Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 januári babák!!!!

re
re
Létrehozva: 2005. Április 18. 12:10
Azt hiszem, terhes vagyok... :-). A kalkulátor szerint jan. 1-én jön a baba. Mivel nem volt még ilyen topic, remélem, nem baj, ha indítottam egyet.
  1. 2010. november 16. 15:0839751.

    Szamóca: engedd meg, hogy szívből gratuláljakTerveztétek a harmadik babót? Mi egyáltalán nem, de most már nem bánom, hanem azért még kicsit félek a rám váró feladatoktól...

     

    Tegnap voltunk 4D-s uh-n, és képzeljétek, nálunk is kislány lesz a harmadik babó, akit Grétának fogunk hívni.

     

    Örülök, hogy nálatok is minden rendben, én most a 28. hétben vagyok, egészen pontosan holnap töltöm a 28. hetet.

     

    Dolgozni egészen december közepéig (leállásig) dolgozom, utána édes lesz a pihenés.

     

    Szülésnél természetesen császárra készülünk, ez már jó előre el lett tervezve, mivel harmadik már egyértelmű, hogy csak császár lehet az előző kettő után.

    Mellette meg úgy döntöttem (tünk), hogy kérem a leköttetést, biztos ami biztos alapon, hiszen egyrészt ez a babó sem volt betervezve (nagyon nem), másrészt ha mégis teherbe esnék, akkor már 4. császár nagyon-nagyon kockázatos lenne az egészségem szempontjából.

     

    Képet nem nagyon tudok felrakni, mivel a kicsi lányunk nem mutatta az arcát, csak a kezét, meg a lábát, de a lényeg, hogy minden rendben van vele, mindene megvan, és a szonográfus szerint szép nagy baba. Most olyan 1.200 grammnak saccolták.

     

    A szülésznővel beszéltem, szerinte elképzelhető, hogy már a 38. héten kiveszik Grétit, mivel Domi 3,23-mal, Mira viszont 3,59-cel született, és ha megvárnák a 40. hetet a kislánnyal, ki tudja mekkora lenne

     

    Domcsi és Mira nagyon szeretik egymást, most hogy jön a kistesó, már egyre jobban várják. Domi kislányra tippelt, Mira kisfiúra, úgyhogy Dominak lett igaza

     

    Bea akkor nálatok is igazi nőuralom lesz a három kiscsajszival, tényleg választottatok már nevet? Ha fiú lett volna, akkor Benettnek hívtuk volna, de most már tuti, hogy kislány, így Gréta lesz a babánk

     

    Na lépek, mert nemsokára megyek haza a melóból.

     

    Puszi mindenkinek, majd igyekszem többet benézni, habár ahogy elnézem, nem nagyon pörög a fórum.

     

    Puszika

     

    Rita és Gréti 27+6

    előzmény:
    szami999 (39749)
    2010-11-15  10:57
  2. 2010. november 16. 12:1139750.

    Bea, szívből gratulálok!!!!

    Képzeld, a barátnőm szinte ugyanígy volt, mint Te.. többször ijesztgette vérzés, de minden uh és vizsgálati eredmény szerint rendben fejlődik a baba, még talán korban is nagyjából ott tart, ahol Te!

     

    Igen, Jázmin továbbra is lómániás és gyönyörű lovakat rajzol :-)

     

    Várom az utolsó írásbelim eredményét, mert ha az megvan, akkor jöhet a záró szóbeli, végre :-)

     

    Sajnálom, h ennyire nem jön már ide senki... de még reménykedünk ;-)

    előzmény:
    re (1)
    2005-04-18  12:10
  3. 2010. november 15. 10:5739749.

    Sziasztok Kedves Januári babások!!!!!

    Jó régen írtam ide, de látom, nem én vagyok az egyetlen...
    Azért mentségemre szóljon, hogy olvastalak benneteket :)

    Egy jó kis hírt szeretnék veletek megosztani, nálunk is úton van a 3. baba, aki, minden jel szerint ismét kislány apa legnagyobb örömére :)
    Már nagyon rég meg akartam írni, de nem mertem, mert a kombinált tesztem eredménye hagyott néhány kérdést maga után, aztán a 14. héten volt egy nagyon csúnya vérzésem, akkor azt hittem, vége a terhességnek, de szerencsére minden rendben volt, csak a méhlepény belelógott a belső méhszájba és volt egy vérömlenyem, azóta egy jó ideig kímélő üzemmódban működtem, most már gyerekcipelésen kívül (azt is csinálom azért néha) minden működik a régiben, múlt héten voltam 18 hetes genetikai UH-on, ott is mindent rendben találtak, így már kicsit megnyugodtam, azt azért még megvártam, mielőtt ide megírtam volna a jó hírt :)
    El sem hiszem, hogy pénteken leszek félidős :)
    A lányok nagyon várják, különösen Csengus :).
    Jázminnal itthon vagyok, ő most lesz 2 éves 20-án, Csengusom természetesen ovis, nagyon szeret járni, bár ez az év kicsit zötyögősen indult, olyan jól érezte magát nyáron itthon Jázminnal majd 2 hónapig, hogy nehezen indult be az új ovis év, azóta is vannak rossz pillanatai reggel, de a napja jól és tartalmasan telik, és alig tudom elhozni délután. Persze lesi a hétvégéket és, hogy mikor nem kell még oviba menni :)

     

    Ritus! Te most hol tartasz? Vége felé, ugye? Ja, most olvastam megint vissza, október 22-én voltál 25 hetes :)
    Ezek szerint nem tudjátok még a nemét?

    Nekünk babakocsit, kiságyat és sterilizálót kell majd vennünk, mert ezeket már eladtam, mert nem fértünk el tőlük, más minden van régről :), de ezekkel még várunk picit jövő év elejéig :)

     

    Mira és Domi nagyon édesek!!!! Jó tesók? Mira nagyon hasonlít Rád!!!

     

    Sün, örülök, hogy jól alakul a párodnak a munka, ugye jól emlékszem, hogy elég nehezen talált? Nagyon édes Gabesz és Zsuzska!!!

     

    Blueme, Jázminod lovagol még, vagyis tart még a lómánia?

     

    Bocsánat, hogy nem reagáltam mindenkire, közben Jázminoznom türelmetlen, úgyhogy most elbúcsúzok, de még igyekszem benézni!!!

    Sok puszi!
    Bea 19+3

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  4. 2010. november 10. 22:0039748.
    lemaradt....
    előzmény:
    domiranyu (39747)
    2010-11-10  21:58
  5. 2010. november 10. 21:5839747.
    Egy új kép:)
    előzmény:
    blueme (39746)
    2010-11-01  13:17
  6. 2010. november 1. 13:1739746.

    Sziasztok!

     

    Rita, nagyon ügyes vagy, h így elintéztél mindent, de ugye van már rutin ;-)

     

    Klári, Te leszel akkor az új "példaképem" mert én is tervezem régóta a vezetést, de mindig halogatom.. most ugye,h itt van velünk már Laci, elméletileg bármikor gyakorolhatnék, de mindig van kifogás. Azért, ha vége lesz a sulimnak, tényleg neki kéne állni.

     

    Nálunk nincsenek nagy változások...melót még mindig keressük Lacinak :-((

     

    Jázmin nagyon szereti az ovit, nem is volt semmi probléma, nagy megnyugvás. 

     

    Én lassan a sulim végére érek, most 9-én lesz vizsgám, ha az megvan, akkor abból még egy szóbeli és vége!!!! Nagyon várom már, bár már az is jó, hogy nem kell szombatonként suliba járni. 

     

    Hoztam pár friss képet Jázminról, múlt hétvégén készültek. 

     

    Üdv. Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. október 27. 10:1439745.
    megpróbálok képet is felrakni, remélem, sikerül:)
    előzmény:
    domiranyu (39744)
    2010-10-27  10:12
  8. 2010. október 27. 10:1239744.

    Sziasztok!

     

    Külön neked szia Süni, hogy hiányoltál:)

     

    Nos hát akkor rólam-rólunk.

     

    Tegnap megkaptam a cukoreredményemet, hála Istennek, jó lett, holnap nyugodtan megyek vele a védőnőhöz.

    Kicsit paráztam, mert Miránál magas volt, és diétáznom kellett kicsit.

    Sajnos nem vagyok az a méricskélős fajta, és hát nem tagadom, hogy mindenből mindent:)

    Ennek megfelelően tegnap ráálltam a mérlegre, és bizony már 85-öt mutatott, pedig nem is eszem sokat, inkább zöldség, gyümölcs és kis adagok több tételben. De úgy látszik, azt a 8-9 kg-ot most is elérem, ami szerintem normális is. Majd holnap a védőnő lemér, és az lesz a hivatalos mért adat.

     

    3d-s uh-ra november 15-én este megyünk, majd jelentkezem az eredménnyel. Nem ilyen korán terveztük, mivel azon a héten lesz valszeg a kórházi uh is, és utána már csak 36 hetesen, de meggyőztek, hogy a 28. héten még nagyon jól látni a babócát.

     

    Kisbabának szinte mindent megvettünk már, nagyrészt használtan, de szinte teljesen új állapotúakat. Meg így harmadik gyereknél már nem szívesen pazarolja az ember a pénzét...

    Most épp a teszveszről vettem textil-pelusokat, mert azokat bizony feléltem, és hát kell egypár új darab. 

    Ezen kívül már tényleg csak a pelust kell megvenni, azt viszont minden hónapban a szülésig tervezek venni, 100-as csomagban, nekünk nagyon jól bevált egy 100 db-os tétel 3500 Ft-ért. De lehet, hogy még olcsóbb a legkisebb méret, de arra már nem emlékszem, elég régen volt:)

     

    Babakocsit is sikerült venni, azt is használtan, ráadásul potom árért, egy használtcikkesnél, már ki is mostuk anyósommal, szerencsére darabjaira szét lehetett szedni. Most néztem utána a neten, nagyon jó vásárt csináltam, mert ezt a márkát nem ismertem (Teutonia), de elég húzós áron vannak. Hasonló az enyémhez újonnal 190 ezer Ft.

    Kár, hogy nem Domcsinál fogtam ki ezt a kocsit, de hát késő már ezen keseregni, a lényeg, hogy ennek a babócának az első három hónapra most már szinte mindene megvan.

     

    Jövő hónap végétől meg elkezdhetem kimosni, kivasalni a pici kis babaruhákat, istenem, de rég csináltam ilyet

     

    Gyomorégést elég sokszor érzek, jövő hétre beterveztem egy terhesgondozást, majd megkérdem, hogy mit lehetne tenni ellene. 

    Viszont napok óta fáj a szeméremcsontom, ha felállok az ülő munkából, meg a forgóm vagy farcsontom, vagy nem is tudom mi az, de hátul:(

    Hiába, most már azért a harmadik harmad következik, és bizony a nyavalyák megsokasodnak....

     

    Barátnőm jövő hétre van kiírva, két hete beparáztatták, hogy nem nő a babája, be kellett feküdnie, egy hetet bent volt, mondanom sem kell, uh-n és flow-metrián kívül semmi nem történt, saját felelősségére hazajött, mert az orvos azt mondta neki, hogy valószínű elszámolták az idejét, és bármikor szülhet....

    Kicsit érdekesnek találom, mert addig benntartották volna, amíg nem szül meg.

    Ráadásul meglett volna az elvi esélye annak is, hogy elindítják neki a szülést, holott még le sem járt az ideje.

    Most azt mondták neki, hogy ha jövő hét végéig nem szül meg, akkor naponta kell járnia nst-re a kórházba. Érdekes egy hozzáállás....

     

    Domcsi és Mira óvodás, mindkettő nagyon szeret oviba járni, Mira igazi kis hercegnő lett, basáskodik a Domi felett rendesen:)))

    Épp tegnap este mondtam Zsoltinak, hogy ez a lány egy-két hét alatt hatalmasat nőtt, ne értsetek félre, de mintha kétszer akkora lenne a feje, ujjai minden:)

     

    Puszi mindenkinek!

     

    Rita és Benett-Gréti

    25+0

    előzmény:
    Sün (39743)
    2010-10-22  11:02
  9. 2010. október 22. 11:0239743.

    Húú Csajok, mi ez az irgalmatlan nagy pangás???

     

    Igaz, mit dumálok, én is csak leskelődni szoktam, írni már kevésbe

     

    Rita!

    Hogy vagytok? Az én Gabeszom a 32. hétig dugdosta a micsodáját, csak akkor derült ki, hogy kisfiú, mert az ultrahangon már nem bírt elevickélni a pici helyén.

    Horváthevi! Nahát! Hogy rohan az idő! Szoktam már kukucskálni az iwiw-en a törpikéket, nagyon édesek!

     

    Lányok, legalább képeket tegyetek fel, hagy lássuk, hogy vannak a naaaaaaaaagy madjnem ötéveseink Na meg persze a nagytesók, kistesók.

     

    Velünk nagyjából minden rendben. Apa kezd belerázódni az új melóba, még szereti is, úgyhogy megnyugodtam. Kicsit szokni kell, hogy későn jár haza (igaz, mi a későn manapság....), de én meg kezdek belejönni a vezetésbe. Tíz év után nyár elején kezdtem újra vezetni az apukámtól örökölt kis Suzukit. Nahát profi még nem vagyok, de azért oviba, boltba stb. elgurulászok vele.

    Gabesznak most kimaradt két hét az oviból, mert fülfájós volt, de most már végre újra jár, így megint kettesben vagyunk itthon Zsuzskával. Ő már kész kis lepcses szájú hölgyike és már a wc-re is felkéredszkedik néha, sőt, bele is pisil olykor-olykor. ez nekem újdonság, mert Gabinak kétévesen még eszébe sem jutott ilyesmi....

     

    Hát úgy kb. ennyi lenne mostanra, remélem, előkerültök egy páran és adtok helyzetjelentést! :)

     

    Puszi!

    Klári

    előzmény:
    re (1)
    2005-04-18  12:10
  10. 2010. október 2. 13:3039742.

    Rita nagyon nagyon szépen köszönöm erre gondoltam!

    Gyorsan el is mentettem a linket!

     

    Vigyázz magatokra kívánom,hogy minél tovább egyben maradjatok!

     

    Mindenkinek kellemes hétvégét!

     

    Puszi

    Évi

    előzmény:
    domiranyu (39741)
    2010-09-30  16:26
  11. 2010. szeptember 30. 16:2639741.

    Köszi Évi a kérdésedet, jól vagyok, babuci egyelőre rejtőzködik (már ami a nemét illeti), habár végül is teljesen mindegy, mert már mindkét nemből van tapasztalatom.:)

     

    Szeretném az idei évet végigdolgozni, remélem, babuci is hagyni fogja, de nem igazán vagyok itthonülős típus, épp elég lesz januártól itthon üldögélni... Február 12 a céldátum, de ha nem indul el időben, akkor 9-én kiveszik.

     

     

    előzmény:
    Horváthevi (39738)
    2010-09-30  14:43
  12. 2010. szeptember 30. 16:2439740.
    ja a linket Horváthévinek küldtem, írtam is még valami két mondatot, de azt valamiért szelektálta az nlc
    előzmény:
    domiranyu (39739)
    2010-09-30  16:22
  13. 2010. szeptember 30. 16:2239739.

    anyanyúl: ezt a züllött családot! (te cigizel, Ákos meg borozik)

    Na jó, ez csak vicc, nehogy megsértődj!

     

     

    http://www.oszk.hu/szuletesnap/

     

    előzmény:
    anyanyul (39737)
    2010-09-18  08:30
  14. 2010. szeptember 30. 14:4339738.

    Sziasztok!

     

    Rég jártam erre,velünk minden rendben.Törpék nőnek,hétfőn már 4 hónaposak lesznek!

    Domi új óvodában kezdett imádja nagyon!

     

    Egy kérésem lenne....

    Régebben valaki írta,és egy linket is berakott,hogy ajándékba csináltatott egy újságot vagy valami olyasmit,hogy mi történt a születés napján.

    Ha jól emlékszem lehetett választani,hogy hány oldalas újság legyen miylen kötésben.A hugom most lesz 30 éves és ezzel szeretném meglepni,de hiába probálkozok a googleval nem találok linket!

     

    Ha valaki emlékszik,hogy milyen oldalon,vagy hol lehet ilyet készítetettni várom az ötleteket.1,5 hónapom van rá.

     

    Most csak ennyire volt időm,mert lassan mennem kell Dominikáért!

     

    Puszi

    Évi

     

    Ritus,hogy vagy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     
  15. 2010. szeptember 18. 08:3039737.

    sziasztok!!!

     

    Fúúú hogy megy az idő...szégyen gyalázat,hogy milyen rég néztem be ide :S

     

    Blueme, néztem iwiw a korzikás képeket...jajjjj gyönyörű lehetett!! Gondolom fura volt a 12 nap Jázmin nélkül, nekem is az volt amerikában, de ádi nagyon okosan és jól viselte!

     

    Az ovi nálunk simán indult most nyári szünet után.  Már várta is a kis pajtásokkal a talákozást!

    Van egy kis 3 éves mini fiucska, Imike aki nem beszél még de kedvence a nagyoknak, mindenki őt pesztrálja :)

    Hihetetlen hogy 2 év aztán suli!!!! :O

     

    Meló terén nekem változatlan, "cigizek" továbbra is, ákos meg "borozik" :)de ő továbbra is pályázgat erre- arra, most van valami kilátásban majd kiderül ...

     

    Kitartást a kismamiknak...öszinte részvét apud halála miatt, különösen nehéz lehet kismamaként  átvészelni egy ilyen helyzetet :(

     

    Köszi a névnapi köszöntést is utólag!!!

     

    Jó hétvégét...kár ,hogy ilyen esős........

     

    előzmény:
    re (1)
    2005-04-18  12:10
  16. 2010. szeptember 8. 14:1739736.
    Anyanyúl, boldog névnapot!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. szeptember 5. 12:5139735.

    Sziasztok!

    Szilvi, tök jó, hogy ilyen rendesek az oviban! Nagyon nem mindegy!

    Nekünk holnaptól kezdődik csak az ovi, mert természetesen elhúzódott a felújítás...pedig Gabesz már nagyon várja! Délelőtt jeleket vasalgattam a ruhákba, jó kis program, de még mindíg jobb, mint hímezgetni v. rajzolgatni.

    Barab, erőt, kitartást! Bele fogsz jönni. Hú, én egyelőre el sem tudom képzelni, hogy lesz ez a munka nekem hat év után....Pláne, hogy új helyet kell keresnem, mert időközben elköltöztünk 120 km-re a régitől.

    Zsuzska most lett kétéves, természetesen katicás tortát kapott, mert az a kedvence. Na meg a csigabiga (tisztára, mint Arwen Zazija! )

    Évi, én is szoktam kukucskálni a csöppségeket az iwiw-en, tündériek!!!

    Rita, hogy van a pocilakó?

     

    előzmény:
    blueme (39734)
    2010-09-02  13:15
  18. 2010. szeptember 2. 13:1539734.

    Sziasztok!

     

    Végül csak ma voltunk ovit nézni, tegnap a cudar időben nem is lett volna szerencsés...

    Nagyon tetsztett Jázminnak, húú, mennyire más mostmár, mint annak idején a bölcsi kezdésnél.. aztán biztos, h sokat számít az előélet, úh minden mellett szólnak érvek, ellenérvek. 

     

    Kedvesek voltak, még ebédelni is behívták Jázmint, ez tényleg csak szívességen múlik, úh az első benyomásaink nagyon pozitívak, jó kezdet :-)

    Majd élesben két hét múlva lehet kezdeni, addig szép lassan kiszokhatunk a régi helyről.

     

     Üdv. Szilvi

     

    előzmény:
    barab (39733)
    2010-09-01  00:23
  19. 2010. szeptember 1. 00:2339733.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm Szilvi, nagyon kedves vagy.

    Hogy tetszett Jázminnak az óvoda?

     

    Sün, jó hogy végül talált munkát a férjed!

     

    Évi! Ez igen, szép nagyok már az ikrek is, jók a képek, mindig megnézem az iwiwen :)

     

    Én is visszamentem dolgozni, igaz csak félállásban, remélem sikerül összeegyeztetni az itthoni, és a benti létet.

    Holnaptól Milánnak újra ovi, Hanna (novemberben lesz 2 éves) anyukámmal marad itthon. 

     

    Flajar, sikerült dönteni munka ügyben?

     

    Mennem kell...megint éjfél..

    Jó éjt mindenkeinek.

    előzmény:
    blueme (39732)
    2010-08-31  07:31
  20. 2010. augusztus 31. 07:3139732.

    Jó reggelt!

     

    Barab, Tomihusi, nagyon boldog névnapot Nektek! S természetesen, ha más is van, aki ünnepel, csak az én memóriám cserben hagyott volna ...

     

    Süni, a legújabb, h csoportvezető állásról kiderült, hogy menj el tanfolyamra, aztán keress magad alá embereket és ha elegen lesznek, máris lehetsz a csoportvezetőjük.... no comment :-(

     

    Voltunk végre ovi nézőben, nagyon szimpatikus volt a gondozónéni :-)))

    Holnap már Jázminnal megyünk be megnézni, remélem neki is hasonló tapasztalatai lesznek és akkor nem fog gondot okozni a váltás. 

    Nagyon szép a szobájuk, most újították fel, mikor bent voltam, még pakolásztak vissza. Na azért nem akarom elkiabálni, de tényleg az első benyomás nagyon pozitív volt. 

     

    Üdv. Szilvi

    előzmény:
    Sün (39731)
    2010-08-26  12:59
  21. 2010. augusztus 26. 12:5939731.

    Hát igen. Tudod, hányszor kapta vissza azt, hogy óóóó Magának biztosan nagyobb ambíciói vannak, úgyis itthagyná a céget, amint jobbat talál.....

    De a legjobb elutasító levélben a következő áll: habár Ön mindenben megfelel az elvárásoknak, ezúttal a választás másra esett.....

    Kitartás Nektek is, kívánom a legjobbakat.

    Nagyon fura, hogy egyedül vagyok itthon a lurkókkal.

    Érdekes lehetett Korzika, kicsit irigykedem

    előzmény:
    blueme (39730)
    2010-08-25  09:57
  22. 2010. augusztus 25. 09:5739730.

    Sziasztok!

     

    Süni, gratulálok, átérzem a szitut, Lacim csinálja ugyanezt.. a legjobb, mikor simán bevállalna alacsonyabb állást, hivatkozva, hogy a számlákat ki kell fizetni, akár végzettség szerinti, akár alacsonyabb státuszú állásból és nem engedik...meg amikor közli xy, h jobb nála, úh fel sem veszi, veszélyes lehet..áááá, nagyon gáz. 

    Arról nem beszélve, h a legtöbb interjú miatt csomót kell utazni, tényleg több tízezres, akár százezres költsége is lehet, mire munkát talál vki. 

    Na de azért bizakodunk :-))

     

    Korzika nagyon jó volt, igaz kellett pár nap, hogy hozzászokjunk a körülményekhez, de megérte. Ez egy edzőtábor volt, teremben aludtunk földön, kb. 15-en, ennyi emberre volt egy wc és zuhanyzó, szóval én hiába nem karatéztam, alkalmazkodásból nekem is jó kis edzőtábor volt :-)

    A táj csodás, rengeteget fürödtünk, s voltak ott nagyon tetsző szokások!

    Jázminnal a különlétet minden várakozáson felül jól viseltük :-)

    Képet sajna most nem tudok feltenni, mert melóhelyről írok, de majd hozok néhányat ízelítőül !

     

    Szilvi

    előzmény:
    Sün (39729)
    2010-08-21  13:04
  23. 2010. augusztus 21. 13:0439729.

    Én itt vagyok, bejelentkezem

     

    Nagy megkönnyebbülés, hogy Apa végre állást kapott. Kilenc hónap,többszáz elküldött pályázat és min. ötven interjú után végre sikerült....Kész vicc, hogy ennyi időbe telik egy harmincas, diplomás, két nyelvet felsőfokon beszélő, tizenéves tapasztalattal bíró embernek állást találni....Na mindegy, most már inkább elfelejtem ezt az időszakot.

    Gyerekecskék cseperednek. Gabesz nagyon várja már az ovit, habár talán én mégjobban. Egyre nehezebben bírok vele. Zsuzskám meg már lassan kétéves lesz! Hihetetlen, hogy rohan az idő...............

    Csajok, írjatok Ti is!

    előzmény:
    Horváthevi (39728)
    2010-08-19  21:51
  24. 2010. augusztus 19. 21:5139728.

    Sziasztok!

     

    Csend van megint  .......

     

    Szilvi majd pár szóban írsz élménybeszámolót hadd sárguljunk ....

     

    Többiek?

     

     

    Évi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  25. 2010. augusztus 13. 15:4639727.

    Köszönjük Rita!

     

     

    Hogy vagy,hogy bírod ezt a meleget?

     

    Panka ha olvasod sikerül új időpontot találjál a talihoz?

     

    Évi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top