Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feleség mellé szeretőt

Torolt_felhasznalo_206916
Torolt_felhasznalo_206916
Létrehozva: 2005. Április 6. 07:23
Nem azonos a vérmérsékletünk a feleségemmel, pedig már jó pár éve együtt vagyunk.
Sajnos az anyukája hatása alatt van, és eléggé prüd nevelés eredményét nem sikerült megváltoztatni.
Egyelőre nem akarom elhagyni, de a testi szerelmet máshol keresem.
Szenya vagyok???
  1. 2005. Április 7. 13:42251.
    :))))))))))))))))))
    előzmény:
    Porcogó (250)
     
  2. 2005. Április 7. 13:40250.
    "Úgy néz ki a helyzet, ha úgy alakulna a dolog akkor váltanék is. Új életet kezdve, akár egy gyermekes és elvált nőszeméllyel. Persze nem hátrány, ha hajlandó lenne egy közös utód vállalására. "

    Akkor meg mire vársz? Vagy ilyen az igazi férfi, hogy akkor lép csak ha már tuti biztos van egy jobb? Félünk az egyedülléttől? A keresgéléstől? De a feleségedet lazán erre a sorsra szánod, amikor majd te találsz valami jobbat és átsétálsz egyik kuckóból a másikba?
    Mi van, nő nélkül nem megy?
    Ha így áll a dolog ott kéne hagyni minél előbb, tudod, mert baromira nem mindegy, ha szereted egy kicsit is még, abba is belegondolsz, hogy minden egyes nappal csökkennek az esélyei arra, hogy normális pacákot találjon magának helyetted.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (241)
     
  3. 2005. Április 7. 13:34249.
    Lehet, h feleségnek sincs kedve rágógumi húzigálásokhoz oszt inkább nemet mond urának (lehet asszonyka is máshol pótol oszt pont arról nyit topikot, h megcsalja urát, mert egy nagy nulla férjeura), csak férjecskének is egyszerűbb leprűdözni asszonyt, minthogy beújítson otthon:))
    előzmény:
    i.nora (248)
     
  4. 2005. Április 7. 13:20248.
    Amikor elfogytak az érvei, azt modnta, hgyo nincs kedve óvodás rágógumi húzigálásokhoz!:))))

    Vicces volt!:)

    Tudod, egy olyan férfinak, aki igazán az, annak nincs szüksége arra hogy máshol keressen nőt magának, mert egy jó pasit otthon is nagyra értékelnek!!!:)))))))))))))))
    előzmény:
    macskoszka (246)
     
  5. 2005. Április 7. 13:16247.
    Ez nagyon így van. :)))
    előzmény:
    macskoszka (246)
     
  6. 2005. Április 7. 13:14246.
    hihiiihiiiii
    Általában kik kérkednek, h minő jó szeretők is ők, azok leginkább nagy nullához hasonlíthatók teljesítményileg:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (239)
     
  7. 2005. Április 7. 13:10245.
    (233)Gondolom arája házasság előtt sem volt egy végzet asszonya és prűdség nem meggyűrűzés hozadéka:)
    Minek vesz el vki egy teljesen különböző szexuális igényekkel rendelkező nőt??
    Sztem túróstáska barátunk a hunyó, mert volt annyira naív, h egy fap*nát vett el feleségül s most meg x év után kezd el reklamálni:)Röhejes:)
    előzmény:
    csippi*** (227)
     
  8. 2005. Április 7. 12:52244.
    Állítólag 35 és 38 között van a legtöbb elvált pali. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (241)
     
  9. 2005. Április 7. 12:48243.
    Mit jelent a prűdség a feleségednél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (241)
     
  10. Torolt_felhasznalo_855996
    Torolt_felhasznalo_855996
    2005. Április 7. 12:38242.
    Még egy nagy szájú pasi. Volt már ilyen pasim. El volt ájulva magától, 50 felett volt a csajai száma és ilyen meg olyan szuper. Hát nála rosszabb , ügyetlenebb , önzőbb pasim nem volt. A mostani párom meg meg van győződve róla, hogy nagyon átlagon aluli és nem egy ász az ágyban, ehez képest messze magasan a legfigyelmesebb odaadóbb kellemesebb , vágykeltőbb partner akivel valaha is találkoztam. Maga a csoda.
    Tehát nekem az a tapasztalatom, hogy a nagy hangu nagy szájú pasik, a szavaikkal kompenzálják azt ami a teteikkel nem megy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (239)
     
  11. Torolt_felhasznalo_206916
    Torolt_felhasznalo_206916
    2005. Április 7. 12:38241.
    Úgy néz ki a helyzet, ha úgy alakulna a dolog akkor váltanék is. Új életet kezdve, akár egy gyermekes és elvált nőszeméllyel. Persze nem hátrány, ha hajlandó lenne egy közös utód vállalására.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771568 (237)
     
  12. 2005. Április 7. 12:32240.
    én soha nem írom, hogy csinos vagyok, vagy annak modott lennék;)

    off volt tudom, mert nem ez volt a mondani valód lényege, de nem bírtam megállni. bocsi érte, meg a csippkedésért is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771568 (237)
     
  13. Torolt_felhasznalo_206916
    Torolt_felhasznalo_206916
    2005. Április 7. 12:22239.
    Ne mondj rólam véleményt, míg nem szexeltél velem.
    Utánna álmodban is a rudikat éltetnéd:-)))
    előzmény:
    ninuci (238)
     
  14. 2005. Április 7. 12:07238.
    Kedves Rudi !

    Mintha az első hozzászólás kicsit szerényebb lett volna a részedről.
    Véleményt kértél és aki elmondta azokat sértegeted és álszent picsának tartod ?

    Nincs valami baj veled? Ha edzeni akarod a szerszámod mondd azt , de ne kérj akkor elötte véleményt , h a nem tetszik.

    Üdv Legyen szép napod :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (193)
     
  15. Torolt_felhasznalo_771568
    Torolt_felhasznalo_771568
    2005. Április 7. 11:51237.
    Így van, egy világ dőlne össze bennük.

    Egy adalék a témához:
    Múlt héten regisztráltam egy társkeresőn, 34 éves, csinos elváltként, egy gyerekkel, kötetlen kapcsolatot kerestem.
    Egy darab levél se jött 1 hétig.
    Próba - szerencse alapon átváltottam a státuszt házasra.
    Ma már 5 levél jött.
    Házas férfiaktól, akik változatosságot keresnek a szürke hétköznapok mellé.
    Forduljon fel mind, lehetőleg egy szürke hétköznapon :-D
    Íme a tanulság: házas nő kéne mindenkinek, főleg szexre, kockázat nélkül. De nehogy má egy elvált a nyakukba akaszkodjon. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971140 (232)
     
  16. 2005. Április 7. 11:40236.
    ez biz'a feltétel, de már ott tartok, hogy ennyi türelem már nekem is sokkkk:)))
    előzmény:
    Aliszultan (235)
     
  17. 2005. Április 7. 11:38235.
    Legyen türelme az "áldozatnak" ! :)))
    előzmény:
    csippi*** (205)
     
  18. 2005. Április 7. 10:34234.
    Szia Csippi! :o)

    Abban igazad van, hogy a másik vágyaira is tekintettel kell lenni, meg, hogy jó szex hiánya bizony megrengeti a párkapcsolatot és akár egy idő után véget is vethet az egésznek.

    De, én itt legtöbbször arról olvasok, hogy a pasik igényeit ki kell elégíteni, vágyait 100 %-ig teljesíteni, amikor nemcsak a férfiaknak, de ugye a nőknek is vannak igényei, vágyai. És biztos vagyok abban is, hogy pl. a pocsék szex nem kenhető egyedül a nőre, nem minden esetben annak a hibája, sőt. . . Előfordulhat ugyanis, hogy a férfi béna, figyelmetlen, önző az ágyban, és akkor mitől lenne kedve az asszonykának a dologhoz? Pedig esetleg a pasinak kellene jobban odafigyelnie (leszámítrva ugye az extrém eseteket), felkeltenie a vágyat a társában, a szexuális kultúra viszont nem mindenkinek erős oldala.
    előzmény:
    csippi*** (227)
     
  19. 2005. Április 7. 10:30233.
    Túróskáról és az ő esetéről túl sokat nem tudunk négy hozzászólás alapján.
    Tehát a véleményem általános, nem konkrétan rá vonatkozik.

    Igen, a szex nagyon fontos egy kapcsolatban. Aki nem kapja meg, ne gondolkodjon egy félredugáson, hanem a kettőjük kapcsolatán, önmaga és a másik igényein, hajlandóságán, mozgatórugóin, stb. gondolkodjon. Mérleg, serpenyő, ilyesmik, mi mennyit ér, mi mennyire fontos, meg kéne tanulni képesnek lenni a választásra és klf. felelősségeket vállalni.

    Szerintem ha az lesz a felállás, h élnek tovább egymás mellett, külső kapcsolattal ellátva, akkor mindketten homokba dugják a fejüket. (Zárójelben: az ilyen felállást olykor a gyerekek meg a harmadik szenvedik meg. )

    Én sem ítélem el, azon már túl vagyok, az emberek nagy része ilyen, totyorog halogat és hazudik önmagának és mindenkinek, mindig ilyen volt és lesz is, nincsenek illúzióim, mondjuk úgy beletörődtem. Viszont attól még továbbra is azt gondolom, előbb tiszta víz kéne és utána más után nézni. Szvsz ez feltétele egy normális válásnak, ahol a szülők tudnak olyan kapcsolatban maradni, h a gyerek megússza minimális sérülésekkel.

    Te úgy gondolod, előbb-utóbb meg fogják tenni azt a lépést, h kilépnek a házasságból: van, aki megteszi aztán, de nagyon sokan nem teszik meg.
    előzmény:
    csippi*** (227)
     
  20. 2005. Április 7. 10:25232.
    Amelyik pasi előjognak tekinti a félredugást, az rendszerint asszonytól ugyanezt nem viselné el. :( Sőt föl lenne háborodva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_410037
    Torolt_felhasznalo_410037
    2005. Április 7. 10:22231.
    . . . egyre jobb. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. Április 7. 10:18230.
    vannak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971140 (229)
     
  23. 2005. Április 7. 10:16229.
    Vannak olyan férfiak, akik bármennyire szerelmesek, bármennyire jó a feleségükkel akkor is félredugnak.
    előzmény:
    csippi*** (227)
     
  24. Torolt_felhasznalo_410037
    Torolt_felhasznalo_410037
    2005. Április 7. 10:09228.
    . . . szomorú a valóság. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. Április 7. 09:56227.
    miért az gondolkodjon el egy félredugáson akinek a másik nem adja meg azt amit szeretne? nem hinném, hogy túróskánknak extra vágyai lennének.
    aki nem veszi figyelembe a másik étvágyát és annak vágyait, és nem képes, nem akar, nem hajlandó akkor az dugja homokba a fejét és nem annak a párja.
    sokan úgy gondolják, hogy ha "csak" a szex a baj a házasságukban, akkor attól még az fenntartható, legfeljebb máshol "vacsorázik".
    nem tudom elítélni az ilyen embereket, mert tudom azt is, hogy előbb utóbb meg fogják tenni azt a lépést, hogy kilépnek a házasságukból. de nekik időre van szükségük ahhoz, hogy megértsék a szex sokkal fontosabb, és az az alapja szinte mindennek.
    előzmény:
    Porcogó (224)
     

Címlap

top