Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boldog párkapcsolatok!

Mirza
Létrehozva: 2005. június 13. 12:23
Azért indítom ezt a topikot, mert már elegem van a sok siránkozós, más pasiját (el)szeretős, elhanyagolt háziasszonyos, munkahelyen kollegára kacsingatós, kedvességet szerelemnek nézős topikokból! Itt az ideje (az "Örüljünk a párunknak!" c. topik mellett), hogy azok szólaljanak meg, akik boldog, normális párkapcsolatban élnek (ezalatt nem a szeretőket értem)!
  1. 2014. március 11. 07:2321676.

    Kívánom, hogy sok-sok 5 ilyen szép év legyen még az életetekben.

    Mienkben május 5-én már 7x ennnyi lesz:) és még mindig  nagyon szép minden:) 

     

    Most hol élsz? Melyik országot hagytad el?  Biztos nem könnyű a szeretteinktől távol lenni, de biztos ezt kívánta a sors, hogy éld a saját életedet.

     

    Talán lesz még aki  jön és megláthatod milyen nagy örömmel fogadnak, hiszen jó kis csapat van/volt itt, és reméljük lesz:)

     

     

    előzmény:
    Sushi (21675)
    2014-03-10  22:29
  2. 2014. március 10. 22:2921675.

    Öt eve elek azzal a ferfival, aki tenyleg a lenyem masik fele. 

    Volt mindkettönknek elöelete, de azt hiszem, ez segit, hogy megbecsüljük, amit  egymassal kaptunk.

     

    nem volt egyszerü, mert miatta - erte elhagytam egy orszagot, a csaladom egy reszet, es csak kesöbb jöttünk ra, hogy ez lelkileg megis csak nagy megrazkodtatas volt.

     

    De megerte. Nem mulik el ugy nap, hogy ne mondana, szeretlek, szamithatok ra, megert, elfogad. 

    Azt hiszem, nagyon melyen szeretem

     

    előzmény:
    Liza (21674)
    2014-03-10  19:28
  3. 2014. március 10. 19:2821674.

    Hát persze, mindenkit szívesen fogadunk, bár láthatod hogy épp mit írtam, kihalóban vagyunk, de azért boldogok:)

     

     Mesélj magadról bővebben.

     

    előzmény:
    Sushi (21673)
    2014-03-10  15:49
  4. 2014. március 10. 15:4921673.

    Huh nehogy mar, en csak most neztem be, mert erdekelt, hogy tenyleg vannak-e akik boldogok. Vagy boldog parkapcsolatok.

     

    Erdemes meg jönni?

     

    A vagdalkozos topikokat nem nagyon szeretem, neha irok egy-egy hsz-t, amig el nem durvul teljesen, utana meg olvasom egy kicsit a vagdalkozasokat, es akkor latom, hogy nekem milyen jo ember a ferjem.

    Es boldogok vagyunk. Es jo nekünk. 

     

    Jöhetek? 

     

    előzmény:
    Liza (21670)
    2014-03-08  06:57
  5. 2014. március 10. 09:4321672.
    3-án jön haza a lányom és John
  6. 2014. március 8. 10:0021671.

    Hát szijja:-)

    a cserepes rózsa jó, nekünk több is ki van ültetve a kertbe, gyönyörűek:-)

    az igaz, hogy a párodnak fel kell kötnie a fehérneműt, mert elsöprő többségben vagytok

     

    hogy megy a bolt?

    az én munkahelyem több, mint zűrös, a helyzet idegileg teljesen kimerítő

    épp azon gondolkodom, átmenjek-e másik osztályra

    de mi van, ha nem vesznek át, és szólnak a főnökömnek?...áhh

    előzmény:
    Liza (21670)
    2014-03-08  06:57
  7. 2014. március 8. 06:5721670.

    Szia Kata!

    Sziasztok Lányok!

     

    Én is úgy érzem, hogy meghaltunk:(

     

    Én szinte minden nap benéztem, de úgy döntöttem, hogy nem fogok erőltetni senkit sem, hogy jöjjön. Magammal meg csak nem levelezek.

    Egy darabig erőltettem, de ha valaki nem jön magától és ha idekönyörögjük az már nem olyan. Én is vagyok a kezdetek óta, de picit belefáradtam. Bocs az őszinteségért.

    Két topik van ahová rendszeresen jártam, másik is haldoklik. Peches vagyok.

     

    Én még nem kaptam virágot a férjemtől, biztos hogy fogok, de finoman jeleztem neki, hogy ne legyen célja 600 Ft-os rózsából csokrot csináltatni.

     

    Egyébként a pici lányok, pici cserepes rózsát fognak kapni, a nagyobbacska közepeset, az anyukájuk pedig nagyobbat:)

    Húgom is cserepeset fog most kapni, középső lányunk is egy olyan cserepeset amire vágyódik, de ő a jövő héten fogja megkapni, mert akkor jön haza.

    Szóval kijutott a nőkből a férjemnek:)

     

    Szép hétvégét minden errejárónak.

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21669)
    2014-03-08  06:36
  8. 2014. március 8. 06:3621669.

    ja,jó:-)

     

    lányok,lányok,megint kihalni készülünk, pedig olyan reményteli volt, mikor Levibaba is vissza talált...

     

    szóval itt a nőnap, és mi szeretünk virágot kapni,

    nekem a férjem a kertben szedett rózsaszínt a medvetalpról,

    sokkal jobban örültem, mintha a boltban vett volna valami drága izét

    előzmény:
    ZITIMI (21668)
    2014-03-07  17:06
  9. 2014. március 7. 17:0621668.
    :) ha az előző hozzászólásomban21664. :) a köredzés szóra rákattintasz (más a színe is, mint a többi szónak), megtudod pontosan, mi az a köredzés:) 
    előzmény:
    LondonEye (21667)
    2014-02-23  21:23
  10. 2014. február 23. 21:2321667.

    Te olyan kitartó típus vagy, úgyhogy biztos hamar lesz eredmény,bár a jó közérzet és a jó hangulat sztem a legfontosabb, és az már van:-)

     

    de

    még mindíg nem árultad el, mi is az a köredzés???

    előzmény:
    ZITIMI (21666)
    2014-02-23  20:07
  11. 2014. február 23. 20:0721666.

    :) elkezdtem járni edzésre:)) s nagyon jó hatással van rám:) nagyon tetszik, jól átmozgat és nagyon jól érzem magam tőle és nagyon remélem, hogy sikerül fogynom és csinosodnom segítségével:))) Egész lelkes vagyok két edzés után, NAGYON jó volt! :))))

    A futást nem nekem találták ki, az úszás is macerás ilyen hideg időszakban, meg valahogy nem is voltam benne elég kitartó. De érzem, hogy ez menni fog, ez nagyon tetszik:)))

     s mindössze háromnegyed óra plus naponta, mert maga az edzés fél óra, 5-5- perc az öltözés és öt percre lakunk az edzőteremtől....>))))))

    előzmény:
    LondonEye (21665)
    2014-02-18  21:25
  12. 2014. február 18. 21:2521665.
    Ez mit is jelent pontosan?
    előzmény:
    ZITIMI (21664)
    2014-02-18  20:01
  13. 2014. február 18. 20:0121664.

    Jajj lányok, ma nagy elhatározásra jutottam, meguntam az "éti csiga" állapotot, azaz azt, hogy nagyon sokat ülök és keveset mozgok, így belevágtam egy edzésformába. Kifejezetten nőknek ajánlják, egy köredzés, amely nagyon jól átmozgat. Már többször hallottam róla, volt kolléganőimen, akik hasonló korban és állapotban voltak, már láttam jótékony hatását. Úgy döntöttem, ha nekik ment, akkor nekem is menni fog! :)))) Ma éppen csak kicsit próbálgattam ki, de máris érzem, hogy átmozgatódtam olyan helyeken, ahol már nagyon régen nem:) lelkes vagyok és nagyon bizakodó:))) Drukkoljatok, hogy a kitartásom is meg legyen hozzá!!!! 

     

     

     

  14. 2014. február 16. 17:1321663.

    Sziasztok, nem pazarolom elnézést-kérésekre az időt és alkalmat, pedig nagyon megtehetném. Minden rendben velem, de nagyon menetelősre sikerült az elmúlt két-három hét. Néha olvasgattam itt, a háttérben, de írni sosem sikerült, valami mindig közbejött.

     

    Jött hozzánk egyébként két hete egy új kolléganő, aki remélem, levesz majd egy kicsit a vállamról, de még most, a betanulás alatti időszakban ez inkább plusz odafigyelést és erőfeszítést igényel. Aranyos egyébként a hölgy, pillanatok alatt megértettük egymást és nagyon sokkal kellemesebb lett vele a munkahelyi hangulat. Valahogy olyan a kisugárzása, a lénye, hogy elsimul körülötte minden.:) De rengeteg dolgunk volt és nem tudom, mi volt velem, olyan voltam, mint aki beteg, de annyira nem, hogy lepottyanjon a lábáról, viszont minden tennivaló, minden feladat hatszor annyi erőfeszítésébe kerül. Nagyon sokat nyűglődtem vele, s bizony itthon egyáltalán nem ültem gép elé. Szinte hányingerem volt tőle, bőven elég volt a benti gépezés. Ott pedig szinte egy másodpercem sem volt kikapcsolódni. Egy minimális facebook fért csak bele, de az is leginkább azért, mert ott is a szakmai kapcsolatok a nagyon fontosak, ott figyelem, hogy melyik lap milyen cikkekkel jön ki (jobb, mint a hírkereső:) Sajnos a telefonozásra sem maradt idő, szegény barátnőmmel sem tudtam csacsogni, valahogy semmi nem ment két héten keresztül. Csütörtök tájékán kezdtem fellazulni, a főnököm javaslatára elkezdtem egy különleges multivitamint szedni, ami Q10-el együtt van. Tényleg kezdtem feléledni, hogy attól e, vagy egyébként akkorra mászott ki belőlem valami vírus, nem tudom, de lényeg, hogy most már sokkal energikusabb vagyok, lassan majdnem olyan vagyok, mint "régen".:))) 

     

    Sarudon a lányom és a barátja volt lent február elején, akkor volt nekik pár nap egyben, mi vittük le őket, utána pedig a párom barátjánál voltunk szülinapozni, majd szinte végigaludtam a vasárnapot... 

     

    Ez a hétvége már nagyon jóra sikerült, azzal kezdődött, hogy a lányom pénteken elkezdett főzni, és szombaton meg ma is segített egy kicsit, amit eddig magától soha nem tett. Nagyon jól esett. Kicsit még szoknunk kell egymást a konyhában, de megéri.:)))))

     

    Ma sokat pakolgattunk, előkerültek a lányomnak régi - ovis korabeli rajzai - és az egyiken nagyon ledöbbentem. Egy karácsonyi ünnepet rajzolt le az oviban, öt évesen. Rajzolt egy szép nagy fát, a lap felétől jobbra, mellé jobbra egy ünneplőbe öltözött férfialak - az apja. A lap másik felén, a fától jobbra egy kislány rajza, ami a lányom akart lenni és mellette az anyuka rajza.  Megdöbbentő volt, hogy nem egy kupacba rajzolta az anyut-aput-gyereket, hanem az aput külön, a fa túloldalára.... Pedig akkor még csak kínlódtam és azt reméltem, tudok változtatni a házasságomon...:(

     

    De szerencsére ez már a múlté, de picit beleborzongtam, gondolom, érthető:)

     

    Tegnap pedig a hajógyári szigeten sétálgatunk a kutyukkal,  mutatok egy képet:) nekem egyik kedvencem:))))

     

    Nem ígérek semmit, de ha tudok, úgyis jövök:)))) 

  15. 2014. február 4. 13:0321662.
    Jaja, tudom, lemaradok dolgokról, de igazából nem izgat ez a része...aki akar, megtalál.
    előzmény:
    Levibaba (21659)
    2014-02-03  17:42
  16. 2014. február 4. 12:1821661.

    Hát a kedvencedet? :) Ízlett?

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21658)
    2014-02-02  12:31
  17. 2014. február 4. 12:1721660.

    Köszönöm szépen, Nektek pedig mielőbbi teljes felépülést.

     

    EGy kis gyógytea hátha segyt rajtatok.

    előzmény:
    Levibaba (21659)
    2014-02-03  17:42
  18. 2014. február 3. 17:4221659.

    Sziasztok!

     

    Bocsi, lemaradtam, mentségemre szóljon, hogy csütörtökre Levi belázasodott, úgy rohantam haza a mh-ről, hogy orvoshoz vigyem, aztán péntektől már én is dögrováson vagyok.... 

     

    De a 8 napba beleférve:

     

    LondonEye és Liza:

    ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET, NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT mindkettőtöknek!!!

     

    Legyen csodaszép estétek... Pussza

     

    LondonEye: nem baj, bár szerintem a google+ nem olyan elcsépelt, mint a többi, de megérem az álláspontod... Nagyon sokáig én is tartottam magam ehhez, de mivel sok volt osztálytárs ezen a "vonalon kommunikál", ezért leomlott a fal, és csatlakoztam....

    előzmény:
    LondonEye (21658)
    2014-02-02  12:31
  19. 2014. február 2. 12:3121658.

    Köszönöm

    milyen tortát sütóttél?

     

    Szép délutánt, jó ünneplést kívánok, gondolom, nagyon jólesett a meglepetés süti:-)

    előzmény:
    Liza (21657)
    2014-02-02  12:07
  20. 2014. február 2. 12:0721657.

    Na hát a lényeg meg az lett volna, hogy

     

    ISTEN ÉLTESSEN SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL, MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNOK NEKED: L I Z A : )

    előzmény:
    Liza (21656)
    2014-02-02  12:06
  21. 2014. február 2. 12:0621656.

    Mégis be tudtam nézni:)

     

    Kb. 5 percem van amíg megérkeznek a gyerekek ebédre:)

     

    Kisült a torta is:) Tessék, fogyassztáok egészséggel:)

     

    Engem hatalmas meglepetés ért az este. A kisebbiket egy sajátkészítésú somlói tortával várt:)

     

    Ma együtt ebédelünk és töltjük a délutánt:)

     

    Szép napot Neked is és minden erre járónak:)

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21655)
    2014-02-01  09:46
  22. 2014. február 1. 09:4621655.

    Köszi, és elfogadom a tortát:-)

    Én nem fogok sütéssel vesződni, megmondom őszintén...tiramisu lesz

    előzmény:
    Liza (21654)
    2014-01-31  23:37
  23. 2014. január 31. 23:3721654.

    Lehet, hogy vasárnap meg én nem tudok lenni. Akkor nem szeretnék én sem lekésni, BOLDOG SZÜLINAPOT! :)

     

     

    előzmény:
    Liza (21653)
    2014-01-31  23:34
  24. 2014. január 31. 23:3421653.

    Ó de kedves vagy, lépj már túl azon a névnapi késésen. Biztos máson is kellett járni a gondolataidnak, ezért csúszhatott be ez a manör:)

     

    Köszönöm szépen a szülinapi jókívánságot:)

     

    Már épp kisült a tortám egy szelettel megkínállak Téged is:)

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21652)
    2014-01-31  09:38
  25. 2014. január 31. 09:3821652.

    drága Liza

     

    holnap nem tudom, géphez jutok-e, azom kívül még tart a lelkiismeretfurdalásom a késői névnapköszöntés miatt

     

    úgyhogy már ma kívánok neked nagyon boldog szülinapot,

    nagyon sok erőt, egészséget és vidámságot kívánok neked a következő évre

Címlap

top