Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 januári babák!!!!

re
re
Létrehozva: 2005. Április 18. 12:10
Azt hiszem, terhes vagyok... :-). A kalkulátor szerint jan. 1-én jön a baba. Mivel nem volt még ilyen topic, remélem, nem baj, ha indítottam egyet.
  1. 2010. február 8. 11:0339576.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, szépen a kedves szavakat!

     

    Egyenlőre nem aggódom, még a jövőhéten dolgozom aztán felmentenek munkavégzés alól! Április 16.-ig van munkaviszonyom.

    8 év után valamennyi munkanélküli is jár és bízom benne, hogy találok valamit mindegy mit, csak meg tudjunk belőle élni!

    Szerencsére a kocsitörlesztő is lejár augusztusba....

     

    2 hete apám szólt, hogy elmehetnék takarítani, oda ahol ő olyan építésvezető féle... elmentünk a barátommal, és úgy néz ki tetszett a tulajnak a munkánk mert 2 hetente mehetünk! Ez is egy kis plussz, igaz nem hivatalos, de a semmitől sokkal jobb! 15eFt-ot kaptunk ketten, ebből 2-t beletankoltunk a kocsiba a többit szétdobtuk, szóval durván 6 óra munkáért kaptam 6,5eFt-ot.

    Szóval elvileg amikor az apjánál lesz Martina akkor tudok/tudunk menn.

     

    Remélem az ősszel már biztos munkahelyem lesz, és ez ÍGY VAN!!!

     

    Martinának levágattuk a fenékig érő haját, már nagyon el volt vékonyodva a vége, most a háta közepéig ér sötétebbnek tűnik és egyenes oda lett a göndörségünk! :( Ő kopaszra akarta! Unta már a reggeli fésülködéseket! :D

     

    Gitta&Martina! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2010. február 7. 17:2539575.

    Sziasztok!

     

    Gitta számát tudja valaki? El tudnátok nekem küldeni priviben, Előre is köszi

     

    Évi

    gratula az ikrekhez, nagyon vigyázz magatokra! Szigorúan betartani a betartani vlókat, enhogy baj legyen......

     

    Többiek,

    hová tűntetek?

     

    Én mostanában csak havat lapátolok, már tele vele a hócipőm. Hókotró felénk csak fogalom, volt, hogy 2 napig ki sem tudtunk mozdulni, mert én hiába takarítom a havat, ha az alattunk levők nem teszik.....

     

    Csajok jól vannak, szerencsére nem vagyunk betegesek, köhgés orrfolyás hol van, hol nincs, de télen ez nem zavar. Sokat vannak, vagyunk kint, elkerülhetetlen, hogy a cipő beázik, vagy túl sok havat, jeget esznek

     

    Képeket itt találtok.

    pussz mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. február 7. 16:1739574.

    Sziasztok!

     

    Elveszett bárány jelentkezem!

     

    Végre van gépünk és netünk itthon is végre többet tudok jönni.

     

    Szeretném mindenkinek megköszönni a névnapi,karácsonyi jókivánságokat sajnos azóta nem voltam erre.

     

    Ezúton szeretnék minden 4 évesnek nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánni,további sok örömet,boldogságot!

     

    Rólunk annyit,hogy ma betöltöttem a 20.hetet eddig minden ugy ahogy rendben sajnos már veszélyeztetetten itthon,de nagyon baj nincs sok-sok pihenés.Apa legnagyobb örömére 1 kisfiú és 1 kislányunk lesz Ákos és Panni,igaz Én is "vegyes párost" szerettem volna.

    Domi édes okos nagylány nagyon várja a tesókat igaz csak lányokat akart,de mára már belenyugodott,hogy az egyik fiú.A Panni nevét is Ő választotta ki.Közölte,hogy ez lesz és kész.Apának nem nagyon tetszik,de hát a gyerek "erősebb" volt.

     

    Most csak ennyit majd jelentkezem még,csak ezer dolgom van még a géppel.

     

    Mindenkinek kellemes hétvégét.

     

    Évi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 5. 18:3239573.

    hol vannak a képek ?:)

     

    előzmény:
    luczazs (39572)
    2010-02-02  15:11
  5. 2010. február 2. 15:1139572.

    Glinos: nagyon édesek a gyerkőcök a közös képeken. Mennyi idős is most a kicsi (bocs, de képtelen vagyok visszakeresni?)

     

    Hajcika: nagyon aranyosak a lányok! Nálunk is nagy probléma a hiszti. Lili viszont csak itthon nagyszájú, az oviban szerintem teszi a dolgát, és elég csöndes.

     

    Csillana: borzasztó nehéz munkát találni, sajnálom, hogy a férjed munkanélküli lett. Van már fejlemény?

    A férjem mindig ezzel szerel le, amikor kiakadok, hogy sosincs itthon, hogy örüljek, hogy egyáltalán van munkája. Örülök, csak nagyon hiányzik a gyerekeknek és persze nekem is.

     

    Zsu

     

     

    előzmény:
    luczazs (39571)
    2010-02-02  15:06
  6. 2010. február 2. 15:0639571.

    Sziasztok Lányok!

     

    Én is azzal kezdhetem, hogy talán még emlékeztek rám... olyan régen nem írtam.

     

    Én is boldog szülinapot kívánok minden 4 évesnek!

     

    Kicsit magunkról:

    Lili is betöltötte a 4-et, nagyon okos, ügyes kiscsaj, de mióta Hanna már tud közlekedni sajnos nagyon féltékeny rá! Jár oviba, hellyel-közzel, sajna sokszor megbetegszünk. Karácsony előtt Lili tüdőgyulladást kapott, valószínűleg elnézte a doki a dolgot, mert egyik nap délután még meghallgatta, másnap reggel pedig már pozitív lett a röntgen. Én ugyanakkor lettem influenzás ( állítólag H1N1, de persze a doki kenetet nem vett, mindenesetre arra kezeltek), úgyhogy nagyon megszenvedtük a dolgot. 3 napig nem lehetett Lili lázát 39 alá nyomni, csak pár perc erejéig.

     

    Hanna lassan 10 hónapos lesz, nyugodt gyerkőc, szépen eszeget, bár mostanában leginkább már csak a falatkákat akarja megenni, amit ő felcsipeget a kis kezével.

     

    Ebben a nagy hóban nagyon megkínlódom a babakocsival, hihetetlen, hogy itt Egerben a lakótelepünkön mennyire nem tolják el a havat. Az úton csak úgy tudtam átmenni ma is, hogy átvittem a kocsit, mert hát ugye nem gurul a 30 cm-es hóban-latyakban. 

    Megpróbálok képeket is felrakni, meg visszaolvasni.

     

    Tomihusi: nagyon édesek a gyerkőcök! Gratulálok a vezetéshez! Nekem 2005 novembertől van meg a jogsim, de még nem szántam rá magam, hogy vezessek, pedig iszonyúan nagy szükségem lenne rá! Így egy rémálom a mindennapi ügyek intézése.

     

    Anyanyúl: nagyon sajnálom, hogy nem jól alakulnak a dolgok! Sok erőt kívánok az átálláshoz!

     

    Gitta: nagyon sajnálom a munkahely dolgot, mi történt? Van kilátásban valami más? Hogy vészelitek át ezt az időszakot?

     

    Zsu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_115098 (39570)
    2010-01-20  10:36
  7. Torolt_felhasznalo_115098
    Torolt_felhasznalo_115098
    2010. január 20. 10:3639570.

    Sziasztok!

    Nagyon boldog szülinapot kívánok a 4 éveseknek, utólag is és akinek még hátra van!

    Amíg Máté nem született meg, Marci olyan picike volt még, de így, hogy ő a nagytestvér, olyan nagyfiúnak tűnik. A tesóját imádja, most éppen mindkettőnek folyik az orra és Marcit igyekszem távolt tartani Mátétól, nem sok sikerrel.

    Mindkettő nagyon tündér, imádom őket. Éjszaka Máté közöttünk aludt, így, hogy beteg. Nem szokta meg, és amikor felébredt, csak azt éreztem, hogy a pici ujjával piszkálgatja a hasam. Annyira tündér volt.

     

    A párkapcsolati problémákat nagyon sajnálom, szomorúan olvasom a történteket. Nagyon nehéz helyzetek, remélem, mindenkinek sikerül talpraállni, így vagy úgy (újrakezdéssel vagy új élettel).

     

    Szép napot mindenkinek és küldjetek még képeket a karácsonyról, szülinapokról! Olyan jó, hogy az elveszett báránykáink is jelentkeznek néha!

    Pmarci

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_926224 (39568)
    2010-01-12  22:51
  8. 2010. január 14. 10:0539569.

    sziasztok!

     

    ezer éve nem voltam (idegessé tesz a nagyon lassú nlc) és most is csak beugrok,mert a legkisebb tapsifülesem nem enged hosszú ideig lenni. 

    Mindenkinek sok boldogságot kívánok erre az évre,rendeződő párkapcsolatokat vagy szép újakat /nekem is,nekem is!!!!/ és sok jó munkahelyet. Persze köszöntöm a nagy 4 éveseket is !

     

     

    Kaptam egy jó linket,megosztom veletek: Gyerekszoba

     

    pár kép még:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_926224
    Torolt_felhasznalo_926224
    2010. január 12. 22:5139568.

    Még pár kép

    Látszik Ádin, hogy mennyire jó kis fiú! Egy normális kép sincs róla

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_926224
    Torolt_felhasznalo_926224
    2010. január 12. 22:4439567.

    Lilikém továbbra is tündér. Hihetetlen, de pár hónap múlva iskolás! Továbbra is imád balettra, angolra járni. Nem győzünk társasozni. Most már a nagybetűs szövegeket elolvassa, leírja őket.....

    Sokat veszekednek, hisztiznek mostanában. Eljött az irigység korszakunk!

     

    Ésssssssss, ha valaki emlékszik rá, anno írtam, hogy félek a vezetéstől, de jó lenne!

    3 évembe telt, mire rászántam magam, meg van a jogsim, 2 hónapja, egy kis Micra-t vettünk, és utálok vezetni

     

    Olyan forgalom van reggel, pesti út, nincsenek lámpák, minden oldalról jönnek, de kint a T betű, és engedékenyebbek. Első alkalommal ledudáltak Fótnál, mert nem bírták a 40-es tempóm!

    Lassú vagyok, és félek, de minden nap megyek, de csak kísérővel. Az megnyugtat. Magamban elmondom, hogy nem vágom le a kanyart, szépen csúsztatom a kuplungot stb........... Elbeszélgetek magammal

     

    Megpróbálok néha jönni, és akkor pár friss kép a lurkókról!

     

    Puszi mindenkinek

    Vigyázzatok magatokra!

     

    Gyönyörű minden kislány, kisfiú

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_926224
    Torolt_felhasznalo_926224
    2010. január 12. 22:1439566.

    Sziasztok Kedves Anyukák, Fiúk, Lányok!

     

    Azt sem tudom mikor jártam erre utoljára, lehet már senki nem emlékszik ránk, de hátha................. :)

     

    Először is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

     

    Nagyon sok boldog 4. szülinapot a kis apróságoknak

     

    Gratulálok az új babákhoz, kismamákhoz :)

     

    Szomorúan olvastam, hogy sok a magánéleti, munka probléma. Nagyon bízom benne, hogy mindenkinek minden megoldódik hamarosan!

     

    Végig néztem pár (jó pár) képet, hátttttttttt teljesen ledöbbentem mekkorák a gyerekek! Csillanna - Annája, anyanyul - Ádija!! Az én Ádámom hozzájuk képest - törpe - így is hívjuk. Olyan kicsi :)

     

    Csatolok nem sokára róluk képet.

     

    Mi jól vagyunk, túl vagyunk a karácsonyon, jön Ádi szülinapja és már a frász kerülget. 7 helyről, családtól kaptak a gyerekek karácsonyi ajándékot + a szüleik sem normálisak Éssss jön a szülinap. Most bevásároltam tavaszra, nyárra ruhákat, kíváncsi vagyok mit szól hozzá. Lego-t vettünk neki, és jön a sok kis barátja. Már előre félek a sok ajitól megint!

     

    Egyébként egy irtó kis ördög. Az oviba nem tudnak neki parancsolni, nem tudják büntetni, de imádják, ovónéni állandóan dajkálja. Ő a legkisebb a csoportban. Vagyis van 3 kisfiú, akik 2-3 hónappal fiatalabbak, de a vállukig sem ér :)

    Imádni való, olyan szövege van, hogy sokszor csak nézünk, és potyognak a könnyeim a nevetéstől.

    Kitalál dolgokat. Pont tegnap volt, hogy Lilike kérdezte, hogy miért más színű az egyik fogam, és elmeséltem neki, hogy 1 éves szülinapja előtt 2 nappal kifejelte a fogam, és másikat rakta oda!

    Erre Ádi fél óra múlva odajön, átölel, hogy Anya ne haragudj. Nem értettem, kérdeztem miért? Hogy kifejelted a fogamat

     

    Pár hónapig mindenkinek azt mondta, hogy amikor ő megszületett - 2 foga mozogott (szó szerint) Lilikémnek kiesett 2 tejfoga, és innen indult

    Elküldöm mielőtt elszáll!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2010. január 11. 21:1739565.

    Boldog szülinapot a 4 Éveseknek :))))

     

    és Ádi nevében is köszi a felköszöntéseiteket!!!

     

    ...Tündérek a gyerkőcök a képeken...és hihetelen nagy már mindenki :O

     

    Mi nem vagyunk a toppon...Ádi lelkileg eléggé odavan, kb.2-3 hete egyre roszabb...iszonyúan sajnálom...és azt hiszem mindent megtennék ,hogy ez ne igy legyen, habár nem megtörténté már nem tudom tenni.

    De talán van egy halvány remény az újrakezdéshez...talán.

     

    Vigyázzatok magatokra, gyerekeknek jó ünneplést akinek még hátra van!

     

    puszi,Adri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. január 11. 15:4539564.

    Sziasztok!

     

    Boldog Új Évet és Boldog 4. születésnapot minden ünneplőnek!

     

    Ne is mond Hajcika, 16-ával kezdem a felmetési időmet, és bele sem merek gondolni, hol és hogyan fogok munkát találni, diploma és nyelvtudás nélkül! :(

     

    Na meg persze egyedülálóként gyerekkel! :)

     

     

    előzmény:
    Hajcika (39563)
    2010-01-10  18:36
  14. 2010. január 10. 18:3639563.

    Sziasztok csajok!

     

    Remélem mindenkinek jól kezdődött az új év,és Blueme magánélete is elrendeződik!Sajnos én még mindig munkanélküli vagyok,egyszerűen sehova nem vesznek fel,a gyerekek miatt,sajna ez van.Már mindent próbáltam,jelentkezem folyamatosan,de semmi.

    A gyerekeim közt 20 hónap van,de már nem bánom.Eleinte ,mikor terhes lettem a kicsivel,betojtam,korainak tartottam még a második gyereket.

    A szülinaposoknak sok boldogságos szülinapot,és még sok hasonlót!!!

    Senki nem beteg?Ez a rohadt időjárás hamar kihozza a taknyot,nővérem gyerekeinek folyamatosan folyik az orruk,ráadásul a 3,5 éves lányát január végén műtik,pont ezért.Az egy éveske fiánál asszem akkor én leszek a bébiszitter,de nem baj,mert nagyon jó gyerek,imádom.Az első fiú a családban,Alízkám meg anyáskodik állandóan felette,szeretik egymást szerencsére.

    Aleksza meg igazi kis hiszti mici,már  a bugyrom sokszor tele van a hisztikkel.Ez normális???! 4 éves lesz,de hisztizik,mint egy kisbaba.

    Az oviban meg semmi baj vele,csak nagyon öntörvényű,nem csinálja azt,amit a többiek.Az ovónéni azt mondta,hogy már az is haladás,hogy külön megy magának játszani,és közben nem zaklatja már a többieket.Az apja ilyen,annak se lehet mondani semmit,mert akkor csinál meg dolgokat,ha ő úgy gondolja.A suliban lesz majd ebből gond,szerintem.Meglátjuk.

    Megyek is ,mert megint megy a hiszti,kaptak egy kis törpenyuszkát,és nem engedem csórikámat nyúzni.

    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2010. január 7. 21:2239562.

    Sziasztok

     

    Nagyon boldog születésnapokat kívánunk a KIS ÜNNEPELTNEK mi is. Tényleg hihetetlen, hogy már 4 évesek a gyerkőcök.

    Mi sem állunk túl rózsásan sajnos, Gyuri állás nélkül maradt még karácsony előtt. De az már nem is volt normális, hogy decemberben pl. 2 hétig nem is tudtunk találkozni Apával egyáltalán, bár ebben közre játszott az én idióta reggel 5 órai munkakezdésem is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2010. január 7. 20:0239561.

    Sziasztok!

     

    Anyanyúl Ádijának és Sün Gabijának nagyon boldog születésnapot kívánok!

     

    Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2010. január 6. 02:3339560.

    Köszönöm Réka, Bea!

    Orchard és a bambuszjátékok is jók! Köszönöm a tippet. Nálunk mostanában a kártya, a Fekete Péter napi szinten megy. Hanna bojkottálja a nagy területet igénylő játszmákat.
    Jaj, Rita, Míra 2 éves korától dolgozol? Engem is várnak vissza az iskolába szeptembertől, nem tudom hogy lesz. Milán óvodában, Hanna anyukámmal. Olyan gyorsan eltelt ez az 5 év, tényleg.

    Sziasztok

    előzmény:
    szami99 (39558)
    2010-01-05  20:53
  18. 2010. január 5. 21:5439559.

    Sziasztok!

    Mi is szeretnénk mindenkinek boldog új évet kívánni, a 4. szülinapjukat ünneplő kispajtikat és hercegnőket pedig isten éltesse!

    Tényleg, belegondoltatok, hogy lassan már 5. éve, hogy ismerjük egymást?:) 

    a táblicsku nekem is eltűnt egy újratelepítés során, úgyhogy én is szeretném elkérni, ha lehet.

     

    Nálunk az újév bárányhimlővel kezdődött, úgyhogy összes vendégeskedést lefújtuk, persze hiába, mert előtte való napokban nálunk volt a család összes gyereke, úgyhogy várhatóan 3héten belül mindenki átesik rajta a családban:O

     

    Domi viszont nagyon aranyosan tűri, nem vakarózik, mondjuk, ma már száradnak le, napról napra tűnnek el a kiütései.

     

    Kiváncsi leszek, Mirával majd mi lesz a helyzet.

    Valamikor ősszel még tervben volt, hogy idén beoltatjuk őket, hát most már megoldja helyettünk az élet, legalább túl leszünk rajta.

     

    Mira igazi cserfes kiscsajszi (állítólag a jó édes anyja volt ilyen kiskorában)

    Tegnap is bementünk kocsival este a Tescoba (Domi itthon maradt, különben nemsokára megfertőztük volna fél Óvárt:))

    szóval épp azon nevettünk apjával, hogy miután beültünk a kocsiba itthon, egészen addig, amíg hazaértünk, és kiszálltunk, be nem állt a szája, verseket mondott, énekelt, kérdezgetett bennünket, számolt, stb.

     

    Egyébként nagyon ügyes, eszes kiscsaj, remélem, majd a suliban sem lesz gond vele, inkább majd csak az energiáit kell lekötni.:)))))Mikor volt itt nálunk a Mikulás a faluban a játszótéren, a Domi nem akarta elmondani a verset, mert már nyűgös volt, a Mira meg szépen, félelelm nélkül elszavalta azt, amit a Domitól hallott itthon, amit az óvodában tanultak:))

     

    Most megyek, mert holtfáradt vagyok, megkezdődött megint a munka, még vissza kell rázódni, december 18 óta nem dolgoztam a leállásunk miatt.

    Egyébként az új munkahely továbbra is tetszik, lassan már két hónap telik le, úgy érzem, velem is meg vannak elégedve, te teljesen nyugodt majd csak egy hónap múlva leszek, amikor letelik a próbaidő.

     

    Puszi és jóéjt mindenkinek!

    előzmény:
    szami99 (39558)
    2010-01-05  20:53
  19. 2010. január 5. 20:5339558.

    Sziasztok!

     

    Lovernice, természetesen én is emlékszem. Hogy vagytok?

     

    Barab, nekünk is micimackós változata van meg a laptopnak, Csenge nem nagyon használja, eleinte nyomkodta, de mivel még nem ismeri a betűket (csak most ismerkedik velük), még csak néhány funkcióját tudja használni.
    Nálunk most a társasjátékok jönnek be Csengének, azt is vettem a születésnapjára, az a neve, hogy Rapelli, bambusz játék, az ovijukban is van, ő mondta, hogy szeretne nagyon ilyet :) (Fakopáncsban kapható pl.).
    Az Orchard társasok jönnek még be nagyon, egyet kapott karácsonyra, nagyon tetszik neki (jelly elephants). Hátha valakinek kell ötlet :).

     

    Sajnálom Blueme, nehéz ilyen negatív beállítottságú emberen változtatni, talán sok csalódás érte és nehéz bíznia, vagy más a gond? 

    előzmény:
    barab (39555)
    2010-01-05  10:14
  20. 2010. január 5. 11:2439557.

    Sziasztok!

     

    Lovernice, persze, hogy emlékszünk Rátok!!! Bár nincs nálam a kisokos, de Kiarának is a napokban volt a szülinapja, ugye? 

     

    Barab, nekem nincsenek ilyen tapasztalataim, de lovas játék témában jobban otthon vagyunk :-)))

     

    Párkapcsolat: még azért nem 100 %, hogy vége.. szeretnék tenni a dolgok érdekében, csak lehet nem fog menni.. érdekelne is a véleményetek, tanácsotok, hátha tudja valaki, hogy mit lehet tenni, ha a végletekig pesszimista, mindent negatívba átfordító valaki. 

    Pl: hív és nem tudom felvenni, de pár perc múlva direkt vissza is hívom, hogy érezze, keresem, érdekel..stb.. erre ő az egészre úgy reagál, hogy a hangomon azt érezte, nem is akarok vele beszélni..

    Sajna a szépen magyarázzuk el a dolgot módszer megy egy ideig, de idővel beleun az ember, legalábbis én.. másrészt, ha folyton magyarázok, akkor inkább az anya és fia verzió fog érződni számomra, és az baj, mert akkor nem pasiként fogom kezelni :-(

     

    Szóval, ha van ötlet, várom :-)))

     

    Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2010. január 5. 10:5039556.

    Sziasztok!

     

    Lovernice,

    persze, hogy emlékszünk rád :)

     

    Barab,

    Nálunk is Pannus kapta szülinapjára a micimackós változatot, már ő is használja, de Julcsinak jobban bejött, ő már belefér a játék által megadott válaszolási intervallumba, persze mostanra már Pannusnak is jobban megy, hogy ismeri, mikor mit kell csinálni.

     

    Szilvi,

    sajnálom, hogy különmentetek Balázzsal

     

     

    előzmény:
    barab (39555)
    2010-01-05  10:14
  22. 2010. január 5. 10:1439555.

    Szia Timi!

    Én emlékszem rád, rátok. Hogy vagytok?

    Milán születésnapi ajándékán töröm a fejem. Gondolkozom  a Verdák laptopon. Szerintetek milyen? Van valakinek?

    Köszönöm a válaszokat.

    Erika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_150876 (39554)
    2010-01-04  21:42
  23. Torolt_felhasznalo_150876
    Torolt_felhasznalo_150876
    2010. január 4. 21:4239554.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet!

     

    Én egy nagyon rég elveszett bárány vagyok.

    Remélem van aki még emlékszik ránk, Kiara anyukája vagyok.

     

    előzmény:
    flajar (39550)
    2010-01-01  04:42
  24. 2010. január 4. 12:4039553.

    Sziasztok!!!!!

    Boldog új évet kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Ja, szamóca vagyok, de ezután erről a névről jelentkezem majd be, mert Jázmin addig nyomkodta a gépemet, míg sikerült törölnie a regisztrációmat, de nem lesz nehéz megjegyezni, mert ugye utal az előzőre.

     

    Mostanában nem nagyon tudtam visszaolvasni, mert a karácsonyi készülődés és aztán az ünnepek elvették minden gyerekeken felüli időmet, de most egy kis nyugi van, úgyhogy gondoltam, beköszönök.
    Látom Kat is új néven fut :) gratulálok a babákhoz!!!!!!!! Majd válaszolok az e-mail-re is!!!

    Hajcika, örülök, hogy nálatok rendeződött a magánélet, drukkolok, hogy minden rendben menjen tovább!!!!!
    Blueme, sajnálom, hogy Balázzsal nem vagytok együtt!!!

    Barab, Csenge is nagyon szereti az ovit, a szünet végén már kérdezgette, hogy mikor mehet megint, és mikor ma elvittem, még integetni sem jött az ablakhoz... De, hát persze jobb ez így, mint fordítva. Sok kisfiú pityergett reggel az elválás miatt.
    Flajar, köszönöm, hogy gondoltál ránk! Huh, nem lehetsz könnyű helyzetben, de soraidból az derül ki számomra, hogy rengeteg energiád van, és maradjon is továbbra is!!!

    Nusi-Csigabiga! Én emlékszem!!! Jó, hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!
    És persze puszi Mindenkinek, Ritus, Panka, Hévi, Csillanna, J.Virág és remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, elnézést kérek!!!!

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2010. január 2. 17:1439552.

    Sziasztok!

     

    Nagyon boldog új évet kívánok Mindannyiótoknak és beindul a januári szülinapi dömping is mostmár :-))

     

    Zalakaroson szilvesztereztem, két éjt ott aludtunk, nagyon jó volt, bár ma már nagyon hiányzott a Jázmin. :-)

     

    Karácsony óta mi is külön vagyunk Balázzsal, lehet így is marad.... előtte is sokat küzdöttünk már, számtalanszor jött a na még egyszer próbáljuk meg dolog, úgyhogy eléggé elfogyott a reményem... de annnyira negatív beállítottságú, hogy már nincs erőm küzdeni ellene, vagyis érte..

     

    Kata, gyönyörűek a kisfiaid, sok-sok erőt, kitartást kívánok az elkövetkezendő hónapokhoz!

     

    Hajcika, Barab, Ti is igazán büszkék lehettek a gyerkőceitekre, nagyon szépek!!!

     

    Üdv. szilvi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top