Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. július 23. 08:43501.
    Sziasztok! :-)))

    Vickee: de jó neked!!! Spanyolországba én is szívesen kimennék :-)) Én most nagyon örülök ennek a melegnek, a Hollandiai szeles , esős, genyás idő, ráadásul a jó kis megfázás után!
    Felvételi: Hát igaz, hogy a 72 pontot nem nehéz túlszárnyalni, de nekem 91 pontom lett, ami tőlem nagy teljesítmény :-)) Így még a nappalira is bekerültem volna :-)) Azért ennek örülök. Szóval felvettek, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a suli. A matektól nagyon félek, de talán a számvitel és társaival nem lesz gondom, elég jól belejöttem már itthon a témába :-))
    A nyaralásról a CD még mndig nincs nálam, de mostmár megrángatom a kedvesemet, hogy hozza végre haza :-))
    Nálatok mizu ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. július 21. 08:37500.
    Szia!
    Tudsz már vmit a felvételi eredményről?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (496)
     
  3. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. július 19. 09:54499.
    Szia!
    De jó neked, hogy nyaralsz, bár a 42 fokért nem irigyellek annyira. Bár, ha vízben vagy biztos nem érzed annyinak :)
    Várom az élménybeszámolót, jó pihit! Remélem teszel majd fel fotókat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (498)
     
  4. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. július 16. 18:34498.
    Sziasztooooook!!

    Nincs sok idom irni, epp nyaralok, Spanyolorszagban vagyok, pontosabban most epp Cordoba-ban!!
    Nagyon jo itt, csak iszonyu a meleg, 42 fok van!
    Majd csak sokara, 27. en jovok haza, majd jelentezem!
    Velem is nagyon sok minden t0rtent, majd leirom azt is!
    Sok puszi nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. július 13. 08:35497.
    Várom a fotókat. Az már biztos meséltem, hogy pár éve úgy volt, hogy mi is kimegyünk Hollandiába, mert úgy volt, hogy apu ott kap melót. Aztán még se. . . És kíváncsi vagyok, miről maradtam le. :)
    Hát még csak most kezdődik a durva rész: felújítás.
    Én is örülök valahol neki, de ugyanakkor be vagyok sz. . va, hogy mi lesz. A kőműves azt mondta, két héten belül el tudja kezdeni a melót. Viszont anyuék hétfőtől el mennek nyaralni 10 napra, aztán augusztusban is elmennek egy hétre. Tehét egyedül maradok, illetve a párommal és anyóssal. Azért nyugodtabb lennék, ha anyuék is ott lennének.
    Kutty neveletlen, ezért alig várom, hogy végre elköltözzünk és elvigyem magunkkal, hogy megneveljem. De amúgy jó kutya.
    Neked mi van az állatállománnyal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (496)
     
  6. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. július 12. 20:35496.
    Hali! :))

    Lehet, hogy láttuk egymást! ki tudja. . .
    Persze, fogok feltenni képeket mindenképpen, de az még egy picit odébb lesz! :-)
    A lényeg az, hogy jó volt és szép volt. Hollandia is rövid volt, igaz 1 hétre mentünk, de ez nagyon kevés volt, sok mindent nem láttunk. Felújítási munkálatok?? :-)) hú de izgi :-))
    Bár csak már mi tartanánk itt. Én elhiszem, hogy megviselt ez az egész, de most már egyre jobb lesz meglátod, ahogy szépültök, helyrejön lassan a lelki békéd :-))
    Mizújs a kutyival ? :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (495)
     
  7. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. július 12. 09:03495.
    Sziaaa!
    Üdv újra itthon. Képeket teszel fel? Lééégyszi!
    Kiderült, hogy a barátnőm is pont akkor felvételizett, amikor te. Lehet, hogy láttátok is egymást.
    Voltunk Harkányban, jó volt, szép volt, kevés volt :) Csütörtökön mentünk -múlt héten- és vasárnap jöttünk. A fürdő nagyon szép helyen van. Az idő jó volt, csak pénteken esett egész nap, akkor melegvízben áztattunk.
    Szombaton és vasárnap igazi forróság volt, le is égtünk.

    Most hétvégén végre kipakoltunk a házból, jöhetnek a felújítási munkálatok :) Kicsit megnyugodtam.
    Mostanában nagyon sokat idegeskedem és sokat bőgicsélek is. :( Szerintem a beköltözés után kell még vagy 1-2 hónap, mire felépül az idegrendszerem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (494)
     
  8. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. július 10. 17:49494.
    Sziasztok Csajok! :-))
    na, hazaértünk Hollandiából, igaz traileren, mert az autó tönkrement Németországban, 700 km-re Győrtől. Azért igazán kibírhatta volna hazáig!
    Egyébként jól éreztük magunkat, nagyon szép és kultúrált ott minden. Egy picit hűvös volt, így meg is fáztam, nap nem sok sütött.
    A felvételi nem volt túl nehéz, bár voltak kérdések amelyikeknél csak néztem, ill, tippeltem :-)
    Mamó: voltatok Harkányban, vagy valahol máshol nyaralni. Egyébként mizújs ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. július 8. 11:57493.
    HAHÓ CSAJOK!
    Mindenki nyaral, csak én szívok itt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 30. 08:51492.
    Hali!
    Na milyen volt a felvételi?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (488)
     
  11. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 28. 18:06491.
    Vickee: teljesen együtt érzek veled! Szerda óta k. rva sok melóm van. Ma is már fél 8 óta benn vagyok. . .
    Húú, de húzós, három vizsga?! Majd szurkolok, hogy ne kelljen halasztanod.

    Ory:
    Drukk-drukk a holnapi felvételire! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (490)
     
  12. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 26. 11:45490.
    Sziasztok csajok!!!
    Nagyon eltüntem! Sokat kell sajnos dolgoznom, most is itt vagyok, egész hétvégén dolgozom!! És most 3 vizsgám is van egyszerre!! Meg fogok bukni!
    Télleg nme tudom hogyan fogom befejezni a sulit!
    Mi van ha csusztatnom kell 1 évet?? Szörnyü:((
    Hogy vagytok?
    Sok sikert a 29. -ei felvételihez Ory! Végül hova is jelentkeztél?
    Mamó, a cseresznye télleg tök jo, csak én mindig félek hogy kukacos! Idén is, egyet kinyitottam, és ott volt benne a kukac, aztán mégegyet, és abba is. . A kis dögök!
    Jaj, csajok, nekemannyira nincs idöm semmire mostanában! Az ujdonsült barátommal, is tök ritkán látjuk egymást! De már 2 hónapja együtt vagyunk. . Csak képzeljétek tényleg olyan ritkn érek rá, meg ő is, hogy kezdek már nem is szerelmes lenni, olyan gáz, ugy ki vagyok akadva, mert lehet hogy nem szerettem eléggé belé, és nem értem mi a gond velem:(( Pedig ö tök komolyan vesz:((
    Hu, most mennem kell, sajnos muszáj dolgoznom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 24. 14:01489.
    Hát a helyedben én is várnám a Holland utat :)
    Ma megyek a bankba, megérdeklődni, mi van a hitel kérelmünkkel. Remélem, nem találják ki, hogy jövő héten pont akkor menjünk szerződni, mikor mennénk Harkányba.
    Szerencsére már a párom is ráhangolódott az útra.
    Na, megnézted a kelta horoszkópot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (488)
     
  14. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 24. 09:10488.
    Ja, lelkileg készülök :-)) Máshogyan nem tudok :-))
    Igen, Apu az tök rendi, mindig is az volt, olyan önfeláldozó típus, meg nagyon segítőkész.
    Az jó, ha mentek Harkányba, egy kis pihi mindenkinek kell ilyenkor nyáron!
    Persze, hogy csinálunk képeket! Sőt, digit gépet viszünk, úgyhogy könnyű lesz feltennem őket először a gépemre, aztán ide!:-))
    Nagyon várom már, egyre jobban, ahogy közeledik az indulás napja:-)
    Na ezt a kelta horoszkópot én is megkukkantom :-)) Fűz és egér ?? Ez jó :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (487)
     
  15. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 23. 08:42487.
    És készülsz rá? Vagy csak lelkileg? :)
    Tök rendi apukád, hogy így fogja fel.
    Hát éppen olyat tervezünk, hogy jövő hét végén egy hosszú hétvégére megyünk, Harkányba. Nagggyon remélem, hogy összejön. Egész olcsón megúsznánk. :)
    De jó nektek, hogy Hollandiába mentek. Ugye csiáltok sok sok fényképet, és ugye megmutatod őet nekem? Lééégyszi!

    Képzeld, tegnap olvastam (Maxima) hogy a Kelta horoszkóp szerint összeillünk a párommal :)
    Ő fűz, én pedig éger vagyok. Ezen túl csakis ebben hiszek. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (486)
     
  16. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 22. 21:13486.
    Júni 29. -én! pont aznap amikor indulni akartunk Hollandiába, így egy napot csúszunk !
    Apu mit szól? Hát örül neki, hogy legalább mi pihenhetünk :-))
    Annak viszont szerintem már kevésbé, hogy rászakad minden meló! :-(
    Téynleg, és belföldre sem terveztek nyaralást? Balaton vagy hasonló?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (485)
     
  17. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 22. 12:41485.
    Mikor lesz a felvételid?
    Tök jó, hogy befogadtad a kutyust!
    Apukád mit szól hozzá, hogy elmész nyaralni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (484)
     
  18. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 22. 09:07484.
    hali! :-)

    Mitológiai alakok? Jújha, azokban soha nem voltam jó!
    Idegen szavak még hagyján, vagy politikai kérdések, gazdasági kérdések, ez jobb lenne, na mindegy majd meglátom!:-)
    Cseresznye?? HM. . . . . imádom:-)
    Mi meg epret szedtünk, annyi volt Vértesszőlősön mint az állat:-)
    Hát őszintén szólva ez a nyaralás nekem sem a legjobbkor jön most, mert egyrészt a munka miatt, most csinálhatja helyettem Apu, amíg nem leszek itthon, másrészt van nálunk egy tacsi féle kutyuli, a menhelyről hoztam haza, mert mindig megszökött onnan. Próbálunk neki gazdát keresni, de egyenlőre semmi, pedig már lassan 2 hete itt van!
    Ez is Anyuékra marad ha elmegyek, sőt a csincsillák gondozása is!
    Velem az a baj, hogy azt hsizem, ha nem vagyok itthon , akkor már nem működnek normálisan dolgok, pedig ez egy nagy hülyeség! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (483)
     
  19. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 21. 08:52483.
    Hurrá! Ez tök jó, hogy összejött a meló.
    Egybarátnőm volt nem rég felvételin, szintén ilyen műveltségi dologból, aszem pont a győri suliban. Azt mondta, nem volt nehéz, 60 pontból 52-t ért el. Ilyen általánosságokat kérdeztek, mint mitológiai alakok, meg idegen szavak.
    Úgy hogy hajrá!
    Tudom, hogy nem kéne felkapnom a vizet, de én ilyen vagyok. Szeretem, ha oda figyelnek rám. Ez szerintem normál. Ha már most ilyen, milyen lesz 10 év múlva? Elfelejti a szülinapom? Na ne.
    Bár, remélem, hogy most, hogy vége van a vizsgáinak más lesz majd. Biztos amiatt is volt ilyen, meg a ház miatt, mert amúgy nem ilyen.

    Képzeljétek, hétvégén cseresznyét szedtem a saját fánkról :))) Nagyon élveztem, majd 50 kg lett, és ebből a felét egyedül szedtem le. Ez nekem panel lakónak irtó nagy buli volt.
    Lesz még meggy is. . .

    Sajna nagyon úgy tűnik, hogy nem megyünk nyaralni :((
    Kell a pénz a házra. Vmit vmiért.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (482)
     
  20. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 19. 23:14482.
    Szia! :-))

    Na úgy tűnik a meló mégis összejött:-))) De nagyon húzós lesz a téma, mert júli 20-ig le kell könyvelnünk ápr. , máj. , és jún. hónapot, mert akkor van az Áfa bevallás határideje!
    Ja, én meg közben még egy hétre el is húzok nyaralni, úgyhogy nem irigyelem szegény Aput!
    Hát, a horoszkóp mond valamit, mert ezek szerint kedvezőbb lesz az anyagi helyzetem, remélem a 29-i felvételim is jól fog sikerülni, képzeljétek kiderült, hogy általános műveltségi teszt lesz, én meg úgy tudom abban viszonylag jó vagyok . . . :-))) Majd meglátjuk. . .
    Jaj, Mamó, ilyeneken ne kapd fel a vizet :-))
    Az én párom is hasonló, tudod, férfiak. . .
    Úgyhogy most már nem is várok el tőle olyan dolgot amit tudom, hogy úgysem jön össze. Ha meg nem várod el tőle akkor nem is fog fájni miatta a szíved:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (480)
     
  21. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 18. 12:31481.
    HAHÓÓÓ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 16. 08:38480.
    Sziasztok!
    Vickee mi van a vizsgáiddal?
    Ory lett vmi abból a melóból, amire számítottál? A bika horoszkóp azt írja, kedvező lesz az anyagi helyzetetek, és a vizsgákkal is jól haladtok. Igaz ez?

    Elegem van a páromból. Olyan érzéketlen tud lenni.
    Tegnap megharagudtam rá. Tudjátok, végre levizsgáztam forgalomból. Erre ő nem is érdeklődött, hogy mi volt, hogy volt stb. És tegnap volt a hófordulónk, ő meg elfelejtette. Tehát mérges lettem rá. Mostanában olyan figyelemetlen tud lenni. Múltkor is, mikor elestem, és nem tudtam felállni, potyogtak a könnyeim és ő csak ott állt és röhögött. Mondtam neki, hogy ne röhögjön, mert k. . ra fáj, de nem hagyta abba.
    Jó, ok vizsgái vannak, és tegnap még a vizsga után be ment a meló helyére, valszeg ott húzták fel. De akkor sem rajtam kéne kitöltenie a mérgét. Én hülye meg arról álmodoztam, hogy majd megünnepeljük, hogy meg lett a jogsim. . .
    Sajnos elég hamar felkapom a vizet az ilyen kis figyelmetlenségekért. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 13. 13:15479.
    Szió!
    neked legalább van munkád!!!
    Tudod pont azon gondolkodom, hogy nagy fordulatot kéne vennem és szakmát váltani! csak nem tudom, hogy milyen szakma lenne jó, valami sokkal gyakorlatiasabb kéne, ez a könyvelés nagyon elvont!!
    Tényleg sokkal jobb lett a fenekm :-))) Azóta keményen tornázom, nem hagyom hogy elsatnyuljon az eredmény!
    Baba: most még én sem szeretnék, majd pár év múlva!
    Ez fura, nekem egyáltalán nem tűnne fárasztónak gyerekeket nevelni :-)
    Én simán ellennék otthon gyereket nevelni, ha egy jól kereső férjem lenne! remélem lesz is ;-)
    Sajnos az én párom dohányzik elég rég óta, ezért nagyon féltem a ráktól, ráadásul az Apukája is , tudod. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (478)
     
  24. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 13. 12:39478.
    Sziasztok!
    Ma szabadnapos lennék, de bekellett jönnöm dolgozni, és miért? A nagy semmiért!!! Elegem van!
    Szóval akkor ez a cellulitisz kezelés? És tényleg látványosan változott töle a feneked, Ory?
    Baba téma: én a volt párommal nagyon terveztük, ha a terveink tényleg ugy alakultak volna, akkor nekem már lenne egy babám, vagy legalábbis már terhes lennék javában. .
    De aztán ezek a vágyak tökre háttérbe húzódtak, mostmár pedig tök máshogy gondolom a dolgokat, még tutira várnék az eszem szerint.
    Juj, ne is beszéljetek a rákrol, meg a halálrol, nekem apukám 62 éves!!!!! (2. házasságából vagyunk)
    Én inkább a kis korkülönbség híve vagyok, bár ha belegondolok, hogy 2 gyerek egymás után, akkor kb 5 évig le vagyok kötve, se munka, se semmi csak a gyerek, háááát akkor az elég fárasztónak tünik!
    Bár én imádom a gyerekeket.
    Najo, mennnem kell, vár a munka:(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (477)
     
  25. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 13. 12:07477.
    Sziazstok! :-))
    Hú, már megint lemaradtam :-))
    Előtte-utána fotó??? Hát ez jó :-))))))))
    Azt a mindenit, Mamó nálatok már ennyire tervben van a baba?
    Szóval akkor a te pasid is szereti a munkáját? Hát, tudod ez a lényeg! mert így az idegei sem mennek tönkre, ráadásul sokkal jobban végzi am unkáját mint az átlag :-))
    Vickee: nem tudom, hogy Pesten hol végeznek ilyet, mert ez a csaj teljesen egyedül, dolgozik, rajta kívül Győrben sem tudok senkit aki ezt csinálná!
    Tényleg, látom változott a jeled:-))))
    Mamó: egyébként én tudom, mi az a cellulit masszázs, én is olyanra jártam ;-))
    Ha, lehet beszéld rá a masszört, hogy előtte tekerjen be Ilcsis krémbe, mert az nagyon sokat dob a dolgon, és ha lehet, akkor ülj be előtte infrakabinba :-)
    Egyébként mi úgy tervezzük, hogy ha most felvesznek fősulira akkor az 3 év, és utána költöznénk, így egyértelműen utána lenne gyerkőc is !
    Én egyébként a nagyobb korkülönbség híve vagyok, mert szerintem jobb, ha a már 6-7 éves nagyobbik gyerkőc, érdeklődéssel figyeli testvérkéje érkezését, esetleg segít is az ellátásában!
    csak tudjátok gondolni kell a jövőre is, mert ha az első gyerekünk születésekor a párom mondjuk 32 éves lesz, a másodiknál pedig 38-39, akkor akisebbik gyereknek 20 éves korára már majdenm 60 éves apja lesz! Ez így nagyon nem jó, főleg, hogy a mai világban az e, mber nem tudhatja, hogy 55 éves korában nem viszi-e el a rák. és ez nem vicc!!! Az én környezetemben egy csomó rákos ember van! A párom Apukája most 52 éves, és 2 éve derült ki, hogy rákos, most jól van, de valszeg. ki fog neki újulni! A Papámról szintén most derült ki, hogy rákos, bár ő már 75 éves, de a másik Nagypapám is rákban halt meg 64 éves korában!
    Jó kilátások mi? sajnos a rákra való hajlam öröklődik:-((
    Hú, de hosszúra seikeredtem! én most elmegyek szavazni, remélem ti is mentek, ha , már egyszer van rá lehetőség:-)
    Mindenkinek szép napot :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top