Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fiatal nagymamák ide

Torolt_felhasznalo_191682
Torolt_felhasznalo_191682
Létrehozva: 2005. Április 18. 20:57
Sziasztok!Biztos sokan vagyunk fiatal / ötven alatti / Nagyszülők!
Néha nagyon nehéz megoldani , minél többet segítsünk gyerekeinknek
abban , Ők is tudjanak kimozdulni otthonról,nem beszélve saját magunk
"szabadságát"meg tartva oldjuk ezt meg.Nekem két unokám van,egy 6 éves kislány,egy3 éves kisfiú,és kb.egy héten belűl megszületik a harmadik kisfiú is.Két gyermekünk van 1 fiú,Ő az idősebb és eg lány,Ő
várja a második babáját.Velük együtt is élünk. A fiamék is közel laknak.
Szóval mindíg van nyüzsi.ÍRJATOK.Szerintem mindig van mit megbeszélni,vagy éppen (csúnyán írva)ki beszélni magunkból ,amit gyerekeinknek nem akarunk szóvá tenni,hisz Ők is külön család már
és akit az ember szeret azt még véletlen sem akarja megbántani.
  1. 2017. augusztus 12. 15:046041.

    Érdekes volt benézni... Már ennyi, meg ennyi éve nem voltunk itt. 


    Kár a NLC topicokért! Kicsit fáj a szívem. Ezek olyan szép idők voltak (majdnem szépek)  Vagy a megszépítő messzeség??? 


    "Boldog békeidők" - jó volt pár pillanat emlékezés 

  2. 2011. december 21. 22:086040.

    Kedves Lányok!

     

    Nagyon szép, és békés karácsonyt kívánok nektek - a családdal, unokákkal...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. december 14. 22:306039.

    Gyöngyikém, mostanában mindenki jobban elfoglalt, mint anno... Épp tegnap beszéltük Zsuzsával, hogy mennyire szétrebbentünk.

     

    A mostani "Világ" nem kedvez a kapcsolatoknak  - alig van idő bármire.

     

    Ha bármelyőtök jönne, akkor annak mesélem, hogy a doki bácsi azt mondta minden rendben van... Szóval szép lassan elérem az 5 évet!!! 

     

    Most mennem kell - de azért mindenképpen szeretnék nektek nagyon szép adventet és kellemes készülődést kívánni!!!

     

    Pusssssz: É.

    előzmény:
    pégyöngyi (6038)
    2011-12-14  16:02
  4. 2011. december 14. 16:026038.
    Sziasztok, Lányok! Most sikerült nagy nehezen belépnem, nem tudom, mi volt az oka, de nem engedett a rendszer.Pedig tudtam a jelszavamat is, ugyanis fel van irva. Aztán ma csak úgy, ukkmukkfukk , beengedett. Ki érti ezt? Ti is elég régen jártatok erre, igaz, máshol látlak benneteket néha, remélem, jól vagytok mindnyájan, családdal együtt. Puszi mindenkinek!
    előzmény:
    gabcsimami (6037)
    2011-08-26  20:00
  5. 2011. augusztus 26. 20:006037.

    Sziasztok drága Nagyikák!

     

    Örömmel látom, hogy azért időnként még itt vagytok. Megvagyok, habár már közel sem úgy mint, mint néhány hónappal ezelött. Sok minden történt velem, de hogy egy pici jót is mondjak, a héten vissza költözöm a lakásomba. Megbeszéltük a gyerekeimmel, hogy inkább oda fizessek, mint albérletre. Hátha sikerül egy picit letornázni a sok sok adóságból, amit a férjem az elmúlt három évben csinált. Igaz, egyenlőre, nem lessz áram, de hát, majd csak kibírom valahogy. Aztán, most lessz a lomtalanítás szeptemberben,  s végre nagyon sok vacaktól megszabadúlhatok. Egyenlőre egy szobát, a konyhát, meg a fürdőt, s a wc-t takarítottam ki, illetve fertőtlenítettem. Az elmúlt három év, amíg nem voltam a lakásba, nem tett jót a rendnek, s a tisztaságnak.

    Az unokáim nőnek, s örömmel látom hogy a tieitek is szépen fejlődnek.

    Sokszor vissza sírom azt az időt, amikor napi kapcsolatban voltunk egymással. Viszont reménykedem, hogy lessz ez még így, s fogunk még találkozni.

    Millió puszi mindenkinek, s kitartás. 

    előzmény:
    klari55 (6033)
    2011-05-01  18:47
  6. 2011. június 20. 13:246036.
    Kaptál egy szavazatot.
  7. 2011. május 7. 16:356035.

    Boldog Névnapot kivánok itt is Gyöngyikém!

     

    Puszi - szépek  a virágaid!

    előzmény:
    pégyöngyi (6029)
    2011-04-27  15:48
  8. 2011. május 7. 14:596034.

    "Gyöngyikém"!!!

     

    Sok boldog  névnapot kívánok!!!!!!!!!!!

     

    Pusssssz: É.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. május 1. 18:476033.

    Gyöngyike!

     

    Nagyon megnőttek a fiúk és gyönyörűségesek .

     

    Ahogy az időjárást nézem, egyelőre sokkal jobbnak tűnik mint a tavalyi volt. Nálunk is szép termés igérkezik a gyümölcsfákon, éppen ma néztem a cseresznyét.

     

    Nem csodálom, hogy inkább a kerteddel törődsz netezés helyett, van akkora kertben bőven munka. 

     

    Bocs, most mennem kell, két ismerőssel írogatok egyszerre skype-n, jövök ma még.

    előzmény:
    pégyöngyi (6029)
    2011-04-27  15:48
  10. 2011. május 1. 18:276032.

    Drága Nagyikák!

     

    Nagyon örülök, hogy kezdünk "előkerülni" , még ha nem is a legjobb hírekkel. Remélem megmarad a topikunk és főleg a kapcsolatunk egymással!

     

    Én ezzel a képpel kívánok Nektek nagyon boldog Anyák napját (a kis orgonasípjaim )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. Április 30. 09:226031.

    Folytatom!

     

    A következő nagy gond az volt hogy a férjem nem tudott dolgozni mert 

    nem volt munka pár hete kezdtek el dolgozni, én táppénzen voltam, 

    gondolom nem kell ecsetelni hogy miben voltunk.

     

    A kövezkező belénkrugás is megtörtént  ugyanis 3 hete betörtek hozzánk, feldulták az egész lakásunkat, a személyes holmijainkat kiszórták a földre, és az összes ékszeremet elvitték, mind olyanok voltak aminek eszmei értéke van, hiszen a karikagyürüinket, a nászajándékba kapott nyakláncomat, amit a kedvenc nagynénémtől örököltem minden elvittek. 

    Pénzt kerestek valószinü de mivel nincs igy hát nem találtak.

    Na ezt az érzést szintén nem kivánom senkinek ami itt nálunk volt, mint egy háborus övezet. 

     

    Nagyon el voltunk keseredve, és valószinó hogy a férjem megzavarta őket mert a lányomék szobájába nem mentek be. 

     

    Igy azt hiszem hogy elhiszitek hogy elég nehéz meggyógyulni, de talán 

    most hogy a gyerek között kezdenek helyre jönni a dolgok majd talán mi is megnyugszunk. 

     

    Az unokáim gyönyörüek, és édesek, ők azok akik ha itt vannak adnak egy kis erőt. 

     

    Lányok ne haragudjatok hogy nem irtam, de tényleg nem voltam olyan állapotba. 

     

    Puszi nektek, jó egészséget kivánok , Évinek, Zsuzsának, Gyöngyinek, Gabcsinak és Piroskának. 

     

     

     

       

    előzmény:
    vorii (6028)
    2011-04-26  20:11
  12. 2011. Április 30. 09:136030.

    Sziasztok lányok!

     

    Benéztem ide és most látom hogy majdnem mindenki jelentkezett!

    Nagyon ritkán nézek ide mostanában, annyi rossz dolog történt velünk mostanában hogy elmondani is nehéz, deeeeeeee  talán most már van egy kis fény !

     

    Szinte október óta beteg vagyok, a térdem rettenetesen fáj, tudom hogy ideg alapon van, mert mióta vannak a problémák azóta akármit csinálok semmitől nem jobb. 2 hónapig voltam táppénzen a télen - elkapott az influenza is, az is eltartott vagy 2 hónapig mig teljesen rendbejöttem. 

     

    A kisebbik lányom majdnem 1 év után most tudott elhelyezkedni, és mivel egyedül él- /szakitott  azzal a fiuval aki miatt kiment Ausztriába/ hazajött és semmi nem akart neki összejönni./ 2 hete dolgozik és ugy tünik hogy tetszik neki , sikerélménye van, jó tesz neki mert nagyon befele fordult ebben az egy évben a kudarcok miatt. 

     

    A nagyobbik lányom visszament januárba dolgozni, a két gyönyörüségem pedig szinte többet voltak otthon mint a bölcsibe meg az oviba, mert állandóan  betegek voltak. 

    Ugy néz ki hogy a vőmnek is fel kell adnia az ügyvédi irodát mert nem ment nem volt annyi munka, nem fizettek stb. és annyi hitelük van hogy

    nem tudták volna fizetni. Most neki is lesz egy nagyon klassz állása és ez talán kihuzza őket a csávából.

     

    Ezt most elküldöm nehogy leálljon a gépem majd folytatom 

     

    előzmény:
    vorii (6028)
    2011-04-26  20:11
  13. 2011. Április 27. 15:486029.

    Sziasztok! Nagyon rég nem írtam a topikba, őszintén megmondom, nem nagyon van sem időm, sem türelmem internetezni, inkább kint bóklászok a kertben. Egyelőre szépen fejlődnek a növénykék, remélem, az idén jobb idő lesz rájuk .

    Húsvétkor nálunk is teljes volt a család, telefonnal csináltam képet a két lurkóról...

    Lányok, gyönyörűek az unokák, gratulálok a szülőknek, nagyszülőknek, Nektek pedig sok

    előzmény:
    vorii (6028)
    2011-04-26  20:11
  14. 2011. Április 26. 20:116028.

    Zsuzsám, drága!

     

    Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy ilyen sokat írtál!

    A babó - avagy "nagylány" édes!!! Azok a nagy kék szemek

     

    Remélem, a többiek is jelentkeznek majd, csak idő kérdése... és REMÉLEM, hogy mind jól vannak!

     

    A húsvét elég mozgalmas volt, a családin 19-en voltunk nálunk. Kicsit szűkösen, de jó kedvvel.

    Tudjátok, nekem a vallásos része nagyon fontos, és szerencsére mindig ott tudtam lenni, amikor csak szerettem volna. A nagyszombati szertartás különösen szép volt!

     

     

    előzmény:
    klari55 (6027)
    2011-04-26  00:00
  15. 2011. Április 26. 00:006027.
    Hoztam pár képet is :
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top