Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Biszexuális férj

Torolt_felhasznalo_613779
Torolt_felhasznalo_613779
Létrehozva: 2005. március 16. 14:59
Kérdésem az lenne, hogy ismertek-e olyan házaspárokat, melyben a férj nyíltan vállalja biszexualitását, viszont házassága a feleségével jól működik? Szerintetek egy ilyen házasság hosszú távon képes-e működni?
Férjem bevallotta, hogy biszexuális, viszont szeret, elhagyni nem akar én azonban most teljesen össze vagyok zavarodva. A biszexuálitásról szinte alig tudok valamit, fogalmam sincs, hogy ez mennyiben változtatja meg egy házaspár életét. Férjem megcsalni nem akar, akkor viszont nem értem, miért kellett ezt megtudnom? Persze becsülöm az őszinteségét, de most fogalmam sincs, mihez kezdjek ezzel az információval 10 év házasság után....ráadásul gyereket is most szeretnénk....
  1. 2005. március 16. 16:27101.
    szerintem nem minden férfi fantáziál másik férfiről és nem jelenti be, hogy biszex, csak ha valóban az, és nem puszta fantáziálgatásból következtet. ez kábé ötéves gyerek szintjén lehetne igaz. jaj, mama, szeretem a halat, lehet, jegesmedve vagyok?
    előzmény:
    zigus (99)
     
  2. 2005. március 16. 16:26100.
    :-))))))))))))))))))))) DDDDDDDDDD Te kis hamis. . .
    előzmény:
    sternglass (97)
     
  3. 2005. március 16. 16:2499.
    Szerintem minden hapsi fantáziál, gruppenről, erről-arról. Csak nem mindenki bízik annyira a prájában, hogy meg is ossza vele. Szerintem őszinte volt, ezt mindenképpen díjaznám. Az viszon már kérdés, hogy azért hozta elő, mert ennyire erős a vágya, vagy csak úgy. Ha a vágy erősebb, előbb utóbb úgyis történnie kell valaminek. Egyébként meg ha csak azt veszed, hogy a nős férfiak zöme ábrándozik és fantáziál más nőkről, attól még nem csalják meg mindannyian a feleségüket, és nem rugják fel a családi harmóniát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594970 (96)
     
  4. 2005. március 16. 16:2398.
    Hm. Az, hogy érdekli a 2f1l-felállás, még nem azt jelenti, hogy rögtön egy orál-anál kombót is bevállalna a másik pasival.
    Mondjuk, az emberi természet olyan, hogy ha valami alapvetően kíváncsiságból érdekli, akkor előbb-utóbb beleun abba is, és akkor jönnek a még perverzebb, még ritkább, még különlegesebb etc. vágyak.
    Mit mond, hogyan képzeli a pluszpasi-bevonást? Ketten kényeztetnek téged, vagy ők ketten egymást (is), vagy. . . ?
    Ha hármasra adnád a fejed, akkor arra nagyon figyelj, hogy _mindent_ meg kell beszélni előre.
    Én monnyuk nem esnék kétsébe, ha a pasim be szeretne vonni egy másik férfit a jóba, de hát én perverz vagyok. :)
    előzmény:
    harcosmary (83)
     
  5. 2005. március 16. 16:2197.
    az első kettő
    előzmény:
    ninuci (95)
     
  6. 2005. március 16. 16:1996.
    szép dolog az őszinteség, csak hát ez minden volt éppen, de nem az. ha férjecskéd kimondja, hogy biszex, az neméppen abból az érzésből jön, hogy megnézi paliseggeket meg fantáziál róluk. nemakarlak keseríteni, de igazi bi érzések nem maradnak meg pusztán fantáziának. a kétpali és te felállás pedig tulajdonképpen mit jelentene? lehet, neked kéne végignézned, amint párod veledis, pasival is szexel?
    előzmény:
    harcosmary (83)
     
  7. 2005. március 16. 16:1895.
    a három közül melyik kettő ? az utóbbi ?
    előzmény:
    sternglass (92)
     
  8. 2005. március 16. 16:1794.
    Becsülendő , hogy kitartasz mellette mert szereted, de akkor is így gondolkodnál, ha mégis kiderülne hogy kipróbálta egy másik fiúval ?

    Én részemről azt is megcsalásnak érezném , nem csak ha más nőt választ.
    Tudod a ffiak különösen akkor amikor kisbaba születik szokták elhanyagoltnak érezni magukat ( persze ez nem vonatkozik mindenkire )akkor fokozottabban előjöhet majd a közös problémátok.

    Abba kell belegondolnod, hogy egész életedben tudnál e toleráns lenni ?
    előzmény:
    harcosmary (83)
     
  9. 2005. március 16. 16:1793.
    nem. úgy gondoltam, ha pölö énismerkednék meg egy palival, akiről tudom, mert ugyi elmondja elejin, hogy biszex, ott van nekem a választás, akarom-e így is vagy sem. sokan élnek nyitott házasságban, kapcsolatban, de ott is mindkét fél szabad akaratából, megbeszélve, tisztázva helyzetet, nem pedig például férjecske bejelenti ötév múlva, végigkefélte félvárost, mert hát ugyi nyitott kapcsolat vagy mifene, feleség meg néz nagyokat:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_993884 (88)
     
  10. 2005. március 16. 16:1592.
    Az utóbbiak majd 20 év mulva jó?
    előzmény:
    ninuci (91)
     
  11. 2005. március 16. 16:1291.
    Te is hamar felejtesz :-(((

    Az épp jó korban lévő 30-40 es, vagy 50es . . . . . .
    előzmény:
    sternglass (89)
     
  12. Torolt_felhasznalo_190905
    Torolt_felhasznalo_190905
    2005. március 16. 16:1190.
    mondjuk így kicsit más szinezete van a dolognak. a hármas felállás mégsem ugyanaz , mint a 2 pasi. ezt már neked kell eldöntened, belefér-e az életedbe ez a hatalmas változás, így a gyermekvállalás előtt. szerintem egy ffi. akkor mondható bi-nek, ha kíván is egy ffi-t.
    ha csak arról ábrándozik, h. egy nővel van és még egy pasi is jelen van aki csinál ezt, azt, azért az nem teljesen utal arra , h. "gond" van.
    szerintem.
    előzmény:
    harcosmary (83)
     
  13. 2005. március 16. 16:1089.
    Középkorú? Azok hány évesek?
    előzmény:
    ninuci (81)
     
  14. Torolt_felhasznalo_993884
    Torolt_felhasznalo_993884
    2005. március 16. 16:0888.
    Ezt nem irhatod komolyan!Ha A pasid bejelentené az aktus utáni pihenőben , nagy köritéssel , hogy izéééé. . . . bi. . . . . Azt gondolnád, hmm végül is legalább nem csal(t) meg egy nővel. . . és megy tovább az élet?
    Beszarás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594970 (82)
     
  15. Torolt_felhasznalo_483720
    Torolt_felhasznalo_483720
    2005. március 16. 16:0787.
    Csabi a verseddel egyértelműen Helyed van a magyar líra Parnasszusán, sőt a közeljövőben megjelenő 100 szép magyar vers című kiadványban biztosítunk 50 oldalt számodra.

    "Fantasztikus témaválasztás, elismerten tehetséges!"

    (Réz András, esztéta)
    előzmény:
    sternglass (84)
     
  16. 2005. március 16. 16:0786.
    Nem olvastam végig a hozzászólásokat , de ha nem akar megcsalni akkor az elötted lévő életében volt kapcsolata fiúkkal , vagy honnan tudja, hogy biszex?
    előzmény:
    harcosmary (1)
     
  17. Torolt_felhasznalo_483720
    Torolt_felhasznalo_483720
    2005. március 16. 16:0685.
    Na hogy fog örülni a barátnőm hogy a spining-ájrobik után itten van az új trendi őrület ! :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. március 16. 16:0684.
    Barbi az utóbbi időben nagyon gerjedek rád, nemsokára egy férfimagazinban gyönyörködhetsz felsőestembe.
    Fotók már elkészültek most fogom engedélyzni a megjelenést.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483720 (77)
     
  19. Torolt_felhasznalo_613779
    Torolt_felhasznalo_613779
    2005. március 16. 16:0483.
    Jesszus, mennyi hozzászólás! alig tudtam elovlasni mindet!
    Rengeteget beszélgettem erről férjemmel, akit lelkitársnak is érzek, ezért is merte bevallani azt is, hogy biszexuális, nincsenek egymás előtt titkaink. Ezért feltételezem, ha megcsalt volna, azt is elmondta volna. Úgy érzem elég nyitott vagyok, sok mindent el tudok viselni, ha a párom őszinte.
    Hogy miért csak most jött rá hogy biszex?Nagyon jó kérdés! Szerintem még ő is össze van zavarodva, de azt megfigyelte, hogy a férfiakat is ugyanúgy megnézi az utcán és sokszor fantáziál arról, hogy mi ketten + még egy férfi, ezekből kezdett rájönni, hogy szexuálisan vonzódik a férfiakhoz is. HOgy szexuálisan vonzódik, azért lényeges, mert -szerinte- szeretni viszont csak 1 embert tud, az pedig én vagyok, akivel családot szeretne, akivel le akarja élni az életét. Persze nem bánná, ha elég nyitott lennék egy hármas felállású szexre is, de ha nem megyek ebbe bele, akkor szerinte semmi sem fog változni, ez egy olyan dolog, amit nagyon szeretne kipróbálni, de a házassága, a szerelme fontosabb, mint a vágyai.
    Viszont félek, hogy idővel én már nem fogom tudni megadni neki azt, amire ő igazán vágyik, vagyis előbb-utóbb megcsalás lesz a vége. . . . hát van mit átgondolnom még, köszi a hozzászólásokat!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. március 16. 16:0482.
    csak hát biszexnél azért kicsit más a helyzet:) ha asszonyka így indul neki kapcsolatnak és elfogadja, attól még lehet, párja másnővel sose. és lehet, éppen azért fogadná el, mert bizonyos szempontból nem megcsalásnak, vagy önmaga keveslésének fogná föl. míg tán más nőt nem tűrne el:)
    előzmény:
    Cat_ (66)
     
  21. 2005. március 16. 16:0481.
    Te is erre buksz szépfiú azt hittema középkorú hölgyeket kedveld?
    előzmény:
    sternglass (76)
     
  22. Torolt_felhasznalo_993884
    Torolt_felhasznalo_993884
    2005. március 16. 16:0480.
    Be szoktál indulni a hosszú elomló hajra?
    Taft reklám meg ilyenek. . .
    előzmény:
    sternglass (76)
     
  23. 2005. március 16. 16:0379.
    Ez nem valószínű, mert a melegek is szeretnének gyereket, csak egy homo kapcsolatban ugye semmi esélyük rá. Akkor inkább utólag szólt volna, ha már megvan a gyerek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753292 (67)
     
  24. Torolt_felhasznalo_479599
    Torolt_felhasznalo_479599
    2005. március 16. 16:0378.
    Köszi, Barbo, én jól érzem magam heteroként. Nagyon jól. . . . . Pedig nem is kötelező. :-)))
    És igazat adok Kisnapnak. Ez egyértelmű becsapása a feleségnek. És 10 év hazugságban. Brrr!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483720 (70)
     
  25. Torolt_felhasznalo_483720
    Torolt_felhasznalo_483720
    2005. március 16. 16:0377.
    És a felsőtested Csabi! Ez is fontos ám. . .

    Csabika az úszómester,
    Kidolgozott felsőtesttel.

    Ahogy a régi nóta mondja. . . :-)))
    előzmény:
    sternglass (69)
     

Címlap

top