Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyugdíjasok klubbja

kvÁgi
Létrehozva: 2005. Április 26. 08:06
Sziasztok Kedves Nyugdíjasok!
Mivel kort jelölő topicoc már vannak ,de a nyugdíj nemcsak kortól függ,gondoltam legyen egy ilyen is.
Jó beszélgetést kívánok mindenkinek!
  1. 2016. február 8. 21:4915251.

    Tegnap újra telepítettem a skypot,és szerencsére fent volt Zsuzsa és Ilonka,így mind a hárman beszélgettünk egymással.Sikerült a konferenciabeszélgetés.


    Sajnos és megint köhögök,légcsőhurutom van.Régebben nem voltam ennyit beteg,csökkent az ellenálló képességem.


    Ilike örülök,hogy jól vagy!Én változatlanul a kenyérsütőt használom,igaz azt is egyre ritkábban,talán ezért nem sikerül a kenyérsütés.


    Anna én eddig mindent arra fogtam,hogy sokat híztam,de a nővéremnél,aki sokat fogyott annál is jelentkezett a térdfájás.


    Ibolya az én gépem is lassú,aktuális lenne a teljes kitisztítás,a rendszer újratelepítése.Azt hiszem én most a Linuxot fogom feltetetni,mert ahhoz nem kell vírusirtó.


    Jó éjszakát!


     

    előzmény:
    Nusimama (15250)
    2016-02-08  15:05
  2. 2016. február 8. 15:0515250.

    Szervusztok


     Nemcsak Ibolya, de én is egy kicsit elmaradoztam.


    Klárika, Katának gratulálók ez szép eredmény. Irod, hogy fáj a lábad. Térded? Te is beállsz Ibolya és mellém  a térdfájósok  táborába?


    Ilike, Remélem a CT jó eredményt fog mutatni. A Te recepted alapján a multkor sütöttem kenyeret, Isteni finom lett.


    Zsuzsa felétek mi újság? Hogy vannak a picurkák?


    A napokban hallgattam egy beszélgetést az eü.-vel kapcsolatban, arról, hogy mennyien kapnak fertőzést a kórházakban.Meg is vigasztaltam magam, hogy na lám, ezért nem engedem én a térdem megműteni. Igy igaz sokat fáj és néha alig tudok menni, de legalább nincs fertözés.


    Legyen szép hetetek.

    előzmény:
    manyuska7 (15249)
    2016-02-07  06:51
  3. 2016. február 7. 06:5115249.

    szervusztok


    Rég jártam itt,lelassult a gépem,nem szeretem,de ez van,nem tudom mikor lép be távolról a vejem,hogy kissé áttekintse a laptopomat,máskor is ö szokta ezt megtenni.


    Sajnos még mindig fájdogálnak a térdeim,de a diphrophos hatására enyhültek,most várom,hogy a fiam megszerezze ismerösei által a HYRUAN nevú injekciót,mert sehol nem találtam,pedig 15 patikát felkerestem,nem tudom miért ir az orvos ilyen injekciót,ha nem lehet megkapni.


    Mostanában szép idök vannak nálunk,olyan tavaszias,bár lehet ez sem jó,mert Húsvétkor majd didergünk,nem szeretem ha ilyen korán van Húsvét(márc.27)a románoké pedig május 1-én,régebb rá egy hétre volt,most ez is megváltozott.


    Legyen szép hétvégetek és vigyázzatok magatokra.

  4. 2016. február 6. 09:5715248.

    Szervusztok kellemes szép hétvégét Mindenkinek!


    Klárika, köszönöm elég jól vagyok, jövőhéten megyek CT-re, remélem nem lesz rosszabb. Tegnap fejeztem be a 38.kezelést, most 1 hét szünet. /Hála Istennek!/


    Eleget keleszted a kenyeredet? A múlthéten nekem sem sikerült, igaz kevesebb időm volt és 1 óra helyett csak 30 percig kelt, hát olyan is lett.


    Én most újabban zsemléket sütök, mert az nem szárad ki hamar és nagyon jó lesz mindig.


    Anna! Tegnap kellett mennem Mohácsra szemészetre kontrollra.Mind a két szemem jó távollátáshoz, csak olvasni kell a szemüveg.


    Remélem Mindenki jól van, és nem influenzás.Legyen szép a hétvégétek.

    előzmény:
    Klara46 (15247)
    2016-02-01  19:02
  5. 2016. február 1. 19:0215247.

    Ilike én is szeretem az énekesnő hangját,és sajnálom,hogy ilyen sok tragédia érte.A filmes csoportban fent van az életéről készült film.


    Jól vagy Ilike?Mostanában nem sikerülnek a kenyereim.Szerencsére a kutyánknak ízlik.


    Szép estét!

    előzmény:
    hethegy (15244)
    2016-02-01  08:23
  6. 2016. február 1. 18:5915246.

    Szervusztok!


    Én is kicsit elfoglaltabb voltam,elmentem csizmát venni,de csak bokacipőt kaptam.Ragaszkodtam,hogy bőrből legyen.Az utazást követően két napig alig tudtam menni,mindenem fájt.A háziorvosunkkal megbeszéltem,hogyha jobb idő lesz,elmegyek csontritkulásos vizsgálatra.


    Anna a májfunkciós vizsgálati eredményeim jók,a magasabb triglicerid színt a nagy súllyal van összefüggésbe.


    Zsuzsa láttam a képeidet,nagyon vidám hangulat volt.


    Holnap a Máltai Csoportba megyek,de csak azért,hogy kicsit kimozduljak,és a régi ismerősökkel beszélgessek.


    Katának jó lett a félévi eredménye,csak két négyese van.


    Ági örülök,hogy rendszeresen köztünk vagy,remélem majd sikerül többet megtudni rólad.


    Zsuzsa nincs még fent a Saul fia.Érdekes,hogy milyen sok antiszemita van ezekben a csoportokban.


    További szép estét!


     

    előzmény:
    Nusimama (15243)
    2016-01-31  13:48
  7. 2016. február 1. 15:4015245.
  8. 2016. február 1. 08:2315244.

    https://youtu.be/zDQyvLtAaQM


    Legyen szép ez a hét is!

    előzmény:
    Nusimama (15243)
    2016-01-31  13:48
  9. 2016. január 31. 13:4815243.

    Szervusz Zsuzsa!


     Ez nagyszerü, bár gondolom egy kicsit fárasztó program.


    A lényeg, hogy egészséggel birjátok. Biztos nagyon aranyosak és sokat nőttek már a picurkák is. Barnika gondolom lassan már az ált iskola vége felé tart. Hiába a gyerekek is öregszenek


     


    Mindenkinek kellemes vasárnap délutánt kivánok.


     

    előzmény:
    bubamama (15241)
    2016-01-30  15:43
  10. 2016. január 31. 13:4415242.

    Szervusz Klárika!


     Érdekes én is novemberben voltam utoljára figarónál, de a héten már muszáj volt elmenni, mert borzalmasan néztem ki.


    Azon ne keseregj, hogy az idén már 70 leszel. Hála istennek, ezt is megérted. Én azt vallóm, hogy minden kornak meg van a maga öröme, bánata. A súlyfelesleg, meg sajna a korral is rakodik ránk.  Az inkább problémás, hogy a trigricerined magasabb. Az én dokim szerint a koleszterinnel is összefügg, na meg a máj állapotától. Ezt azért tudom, mert ezek nálam is gondot jelentenek.


    Vigyázz magadra.

    előzmény:
    Klara46 (15240)
    2016-01-25  20:02
  11. 2016. január 30. 15:4315241.

    Szerbusztok!


    Nagyon elfoglaltak vagyunk ,az elmult héten Sz-helyen  unokáztunk,holnap a fiamékhoz megyünk,ugy hogy van programm.Közben azért voltunk már farsangi bálban is.


    Anna jó lenne beszélgetni !


    Klári láttad már a Saul fia c filmet ,azt szeretném majd megnézni de szerintem még nincs fenn a gépen.


    Ibolya örülük hogy meg szüntek a fájdalmaid.


    Puszi mindenkinek Zsuzsa

  12. 2016. január 25. 20:0215240.

    Szervusz Anna!


    Igen,gyorsan telnek az évek.Nehéz belegondolni,hogy ebben az évben 70 éves leszek.


    A vércukorszintem jó,a koleszterin kicsit csökkent,annak ellenére,hogy nem szedek gyógyszert.A triglicerin szintem változatlanul magas,de ez összefügg a testsúlyommal.


    Ma fodrásznál voltam,nagyon menőt a hajam,novemberben voltam utoljára.


    Reggel nagyon csúszós volt,alig tudtam a fát behordani.


    Szép estét,jó éjszakát!


     

    előzmény:
    Nusimama (15239)
    2016-01-25  12:13
  13. 2016. január 25. 12:1315239.

    Szervusztok


     Ibolya, kivánom, hogy használjon a kura.


     Klárika, hihetetlen, hogy már egy év eltelt. Nagyon rohan az idő, s mi is öregebbek lettünk egy évvel.


     Remélem a labor eredményeid  jók lesznek. A cukor  nagyon megugrott? gondolom, diétáznod kell.


    Mi van a tőbbiekkel?


     Zsuzsa gondolom unokázol?


    Ilike, elindult a kemó ujra?


     Ilona teljesen elhagyott minket?


    Ági, Te hogy vagy?


    Itt az utóbbi napokban esett egy kevéske hó. Most szép fehér még minden és hideg is van- Én nem rajongok különösebben sem a nagy hideg, sem a nagy meleg miatt. A kellemes tavaszi, öszi időt szeretem. Na, de nem az én kivánságom szerint müködik a természet.


     vigyázzatok magatokra. Én náthával kinlódók már több mint egy hete.


     

    előzmény:
    Klara46 (15238)
    2016-01-24  19:28
  14. 2016. január 24. 19:2815238.

    Szégyellem,de régen voltam itt.Először Áginak kívánok boldog névnapot.Zsókát felköszöntöttem a facebookon.


    A facebookon többször fent vagyok,mert ott elolvasom a napi híreket,válaszolok az esetleges üzenetekre,teszek fel filmeket.Igazából ezekből nem mindegyiket nézem meg,mert a szemem egy idő után megfájdul.


    Az elmúlt napokban sokat gondoltam anyura,egy éve,hogy meghalt,szombaton volt egy év,hogy eltemettük.


    Igyekszem többször jönni.A jövő hetem elég mozgalmas lesz,mert hétfőn fodrászhoz megyek,kedden orvoshoz,elviszem a labor eredményemet.Kicsit jobbak lettek az értékeim,a vércukorszint nem magas.


    További szép estét kívánok!

    előzmény:
    manyuska7 (15237)
    2016-01-22  05:04
  15. 2016. január 22. 05:0415237.

    szervusztok


    Zsóka


    bár nem tudom a neved,de boldog születésnapot kivánok.


    Nusi


    a tegnap beadaták a diphrophost,nagon jól levette a fájdalmamat,nem tudom miért nem küldtek még oktoberben,lehet nem tart sokat, a jövö héten még kapok és azután következik a feltöltő injekciót,de még nem tudom hogy mi lesz az.A lényeg,hogy most nincs fájdalmam.


    Aki fent van a Facebookon jelöljön be,mert ott jobban tudunk kapcsolatot tartani Toth Ibolya Marosvásárhely.


    Legyetek jók,ha tudtok.

  16. 2016. január 19. 15:0615236.

    Szervusz, de kis hütlen ZSÓKA!


     Szüli napod alékalmából nagyon jó egészséget, sok örömet és boldogságot, nyugodt életet kivánok szeretettel


    Ibolya, kivánom, hogy eredményes legyen majd a szuri.


     Ilike, drukkolók neked, hogy minden rendben legyen.


    Zsuzsa, Klárika, Ági hogy vagytok?


    Mindenkinek jó egészséget és óvatosságot kivánók, ebbe a változó időben.-

    előzmény:
    bubamama (15234)
    2016-01-18  18:09
  17. 2016. január 19. 15:0215235.

    Kedves Zsóka! Szülinapodon Isten éltessen sokáig jó egészségben és minden jó kívánok. Puszi: Ili

    előzmény:
    bubamama (15234)
    2016-01-18  18:09
  18. 2016. január 18. 18:0915234.

    ZSÓKA!


    Isten éltessen sokáig, jó egészséget sok boldogságot kívánok!


  19. 2016. január 18. 13:2015233.

    Kedves "hethegy"!


    Köszönöm a jókívánságod!


    Kitartást a kemohoz!!!!!

    előzmény:
    hethegy (15229)
    2016-01-16  16:12
  20. 2016. január 17. 20:1215232.

    Kedves Zsóka!Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!Minden szépet és jót Neked!Puszi:Ilonka

    előzmény:
    kvÁgi (1)
    2005-04-26  08:06
  21. 2016. január 16. 16:1915231.

    Szia Anna!


    Kedden megyek az onkóra, vérvétel és ha jó mehet az újabb kemo. Remélem minden rendben lesz.


     

    előzmény:
    Nusimama (15227)
    2016-01-16  15:02
  22. 2016. január 16. 16:1615230.

    Szia Ibolya! Azt hiszem jó lett a szemműtét, távolra nem kell szemüveg, de olvasáshoz valószínűleg kell majd. Febr.4-n kell visszamenni akkor majd meg tudom.


    Remélem a szuri majd segít kicsit. Jobbulást Neked.

    előzmény:
    manyuska7 (15228)
    2016-01-16  15:30
  23. 2016. január 16. 16:1215229.

    Kedves Ági! Nagyon boldog Névnapot kívánok sok-sok szeretettel.

    előzmény:
    B. Ági (15225)
    2016-01-13  18:41
  24. 2016. január 16. 15:3015228.

    szervusztok


    Nusi


    még nem kaptam meg az injekciót,jan.21-én megyek vissza kontrollba,addig gyulladás és fájd,csillapitót szedek,majd meglátom mikor és hány dr-t kapok.


    igy fájos térddel is elvégzem a mindennapi feladatmat,takaritás,fözés,mosás,vasalás, a mosogatást a gép végzi.


    Bubamama


    akkor nálatok is összgülnek az ünnepek,mint nálunk juniusban4 ünnep szokott lenni.Addig jó,mig összgyülönk.


    klárika


    hogy vagy?a multkor néztem egyfilmet,tetszett nekem.


    ilike


    hogy sikerültek a szemmütéteke,látsz szemüveg nélkül?


    Legyen szép esténk.

  25. 2016. január 16. 15:0215227.

    Szervusztok


     


     Ági kicsit megkésve én is nagyon sok boldogságot, jó egészséget kivánok


    Ibolyát nem láttom,.


    Kiváncsi leszek, hogy az injekciók használni fognak?


    Klárika, a mi kutyusunk is nagyon kajla, állandóan játszani akar és harapdál, ránk ugrál. remélem, ha idösebb lesz  a rossz szokásokat elhagyja. Ma pesztrája voltam. A fiaméknak dolga volt és igy ketten maradtunk. sokat játszottuunk, majd amikor leültem, gyorsan mellém kuporodott és akkorát aludt, de érdekes ahogy felkeltem a heveröről azonnal fent volt ő is.


    Zsuzsa, akkor mozgalmas időszak vár rátok.  Hogy vannak az aranyos kicsi  unokáid, na és Barnika.


    Ilike, hogy vagy? Indul a következő kemó sorozat?


    Mindenkinek jó egészséget kivánok


     

    előzmény:
    bubamama (15226)
    2016-01-16  13:42

Címlap

top