Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Női karrier - létezik??

Juliette**
Létrehozva: 2005. Április 8. 19:59
A kérdés feltevésére az ösztökélt, hogy mostanában úton-útfélen visszaköszönnek olyam történetek, amikben általam is ismert csinos fiatal nők igen magas pozícióba jutottak. Hogy hogyan, majd elmesélem, akit érdekel.

De ami sokkal jobban érdekel, az az, hogy szerintetek ma képes-e önerőböl, csak a tanultsága, szakmai képességei alapján egy fiatal nő karriert csinálni?
Várom a történeteket, véleményeket.
  1. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2005. Április 10. 19:02126.
    Teljesen hamis a kep, ezzel egyetertek. Nalunk az amerikaiakat butanak tartjak, meg nevetsegesnek mert masok mint mi, raadasul irritaloan jol megy nekik minden. Nehez ezt par szoban osszefoglalni es nem is akarok tanulmanyt irni roluk, meg en kanadaban elek tehat az is mas, de van sok uzleti partner, ismeros amerikabol tehat en is vagyok veluk kapcsolatban, par szobal leirom amit en gondolok.
    1. oktatas. Magyarorszagon az oktatas sokkal magasabb szintu mint amerika-kanada, ezzel senki sem vitatkozik. Sokkal nagyobb a kovetelmeny, a biflazas, az anyag, csak sajnos a mai statisztikak kimutatjak azt hogy a regi magyar iskola amire oly buszkek vagyunk mar messze nem olyan szintu, az osszesitesben a kulombozo orszagok versenyeben magyarorszag valahol nagyon hatul kullog, es vegeredmeny tudasban nem sokkal tobb mint az amerikai atlag. Viszont van valami amit az amerikai iskola sokkal jobban csinal, es szerintem ez a lenyeg, egy nagy adag onbizalmat nevel a gyerekekbe es probalja segiteni oket, ahelyett hogy hatrafele nyomna oket es frusztralta es kishituve tenne oket, ami viszont a magyar iskolak jellemzoje. Nalunk nem elore nyomunk valakit, hanem mindig elegedetlenek vagyunk, ez nem eleg jo, meg a csillagos otos sem eleg jo, es ha az vagy valamiben akkor miert nem vagy az az osszes tobbiben. Zseni eleg keves van a vilagon, es a magyar gyerekeket tobbszorosen agyon es tulterhelik, sokszoros anyaggal teszik tonkre a gyerekkorukat, amibol aztan semmire nem emlekeznek felnottkorukban. A gyerekek utalnak iskolaba jarni es mast sem csinalnak otthon mint tanulnak hogy a merhetetlen mennyisegu lecket, meg kulonorat meg dolgozatot meg tudjak csinalni. A gyerekem amig magyar iskolaba jart addig gyulolte az iskolat, itt szereti mert ha valamiben jo akkor dicserik es elismerik, mint otthon soha es ez vezet ahhoz hogy pozitivan gondolkodo ugymond altalunk gyulolt "marketing orientalt" emberek legyenek beloluk. Szamomra is furcsa meg ez a sok pozitiv gondolkodas, de csak azert mert en is az otthoni alapokat kaptam, a kishituseget, a keseruseget, ami minden emberben valahol bent van. De azert jegyezzuk meg, hogy azok az emberek akik itt egyetemet vegeznek szinten rendelkeznek a szakmajukhoz szukseges magas tudasanyaggal, csak nem mindegy milyen iskolaba jarnak, mint ahogy otthon sem. Ami pedig a lovoldozest illeti, ne hasonlitsuk ossze magyarorszagot a maga kis tizmillios lakossagaval egy haromszaz millios orszaggal. Ha mereteiben hasonlitasz ossze egy kiemelt terseget, lehet hogy fele annyi rosszat nem hallasz rola mint magyarorszagrol. Van lovoldozes persze. Mint ahogy magyarorszagon is van minden fele, hogy most ne terjek ki a reszletekre.
    Folyt kov.
    előzmény:
    Juliette** (118)
     
  2. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 18:29125.
    Galambos Dorina : Instant Nő
    Eee-eeee, Eee-eeee,
    Látom a tested az a kincs
    Mi éppen egyvalakinek álom, de félek csak félig az ami
    Újra a semmi lesz a téma, csip-csup csip-csip csóka
    Nem baj, de tuti ez a smink.
    Csupa mell, csupa báj, kirakat figurám, édes plázacicám
    Vitamin, Cola Light , gyors büfé, hűse vár, így a suli után
    S a képlet: mű haj, pót mell, rúzs kell és a körömre lakk
    Egy új top, s 2 perc és légy ma merész és az Instant Nő már kész
    Látom most meglesz ami nincs, az élet majd ott folyik a vásznon,
    Popcorn és kezdődhet a film
    Vége, megesik ez néha, már csak a szoli lehet nyitva,
    20 perc és veled újra itt
    Mond, Csupa mell, csupa báj, kirakat figurám, édes plázacicám
    Vitamin, Cola Light gyors büfé, hűse vár, így a suli után
    Mű haj, pót mell, rúzs kell és a körömre lakk
    Egy új top, s 2 perc és légy ma merész és az Instant Nő már kész
    Eeee-ee, eeee-ee
    És az Instant Nő már kész
    Mű haj, pót mell, rúzs kell és a körömre lakk
    Egy új top, s 2 perc, légy ma merész és az Instant Nő már kész
    Mű haj, pót mell, rúzs kell és a körömre lakk
    Egy új top, s 2 perc , légy ma merész és az Instant Nő már kész
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (124)
     
  3. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 18:13124.
    Tóth Gabinak tegnap élőadásban mondta a megasztárban trilla, hogy riherongy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (123)
     
  4. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 18:10123.
    én nem bánom, csak azt sajnálom, hogy ez most rohadt régimodian fog hangzani, de régen legalább _akkor is voltak ilyenek_megvetették, ma meg ők az istenek
    te egy hülye vagy, mert egyetemre jártál és güridzel, ő meg szállodaigazgató a hét év alatt elvégzett négyéves (pénzes Fősulijával)és amikor egyszer anyám is felhozte, hogy nekem is aról a nőről kellene tudomást vennem. . hát
    előzmény:
    Juliette** (122)
     
  5. 2005. Április 10. 18:06122.
    Ne bánd, azért nemcsak kurváké a világ :-DDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (121)
     
  6. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 18:00121.
    tavalyelőtt voltunk egy nivós üdülőhelyen, hogy ott mennyi 20 évesn luxuskocsis , apukámlehetne a pasim csaj volt. . hát akkor bántam meg először, hogy továbbtanultam:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (120)
     
  7. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 17:58120.
    vicc

    Nyugdijas ur leáll a 20 éves Trabantjával a pirosnál, melléhuz egy szöszke huszéves BMX luxuskivitellel

    kérdi öregur: hány hogy lehet, kisasszonyka, maga még oylan fiatal és ilyen szép kocsija van, én meg 40 évet nyomtam le a Ganz-Mávagban szerelőként és csak egy Trabant jutott
    mire a kis nő: Tudja , bácsika, mi az orálisszex?
    Bácsi: persze, tudom, az a szopás
    Mire a kis nő: Nem bácsi , a szopás az a negyven év Ganz_Mávag
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_323935 (119)
     
  8. Torolt_felhasznalo_323935
    Torolt_felhasznalo_323935
    2005. Április 10. 17:34119.
    A karrierépítős cicamaca sztoriját én is ismerem! Lehet, hogy ugyanarra a csajra gondolsz akire én?Avagy általános női karrier ez megfelelő berkekben?! (Szia "jokanfiuk"!);-)
    előzmény:
    Juliette** (118)
     
  9. 2005. Április 10. 17:05118.
    Tényleg nem ismerem személyesen az amcsikat, kivéve egy volt kollégát, aki orrom elött simán becsapta ajtót, senkit se tekintett nönek, de asszem fogalma se volt az európai udvariassgáról.
    Nekem az nem tetszik, amikor 40 fogú, örökké jókedvet színlelQ, álhappy emberek jönnek ide a rosszkedvü M. o-ra igét osztani és felszólítani mindenkit a boldog jövö megvalósítsáára. Aztán kirúgják a magyarokat, mert a profit az a legfontosabb, eközben végig keep smiling, mert ez az üzleti élet alapvetö kritériuma, na ettöl vagyok rosszul.

    Amerikában élni viszont más és jó lehet. Más mentalistá, demokratizmus, bár szerintem az már anarchia néha, ami ott van.
    Hogy tizenéves gyerekek is fegyverrel mászkáljanak suliba és kiirtsák a fél sulit, mert mentálisan zavartak. Szerintem a nagy, szép Amerikában is sok a sikertetlen, csóró ember, aki képtelen boldogulni és emiatti frusztráltságában kinyírja a fél várost.
    Nekem Amerika az agyrémek, a hajmeresztö hülyeségek hazája, ami sjanos a rendszerváltással begyürüzött ide is. A gond az, hogy leginkább a negatívumok, az értékek nélküli élet, a szabadosság, a gátlástalanság, és modnom föleg az üzleti életre vonatkozik ez. Bejött az amerikai marketing, ami agymosás és tisztességtelen ezsközözök tömkelegét jelenti.
    Egy európai nehezen emészti meg itt, a mi hazánkban az amerikai harsány kivagyiságot, mikor bizonytottan kevésbé képzettek, müveltek, de hihetetlenül arrogánsak és nagyképüek. Ezért nem szeretem az amerikai diplomás embereket, mert akit ismerek, nagyképü kereskedö, laza erkölcsi, morális felfogással és vidáman vigyorog mind az átvert ügyfeleken, mind azon ismerösein, akiket másnap akár simán kirúg, ha rajta múlik.
    Számára az ember csak eszköz önmaga megvalósítsáára.

    De mivel nem sok amerikait ismerek, így lehet, hogy hamis a kép, de bennem ez alakult ki az üzleti világban róluk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (107)
     
  10. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 13:10117.
    1986. július 2-án New Yorkban Lindsay Lohan első gyermekként látott napvilágot egy büszke szülői pár gyermekeként: Dina, (egykori Radio City "Rockette" és Wall Street-i elemző, most lánya karrierének irányítója) és Michael Lohan (hosszú ideig egy Wall Street-i kereskedő, aki felfejlesztette, majd eladta családjának több millió dollárt érő tésztaüzemét, hogy megalapítson és fellendítsen nagy stúdiókat és függetelen hollywoodi produkciókat. ) Az elkövetkező években három testvér (Michael, Aliana és Dakota) követi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 10. 13:07116.
    Főállású sztármama
    RTL Klub Online
    2005-04-10 07:00:00




    Calista Flockhartnak esze ágában sincs újra filmezni. Szívesebben szenteli idejét kisfiának.

    Calista elárulta, hogy csábítóbbnál csábítóbb ajánlatokkal keresték meg, de ő egyelőre nem tervezi a visszatérést.

    -Liam egy gyönyörű, csodálatos kisfiú. Most iskola előtti előkészítőbe jár, és szerintem jó atléta lesz belőle. Szeretnék dolgozni, de nagyon élvezem azt, hogy főállású anya vagyok. Ezek az évek pótolhatatlanok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (115)
     
  12. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 18:35115.
    A nőiességért felelős tudattalan tartalom gyerekkorban alakul ki. Az ekkor eltárolt tudás teszi finommá a gesztusokat, érzékennyé és törékennyé a nőt. A nőiesség erő, melyet ha birtokol valaki, boldog és kiegyensúlyozott életet fog élni. Csak akkor lehet egy nőnek pozitív kisugárzása, ha elégedett önmagával. Akik kisebbségi komplexusban szenvednek, azok taszítják maguktól a férfiakat. Senki sem tökéletes! Lehet, hogy a barátnődnek gyönyörű a dekoltázsa, csinosabb a pofija, te viszont jóval szórakoztatóbb társaság vagy, és huncutabbak a szemeid. Mindketten dögösek vagytok, csak másképp
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (114)
     
  13. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 18:34114.
    olvatam
    A pasik egy része imádja a dekoratív barátnőt, akivel büszkén sétálhat végig az utcán. Nem baj, ha egy kicsit tompa, a kirakati babák úgysem beszélnek és gondolkodnak. Egyetlen feladatuk van csupán, mindig tökéletes formában kell lenniük. Nincsen úszógumi vagy lógó mell, a szoliban aszalt plasztik pipik ideális „kiállítási tárgyak”. Olyan férfi is akad, aki szereti, ha barátnőjével a trendi rucikon kívül másról is lehet beszélgetni. Ők vonzó, nőies nők után kutatnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (112)
     
  14. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 18:31113.
    uj topikom

    Kurváknak áll a világ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (112)
     
  15. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 18:12112.
    Soma karrierjéhez mit szóltok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (111)
     
  16. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 18:07111.
    :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (110)
     
  17. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 17:55110.
    multkor Galambos dorcika beszélt a carrierjéről
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (109)
     
  18. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 17:53109.
    igen, hatoot ránk az ezeréves urambátyám, -rendszer, meg a communizmus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (107)
     
  19. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 17:52108.
    a Hamupipőke meséjének végén au van, hogy a jók és az szelidek végül is elnyerik a jutalmukat

    szorti 2

    csajszi, iku nulla apuska benyomja egy kemény fizus suliba(10 évvel ezelőtt 200ezer volt az évi tandij
    csaj elvégzi 7 év alatt négy évet
    de jó partit csinált, igy férjecskére benyomta egy menő balatoni szálloda igzgatónőjének
    előzmény:
    Juliette** (105)
     
  20. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2005. Április 9. 17:48107.
    Azzal amit a magyarorszagi helyzetrol irsz teljesen egyetertek, korrupt orszagban igy mukodnek a dolgok, barmennyire is fajdalmas beismerni. Osszefonodasok minden szinten, ki kin keresztul kinek a kije stb. De amit az amerikaiakrol irtal azzal nem ertek egyet.
    "Nekem két faj létezik: emberiség és ameriaiak, ez utóbbiak valahogy agymosottak, nem szeretem a mentalitásukat. "
    Nem szeretem amikor szidjuk az amerikaiakat, akik mellesleg meg tudjak valositani azokat a dolgokat, amik miatt mi sirunk. Az egesz amit elmondtal, a korabbiakban, az osszes torteneted tipikusan magyar talajrol szarmazik. Amerikaban nehezen fordulnanak elo.
    Azt gondolom, hogy barmennyire is agymosottnak nevezzuk oket, ok meg tudjak valositani azt amit a magyarok nem. Azt hogy egy no, komoly beosztast, ugyanolyan bereket, megfelelo banasmodot es elomentetelt kapjon a munkajaert. Vagy azt hogy 40 akar evesen valaki kivegyen egy-ket ev szabadsagot, elkezdjen egy teljesen mas jellegu tanulmanyt(kozben fenn is tartsa magat) es utana abban a szakmaban sikeresen elhelyezkedjen. Ezt hivjak "to choose a new carier path"-nak. Es mukodik. Es nem kell hozza szeretonek lenni, hogy utana el tudj helyezkedni csak dolgozni kell. Ugyhogy ha az agymosas ennyi akkor oke, nekem tetszik.
    Persze sok minden van ami nem tetszik, peldaul az hogy a noket mar nem tekintik nonek, nem nyitjak ki elotted az ajtot, nem vesznek ki a kezedbol egy nehez csomagot, cipeld te. . . . de ez ennek a velejaroja.
    Globalisan ha nezem az amerikaiak nagyon rendben vannak. Ha en fogalmaznek akkor azt mondanam: Sok fele faj letezik, es csak azert emeljuk ki belole az amerikaiakat mert illik utalni oket, vagy mert nem ismerjuk a tobbit. Ha ismerned kozelrol a kinai, vagy az indiai vagy a neger mentalitast akkor valszeg zokogva menekulnel vissza az amerikaiakhoz mint etalonhoz.
    előzmény:
    Juliette** (105)
     
  21. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 17:48106.
    ilyen sztorikat én is tudok, csak ha én mesélem el, akkor leugatnak
    pedig van ám ilyen
    anyukám egy kisvárosban eüben dolgozik
    most választottak vezetőt, hogyhogy nema helyi egyi kjelentős politkus felesége lett az, pedig ő rendelkezik a legkevesebb tapasztalattal

    nem ávazoltál, ügyvédként mit tegyek?
    előzmény:
    Juliette** (105)
     
  22. 2005. Április 9. 17:02105.
    Van még egy sztorim a nöi karrierépítésröl.

    Egy huszonéves fekete cicababa, kit ég jó alakkal, nagy szempillákkal és csábos erövel áldott meg, és akinek van egy pár éves fiacskája, meg semmi végzettsége, dolgozgat itt-ott.
    6 éve egy volt kolléagnöje, barinöje révén beajánlották öt egy pesti cég oktatásszrvezöjének, akkor járt másodéven a szombathelyi BDF-re.
    Sajna megbukott államvizsgán, állítólag hálátlan dögök voltak a tanárok, mikor pedig annyit köszönhetnek neki az ottaniak :-DD
    Nem ez a lényeg.
    Cicababu semmi végzettséggel ugye elnyert egy önálló, középvezetöi szintö, oktatásszervezeöi munkakört.
    Érdemei már 1 év alatt megnöttek, miutána testhez álló fekete miniben rohangált a legunalmasabb kis tanfolyamra is.
    Felmérte gondosan a terepet, aztán, hogy hogy nem, a cég ügyvezetö igazgatója bele szeretett, el se tudom képzelni, miért. Biztos nem a fekete vadcicusos szerkó hatott, dehogy, az a hatalmas szakmai rátermettség inkább!! Nyilván valamire biztos rá termett a leányzó, mert ügyvez. ig. bezsongott és válni készült (ja, nös volt természetesen, cicababut ez legkevsébé se zavarta).
    A cég vezetöinek többsége eliítélte ezt a románcot, mert agyilag zérónak találták a fekete démont, de ügyvez. ig. kitartott mellette.

    Jött a választás. Szocik hatalomra kerültek, ügyvez. ig. úr hopp, államtitkár lett. Cicamacája még megvolt, addigra már volt házvezetönö, külön kocsi, egzotikus utak a cica számára, nej közben nem akart válni, 2 gyerek otthon üvöltött apuci után.
    Közben cicamaca vállalkozóként el kezdett HR tanácsadásssal és fejvadászattal foglalkozni, ugyan semmit se konyított hozzá, de hát bizonyos fejekhez nagoyn jól értett, tudjuk :-)
    Néhány százezreket kiszámlázgatott így államtitkár úr üzleti köreinek, immár lett is egy új lakóparki lakása.

    Közben terhessé vált a fonnyadt testü államtitkár úr, így práhuzamosan feszes izmú fiatal csikók is látogatták a cicust, aki közben ápolta azért a kapcs. ot államtitkár úrral.
    Sajnos 1 év után államtitkár úr repült, vele együtt cicus is lekopott, addigra már tényleg értelmetlen volt maradnia még, hisz mindent legombolt addigra öregedö, válófélben lévö bukott á. titkárról. Az két szék (feleség, szeretö) közt a földre került, hivatalából bukott, de elötte még a kormányzati portált üzemeltetö céghez vezetö tanácsadónak bejutatta fekete cicuskát.
    Ö most emellett az egyik neves fejvadász cég igen nagy szakmai tekintéllyel rendelkezö fejvadásza, életrajza hatalmas tapasztalatokról beszél, röhögögörcsöt kaptam töle, mikor olvastam.
    Csak annyi maradt ki belöle, hogy legnagyobb tapasztalata a d*ban van, hisz erre épült csöpp kis agyacskája nagy karrierje.

    Tapastzalat: jó test, gátlástalan ráhajtás palikra, kizsigerelés, és íme, itt egy nQi karrier. Ö már megcsinálta a magáét.

    Látod nemááá ilyen "rátermett" fejvadászok ülnek jó pénzes helyeken.
    Kész szemétdomb némelyik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 16:52104.
    Soma: család vagy karrier? Is-is!



    Soma tudatosan készült karrierjére. Nem tudta senki, és semmi eltántorítani attól, amit szeretett volna. Megvalósította álmát!

    2005. 03. 03 09:29



    Már öt évesen tudta, művész lesz belőle. Festő, költő, énekes, vagy színész. Leginkább utóbbira vágyott. Ő adott ünnepi műsort karácsonykor, anyák napján és minden egyes létező alkalomkor. Anyja sorsa, élete lebegett szeme előtt. Tehetséges színész volt édesanyja, aki Debrecenben játszott. Még Latinovits Zoltán is udvarolt neki. Azonban a család mellett döntött, felnevelt öt gyermeket, és rettentően hiányzott neki a színpad közben.

    Örült, hogy lánya, Soma az ő útját járja. Ugyan nem vették fel a Színművészetire, de hangja miatt elküldték énekesnek. A konzervatóriumba felvették, dzsezzénekes lett, és rendszeresen fellépett együttesével. Az ő életében is eljött a perc azonban, amikor dönteni kellett. Család vagy karrier? Soma döntött, mindkettő mellett. Szerencsére sikerült összeegyeztetnie a kettőt, így most boldogan él családjával, sikeres karrierjével. (Story híre alapján ma. hu)



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (103)
     
  24. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 9. 16:51103.
    Sikeres karrier a szüzesség megőrzésével



    A fiatal, jó kinézetű és szakmailag aktív nők egyre gyakrabban döntenek úgy, hogy örök tisztaságot esküsznek Jézus Krisztusnak. Többen úgy vélik, ez lehet a tökéletes megoldás az emancipált nők számára.
    2005. 03. 11 21:02 Spicy Press Hírügynökség



    Franciaországban több mint négyszázan, Németországban kétszázan, az Egyesült Államokban mintegy százan vannak, akik ekképp vélekednek az életről. Lengyelországban húsz hölgy van túl az eskün, de bőven akadnak, akik csatlakozni akarnak.

    Sokan saját vállalatukat vezetik, vannak köztük könyvelők, asszisztensek, menedzserek, egyetemi tanárok. Mindegyiküknek saját karrierje van, mindannyian nagyon vallásosak és lelki fejlődésre vágynak. Ezért járnak el a templomba és mondtak le a testi örömszerzésről.

    Azt mondják, nem egyszerű cölibátusban élni, de szerintük a szüzesség összeegyeztethető a szakmai- és lelki törekvésekkel. Amikor arról kérdezik őket, miért nem mennek kolostorba, azt válaszolják, hogy elképzelhetetlennek tartják a teljes elszigeteltséget, továbbá szeretik a munkájukat és kapcsolataikat.


    --------------------------------------------------------- -----------------------

    előzmény:
    Juliette** (100)
     
  25. 2005. Április 9. 16:49102.
    Mert hülyék ülnek a fejvadászi székekben. Ja nem véletlenül, oda is csak lepedöakrobata nöcik, meg tojásfejü, apuci által nyomott, egyetemet végigbukdácsolt hapikák ülnek :-))) Van néhány kivétel, de tudjuk, ök erösítik az átlagot :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (101)
     

Címlap

top