Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hasplasztika

@vuka
Létrehozva: 2005. március 28. 06:39
Segítsetek kedves Sorstársaim! Terhességtől megnyúlt hasamat szeretném plasztikáztatni. Kérlek adjatok tanácsot, hova forduljak! Hallottam arról is, hogy bizonyos százalékát téríti a tb. Minden jótanácsot szívesen fogadok!
  1. 2007. július 17. 06:373801.
    Köszi az infókat, szerintem itt nagyon sok lánynak válik hasznára, és bátorságot is meríthetnek belőle 
    előzmény:
    macskosz21 (3798)
    2007-07-13  21:23
  2. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. július 14. 10:343800.

    Elnézést mindenkitől akit ez untat, privátban akartam írni((, csak elbénáztam((

    Barbi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3799)
    2007-07-14  10:33
  3. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. július 14. 10:333799.

    SZIA!

    Először is gratula a pocidhoz, nagyon szép...a heg meg úgyis mindegy mert eltakarja a bugyi/fürdőruci...

    Én augusztusban megyek műtétre, az én pocimon csak a bőrt kell igazítani, meg a köldöksérvemet rendbe tenni...nagyon nagyon izgulok, tudod az enyém nem annyira csúnya, de a bőr ha leülök nagyon gyűrött, ami felettébb zavar..

    elhatároztam hogy belevágok, és remélem megéri)) és szép feszes pocim lesz, mint újkorában...babát többet már nem szeretnék....

    szóval, azon szorítok, hogy beleférjen a vágás a bikinibe...meg a nadrágba...remélem ügyes lesz a dokim...

    csak egy két kérdés...ha nem untatlak..

    nagyon feszült műtét után a bőr?? a dokim azt mondta, hogy az első 3 hétben nem szabad majd kiegyenesednem.. neked sem szabadott??

    kented valamivel a sebed utána?? és magát a bőrt, hogy a feszülés miatt újra visszanyerje a rugalmasságát, vagy semmit nem csináltál vele??

    6 hét után már a régi voltál??? meddíg voltak fájdalmaid???

    tornázni mikor kezdtél?? gyereket mikor emeltél először??

    ja és még egy... csípő nacit tudsz hordani??

    köszi előre is a választ.

    és szoríts nekem, aug 23-án műtenek az Erzsébet kórházban, Vincent Rodrígó...!

    előzmény:
    macskosz21 (3798)
    2007-07-13  21:23
  4. 2007. július 13. 21:233798.

    Sziasztok!

    Először is a régiek kedvéért bemutatkozom: Piszeorr vagyok, csak az elmúlt másfél évben "nevet változtattam".

    Sida, Napsugár, Angi és a többiek! Itt vagyok, nem vesztem el és jelentem nagyon jól érzem magam! Pontosan a mai napon vagyok másfél éves új pocakos. Sokszor eszembe jutottatok, néha el is vetődtem a fórumra, beleolvastam a régiek és a folyamatosan érkező újak történetébe.

    Egy-két gondolatot leírnék az elmúlt időszakról. Egyrészt azért, hogy akik még a műtét előtt állnak, azoknak egy kis bíztatást adják, másrészt azért, hogy akik túlvannak már a nehezén, lássák, hogy kb. másfél éves pocakkal hogy néz ki az ember lánya és milyen érzései vannak. (persze illusztrálok is!)

    De gyorsan kijelentem, hogy ezek a saját tapasztalataim és véleményem. Ez nagyon sok mindenben eltérhet más tapasztalatától, mert tényleg mindenki másképp éli meg a hasplasztika megpróbáltatásait.

    Szóval...

    Az első 2 képen látható, hogy nem volt túl vonzó a külsőm a cicim és a cuncim között... de ezért vannak az ügyes kezű doktor bácsik és én a mai napig is azt mondom, hogy velem csodát tettek.

    A 3-as kép azt hiszem magáért beszél. Ez lett az eredmény és nem csak én, de szép szemű doktor bácsim is nagyon büszke volt a munkájára. Az én esetem eléggé összetett volt. Hosszanti hasizom végig varrva, 18-20 centi bőr- és ezzel együtt a zsírszövet kimetszése és a műtét közben derült ki, hogy jókora köldöksérvem is volt, amit szintén rendbe tettek. Szóval, teljes generál, a fentebb említett területen.

    Megszenvedtem, mint azt hiszem többen is közülünk (tisztelet a kivételnek, van, aki strammabb, mint én) de ha már tudnám is, hogy mivel jár egy egy ilyen műtét és szükség lenne rá, hogy úgy nézzek ki, mint most, biztosan újra belevágnék!

    A gyógyulásom nagyjából igénybevette a 6 hetet. Szigorúan betartottam minden orvosi utasítást (pihi, séta, mikor mire volt szükség, haskötő használat, csak varratkiszedés után zuhany...stb) és angyalkáim segítségével problémamentes volt a lábadozásom. Nem fájt kórosan semmim, nem nyíltam ki sehol, nem volt szükség felgyülemlett váladék leszívására, szóval tényleg szépen gyógyultam.

    Az egyedüli problémám a dombosságom. Furi egy kifejezés, de nem találok más szót. Napsugár hozzászólásait olvasva és persze magam is tisztában voltam vele, hogy a szeméremdomb duzzanatnak idő kell, hogy lehúzodjon. Hát... Senkit nem szeretnék elkeseríteni (tudjátok, saját vélemény!) másfél évesen ugyanolyan dombi vagyok, mint fél évesen, vagy egy évesen. Ha mensi előtt vagyok, akkor meg kifejezetten.

    De, pozitív gondolkodásom azt mondatja velem, hogy: ennyi? ez az összes negatívum, amit fel tudsz sorolni a műtéttel kapcsolatban?! És azt kell mondanom, hogy igen. Tudom, sokan voltak, vannak, akiknek az én esztétikai gondomnál sokkal súlyosabb problémáik voltak és ők is azt mondták, hogy így is megérte. Tehát én nem panaszkodni szerettem volna, amikor leírtam ezt a bánatomat, csupán tényeket szeretnék nektek elmondani.

    A 4-es, 5-ös, 6-os kép ma készült. Igen, híztam egy-két kilót, kicsit átformálódtam, azt hiszem ez lesz a végső formája a pocimnak. A sebem... Tudom, nem tökéletes, én is láttam számtalan sokkal szebb vágást, heggyógyulást. De én elégedett vagyok ezzel! A bugyimba belefér, bikinit is hordhatok.

    Tehát, aki vacilál, nyugodtan nézegesse meg a képeimet. Remélem mindenkit csak inspirálni fog, nem elrettenteni. De egyet azt soha ne feljtsétek el! Ha valaki rászánja magát a műtétre, csak sajátmagáért tegye, szilárd elhatározással. Mert ha elsősorban nem magatoknak akartok megfelelni, akkor az esetlegesen fellépő kellemetlenségeket, nehézségeket, fájdalmakat is nehezebben lehet elviselni.

    Ha bárkinek, bármilyen jellegű kérdése van, akár banálisnak is tűnő, nagyon szívesen válaszolok. A bátortalanabbak írhatnak privibe is.

    Üdv: Piszeorr

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. július 13. 12:483797.

    Sziasztok!

     

    Wyzuska, nem rossz az a poci, egyáltalán nem látszik nagynak behúzás nélkül sem. Persze, lehet, hogy neked más a mércéd, én simán ellennék ennyire gömbi pocakkal.

     

    Nekem megvolt a tüdőszőrő lelet, ma meg a hasi uh, jövő 7en csütörtökön lesz a vérvétel.

     

    sziasztok,

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. július 13. 08:123796.

    Szia wyczuska!

    Még nem próbáltam haskötő nélkül aludni. Félek, de nem is zavar éjjel ha rajtam van. Biztonságban érzem így magam.

    Ibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385884 (3793)
    2007-07-12  16:56
  7. Torolt_felhasznalo_385884
    Torolt_felhasznalo_385884
    2007. július 12. 18:303795.

    Igen behúzot hassal. A műtét előtt is az volt a nagyobb baj, hogy annyira kinyúltak az izmok, hogy nem tartottak semmit. Minig befeszített hasizommal járkáltam, mert lógótt az egész "berendezés". Nagyon rossz érzés volt. Ráadásul kb. 4 hónapos terhesen volt akkora hasam mint ezelőtt. Mindig kérdezgették, hogy jön a negyedik? ( gyerek )  És azért  aggódom, mert nem múlt el ez az érzés.  Türelemből meg sosem voltam jó. 

    Wycza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3794)
    2007-07-12  18:07
  8. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. július 12. 18:073794.

    szia andi

    A harmadik kép behúzott hassal készült?? előtte milyen volt? előtte fotód nincs?

    amúgy szerintem nagyon szép lett, csak idő, mire az egész regenerálódik...szóval türelem, ahogy egy doki ismerősöm szokta mondani, adj időt, az időnek)

    barbi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385884 (3793)
    2007-07-12  16:56
  9. Torolt_felhasznalo_385884
    Torolt_felhasznalo_385884
    2007. július 12. 16:563793.

    Sziasztok!

    Ibolya!

    Neked sem kényelmes éjszaka haskötő nélkül? Rossz vagy csak furcsa?

    Andi!

    Csináltam képeket,  remélem még így is azt gondolod, hogy van remény!

    1. Szemből szép!

    2. Ilyen lett...

    3. .... ilyet szerettem volna.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3792)
    2007-07-12  15:22
  10. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. július 12. 15:223792.

    Sziasztok!

    Ma 6 hetes a pocim. A doki azt mondta, elhagyhatom a haskötőt, hordjak szorító bugyit. Még éjjel is. Már ne használjam a haskötőt. Nappal elvagyok a bugyival, de éjszakára visszatértem a haskötőhöz. Számomra így kényelmesebb.

    Ibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385884 (3791)
    2007-07-12  14:38
  11. Torolt_felhasznalo_385884
    Torolt_felhasznalo_385884
    2007. július 12. 14:383791.

    Szia Andi!

    Igaziból csak kedden telik le a hat hét. Csak gondoltam, hogy ledobom, inkább kicseréltem szorító bugyira. Éjszakára mát azt sem hordom, de nem igazán esik jól. Nappal még egyszer sem voltam segédeszköz nélkül. Nem akarom a türelmetlenséggel elrontani.

    Szia

    Wycza

    előzmény:
    napsugár70 (3790)
    2007-07-12  10:38
  12. 2007. július 12. 10:383790.

    Szia Wyc!

    A haskötőt még ne dobd le, szerintem... bár, ha jól érzed magad nélküle, akkor éjszakára hagyd el. Most voltál 6 hetes??? Én nagyon nehezen tudtam "leszokni" a haskötőről, eleinte csak éjjel hagytam el, aztán napközben is szép fokozatosan 1-2 órát nem volt rajtam. De ahogy érzed, ha neked jobb nélküle, akkor szerintem ne hord.

    Szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385884 (3789)
    2007-07-11  18:18
  13. Torolt_felhasznalo_385884
    Torolt_felhasznalo_385884
    2007. július 11. 18:183789.
    Szia Andi!

    Köszi a gyors választ, tudom, hogy igazad van, csak olyan egyszerűnek tűnt az egész. A műtét estéjén már simán felkeltem, nem szédültem az altatás után, már aznap oldalra tudtam feküdni,nem fájt, 3 nap után már nem folyt semmi az üvegbe, a sebem is nagyon szép. Gondoltam ledobom a haskötőt és kész.
    De nem jöhet össze minden egyszerre!
    Mégegyszer köszi és remélem veled is minden rendben van!!

    Üdv: Wycza
    előzmény:
    napsugár70 (3788)
    2007-07-11  10:37
  14. 2007. július 11. 10:373788.

    Szia Wyca!

    Ne aggódj, nekem már egy éves is elmúlt az "új" hasam, mégsem lapos. Régebben már írtam ezzel kapcsolatban, mert én is rákérdeztem az orvosra, hogy mikor fog ez lelapulni, Ő azt válaszolta, hogy eltelhet akár egy év is. Persze ez nem általános, van akinél már sokkal előbb lelapul, ezt sok minden befolyásolhatja. 6 hét, nagyon kevés idő, és azért ott bent rendesen megbolygatták a dolgokat. Úgyhogy ne legyél türelmetlen, eljön annak is az ideje, hogy szép lapos legyen a pocid.

    Én személy szerint drukkolok neked, na és persze magamnak is.

    Szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_385884 (3787)
    2007-07-11  10:33
  15. Torolt_felhasznalo_385884
    Torolt_felhasznalo_385884
    2007. július 11. 10:333787.

    Sziasztok!

    Segítség! Egy kis lelkesítésre volna szükségem. Már régóta figyelemmel kísérem a fórumot, és tudom, hogy milyen kedvesek vagytok. 

    Hat hetes a szép új pocakom, de nem vagyok teljesen elégedett. ( Vagy nagyon türelmetlen vagyok. ) Minden simán ment, a sebem már csak egy piros vonal, de a hasam nem lett szép lapos, pedig az izmokat is "szűkebbre" vette a doki bácsi. Úgy néz ki, mintha csak a nagy csomag háj került volna le a hasamról. Fényképem sajnos nincs. Szerintetek javulhat még? Tudom, hogy még fel van dagadva az egész terület, de úgy érzem, ha az elmúlik, akkor sem lapul le.    .

    Légyszi bíztassatok valamivel! (pl: hajrá Kovács néni!)

    Aki műtétre készül, annak javaslom, hogy vigyen magával szopókás üveget, abból kényelmesen tud inni felülés nélkül.

    Szép napot mindenkinek: Wycza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. július 10. 09:593786.

    Sziasztok!

    Műtétem után másodszor is visszatetettem a köldök piercinget.

    Most profi szalonban voltam. (Az elsőt is ott tették be, aztán a plasztika utánit a fodrászom)

    Szóval azt mondta a srác, hogy általában a plasztikásoké egy idő után kiszakad.

    Szerintetek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. július 10. 09:163785.

    Szia!

    Ügyes vagy, akkor már alig van vissza egy-két vizsgálat. Izgulsz már???? Bár nem nagyon kell, sima ügy lesz.

    Ha bármi kérdésed van, itt megtalálsz.

    Szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3784)
    2007-07-09  13:05
  18. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. július 9. 13:053784.

    Sziasztok!

    Andi, köszönöm az infókat, a betadine és fájdalomcsillapító majdnem kiment a fejemből, jó, hogy írod.

    Ma voltam a körzetinél, az ekg-t helyben megcsinálta, a tüdőszűrőn is voltam, szerdára lesz meg a lelet, hasi uh-ra van beutalóm, csak időpontom nincs még és a vérvétel-vizelet jövő hét csütörtökön lesz.

    Szal, alakulnak a dolgok.

    Na, Ibolya nővérre majd ráfigyelek   

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. július 9. 10:153783.
    Na én aztán tudok írni. Megkorra: mekkora!  Saját magamom röhögök, hogy milyen hülyeséget írtam. Na szép, el is megyek haza!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3781)
    2007-07-08  15:44
  20. 2007. július 9. 09:043782.

    Szia!

    A Kelemen doki az nagyon aranyos és jó fej, én is ismerem a kórházból. Most azon nagyon meglepődtem, hogy már ennyibe kerül a műtét, ez nagyon sok.

    Szerintem neked szuper lesz a hasikád. Megkorra mázlista vagy, hogy izmot nem kell varrni, így nem lesz fájdalmas a műtéted.

    Figyi azt mondta az orvos, hogy olyan vérvizsgálatot is kell csináltatnod, aminél a vércsoportodat és az ellenanyagot nézik??? Ez az eredmény sem lehet 1 hónapnál régebbi és erre külön kell beutalót kérned a háziorvostól.

    A haskötőn még ne aggódj, mert a kórházban be tudod szerezni a műtét napján a főnővérnél fent az osztályon. Ne vegyél gyógyászati boltban, mert ott 3-4x is kerülhet többe, mint amennyiért a kórházban adják.

    Szerezzél még be betadint és gézt, és nem árt, ha viszel magaddal Cataflamot is, bár szerintem nem lesz rá szükséged, de sosem lehet tudni. Ha spinálisan műtenek, akkor pedig jó sok ásványvizet, mert utána sokat kell innod, hogy ne fájduljon meg a fejecskéd.

    Nagyon fogok neked drukkolni és majd jelzem a kedvenc ápolónőmnek, hogy az augusztus 16-án műtött hasplasztikás lányra nagyon vigyázzon. Tök aranyos, Ibolyának hívják, mi azóta is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, bár nem nehéz, mert Ő is paksi, ahogy én is. Rendszeresen érdeklődöm a betegek után, hátha van köztük ismerős.

    Nekem sokat segített, hogy a műtétem előtt rátaláltam a fórumra, sok tapasztalatot lehet itt gyűjteni és nagyon jó, hogy olyan emberek vesznek körül, akik megértik a problémáinkat. Jó kis közösség van itt.

    Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, amire tudok válaszolok.

    Legyen szép napod!

    Pusz: Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3781)
    2007-07-08  15:44
  21. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. július 8. 15:443781.

    Szia,

     

    vettem a bókot  , köszi  .

     

    A héten Pesten voltunk, igy nem volt netem, de szerdán a konzultáció elött a 320-as ajtónál várakozva, folyton te jártál az eszemben, néztem is, hogy a Sashegyi neve már nincs ott. Sajnálom, hogy ennyit kínlódsz a vágásoddal .

     

    Szóval én szerdán voltam Kelemennél, jófej volt, sokat nevettünk, a műtétem előreláthatólag aug. 16.-án lesz, most szaladgálok majd a szükséges elővizsgálatok miatt, és aug. 9.-én beszélek az anesztesekkel.

    Hasszorítót akartam beszerezni, az nem jött össze, nem volt olyan kis méretben, ami nekem kell, igaz, csak gyógyászati segédeszköz boltban kerestem, ha meg jól tudom, a kórházban is van ilyesmi bolt????? Ott még nem próbáltam.

    Tehát, ami a műtéthez egyenlőre megvan, az 2 csomag negró  

    270 pénz lesz a műtét, pedig hasizmot nem varr, és zsírt sem kell eltávolítani. De már nem érdekel, örülök az egésznek, már végignéztem az egykori ruhatáram és jó érzés volt, mennyi "új" ruhám lesz nemsokára   

    előzmény:
    napsugár70 (3780)
    2007-07-06  09:53
  22. 2007. július 6. 09:533780.

    Szia!

    Nekem január 21-e óta van egy kicsi nyílásom, nem túl nagy, de már nagyon elegem van az állandó gennyesedésből és ragtapaszmizériából. Az orvos szerint ki szeretne jönni egy belső varratom, addig bizony így maradok. Egyébként minden oké, azt leszámítva, hogy még mindig ugyanolyan duzzadt a hasam és a szemérem dombom, mint a műtét után, ami egy éve volt.

    Én is azt javasolom, hogy csináltasd meg a pocidat, mert egyébként a "rohadt almát" leszámítva nagyon szuper alakod van, utállak is érte.  Persze ez csak vicc volt.

    Sajnos neked ezért a műtétért fizetned kell majd, mivel nem kell a 40%-át eltávolítani a pocakodnak, hiszen az nincs is, csak bőr.

    Uccu neki a konzultációnak, aztán irány a műtőasztal. Mi drukkolunk neked!

    További szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3775)
    2007-07-02  11:07
  23. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. július 2. 15:073779.

    Szia!

    Ugyan nekem nem volt hegkorrekcióm, de úgy tudom, hogy mivel itt már csak bőrt vágnak ki, minimális a sebfeszülés, tehát, szerintem az esélye is a sebszétválásnak nagyon kicsi...

    Barbi

    előzmény:
    lydyke (3778)
    2007-07-02  13:40
  24. 2007. július 2. 13:403778.

    SZiasztok!

    Bocsi a hosszú hallgatásért.

    Hát megmutattam a háziorvosomnak a pocimat. és ő is azt mondta, hpgy teljes hegkorrekció szükséges. Nekem a kérdésem az lenne, hogy aki már ilyenen átesett, itt mennyi az esély, hogy szétnyílik a varrat? Amúgy 9 hónapos a pocim.

    Köszike!

    Ildi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. július 2. 12:553777.

    Hát igen, az én hasam teljesen az az eset, amikor nem a tunyaság, meg a sport hiánya a gond, szóval itt már csak a sebészkés a következő lépés. Tavaly már nekifutottam egyszer, csak a gyerekek miatt visszakoztam.

    Ez az egy és fő parám, hogy jaj, a gyerekekkel mi lesz, amíg én kórházban vagyok.

    Annyira utálom másra bízni őket.

     

    előzmény:
    floryka (3776)
    2007-07-02  12:17
  26. 2007. július 2. 12:173776.
    Szegénykém.. nem csoda ha nem vagy megelégedve a hasaddal. Nagyon is indokolt a műtét, csináltasd is meg mielőbb!! Ebből biztosan gyönyörűt tudnak majd csinálni.
    Az sajna nem hiszem hogy olcsóbb lesz, de ki tudja, hátha ebben szerencséd lesz.
    Sok sikert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3775)
    2007-07-02  11:07
  27. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. július 2. 11:073775.

    Sziasztok!

     

    Napsugár, de jó, hogy itt vagy éppen, kérdezni akartam, hogy van most a hasad, heged?

    Én holnapután megyek konzultációra, kicsit izgulok, de elsősorban azért, mert 3 kicsimet nem szívesen hagyom egyedül. Mármint bízom másra   . Amíg kórházban leszek, ez lesz a helyzet.

    Nekem csak a bőrt kell igazítani, ma csináltam képeket,  nekem az izom teljesen rendben van, sőt én teljesen elégedett vagyok az alakommal, s pont ezért zavar annyira ez a 2 tenyérnyi "rohadt alma"  ott a hasamon. Mint a habostortán a kutyapiszok   annyira illik kb oda  

     

    Ezért is tudnám kinyomni olyanoknak a szemét, akik meghallják, hogy hasplasztika, aztán mindjárt dől belőlük az okosság, hogy tornázni kell kéremszépem stb   /lásd pl: lili ebben a topicban/.

    Kicsit reménykedem, hogy olcsóbban megszámítják a műtétet, ha csak bőrt kell igazítani, vagy ne álmodjak?  

     

    sziasztok,

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2007. július 2. 09:253774.

    Szia Barbi!

    Őszintén szólva én 3-4 hétig nem tudtam az oldalamra feküdni, de ez sem általános, láttam én olyan lányt, aki a műtéte napján délután már úgy aludt. Ez szerintem sok mindentől függ.

    Úgyhogy fel a fejjel, lehet, hogy neked is menni fog az első pillanttól kezdve.

    Szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3771)
    2007-06-24  22:53
  29. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 25. 14:493773.

    Szia Barbi!

    Én már a műtét utáni nap oldalra fordultam.  

    Ibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3771)
    2007-06-24  22:53
  30. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 25. 10:233772.

    Ez a sima erősebb anyagú bugyesz, van a triumphnak olyan, amiben elöl erősitős rész van, az tart klasszul, a teszveszen is láttam, valaki árul olyat, de csak L-est.

    Ami még esetleg jó lehet, a triumphnak a mamabel terhesbugyi, aminek nem középvonalban függőlegesen van az erősítés, hanem vízszintesen megy kívül egy erős gumi, na az például pont a hasplasztika vágásvonalát tartaná elvben erősen.

     

    c.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3770)
    2007-06-24  22:51
  31. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 24. 22:533771.

    Sziasztok!

     

    Azoktól kérdezném akiket már műtöttek...hány nap után lehet oldalon feküdni???  Meddíg kell háton feküdni, mert én nem tudom azt hogy fogom napokig kibírni..(

    Barbi

    előzmény:
    @vuka (1)
    2005-03-28  06:39
  32. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 24. 22:513770.

    szia Ibi!

    utánanéztem, a bugyi márkája: Sloggi, ezt minden helyen ahol triumph van lehet kapni, és úgy kérd, hogy hasszorítós bugyi..töbféle is van...

    de nézd meg a www.sloggi.hu-t..

     

    szia

     

    Barbi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3765)
    2007-06-23  14:58
  33. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 24. 22:493769.

    Szia..

    Ezek szerint a bikini eltakarja teljesen a heget???

    Van  képed???? előtti utáni??

     

    szia

     

    Barbi

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_778551 (3768)
    2007-06-23  23:18
  34. Torolt_felhasznalo_778551
    Torolt_felhasznalo_778551
    2007. június 23. 23:183768.

    Sziasztok lányok!

    Nagyon boldog vagyok, megvettem kb. 12 év után az első BIKINImet!  

    Ne gondolkodjatok a műtéten! 

     marKam 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 23. 16:273767.
    Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3766)
    2007-06-23  15:27
  36. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 23. 15:273766.
    Én két különböző helyen vettem őket, Budapesten, ha jól emlékszem, az egyiket a Teréz krt-i Aranypókban, de régen volt már, ezért nem emlékszem pontosan   2003-ban, vagy még előbb, mert a második császáromnál már megvoltak és az volt 2003. májusban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3765)
    2007-06-23  14:58
  37. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 23. 14:583765.
    Köszi. Csak az a bajom, hogy helyileg nem tudom, hogy hova menjek. Ugy látszik, hogy nem minden üzlet tart ilyet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3764)
    2007-06-23  13:16
  38. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 23. 13:163764.

    Ahogy Barbi is mondja, van ilyen, azt hiszem, nekem is a triumphtól, szintén a császár után hordtam, 2 fajta van, ami középen erősitett, ez elég klasszul tart, és a "sima" erős, az is használható darab.

     

    szia,

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3761)
    2007-06-22  21:50
  39. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 23. 08:093763.

    Szia Barbi!

    Azért keresem, mert a haskötőt szeretném már levenni és helyette ezt hordani. Gondolom az kényelmesebb lesz. Azt is jó lenne tudni, hogy helyileg hol lehet kapni, mert az Árkád-ban nem kaptam.

    Ibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3762)
    2007-06-22  22:08
  40. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 22. 22:083762.

    szia Ibolya.

    A triumphnak van egy márkája, majd utána nézek, mi a neve ők tartanak gumírozott bugyit, ami csinos is....még a csaszim után hordtam..

     

    ugye ilyen célból keresed.. ?

    vagy normál fehérneműnek???

    szia

    Barbi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3761)
    2007-06-22  21:50
  41. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 22. 21:503761.

    Segítsetek!

    Hol lehet  gumirozott fehérneműt (bugyit) kapni, ami a köldök fölé ér. Már nem sokáig kell a haskötőt hordanom, és szeretnék venni.

    Ibolya

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 22. 18:003760.

    Én a műtétre már elszántam magam, csak a részleteken rágódom, hogy mi hogyan lesz majd   , jó lenne egy 100%-os kidolgozott forgatókönyv, hogy pl x nap x órakor ez meg ez...

     utálom a bizonytalanságot, hogy most  mikor mi lesz 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 22. 15:293759.

    Szia!

    Ezt nekem írtad válasznak?

    Barbi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_236802 (3758)
    2007-06-22  12:15
  44. Torolt_felhasznalo_236802
    Torolt_felhasznalo_236802
    2007. június 22. 12:153758.
    Vigyazz a plasztikakakkal. Torna nem segitene?
    előzmény:
    @vuka (1)
    2005-03-28  06:39
  45. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 22. 11:243757.

    Szia!

    Nem vagy egyedül az agyalással. Én is túl  vagyok már ezen, kb 2 hónapig az internetet bújtam és néztem az előtti utáni képeket.

    Én jártam több dokinál, és egy vállalta el a teljes hasplasztikát, hozzá megyek... Meg elég megbízhatónak és tapasztaltnak tűnik.. Meg felajánlotta, hogy megnézhetem egy friss munkáját, (kb hasonló eset volt mint én), és hát az elég meggyőző volt. 1 hónapos műtét, csodálatos vágással.. (remélem az enyém is ilyen lesz)

    Amúgy én is marhára izgulok, és mostanában állandóan azon agyalok, hogy remélem meg tudja bikiniben csinálni a vágást..

    Neked sem lehet nagyon vészes, ha izmokhoz nem kell nyúlni..

    Nálam még az is necces, hogy feszülni fog a bőr, és kb 3 hétig nem szabad teljesen felegyenesednem.. a doki ezt mondta...

    na szia

     

    Barbi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3753)
    2007-06-21  13:07
  46. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 22. 10:043756.
    Először én is sokat gondolkoztan, de már egyáltalán nem bántam meg. Sőt ....  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3755)
    2007-06-22  09:37
  47. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 22. 09:373755.

    Köszi!

     

    Annyit agyalok ezen a műtéten, tisztára izgulok  

     

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3754)
    2007-06-21  15:08
  48. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 21. 15:083754.

    Szia!

    Az első alkalommal csak a 300.-Ft vizitdijat kellett fizetnem. Ott már megbeszéltük a műtét és az altató orvossal való találkozás időpontját. Kaptam egy csekket és azon kellett befizetni a műtét árát.

    Ibolya

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3751)
    2007-06-21  10:56
  49. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 21. 13:073753.

    köszi : )

    szerintem nekem csak a bőrt nyírják meg   izomhoz nem nyúlnak, így talán még kisebb megpróbáltatásban lesz részem, mint nektek,

     

    centri.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423980 (3752)
    2007-06-21  11:35
  50. Torolt_felhasznalo_423980
    Torolt_felhasznalo_423980
    2007. június 21. 11:353752.

    Szia Centrino1,

    azért annyira nem gáz a műtét, hogy egész éjjel sasoljanak minket!   valami olyasmire gondolsz mint intenzív szoba???

    Hát olyan nincs! Rögtön a kétágyas saját szobádba visznek, ahol megmérik többször a véred nyomását, meg rád néznek a műtét napján többször is, de éjszaka hagynak pihenni. Este van egy lázmérés, aztán Jóccakát hajnalig!

    Persze a kezed ügyébe helyezik a nővérhívót, így akkor szólsz nekik amikor csak akarsz. nagyon aranyosak, jönnek rögtön. Elájulni meg nem fogsz, ne félj! 

    Én az alábbi számot tudom: 464-8600/ 1808; 1718

    Ha kell akkor tudom dobni a doki mobil számát is priviben!

    M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3750)
    2007-06-21  09:28
  51. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 21. 10:563751.

    Köszi Ibolya,

    el is értem ezen a számon őket, július 4.-én megyek délután konzultációra.

    Kell ilyenkor fizetni /mennyit?/, vagy ez ingyenes?

     

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3748)
    2007-06-20  18:32
  52. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 21. 09:283750.

    A privikből látom, hogy az előző hsz-om végén az ellenőrzés szó nem egyértelmű,

    szóval arra gondolok, hogy éjjel benéznek-e ránk, hogy minden oké velünk, vagy nem ájultunk-e el éppen, ilyesmi. S lehet-e pihenni éjjel, vagy mondjuk 2óránként vérnyomást, lázat mérnek?

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 20. 19:373749.

    köszönöm, holnap akkor ezt próbálgatom.

     

    ------------

     

    Azt mondjátok meg nekem légyszives, aki Szent Imrében volt, hogy mi a "napirend" ott bent. Műtét után hányszor vizitelnek, meg éjjel is van vérnyomásmérés, ellenőrzés??

    Köszi,

    centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3748)
    2007-06-20  18:32
  54. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 20. 18:323748.

    Nekem a zárójelentésen a telefonszám: 464-8600. Valószinű ez központi szám.

    Ibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194576 (3747)
    2007-06-20  11:12
  55. Torolt_felhasznalo_194576
    Torolt_felhasznalo_194576
    2007. június 20. 11:123747.

    Sziasztok!

     

    Hétfőn délután hívtam a Szent Imre kórházat, Kelemen dokihoz szerettem volna időpontot, de azt mondták, kedd reggel hívjam, azóta pedig egyfolytában foglalt a szám - amit a neten találtam 4641808.

    Tudnátok segíteni, hogy van valami közvetlen szám, vagy másik, ahol el tudom érni őt, vagy bárkit időpontért???

     

    Köszi,

    Centri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2007. június 16. 20:083746.

    Hááát,baráti ár ahhoz képest amiket olvastam.Persze sajnos nem olcsó. De ha belegondolunk,meg kell fizetni a jó minőségű inplantátumot.

    Köszönöm az infót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3745)
    2007-06-16  18:25
  57. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 16. 18:253745.

    bocs 550 et akartam irni....

    barbi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3744)
    2007-06-16  18:17
  58. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 16. 18:173744.

    SZIA,

    tavaly 55  volt, ebbe benne van az impli...legalábbis úgy emlékszem..

     

    szia

     

    barbi

    előzmény:
    milkacica (3743)
    2007-06-16  13:40
  59. 2007. június 16. 13:403743.

    Csajok!

    Nem tudjátok,mennyibe kerül a Szent Imrében a mellnagyobbítás?Egy tól-ig összegre volna szükségem.

    előzmény:
    @vuka (1)
    2005-03-28  06:39
  60. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 15. 11:313742.

    Moncsi!

    A bemoldalamom a jelszóval megtudod nézni a képeket, ha nem sikerül küdj egy e-mail címet.

    Túl vagyok a varratszedésen, nem is volt olyan vészes. Inkább a félsz volt a nagyobb. Azt mondta a doki, hogy szép a pocim.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423980 (3741)
    2007-06-15  09:01
  61. Torolt_felhasznalo_423980
    Torolt_felhasznalo_423980
    2007. június 15. 09:013741.

    Ibolya,

    szorítok s gondolj arra, hogy végre már te is itt tartasz!

    (a képeket még mindig nem tudtam megnézni....)

    M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3740)
    2007-06-14  11:01
  62. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 14. 11:013740.

    Sziasztok!

    Most megyek varratszedésre. Szorítsatok.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 11. 10:473739.

    Szia Andi!

    "Utánna" képem még nincs, de ma jön a lányom és csinálunk. Nekem lelkileg megérte megcsináltatni a pocim, így sokkal jobban érzem magam.  

    Ibolya

    előzmény:
    napsugár70 (3738)
    2007-06-11  08:14
  64. 2007. június 11. 08:143738.

    Szia Ibolyan!

    Én is köszöntelek a szép hasúak táborába. Gyógyulgass és ha tudsz írj néha pár sort.

    Természetesen a képekre én is kíváncsi vagyok.

    További szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3736)
    2007-06-07  18:38
  65. Torolt_felhasznalo_423980
    Torolt_felhasznalo_423980
    2007. június 8. 08:203737.

    Szííííja Ibolya,

    jaj de jó, hogy jelentkeztél! Már aggódtam érted, üdv a széppocakosok táborába!

    Dobj fotókat, had csodálhassuk meg a remekművet!

    M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959197 (3736)
    2007-06-07  18:38
  66. Torolt_felhasznalo_959197
    Torolt_felhasznalo_959197
    2007. június 7. 18:383736.

    Sziasztok!

    Beléptem én is a szép pocisok táborába. Ma 1 hete műtöttek, kedden jöhettem csak haza. Az első zuhanyozásomnál sokkal szebb pocit láttam, mint amire számítottam.  

    Ibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. Torolt_felhasznalo_423980
    Torolt_felhasznalo_423980
    2007. június 7. 12:513735.

    szervusz Napsugaram!

    Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy!

    nem haskötőt már nem hordok, a doki is azt mondta, hogy elhagyhatom, mert rendben letapadt a bőröm a helyére. Már vagy 2 hete egyébként is csak gumis haskötőt hordtam és csak néha-néha kötöttem fel a kórházit. Én már jól is érzem magam nélküle és az ikreim mellett már gyakorlott is vagyok. Szeretnék elkezdeni járni valahová mozogni, mert bizony ahogy sokatoknak felugrott 2-3 kg, ami nagyon zavar és szeretném is ha ilyen szép kockás pocakom maradna! szóval a doki erre is zöld utat adott.

    A császáros hegem is inkább lilás rózsaszín és már másfél éves. Viszont a lábamon lévő seb már szép testszínű, igaz, hogy 20 éves!  

    na majd csak eltelik az idő valaogy!  

     

    M.

    előzmény:
    napsugár70 (3733)
    2007-06-07  10:06
  68. 2007. június 7. 10:113734.

    Szia Barbi!

    Általában oldalról a "gombóckákat" nem szokták kiszedni, nekem is ott maradtak, kivéve, ha magánklinikán szeretnéd megcsináltatni, viszont az nagyon sokba kerül. Volt olyan lány, akinek sokkal hátrébb van a vágása, mint pl. nekem, neki talán vettek ki valamennyit, de nem az egészet. Mindenesetre nem árt, ha rákérdezel az orvosra, hogy azzal mit tud kezdeni, ha műtétre kerül a sor.

    Remélem, hogy hamarosan üdvözölhetünk téged a széphasúak táborába.

    További szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3731)
    2007-06-06  22:15
  69. 2007. június 7. 10:063733.

    Szia Moncsi!

    Ne aggódj, még ennyi idő alatt nem fog kihalványulni a heged, akkor sem, ha 5 percenként kenegeted. A hegnek nagyfokú pihenésre van ahhoz szüksége, hogy halványuljon, ezt úgy értem, hogy ha lehet olyan fehérneműt hordjál, ami nem dörzsöli a sebet, mert akkor is nehezebben halványul, ha valami irritálja. Mint már sokszor említettem mostanában nekem egy éves lesz 23-án mégsem halványodott még ki, sőt sokszor olyan lila, hogy jajjj... De nem vagyok türelmetlen, mert egyszer úgyis szép lesz a pocóm, igaz, ahhoz el kellene kezdeni neki lelapulni, na és nem ártana ledobnom egy-két kilót, vagyis számszerint legalább nyolcat.  

    Ha már szép a seb, és nincs rajta var sehol, akkor elkezdheted használni a contratubexet, az aztán halványítja és össze is húzza. Én beszélek, csak akkor kenem be vele, ha éppen eszembe jut, mert rendetlen vagyok  , de tényleg segít. Arra kell csak vigyázni, hogy napra nem szabad olyankor menni, ha azzal kenegeted, de gondolom még haskötő van rajtad, és nincs szándékodban napozni. Bár az sem árt neki, csak akkor a krémet kell mellőzni.

    Szép lesz a hasad nemsokára, úgyhogy fel a fejjel.

    Szép napot!

    Andi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423980 (3732)
    2007-06-07  08:02
  70. Torolt_felhasznalo_423980
    Torolt_felhasznalo_423980
    2007. június 7. 08:023732.

    Sziasztok,

    túl vagyok a 6 hetes kontrollon és öröm ilyen szép pocit látni, mint a Dorkáé, mert ugyan minden rendben van a doki szerint, de már halványabbnak kellene lennie. Hiába minden kence-fice naponta 3-szor, meg a biotron lámpa az én hóka, átlátszó bőröm nagyon nehezen fog halványulni! Bal oldalamon egy kicsit vastagabb a heg egy 2-3 cm-es területen, azt javasolta majd korrekciózni! Ez van!

    M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 6. 22:153731.

    Sziasztok csajok!

    Az lenne a kérdésem, azokhoz akik már átestek, hogy a műtéttel eltűnik a oldalamon, (főleg hátulról látszik, és terhesség óta van...(lévő hátsó úszógumi is eltűnik, vagy azt külön zsírzsívással lehet csak eltüntetni??

    üdv

     

    Barbi

    előzmény:
    @vuka (1)
    2005-03-28  06:39
  72. 2007. június 6. 11:063730.

    Szia!

    Neked olyan szép a hasad, hogy az hihetetlen. Nekem még mindig duzzadt, pedig már egy éves lesz 23-án. A szeméremdombon semmit sem változott a műtét óta, bár a kedvesem nagyon díjazza.  

    Biztos vagyok benne, hogy már gratuláltam a szép pocidhoz, de most azért újra megteszem. GRATULA! GYÖNYÖRŰ LETT!

    Azért én arra is kíváncsi lennék, hogy milyen volt előtte, ha nem baj.

    További szép napot!

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3719)
    2007-06-05  11:31
  73. 2007. június 5. 21:173729.
    Az hogy hova esik a vágás attól is függ hogy mekkora részt kellett kivágni. Az én hegem magasabban van, csak a magasabb bugyik takarják.
    És ami érdekes, hogy az egyik oldalon maradt egy kis csücsök, a másikon nem. De ahol nincs csücsök, állandóan lecsúszik, összegyűrődik a bugyi, sőt a nadrág is le szokott gyűrődni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3720)
    2007-06-05  11:33
  74. 2007. június 5. 20:493728.

    Én is elkezdtem hízni, kb. fél évvel a műtét után 57 kiló voltam. Most lettem ismét 52 kiló, és szerintem így néz ki igazán normálisan. Nem véletlenül mondják, hogy bár le kell fogyni műtét előtt, de csak annyira, amit nagyjából meg is tudunk tartani.

    A köldököt nehéz szépen megcsinálni, én még talán nem is láttam igazán szépet. Ezért lóg rá a virág  

    előzmény:
    kikitu (3725)
    2007-06-05  20:32
  75. 2007. június 5. 20:473727.
    Eredeti. Soha többet nem megyek hórházba, csak ha visznek      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3726)
    2007-06-05  20:44
  76. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 5. 20:443726.
    dorka még egy kérdés..... ez az eredeti heg, vagy már volt korrekció??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3723)
    2007-06-05  14:23
  77. 2007. június 5. 20:323725.
    Szia!

    Pont mintha a saját vágásomat látnám! Pont ilyen a formája, a szélessége minden. Talán az én köldököm nem ilyen szép. Nekem is maradtak alatta és felette csíkok és hát most sajnos híztam vagy 3 kilót, de már küzdök, hogy újra 52 kiló legyek, mint a műtétkor.
    Amúgy jól vagyok, és örülök, hogy még a régiek közül írogatunk néha.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3719)
    2007-06-05  11:31
  78. 2007. június 5. 14:243724.

    Köszönöm

    Ha jól emlékszem, te sem panaszkodhatsz  

    előzmény:
    mpanni (3722)
    2007-06-05  14:21
  79. 2007. június 5. 14:233723.

    Én úgy tudom, zsírelhalás. Alkati, akkor fordul elő, ha nagyobb zsírszövet képződött a pocin, és az elhalt zsír "kifolyik", utat törve magának a vágáson keresztül.

    De cáfoljatok, lányok  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3721)
    2007-06-05  14:15
  80. 2007. június 5. 14:213722.
    Dorka! Szép lett nagyon!!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3719)
    2007-06-05  11:31
  81. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 5. 14:153721.

    Sziasztok Lányok!

    Hallom, hogy nagyon sok embernek szétnyílik a sebe?? Ennek mi az oka,

    -emel az illető??

    -vagy túl kicsi a kivett rész, és túl feszül??

    - vagy szimplán egyén sebgyógyulás??

    Ezt meg lehet előzni??

    sziasztok

     

    Barbi

    előzmény:
    @vuka (1)
    2005-03-28  06:39
  82. 2007. június 5. 11:333720.

    Szia.

    A vágást minden esetben takarja a bugyika. Még a spagettipántos fürdőbugyi pántja is pont oda esik

    Nyugodtan vehetsz kétrészest műtét után.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3718)
    2007-06-04  22:41
  83. 2007. június 5. 11:313719.

    Szia

    Jól emlékszel, semmi komplikáció

    Nekem most ilyen ----->

    Hozzáteszem, a csíkok a mellemig értek, és fél centi szélesek is voltak köztük Még mindig azt mondom, hogy jobb egy nagy csík keresztben, mint hetvenkettő hosszában   

    Te hogy vagy?

    előzmény:
    kikitu (3717)
    2007-06-04  20:56
  84. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 4. 22:413718.

    szia

    szép a  pocakod..ki műtötte?

    2 részes fürdőrucit tudsz hordani??

    szia

    Barbi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423980 (3640)
    2007-05-16  11:53
  85. 2007. június 4. 20:563717.
    Szia!

    Nekem két éve volt a műtét és úgy gyógyult a hasam mint Neked. Szélén szép fehér vékony heg, középen vastagabb és kicsit még mindig piros. Viszont nulla komplikáció, semmi trutyi, két hét után dolgozás. Ha jól emlékszem Nálad sem volt semmi gond és ez azért elég jó!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3713)
    2007-06-03  15:39
  86. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 3. 22:433716.

    sZIA Sida

    Nagyon szép a pocid, először is....))

    Az lenne a kérdésem, hogy ki műtött Téged??? És bikinit tudsz-e hordani, ha igen milyet?  csak olyat aminek a bugyija magasan van, vagy normál bikinit is???

    tényleg nem látszik ki a vágás a csípőnaciból? ez hihetetlen..

    én épp most készülök a hasplasztikára és marhára kiváncsi vagyok mi látszik ki a strandon..nincs esetleg fürdőrucis képed???

     

    köszi szépen

    szia

     

    Barbi

    előzmény:
    Sida (3600)
    2007-05-04  20:07
  87. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 3. 22:093715.

    SZIA floryka

    A mezoterápia úgy tudom arckezelés........

    Dorka, köszi a kielégítő választ...Nekem is van már 2 hegem) csaszi plusz vakbél..A vakbél szinte láthatatlan, a császár (1.5 éves) szintén alig látható...

    Én mindenáron akarok valamit kezdeni a hasammal/bőrömmel, meghát most hogy ennyi dokit látogattam, kiderült hogy köldöksérvem is lett a terhességtől... Azt mindenféleképpen meg akarom csináltatni, mert elég veszélyes lehet, és ha már befekszem akkor a hasamon is akarok egy kicsit csinosítani..

    A nagy dilemmám még mindíg a mini hasplasztika és a teljes közötti választás...

    Lányok ha valaki tud, műtét utáni hasakat mutatni, és azt nagyon nagyon megköszönném....

     

    sziasztok

    Barbi

    előzmény:
    floryka (3714)
    2007-06-03  20:09
  88. 2007. június 3. 20:093714.
    Tegnap voltam kozmetikusnál, és ott hallottam a mezoterápiáról. Szerintem a problémádra az lenne a tökéletes megoldás!
    Keress rá a googleban, egy csomó dolgot olvashatsz róla és van egy csomó kép is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3712)
    2007-06-03  14:55
  89. 2007. június 3. 15:393713.

    Szia, Barbi!

    3 éves az új pocim. Kétoldalt szép fehér, középen pedig lilás-pirosas. Egészen addig, amíg nem barnítom le. Olyankor elég normálisan néz ki, de a bőrömmel egyező színe soha nem lesz, ez logikus. Nézd csak meg a császárod hegét, milyen lett 2 év alatt. Kb. arra számíthatsz. Bár, nekem is van szépen gyógyult hegem is, meg "színes" is  

    A gyerekkori vakbélműtétem nyoma - ami hasplasztika előtt még rajtam volt - valóban fehér volt, ha szoliztam, összeolvadt a színe a bőrömével. De az 27 éves heg volt, nem 3   

    Úgyhogy azt sem mondhatom, hogy fehér lesz, és azt sem, hogy nem lesz. De szerintem egy ekkora vágás nem tud egyelnetes cérnavékony fehér csíkká halványodni, főleg, hogy a közepén feszül a gyógyulás alatt, és utána is jópár hónapig.

    De ez csak az én tapasztalatom

    Lányok, tegyetek fel 2-3 éves hegről képeket!!! Én is kíváncsi vagyok, kinek hogyan gyógyult   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3712)
    2007-06-03  14:55
  90. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 3. 14:553712.

    Szia Dorka!

    Neked volt hasplasztikád? Mennyi ideje? Úgy tudom az évej során teljesen elhalványul a vonal.....

    Barbi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379343 (3711)
    2007-06-03  12:22
  91. 2007. június 3. 12:223711.

    Szia.

    Én úgy gondolom - az orvosok véleménye alapján, no meg az általad írtak alapján is - hogy nem feltétlen leszel szebb egy óriási vágással a hasadon, mint most. A vágást hasredőbe helyezik, tehát feltételeznek egy ülés közben aktiválódó redőt. E vonal nem olyan ruganyos, mint a bőröd többi része, tehát azt ne várd, hogy egy szép, sima hasad lesz. Alatta, felette lazább lesz a bőr, a vágás mentén pedig "keményebb", feszültebb. Ha ráhízol az évek során 2-3 kilót a pocidra, alatta, felette lesz hasad, de a vágás a helyén marad. Tehát ennyit a hurkáról, meg a nem hurkáról.
    Szerintem szebb egy természetes, ülés közben icipicit hurkás poci, mint egy maximalizmusból szétcincált has, amire később sokkal nehezebb vigyázni, mint az igazira.

    Ha tennél fel képet, szerintem még jobban meggyőznélek, hogy felesleges műttetni magad  

    Minden jót!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_931473 (3710)
    2007-06-03  09:07
  92. Torolt_felhasznalo_931473
    Torolt_felhasznalo_931473
    2007. június 3. 09:073710.

    Sziasztok!

    Én új vagyok a fórumon.. 2 éve szültem császárral, nincsenek csíkjaim, nincs rajtam felesleg, de mielőtt szültem nagyon nagyon szép volt a pocakom...most meg a bőr valahogy nem ment vissza. Ülve mindíg van egy két hurkám,ami kibuggyan..

    Mivel nagyon nagyon zavar elmentem egy két dokihoz..

    Voltam Rodrigónál, az Estheticában, ő mondta, hogy szépen meg tudja csinálni, úgy hogy kivesz egy 6 cmes darabot, és áthelyezi a köldököm. Kivágja a csaszi vágást is..

    Aztán voltam Urszánnál, ő közölte, hogy nem válllalja  a műtétet, úgyse leszek megelégedve az eredménnyel mert maximalista vagyok... Amúgy meg más boldog lenne hogy ilyen hasa van szülés után...Ez lehet, hogy igaz, de hát én csak a sajátoméhoz tudok viszonyítani..

    Aztán voltam Gillnél, ő szintén azt mondta, hogy nem műti, csináljunk inkább zsírleszívást, és akkor a hurkák kisebbek lesznek, és a bőr is összezsugorodik , így egy kicsit visszéb megy..

    Azután pedig voltam, az Istvánba, Gyetván dokinál. Ő nagyon kedves volt, részleges hasplasztikát javasolt, köldökáthelyezés nélkül, csak a köldök alatti részből venne ki 6 cm-t, és megszívná egy kicsit a zsírt az egész hasamról..

    A lényeg, hogy teljesen tanácstalan lettem. Nem tudom hol van az igazság, milyen műtétbe merjek belemenni.. Amúgy nem tudom elfogadni, hogy kitágult a bőröm, mindenképpen szeretnék vele valamit kezdeni.

    Ja azt elfelejtettem mondani, hogy a részleges plasztikát, a császármetszésem vonalánka 1-1 cmes meghosszabbításával, és 1 cmmel feljebb csinálnál.. Volt már valakinek ilyen??

    De ha csak a köldök alatti bőrt feszítik ki, akkor a fölötte lévő ugyanolyan plötyi marad... Ha már bevállalom a kockázatot, nem érdeme normálisan megcsináltatni???

    Ti mit gondoltok???

    Még 2 helyre mennék el, a Csuhához (állítólag ő nagyon szuper) és a Sefferhez konzira....

    sziasztok, és elnézést  a túl hosszú levélért)

     

     

    előzmény:
    @vuka (1)
    2005-03-28  06:39
  93. Torolt_felhasznalo_953056
    Torolt_felhasznalo_953056
    2007. június 2. 16:303709.
    Engem is úgy műtöttek, hogy előtte másfél órával jött meg. Meg is őrülzem volna ha elhalasztják a műtétet. Imcsó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_504059 (3705)
    2007-06-01  17:08
  94. 2007. június 2. 15:583708.
    Engem úgy is megműtötek hogy előző nap délutánján jött meg a menszeszem. Nem volt belőle probléma.
    Azért minden estere nem árt elkerülni ha van rá mód, de egyrendkívüli menszesz is bármikor becsúszhat pl.az izgalom hatására.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_504059 (3704)
    2007-06-01  17:01
  95. Torolt_felhasznalo_279662
    Torolt_felhasznalo_279662
    2007. június 2. 10:313707.

    szia

    Megmondanád nekem,hogy téged ki mütött?

    àrat is tudsz mondani  meg,hogy mennyit ad az ember még extra.

    ´köszi a választ

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423980 (3640)
    2007-05-16  11:53
  96. Torolt_felhasznalo_335911
    Torolt_felhasznalo_335911
    2007. június 1. 17:203706.
    Köszönöm a válaszod és Neked is floryka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_504059 (3705)
    2007-06-01  17:08
  97. Torolt_felhasznalo_504059
    Torolt_felhasznalo_504059
    2007. június 1. 17:083705.
    Szió!

    Én most csináltattam meg a hasamat, de a műtét előtt bennem is felmerült a kérdés, hogy mi van, ha szeretnék harmadik minikét is?
    Azt mondta a doki, hogy semmi akadálya, de azt már nem fogja tudni így helyre rakni. Én úgy tudom fizikai akadálya nincs, inkább csak az azt követő esztétikai látvány.
    Attól függ kinek mi a prioritási sorrendje..
    Azt hiszem van olyan topic egyébként a nők lapja oldalon, ami kifejezetten a hasplasztika utáni babavárással foglalkozik.
    Szióka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335911 (3701)
    2007-05-31  16:37
  98. Torolt_felhasznalo_504059
    Torolt_felhasznalo_504059
    2007. június 1. 17:013704.
    Szió!

    Egy ami biztos, hogy ha a műtét időpontjában megvan, akkor nem műtenek. Nem tudom neked mennyire pontosan jön meg a menzeszed, mert nekem például az idegességtől csúszhat. Ezt csak azért mondom, mert október még nagyon messze van. Ha viszont az idő közeledtével úgy látod, hogy akkor fog megjönni, akkor érdemes nődokidat felkeresni, aki egy tablettát felír (hormon) és ez elcsúsztatja a menzeszedet. Ez egy egyszeri alkalom, nem kell majd utána szedned.
    Én is ettől paráztam, engem 8-án műtöttek, s 18-án jött meg, az sem annyira tuti, de nem volt gáz, inkább macerás.
    Halika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235299 (3688)
    2007-05-31  10:47
  99. 2007. május 31. 17:593703.
    Ne aggódj,nekem műtét előtti délután jött meg,és nem volt belőle baj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235299 (3688)
    2007-05-31  10:47
  100. 2007. május 31. 17:513702.
    Nekem van egy ismerősöm aki nemrégen szült, és volt már hasplasztikája. Tudtommal nem volt vele semmi gondja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335911 (3701)
    2007-05-31  16:37

Címlap

top