Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2017. szeptember 15. 15:40273301.

    Kedves Lányok!


    Már beszéltem Ildivel.


    Örülök, hogy hazaértetek szerencsésen, igaz Julika és Pötyi még biztos úton vannak.


    Nagyon sajnálom hogy lemaradtam erről a nagyszerű taliról, de még reménykedek a későbbiekben.


    Nagyon szépen köszönöm az ajándékokat, majd holnap megyek el érte, de Ildi jelezte, hogy gondoltatok rám.


    Pihenjetek, gondolom hosszúra nyúlt a tegnap este.


    Macsi,köszönöm a küldeményt, megyek is és megnézem.


    Magdikám Neked kellemes találkozást Barbarával.


    Puszi mindenkinek.

  2. 2017. szeptember 15. 15:35273300.

    Szervusztok! I rész. 


    Én is megérkeztem, hamarabb mint gondoltam. Macsi elég hamar vitt ki a kinézett vonathoz..ahogy... ballagunk a peron felé, hogy majd ott elüdögélünk bemondják, jön egy vonat és megy Kelendöld felé. És már fönn is volunk...volt fél óránk, hogy gyorsan felidézzük az elmúlt napot, a szép emléket, és már Kelenföldön is voltunk. Magdi, Marika és én. Ott elváltunk, én elértem egy órával előbbi vonatot. kellemes meglepetés volt. 


    Mint az egész tali. Bár minden talink remek volt..miért ne lett volna ez az? Jól kezdődött, percnyi pontossággal érkezett a vonatom Romániából..nagy szó...pontosan Pesten voltam, ügyesen megoldottam  a metrózást. Igaz, nem jó oldalon kerestem a a sinekhez a feljáratot...hívom Marikát, postafiók. Érdeklődtem, megmutatták merre kell mennni. oda is értem...hívom megint Marikát...nem veszi fel. Odalra nézek és a szemem egy férfi szemmel találkozik, látom megismert , én is Marika férje volt. ,, alig pár méterre ott várnak rám. 


    Aztán vonatra ültünk, Erika, Bors, Marika és én. 


    Macsi már várt minket a vonatnál.., a remek kocsijával pillanatok alatt a panzióba repített. 


    Gyönyörű környezet, kéklő medence, hívogató napozó ágyak, kényelmes székek...hatalmas fűzfák, fodrozódó tó...és ez a látvány két napig csak a miénk. Mert egyedül voltunk, miék volt a tér. 


    Elfoglaktuk a szobákat, Macsi elindult a következő csoportért, Magdi és Pötyi érkezett..nagy ölelkezés...alig bontakoztunk ki belőle már Sacit , Ildit, kis Sacit ölelhettük magunkhoz. 


    A teresz pár méterre van a tóhoz, körbe ültök az asztalt , gyönyörködtünk a látványban, egymásban...Az ebéd 1 re volt rendelve de 12 kor már előkerültek a süteményes dobozok és valami olyan mennyei barack likőr Magdi jóvoltából, ami olyan volt mint a folyékony gyümölcsamit aztán össze hasonlítottunk Erika és ildi dió likőrével


    1 kor tálaltak, isteni finom leves volt rántott csirke mellel, uborkával, zöldséges rizzsel. halatmas adag..bírkóztunk vele. de lenyomtuk Ildi vargabélsével. Marika boci mobiljával....kávézgattunk...beszélgettünk, majd útnak indultunk..Ildivel előszor a tavat sétáltuk körül majd a faluban tettünk közösen egy nagy kört...folyt köv

  3. 2017. szeptember 15. 15:04273299.

    Drága Kislányok!


     


     


    Most értem haza.A találkozás felejthetetlen volt.Boldog vagyok, hogy ott lehettem.Nagyon-nagyon jó volt.


    Julikával és Marikával még elértük a korábbi vonatot.....Kelenföldön elköszöntünk.Az utazás sokkal egyszerűbb volt mint gondoltam..


     


    Majd később jövök még.


     


     


     


    Macsi köszönöm szépen a küldeményt!

    előzmény:
    macska54 (273296)
    2017-09-15  14:19
  4. 2017. szeptember 15. 15:00273298.

    Szép délutánt Mindenkinek!


    Kedves Anikó, Annuska és még uton lévő barátnők......jelentem, hogy szerencsésen hazaértünk...Ildikót elkísértük a buszához.....


    Egyenlőre annyit, hogy nagyon jól éreztük magunkat....az ügyesebb mesélők majd beszámolnak.....

  5. 2017. szeptember 15. 14:34273297.

    Nusimama! Nézd meg a fb chatedet oda tettem a képek linkjét. 

  6. 2017. szeptember 15. 14:19273296.

    Kedves itthon maradt barátnők. Én haza érkeztem és az első dolgom volt, hogy üdvözöljelek benneteket.


    Mindenkit útnak indítottam vagy a vonatnál vagy volt aki velem jött haza. Borsikát, Erikát haza vittem, Pötyit elvittem a Nyugatiba. És én is jöttem haza. Az album kész. Mindenkinek privátban küldöm. Mesélni majd a lányok fognak ha haza érnek. Ismertek: nem vagyok írásban mesélős. Bocsánat érte. Csak annyit, hogy nagyon jól éreztem/tük magunkat. 


    Mindenkinek küldöm a linket a fb chatre vagy levélben. Ha megkapom a lányok fényképeit azokat később hozzá teszem az albumhoz. Azt majd akkor külön jelzem. 


    Közben el is küldtem mindenkinek a fb chatre. Csak Nusimamának nem tudom küldeni, mert nem megy el az email. A fb-én meg nem talizom. Valaki küldjön hozzá elérhetőséget. Köszike. 

  7. 2017. szeptember 15. 08:59273295.

    Szervusztok


    Anikó, Évike és a mi kedves talizó barátnőink!


    Remélem  mindenki egy picikét azért aludt és most teli élménnyel feltöltödve indul majd haza.


     Én gyorsan össze söpörtem házunk táján és a kulcsot a zárba beolajoztam, hogy mindenki betudjon majd jönni.


    Macsi hü vagy Önmagadhoz a reggeli képpel. A Pavarotti unoka áriája megrigatott. Köszi.


    Kedves Lányok  használjátok ki még azt a pár órát amit együtt tölthettek. Mindenki nagyon vigyázzon magára haza felé.


    VÁRUNK BENNETEKET!

    előzmény:
    ancsa46 (273294)
    2017-09-15  07:33
  8. 2017. szeptember 15. 07:33273294.

    Szervusztok Annuska, Évike.


    Annuska hogy aludtál,  tudsz e már fekve aludni? Mik a terveid mára?


    Nálam megy egy mosás, bár nem tudom a száradás hogy alakul, talán később majd lesz egy kis napsütés. Egy kis lasagne lesz ebédre. Porszívóznom is kell, nagy terveim nincsenek.


    Csak óvatosan, vigyázz magadra.

  9. 2017. szeptember 15. 07:27273293.

    Szép jó reggelt, szervusztok.


    Macsi, köszönöm a reggeli aranyos képet,az idő nálunk pont olyan mint a képen. eső volt az este, éjjel, és most is eseget.


    Remélem jó éjszakátok volt, azt nem gondolom, hogy hosszú is volt.


    Szerencsés utat kívánok MINDENKINEK hazafelé, és várom a jelentkezéseket.


    Pavarotti unokájának csodás hangja van, " alma nem esett messze a fájától", biztos hallunk még felőle.

  10. 2017. szeptember 15. 06:22273292.
  11. 2017. szeptember 15. 05:39273291.

    Jó reggelt! Kat rá/ nyisd ki.!

  12. 2017. szeptember 14. 20:04273290.

    Annuska, Anikó, Évi!


    Jó éjszakát nektek.

  13. 2017. szeptember 14. 19:20273289.

     


    Ez Macsi kérésére történt, de megtettem volna magam is.


    Annuskám ne sírjunk, igaz szívesebben lennénk mindannyian együtt, és reméljük lesz még ilyen alkalom. Az este is biztos vidáman telik, gondolom úgy mint a tavasszal Botfán, na ezért a pizsipartiért  egy kicsit irigykedek.


    Szép estét, jó pihenést kívánok.

    előzmény:
    Nusimama (273288)
    2017-09-14  18:44
  14. 2017. szeptember 14. 18:44273288.

    Anikó aranyos vagy, hogy közvetited az üzenetet. Akkor megnyugodhatunk, hogy lesz ihaj csuhaj este és biztos sokáig fognak dumcsizni.


    Évike, örülők, hogy sikerült betörnöd az ajtót és bejönni. Kellemes kirándulást és vidám napot kivánok, bár holnapra nem a legjobb idöt josólnak.


     Itt elég erős szél fuj.


     Kellemes esti elfoglaltságot és jó pihenést kivűnok. Nekünk most ez jut-

    előzmény:
    ancsa46 (273287)
    2017-09-14  17:45
  15. 2017. szeptember 14. 17:45273287.

    Ezt az itthon sínylődőket én tettem hozzá. Bocsi.

    előzmény:
    ancsa46 (273286)
    2017-09-14  17:44
  16. 2017. szeptember 14. 17:44273286.

    Annuska, Évike!


    Most hívott Macsi, isteni a hangulat, minden remek, egyenlőre rajtuk kívül nincs senki a szálláson. Sok puszit, és sok szeretetet küldenek nekünk, itthon sínylődőknek.

  17. 2017. szeptember 14. 16:56273285.

    Annuska, bizony furcsa, hogy ilyen csendes a topik. Talán majd jelentkeznek a lányok, remélem nem büntibe vagyunk, és hallunk felőlük.

    előzmény:
    Nusimama (273280)
    2017-09-14  16:07
  18. 2017. szeptember 14. 16:54273284.

    Évike köszönöm. Azért látom csak sikerült bejönni. Igazán rendbe tehetnék már rendesen az NLC-t, reméljük a sok időnek meg lesz az eredménye is.


    Örülök, hogy jól haladnak a munkák, és szerencse, hogy még segíthetünk. Érezzétek jól magatokat a kiránduláson.

    előzmény:
    007eva (273282)
    2017-09-14  16:16
  19. 2017. szeptember 14. 16:23273283.

    Borsika!!!!!  Küldj légyszi pár kanállal! tuti nagyon finom!


    Ma reggel, siettem a lányomékhoz (ma is) burkolják az erkélyt, mert felfagyott, én vagyok a "valaki".
    Nem tudom hánykor ment a vonatotok, de én 1/2 9 előtt viharoztam le a metróba, hál égnek, a burkoló késett és nem én.
    Gondoltamám Rátok, déli harangszóra végzett, tegnapelőtt "előkenés" volt, tegnap du. a lerakás, ma meg a fugázás.
    Jó az anya a háznál.
    Ugye, majd lesz pár képetek?????   pusz. évi

    előzmény:
    BORS (273266)
    2017-09-13  21:29
  20. 2017. szeptember 14. 16:16273282.

    Ancsa, Nusimama,


    Nagyon sajnálom, hogy nem tudtatok elmenni, de lesz ez még jobb is! kivánom szeretettel!!!
    "Ki vagyok tiltva" ezt irja ki legtöbbször, most csoda történt, mert a Lányoknak is, Nektek is
    szerettem volna kellemes időtöltést kívánni. Hát, valahogy sikerült.


    1 napos kirándulásra mi is megyünk, Tiszadob, és Mezőkövesd az uticél. Kora reggeltől, késő estig.
    Szombatra is jó időt mondanak.


    Gondolom, sőt biztos, hogy a lányok sokat fognak mesélni!!!!


    Jobbulást kivánok!!!! évi

    előzmény:
    ancsa46 (273279)
    2017-09-14  12:58
  21. 2017. szeptember 14. 16:12273281.

    Kedves Lányok,


    Remélem most tényleg be tudtam lépni, de nem hiszem el!!!!!!


    Telefonról tudtam, most arrólmegnem.


    NAGYON KELLEMES BESZÉLGETÉST KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!!


    BETEGEKNEK JOBBULÁST.

    előzmény:
    macska54 (273276)
    2017-09-14  11:34
  22. 2017. szeptember 14. 16:07273280.

    Hu de furcsa, hogy ilyen csönd van.


     Ez nem jellemző a mi kis Menedékhézunkra.


    Vajon mit csinálnak a talizók? Ejtöznek, vagy sétálni mentek. Azért annyit jelezhetnének , hogy  megvagyunk és jól vagyunk. Mi itthon aggodhatunk, hogy minden ok-e ott.

    előzmény:
    ancsa46 (273279)
    2017-09-14  12:58
  23. 2017. szeptember 14. 12:58273279.

    Annuska, semmi kényeztető vásárlás. Csekkel feladása történt, és élelmiszer pótlása.


    Igen ez a "nyugalom majd minden rendbe jön", ezt nehéz kivárni, főleg amikor olyan tevékeny valaki mint TE, Azért szerencse, hogy nagyobb baj nem lett belőle.

    előzmény:
    Nusimama (273278)
    2017-09-14  12:10
  24. 2017. szeptember 14. 12:10273278.

    Szervusz Anikó


    Láttom Macsi szorgalmasan összeszedte a macikat. Köszi érte.


    Remélem már Pötyiék is megérkeztek Kiváncsi lennék Julika, tegnapi izgalma, félelme dacára ugye minden simán ment.?


    Anikó valami jó dolgot vettél?


     Nálam semmi érdemlegeset nem mondtak. ill. annyit, hogy nyugi  lassan minden rendbe jön.


    Vajon Erika, keze leapadt?


    Délután majd jövök. Pihenj. A talizóknak meg jóétvágyat az ebédhez.

    előzmény:
    ancsa46 (273277)
    2017-09-14  11:54
  25. 2017. szeptember 14. 11:54273277.

    Macsikám, kösz az infót, örülök, hogy nagyrészt, sőt azóta talán már mindenki megérkezett.


    Remélem ott is legalább ilyen jó idő van mint itthon, igaz erős, de meleg szél fúj.


    Megjártam a várost, én is rendben hazaértem.


    Annuska, látom Te is otthon vagy már. Mondott e a doki valami érdemlegeset? Pihenjél.


    Marika, megfogadom a tanácsod, kiveszem a szabadnapomat


    Erika, most biztos nem kell segítség a paplan huzatolásához ugye?


    Jó étvágyat az ebédhez.


    Jó beszélgetést. Puszilok MINDENKIT.

    előzmény:
    macska54 (273276)
    2017-09-14  11:34
  26. 2017. szeptember 14. 11:34273276.

    Anikó, Nusimama! Még két maci hiányzik. Magdi és Pötyi. Nemsoká indulok értük.

  27. 2017. szeptember 14. 10:48273275.

    Szervusztok kedves utazó, ill. megérkezett Barátnőim!


     Haza érve első dolgom volt megnézni a mi kis topinkat, hogy mnden rendben van-e.


    Olvastam, hogy milyen izgalom volt még tgnap este, de gondolom a kevés éjszakai alvás után most már a T. Társaság nagy része megérkezett a célállomásra. Macsikánknak elég dolga lehetett, ill. van, hogy mindenkit helyre szállitson.


    A szép idő számotokra megrendelve, bár a szél úrfival hiába egyezkedtem, nem hallgatott rám.


    A házra vigyázzunk, este bezárunk és csak reggel nyitjuk ki az ajtót Anikóval együtt.


    Gondolatban ott vagyunk veletek,A séta és beszélgetések közben. Ugye mindenki megérkezett minden baj nélkül? Érezzétek nagyon, nagyon jól magatokat. Sok képet csináljatok, csacsogjatok sokat.  Estére melegen felöltözni, nehogy betegen jöjjön valaki haza.


    Sok sok puszit küldünk és jó mulatást. Ja a süteményeket pusztitsátok el.

    előzmény:
    Sacika44 (273274)
    2017-09-14  08:28
  28. 2017. szeptember 14. 08:28273274.

    Jó reggelt!


    Az útra kelőknek jó utat, az otthonmaradóknak jó pihenést kívánok.


    Ma nekik sem szabad dolgozni.Ez a mai mindenkinek szabadnap.


    Iszom a kávémat, lassan öltözök és indulok.


    Alig várom a találkozást.

  29. 2017. szeptember 14. 07:18273273.

    Szervusztok.


     Jó reggelt kedves utazó barátnőim, és jó reggelt Annuska.


    Ahogy látom mindenkinél teljes az izgalom, na éhezni biztosan nem fogtok.


    Nagyon jó utat, vidám szép napot kívánok, a házunk táján itthon minden rendben lesz/van.


    Megyek Zeg.-re, aztán majd benézek.


    Sok puszi és nagy ölelések úton vannak MINDENKIHEZ.

  30. 2017. szeptember 14. 06:48273272.

    Jó reggelt!


     


    Az izgalomtól alig tudtam elaludni, egy órával korábban is ébredtem........Már a kávémat iszom.......és nagyon várom a találkozást.......


     


    Annuska, Anikó sajnálom, hogy nem ölelhetlek meg benneteket.......


     


    Az úton lévőknek jó utazást, vidám érkezést......


     


    Nemsokára TALÁLKOZUNK

  31. 2017. szeptember 14. 06:13273271.

    Szép jó reggelt Mindenkinek!


    Úton lévőknek és útra kelőknek jó utat, biztos célba érést......vigyázzatok felszállásnál, leszállásnál....


    Annuska, Anikó....nektek kellemes házőrzést, kár, hogy nem tudtuk őrizetlenül hagyni....hiányoztok..

  32. 2017. szeptember 14. 06:07273270.

    Jó reggelt az ébredőknek és az úton levőknek!


     


    Alig aludtam valamit ....mint a gyerekek.... várom a találkozást!


    Annuska...Anikó   puszi nektek ...hiányozni fogtok!


     


    Vigyázzon mindenki az úton !!!!!

  33. 2017. szeptember 14. 05:38273269.

    Jó reggelt. 


     


    Felkeltem, már készülődöm. Várom a találkozást veletek. 

  34. 2017. szeptember 14. 04:18273268.

    Jó reggelt mindenkitek. Vidám utazást, érkezést. Várlak benneteket az állomáson. 

  35. 2017. szeptember 13. 22:10273267.

    Én is felhúztam az ébresztő órát ..(a telefonomon)..


    Úgy szokott lenni, hogy egész éjjel nem alszom és ha pld fél hatkor fel kell kelnem akkor ötkor mint a bunda elalszom!!!


    Remélem most nem így lesz!!!


    Gyerekek.... nem tudom vannak e még vendégek rajtunk kívül, de az az érzésem nem fognak éhesen lefeküdni..mert ezt a sok kaját valakinek meg kell enni..


    Én még most pakolok össze..nem szoktam nagy gondot csinálni belőle...nem is kell sok cucc!


     

  36. 2017. szeptember 13. 21:29273266.

    Begyömöszöltem a böröndbe az almás lepényt egy dobozba, de nem bizti, h. ki tudjuk ebben az életben nyitni azt a böröndöt. 


    Ha összerázkódik, akkor meg majd kanállal kell megenni!! Na mindenkinek jóéjszakát kívánok. Nagyon fognak hiányozni a szegény beteg topiktársaim. Sajnálom. Szép álmokat kívánok, remélem reggel fel tudok ébredni. 

  37. 2017. szeptember 13. 21:16273265.

    Én is!!!!!

    előzmény:
    Sacika44 (273264)
    2017-09-13  21:10
  38. 2017. szeptember 13. 21:10273264.

    Annuska, Anikó!


    Vigyázzatok a házra, nehogy a gonosz manók valami rosszat csináljanak.


    Nagyon várom a holnapot.Mindenkinek jó éjszakát kívánok.

  39. 2017. szeptember 13. 20:33273263.

    Köszönöm Ildikém ....ez a rész olyan szép / már belenéztem szöveg nélkül egy kicsit/....még meg kell ma néznem.


    Nagyon köszönöm, hogy  elküldted. vagy.


    Kész a csomag?Jó utat ....jó találkozást Saciékkal.


     


    Már beállítottam az ébresztést....de szerintem korán fogok ébredni.


    Most már tényleg elköszönök.Jó éjt!

    előzmény:
    franci47 (273261)
    2017-09-13  20:23
  40. 2017. szeptember 13. 20:25273262.

    Köszi. inkább .megnézem. nem mosok hajat, most nagyon vacakul van levágva...jó leszek így is. 

    előzmény:
    franci47 (273261)
    2017-09-13  20:23
  41. 2017. szeptember 13. 20:23273261.

    Itt vagyok összepakoltam. Erika látom sütsz.


    Otthon maradottak sajnálom, sajnálom, hogy nem látlak benneteket.


    Julika, Magdi, ha nem tudtok aludni, itt a Sunshine 25. része. 

  42. 2017. szeptember 13. 20:23273260.

    Itt vagyok összepakoltam. Erika látom sütsz.


    Otthon maradottak sajnálom, sajnálom, hogy nem látlak benneteket.


    Julika, Magdi, ha nem tudtok aludni, itt a Sunshine 25. része. 

  43. 2017. szeptember 13. 20:18273259.

    Nusimama, Anikó!


    Vérzik a szívem. De remélem hogy be tudjuk pótolni majd a mostani hiányzásotokat. 


    Mindenkinek további szép estét, jó éjszakát.


    A holnapi személyes viszontlátásra. 

  44. 2017. szeptember 13. 20:07273258.

    Megkaptam a kiképzést a vágányokból..J. szerint nem lehet eltévedni.Jót beszélgettünk....nagyon örül, hogy vagytok nekem..Puszil mindenkit.


    Annuskám ...Anikóval nagyon fogtok hiányozni....gondolatban velünk lesztek.


    Pötyikém ...majd keressük egymást.


    Macsikám téged meg hívunk....ha már elértük a csatlakozást.Fáradozásodat köszönöm.


    Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek !

    előzmény:
    Nusimama (273257)
    2017-09-13  19:20
  45. 2017. szeptember 13. 19:20273257.

    Szép  estét és jó pakolást, készülődést!


     Lányok! most hallgattam meg az időjárás előrejelzést. Holnap napközben szép idő lesz, de estére északi szél feltámad, helyenként eső és péntekre kb. 10 fokkal csökken a hőmérséklet.


    Anikóval együtt a házra vigyázni fogunk és a kulcs is mindig a zárban lesz. Igaz én reggel nem tudok jönni, mert doki látogatás lesz, de ha haza értem akkor  terepszemlét tartok. Gondolom addigra már mind a szálláson lesztek és ebédhez fogtok készülödni.


    Julika abban igazad van, hogy sokat fogunk Rátok gondolni és gondolatban ott is leszünk veletek.


    Azért ma időben feküdjetek le, hogy szépek legyetek és kipihentek holnap reggelre. A csomagokat még egyszer nézzétek át. Minden ruci  össze készitve?


    Mégegyszer nagyon jó utat és sok vidám órát kivánok NEKTEK, érezzétek nagyon jól magatokat.  Pénteken várunk haza mindenkit!!!!!


     

    előzmény:
    Picivirág1 (273255)
    2017-09-13  18:31
  46. Torolt_felhasznalo_282805
    Torolt_felhasznalo_282805
    2017. szeptember 13. 18:48273256.

    Nagyon köszönöm az infót, próbálkozom ezekkel. 


    Szép estét mindenkinek!!

    előzmény:
    macska54 (273251)
    2017-09-13  17:25
  47. 2017. szeptember 13. 18:31273255.

    Betettem egy térd nadrágot...lehet, hogy tombolni fog a nyár és ha megyünk a horgász tóhoz sétálni az lesz a jó viselet. Mert az utazó nadrágom "meleg" nadrág. 

  48. 2017. szeptember 13. 18:02273254.

    előzmény:
    Picivirág1 (273253)
    2017-09-13  17:55
  49. 2017. szeptember 13. 17:55273253.

    Ez nagyon aranyos...az a duci maci, az én vagyok, stipi stopi...gondolom senki sem irigyli el tőlem

    előzmény:
    macska54 (273240)
    2017-09-13  14:58
  50. 2017. szeptember 13. 17:29273252.

    Ez nagyon aranyos.

    előzmény:
    macska54 (273240)
    2017-09-13  14:58

Címlap

top