Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fiatal nagymamák ide

Torolt_felhasznalo_191682
Torolt_felhasznalo_191682
Létrehozva: 2005. Április 18. 20:57
Sziasztok!Biztos sokan vagyunk fiatal / ötven alatti / Nagyszülők!
Néha nagyon nehéz megoldani , minél többet segítsünk gyerekeinknek
abban , Ők is tudjanak kimozdulni otthonról,nem beszélve saját magunk
"szabadságát"meg tartva oldjuk ezt meg.Nekem két unokám van,egy 6 éves kislány,egy3 éves kisfiú,és kb.egy héten belűl megszületik a harmadik kisfiú is.Két gyermekünk van 1 fiú,Ő az idősebb és eg lány,Ő
várja a második babáját.Velük együtt is élünk. A fiamék is közel laknak.
Szóval mindíg van nyüzsi.ÍRJATOK.Szerintem mindig van mit megbeszélni,vagy éppen (csúnyán írva)ki beszélni magunkból ,amit gyerekeinknek nem akarunk szóvá tenni,hisz Ők is külön család már
és akit az ember szeret azt még véletlen sem akarja megbántani.
  1. 2010. november 4. 16:006001.
    Olel benneteket Mark,es En!!
    előzmény:
    vorii (5999)
    2010-10-17  23:50
  2. 2010. november 4. 15:066000.

    Bocsánat, h ide jöttem utánad, de nem tudom, láttad-e, h válaszoltam a prividre.

     

    üdv, egy leendő nagyi ;)

    előzmény:
    nagyika58 (5993)
    2010-09-28  20:20
  3. 2010. október 17. 23:505999.

    Szió Lányok!

     

     

    Beadta a kulcsot a képszerkesztőm, csak 1-2 dolgot sikerült NLC-kompatibilissá tennem...

    Sajnos meg kell várnom, míg megérkezik a segítség, hogy tovább tudjak kicsinyíteni, most addig gazdálkodom abból, amim van...

    Hoztam mutatóba valamicskét.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  4. 2010. október 17. 09:495998.

    Szép hétvégét Nagyikák!!

    Újra benéztem hozzátok.  Szoktám ám olvasgatni, csak hát, nem mindig van hangulatom belépni, s írkálni.

    A legkisebbem, márciusban fog születni, s Anna lessz a neve.

    Legalább is, a jelenlegi állás szerint.  

    Nálam minden rendben, valószínű hogy költözöm. Kaptam egy ajánlatot egy jó ismerőstől, s eddig azon vagyok hogy elfogadom. Az egy őnálló lakás lenne, kb. még egyszer akkora mint a mostani. Ott nem kéne bérli díjjat fizetni, csak a rezsit. Igaz, egy picit messzebb van az áruháztól, de azt hiszem, ez még belefér. Bogim, nagyon jól veszi akdályokat az iskolában. Képzeljétek, már ő olvas nekem.  Annyira aranyos, ahogy betünkként elkezdi össze rakni a szavakat.  Bence sinylette inkább az újboli oviba járást, mert életében most maradt egyedül először. Eddig, mindig ott volt neki a teső, s most nincs, csak az ovis társak. Azért, most már kezd bele jönni.

    Szóval, tömören ennyi a velem történtekről.

    Millió puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  5. 2010. október 13. 09:215997.

    Sziasztok! Éva, biztosan feltöltődtél a gyönyörű tájakon, várjuk a képeket.

    Piroska, én is utólag kívánok minden jót szülinapod alkalmából, és mindenkinek, aki esetleg még ünnepelt, amig nem jártam erre. Mostanában eléggé elfoglalt vagyok, a férjem ugyanis a műhelyben barkácsol reggeltől estig, úgyhogy a kertészkedés rám hárul, bár a fűnyírás idejére sikerült kiimádkoznom, mert egyedül nem ment, állandóan belegabalyodtam a kábelbe. Még ásóztam is, mert át kellett ültetnem ezt-azt, meg bokrokat is szeretnék ültetni, igaz, másnap igencsak büszkén járkáltam , nemigen tudtam hajladozni, de ki kell használni ezt a szép időt.

    Kellemes napot kívánok mindenkinek! Ezeket a csokrokat a kertben szedtem, bár látszik, hogy telefonnal csináltam, de azért fogadjátok szeretettel.

     

    előzmény:
    vorii (5996)
    2010-10-13  00:19
  6. 2010. október 13. 00:195996.

    Szió Kislányok!

     

     

    Emlékeztek? Elutaztam egy hétre és immárom haza is értem.

    Olaszország (Toscana és Umbria) valami csudaszép!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Ha átnéztem a képeket, majd hozok mutatóba - de ez nem lesz túl hamar, mert csak az én képeim közelítik a 700-at, és még Sári lányomnak is van- szóval kb 1000 kép

     

    ...és ugye nem mellesleg dógozni is menni kell...

    Addig is pusszantás! É.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  7. 2010. október 11. 16:445995.
    Lanyok,koszonom szepen igy elkesve is!!!!
    előzmény:
    vorii (5994)
    2010-09-29  22:26
  8. 2010. szeptember 29. 22:265994.

    Hűűűű - lemaradtam - bocs!!!

     

    Piroskánk! Isten éltessen sokáig erőben és egészségben!!! 

    előzmény:
    nagyika58 (5993)
    2010-09-28  20:20
  9. 2010. szeptember 28. 20:205993.

    Kedves Piroska nagyi!

     

    Itt is kivánok neked nagyon boldog születésnapot!

     

    Puszi Márti

    előzmény:
    borsi piroska (5969)
    2010-08-19  11:31
  10. 2010. szeptember 21. 16:455992.

    Szia Évi!

     

    ugye mondtam, örülök, de most futok mert cserépkályhát rakattunk és tiszta szutyok minden. 

     

    puszi Márti

    előzmény:
    vorii (5991)
    2010-09-20  23:11
  11. 2010. szeptember 20. 23:115991.

    Szió Lányok!!!

     

    Köszönöm, hogy gondoltatok rám. Hála Istennek, csak rémisztgettek...

    NINCS SEMMI BAJ!!!  Hurrááááááá!!!

     

    A tüdőröntgenen az egykori műtét és sugárkezelés nyomait találták meg, és nem tudták beazonosítani. ( De azért a frászt azt rám hozták)

    előzmény:
    nagyika58 (5990)
    2010-09-18  10:07
  12. 2010. szeptember 18. 10:075990.

    Szia Évi, ez nem jó hir, minden rendben lesz meglátod, szoritunk ezerrel. 

     

    puszi Márti

    előzmény:
    vorii (5989)
    2010-09-18  09:01
  13. 2010. szeptember 18. 09:015989.

    Lányok!

    Elvesztem a munkában...

    De nehogy túl egyszerű legyen az élet...

     

    Valamit találtak a kötelező tüdőszűrőn nálam, már ismételték is a vizsgálatot és hát a doktornő szeretettel  vár hétfőn du. a tüdőgondozóban.

     

    Gondoljatok rám, szorítsatok, vagy imádkozzatok - gondolkozástok szerint - értem!!!

    Puszi! É.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  14. 2010. augusztus 29. 16:425988.

    Na ugyeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Sikerült a munka- nagyon örülök neki, jó munkát kivánok neked!

     

    A másik dolog is össze fog jönni mindkettőtöknek. 

     

    Én most konkrétan hulla fáradt  vagyok, már 3. napja pakolok, takaritok

    és holnap meg megyek dolgozni. 

     

    Mindenkinek puszi!!!

     

    előzmény:
    vorii (5987)
    2010-08-28  23:30
  15. 2010. augusztus 28. 23:305987.

    Szió Kislányok!

     

    Épp  csak kicsit visszaolvastam. 

     

    Gabcsikám, gratulálok a jövendő picihez!!!

     

    Mártikám, gyönyörű a konyhád!!!

    A fiatalok is Minden szépet-jót nekik!!!!!!!!!!!

     

     

     

    Képzeljétek, hétfőtől dolgozom, már ma is munka ügyben voltam el egész nap, késő estig. Jól elfáradtam, de a munka szerencére 6 órás, csak nem lesz vészes.

    Nincs túl közel, így utazhatok eleget, de elég jónak tűnik. Egy "Egészség-bolt"-ban számítógépes talpvizsgálat, talpbetét készítés, táplálékkiegészítőszerek eladása.

     

    Igaz, vannak most is jelentkező pasik, de most inkább erre kell koncentrálnom.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  16. 2010. augusztus 28. 16:495986.

    Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Jól teszed, Évi is irta hogy próbálkozik.

     

    És én elárulom neked hogy a kislányom is igy interneten találta a párját, 

    igaz hogy másfél év alatt nagyon-nagyon sok kisérlet volt, és senki nem tetszett, persze volt hogy ő nem kellett, és én már megkérdeztem hogy vajon megszületett már az az ifju aki a te szivedet elnyeri???

     

    Egyébként sajnos minden hibája ellenére ő is nagyon szerette a férjét, és mindenkiben őt kereste. 

     

    És lássunk csodát, őt találta meg ez a fiu, egyébként Dunaujvárosi, de már

    5 éve kint él Bécsben, nagyon sok rokona él kint és ezért is neki könnyebb volt kimenni. 

     

    Százezerrel drukkolok - neked és Évinek is. Nem kell hogy egyedül éljetek, azért mert nem sikerült a házasságotok. 

     

    Kell hogy valaki legyen akihez szóltok, vagy örömöt - akár bánatot megosztani valakivel. És igen a gyerekek élik a saját életüket. Biztos hogy

    nem zavarod őket - de jobb lenne ha lenne párod. 

     

    Puszi Márti

    előzmény:
    gabcsimami (5985)
    2010-08-28  15:30
  17. 2010. augusztus 28. 15:305985.

    Drága Mártikám!

    A picur, a negyedik unoka lessz!!!  Azt ugyi, még nem tudni, hogy ki lessz ő, fiú-e, vagy leány. De mindegy is.  Egyetlen egy dolog a fontos, EGÉSZSÉGES LEGYEN!!!!!!!!!!!

    HÁT? hallod Márti!! mekkorák ezek a lányok!! Nagyon szép lett a konyhátok. Főjjőn benne, nagyon sok fínom étek.

    Nagyon örülök neki, hogy lánykád kiheverte a régi dolgokat.

    Úgy is kell, hiszen ő még nagyon fiatal. Szép csöndben megírom, neked,( s persze mivel itt írom, így mindenkinek,) Regisztráltam egy társ kereső oldalra. Nem jó egyedül.    A fiatalok a maguk életét élik, s nem nagyon akarom őket zavargatni, s így, csak hetente találkozok velük. a tesómékat sem zargathatom állandóan, hiszen ők, azért egy külön család, hiába mondják, hogy bármikor mehetek, érzem is, hogy szívesen fogadnak, de én érzem magam kellemetlenül.  No, mindegy, látod, csak panaszkodom, pedig nem akartam.

    Szóval, voltam már egy randin, de jajjjj, nagyon gyorsan leléptem. Borzasztó volt. Semmi nem történt, igaz nem adtam rá lehetőséget, de a pasi, egy annyira igénytelen valaki volt, hogy az már szinte fájt.

    Első randira, olyan koszos ingbe jött, hogy alig bírtam ki, röhögés nélkül. Persze, magamba meg majd meg purcaantam a méregtől.

    Nem tudom, hogy mi lessz a vége, meg aztán az is igaz, hogy lehet, hogy korán kezdtem még bele, de mindenkit a páromhoz hasonlítgatok.  No, ennyi, ha lesz valami változás, majd újra próbálkozom. Puszi mindenkinek

    előzmény:
    nagyika58 (5984)
    2010-08-28  12:55
  18. 2010. augusztus 28. 12:555984.
    Itt pedig a kislányom és a párja. !!
    előzmény:
    gabcsimami (5981)
    2010-08-28  12:00
  19. 2010. augusztus 28. 12:515983.
    Pár kép még a két zsiványról.
    előzmény:
    gabcsimami (5981)
    2010-08-28  12:00
  20. 2010. augusztus 28. 12:435982.

    Szia GABI!

     

    Nagyon nagy gratula a babához, akkor már hányszoros nagyika is leszel????

     

    Megmondom neked őszintén sokszor nekem sincs semmi kedvem dolgozni

    kb. két hete váltásom volt vasárnap délután és szinte """"ölni""""

    tudtam volna hogy már  megint takarithatok.

     

    NA DE ---- ma esik az eső  - de mi már tegnap lent aludtunk mert elment

    az utolsó vendég és ma pakolok, takaritok, 

     

    apuka pedig most próbálja ki az uj konyhát mert mi még ugye nem főztünk benne nem tudom hogy láttátok-e , teszek fel róla képeket. 

     

    Sárám már jár oviba - semmi gond nincs vele, két hét mulva pedig Virágocska is megy bölcsibe, anyukájuk meg egy kicsit pihenhet remélhetőleg mert csak januárba megy vissza dolgozni.

     

    Kicsi lányom nagyon boldog Bécsbe költözött és már párszor volt munka is. 

    Ma meg esküvőre mennek, a barátjának az unokatestvére nősül.

     

    Ja a magyar egészségügyről csak annyit, ha emlékeztek irtam hogy a férjemet előjegyezték juniusban  a Zalaegerszegi kórházba szivkatéterezésre, mivel semmit nem kaptunk hogy mikor kell menni

    felhivtam őket és kiderült hogy egyáltalán nem szerepel a listán.

     

    na - ugye no komment,. jövő héten próbáljuk kideriteni hogy mi is történt valójában.

     

    Mindenkinek és neked is Gabikám jó pihenést.

     

    puszi Márti  

    előzmény:
    gabcsimami (5981)
    2010-08-28  12:00
  21. 2010. augusztus 28. 12:005981.

    Szép napot Nagyikák!!

    Újra itt vagyok. Változás semmi, még mindig albiban, egyedül.

    Úgy látszik öregszem, mert mostanában, annyira dögnek érzem magam. Sokszor amikor haza érek a munkából, ez vátozó, 11-14 óra között, leteszem a fenekem, s nincs semmihez kedvem.

    Itt ülök a gép elött, s még arra sincs erőm, hogy bejelentkezzem hozzátok. Tudom, nagyon disznó vagyok ez miatt.  DE, mivel jót nem nagyon tudok írni, rosszat meg minek. Peregnek a napok, nagyon gyorsan.

    Azért pár sort még is írok nektek. Bogim, első osztályos lessz. Nagy az izgalom. Kéttannyelvű iskolába fog menni, már első naptól tanulnak angolt, s magyart egyaránt. Kíváncsi leszek rá.

    A másik két csemete, még maradnak az oviban.

    Jajjj!! A legfontosabb!!!!!!!!! Úgy néz ki, márciusban, újra eljön a gólya hozzánk.  A lányom, újból várandós, a harmadik gyermekkel.  Szóval, szaporodik a család.

    Nagyon szép, nyugalmas hétvégét kívánok mindenkinek, sziasztok, puszi

    előzmény:
    vorii (5980)
    2010-08-23  23:25
  22. 2010. augusztus 23. 23:255980.
    Gyöngyikém, köszönöm!
    előzmény:
    pégyöngyi (5979)
    2010-08-23  19:54
  23. 2010. augusztus 23. 19:545979.
    Éva, a lehető legjobbakat kívánom!
    előzmény:
    vorii (5978)
    2010-08-23  10:25
  24. 2010. augusztus 23. 10:255978.

    Szió Lányok!!!

     

    Mártikám, Zsuzsám, köszönöm a köszöntéseket!!! Nagyon jól esik!

     

    Gyöngyikém, remélem, hogy a fogorvosod mielőbb rendet tesz ... és akkor nem csak a kertben fordulhatsz elő

     

    Mindenkinek kellemes hete és szép nyárvégét kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  25. 2010. augusztus 23. 08:065977.

    Nagyikák, a mai és holnapi napom még lóti-futi, készítem a férjemet a tíznapos útra. Utána jövök, szusszanok itt köztetek .

     

     

    Addig puszi mindenkinek: Zsuzsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top