Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2017. november 25. 16:37275176.

    Szervusztok!


    Pötyi.Kicsit megkésve kívánok boldog születésnapot Dalmának!


    Annuska azokat a mérgeket biztos szívesen kihagynád.Sajnálom a rosszabb eredményt.


    Erika a hurkához savanyú káposztát szoktál párolni?J.a tárcsás sütögetésnél szokott csinálni.Nagyon finom.


    Julika igazán küldhettél volna egy kis napot.Itt elfelejtette megmutatni magát.


    Magdi holnapra is hagyj egy kis munkát, nehogy fájjon valami.Most előnyben leszel.Karácsonyi nagytakarítást nem kell majd csinálni.


    Ildi ugye nem fáztál meg a nagy fűrészelésben.Jövőhétre havat jósoltak.Jó lenne, ha várna még.


    Ma kidobásra kerültek az ablakból a muskátlik.Sajnáltam.Olyan szépek voltak, de ha jön a fagy nincs kedvem kint dolgozni.Még pár rózsa és krizantém van.Azt hamar le lehet vágni.


    Szép hétvégét.

  2. 2017. november 25. 16:28275175.

    Szia Francika!


     


    A kép rám is illik....


    Kérdezted mit vettem...nem sokat.......csak csípős sütnivaló kolbászt, magamnak véres hurkát, ja és szálas káposztát.....ez lett a mai ebédünk......Amíg én vásárolok addig Ernő sétálgat, nézelődik....A lába miatt nem tudja tartani velem a tempót.....így mindig a kocsinál találkozunk...randizunk..ma például nem figyeltem, csak mentem és leszólított....eljátszottuk, hogy nem ismerjük egymást.....a végén egy jó nevettünk........


     


    Ugye megszáradt a ruhád és nem fáztál meg? Nálunk nem volt szép idő. nyirkos, szürke olyan szomorú......Most már megérdemled a pihenést.....


    Sajnálom, hogy Saci gépe lerobbant......mennyire tud hiányozni......


    Azt hiszem mennem kell, lassan kezdek készülődni vacsorát készíteni.....a lila hagymát összevágni, lesózni.....az lesz a töpörtyű mellé......teát főzni....hibiszkusz tea lesz most......


     


    További szép estét!!!!!!!


     


    A kicsi kutyus.....kicsit kancsal......de nagyon hízik.....

    előzmény:
    franci47 (275174)
    2017-11-25  15:53
  3. 2017. november 25. 15:53275174.

    Szép napot Nektek.


     


    Reggel felébredve  láttam, hogy ma szép idő lesz. Volt is délig, olyan amilyen. Már reggel elhatároztam, hogy ha jó idő lesz, hegymenet lesz. El is mentem, sajnos közben feltámadt szél úrfi, de segített neki az öreg szél is. Nem sokra mentem fent. Úgy éreztem, még a nyári port is kifújja belőlem. Minden ruhámba mégis beleizzadtam. Szárítottam a kályhánál, hogy haza tudjak jönni. Mire jöttem haza fele már a nap sem sütött. 


    Fűrészeltem, nem mondhatom el,hogy fűrészelni jaj de jó. Egy leszakadt, elszáradt  meggyfával birkóztam. Én is úgy szerettem volna mint ahogy Julika is, hogy a tavasz már ne érje ott a rendetlenséget. Eddig nem sikerült. Na mindegy NEM leszek öngyilkos ezért. 


    Annuska, örülök, h ogy írtál, sajnálom, hogy újabb mérgeket kell beszedned. Lehet, hogy használnak, akkor még megbocsájtható.


     


    Sacika telefonja fent ért a hegyen, hogy sajnos passzra ment a számgépe. Ne várjuk egy kicsit, mert hiába minden házi praktika, nem jött rendbe a drágaság. Doktort kell hozzá hívni.  Már nem kapott meg ezt-azt, és most nem fogadott semmit. Nem értettünk a jelzésekből, és fogta magát meghalta magát.


    Szóval Sacika bizonytalan ideig nem tud jönni, és még olvasni sem tud.


    Itt most sötét van már, mintha jönne az eső.


    Ja Anikónak üzenem, mert még nem látom itt, szedtem utifüvet,majd  talán holnap odaér, ma már nincs kedvem még egyet csámborogni. Nem is szedtem téptem,  mindennel együtt, ki kell válogatni. 


    Erika "midőn Havannára jársz" mit vettél?  Majd írd meg. Mikor válogatsz Ernőd mit csinál, békésen nézelődik, vagy sürget. Csask úgy kérdezem.


    Borsika, mit mondott Teca?  Ízlett a kávé?


    Pötyikém  mikor lesz a tali Alexáékkal. Ha valamikor lesz időd, légyszi nézd meg megvan-e neked a Who Are You 2008-as sorozat.  Nagyon nehezen jön le az avistaz-ról.  Most éppen Pi, vagyis 3,14 % a letöltés tegnaptól. A feliratot már kiimádkoztam valakitől.


    Macskusz a fényességet megnéztem, én is  hiányolok valamit a reggeli szobából, talán téged, olvashatnál a lámpa alatt lévő könyvekből. 


     


    Na most megnézem  miket írtak nekem a Katalinok. 


    Legyen szép estétek, délutánotok. Megyek kutyát etetni, majd ha felszáradt a felmosás helye. 


     


    Kép: magamra gondoltam. 


     

  4. 2017. november 25. 15:50275173.

    Sziasztok!


    Lassan esteledik....itt már sötétedik.Délelőtt ragyogó napsütés volt..Haladok....de Julikám az a rugó ...már nagyon enged .Igaz...délelőtt már imádkoztam és káromkodtam / csak olyan szabványt/...és néztem az ég felé.Olyan dolgokkal szembesültem amit eddig nem csináltam.Pl.kiugrott a komódajtaján az a pánt , feltettem a függönyt és egy guriga kimaradt a sínből...újra fel a plafonra.Eszem bejutott Annuska ....aki csak gondol egyet és rendezi át a lakást....csodállak.Én is vártam J-ra nem jött..mire ideért ...elrendeztem ...de érzem is .Na, de sebaj ...holnapra "kirúgom" magam.


    A karácsonyfa ...akkor volt utoljára "rendes" karácsonyfánk mikor Barbara 2 éves volt.Mi minden évben karácsony első napján Sopronba mentünk és a két ünnep között ott voltunk.Ezért csak fenyőágat díszítettünk.PÁr éve vettem egy kis műanyag fenyőfát....a szép karácsonyfa a másik házban van.Advent csak a következő vasárnappal kezdődik? Semmit sem tudok már.Megyek mert lejárt a függöny mosás...a nappalié.

  5. 2017. november 25. 14:25275172.

    Szervusztok!


    Gyönyörű, verőfényes, csöndes őszi napunk van. A lakás meleg, az ebéd finom volt, borsó leves,  töltött csirke, úgy néz ki 3 napra elég, sült tök. Valahogy az idén nincsen kedvem, erőm kint dolgozni, végezni azt, amit ilyenkor szoktunk, szoktam. Pedig ha azt akarom, hogy ne tavasszal kelljen a krizantémokat levágni, hanem az utolsó zöld napon elvigyék meg kell erőltessem magam. Timi azt mondta megcsináljuk. Ez így jó lesz


    fekverészek, a is gépen nézelődök, rejtvényezek, reklám újságokon bóbiskolok. Készülök a téli álomra


    Azért majd közben felébredek, mert 8.-án jönnek a lányok..már mint akik nem itthon laknak. Melinda egy hétvégére haza ugrik, akkor már jön Kriszti is, egyedül. Olyan régen volt ilyen, hogy csak magunkra kell figyelni, senki sem kér semmit enni, inni, stb...


    Annuska továbbra is "mérgezi" magát..csak még nagyon sokáig tehesse


    Erika olyasmit vesz a piacon, hogy még olvasás közben is beteg leszek tőle. Ez most ilyen időszakom


    Macska nappalija üres...semmi állatka nem foglalta el az ülőhelyet..tessék, tessék, van szabad hely


    Saci adventi koszorúzik. Képzeljétek! Én nem szoktam csinálni. A szüleimnél nem volt szokás, aztán már később nem szoktam rá. van szép terítő, rajta szép gyertya, kicsi fenyő csokrocska...ennyi..mindenki másként csinálja. Anyósomék , amikor hozzájuk kerültem, már nem állítottak karácsony fát. Az unokák ezt hiányolták és kibulizták, hogy mi vigyünk mamáékhoz kicsi fát..mert nekik csak úgy jó átmenni, ünnepelni. Apósom volt olyan, nincs gyerek a háznál, minek az a fa...aztán lett


    Nem vagyok meggyőződve arról, hogy Magdit nem hajtja valami belső rúgó....még csak ezt, még csak azt csinálom, meg


    Borsika!


    Csak barátkozzál sokat Tecával..kell neked és neki is a társaság. meg aztán olyan jó olvasni erről a baráti találkozóról


    Ildi írja, hogy külföldön már megkapták az utalványt. és nem mindenki tud vele mit kezdeni. Én már tervezem, mire költöm. 


    Ancsurka még várakozik..majd ünnepek után indul biztosan az akció...vagy hamarabb? Ki tudja? 


    Marikának jó, még tud a kicsikkel találkozni, beszélgetni, játszani, hiányzik az unokáknak. 


    Saci meg kinyitotta a hotelt. átszik, hogy szeretnek ott alaudni a gyerekek. Én is szerettem, ha itt aludtak. Amikor kicsik voltak az első napsugárra ébredtek, most eg úgy kell kiimátkozni őket az ágyból. 


    Pötyi élőben hallotta Alexáék életéről a beszámolót. nemsokára biztosan élőben is találkoznak Alexával és leonával. 

  6. 2017. november 25. 11:56275171.

    Nusimama végre jelentkeztél. Az a lényeg hogy itt vagy köztünk.


    Erika köszönöm. Jó főzöcskézést, lomtalanítást. 

    előzmény:
    Nusimama (275170)
    2017-11-25  11:01
  7. 2017. november 25. 11:01275170.

    Szervusztok


     Elöször is DALMÁnak, kicsit megkésve, de nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok sikert kivánok.


    Borsika, Áron nagyon ügyes szuper a torta.


    Magdika, ajjor ujra otthon. Remélem jól aludtál, s ma nem akarsz mindent helyre rakni. Csak módjával dolgozz.


     Szép lett a festés.


    Julika, nagyon jól nézel ki a foton. Szépek a munkáid. Finom lett az ebéd? A füled teljesen rendbe jött?


    Anikó, ugye jól felöltözzől amikor kimész a kertbe? Mikorra várható valami konkrét hir?


    Pötyike,  megnyugtató, hogy Alexáék jó közösségbe kerültek.


    Ildikó, Negró igazán békés természetü. Hatásos volt az utolsó csk kezelés?


    Borsika, örülők, hogy javul a füled. Tecával jót beszélgettél?


    Macsi hivógatóak a reggeli képek, na és a sok finomság. Használd egészséggel a csizmát.


    Sacika, akkor nem maradsz munka nélkül. Bizsu szotfogadó?


    Marika, jól kisétáltad magad. Sikerült olyat venni amit akartatók?


    Erikával, most beszéltem telefonom. Remélem eredményes lesz a lomtalanitás előkészitése.


    Jól vagyok, megvagyok. Kicsit rosszabbak a leletek, de kaptam bogyókat, igy mérgezhetem tovább magam.


    Legyen szép hétvégétek.


     


     

    előzmény:
    erry (275169)
    2017-11-25  07:45
  8. 2017. november 25. 07:45275169.

    Jó reggelt! Szia Macsi!


     


    Mint mindig most is szép képeket hoztál reggeli ébresztőnek. Nos bevallom a sok finomság láttán kipattant a szemem és beindult a nyálképződésem......A csizmácskádhoz gratulálok, viseld egészséggel, ebben biztos nem fog fázni a lábad.....


     


    Pötyikém Dalmádnak utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!!! Hogy sikerült a szülinapi buli?


     


    Mindjárt hívom Annuskát, nem tudom mi lehet vele....nem láttam tegnap. Azért mert nem írtam minden szabad percemben olvastalak benneteket. Úgy elmegy a napom, nem sok látszatja van.....délután pedig anya, lánya unokája nap volt....


    Most ki kell mennem a Havanna piacra, sütnivaló kolbászért és savanyú káposztáért......a szőke hercegem ezt enne ebédre.....hát legyen meg az akarata......Így majd szívesebben segít a konyhaszekrény és kamra felesleges dolgainak szanálásában. Annyi felesleges cucc van, amit a keddi lomtalanításban kirakhatok.....Azért lelkileg felkészülök a harcra is, mert nem szívesen válik meg semmitől.....mert ugye jó lesz még valamire..


     


    Mindenkire gondolok az ölelések mennek, érzitek?


    Legyen szép napotok!!!!!!

  9. 2017. november 25. 05:03275168.

    Jó reggelt, szép napot mindenkinek!


    Nem tudom vannak-e itt Katalin hozzátartózok?... de ha igen akkor boldog névnapot kívánok szeretettel. 

  10. 2017. november 24. 21:53275167.

    Szép estét Mindenkinek!


    Pötyike...Dalmának nagyon boldog születésnapot....nektek szép ünneplést...


    Borsika.....nagy dícséret Áronkának.....szép tortát ügyeskedett össze..


    Magdi....üdv. újra az otthonodban..


    Macs...gratulálok az új csizmácskádhoz.....és kösz a szép fényekért...


    Annuskát ma sem láttam.....és talán Erikát sem....remélem nincs baj...


    Ma alaposan bevásároltam.....főztem..csináltam még egy friss  csalamádét....és megújítottam az ádventi koszorúmat.....ilyen csúnyára még sose sikerült.....jó döntésnek tünt a gyertya színválasztás amikor megvettem....sajnos a koszorún nem mutat...ráadásul fenyőm sem volt hozzá....majd szerzek és az és egy kis fagyöngy ág talán feldobja...


    Itt vannak a nagylányok alvóra....és a Bizsu is....a lányok holnap Pestre mennek --a kutya marad, remélem nem lesz vele gondunk


    Pihenjetek jól....


     

  11. 2017. november 24. 21:44275166.

    Magdikám de jó hogy végre otthon vagy és a saját ágyikodban alszol. Majd szép lassan rendbe teszel mindent. Tényleg nem hajt senki. Meglesz az hamar ahogy én ismerlek. Jó pihenést az otthonodban. 

    előzmény:
    harangvirag08 (275165)
    2017-11-24  21:04
  12. 2017. november 24. 21:04275165.

    Sziasztok!


    Itthon vagyok ....és már működik a gépem.Nem gondoltam, hogy a sok hülye vezeték közt eligazodok.Ma már nem csinálok semmit..Nagyon szépen dolgozott a festő ...könnyű takarítani utána.Délelőtt kimentem Tómalomra. Tegnap tudtam meg,hogy decemberben még visznek zöld hulladékot.Megtöltöttem 4 db. 200l-es zsákot.Nyűgös idő volt ....de nem fáztam.Hazafelé bementem a temetőbe.Mire hazaértem szólt a festő, hogy elkészült.Összemotyóztam...addigra J.. is megjött. "Érzékeny " búcsút vettünk ...és jöttem haza.Szerencsére üres a kuka ....így a szemét jelentős részét már elrendeztem.Fogalmam nem volt, hol lehet az ágyneműm ...de már meg van.Holnap ki sem mozdulok...módjával fogom csinálni, egyszerre egyfélét...nem hajt senki / már én sem magamat./


    Közben Dávid is megjött.Régen láttam.Barbara majd csak karácsonyra jön.


    Pötyi szép ünneplést.


    Áron tortája nagyon szép , gondolom finom is volt.Ügyes fiú.


    Mindenkinek  nyugalmas éjszakát kívánok...remélem alszom itthon.Régen aludtam olyan rosszul mint az elmúlt napokban.

  13. 2017. november 24. 20:27275164.

    Na, nem tudom, hova kattintottam! Sziasztok, Pötykét keresem. Dalmának kívánok nagyon boldog születésnapot!! Sok sikert, boldogságot, egészséget, mindent, amit szeretne, érje  el! 


    Macsika köszi a fényes ajándékot. Olyan jó szívű vagy hozzánk,  ..igazán. 


    Lányok,köszi az érdeklődést, ..jól telt a délutánunk Tecával. Meséltem neki Rólatok. Csak nézett rám : hihetetlen, mondta, hogy születnek  ilyen értékes barátságok! Ő a közvetlen szomszédjával sem jön ki, pedig úgy szeretne. Mindíg kettőn áll a vásár. Ezt a bölcsességet mondám neki. Soha nem javul meg. Az ő kávéján munkálkodtam, mégis rám kérdezett, hogy ...figyelek én egyáltalán? 


    Most a Vészhelyzetet nézem, szeretem,mert feliratos.  Itt olyan rendesen igyekeznek a doktorok, én a múltkor a Sürgősségin több órát vártam. 


    El vagyok maradva, ...újra visszaolvasok. Addig is, pusszanatok.


     


     

    előzmény:
    franci47 (275158)
    2017-11-24  17:48
  14. 2017. november 24. 19:56275163.

    Most írta nekem egy kanadai ismerősöm. 


    Már rég elhagyták az országot. 

    előzmény:
    macska54 (275162)
    2017-11-24  19:51
  15. 2017. november 24. 19:51275162.

    Én is olvastam. :(


    Mindenkinek további szép estét....

    előzmény:
    franci47 (275161)
    2017-11-24  19:50
  16. 2017. november 24. 19:50275161.

    A külföldön élők megkapták az Erzsébet utalványt.


    Nincsenek rászorulva, és nem tudják mit csináljanak vele. 


    Csak úgy megírtam. 


     


     

  17. 2017. november 24. 18:50275160.

    Sok szeretettel köszöntöm Dalmát.Minden-minden jót kívánoK!

  18. 2017. november 24. 18:46275159.

    Dalmának boldog szülinapot kívánok. 


    Áronnak meg az ügyességéhez. 


    Jó volt olvasni benneteket. 


    Magdika nem soká kész leszel. 


    Nusimamát én is várom a beszámolójával.


    Én már megint csavarogtam. Csak egy kis fényt vettem fel. Mindössze 7 mp. 


    7 mp csillogás.

  19. 2017. november 24. 17:48275158.

    Pötyi szeretettel köszöntöm Dalmát szülinapja alkalmából.


    Minden jót kívánok neki.

    előzmény:
    potymama (275156)
    2017-11-24  16:40
  20. 2017. november 24. 17:01275157.

    Jóestét mindenkinek! Itt már tök sötét van.Most mentek el a festők.Még igazából meg sem néztem....mert egyik este félig száradtan villanyfénynél...nagyon felidegesítettem magam.Szerencsére másnap olyan volt amilyennek lennie kell.Remélem J.időben haza ér ....és akkor én húzok az én lakásomba.Nagyon jó dolgom volt itt...de nem tudtam aludni.


    Megjött Judit....majd otthonról írok.

  21. 2017. november 24. 16:40275156.

    Sziasztok! Úgy emlékszem ma még nem írtam..nem volt mit. Olvasni olvastam mindent még délelőtt.


    Aztán nagyon el voltam foglalva..ma van a Dalma szülinapja (26) és sajtos pálcikákat sütöttem meg olyat aminek szezámmagos az alja. Sajnos Zsuzsi lekéste a vonatot és csak 7 után ér ide..megvárjuk.


    Lesz édes süti is..azt a lányom hozza. Itthon van Veszti is..úgy, hogy leszünk egy páran.


    Borsika azóta már "barátnősködik"..olyan aranyosan tudja leírni ahogy várja.."meleg papucs" meg minden...

  22. 2017. november 24. 16:30275155.

    Szervusztok.


    Na az a tegnapi hír csak álhír lett, azért köszönöm, hogy jóérzéssel gondoltatok rám.


    Szóval akkora köd van már megint, hogy Ildi az erdőt kereste, én meg a betűket találtam meg nehezen. Elmúlhatna már ez a szörnyű idő, mert teljesen kikészít.


    Pötyi, nagyon boldog szülinapot kívánok Dalmának, jó egészséget, sok szép sikert az életben.


    Borsika, Áronkád nagyon ügyes, szupi az a torta, gratulálok. Volt e Teca? Megkóstolta a pörit? Szerintem biztos finom, én imádom a csontos husikat, persze szigorúan csak magamban.


    Macsi, köszi a szép csilli-villi képeket, nagyon hangulatos lehet ott sétálni, igazán látványos.


    Marika, jó sűrűre sikeredett a tegnapi napod, de megérte, sokat intéztetek.


    Ma jó sokat filmeztem, pedig mást is kellett volna tennem.

  23. 2017. november 24. 14:35275154.

    Sziasztok. 


     


    Reggel hatalmas köd volt nálunk,nem láttam az erdőt. 


    Hegymenetet terveztem, bár tegnap nagyon elfáradtam. 


    Nem mentem, mert fázós voltam, pedig nem volt minusz alatt a hőmérséklet.


    Előszedtem a téli  pulcsikat, lehet, hogy átmosom őket, majd meglátom. 


    Sacikám írtam neked a Fb-on majd olvasd el. 


    Magdikám, gondolom már takarítasz.


    Borsika, az a torta nagyon szép, épp nemrég nézegettem az ilyen kinyomót. Bea szerint ne vegyek, van Klárinak. Majd egyszer kipróbálom.


    Ma még kicsit rendezkedtem a rajzkészleteim között, de még nem végeztem. A cerkák nincsenek szétválogatva. Ja és a radírok sem.


    Az is lehet, hogy aludnom kéne.


    Várom Annuskát az eredménnyel.


    Örültem mindenkinek akit már láttam. 


     


    Mai gondolat: 


    "Tudod mi rosszabb annál, ha nem tudsz valamit?


    - Azt hinni, hogy mindent tudsz."


    /Dk.filmből/


     

  24. 2017. november 24. 13:09275153.

    Borsika!


    Gratulálok Áron munkájához...nagyon ügyes az a gyerkőc


    Eltudlak képzelni benneteket, Tecát meg téged amint kacsa nyakat szopogattok, cuppogtok, szívogatjátok...azt nem lehet szépen enni ha élvezni is akarod Egyszer Bélám nagyon éhesen jött haza és csirke nyakból volt pörkölt. Szegény annyit szenvedett vele, mondta, hogy máskor csak akkor tálaljak ilyet ha nem éhes. 

    előzmény:
    BORS (275151)
    2017-11-24  11:54
  25. 2017. november 24. 12:52275152.

    Julika, nagyon jók a viccek!! Jól jött, megnevettetett. Köszi. 


    Van pár percem, ..gondoltam benézek. Mindjárt itt az én boszi barátnőm. Kávé bekészítve, pogi, aprósüte az asztalon. Üdítő a hűtőben. Ha eszik: kacsanyaka pöri van masni tésztával. Savság. 


    Ügyes vagy Macsi, ..nahát, ..hogy megy az idő,mindjárt itt az advent ünnepe!


    Marika izgalmas beszámolót  hoztál, köszi. Tényleg mozgalmas napjaid vannak!  


    Már csak 9 percem van, csao meg csőő, és sziasztok, megyek a kulcsot keresni, ...meleg papucsot készíteni.


     

    előzmény:
    Picivirág1 (275144)
    2017-11-24  08:51

Címlap

top