Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. 2003. március 1. 11:11101.
    Már ha nem haragszol, hogy beleszolok. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. március 1. 11:10100.
    Sziasztok! Bevallom ritkán szoktam erre járni, de gondoltam, hogy benézek, hogy őszinte legyek. Viki555: nem gondoltál még arra, hogy lehet, hogy azért szakított veled, mert ott van az a másik nő, és nem azért mert most "szedné" fel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. február 28. 19:4799.
    kedves Viki

    ne haragudj hogy keményen megirom neked a véleményemet, miközben fenntartom hogy sajnállak téged, mert az élet ilyen kemény lecke elé állitott. De te mégsem értetted meg. Ha most sem érted meg amit irok, akkor te is igy jársz majd, amikor megöregszel:
    a szép, fiatal, de buta tyuk mindig el tudja hoditani a férfit az öreg, duci, löttyeteg husu, habár okos de megunt testü feleségtől. És képzeld el hogy nem az eszével teszi!!!!Hanem a formás, fiatalos testével, a feszes mellével. De !!!! Ha a férfiben még megmaradt a szeretet (mert a szerelem már nemigen)az öregedő párja iránt, akkor ha el is veszti a fejét egy pár hétre, utána visszamegy.
    szia
    előzmény:
    Viki555 (97)
     
  4. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. február 28. 19:3698.
    szerintem ne a nőt küldd el a francba mert csak te vagy az oka hogy megjelent-a párodat kérdezd meg hogy szeret-e még téged. Ha nem akkor rugd ki, ne alázd meg magad, ne legyél senkinek a kapcarongya mert az ugyis válással fog végződni, de te még sokkal több időt fogsz szenvedni mint akkor ha egyszerüen kirugod. Ha a nőt küldöd el, akkor csak azt éred el, hogy jön helyette egy másik, mert nem ő a hibás. Szia
    előzmény:
    keritundi (96)
     
  5. 2003. február 28. 14:5897.
    Sziasztok! Én még új vagyok itt, és bevallom nem olvastam el minden, hozzászólást, de a téma megragadott, és azt gondoltam, muszáj írnom. Tehát, bocs, ha van már egy, az enyémhez hasonló hozzászólás. A témát én személy szerint kicsit más szempontból közelíteném meg. 19 éves vagyok, és 16 voltam, amikor rájöttem, hogy az apámnak szeretője van. Nagyon megviselt a dolog, hiszen addig mi voltunk a tökéletes család mintaképe. imádtam a szüleimet. Több mint egy évig bírtam, hogy nem mondtam el az anyukámnak. Akkor valaki már hónapok óta hívogatta őt, hogy apám félre. . . Minden kiderült, hatalmas családi botrány lett. Akkor apu már két éve volt a nővel. Én a mai napig nem igazán értem őt, válni nem hajlandó, de tudom, hogy még mindig együtt van vele. A nőt össze sem lehet hasonlítani anyuval, persze szép, fiatal, de agyilag 0. Ami ennek az egésznek a lényege, hogy szerintem, nekünk nőknek nem lenne szabad ennyire butáknak lennünk. Ti nem látjátok azt, hogy a nős pasiknak mennyire kényelmes két nőt tartani egyszerre?????? Vagy legalább próbáljátok elképzelni, hogy mi lesz, ha 5 év múlva a szeretett férfi titeket csal meg, meg a közös gyereketeket. . . hát csak ennyit akartam mondani
    előzmény:
    alehan (1)
     
  6. 2003. február 27. 20:2696.
    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni. A párommal másfél évig csak barátok voltunk. Egy munkahelyen dolgoztunk. Aztán egyre többet találkoztunk és járni kezdtünk. A hónapban lesz egy éve, hogy együtt vagyunk. Ilyen hosszú kapcsolatom még nem volt senkivel. Januárig minden rendben is volt. Aztán egyszercsak annyit mondott, hogy semmi sem tart örökké. Szakított velem. Azt hittem, el tudom engedni. Tévedtem. Nagyon szeretem. Harcoltam érte. Most újra együtt vagyunk, de valami megváltozott. Van egy lány - a munkatársa -, aki sms-ekkel bombázza. Azt hiszem, szerelmes a páromba. Nem tudom, mit tegyek. Ne vegyek róla tudomást, felhívjam, elküldjem a francba. . . . ? Fogalmam sincs. Minden olyan nehéznek tűnik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. február 27. 13:3195.
    én irok neked
    előzmény:
    Kincike (89)
     
  8. 2003. február 22. 19:2594.
    Szia Szalayb!
    Tedd azt, amit én másfél évve, bár én is őrültnek tartottam mindenkit aki ezt tanácsolta, ed mivel nekem segitett, talán Neked is fog : keress valaki mást. . . Csak előre, felfelé!
    Remélem hallok még Rólad!
    Üdv: Gabica
    előzmény:
    szalayb (32)
     
  9. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. február 22. 18:3993.
    NE LÉGY GYÁVA, AMINT BÁTORSÁGOT SIKERÜL MAGADBA TÖLTENI, MEGJELENIK RÖGTÖN A BARÁT!!!
    előzmény:
    9ircsike (83)
     
  10. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. február 22. 18:3592.
    Szegény kislány!

    Irj nekem priváte s akkor, ha tényleg el akarod felejteni, megirom neked private, hogyan kell.
    Az különben is veszélyes ha beleférkőzik az álmaidba az akaratod ellen. Nincs ott valami rontás?
    Azt tanácsolom Neked, hogy azzal pedig ne élj akit nem szeretsz, mert csak a te egyéniségedet zilálod szét. Szexre meg mindig találhatsz hapsit, és még élni sem kell vele.
    előzmény:
    adelin12 (84)
     
  11. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. február 22. 18:2991.
    miböl vagy olyan biztos hogy még szeret?
    előzmény:
    adelin12 (88)
     
  12. Torolt_felhasznalo_972144
    Torolt_felhasznalo_972144
    2003. február 22. 18:2890.
    én nem nézem és nem is érzem ugy hogy leszbikus vagyok.
    előzmény:
    Kincike (89)
     
  13. 2003. február 21. 21:5189.
    Valaki írjon nekem-sokat nézem a VV2 és egyre inkább úgy érzem én is leszbikus vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. február 20. 20:3588.
    Nagyon sokat harcoltam, de félek, hogy ha tovább harcolok végleg elveszitem. Szeretném ha ő belátná, érezné, hogy még szeret.
    előzmény:
    podhola (85)
     
  15. 2003. február 20. 20:3187.
    Köszönöm a biztatás.
    előzmény:
    muki18 (86)
     
  16. 2003. február 14. 10:3286.
    Sziasztok én még itt új vagyok elsősorban bocsánatot szeretnék kérni tőletek a helyesírásom miatt mert sosem volt az erőségem!Adelinnek azt szeretném üzenni , hogy én is megjártam ezt az érzést amit ő de egy idő után elfelejted !A barátnőm pszhichiáterhez járt sokáig az miatt mert nem tudta elfelejteni a pasiját bár ők 7 évig voltak eggyütt de akkor is felejteni lehet de igazából azt mondta neki a pszhici. , hogy az miatt nem tudják el felejteni az emberek a volt társukat mert szerelemmel vállnak el és ügye az emlékek meg maradnak de jön a herceg az igazi fehér lovon és az emlékek bár megmaradnak de nem ugy mint régen csak nevetni fogsz rajtuk. Ugy , hogy fel a fejjel és előre a nagy betűs életbe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. február 10. 13:0785.
    A tanácsom, hogy mindig hallgas a szívedre. Ne hagyd ennyibe!harcolj érte. Egy életed van. Sok sikert.
    előzmény:
    adelin12 (84)
     
  18. 2003. február 9. 12:3084.
    Sziasztok!Ha lehet szeretnék tanácsot kérni, hogy lehet olyan emert elfelejteni akit nagyon szeretek és ha nem vagyok hajlando gondolni rá akkor az álmaimba férközik be??Párkapcsolatban élek, de nem vagyok szerelmes abba akivel vagyok. 1 évevel ezelőtt megismertem egy fiut 8 honapot töltöttünk "együtt" ami csodálatos volt/és nem csak nekem/aztán vége. Azt mondta, hogy nem akar egy családot szétszedni. Van rá gyógyir???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. február 8. 06:3583.
    Szia. Nem bántó a kérdésed, és igazad is van nem jó egyedűl de annyi rossz történt már velem hogy gyáva vagyok kapcsolatot létesíteni valakivel is. Jó lenne egy hétvégi barát mivel csak akkor vagyok nagyon egyedűl, el menni táncolni szórakozni de ez csak álom a valóságban kell élnem. Ircsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_727786 (82)
     
  20. 2003. február 8. 01:0482.
    Ne haragudj, lehet, hogy banto lesz a kerdesem, de biztos, hogy az eleg neked???
    előzmény:
    9ircsike (81)
     
  21. 2003. január 31. 18:4481.
    Ez így igaz. Nem kell a hazudozás inkább anyugalom. Én is nagyon régóta vagyok egyedűl de itt a fiam és a nyugalom. nem kell más.
    előzmény:
    göndörke (80)
     
  22. 2003. január 26. 22:4580.
    igen a házasságba való menekvés rossz tanácsadó. 23év után 8éve egyedül, bocs a 17éves fiammal !szuper!
    előzmény:
    Tündér25 (79)
     
  23. 2003. január 26. 00:3279.
    Kedves nescaffe! Hááát. . . Az az igazság, hogy valahol ott hibádzik a dolog, hogy nem kellene oly korán férjhez menni, nemdebár? Kérlek, ne érts félre. De azt hiszem, nem fogsz. :)
    előzmény:
    nescaffe (57)
     
  24. 2002. december 20. 11:4678.
    Szia!azt hiszem egy csonakban uszunk, en is nagyon friss vagyok meg itt, de remelem azert figyelembe vesznek masok is.
    előzmény:
    onicky (68)
     
  25. 2002. december 17. 18:3377.
    Lépj tovább, nem szabad a múlton rágodni. A jelen az fontos. Élni kell boldog leszel biztos!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_600015 (49)
     

Címlap

top