleg helyzetek"?!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. június 20. 19:4435.
    Igen, bizos, hogy azok a DVD-k csak angol nyelvűek. Mondjuk nyelvgyakorlásnak nem lenne rossz, csakhát ennyit azért nem ér meg. . .
    Én is meg fogom rendelni a második évad CD-jét, aztán sorban az összeset. . . :-)
    A múltkor amikor bementem a boltba a CD-ért, megkérdezte az eladó srác, hogy ez most valami újdonság-e, mert már elég sokat rendeltek belőle. :-) Ezek szerint nagyon sokan szeretjük ezeket a fiúkat. . . ;-)
    előzmény:
    Adrienn22 (34)
     
  18. 2005. június 20. 18:0134.
    Lehet, hogy hülye kérdés lesz, sQt tuti!:))De azért hátha. . . . Az angol nyelvq DVD, igaz?Csak álmodozom egy kicsit, hátha. . . . magyar. De kösz a tippet, megfogom nézni azt a honlapot, és szerintem rendelek is.
    előzmény:
    Tremont6 (33)
     
  19. 2005. június 20. 12:4133.
    Jó hír a sorozat rajongóinak, hogy Magyarországról is meg lehet rendelni a QAF soundtrack CD-ket!!! :-) Látogassatok el a www. lemezkucko. hu oldalra (egy kis ingyenreklám), menjetek rá a webáruházra, és ott írjátok be a keresőbe, hogy Queer as folk. Ki fogja dobni az összes megjelent CD-t és DVD-t is azthiszem, és mindegyiket meg lehet rendelni. A rendeléshez regisztrálni kell. Én megrendeltem az első széria CD-jét, kb. 2 hét alatt megjött Amerikából. Választhatsz, hogy bemész érte a boltba a Király utcánál, vagy 800 Ft ellenében kiszállítják neked, és nem is került olyan sokba, kb. 4790 Ft. Egyébként NAGYON-NAGYON JÓ, egyfolytában azt hallgatom mostanában, a kedvencem Heather Small-tól a Proud, tudjátok, amikor Brian az első részben Superman-t játszott a kórház erkélyén, akkor ment ez a szám. Tök klassz, hogy minden számról beugrik egy jelenet. :-)A DVD box-ok nagyon drágák, kb. 20. 000 Ft-ba kerülnek, igaz, hogy ez 6 lemez ára (gondolom annyira fér csak rá egy évad), de akkor is sok. Inkább megvárom, amíg megjelenik Magyarországon, akkor talán a helyi viszonyokhoz igazítják az árakat. De lehet, hogy arra (mármint a megjelenésre) várhatok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (32)
     
  20. 2005. június 19. 21:0932.
    Szerintem is kár, hogy nem lehet DVD-n kapni. Viszont CD-t sem?Met ha jól tudom szériánként kiadtak egy Cd-t az adott széria zenéivel. De ezt nálunk lehet kapni?

    Tényleg csendes a fórum, de remélem nem lesz ez mindig így!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. június 19. 21:0731.
    A holnapot én is várom, furcsa, hogy ma nem lesz. És tényleg jó, hogy ismétlik, mert az elejéről lemaradtam. Valahol ott kapcsolódtam be, amikor Michael megismerkedett Daviddel/első széria vége, vagy 2. eleje környékén/.
    De elég rossz időpontban adják, és nem is tudok így minden részt nézni, ráadásul még a vizsgaidőszaknak sincs vége. :((

    A kedvencem egyértelműen Michael!!!
    Bár nem is a sorozatbeli Michael, sokkal inkább az őt "megtestesítő" :) Hal Sparks!Nekem mint "pasi" ő az akire azt mondom, hogy nagyooon sármos!!És gondolom biztos tudjátok, hogy van egy rock bandája. . . és a hangja is irtó jó.
    Michael inkább olyan, mint egy kis szerencsétlen, imádnivaló szerencsétlen. :))
    A mindenki által imádott Brian pedig azért lehet olyan vonzó mindenki számára, mert olyan titokzatos, izgalmas. Nekem annyira nem. . . De a szemeiben valóban van valami, ami tuti bárkit levesz a lábáról.
    előzmény:
    Adrienn22 (30)
     
  22. 2005. június 19. 17:4930.
    Ez nagyon jó kérdés, ezt én sem tudom. Ha jól tudom, errQl a sorozatban nem beszéltek. . még. De van itt egy-két sokkal jobban hozzám értQ, akik néha benéznek, és Qk biztos tudni fogják ezt is.
    Neked ki a kedvenced?Brian?
    Várom már a holnapot, gondolom te is. Szeretem a filmben, hogy mindig tartogat valami újdonságot, minden epizódban.
    Most néztem nemrég a film hivatalos honlapján, hogy náluk már meg lehet venni VHS-en, és DVD-n is. Tök jó lenne ha végre nálunk is meglehetne venni. Bár erre vajmi kevés esélyt látok a közeljövQben. Sajnos.
    Te mikor kapcsolódtál be a sorozatba?

    Most valahogy 1-2 napja nagyon csendes lett ez a fórum, a kezdQ lendülethez képest. Remélem csak a hétvége miatt. Írjatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (29)
     
  23. 2005. június 19. 17:2029.
    Én viszont azzal nem vagyok tisztában. . . /nem tudom, hogy erről a későbbiekben lesz-e szó, mert csak az első széria vége felé kapcsolódtam be/. . . szóval hogy Mel és Lindsay hogy jöttek össze, honnan ismerték meg egymást??Nem mintha olyan fontos lenne a sorozat szempontjából. Csak kíváncsi vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. június 19. 09:5828.
    A Brian-Lindsay témához: én úgy tudom, hogy Brian sose próbált meg hetero életet élni, és hogy a történet szerint ők a főiskolán találkoztak először és jártak egy darabig, de ez csak alibi kapcsolat volt, kölcsönösen kisegítették egymást a másik családja előtt. De hogy akkor miért feküdtek le egymással. . . Ki tudja, nagy úr a kíváncsiság. . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (26)
     
  25. 2005. június 18. 22:4527.
    Szia Kristen, és mindenki!
    Szerintem is valami ilyesmi lehetett. . Brian megpróbálhatta annó a hetero életet, de nem jött be neki. De az tuti, hogy Gas elQször egy pohárkában landolt. :)
    Én minden este ágyból nézem már a sorozatot a férjemmel. Ezt csak az miatt írom le, hogy tudd, nem csak te voltál elQször fura helyzetben azért, mert nézted a sorozatot. A férjem sajna elQítéletekkel teli volt a meleg témában, mikor megismertem 5 éve. Ez a helyzet semmit nem változott egészen addíg, míg szinte kötelezQ jelleggel kellett néznie a sorozatot, onnantól kezdve, hogy felfedeztem a Coolon. (nem tudtam, hogy van ez a sorozat, véletlenül akadtam rá). Ma már viszont együtt várjuk a "fiús" estéket. Már külön hagyománya van ezeknek az estéknek. . fürdés, stb. , aztán bebújunk az ágyba, és mihelyst megszólal a fQcímzene, mi már vigyorgunk, pedig még semmi sem történt. Szóval mára sikerült olyan szinten megismertetnem vele a helyzetet, hogy velem együtt várja a filmet, és együtt röhögünk a poénokon. Amikor Justin Istennek "kiálltotta ki"Briant, szinte nem bírtam vele, lese lehetett lQni, annyira nevetett rajra:))Mára teljesen megszerette Qket, és ha negatív jelzQket hall róluk, már Q az aki kiáll mellettük, és szinte "védelmezi" Qket!
    Pedig elég reménytelen esetnek tqnt, de nem adtam fel, és meg is lett az eredménye.
    Ajánlom mindenkinek, hogy büszkén vállalja ha esetleg meleg, vagy álljon ki a melegek mellett, mert Qk fordított helyzetben simán, egy szó nélkül kiállnának mellettünk, heterók mellet.
    A legjobb barátnQmnek például kissé illuminált állapotban beszéltem elQször a filmrQl, és akkor derült csak ki, hogy Q is nézi és imádja Qket!EttQl a perctQl kezdve Q lett a legjobb barátnQm, mert tudtam, rá érdemes energiát "vesztegetnem", mert egy nagyon jó ember. . . . . Remélem senkit sem untattam nagyon a sztorimmal, és sikerült leszqrni belQle a tanulságot.
    Kiváncsi lennék, nektek vannak-e hasonló sztorijaitok, ha igen meséljetek, hagy tanuljunk, okosodjunk mi is belQle. :))
    . . Ja, valami nem stimmel a billentyqzetemen, azért van hosszú ö helyett Q, és hosszú ü helyett q.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top