Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Női intimitás-Hol a határ

Vivibaby
Létrehozva: 2005. május 24. 17:46
Sziasztok!

Mi az amit soha sem csinálnátok a párotok előtt még többéves kapcsolatban sem? Hónaljborotválás? Bajuszgyanta?
  1. Torolt_felhasznalo_712870
    Torolt_felhasznalo_712870
    2005. június 2. 22:57476.
    Hmmm. . . körömvágás?. . . évek óta én pedikűrözöm a férjem lábait (nem pedikűrös vagyok, ez csak így alakult). . . sztem nincs ebben semmi különös. . . a közös zuhanyozás?:)). . általában közös zuhany alatti szerelmeskedés a vége. . . én inkább várom az alkalmat, hogy ezt tegyük. . . jó érzés a zuhany alatt összebújni:))). . . számomra nagyon finom és jó érzés a páromnak a tusfürdőtől selymes testét végigsimogatni:) . . . a WC-t inkább külön, ha lehet, az más.
    előzmény:
    Glacier (472)
     
  2. 2005. június 2. 21:48475.
    Szia! Mi nem élünk együtt meg semmi ilyesmi, és csak pár hetente látjuk egymást általában, de elmúlt alkalommal már minden zuhany közös volt. :) És persze, a fogmosás is közös, sőt, néha kézmosás is. :)
    Szerintem egy párkapcsolatban ezek szép dolgok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_370677 (474)
     
  3. Torolt_felhasznalo_370677
    Torolt_felhasznalo_370677
    2005. június 2. 20:35474.
    En eleg hamar levetkoztem a gatlasaimat. Gyakorlatilag majdnem mindent egyutt csinalunk. Az egyetlen kivetel a WC mert azt megse lehet egymas mellett ulve :) De bejonni szabad, egyikunket se zavarja.
    előzmény:
    Glacier (472)
     
  4. 2005. június 2. 14:09473.
    Jómagamnak is kellett idő s tán több is, mint pár hét:)
    előzmény:
    Glacier (472)
     
  5. 2005. június 2. 11:49472.
    Macskoszka, én sem ((fogok) feszengni). Jó, lehet, hogy valamit elsőre, másodikra még kicsit nyögve-nyelősen csinálnék, de utána már minden oké. Pl. az együtt zuhanyzás, én olyat még nem tudtam tenni, szóval most kissé nehezen ment, sötétben kellett csinálni kérésemre. :) Meg néha hagytam meggyújtani egy lámpát. :) Utána legközelebb egy fél percig vonakodtam, aztán bemásztam hozzá, és kész. Jó, nem tudom, ez tekinthető-e egyáltalán női intim szférának, vagy mi, de hát olyan dolgokról beszéltek már itt, hogy miért ne. :) De félreértés ne essék, én épp azt mondom, hogy ez is nagyon jó dolog, csak kellett hozzá megismerkedés után néhány hét.
    előzmény:
    macskoszka (470)
     
  6. 2005. június 2. 11:46471.
    Nekem pl. nagyon tetszik a páromnak, hogy tőlem olyan dolgokat tud kérdezni kettőnk kapcsolatáról, amiket ezidáig nem mert. Kicsit félősen kérdez rá dolgokra, de egyre alakul. :) Pedig csak két hónapja vagyunk együtt. Eddig úgy volt vele, hogy előbb kezdjem el én a témát, és akkor majd ő is megnyílik, de már kúrálódik. :)
    Ez a böfögés szerintem olyan, hogy pl. szénsavas ital után szinte elkerülhetetlen, és akkor is észre lehet venni kis társaságban, ha az embernek csukva a szája, ez sajnos ilyen. Ha meg nem is ivott előtte, hát akkor is el kell nézni. :) Ilyenek lennének a németek? Én nem értek az ilyesmihez. :)
    De koala, azt a körömvágósdit nem én találtam ám ki, csak valaki írta, hogy ez neki intim, és azóta egyesek mondják, hogy de hát már miért lenne az. :)
    előzmény:
    Picikoala (469)
     
  7. 2005. június 2. 10:04470.
    Hát én nem tudom:)Én nem fogok feszengeni olyan ember előtt, akivel együttélek és, aki kívül-belül ismer:)De hát minden ember más:)
    előzmény:
    Glacier (468)
     
  8. 2005. június 2. 09:46469.
    Volt pasim, első barátom anyukája egyszer véletlenül elbüffentette magát előttem, nővére meg exem is elkezdett hőbörögni, hogy jézusom, anya, mit csinálsz?? (ja, németek voltak, akik ezt az udvarias etyem-petyem viselkedést rohadtul felfújják) én meg csak röhögtem és röhögtem, és mondtam neki, hogy csak nyugodtan, bármikor, amikor kell.
    Erről jut eszembe, hogy én simán párom barátai előtt is kijelentem, hogy "jujj bepisilek" amikor wc-re kell mennem, vagy ha göcsölök, akkor kivesézzük a férfiakkal a menstruációt, és nekik ez tetszik, és jól esik nekik, hogy nyílt vagyok, szóval összefoglalva, egyetértek azzal, aki mondta itt, hogy ezt a nők lihegik túl. ez így van!
    nekem meg sem fordult még az elején sem a fejemben, hogy zavarná a párom, hogy előtte vágom le a körmöm. . . ilyesmi teljesen elkerülte agyamat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. június 2. 09:31468.
    :) Szia! Nem szégyellem magam. :)
    Jó, végül is, meg lehet érteni, hogy vannak, akik nehezebben nyílnak meg, de nekem pár hét, max. 1-2 hónap simán elég, legalábbis ezt tapasztalom.
    Én a kapcsolataimban egyre nyitottabbá válok, mármint úgy értem, hogy egyre több dologra vagyok hajlandó az emberek előtt, mint voltam. De erre mondok példát, mert így most nem tudom jól megfogalmazni, mit is akarok. Tehát, példa: Nem hittem volna, hogy én a frufrumat meg fogom növeszteni, de a volt párom szeretete adott annyi önbizalmat, hogy meg akarjam tenni, és már 2-3 éve nincs frufrum, és örülök neki.
    előzmény:
    macskoszka (467)
     
  10. 2005. június 2. 09:14467.
    Szégyeld magad!:)Most pasika biztos nem tér magához a ténytől, h lám a nőknek is nő a körmük:)
    előzmény:
    Glacier (463)
     
  11. 2005. június 2. 09:13466.
    elgondolkodtató, h milyen együttélés lehet az, ahol tabu a körömvágás meg az arcpakolásban rohangálás a másik előtt (a többiről nem is beszélve). . . . Milyen kapcsolat lehet az, ahol egy szimpla manikürtől összeomlik a nősiesség a pasi előtt?
    Egyébként szent meggyőződésem, h ezt megint csak a nők bonyolítják túl és a pasik 90%-a magasról tojja le ezeket a badarságokat:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. május 31. 13:20465.
    Ő is láthatna, csak soha sincs itthon. Tudod ő keresi meg a pakolásra valót. :-))
    előzmény:
    Glacier (464)
     
  13. 2005. május 31. 13:12464.
    Ha, ha, nagyon vicces. :D De én nem csak a tegnapról beszéltem, hanem úgy általában. :) Pl. hétvégén, ha mindketten otthon vagytok. :) Ha mi együtt élnénk, hát simán láthatna.
    előzmény:
    puminé (460)
     
  14. 2005. május 31. 13:11463.
    Juliette, most egyébként nem tudom kivenni ebből, hogy vajon szörnyűséges dolgot tettem-e ezáltal. Egyébként, előtte megkérdeztem, zavarná-e. Egy helyre gyűjtöttem, és utána kidobtam a szemetesbe (de ezt itthon is így teszem egyébként). Micsoda érdekes téma. Jajj.
    előzmény:
    Juliette** (459)
     
  15. 2005. május 31. 13:10462.
    Viszont engem nagyon rosszul érint, ha már a töredezettsége miatt muszáj a hajamat levágatni.
    :)
    Még nem vett új ágyat. :) Bár gondolkodik egy francián. :) Hát még amit nem is írtam le ide, hogy még mit műveltem. :) Este, a páromon fekve már nagyon zavart egyik körmöm kis sérülése, hát lereszeltem azt a részt! :) Tudom, hogy ezzel téged nem botránkoztatlak meg, RS. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873438 (458)
     
  16. 2005. május 31. 13:09461.
    Én ma ubisalátát csinálok. Arra gondoltam, hogy ha nem fogy el mind, felrakom pakolásnak! Apjuk úgyis otthon lesz ma, legalább letesztelem, milyen vizuális élményt jelentek majd így neki!!! :-))
    Csak meg ne paprikázzon!
    előzmény:
    puminé (460)
     
  17. 2005. május 31. 13:08460.
    Ja tudom, csak zokon vettem, hogy nem ért időben haza. Mégsem ülhetek órákig egy pakolásban arra várva, hogy mikor ér már haza.
    előzmény:
    Glacier (457)
     
  18. 2005. május 31. 13:06459.
    De, van kis különbség, az egyikből jó kis pörköltet lehet főzni, míg a másiktól csak tüszkölsz, ha szerteszét repül!
    Glacier, remélem, összegyűjtötted az értékes körmöket, kicsit érlelni kell, aztán ha lesz még egy adag, pácolni kell stb. :-)) Ja, esetleg némi malacköröm se árt, de ínséges időkben megteszi a házi is!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873438 (458)
     
  19. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2005. május 31. 12:58458.
    455
    Az ágyán??? Ez igazán szörnyű :o) Tudott ezek után az ágyában aludni, vagy vett egy új ágyat, mondván: nem is akar többet olyan ágyon feküdni, ahol szétfoszlott a párja tökéletességéről alkotott álma. . . :o)

    Na, most gondold el, vannak olyan nők, akik ezt már túl intimnek találják. Gondolom, ők a hajukat sem vágatják le mások előtt. Az a fura, hogy a körömvágás semmiben nem különbözik attól, mintha a hajadat vágják le.
    előzmény:
    Glacier (455)
     
  20. 2005. május 31. 12:49457.
    Jajj, milyen vagy! De hát attól még szeret ám ő téged nagyon. Ha meg rosszul esik neked, ha olyan piszkálódik, akkor mondd meg neki, hogy csak akkor láthat, ha befogja a száját. :)
    előzmény:
    puminé (456)
     
  21. 2005. május 31. 12:47456.
    Tegnap feltettem a szokásos arcpakolásomat, gondolván, hogy van még idő száradnia és leszedem mielőtt a párom hazaér. Éppen, hogy felkerült a maszk, mikor telefonon csörgött, hogy előbb jön haza. Mondtam neki, hogy nem kell annyira sietnie, mert éppen maszkban ülök, ő erre persze futólépésre vette a figurát, hogy neki ezt mindenképpen látnia kell, úgyis rég röhögött egy jót. :-) Persze valami közbejött így az élmény elmaradt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. május 31. 12:46455.
    Szia rattan! :)

    Hát, ha nagyon szeretnéd. :) Levágtam előtte a lábujjkörmeimet. Jujj! Szörnyű. :) Sőt, az ágyán. :)
    előzmény:
    rattan (454)
     
  23. 2005. május 31. 12:39454.
    mondd el:)))
    előzmény:
    Glacier (453)
     
  24. 2005. május 31. 12:21453.
    Akkor ezzel tudjuk is lezártnak a topikot? :D
    Pedig én úúúgggyyyy elmondtam volna, mik voltak most hétvégén. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873438 (452)
     
  25. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2005. május 30. 18:27452.
    451
    Akkor összefoglalhatjuk?

    Kedves topicindító: ott a határ, ahol Te érzed. Mindenki más, ezért nem fogunk tudni tanácsot adni. Szép napot, kövesd azt, hogy mi jó neked.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258369 (451)
     

Címlap

top