Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2017. október 21. 09:39274326.

    Szép napot Mindenkinek!


    Nálunk is nagyon lassan száll fel a köd.....pedig dolgozik a Bözsi, abban a reményben, hogy ma még lehet kinn szárítani...


    A benti káosz nálam is eluralkodóban van.....az elmúlt időben csak kinti dolgokkal foglalkoztam...


    Tegnap este .....nagy unszolásra....elmentem a Retró Kávéházi esték éppen esedékes előadására.../.a 30-as évek / Nagyon jó volt, kellemes, jó hangú előadókkal, nem bántam meg........nekem nagyon nehezemre esik kimozdulni.....mostanában egyébként is nagyon feszült vagyok....


    Mai napra nagy terveim nincsenek....főzős lesz a nap nagyrészt holnapra...lehetőleg úgy hogy maradék is legyen...Húsleves lesz vegyes húsokból, sült cs.comb és vagy pörkölt vagy tejfölös paprikás csirke....Köretnek sült tököt és sült céklát tervezek......Jó lenne ha megjönne a kedvem sütésre is.....van jócskán almám, abból kellene valamit...


    Betegeknek jobbulást és mindenkinek kellemes hosszú hétvégét!

  2. 2017. október 21. 09:14274325.

    Jó reggelt!


     


    Itt sincs köd és nemsokára kisüt a nap is.......bízom benne, mert egyenlőre nyoma sincs.....


    Mára nincs különösebb tervem..... húslevest megfőztem tegnap, benne két szép darab velős csonttal, így előételként azt esszük pirítóssal, utána elég lesz a leves sok zöldséggel, de azért csinálok fokhagyma szószt a főtt hús mellé, ha mégsem lenne elég.....


    Nálam a kamrában van káosz, de ez olyan, hogy ebbe mindent megtalálok. A nagy rendrakás után semmit, ezért rohamosan visszatér az eredeti káosz........


     


    Magdi ugye ma jön haza? Biztos jól érezte magát és talán lesznek képek, bár még mindig nem lehet feltenni.....Nem tudom meddig varrják a ráncokat? A lassú munkához idő kell.......


     


    Legyen nagyon szép napotok!

  3. 2017. október 21. 09:13274324.

    Julika,kb ennyibe kerül mindenhol a belépő. 


    Előadások is ennyibe kerülnek.  Nem tudom szabadtéri lesz-e nálatok. 


     

  4. 2017. október 21. 08:51274323.

    Ildike!


    Dehogy megyek....nem szeretem a tömeget, nem szeretem a késő esti kimaradást. nem tudom, Zsuzsiék hogy jönnek haza? Akkor már nem jár busz. Zsuzsi nem akar kocsival menni, egy pohár sört jólesne végre neki is meginni az otthon sütött kolbászra amit majd ott esznek meg. Psssz..ne mondjátok el senkinek...Olvasom, hogy a csabai népek is fel vannak


    borodva a hatalmas belépőtől. Ezért csak a látványt kapod, az csábító illatot, és sok ismeretlen zenekart. Visszasírjuk a hőskort, amikor még ingyenes volt, normális áron árulták a portékát, de akkor a bérleti díj, hogy valahogy ki kell termelni. Kicsit sokat akarnak markolni a szervezők...a csabaiak otthon maradnak vagy kicselezik a szervezőket, mint Zsuzsiék. Annyi pénze nincs a kisembernek, hogy családostul kimenjen, még ha a családi napot 2000 Ft-os belépővel hirdetik és félárú kolbász árakkal. 

    előzmény:
    franci47 (274320)
    2017-10-21  07:57
  5. 2017. október 21. 08:10274322.

    Ez nem a mai gondolatom, eszembe sem volt. 


    DE a rendetlenségre egy nagyon jó kifogás. Tehát uraljuk a káoszt. Már akinél van. 


     


    A káosz a Csodák Korának kezdete, mivel, amíg a rendbe kapaszkodsz, soha nem lehet részed a csodákban. 
    Amíg a rendet tartod, ítélkezned kell.
    Amíg ítélkezel, addig nincs csoda.
    Csak a káoszban kezdődhetnek a csodák, irányíthatnak a csodák, s lehetnek a csodák a forrásai mindannak, ami teremt.
    Mi számodra a rend? A havi fizetés? 
    A társadalmi osztályodhoz való tartozás? A kuporgatás?
    Mennyi káoszt hozhatsz az életedbe, ami pénzt teremt?


     


    Befejezésül Szabó Magdától:


    "Azt kell nekik mondani, hogy jó napot kívánok, mert az embereknek nem mindegyik napjuk jó." :)

    Szabó Magda: Tündér Lala


     
     
  6. 2017. október 21. 08:04274321.

    Melindának, Timinek és a cicáknak jobbulást kívánok. 

    előzmény:
    Picivirág1 (274319)
    2017-10-21  06:59
  7. 2017. október 21. 07:57274320.

    Jó reggelt.


    Olvasom a reggeli  hsz-eteket.  


     


    Itt sincs most akkora köd,mint tegnap reggel volt. 


    Talán ma ez is előbb eltűnik,mivel nem olyan vastag. Tegnap sokáig beszélgettem a v.munkatársammal.  Ma még én sem tudom mit csinálok a  levélsepregetésen kívül. Biztos főzök majd valamit. Itthon van Bence, délelőtt aludni fog, kis pótlás a kiesett alvás időkért. Nem sokat beszéltem vele, csak az este egy kicsit. Sokat tanul,keveset alszik. Közben fut és kosarazik. Soványkának látom. 


    Délelőtt várom a gázszerelőt, hogy végre megcsinálja ezt a kazánt. Vajon mit fog kérni érte? Talán kibírható lesz. 


    Takarítani is kéne egy  kicsit, mert mostanság futóka voltam. A derekam kicsit szarakodik, de majd csak alakul. 


    Jobbulást Timinek és Melindának, és minden betegnek. Itt vannak a ködös idők is, ez is  hozza a torokfájósoknak a bajt. 


    Julika, mész a koncertre te is?  "Most múlik pontosan" Quimbié. Igaz a többi számát nem ismerem ennyire, de hallottam. 


    Ma nem megyek koszorúzni, csak Bea megy. 


    Temetői menetem is lenne, nagymama hagyományos sírja szorul egy kis  igazításra.  Itt a gesztenye is meg kellene pucolni. 


     


    Mennem kell, mosógép bekapcsolva, már mossa Bence ruháit, tegnap Bea bekészítette, ezen kivül még van 3 kupac összeválogatva. 


    Majd még benézek. 


    Szép napot nektek. 


     

  8. 2017. október 21. 06:59274319.

    Szervusztok!


    Meglepve olvasom, hogy arra, felétek köd volt, köd van. Itt tegnap is, ma is teljesen tiszta az idő. Ragyogó napsütés, nyári meleg tombolt kora reggeltől. A héten egyszer volt csak gyenge köd az út felén amikor Békésre mentünk. Békés 9 km Csabától. De ugye nagy ez az ország, ekkora hőmérséklet különbségek fordulnak elő. 


    Tegnap nagyon el foglalva....a fürdő után a békési piacra mentünk ki. Nagyon szép piac van, ami a felhozatalt illeti. Itt árulnak nagyon finom alma cékla levet, azt vettünk, majd Zsuzsi sorba állt a húsboltban. gyönyörű húsok és leárazás volt disznótorosból. Zsuzsi is vett sütnivaló kolbászt és cigánykát...fele áron mint a kolbász fesztiválon árulják. Ma megsütik Jucival és délután kimennek a buliba ahol 2500 Ft a belépő, aranyárban mérik a kolbászt és a vége felé már olyan sűrű az olaj, amiben sütik, hogy csak na.  Quimby koncert lesz. 


    Aztán délután kézimunka klub volt. kettőre mentünk de belefutottunk az előcsarnokba egy 23.  ünnepbe, le kellett ülni, meg kellett hallgatni a beszédet, a kis műsort majd elmentünk egy emlékhelyre koszorút tettünk le...ez a közjáték nagyon elhúzta klub programját, későn jöttem haza. Már nagyon fáradt voltam, üdítő volt a hosszú sypolás Elzával és Melindával. Melinda most táppénzen van, az új bölcsisek hoztak valami fertőzést, elkapta. Most otthon gyógyulgat. Grazban csütörtökön lesz munkaszüneti nap, nem tudom miért, ott sok egyházi ünnep miatt szokott szünet lenni. 


    A cicák jól vannak, már túl vannak a reggeli nyalakodáson. 


    Nem tudom mit csinálok ma..majd valamit biztos...ebéd van, még tegnapelőtt este összeállította Timi a rakott karfioltl de még nem tud enni, ma sütöm meg és eszem majd amíg kitart. Timi kekszet eszik és teázik. 

  9. 2017. október 21. 04:19274318.

    Jó reggelt mindenkinek. 


    Itt nálunk most sincs köd. Hurrá... már ez is valami. 

  10. 2017. október 20. 20:30274317.

    ... na nem megyünk, majd talán jövő héten...


    Mindenkinek további szép estét, jó éjszakát. 

  11. 2017. október 20. 17:38274316.

    Azért délre mi is kaptunk napsütést, viszont a levegő sokkal hűvösebb volt ma. Nálunk csak anya-lánya percek voltak ma is, de annak is örültem.


    Pötyi, viseld egészséggel a cipellőt, ez a feles dolog sokáig állt nálam is, de most már a régi 37-es helyett vígan vehetek 38-ast, nálam a körfogat, és a lábméret is folyamatosan növekszik. Leona édes mint mindig, már szépen nő a fogacskája. Ó az a gyík, hát én menekülőre fognám a dolgot.


    Marika, finom ebédet főztél, én mégis elhalasztottam a levesfőzést. Na az ilyen dolgok ki tudnak hozni a sodromból, mint ez a fűtési eset is, hogy mennyi felesleges pénzszórás és lenyúlás folyik, erre meg nincs pénz az illetékeseknek.


    Annuska, azt nem mondanám hogy tiszta minden, sőt sok minden halasztódik mostanában, de most ez van.

  12. 2017. október 20. 16:26274315.

    Nusimama, Sacika és még aki figyelmeztetett. Én nagyon óvatos duhaj vagyok. Este átbeszélünk mindent és döntünk. De ha elindulunk még mindig vissza fordulhatunk. Volt már rá példa, nem is olyan rég. Nem fogok bolondságot csinálni. És az is lehet, hogy egy héttel később megyünk. Majd este kiderül. 

  13. 2017. október 20. 16:19274314.

    A rendelőm éjjel-nappal nyitva neked és az összes Menedékes kisjánynak.


    Gyertek csak, akinek szüksége van rá. :)


    Jó kis progid van mára. Érezzétek jól magatokat.


    A piacon csak pár dolgot vettem, tegnap bevásároltam. 


    Ma felvágottakat, paradicsomot, tojást, zsemlét és más semmit. 

    előzmény:
    erry (274311)
    2017-10-20  15:24
  14. 2017. október 20. 15:46274313.

    Szervusztok!


    Tegnap semmi, ma reggel olyan köd volt, hogy nem láttam a mögöttünk lévő házat. 11 felé kezdett kisütni a nap.Beszéltem J.náluk tegnap és ma is borzalmas volt. Alig mert elindulni a gyerekekkel.


    Két hete írtam, hogy másik iskolába mentek Zsófiék és az egész alsó tagozat mert nincs fűtés. Ma kezdenek visszaköltözni.Az egyik apuka szerzett valami mobil klímát és azzal fogják megoldani.Hogy mikor lesz rendes, fogalmuk sincs.Biztos támogatásra kellett a pénz.


    Anikó én is brokkolikrémlevest főztem, kétnapost.Gombapöri, nokedlival volt a második.


    Borsika nagyon ügyes vagy, hogy sikerült megtalálnod Teca ismerősét. Kíváncsi leszek milyen lesz a találkozás.


    Ildikó úgy megtanulod a kötést, hogy a végén felcsapsz virágosnak.


    Pötyi aranyos Leona az állatkájával.Az új cipőt viseld egészséggel.


    Macsi gondold meg a holnapi kirándulást.Nehogy baj legyen.Kerületenként is változik, hát még hosszú távon milyen lehet.


    Megyek, van még egy Klívia ami mostanáig virágzott és nem ültettem át.Gyorsan megcsinálom amíg süt a nap.

  15. 2017. október 20. 15:34274312.

    Szervusztok


     Most itt is ragyogó napsütés van, de reggel  kb. 10 óráig sürű tejben uszott minden.


     Macsi gondold meg. Olyan fontos az a mostani kirándulás? A reggeli ködök hétfőig kitartanak. Vakon vezetni életveszélyes.


    Borsika, nagyon ügyes voltál. Teca biztos megköszöni. Patinak sok sikert.


    Ildike, szivemből szóltál. Mi a 15 éves özvegyek vagyunk.  Azért ezekkel a hegymenetetekkel ovatos légy. Bea mondása az igazi ajándék.


    Anikó, akkor nálad már tiszta minden. Veled ellentétben nálam leves nélkül nincs ebéd, az fontos.


    Pötyike, nem nőlsz, csak változunk. Én is 37-es cipöben jártam, s most legtöbbször 39.est kell venni. Használd egészséggel at új cipöt. Leona szinte ragyog az új állatkájával.


    Sacikához hasonlóan én is rendeztem a kertet, csak nem a krizantint, hanem a rózsákat ültettem át. Nálam is kétséges az eredés-


    Marika, sikerült bevásárolni?


     Ha jól emlékszem Magdika,holnap jön haza.


    Erika, nagyon ügyesen vásároltál, s olcsón,


    Julikát nem láttam. Vajon a ciccek hogy vannak. Timi rendbe jött?


     

    előzmény:
    macska54 (274310)
    2017-10-20  14:40
  16. 2017. október 20. 15:24274311.

    Sziasztok!


     


    Gyönyörű az idő, nem is hittem a reggeli köd láttán......mászkáltunk is egy jó nagyot......


     


    Pötyikém remélem jó lett a topánkád.........olyan nehéz vásárolni......Keresek én is valami őszi cipőt......érdekes nekem még mindig jó a 37-es.....Akkor Leona csak megkapta a gyíkot......frászt is kapnék tőle.......


     


    Macsi mi jót vettél a piacon? Nyitva a rendelőd? Egy masszázs jól esne........


     


    Borsika olvasom meg lettek az igazolványok......legalább lesz egy tartalék......ügyesen kerested Tecának az ismerősét, reméljük a tali is sikerül nekik........Imádlak olvasni.....


     


    Francika jó kötögetést.......


     


    Ma anya-lánya nap van......minden percben itt lehet a lányom........


     


    Legyen szép a további napotok!

  17. 2017. október 20. 14:40274310.

    Remélem kedved leled majd az új topánkádban. Használd egészséggel.


    Leona naoooon cuuuuuki. 

    előzmény:
    potymama (274309)
    2017-10-20  14:19
  18. 2017. október 20. 14:19274309.

    Sziasztok!


    Egész délelőtt csavarogtam..elmentem a szemüvegemért..aztán a város másik végébe a nagyTescoba. Van egy másik porszívóm abba kellett porzsák. Mondanom se kell minden adatot felírtam..de a porzsák dobozain abból semmi se volt!. Vettem egyet..és pont jó! BINGÓ!


    Csak halkan mondom..senki se tudja..vettem egy cipőt magamnak..annyira megtetszett..a gyógynövényes pavilonban, jó drága volt..remélem jó is lesz. Olyan hülye lábam van a 38 kicsi a 39 nagy és fél szám meg nincs belőle..a 38-ast hoztam el.Érdekes lánykoromban 37-es cipőket hordtam. Növök..


    Kaptam Leonától egy képet..és mit látok rajta..egy gyíkot!!!!..Kíváncsi vagyok meddig bírja..feljár a szomszéd cicája..gondolom valami terráriumot is vettek hozzá.


    https://photos.app.goo.gl/ugREv4QZgYilHaqx2


     

  19. 2017. október 20. 10:41274308.

    Pont ezen vagyok. Nagyon nem tudok ködben vezetni. Azt gondolom más sem csak mennek bele a vakvilágba. Pedig ha látnátok itt milyen gyönyörű idő van. 

    előzmény:
    ancsa46 (274307)
    2017-10-20  10:28
  20. 2017. október 20. 10:28274307.

    Szervusztok.


    Megtelepedett ez a köd nálunk, már az este nagyon sűrű volt, egy kicsit olyan hangulatromboló, de majd csak kitisztul. Olyan kicsit takaríthatnékom volt /muszáj/ előkaptam a porszívót és végigfutottam a lakásban, na ettől nem lesz csilli-villi, de a tudat is valami, hogy takarítottam. Ebédet is kell készíteni, pirított máj lesz krumplival, védekezésül a bacik ellen egy kis lila-hagyma saláta, a levesről lassan leszokok, pedig tervbe volt egy kis brokkoli krémleves, de majd holnapra hagyom.


    Borsikám nem akármilyen jótékonykodásba kezdtél, és már van is eredménye, a többi már igazán Teca feladata, drukkolok, hogy sikerüljön a személyes találkozás is.


    Macsikám, gondolt át a kirándulást, ebben az alig látni viszonyokban veszélyes a közlekedés.


    Annuska, ugye Te sem indulsz útnak?


    Ildikém, kösz az infót a filmről, akkor én sem töltöm le, most olyan nyugisabbakra vágyom, egy kis huza-vona nem baj ha van benne, de semmi brutalitás. Örülök, hogy jó napod volt tegnap.

  21. 2017. október 20. 09:18274306.

    .... bizony Borsika már megjártam a várost... vásároltam és fodrászkodtam is.....


    Nálunk a hegyen nem volt köd, de ahogy beértem a város közepébe már igen. Most is hét ágra süt a nap itt nálunk. Veszélybe a holnapi kirándulásunk a nagy köd miatt. De majd még este konzultálok a társammal. 

  22. 2017. október 20. 07:36274305.

    Jó reggelt. 


     


    Remélem jól aludtatok. 


    Én már korán ébren voltam. Nemsokára megyek a kötödébe. Ma nem voltam benne biz tos, hogy megyek. Tegnap Bea mondta - ami rendkívül jól esett - olyan jó, hogy ott vagy, olyan biztonságérzetet  érez olyankor.  HÁT most akkor elmegyek. Holnap már nem biztos.  


    Puszillak benneteket, vigyázzatok magatokra, én is azt teszem.  Remélem mindenki sikerrel teszi. 


    Szép napot. 

  23. 2017. október 20. 07:21274304.

    Ildike, jóreggelt és köszönöm szépen a szivélyes jótanácsaidat. Igyekszem megfogadni. Olyan, mintha belém látnál, mik a gondjaim. Kívül-belül gyógyító vagy!  Majd kicsit zenélek, ..még többet olvasok ..és kitaláltam: az előszobában fogok pár hálás novényt tartani. Még eztán umbuldálom ki, mi legyen.énnem tudom már, ki  -   de Valaki a  családból kérdezte sportolok-e valamit? ..elképedtem, micsoda kérdés.!!  hiszen az már nem nekem való! ..De ezt is érdemes lenne átértékelnem. A gyalogláson kívül : na majd "megkérdezem a háziorvosomat vagy a gyógyszerészemet."


    Bencének írtok Tomival? ..de aranyos!!  Én is szoktam az enyémeknek, ..aztán ..amikor felfedezik, ..írnak rá. Ha nem,akkor kicsit elfelejtődik. Majd. Mama ráér, ..így van jól. ..Amikor valami "fontos esemény"  miatt elmennek más országba, v. városba, olyan, mintha egy kicsit "le"szakadnának tőlünk.  Máshova kell figyelniök. Patim  is éppen elszakad kis időre, ..éppen ma megy az első napi grafikusi próba munkára. Drukkolok neki. Mit összevállal! ..mellette valami esti sulit is szeretne csinálni. 


    Pötyike, Alexád is nagy fába vágta a fejszét, ..elképedek, komolyan, ..akkor ő most angol  egyetemre jár? Akár Annuska Ricsije, ő németül végzi a tanulmányait? ..Nagyon bátor és okos a mostani ifjúság. Igényesek is. Tegnap a tv-ben láttam, h. egy felmérés szerint milyen elképesztően világosan képzelik el az első fizetésüket  -  ha majd munkába állnak. 


    Kelek, és elindulok végre. Macsi már biztos többször is megfordult, ..bejárta a várost. 


    Sacika, figyelj!  Anikó, Erikém, Marika,  ..Magdika ott távol...Ti is, kérlek. Pici tedd le a cicceket az öledből, és figyelj: egészen véletlenül jótékonysági munkát sikerült végeznem.!! Tecamegkértkorábban, h. derítsem ki, hogy  egy kedves - 57 éve nem látott - fiú-osztálytársa él-e, megvan-e, ...szeretné felvenni vele a kapcsolatot. Ha volt "lyukas" időm, kerestem neki,  ..megvan, Németországban él. Szuper. Mára az Eredmény : most 23.-án találkoznak itt Pesten.Legalább valaki ráveszi Tecát, h. tanuljon meg szám.gépezni. Na, ..kérek engedélyt a lelépésre. 


    Aki nem akarja ne olvassa   el ezt a betűrizsát, ..ugorgyunk! ..Imádlak Titeket.   


     

    előzmény:
    franci47 (274302)
    2017-10-19  22:00
  24. 2017. október 20. 04:43274303.

    Jó reggelt kedveskéim. Remélem mindenki jól aludt. 

  25. 2017. október 19. 22:00274302.

    Édes Borsika!


     


    Most tudtam visszajönni, itt volt Tomi, ilyenkor megváltjuk a világot, írunk Bencének, eszünk egyet együtt.


    Nekem is mostanában volt ilyen napom,mint Neked, és többünknek is.  Lehetne róla beszélni nyugodtan, mert talán előbb megnyugszunk. 


    Én  kb 2 éve, hogy  megnyugodtam. 15 év  hosszú idő.  Bár... bár a mai hegyi út kihozta belőlem az emlékeket. Rosszat és jót is.  


    Ott van az esküvői képünk is a falon, eszembe jutottak a kedves és szép napok, amiket ott töltöttünk. Valahogy mégis könnyebb volt ketten harcolni ebben a világban, mint így egyedül.


    Nem tehetünk semmit, próbálj  valami olyan csinálni, ami szórakoztat. Talán olvass, vagy kézimunkázz. Azért egy kis zenét is lehet hallgatni, gondolok egy-egy órácskára, annyi fejhallgatós zene talán nem rontja a füled. Én szoktam rá egy kicsit táncolni, magam  módján,  felszabadít. Jó lenne még a filmezés is neked, persze olvasós. Én nem szeretek magyar hanggal nézni semmit,mert az én fülem sem jó, és van olyan film, amit felhangosítva sem értek meg,csak  hallom hogy beszél. 


    Még nem sikerült  kialakítanod a magad életét. Nekem legjobban a rajz hozta helyre az életem. 


    A koszorúkötős társaságot is nagyon szeretem, annyira aranyosak, kedvesek. Ma pl.mindenki kapott csokit, én nápolyit vittem, hoztak gyümölcsöt, és jól megvicceltük egymást, aki elhagyta egy pillanatra a  a m.helyét, valami vicces dolgot kapott. Én is kaptam, nem számítottam rá. Jót nevettünk legalább. 


    Vigyázz magadra,  tudod..... belőled csak egy van!Sokszor egyél keveset. 


     


    Mindenkinek szép jó éjszakát kívánok. 


     


    Pötyikém belenéztem a Black c. filmbe, ilyen csúnyát mostanában nem láttam, horror, legalábbis az első rész Song S. Hong játszik benne, miatta lestem bele, nem fogom megnézni.  Remélem a szemügéddel jól fogsz látni. 


    Cicamicáknak jobbulást kívánok. mert akkor a gazdi is tud egy kicsit pihenni, és leveheti róluk a fél szemét, nem kell őket lesni. 


    Puszi.......


     

    előzmény:
    BORS (274300)
    2017-10-19  19:44

Címlap

top