Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyugdíjasok klubbja

kvÁgi
Létrehozva: 2005. Április 26. 08:06
Sziasztok Kedves Nyugdíjasok!
Mivel kort jelölő topicoc már vannak ,de a nyugdíj nemcsak kortól függ,gondoltam legyen egy ilyen is.
Jó beszélgetést kívánok mindenkinek!
  1. 2016. január 1. 12:0615201.

    Szervusztok


     Zsuzsa szivemből irtál. Ugy legyen. Boldog Új évet


    Tul vagyunk egy éven , hála istennek megértük, s reméljük egészségben, szeretetben fogjuk tölteni az előttünk álló évet is, s akkor minden nehézséget letudunk majd győzni. Ezt kivánom mindenkinek.

    előzmény:
    bubamama (15200)
    2016-01-01  11:41
  2. 2016. január 1. 11:4115200.

    Szerbusztok!


    Egészségben gazdag boldog ÚJ ÉVET kívánok szeretettel!!!


    Adjon Isten füvet, fát,
    tele pincét, kamarát,
    sok örömet a házban,
    boldogságot hazánkban,
    ebben az új évben!

  3. 2016. január 1. 10:4415199.

    Békés,boldog új esztendőt kívánok nektek és családtagjaitoknak!


    Anna én úgy vagyok ezzel,hogy folytatódik az életem tovább,különösebb ünnepi hangulatom nem volt.


    A Pamacs nem félt a petárdázástól,talán többet ugatott,és a hideg miatt elbújt a helyére.


    Aki ünnepelt,jó pihenést kívánok!


     

    előzmény:
    Nusimama (15196)
    2015-12-31  11:09
  4. 2016. január 1. 10:2315198.

    Sziasztok!


    BUÉK!


    Lustálkodással kezdem az évet, bár átaludtam a Szilvesztert, mert este 10-kor elaludtam és az Új Évben reggel 1/2 9-kor ébredtem, de a reggeli után jólesett visszafeküdni.Most meg írogatok kicsit.


    Délre csinálok egy kis lencsefőzeléket és eszem hozzá rántotthalat.


    Az idő felénk még mindíg borús, ködös.


    Ahogy az ablakon kinézek, elég hideg lehet kint, mert az autók szélvédője be van fagyva.


    Ti mit csináltok?


    Mégegyszer BUÉK!


    Üdv.: Ági

  5. 2015. december 31. 11:2015197.

    Boldog új évet kivánok minyájatoknak szeretettel.

  6. 2015. december 31. 11:0915196.

    Szervusztok Kedves Barátok!


    Téged külön is üdvözöllek Ági. Valóban már nem is tudom, hogy mikor voltál utoljára itt. Olyan elfoglalt vagy, vagy Te is hütlenkedsz, mint Zsóka, Ilona, na meg a többiek.


    Ilike, örülök,hogy sikeres volt a mütét és jól látsz. valószinü, hogy neked is kell majd az olvasáshoz, de azt majd az orvos dönti el.


    remélem mindenkinek szépen, békésen és sok örömmel teltek az ünnepek.


    Készültök az év bucsuztatóra?


    Reméljük, hogy az Újév békét, örömet és szerencsét hoz mindenkinek, ill. ami fontos egészséget. Ebben  bizva


      NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KIVÁNOK MINDENKINEK!

    előzmény:
    B. Ági (15195)
    2015-12-29  15:16
  7. 2015. december 29. 15:1615195.

    Szervusz Nusimama!


    Rég jártam már itt. Hogy telt a Karácsony?


    Nekem nem volt igazi karácsonyi hangulatom, mert délutánonként hétágra sütött a Nap és hó meg semmi. Arra emlékszem, hogy régen az én gyerekkoromban ilyenkor Karácsonykor hatalmas szánkózásokat csaptunk. A szüleink későn este jöttek már értünk, mondva, hogy ideje lenne már hazajönni.Emlékszem úgy átfagytunk- de jólesett-hogy órákig kellett a kezünket és a lábunkat melegítenünk.


    Szegény gyerekek, most már lassan vége a szünidőnek és még elő se vehették a szánkót.


    Ha igaza van a meteorológiának, akkor a hét közepén jön a hideg és talán később hó is lesz.


    Mégegyszer elnézést a késői válaszért, üdvözöllek: B.Ági

    előzmény:
    Nusimama (15104)
    2015-10-10  15:26
  8. 2015. december 27. 17:0815194.

    Szervusztok !


    Túl vagyok a szemműtéten és szerintem nagyon jó lett. Távolra teljesen jól látok, minden tiszta.


    Olvasást még nem igazán próbálom, majd dec. 30-án megyek Mohácsra kontrollra. Most még csepegtetek bele napi 5-ször. Örülök hogy túl vagyok rajta.


    Kívánok Mindenkinek további kellemes ünneplést.

    előzmény:
    hethegy (15193)
    2015-12-25  07:55
  9. 2015. december 25. 07:5515193.

    Békés, Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek és Családotoknak szeretettel.

    előzmény:
    eszténé (15192)
    2015-12-24  21:17
  10. 2015. december 24. 21:1715192.

    Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok!Szeretettel:Ilonka

    előzmény:
    Klara46 (15191)
    2015-12-24  18:29
  11. 2015. december 24. 18:2915191.

    Áldott,békés,szeretetben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok!

    előzmény:
    manyuska7 (15190)
    2015-12-24  06:31
  12. 2015. december 24. 06:3115190.

    szervusztok


    Áldott,békés Karácsonyt kivánok minyájatoknak sok szeretettel.


  13. 2015. december 23. 15:2515189.

    SZERBUSZTOK!


    ÁLDOTT BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK SZERETETTEL! 


      KARÁCSONYFA, KARÁCSONY

    Karácsonyfa. Karácsony!
    Aranydió zöld ágon.
    Csillagszóró, gyertyafény
    ég a fenyő ünnepén.
    Csilingel a csengettyű:
    „Szép vagy fenyő, gyönyörű!”
    Karácsonyfa, karácsony!
    Nincs is szebb a világon!
    Csilingel a csengettyű:
    „Szép vagy fenyő, gyönyörű!” Donászy Magda                                                          


     


                                             

  14. 2015. december 23. 14:1315188.

     


    Szervusztok igy az ünnep elötti nagy hajrában.


     


    Mindenkinek nagyon szép és békés karácsonyi ünnepeket kivánok


     sajnos nem tudom, hogy a kép átmegy-e

    előzmény:
    Klara46 (15187)
    2015-12-22  20:50
  15. 2015. december 22. 20:5015187.

    Az ünnepek előtt mindenki beteg lett,most a nővérem lázas,de már jobban van.Hétfőn gyűjteni voltam a Sparban.Ez volt az utolsó délután,így mi kevesebbet kaptunk.Ez adományozás céljából történik.


    Ilike biztosan jól sikerül a műtéted.A gyerekeid,és unokád nagyon segítőkészek.


    Anna láttam a kutyust,aranyos.Fizikoterápiás kezeléssel biztosan tudnak segíteni a betegségeden.


    Ibolya köszönöm nem kérem a könyvet,mert letudtam tölteni,mielőtt letörölték,de nekem sem tetszik.Meg kell tanulnom a könyveket elküldeni,másolni mert erre még nem jöttem rá.


    Holnap sütöm a bejglit,előtte kimegyek a temetőbe.


    Vigyázzatok magatokra!A nagy munka közepette azért pihenjetek is!


     

    előzmény:
    Nusimama (15186)
    2015-12-21  14:34
  16. 2015. december 21. 14:3415186.

    Szervusztok


     Ilike, nagyon sok szerencsét kivánok a holnapi mütéthez és azt, hogy utána csak a szépet lásd.


    Klárika,  nálam 26.án lesz együtt a család. addigra Ricsike is itthon lesz. Elég sürü lesz a karácsonyi program,  minden napra jut valami.


    Ibolya, sajnálom, hogy  ennyit kinlodsz. Sajnos tudom mit jelent, hogy a gerinced és a térded is fáj.


    Zsuzsa, gondolom Ti is nagyban készülödtök. Biztos  mire minden unoka megkapja az ajándékát kellően el fogtok fáradni.


    Ilonka, Zsóka, igaz nagyon ritkán jöttök csak ide,  nagyon el vagytok foglalva?


    Sajnos én sem vagyok a legjobban. A fejem jobb oldala begyulladt. Ideggyulladással kinlodom.


    Mindenkinek nagyon jó készülödést kivánok.

    előzmény:
    hethegy (15185)
    2015-12-19  17:56
  17. 2015. december 19. 17:5615185.

    Szervusztok kellemes hétvégét Mindenkinek!


    Ha Isten is úgy akarja dec.22-én megyek a jobb szemem műtétjére.A labor eredményeim és az EKG elfogadható, így a háziorvos megírta a műtétre való alkalmasságot.


    Ebben az évben nincs kemo, majd januárban folytatódik.


    A gyerekek jönnek Karácsonyra. A kisebbik unokám ma jött meg,a fiam és a menyem 23-án jönnek, a nagyobbik unokám 24-én délelőtt indul Bécsből. Így Ő is itt lesz .Amit előre lehetett megsütöttem, a kis unokám azért jött korábban, hogy segítsen a még visszalévő sütésben, főzésben. Hát egy kicsit rossz lesz a műtét miatt, ne nagyon tudok majd segíteni, de az uncsik, Papa és a gyerekek megoldják majd. Hát az idei év ilyen lesz, de nem akartam lemondani a műtétet. Szeretnék túl lenni rajta.


    Kívánok Nektek és Családotoknak Békés-Boldog Karácsonyt.

    előzmény:
    manyuska7 (15184)
    2015-12-18  18:00
  18. 2015. december 18. 18:0015184.

    szervusztok


    A mai nap is nagyon elfáradtam,most nemcsak a térdeim,de a derekam is fáj.Elvittem az idei utolsó rendelésket és az én ajándékaimat azoknak akik minden hónapban vásárolnak,nemcsak kapni,de adni si jóérzés.


    Klára


    nekem elküldte a lányam emailban a könyvet,nekem nem tetszik,ha küldesz egy email cimet a facebookon privátban,akkor továbbitom neked.


    Nusi


    gondolom,te is elvégezted lassan a fájos lábaddal amit kiterveltél,már én is odajutottam,hogy munka közben is le kell feküdjek,ha be akarom fejezni a dolgaimat.


    Zsuzsa


    nektek sem könnyű,állandoan úton vagytok,jó,hogy még tudtok segiteni a lányodnak.


    Ilike


    rég voltál itt,hogy vagy,?milyen kezeléseket kapsz?


    legyen szép esténk és fájdalommentes éjszakánk.

  19. 2015. december 16. 16:4215183.

    Anna én is nagyon elmaradtam a karácsonyi készülődés kapcsán.Szent este itt vacsorázik a nővérem,illetve karácsony első napján is.Töltött káposztát készítek,és tervbe van még a kocsonya főzése amennyiben kapok hozzá húst.Bejglit fogok sütni,Ilike receptje alapján.A nővérem nem ehet lisztes dolgot,mert most derült ki a lisztérzékenysége.


    Katáék karácsony másnapján jönnek,akkor nővéremnél fogok ebédelni.Nekik még nem vettem meg az ajándékot,mert ezt Kata anyukájára bíztam,de most ő is beteg.Nővérem ott van náluk.


    Lehet,hogy eljönnek az unokaöcsémék is,de ők nehezen tudnak közlekedni,mert hamarosan megszületik a második kisfiú.Ők Székesfehérváron vettek lakást.


    Ibolya azért nem tudtam a könyvet elküldeni,mert letörölték.Most kérték,hogy januárig senkit ne vegyünk fel a csoportba.Valaki felajánlott könyveket,és kiderült,hogy az egyik tag,az író rokona.(Lakatos)Ebből még büntetés is lehet,mert nem szabadott volna feltenni a könyvét.


    További kellemes estét kívánok!

    előzmény:
    Nusimama (15182)
    2015-12-16  15:36
  20. 2015. december 16. 15:3615182.

    Szervusztok


     Igaza van Ibolyának már itt toporog a küszöbőn az ünnep.  Én is  még kapkodok, mert ajándék terén is le vagyok maradva. Közben még az évvége elötti orvosi vizsgálatok is a nyakamon vannak. Igaz egy részüket már lejártam.


    Ez jó hir Ibolya, hogy sok rendelésed van, Igaz sok mászkálással jár, de gondolom megéri.


    Klárika, ez nem jó hir, hogy beteg voltál, ill. még mindig nem vagy teljesen rendben. Kérlek vigyázz magadra. Otthon leszel karácsonykor, vagy mész valahova?


    Gyógyulj meg, jobbulást kivánok.


    Zsuzsa, gondolom ti is nagyon készültök. Jó nektek, nálatok még vannak picik akik igazán tudják élvezni az ünnepet.


    Ilike, remélem az eredmények jók lettek és a szem mütéted meg lesz. A gyerekek jönnek haza az ünnepekre?


    Ilona, vajon hol fogja tölteni az ünnepeket. Semmit sem tudunk róla, Nagyon elhanyagol minket.


    Jó készülödést kivánok.

    előzmény:
    Klara46 (15181)
    2015-12-14  18:00
  21. 2015. december 14. 18:0015181.

    Régen jelentkeztem,de most beteg voltam,illetve még jelenleg is egy kicsit köhögök.Légcsőhurutom volt,amit máskor lábon kihordtam,de most pár napig muszáj volt ágyban maradnom.


    Anna aranyos a kutya,ami gondolom a fiadéké.A miénk nem sokat változott,csak sokat nőt,amúgy ugyanolyan szertelen mint ezelőtt.Kevesebbet vagyunk kint,ezért reggel amikor megjelenünk,azt sem tudja,hogy örüljön.Két lábra ereszkedik,és átfogja a vállamat.


    Ilike hogy vagy,


    Zsuzsa szép helyen voltatok.


    Ibolya ügyes vagy,hogy már készülsz a karácsonyra.Én hét végén fogok bevásárolni.


    Szép Adventi hangulatot kívánok!

    előzmény:
    manyuska7 (15180)
    2015-12-10  12:42
  22. 2015. december 10. 12:4215180.

    szervusztok.


    Ma piacon voltam,zsirnakvalót vettem,kiolvasztottam,lett belöle házitepertö,finom lila hagymával szeretjük.


    Igen,nagyon sok a rendelésem,holnap kell érkezzenek a dobozok,mig egyénenként becsogalom és hazaviszem,eltelik pár nap.


    A jövö hét végén jönnek a láynyomék,már nagyon várjunk a kicsi unokánkat.a nyár óta nem láttuk csak skypon.


    Én az idén is,mint máskor csak a hagyományos húsleves,sült.sütemény és torta.meg az elmaradhatatlan töltöttkáposzta.


    legyetek jók,ha tudtok,az anygyalka már leselkedik,kinek mit hozzon!

  23. 2015. december 10. 12:0515179.

    Szervusztok


     A mikuláson tul vagyunk és most már a karácsonyra kell készülni. Hogy álltok a menü össze- állitásával?  Én még sehogy. Még azt sem döntöttem el, hogy mit sütök.


    Ilike, hogy van a szemed?


    Klárika,  Ibolya mit csináltok?


     Zsuzsa gondolom ezerrel készülsz az ünnepekre.


     Azért a munkák mellett legyetek óvatosak, a legtöbb baleset a konyhában következik be.


    Itt pocsék borus, esős idő van, már több napka. Olyan, hogy az embernek kimenni sincs kedve.

    előzmény:
    bubamama (15178)
    2015-12-05  16:09
  24. 2015. december 5. 16:0915178.

    Szerbusztok!


    Cipőket az ablakba!!!


    Csengettyűs szán vígan csusszan,
    hat rénszarvas nagyot szusszan,
    s fölröppen, mint víg rigó,
    útnak indul Télapó.

    Szép hétvégét! Zsuzsa
  25. 2015. december 5. 16:0015177.

    Szervusztok


     Lassan sürüsüdnek a feladatok, s közben az elektromosok két napon is áramszünetet iktattak be fél fél napra. Persze ez azzal jár, hogy füteni sem lehet, s a lakás bizony lehült.


    Ilike, remélem a bogyók használnak., s minden rendben lesz.


     Klárika, sajnos  elkopunk, ugy mint a gépek.


    Ibolya, sok rendelésed van.


     Készültők már az ünnepekre?


    Én is igyekszem már össze állitani, hogy mit sütök és fözök majd.

    előzmény:
    Nusimama (15176)
    2015-12-05  15:54

Címlap

top