Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boldog párkapcsolatok!

Mirza
Létrehozva: 2005. június 13. 12:23
Azért indítom ezt a topikot, mert már elegem van a sok siránkozós, más pasiját (el)szeretős, elhanyagolt háziasszonyos, munkahelyen kollegára kacsingatós, kedvességet szerelemnek nézős topikokból! Itt az ideje (az "Örüljünk a párunknak!" c. topik mellett), hogy azok szólaljanak meg, akik boldog, normális párkapcsolatban élnek (ezalatt nem a szeretőket értem)!
  1. 2005. június 13. 13:5076.
    IGEN, igen higgyetek a hosszú, sokáig tartó boldogságban. Persze vannak hullámvölgyek, és nehézségek, de ez a csodás, amikor ilyen helyzetben is kitart két ember egymás mellett. Én joggal mondhatom, az idén leszünk 33 éves házasok és elmúlt 36 éve hogy ismerjük egymást. A mai napig sok figyelmességet, puszit, simogatást, szeretet kapok a férjemtől. Nekem ő egy nagy ajándék az élettől (+ a két fiunk és mostmár unokánk is), az én szüleim elváltak nem volt egy jó gyermekkorom (háttérben egy fiatal, undok mostoha mamával, aki ahol csak tudott keresztbe rakott), féltem a házasságtól nagyon, és épp ezért a gyűrűs vőlegényemet cseréltem le egy hét ismeretség után a jelenlegi férjemre, mert az megbízhatatlan, ivós, csavargós volt. És most már tudom jól tettem.
    Sok toleranciát követel a hoszzú kapcsolat, és tényleg szeretitek egymást akkor mindig meg találjátok a megoldást. Nagy szeretnék sokáig élni és csakis vele, mert nagyon jó így az élet.

    Tehát mindenkinek pozitív gondolkodást és oda figyelést a párjára, mert ez a férfiaknál nagyon fontos. Akkor kapsz, ha adsz, ha nem akkor régen rossz. Mindenkinek boldogságot kívánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. június 13. 13:5075.
    Ne tudd meg, engem ott utálnak, mert bizony a szemükbe mondom, amit gondolok róluk :)
    előzmény:
    Mirza (68)
     
  3. Torolt_felhasznalo_505578
    Torolt_felhasznalo_505578
    2005. június 13. 13:4974.
    Nekem is egyre jobban hiányzik! De én csak holnap láthatom őt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. június 13. 13:4773.
    :))) Én se tudok betelni a párommal :)))
    előzmény:
    Vivibaby (69)
     
  5. 2005. június 13. 13:4772.
    Szia! Örüljünk itt is! :)
    előzmény:
    atteco (67)
     
  6. 2005. június 13. 13:4671.
    Köszönjük és üdv a többieknek!!!!
    előzmény:
    atteco (67)
     
  7. 2005. június 13. 13:4570.
    Sziasztok! Egyetértek Veled, azzal a kitétellel, hogy egy kapcsolat boldogságáért KETTEN felelősek. Nem hiszem el amikor valaki sír, hogy ő mindent megtett a házasságáért, a másik, az a büdös disznó meg otthagyta. Ott valamit elrontottak. Ketten. Lehet, hogy nem rontottak el semmit, csak nem vették észre az elején a jeleket, hogy ezt nem szabad elkezdeni.
    előzmény:
    Isclem (62)
     
  8. 2005. június 13. 13:4569.
    Tényleg jó, hogy megnyitottad, most hogy így olvasom, hogy mindenki szerelmes, egyre jobban hiányzik a párom, és úúúúúúúúgy várom, hogy hazaérjen! :-)))
    előzmény:
    Mirza (61)
     
  9. 2005. június 13. 13:4568.
    Ne haragudj ránk, senkit nem akarunk ezzel megbántani, szerintem a szeretős topikokban jobban megbántják az embert, ha odamerészkedik :(
    előzmény:
    nemtudjuk (65)
     
  10. 2005. június 13. 13:4567.
    Sziasztok:)
    Az Örüljünk a párunknak topicból vagyok. Örülünk, hogy nyílt egy másik, hasonló topic, és remélem olyan tartós lesz, mint a miénk:-))
    Üdv:)
    előzmény:
    Mirza (61)
     
  11. 2005. június 13. 13:4466.
    Hányan vagyunk gyűrűsek?
    előzmény:
    Isclem (63)
     
  12. Torolt_felhasznalo_231568
    Torolt_felhasznalo_231568
    2005. június 13. 13:4465.
    Örülök, hogy boldog(ok) vagy(tok)! Csak azt kérem, hogy ne azoknak a rovására, akik esetleg most épp nem élhetik át ezt az érzést! Én is odafigyeltem és vigyáztam rá, csak sajnos 1000 km távolságra volt tőlem, és innentől kezdve kicsit nehezebb a dolog. . .
    előzmény:
    Isclem (62)
     
  13. 2005. június 13. 13:4364.
    Gratulálok, hogy ilyen hosszú ideje boldogan éltek. Te vagy az élő példa arra, hogy nem feltétlenül megcsalás és besavanyodás egy kapcsolat része!

    A többi károgóra nem szabad hallgatni, csak irigykednek.
    előzmény:
    Liza (57)
     
  14. 2005. június 13. 13:4163.
    Kell ilyen topic, mert a többi savanyú hangulatútól csak rosszkedvem lesz. Itt szép dolgokról, szeretetről, HŰSÉGRŐL (ezt a szót sokan nem ismerik sajnos) olvasunk, felüdülés a megcsalt/szerető nők után ez a boldogságtopic :)

    HAJRÁ!
    előzmény:
    Mirza (61)
     
  15. 2005. június 13. 13:4062.
    Nem nyafogok, pont erről írtam. Nálam ilyen nem lesz, mert odafigyelek, szeretjük egymást. Nekem ne mondja egyetlen megcsalt feleség, hogy ő milyen tökéletes volt. Én bizony azt mondom, az tehet róla, akit megcsaltak. De mivel ez a boldog kapcsolatok topicja, ne is beszéljünk ilyen hülyeségekről, mint a megcsalás. :)
    előzmény:
    nemtudjuk (56)
     
  16. 2005. június 13. 13:3861.
    Megnyugtató olvasni a soraidat és persze a többiekét is! Tényleg kellett egy ilyen topik!!
    előzmény:
    Liza (57)
     
  17. 2005. június 13. 13:3860.
    Gratulálok, és további ilyen szép éveket Nektek is! Meg persze minden boldognak!!!
    előzmény:
    Liza (57)
     
  18. 2005. június 13. 13:3659.
    Én nem érzem úgy, hogy feltétlenül én tehettem arról, amilyen helyzetbe anno kerültem. . . bár nem is nyitottam topikot róla. Nem volt elég az ápoltság, igényesség, okosság. Mert ami 9 évig jó volt, az az utolsó kettőben értéktelen lett, és nem tudom miért. Most már nem is érdekel, de megint oda lyukadunk, hogy egyedül nem felelős senki!
    előzmény:
    Isclem (55)
     
  19. 2005. június 13. 13:3558.
    Köszi, és gratulálok!!:-)
    előzmény:
    Liza (57)
     
  20. 2005. június 13. 13:3457.
    Sziasztok!

    Hála Én is beleillek a topikba, bár ahogy átolvastam egy pár évvel kilógok, de kívánom, hogy Ti is igy legyetek.
    Májusban voltunk 26 éves házasok. Csodálatos férjem van, nem is igazán lehet ezt leírni, ezt érezni kell és hál Istennek érezteti is velem, persze a viszonzás sem marad el. Minden gondolatomban Ő van. A mai napig szerelmes vagyok bele. Igazi szerelem higgyétek, hogy van ilyen. Én ezt kívánom mindenkinek.
    Legyetek továbbra is boldogok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_231568
    Torolt_felhasznalo_231568
    2005. június 13. 13:3356.
    "Nekem ne nyafogjon egyetlen megcsalt nőcske"

    Vigyázz ezzel, nehogy egyszer fordítva süljön el!!!
    előzmény:
    Isclem (55)
     
  22. 2005. június 13. 13:2955.
    Sziasztok!

    Öt éve vagyunk együtt, boldogan, mosolyogva, sírva, de együtt, és soha nem hagynánk el egymást. Nekem ne nyafogjon egyetlen megcsalt nőcske, vagy épp szerető, hogy egyszer úgyis én is megjárom, mert ők tehetnek arról, amilyen helyzetbe kerültek. Vigyázni és tisztelni kell a másikat, nem kell állandóan sminkelni, de legyen ápolt és igényes, és normális, ez a fontos, és ők is ilyen boldogan élhetnének.

    Már én is akartam nyitni egy ilyen topicot, mert unom a sok megcsalt vagy megcsaló kékharisnyát.

    Éljen a sok boldog ember :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2005. június 13. 13:2954.
    Éééén! Én meg én meg a párom. :-)

    Augusztusban lesz a hetedik évfordulónk, vasárnap volt öt hete, hogy együtt lakunk. Én 21, ő 25. Szerelemmel szeretjük egymást, még mindig meglep apróságokkal (tegnap hajnalban hozott nekem egy szál rózsát), nem felejt el megdicsérni (még akkor is, ha kétséges az érdem - most kezdtem el főzni, gondolhatjátok. . . ), se azt mondani: "Szeretlek. "

    A megtartásról nem tudok nyilatkozni, mert nem tudom, milyen, ha "nem marad meg. " Van szabadsága, saját élete is. Nem telepszem rá, a barátaira sem. Sokat vagyunk együtt (nyilván most többet is), de igenis hagyunk egymásnak pici időket, amíg nem vagyunk együtt, és utána van mit mesélni egymásnak. Ja, mert rengeteget beszélgetünk.

    Szeretem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_231568
    Torolt_felhasznalo_231568
    2005. június 13. 13:2953.
    Nyílván nem is azért vágtál bele, hogy "kipróbáld" milyen érzés. . .
    előzmény:
    ingo-bingó (45)
     
  25. 2005. június 13. 13:2952.
    Kell, hogy legyen életre szóló. Ha nem is örökké szerelem, de szeretet, összetartozás, harmónia, boldogság. . .
    előzmény:
    hangyacsek (43)
     

Címlap

top