Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feleség mellé szeretőt

Torolt_felhasznalo_206916
Torolt_felhasznalo_206916
Létrehozva: 2005. Április 6. 07:23
Nem azonos a vérmérsékletünk a feleségemmel, pedig már jó pár éve együtt vagyunk.
Sajnos az anyukája hatása alatt van, és eléggé prüd nevelés eredményét nem sikerült megváltoztatni.
Egyelőre nem akarom elhagyni, de a testi szerelmet máshol keresem.
Szenya vagyok???
  1. 2005. Április 7. 09:56226.
    Pontatlan voltam, nem az azonnali válás. Hanem előbb tiszta víz, egyenes beszéd, a válás nekem ugyanúgy csak egy admin proc mint az esküvő.
    előzmény:
    csippi*** (223)
     
  2. 2005. Április 7. 09:53225.
    Igazából nekem nem egyértelmű, h topicindító mennyit tett a dolgok megváltozásáért otthon, ennyit írt róla:

    "Sajnos az anyukája hatása alatt van, és eléggé prüd nevelés eredményét nem sikerült megváltoztatni. "

    Ez nem sokat árul el. De lehet, h igazad van és tett érte. Viszont abban is igazad van szerintem, amit nemrég írtál, h hosszútávon nem műx az általa most preferált módszer.
    előzmény:
    csippi*** (223)
     
  3. 2005. Április 7. 09:50224.
    Igen. Azt gondolom, jobb az esély egy normális válásra, ha a másik félnek nem kell még azt is megemésztenie, hogy x ideje hárman voltak az ágyban. Valamint azt is gondolom, hogy a még menthető házasság/kapcsolat esélyei a minimálisra redukálódnak ha egy harmadikat bekapcsol vmelyik fél. Közben meg azt látom, hogy valós megoldások helyett (akár válás, akár rendbeszedése dolgoknak) homokba dugnak fejeket és máshová szerszámokat. Szerintem ha szüksége lesz vmelyik félnek egy szeretőre, akkor először gondolkodjon el, miért. Aztán próbálja meg megoldani a társával. Ha már biztos, h ez nem megy, akkor költözzenek szét és akkor lehet harmadikozni.

    Persze tudom, hogy sokan szemet hunynak a harmadik megléte felett inkább, mert még így is megéri nekik. De én nem így gondolkodom, ennyi. Maradi vagyok:-))
    előzmény:
    csippi*** (223)
     
  4. 2005. Április 7. 09:40223.
    szóval te az azonnali válás híve vagy?
    én meg annak, hogy vannak átmeneti állapotok, köztes megoldások, türelmi idők. . . amiket nem feltétlenül kell szex-mentesen átélni.
    előzmény:
    Porcogó (221)
     
  5. Torolt_felhasznalo_855996
    Torolt_felhasznalo_855996
    2005. Április 7. 09:40222.
    hidd el nincsenek. 2, 5 fél éve lelépett az anyuci. ott hagyta a gyereket és hogy nyugtassa a lelkiismeretét, állandóan nyomja pénzzel. egy nagyon sérült kamaszt könnyű így megfogni. totál sérült a lelke a kissrácnak: elhagyta az anyja. csak a pénz küldi. kb 6 hetente 1 napra elviszi vásárolni, beteg volt a télen el se jött megnézni a gyereket. a fia engem hívott, hogy menjek érte a suliba, mert az anyja nem akar érte menni, az apa meg pont 300 km-re volt egy tárgyaláson. ja és a mami nem igen melozik csak néha ha van kedve. . .
    előzmény:
    csippi*** (220)
     
  6. 2005. Április 7. 09:37221.
    Aki erre nem hajlandó, igyekvés ellenére sem, attól el kell válni. Nem hiszek az olyan dolgokban, hogy egy részt megkapok itt egy részt meg ott. Te sem:-)
    előzmény:
    csippi*** (218)
     
  7. 2005. Április 7. 09:33220.
    háááát ez így már érthető. . . de ha ilyen a gyerek, akkor az nem csak egyetlen szülőtől ilyen. . . akkor azért az apja nézetei is benne vannak. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855996 (216)
     
  8. Torolt_felhasznalo_855996
    Torolt_felhasznalo_855996
    2005. Április 7. 09:33219.
    lényeg. olyan harmoniában élünk a gyerekkel, hogy félek ezt megbontani. Az exemmel és nagyon jó a kapcsolatunk. Minden hétvégén találkozunk, beszélgetünk. egyetlen hangos szó nélkül váltunk el.
    a miért sem titok. nem akartam hazugságban élni, és már kihűlt nagyon a kapcsolatunk, barátokká váltunk, és én nem akartam megcsalni, félrelépni. így tisztább minden. na ezt a mai világban ritka harmoniát féltem. tudod, hogy a kedvesem volt feleségének mi a legynagyobb
    baja? azért örjöngött mert a télen 4-5 alkalommal voltunk színházba, operába, és szerinte még kicsi ehez a 15 éves fia. félre nevelem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855996 (216)
     
  9. 2005. Április 7. 09:32218.
    szerintem már beszéltek a dologról, hogy a szexet másképp vagy sűrűbben vagy mittudomén hogyan kéne csinálni.
    aki erre nem hajlandó egy párkapcsolatban, házasságban akármiben az már bocsi, de ne legyen olyan hülye, hogy azt hiszi nem keffentyül félre a drágája
    előzmény:
    Porcogó (217)
     
  10. 2005. Április 7. 09:29217.
    Ja. Aztán elképzelem amikor asszonyka rájön és megköszöni a kis drágájának, hogy jó ideig megkímélte a valóságtól. Naggyon fogja értékelni.
    előzmény:
    csippi*** (210)
     
  11. Torolt_felhasznalo_855996
    Torolt_felhasznalo_855996
    2005. Április 7. 09:28216.
    nekem is van egy kamasz fiam, és nem probálkozom. A gyerek nem olyan. A fia azért elviselhetetlen, mert a kedvesédesanyja pénzéhessé nevelte, és az én értékrendembe nem fér ez bele: 60ezres telo, 30ezres cipő minden hétvégén 10ezer Ft bowlingra. Az apja nem adja oda, nevelei, tanul vele, mos rá, rohan az nyjához aki pumpálja pénzzel. Az én gyerekem kitünő tanuló mosolygos, és nem az a fontos, hogy milyen cipő van a lábán, hanem akkor reklamál ha nem látom pl. egy edzésen van nem társasoztunk már 2 napja. Összeköltözünk mennyire fog neki jól esni, hogy nekünk nem telik 30ezres cipőre a "féltesojának" meg 3 pár van belőle? még a nyaralástól is félek. .
    előzmény:
    csippi*** (214)
     
  12. 2005. Április 7. 09:25215.
    hihhiiiiihiiihii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855996 (213)
     
  13. 2005. Április 7. 09:20214.
    de lehet, hogy a fia azért elviselhetetlen mert nem éltek együtt. kipróbáltátok mondjuk egy féléves időtartamra?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855996 (213)
     
  14. Torolt_felhasznalo_855996
    Torolt_felhasznalo_855996
    2005. Április 7. 09:19213.
    megjött a ncl főszentje aki soha nem tévedett életében minden hófehér és csodálatos.
    Csippi: elgondolkodnál, hogy összeköltözz-e a pároddal, ha lenne egy tökéletesen elviselhetetlen fia. A párommal jó, a fiát is elviselem kb. 4 napig, de utána menekülök haza. + ha valaki egyedül van , nem magányos attól még. és nem hiszem, hogy berögzött szokásaim lesznek, most csak jó, hogy nem kell senkhez alkalmaszkodnom. túl sokáig voltam jó kislány, most végre ÉLEK!
    előzmény:
    macskoszka (209)
     
  15. 2005. Április 7. 09:19212.
    nem, nem álszent, hanem ha durván akarsz fogalmazni: gerinctelen. de ez sem igaz az én nézetem szerint.
    ha szereti a feleségét, a gyerekeit, akkor próbálkozik otthon maradni, velük lenni és mindent megadni nekik. neki csupán (?) a szexel van baja. még azt hiszi, hogy a félremenésekkel el lehet intézni a dolgot. de majd rájön, hogy hosszú távon nem működik ez.
    előzmény:
    macskoszka (211)
     
  16. 2005. Április 7. 09:16211.
    Én másként látom:)Otthon előadja mintaapukát + mintaférjecskét, itt meg veri a nyálát:)
    Unom már, h leálszenteskedik a félredugogatók a nem félredugogatókat.
    előzmény:
    csippi*** (210)
     
  17. 2005. Április 7. 09:13210.
    ha otthon titkolja az nem álszentség. csupán "megkíméli" a feleségét a valóságtól:) minden viccet félretéve.
    előzmény:
    macskoszka (209)
     
  18. 2005. Április 7. 09:11209.
    Te biztos nem vagy álszent, mi?:))Te biztos elmondod otthon asszonykádnak, h néha napján máshol edzed a szerszámod:))
    Röhejes vagy:))Otthon gondolom sunnyogsz és családodban senki nem gondolná, h félrekefélgetsz:)Tehát ki az álszent rudikám?:))
    Nem beszélve arról, h tényleg marha nagy cucc egy internetes fórumon felvállalni arctalanul a sekélyes kalandjaidat:)))Ostoba.
    hiiiihhhiiiiihhiiiii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (193)
     
  19. 2005. Április 7. 09:11208.
    a szingliséggel azért vigyázz, mert kb. 5 év az ami után még könnyű szerrel képes vagy alkalmazkodni egy együttéléses kapcsolathoz. utána már annyira kialakulnak, belédrögzülnek dolgok, hogy nagyon nem lesz egyszerű. én azért anno ha felmerült volna az összeköltözés gondolata a szerelmemmel boldogan mondtam volna igent.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855996 (207)
     
  20. Torolt_felhasznalo_855996
    Torolt_felhasznalo_855996
    2005. Április 7. 09:05207.
    Egyet értek turo-rudi-val. sok itt az álszent. pálcát tőr más felett utána meg megy a szeretőjéhez. Abban nem értünk egyet, hogy minden singli nő férjhez akar menni. Nekem most kezd szétesni a kapcsolatom emiatt: a Kedves elakar venni, összeköltözni, gyerek meg ilyen, de én annyira élvezem a saját kis életemet , hogy nem akarom ezt. Legyek önző de 12 év házzasság után, és másfél év singli lét után szeretném még élni a kis életemet. Biztos eljön majd az idő amikor szeretnék együtt élni valakivel, de egyenlőre élvezem, hogyha 3-4 nap együtt lét után hazamegyek, és eljárok edzésre, együtt vagyok a fiammal, tanulok stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (195)
     
  21. 2005. Április 7. 09:03206.
    ííígy van! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_254056 (203)
     
  22. 2005. Április 7. 09:02205.
    attól függ:) most épp a kiszemelt "áldozattól":)))))

    tudom, hogy nem divat a szerelemre várni, de nekem a testemnél a lelkem sokkal fontosabb.

    jól eloffoltuk
    előzmény:
    Aliszultan (204)
     
  23. 2005. Április 7. 09:00204.
    Az hosszadalmas folyamat lehet ! :)))
    előzmény:
    csippi*** (202)
     
  24. Torolt_felhasznalo_254056
    Torolt_felhasznalo_254056
    2005. Április 7. 08:59203.
    Valóban nem jelent semmit:)) egyedül az a fontos, hogy a lelkedben mit jelent a dolog:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (195)
     
  25. 2005. Április 7. 08:53202.
    kézzel fogható nincs:))) áááááááá de szépen írtam ugye?;)
    én csak szerelemből csinálom.
    előzmény:
    Aliszultan (201)
     

Címlap

top