Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. 2003. március 19. 10:48126.
    Ez teljesen NEM így van!
    előzmény:
    Viki555 (119)
     
  2. Torolt_felhasznalo_907168
    Torolt_felhasznalo_907168
    2003. március 15. 03:03125.
    dehogy haragszom, de tiz nap mulva nekem nem lesz idom valoszinuleg. :) de majd idovel kiderul minden. . .
    előzmény:
    ezoterikus (124)
     
  3. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 15. 00:21124.
    ne haragudj aurore most nincs idom majd tiz nap mulva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907168 (123)
     
  4. Torolt_felhasznalo_907168
    Torolt_felhasznalo_907168
    2003. március 10. 17:16123.
    Mesélj még erről az apakomplexusos dologról, mert nem igazán vagyok tisztába. Eddig amit én kiagyaltam pszihológiai könyvek nélkül az az, hogy én minden fiúban aput kerestem, mert apu a tökéletes férfi szerintem, és nagyon haragudtam és most is haragszom anyura, ha bántja. Apukám munkamániás, hétvégén is bejár, nagyon keveset van otthon. De a kevés alkalom amikor beszéltünk, akkor mindig teljesen őszintén beszélt velem, a komoly döntéseimnél mindig ott volt velem, és mindenben támogatott. Most is úgy érzem ő sokkal inkább megért, elfogad mint ember, mint anyukám. Apunak én már 13 éves korom óta egy felnőtt vagyok, akivel lehet tárgyalni, nem kezel gyerekként. Másként meg férfként, mindent megjavit, főz, mos, puszi puszi anyuval, kedveskedik, csak éppen keveset van otthon. Ez az egy hibája van.
    Namármost a kedvesem, hát ő az első ilyen idős kapcsolatom, furcsamód, eddig mindig fiatalabbak voltak a fiúk akivel jártam, nem sokkal, csak egy évvel. De ilyen korban az is számit.
    Nem hiszem hogy ez a mostani kapcsolatom csak az apakomlexusom feldolgozását szolgálná, sokkal mélyebb annál. Gyerekvállalás egyelőre nálunk szóba sem jöhet, mert én tanulok még, anyuék persze nem tudnak erről a kapcsolatról. Nem tudom mi lesz majd ha ez témába jöhet. Kiváncsian várom a véleményed. És én is nagyon remélem hogy még húsz évig eltart, és nem szól közbe a gonosz idő. . .
    előzmény:
    ezoterikus (122)
     
  5. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 10. 16:22122.
    Koszonom kedves aurore, hogy válaszoltál nekem, s hogy ilyen őszintén, mert ezen bizony komolyan el kell meditálnom. Ugyanis nehéz volt elhinnem hogy ilyesmi a gyakorlatban is létezik, nem csak elméletileg.
    Tudod, ez elméletileg ugy szolll hogy ha egy kislány ugy a tizenharmadik életévétől ritkán vagy egyáltalán nem látja az apját, annak gyakrankeletkezik apakomplexusa. Lesz is a holgynek két-három ilyen kapcsolata, ahol a férfi 2o-25 évvel idősebb, de ezek általában végetérnek amikor a gyermekvállalásrol esik szo.
    S miután a fiatal lány ebben a kapcsolatban feldolgozza az apa iránti hiányérzetét, a kovetkezo kapcsolata már fiatallabb férfival lesz.
    De ne érts félre hisz kivételek mindig vannak, lehet hogy a tied még husz évig eltart.
    sok sikert ezo
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_907168 (120)
     
  6. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 10. 16:10121.
    koszonom, hogy egyetertesz vellem
    előzmény:
    Viki555 (119)
     
  7. Torolt_felhasznalo_907168
    Torolt_felhasznalo_907168
    2003. március 10. 15:04120.
    Nem olvastam nagyon messze vissza, de ellenpéldának jelentkezem, mint 21 éves lány, aki egy 64 éves férfibe szerelmes, és messze nem a pénztárácja vastagsága miatt. Hanem mert gyengéd megértő lelke van, és nagyon tud szeretni. És én is nagyon tudom őt szeretni. Soha nem gondoltam volna hogy ilyesmi velem valaha megtörténhet, de megtörtént, és semmiért nem csinálnám vissza. De az igaz, kedves ezoterikus, hogy az én kedvesem is nagyon követeli hogy megmagyarázzam neki hogy én nekem miért kell ő, mert ő is nehezen tudja elfogadni hogy egy 21 éves fiatal nő egy 64 éves férfit csak úgy szeressen, azért mert aki, ami. És nem tudod milyen nehéz ezzel az önbizalomhiánnyal nekem megküzdenem. Az meg egészen bizonyos hogy egy bizonyos szinten az apa-komplexusomat élem ki vele, mert amióta együtt vagyunk felszinre jöttek ezek a dolgok az álmomban, de leglább letudtam őket. Nem érzem emiatt perverznek vagy abnormálisnak magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. március 10. 13:54119.
    Sziasztok!
    Csak azt szeretném kérdezni, hogy itt egyedül Gabicica az, aki elolvassa figyelmesen a hozzászólásokat? Nekem nincs problémám a magánéletemmel, csak megpróbáltam egy más szemszögből is megközelítetni a problémát.
    Akárki akármit mond, egy 40en felüli férfi a 20 éves nők számára legvonzóbb tulajdonsága a vastag pénztárcája.
    előzmény:
    Gabicacica (118)
     
  9. 2003. március 9. 00:42118.
    Sziasztok!
    Nem tudom már kinek a nevére nyitottam, de mindenkinek írom:
    Vikinek nem a szüleivel van problémája????
    Gabica
    előzmény:
    aviarg@ (110)
     
  10. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 8. 23:54117.
    he csajok , fiatalok es kevesbe--- alusztok::.
    előzmény:
    ezoterikus (116)
     
  11. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 8. 23:52116.
    en kerek toled elnezest mert annyira trehany es figyelmetlen voltam hogy nem vettem eszre a jelldbol hogy fiu vagy.
    Egyebkent nem haragszomrad mert te csak magadat adtad, s mi mindnyajan kulonbozoek vagyunk, ezert szep az elet. A veled folytatott diskurziobol jottem ra, hogy lehet hogy van bennem bizonyos kisebbrendusegi erzes, nevezetesen az hogy valamiert ugy gondolom hogy egy husz eves lany nem lehet belem szerelmes csak ugy.
    De ezt talan inkabb ok ( a husz evesek tudnak igazan megmondani)
    szia
    előzmény:
    aviarg@ (115)
     
  12. 2003. március 8. 23:40115.
    Szia! Ki idősebb, ki nem, arra ne térjünk ki. Biztos nem gondoltad jól át amit írtál, és inkább nőkre jellemző. Én is fiú vagyok, 36 éves. Sok pénzem sose volt, de rosszul sem éltem, de mai napig magamért szerettek a nők, és bármennyi évesek is voltak. Szeelem nem ismer határokat, korhatárokat meg főleg. Szia és ne haradudj!
    előzmény:
    ezoterikus (113)
     
  13. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 8. 23:33114.
    Aviargo

    te ugyan valoszinuleg egy aranyos kislany vagy, de szerintem nem ertettel meg valamit.
    Vagy tobb valamit.
    Abban tokeletesen egyetertek veled, hogy a szerelem nem korhoz kotott, de azert zarojelben hadd kerdezzem meg hogy Te kepes lennel e evekig egy lottyedt otveneves ferfitestet cirogatni.
    Egyebken valoban nagy barom lehetek, mert nem ertem hogy a viki szerinted miert beteges.
    Egyebkent ha nem vetted volna eszre, ezeken az oldalakon nem divatos a ronda beszed. Persze ha a te szinvonalad nem uti meg a tobbi jelenlevoet, akkor bocs.
    előzmény:
    aviarg@ (110)
     
  14. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 8. 23:28113.
    furcsa amit irsz mert feltekeny legfeljebb az elso felesegemre voltam, a masodikra mar nem, de tapasztalatlannak is nehez engem nevezni mivel szerintem legalabb ketszer annyi idos vagyok mint te,
    s a ket felesegem kozott volt eleg baratnom mert (akkor nagyon gazdag voltam, s ezert)ragadtak ram a nok. Ma mar nem vagyok gazdag anyagiakban, de hidd el sokkal boldogabb vagyok most, mint gazdagon. Igaz, mivel a Te szemedben eleve nagy barom vagyok, minek is hinnel nekem. De nem baj, nem te vagy a hibas.
    Abban persze egyetertek veled, hogy lehetnek mas okok is amire en nem tertem ki. szia
    előzmény:
    aviarg@ (109)
     
  15. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 8. 23:17112.
    KEDEVES VIKI

    ne haragudj meg nem volt idom privit irni, holnap v. holnaputan
    előzmény:
    Viki555 (108)
     
  16. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 8. 23:16111.
    EGYETERTEK ES KIVANOK NEKTEK CSODALATOS NOK, A NONAP ALKALMABOL SOK BOLDOGSAGOT ES HOGY A KAPOCSOLATANGYALOK SEGITSENEK NEKTEK A PARVALASZTASBAN

    SZIA
    előzmény:
    aviarg@ (110)
     
  17. 2003. március 8. 22:59110.
    Szia Viki555! Ne hagy magad, hogy félre vezesen bárki is direkt, és beteges lánynak legyél beállítva. A szerelem nem korhoz és ebhez kötött dolog, de a szeretet sem. Ha tetszik valaki és szeretni akarod, akkor szeresd, és ne halgass féltékeny kritikákra és tanácsokra. Szia!
    előzmény:
    Viki555 (108)
     
  18. 2003. március 8. 22:51109.
    Szia Ezoterikus! Ne haragudj, de ekkora baromságot még nem csak hogy régen, de nem is hallottam, mint amiket írtál. Az élet ennél sokkal bonyolultabb, sok rétübb, mint hogy sok esetből kiemelj egyet, és azon lovagolj. Úgy érzem merő féltékenység és tapazstalatlanság bezsél belőled, és tapazstalatlanságoddal adsz tanácsot másoknak, mert féltékeny vagy. Hát éppen egyik ok lehet akár a féltékenység is, hogy akár férj, akár nem férj, vagy legyen idős vagy fiatal, mást keres. Sajnos éppen a rossz felfogású nőket lehet legelőbb megunni. De nem bántani és kritizálni akarok senkit, de ez őszinte vélemény. Anyos és egyéb millió ok és probléma lehet, hogy férfinak más, akár fiatabb kell, de lehet akár csak kialakult, kölcsönös szerelem, amit gondolom te még nem ismersz. Sziasztok!
    előzmény:
    ezoterikus (107)
     
  19. 2003. március 3. 20:15108.
    Szia ezoterikus!
    Igazad van elfogult vagyok anyámmal. Lényegtelen, az ő dolguk. Nem kaptam meg a privit-azt hiszem.
    előzmény:
    ezoterikus (107)
     
  20. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. március 2. 19:12107.
    Kedves Viki
    A fiatal csajok altalaban gyermekkori problemaik miatt fekszenek le `oreg hapsikkal.
    Sajnos, az ilyen koru ferfiak nagy resze meg a fiatal pipihus kedveert csabul el. A feleseguket csak azert nem hagyjakl el mert nincs hozza batorsaguk, meg aztan tudat alatt `k is tartanak attol hogy tiz ev mulva teljesen megvenulnek, s akkor a fiatal pipi dobja oket, a regi feleseg meg mar nem fogadja vissza. S akkor mi lesz< Ezert a feleseg amolyan tartalek. Különben nagyon aranyos vagy hogy ugy látod hogy anyukád arcra megállja a helyét a fiatallal szemben, vagy esetleg testre is. De félek hogy ezt csak te látod őt mert a lánya vagy. Különben ha az apukád valóban nem akar elválni, akkor terápiásan meglehet őket kezelni, s visszatér, s ujra jó lesz a kapcsolat. De én sem helyeslem azt amikor valaki házastársi kapcsolatban élve megcsalja házastársát. Szerintem itt az anyukádnak kellene a sarkára állni és kijelenteni a férjének: vagyő és akkor költözz hozzá, vagy én. Igy nem maradhat sokáig ez a felállás mert csak az idegeitek s az életetek megy még jobban tönkre.
    szia. Küldök egy privit is
    előzmény:
    Viki555 (106)
     
  21. 2003. március 2. 16:52106.
    Kedves ezoterikus!
    Nem kell, hogy sajnálj, már túl vagyok rajta.
    Szerintem félreértettél, meg nem is voltam világos igazán. Anyám simán fölvehetné a versenyt a csajjal külsőleg, annak ellenére, hogy van egy 20-as hátránya. Az még nekem is beleférne, hogy 1-2-szer lépjen félre valaki, csak azt nem értem, miért kell éveken át két nőt kihasználni. Konkrétan, anyámat a világ minden kincséért sem hagyná el apám, a barátnőjét meg évek óta hitegeti, hogy el fog válni. Na mármost kérdezem én, miért jó az egy nőnek, hogy a fiatal éveit, egy öreg pacákra pazarolja, aztán meg tök egyedül marad??????
    előzmény:
    ezoterikus (99)
     
  22. 2003. március 2. 16:46105.
    Köszi Gabicica a helyesbítést!
    előzmény:
    Gabicacica (104)
     
  23. 2003. március 2. 13:10104.
    Sziasztok!
    Már elnézést, de nem vettétek észre, hogy nem Viki555 irta, hogy szakitott vele a pára, hanem keritündi???
    Gabica
    előzmény:
    Gabriell@ (100)
     
  24. 2003. március 1. 11:16103.
    na jolvan, megyek, sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. március 1. 11:11102.
    Megkérdezném, nem tudjátok hogy kell a chatat használni, bárhogy probálkozom, nem tudok bemenni. . . ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top