Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feleség mellé szeretőt

Torolt_felhasznalo_206916
Torolt_felhasznalo_206916
Létrehozva: 2005. Április 6. 07:23
Nem azonos a vérmérsékletünk a feleségemmel, pedig már jó pár éve együtt vagyunk.
Sajnos az anyukája hatása alatt van, és eléggé prüd nevelés eredményét nem sikerült megváltoztatni.
Egyelőre nem akarom elhagyni, de a testi szerelmet máshol keresem.
Szenya vagyok???
  1. 2005. Április 6. 11:52126.
    Az meg a másik, amit írtál! Ha azt már mondani kell, akkro rég rossz!
    De ilyenek a figyelmetlen pasik, sajnos, hogy hiába vezetik rá, vagy unja, vagy csak gyors kielégülést akar. És ez még szerető férjeknél is nem egyszer előfordul. Bár ezek a férfiak általában figyelmetlenek.
    előzmény:
    V.Endy (123)
     
  2. 2005. Április 6. 11:49125.
    Látom nem olvasol elég Cosmot, aszerint mindent ki kell mondani:-))))
    előzmény:
    V.Endy (123)
     
  3. 2005. Április 6. 11:48124.
    Na azért hidd el, hogy van olyan figyelmetlen , pózaiba rögzült pasi, aki érti, hgoy mit mondassz, aztán az következő percben már el is felejti a nagy izgalmában, hogy mit mondtál neki az előbb.
    előzmény:
    ninuci (121)
     
  4. 2005. Április 6. 11:47123.
    Egy igazi nő nem kell kimondja mit akar. És nem is szabad, mert ebben az esetben egy esetlegesen rosszul megválasztott szó vagy mondat nagyon elronthatja a dolgot. Sokkal többet ér, mert izgalmasabb ha a férfit rávezeti a párja a máshogyanra. . . de most akkor én mondjam el az nlc-n hogy mit kell tegyen a nő???:)))
    előzmény:
    ninuci (121)
     
  5. 2005. Április 6. 11:44122.

    És most szerinted álljon fel és hagyja ott a feleségét, akivel egyébként jól kijön? Szerinted ez megoldás? Aztán talál egy olyat akivel fantasztikus az ágyban, de társául el sem tudná képzelni! Sokkal nehezebb jó társat találni, mint szexpartnert ha arról van szó.

    Persze értem én, amit Te mondasz, hogy egy idő után a lelke is mozdul az illetőnek, netán felcsináltatja magát a csaj titokban, ezért mondom én, hogy ezt meg ki lehet védeni, ha prostihoz jár és slussz.
    előzmény:
    V.Endy (119)
     
  6. 2005. Április 6. 11:39121.
    Tudom , hogy nem tőlem kérdezted mégis reagálok a hozzászólásodra.

    Egy szeretkezéshez normál esetben két fél kell , két olyan fél akik ismerik és értik a másik jelzéseit , és most arra is gondolok , hogy a férjnek is lehetnek gondjai , csak nekünk az annyira természetes , hogy a férfinak minden együttlét alkalmával jó . ÉÉs emiatt önző dögök , vagy figyelmetlenek ?

    Nem !!! , ha én szeretném , hogy másként simogasson , más pózban szeretkezzünk mondjam meg , mert ez egyértelmű üzenet a másik fél számára amit meg kell hogy értsem , és ne várjam el, hogy kitalálja.
    Én sem tudom kitalálni , hogy mire is vágyik , nem vagyok gondolat olvasó.
    Max a jelzéseiből tudom, hogy amit épp csinálok az jó neki vagy sem.
    előzmény:
    i.nora (114)
     
  7. 2005. Április 6. 11:38120.
    Aki benne marad egy ilyen házasságban, szerintem csak rövid ideig lesz jobb, hosszú távon biztos, hogy mrg rosszabb is, mint volt, mert beköltözik a bizalmatlanság is a házasságba.
    előzmény:
    V.Endy (116)
     
  8. 2005. Április 6. 11:23119.
    Nos igen, ez igaz, de csak akkor ha a probléma is átmeneti. A prüdség szerintem nem az.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_254056 (117)
     
  9. 2005. Április 6. 11:22118.
    "csak figyelmetlen férj van". Ez nem igaz, mert annak ellenére, hogy igen sok múlik a férfi figyelmén ezer más is befolyásolhatja a dolgokat. Minden nőnek tudnia kell, hogy a felszin alatt mi mozgatja a kapcsolatokat. Nem véletlenül írtam le:egy férfi csak annyira férfi. . .
    előzmény:
    i.nora (114)
     
  10. Torolt_felhasznalo_254056
    Torolt_felhasznalo_254056
    2005. Április 6. 11:19117.
    Viszont lehet, hogy ettől fesztelenebbé válik. . . . . . s átmenetileg kiegyensúlyozatabbá:))
    előzmény:
    V.Endy (116)
     
  11. 2005. Április 6. 11:18116.
    Még véletlenül se gondold azt, hogy ez ilyen egyszerű. Probléma jön, kedves félrelép és megy minden szépen tovább???Tuti, hogy változik minden, tuti, hogy mozdul a férfi lélek is, megérzi ezt a másik, mert ugye mégiscsak nőből van, és akkor minden más lesz. És szerintem nincs jelentősége, hogy prostival ment félre, vagy szeretője lett. Lelkületében lesz más minden!
    előzmény:
    nuti33 (112)
     
  12. Torolt_felhasznalo_254056
    Torolt_felhasznalo_254056
    2005. Április 6. 11:18115.
    Egyetértek veled, de asjna ez fordítva is igaz:((
    előzmény:
    i.nora (114)
     
  13. 2005. Április 6. 11:15114.
    Olvasgatlak benneteket és arra gondoltam, hgoy megkérdezem tőled, hogy láttál már olyan hülye nőt, aki egysezr átelte már a szerelem adta gyönyört, az ne akarja újra és minden alkalommal???

    Mert szerintem nincs ilyen!

    Legfeljebb csak figyelmetlen férj van és egy idő után belefárad a feleség, hogy hiába tesz meg mindent, hgoy neki jó legyen, ha a másik nem partner rá.

    Persze van olyan nő is aki csak szinleli, hogy jó, de szerintem azt egy férfi észreveszi, ha már látta úgy a kedvesét, feleségét, hogy nagoyn jó neki. Akkor meg megint a pasiban van a hiba, mert nehezen tudom elképzelni, hogy létezik eleve frigid nő, csak ügyetlen férfi.

    Bocs a férfiaktól:)))
    előzmény:
    V.Endy (99)
     
  14. 2005. Április 6. 11:12113.
    Örülök, hogy azonos értékeket képviselünk és annak meg különösen, hogy mindezt konszolidált formában tesszük. :)))
    előzmény:
    ninuci (110)
     
  15. 2005. Április 6. 11:11112.
    II.

    is.

    Szóval én azt mondom, hogy ha a topic indító szereti a feleségét és jól kijönnek, „működik” a kapcsolatuk, el tudja képzelni a feleségét gyermekei anyjának, és olyannak, akinek majd 80 évesen is szívesen fogná a kezét a parkban, akkor azért mert a szex nem a legkitűnőbb el ne hagyja!!! Igenis őrizze meg a család egységét és ha nem sikerül rávezetnie asszonykáját a szex csodáira, mert egy kicsit prűdfajta, hát keressen máshol testi kielégülést, de úgy, hogy soha senki azt meg ne tudja, ezzel ne büszkélkedjen a haveroknak, és végképp ne hozza olyan helyzetbe a feleségét, hogy ismerősök meg tudják, hogy őt csalja a férje!! Kizárólag elbújdosva tudom ezt elképzelni, a legjobb prostituálttal, mert az nem vágyik majd a szerető státuszra, nem kell rá költeni a kamatyon kívül is, és nem fogja hívogatni kellemetlen alkalmakkor a férfit. Hát ha ennyire tüzel, hűtse le magát máshol, aztán 10 év múlva ő sem fog már annyira tüzelni, esetleg a felesége is változik, és mégis szeretetben, gondoskodásban együtt maradt két ember, és együtt nevelték a gyerekeket.

    Mondom ezt nő létemre, mert bár úgy gondolom, hogy ilyen téren is jól kijövünk a párommal, én is inkább azt kívánnám ha baj lenne, hogy intézze el a dolgát máshol, de maradjon a párom életem végéig, mert szeretem és tisztelem és biztonságban érzem magam mellette. És ha nekem csak ennyi lenne a problémám a kapcsolatunkban, bizony én se hagynék el egy jó embert, hanem máshogy rendezném le, de ettől a lelkem az övé, és csak az övé maradna, szeretném és tisztelném továbbra is!

    Szóval a testiség szerintem csak csodaforrás, de édeskevés egy jó kapcsolathoz. Ahhoz a többi ezer dolog kell!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. Április 6. 11:11111.

    I.

    Sziasztok Mindenki!

    Nekem egészen más véleményem van, pedig nő vagyok. 35 évesen már tudom, hogy elképesztően nehéz olyan párt találni, akivel szövetségre lehet lépni egy házasságban. Ahhoz, hogy működjön a gyakorlatban egy családi szövetség rengeteg összetevőnek kell jól működnie, és ezekből csak egy a szex. Persze nagyon fontos része, de én azt mondom, hogy ha olyan párom lenne, akivel az ágyban menyekben járok mindig, de megbízhatatlan, lusta, férfi soviniszta, füllentő típus, humortalan, semmi felelősségtudata nincs, a pénz kifolyik a keze közül, engem lenézne mert nő vagyok, cselédként kezelne otthon, esetleg ütne, vagy iszákos lenne, vagy a gyereknevelésből egyáltalán nem venné ki a részét, az mind-mind sokkal súlyosabb és más külső személy által nem helyrehozható probléma.

    Olyan embert találni párodnak, aki a Te elvárásaidnak a fentiekben felsoroltak alapján megfelel és még szenzációs a szexuális életetek is, igen nehéz és szinte reménytelen, bár ismerek egy olyan házasságot, ami 10 éve tart és előtte is 10 évet együtt voltak egész kamaszkoruktól, és saját bevallásuk szerint nem csak hogy jól prosperál minden gyakorlati szinten a házasság, de érzelmileg, testileg, lelkileg is ők egymásnak lettek teremtve. De ez egyetlenegy példa, és gyanítom, hogy ez meg azért működik így, mert ha igazat beszélnek, ők egymáson kívül senki mással soha nem próbálták, nem csak a szexet, hanem más párkapcsolatuk sem volt. Tehát nem tapasztaltak meg mást és így nincsenek más igényeik. Azt becsülöm és csodálom bennük, hogy eleddig nem érkezett el az a pillanat, mikor valamelyik úgy érzi, hogy így azért nem teljes az élete és szeretne valami mást is kipróbálni. Mert a legtöbb kamaszkori szerelem aztán ezzel ér véget, hogy kíváncsiak a résztvevők másra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. Április 6. 11:05110.
    Helyes ne is hagyd magad elcsábítani , egy szerető társnál nincs is jobb, bár ezt kevesen vallják be mint mondtad.

    A nagyszájuak is ezt mondják , csak ezt halkan. . . :-))))

    előzmény:
    V.Endy (109)
     
  18. 2005. Április 6. 10:54109.
    Az enyém is az, de így mi nem igazán vagyunk érdekesek. De tudod mit mondok?Nem is bánom, hogy így van és emiatt a hiányosság miatt még jól tudom érezni magam bárhol és bármikor.
    előzmény:
    ninuci (106)
     
  19. 2005. Április 6. 10:52108.
    Az intim együttlétek esetén jelentkező gondokra értettem, hogy nem olyan egyszerűek. Mindenki tudja jól, hogy nem csak a férfin múlik a jó együttlét. A problémák nem írhatók csak az egyik fél számlájára sohasem. És van a mondás is mely szerint egy férfi csak annyira férfi, amennyire azt a nő akarja, hogy az legyen.
    előzmény:
    Álomhajsza (109)
     
  20. 2005. Április 6. 10:34107.
    jó:-) azt én is jobban szeretek:-) mrrmrrhhhmrrkrr
    előzmény:
    Pszihopapa (88)
     
  21. 2005. Április 6. 10:14106.
    Az enyém az :-)))) és büszke vagyok rá ,
    előzmény:
    V.Endy (99)
     
  22. 2005. Április 6. 10:13105.

    Szerintem az a baj , hogy az emberek nem beszélgetnek egymással , mindegyik megy a maga útján , nyalogatja a sebeit és amikor már több sebből vérzik , igénybe veszi az elsősegély nyújtó helyet, jelen esetben egy nőt aki hajlandó némi légyottra a topic indítóval , valamiféle önigazolás végett akár. . . . és a körforgás meg nem áll. . . . .

    Mert , ha a probléma gyökerét kell megkeresni és orvosolni az sok sok fájdalommal, türelemtlenséggel, akár megalázkodással is járhatna , de ezt kevesen vállalják fel.

    Mint ahogy azt a mondást is kevesen tartják észben amit az oltár elött igérünk a jóban rosszban. . . . címűt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_861800 (91)
     
  23. 2005. Április 6. 10:00104.
    Tényelg jó lenne ismerni a helyzetet, bár szerintem az "enyhébb" dolgok ki kellene, hogy derüljenek a házasság előtt, nem? Pl csak sötétben szereti vagy mittudomén.
    előzmény:
    V.Endy (103)
     
  24. 2005. Április 6. 09:46103.
    Nem gondoltam a dolgokat ennyire szélsőségesen. Sajnos a "prüdségnek" vannak nagyon alacsony határai is. Kár hogy nem tudjuk a fokozatokat bekariblálni. Nem értettem ennyire szélsőságesen a változásokat hidd el!:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697974 (102)
     
  25. 2005. Április 6. 09:43102.
    Tény, hogy a problémát csak általáosságban ismerjük, de nem hinném, hogy az a gond, hogy a nő nem akar szado-mazo szexet, vagy másik nőt bevonni. Valamiért csak nem akarja a szexet az urával. Sejtésem szerint ha jó lenne akarná. . . és akkor jön a kérdés miért nem jó neki?
    előzmény:
    V.Endy (93)
     

Címlap

top