Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 11. 12:38476.
    Szia!
    Jó a jeled! Örülök, hogy boldog vagy.
    Az újságokban szoktak hirdetni ilyesmiket (már mint fenék kezelés témában), de konkrétumot nem tudok mondani. Ha igazán érdekel, nézd meg a neten.
    A párom most jár egy masszőrhöz, mert fájós a háta. Montam neki, ha legközelebb megy, kérdezze meg, nem vállal-e ilyen cellulit masszást. Tudjátok ilyen fogyasztó masszírozás, feloldják a narancsbőrt meg ilyesmi.

    Ma kinn volt az ingatlan becslő, jövő héten ilyenkor már lehet, hogy megkötjük a bankkal a szerződést. :)

    Gyereket majd 2-3 év múlva szeretnék, két év különbséggel. Jó lenne, ha a mamám/
    mamáim megélhetné/k, hogy dédi unokái lesznek. . . Ez az egyik legfontosabb vágyam ezzel kapcsolatban. :)

    Nagyon szeretnék néha nagy pocakot, benne bébit, mert szerintem ez nagyon érdekes dolog. Néha már álmodom gyerekekről, de még érnem kell. És a páromnak is.
    Ti mikor szeretnétek szülni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (474)
     
  2. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 10. 16:16475.
    Nézzétek meg a jelem:) Eddig nem mertem változtatni, de most vettem a bátorságot, bár azért még mindig nem nagyon tudom elhinni, hogy esetleg ujra van valakim:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (474)
     
  3. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 10. 16:14474.
    Sziasztok!
    Baba téma: Mamó, az mit jelent, kb hány évesen akarsz terhes lenni?
    Én egy idöben alig vártam hogy majd az legyek, most ez a vágy csilapodott, és késöbbre halasztódott.
    Tegnap megint Vele aludtam, ma is talizunk, asszem tényleg szerelmes vagyok:)) És már el tudom azt is képzelni hogy hosszabbtávon is együtt maradnánk!!! Remélem ő is hasonlóan gondolkodik:)
    Ory, és azt nem tudod véletlenül Bp-en hol van ilyen hely ahol ilyen kezelést adnak?? Mennék én is szivesen, szóval vékonynak viszonylag vékony vagyok, de nincsenek izmaim, ugy ellustultam! Pedig régen nagyon sokat futottam, vol tolyan idöszak hogy heti 2-3szor 1, 45 órakat!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 9. 10:10473.
    Azért a 30-35e tényleg drága lett volna!
    Kár, hogy nem tudsz küldeni ilyen fotót, hogy előtte, utána :) Bocs, ez csak poén volt :)
    Tök jó, hogy ilyennel foglalkozik a párod. Gondolom sokat dolgozik.
    Végül is mi is hasonló képpen gondoljuk. Csak mi szeretnénk eljegyzést, és az összeköltözés után tartjuk majd. Csak szülők jelenlétében, egy szolíd vacsi, ilyesmi. Az esküvő meg suli után. Remélhetőleg addigra úton lesz a baba is. . . :) Nagy hassal akarok menni a diploma osztóra!
    Ha már itt tartunk, az én pasim :) 25 éves, és egy Rt-nél dolgozik, meós, az osztály gyöngye. Nagyon lelkes, ezért sok mindent rábíznak. Sajnos azonban ezért pénzt nem kap, ami szerintem bunkóság. Ennek ellenére szereti, amit csinál. A kis mazohista :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (472)
     
  5. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 8. 11:26472.
    Sziasztok :-))))

    Szóval: igen az 2*3 kezelés volt, és egészen pontosan itt van Győrben! És nagyon hatásos :-)
    Az Ilcsis kezelés 4. 000Ft, az elektros kezelés 3. 000FT volt, így fizettem összesen 21. 000Ft-ot, ami egyáltalán nem sok, a többi ajánlathoz képest, amelyek 30-35. 000-ről szóltak!
    Azért ez a barátnőkkel nyaralás nem hangzik olyan rosszul. . . :-))
    Az enyém decemberben lesz 28 éves, és egy multi cégnél ( Somogyi ) dolgozik mint Auto-hifi szakértő!
    Ja, és európai szintű hifi beépítéseket csinál, nagyon büszke vagyok rá :-)) Egy csomó versenyt is nyert már :-)
    Mamó: jujj, a térdre esés nagyon tud fájni :-((
    Ja, igen megekérte a kezemet és ennyiben maradtunk, mondtam neki, hogy én semmiféle hivatalos eljegyzést nem szeretnék tartani, mert az olyan kellemetlen :-}
    Fú, ott az egész család előtt, mindenki örömködik, de közben kényelmetlenül feszeng. Jajj, Isten ments :-)
    Esküvő meg majd akkor ha lesz gyerek is !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (470)
     
  6. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 7. 12:59471.
    Sziasztok!
    Pénteken voltunk ügyet intézni, benn van a hitel kérelmünk! :) Képzeljétek: Pénteken akkorát estem, hogy még most is fáj a térdem! Fel akartam szállni a villamosra, csak nem sikerült, mert nem oda figyeltem, és teljes test súlyommal a jobb térdemre estem.

    Ory
    Jól hangzik a kezelés.
    Megkérte a kezed? Húú, gratulálok! És akkor most mi lesz? Ennyiben maradtok és kész?

    Vickee
    Tök jó, hogy így érzel! Már mint, hogy úgy érzed, szerelmes vagy! :) És jó, hogy jól sikerült a találka a haverokkal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 6. 18:17470.
    Juj, Ory, mindenképp tudnom kell hol van ez a kezelés? És tényleg ilyen hatásos??? És mennyibe került? És 2x3 kezelés volt?
    Hát a pasim, most lesz 30 éves, és én nem leszek itthon a szülinapján! :(( (épp akkor nyaralunk a barinömmel)
    Már nem tanul, most vezz egy kisházat, amit fel akar ujittatni, és ősztöl ott fog lakni, amugy Szentendrén, de pesten dolgozik vendéglátós.
    De olyan édes:)) Kezdek tényleg többet érezni:)
    Bárcsak most is vele lehtnék. Nemrég jöttem haza. ÉS már a legjobb barátainak is bemutatott, nagyon szimpik, a legjobb barátja csaja nagyon kedves lány, csomot beszélgettünk, és ők is mondták hogy ugy örülnek hogy Sz. -nak végre ilyen barátnöje van mint én, mert a régebbieket mindet utálták!! :)
    Najo, most megyek, naon fáradt vagyok, majd még mesélek! De most pihenek egy kicsit:)
    Puszka!

    Hu, és gratula hogy megkérte a kezed:) Tényleg, a te párod mit csinál? Mesélj te is kicsit!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (469)
     
  8. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 6. 17:15469.
    Helló Csajok :-)))

    Léböjt: nem hinném, hogy fogytam fél kg-nál többet mert ez csak egy 1 napos kúra volt! Igazából nem is fogyni akartam, csak egy rövid időre tehermentesíteni a szervezetemet! Hát igen, itt az a gond, hogy ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz, de szerintem nem fontos a nagy mell, a lényeg, hogy feszes és arányos legyen az ember! Lehet ez 50 vagy akár 70 kg is!
    Egyébként az első néhány napban nagyon nehéz, mert akkor indul meg a szervezet méregtelenedése. Nekem ez az érzés elmaradt mert a heti 2 infrakabintól elég jól kitisztultam! Aztán jön egy fajta eufórikus érzés és úgy érzed már nem is kell soha többé táplálkoznod:-)

    Cellulit-kezelés: Első 3 kezelés:
    30 perc infrakabin, 15 perc pihenés Ilcsis krémbe tekercselve. Ez a krém nagyon éget, de csodákat művel. . Aztán jött a masszázs, ami eleinte nagyon fájt, mert a 22 év alatt lerakódott mindenféle csúnyaságot kellett fellazítani:-)
    Következő 3 kezelés:
    30 perc infrakabin, aztán kb. 30 perc elektromos izomstimuláció, ami nagyon brutál volt :-)) Olyan áramütések érték a lábamat, hogy felemelkedett az asztalról :-))
    De olyan izmok nőttek a seggemre, amik azelőtt nem voltak ott :-)))
    Vickee: igen, jól emlékszel, mi nem vagyunk házasság pártiak, de a múltkor megkérte a kezemet, én igent mondtam, és ennyiben maradtunk :-))
    Örülök, hogy jól vagytok így ketten. Tényleg! mesélj már róla valamit! Mit dolgozik, tanul? Hány éves stb. Puszi:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 6. 17:00468.
    Na látom megint én irok. .
    Csak egy helyzetjelentés: asszem szerelmes vagyok:)
    Egyre jobban kezdem megismerni, és amiket még 1 hete irtam, már nem érzem ugy!( hogy egyszerü lenne, meg ilyesmi)
    :))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. június 3. 21:58467.
    Hellloooooooooo csajok!!

    Hu, mennyit irtatok!
    Juj, énisénis akarok jo feneket!
    Ory, meséld csak el mi volt pontosan ez a kezelés? De részletesen!
    Énis pont most határoztam el, hogy formálni akarom az alakom. Meg fogyni 2-3-4 kilót. Ma voltam squasholni, az egyik kolegámmal elhatároztuk hogy rendszeresen fogunk menni!!
    Pasiügy: már nyugodtabb vagyok. Tegnap picit megharagudtam rá, elmentünk billiárdozni, és nekem nem ment jól, probált tanitani, de csak felhúzta magát. . Fééérfiak. .
    És ezért kicsit megsértödtem, de olyan rossz volt ugy elbucsuzni sértödötten, és aztán ennek ellenére tökre örültem, mert rájöttem hogy azért érzek én ám eziránt a kis hülye iránt valamit, ha képes voltam megsértödni! És azóta csak rá gondolok:))) Ma be is mentem hozzá egy kicsit:)
    A léböjt tényleg olyan jo? Nekem is ki kéne probálnom ilyesmit!
    Jajj, nem akarok holnap dolgozni!
    Huh, hát azt hogy "egyszerű" a Sz. azt nagyonnagyon rosszul fogalmaztam! Csak az a tipikus fiús fiu, focimeccsre járó, de egyre jobban kezdem megismerni, és mostmár kevésbé érzem igy.
    Na, csapongok egyik témáról a másikra. . asszem inkább elmegyek aludni!
    Jaaaa, Mamó, értem ám mire gondolsz anyóssal kapcsolatban, háát, az én ex-anyósjelöltem is ilyen volt! Juj, rémálmok, az már nem olyan jó:)
    Tényleg, Mamó, ti nem fogtok összeházasodni?
    Ory ha jól emlékszem ti nem házasságpártiak vagyok, igaz?
    Jaj, a barátnöm döntése véglegesnek tünik, el se tudom hinni:(((
    De a másik barinömmel azért elmegyünk nyaralni, csak nem marokkóba, hanem dél-spanyolországba!!!!!! Júliusban, tök jo lesz!
    Najo, tényleg sziasztok!! Puszi,
    Viki
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 3. 14:19466.
    ÓÓÓ basszus. eltünt, amit előbb írtam.
    Szóval nem akarok fogyni, csak a hasam lenne laposabb és a fenekem kisebb. A többi jó! Csak az a baj, hogy ha elkezdenék fogyizni, akkor mindenhonnan menn, csak az előbb említett kritikus pontokról nem.
    Mennyit fogytál a lébőjttel?
    Aha, franón vele álmodtam, és ma is rémálmaim voltak. Egyszerűen nem tudom elviseli a párom anyuci kicsi fia természetét és nem tudom, hogy közöljem ezt úgy, hogy közben ne sértsem meg egyiküket sem.
    Hú, nagyon izgulokk, nert a két család tök ellentétes. Az egyik sporós a másik nem, az egyiknél legfontosabb a család, a másikban nem, az egyik segítőkész, a mésik nem stb. Érdekes lesz. . . :O
    Rohanok, holnap nem leszek, majd hétfőn újra jelentkezem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (465)
     
  12. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 3. 12:50465.
    Hali!:-))

    Szerintem próbáld ki te is ezt a léböjt kúrát! Mondjuk ha szabadságot veszel ki valamikor, mert munka közben sokkal megterhelőbb! Én vizet ittam, meg teát, meg gyümölcslevet. De igazából egy csomó léböjtről szóló honlap van az interneten, érdemes utánanézned!
    De pl. lehet, gyümölcsnappal is keverni, akkor sokkal elviselhetőbb, és tovább is kibírod. Ez azt jelenti, hogy több napon keresztül csak gyümölcsöket eszel!
    Hatásos hidd el!
    Egyébként úgy látszik így a 20-as évek elején is vigyázni kell, mert nekem is elég nagyot nőtt a fencim a télen, pedig nem ettem többet mint az előző zimankós időszakokban!
    Téynleg anyósoddal álmodtál?? :-)))) Ez jó :-)))))
    Jé, tényleg, még a mi szüleink sem találkoztak! Ez olyan kellemetlen nem? Így összehozni őket. . . Brrr. . . :-))))
    Bocsi, most mennem kell kajálni, még írok pusz :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (464)
     
  13. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 2. 09:12464.
    De jó neked, hogy jó segged lett! :) Nekem is jó, jó nagy. Ez olyan borzasztó.
    Képzeljétek el, én két-három évvel ezelőtt a 170cm-hez voltam max. 53kg, írtó vékony csaj voltam, mindenki megnézett az utcán. . . Meg azt hitték beteg vagyok, meg hogy nem eszem, pedig annyit ettem, csak nem látszott. Erre most elkeszdtem puffadni. Eleinte marhára örültem, hurrá! végre van egy kis hájam! Aztán jelenleg ugyanazon 170cm-hez 70kg vagyok, ami nem is lenne baj, ha az a 20 kg nem a hasamon és a fenekemen gyűlt volna össze :(((( Azelőtt bármit ettem, nem látszott, most meg még a levegő vétel is hízlal. :(((( És hiába tornázom, nem történik semmi.
    Húú, Ory te aztán nagyon csini akarsz lenni nyárra! Milyen lével böjtölsz? Ez állítólag remek méregtelenítő kúra. A kolleganőm csinálta anno.

    Ne is mond, állandó rémálmaim vannak Veressel kapcsolatban. Ma pl anyóssal álmodtam. Tudjátok, nincs vele semmi baj, azon kívül, hogy kicsit túú máccs.
    Aztán képzeljétek: a szüleim meg akarják ismerni a párom szüleit. !!! Még a hideg is futkos a hátomon, ha rá gondolok, hogy ezek összejönnek!
    ÉS van még hírem: pénteken megyünk a bankba, intézni a hitelt.
    ÉS nem megyünk Németországba :( Sajna. Helyette talán Hajdúszoboszlóra megyünk. Pont költözésben lesznek a rokonok, úgy meg nem kartunk láb alatt lenni. Majd jövőre.
    ÉS a kutyu nagyot nőtt, a múltkori képek óta, majd teszek fel új képeket.
    Azt hiszem ennyi. Most ti jöttök!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (463)
     
  14. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. június 1. 20:03463.
    Sziasztok Lányok!! :-))

    Bocsi, de egyfolytában jövök-megyek, ezért nem írtam!
    Egyébként vége a kezelésnek, igen, jó seggem lett :-)))
    De, . ma még rátettem egy kis léböjttel, lehet, hogy holnap sem eszem semmit, majd meglátom. . . . Egész jól bírom, néha rámjön az éhség, de hamar elmúlik!
    Igazán, csak azért ennék, mert már úgy megszoktam :-))
    Vickee: ez annyira ismerős. Annak idején nekem is mindenki osztogatta a " jótanácsokat", de ne hallgass senkire, csakis magadra, mert mások nem tudhatják, hogy működött-e ez a kapcsolat, vagy csak te hülyültél meg! Ezt egyedül te tudhatod, és ha így döntöttél, annak valszeg. oka volt! Szerintem teljesen természets, hogy bizonytalan vagy, végülis ez egy új helyzet számodra, régen voltál már egy kapcsolat ezen stádiumában, és elfelejtetted hogy mennek iylenkor a dolgok. NYUGI :-))
    Nagyon fura, hogya barátnőd így döntött. Nem tudom elhinni, hogy ez lehet a valódi oka! Te mit gondolsz erről?
    Mamó: NYUGIka, én is be lennék rezelve, mint ahogy valszeg, be is leszek, ha költözésre kerül a sor. Ez olyasmi lehet, mint pl. esküvő előtt, is mindenki betojik:-))
    Egyébként mizújs?

    Ja, júli elején megyünk Hollandiába, autóval!
    Addig fel kéne frissítenem egy kicsit az angoltudásomat is:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. június 1. 08:21462.
    Ahogy elnézem neked sem volt vmi kellemes Pünkösdöd.

    Mit jelent pontosan az, hogy egyszerű? És honnan derült ki?

    Húú, de utálom, amikor mások majd megmondják, hogy az embernek mit kellett/nem kellett volna tennie. Bárki is mondta, hogy rosszul döntöttél, ne addj a véleményükre, ha te úgy gondolod, hogy igenis jól döntöttél. Ezt csakis te tudhatod.

    És nem csak azzal lehet együtt lenni, akihez férjhez akarsz menni, de ha úgy érzed, hogy ő nem hozzád való, akkor jobb, ha nem használod ki. Az nem lehet, hogy azért gondolod, hogy nem hozzád való, mert nem ismered eléggé?

    A barátnőd nem gondolta meg magád? Jó, hogy ennyi idő után jött rá, hogy nem megy 3-ban. . . Egész sokat gondolgodott rajta, nem? :) Remélem, csak átmeneti volt a hangulata, és együtt mentek nyaralni mégis!

    Nekem több barátnőm is van, de legjobb barátnőm évek óta nincs. Igyekszem mindenkivel jóban lenni, de természetesen nekem is vannak csajok, akiket jobban kedvelek. Öt ilyen van, mindegyikükkel másról szoktunk dumálni. Más korosztály, más érdeklődés stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (461)
     
  16. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 31. 17:27461.
    Jaj, de béna vagyok, bocsi a hibákért, az uccsó mondat: El se tudom hinni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (460)
     
  17. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 31. 17:24460.
    Hu, asszem kicsit korrigálnom kell. . Nagyon rossz napom volt ez látszik az elözö hozzászolásom hangvételén, de azóta már jobb, a Sz. ról sem ilyen lesujtó a véáleményem, ugyértem pl ma is egésznap az eszemben járt, és tegnap is hozzá menekültem, mert képzeljétek, a legjobb barátnőm, akiről azt gondltam örökkél jóban leszünk( 3an voltunk jóban még egy csajszival) azt mondta neki nem megy a 3as barátság, és inkább akkor semelyikünkkel, szóval vége a barátságunknak vele! Teljesen megdöbbentem, nem normális ahogy gondolkodik, valami baj van vele. . 8-9 éve vagyunk jóban, 3an csináltunk mindent, Spanyolországban is 3an voltunk, most meg Marokkóba készültünk, a repjegyek is megvannak már!:((( Rosszabb mint egy szakítás! :(((((((((((( El
    Veletek mi ujság? se tudom hinni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (459)
     
  18. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 29. 22:19459.
    Sziasztok!!
    Juj de jo Ory jol hangzott a prgramod, én is vásárolni akaroooook! És fogok is ha megkapom a fizumat.
    Mamó, biztos az van veled hogy egy tök uj helyzet elött állsz, és fész tényleg kiröppenni otthonrol, nem? A megszokott biztos családi kötelékből, nem lehet? Ahogy a párodrol irtál, hogy kicsinositja magát, és hogy édes, azt éreztem ki a soraid közül hogy tökre szereted!
    Csajok, velem megint gondok vannak. . Hát nem tudom li legyen Sz. -val. . Tökre kedvelem, szeremes is kezdek lenni, jó vele, de az eszemmel tudom hogy nem pont hozzám való, nem hinném hogy hosszutávon mi egymásnak vagyunk teremtve. . És ma tökre kiakadtam mert egyesek azzal tömik a fejem hogy nem kellett volna otthagynom a volt párom, mert mellette jó dolgom volt, dehát nem csak ez számit, mert ha már szerelmes nem voltam, akkor jól döntöttem, nem? Miért kell ebben összezavarniuk engem? :(
    És a másik hogy szerintetek is csak azzal kéne együtt lennem akiröl el tudom képzelni hogy a férjem is lehetne egyszer?
    Miért nem élhetek ugy, most pl a Sz. -val hogy amig jól érzem magam addig vele vagyok, és nem tervezgetek egyelöre semmit?
    Szerintetek 23 évesen már idö vagyok ilyesmihez, és férjet kéne fognom???? Én nem érzem igy!
    És a másik meg hogy mit csináljak, jó vele, meg szeretem is, de ha tudom hogy nem egy életre fog szolni, akkor kár is belemennem az egészbe? Szegény. . ha tudná. . ő komolyabban veszi az egészet!
    Jaj, megint mit zuditok a nyakatokba!
    Sajnos nehéz megmagyaráznom-még szóban is- ezt az egészet, a lényege hogy ő egy kicsit "egyszerűbb" vagy hogy is mondjam. Én azt vallom hogy a testi/lelki/szellemi összhang a fontos egy jó párkapcsolathoz, és azt hiszem hogy vele a szelle nem biztos hogy stimmelne hosszutávon. Nem negativ értelembe, de mások vagyunk szellemileg, legalábbis nekem asszem nem kielégitő ilyen téren. Hu de nehéz volt ezt leirni, de persze ez nem jelent rá nézve semmi negativat, nem buta egyáltalán vagy ilyesmi, csak nem egyezünk.
    Értitek amit probáltam megfogalmazni?
    Amugy akartam már kérdezni, nektek hány olyan tényleg igazi barátnötök van?
    Nekem 4-5, de az egyikük kicsit megboondult és megsértödött ránk:((
    Najo, befejezem mert már igy is szómenésem voolt:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 28. 12:35458.
    Hmm, de jó neked. Vásárolgatsz. Én spórolgatok, bár tegnap megengedtem magamnak két toppot és egy rövid gatyát. :) Jön a nyár (per pillanat ennek semmi jele, ugyanis most állt el az eső) és kellett pár cuccos.
    És formás már a feneked? Az enyém akkorára nőtt a télen, hogy tornával próbálom lejebb adni, nem túl sok sikerrel. . .
    Mikor mentek Hollandiába? Repcsivel mentek? Sajna nekünk nem megy oda -Frankfurt- fapados.

    Stori:
    Éjjel megint rám jött a "jajj biztos, hogy én ezt akarom roham" és nem tudtam aludni 3-4-ig. Megint előjött bennem, hogy nem akarom én ezt az egészet! (költözés egy olyan városba, ahová nem akarok, távol anyuéktól, félek a költözéstől, meg utálom, hogy hálásnak kell lenni a szülőknek, hogy sokat segítettek stb. )
    Húú, de sz*r volt. Szerintetek mi van/volt/lesz velem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (457)
     
  20. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 27. 14:29457.
    Sziasztok Csajszik!! :-)))

    Bocsi, hogy csak most írok, de egész héten rohangálok mint egy mérgezett egér.
    Seggformálásra járok, dolgozgatok, vásárolgatok, jótékonykodom! ( hú, így visszaolvasva milyen jól hangzik. . . :-)))
    Mamó: izgi lehet ez a lakás dolog, abszolút átérzem azt az izgatottságot ami mostanában körülleng benneteket:-))
    Szóval ti is mentek külföldre?? Az jó :-)) Németország is nagyon szép, bár én még nem voltam, de keresztül szeljük majd ha megyünk Hollandiába!
    Ja, mejd teszek fel a bemoldalra Hollandiás képeket :-))
    Vickee:
    Én is csak azt tudom mondani, mint Mamó, szerintem is nyugodtan felhívhatod, éreztesd vele, hogy jól érzed magad vele, és szeretnél vele legközelebb is találkozni, de nem szbad a ló túloldalára sem átesni, állandóan lógni rajta meg ilyesmi! Meg kell találni az arany középutat. Na de biztos vagyok benne, hogy ezt te is tudod, csak most egy kis megerősítésre vársz! :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 26. 08:31456.
    Szia!
    Pénteken megyek aláírni a szeződést. Lehet, hogy ezt már írtam. Tök fura. A párom nem lesz jelen, mert vizsgázik. Ettől valahogy még furább. Ő ajd később tud csak elmeni az ügyvédhez. Na mindegy, remélem minden okés lesz.
    Hát tudod, az ember 5 év után már kíváncsi az izgalmakra, még akkor is ha nem velem történik. . . :)
    Örülök, hogy újra boldog vagy. Szerintem nyugodtan mutasd ki, hogy mit érzel. Az elfojtott érzelmek nem csak egészségtelenek, de tönkre tehetik a bimbozó kapcsolatot is. (húú, de szépen fogalmaztam) Szóval nyugodtan mond meg neki, hogy jól érzed magad vele, dícsérd meg, ha tetszik rajta vmi. A pasik ezért amúgy is oda vannak. Én a mai napig dícsérem a párom, ha vmi tetszik rajta. És akkor önelégülten vigyorog, és legközelebb is kicsinosítja magát, hogy újra hallhassa, hogy mennyire tetszik és milyen jól néz ki. :)) Édes.
    Viszont ne ess túlzásokba, ne hívogasd minden órában, meg ilyenek. De ezt úgyis biztos tudod.
    A tanulás miatt vagy szabin?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (455)
     
  22. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 25. 13:30455.
    Sziasztok!
    Jaj, de izgi mamó, tök jo hogy van már saját lakásotok!!!!!!!
    Nekem ki tudja mikor lesz. .
    Huh, hát a suli. . . kicsit elhanyagoltam mostanában. Nemsokára ujra vizsgáim lesznek, de van 1-2 tárgy amit jövöre halasztok. .
    Nehéz igy munka mellett.
    Ory, hát én még az ujdonsült barátommal még külföldre nem megyek, de Balatonra tervben van:) De még olyan friss ez az egész:)
    Mamó, tartozom még a beszámoloval, te aztán jó kiváncsi vagy:))) De nektek szivesen mesélek magamról! Szóval az együtt alvás. . Milyen volt "úgy". . hát jó volt, nagyon édes volt, de az igazság az hogy pezsgőztünk is kicsit. . :) A lényeg az hogy nagyon jó érzés volt újra valaki karjaiban aludni, most csak arra gondolok hogy összebujva. Nemtom ti hogy vagytok vele, de én ezt nagyon szeretem! Ti is? Szóval úgy összességében tök jo volt:) Reggel korán hazavitt, még tudtam aludni kb 2 órát itthon, aztán mentem dolgozni, de egész nap vigyorogtam:))))
    Azóta már találkoztunk ujra, kezdem megszeretni ahogy egyre jobban megismerjük egymást, de egyelöre nem gondolkodok a jövön, nem is tudom elképzelni i sülhet ki ebböl, csak ugy élek a mának:)
    Képzeljétek most lesz 31. -én a szülinapom, és már elsőre megjegyezte, és már van 2 meglepije, azt mondta alig tudta megállni multkor hogy oda ne adja az egyiket!:)
    Viszont egy dologban segítsetek! Tudfom hogy hülye vagyok, de ugye merhetem kimutatni az érzéseim, meg az se nyomulás ha néha pl. én hivom fel telefonon? Mert eddig mindig ő hivott, minden nap amugy:) Najó, én is csak én ritkábban.
    Én ma amugy itthon vagyok, ma szabadnapom van:)
    Te Ory sokat dolgozol?
    Megnéztem ujra a csincsillás képeidet, annyira édesek! Mennyire szelidithető meg a csini? És valamilyen szinten megismeri a gazdiját, ugy értem szelidithető?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 25. 13:14454.
    Szia!
    Hollandia biztos gyönyörű lesz. És Sopron is szép lehet, bár még nem voltam, de nagyon szeretnék egyszer elmenni oda. Most már van autónk is hozzá. . . Az tuti, hogy idén nyáron nem lesz pénzünk rá. Amint a párom levizsgázik, elmegyünk Németországba, rokonokhoz. Legalább is ez van tervbe. Aztán haza jövünk és neki látunk felújítgatni a lakot, ami most péntektől a MIÉNK! :) Szóval ez a nyár nem a nyaralásokról fog szólni, sajnos. De legalább ősszel szépek lesznük, remélhetőleg.

    Tényleg Vickee:
    mi újság a suliban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (453)
     
  24. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 21. 17:11453.
    Sziasztok! :-))

    Hát nem bizti, hogy összejön a munka, mert a nő igen húzta a száját amikor Apu mondta neki, hogy mennyit kérünk a könyvelésért.
    Bezzeg az előző könyvelőjét meg szidja mint a bokrot! Akkor most kell a jó munka vagy sem ? Persze, tudom, kéne a tökéletes munka apró pénzért :-))
    Hollandiába megyünk Júni végén ! Már úgy várom :-))
    Ja meg a soproni Nagyiék azt mondták, hogy ők is elmennek vhová 1 hétre a nyáron és addig odaköltözhetünk hozzájuk a párommal. El sem tudjátok képzelni, hogy micsoda nyugalom van ott, főleg azon a részen ahol ők laknak. :-))) Imádom. . .
    A múltkor is ott aludtunk náluk 1 napot és a párom teljesen el volt ájulva, hogy ő ilyen jót még soha életében nem aludt, hát igen, a jó kis soproni levegő csodákra képes. Ráadásul körbevesznek azok az óriási fenyveserdők és olyan határtalan nyugalmat árasztanak. . . :-)))
    Vickee. ez nagyon izgin hangzik . . . :-))
    Igen, azt hiszem mindig ilyen egy kapcsolat eleje-)) De jó érzés nem? :-)))
    Csajok: ti mentek valahová nyaralni?
    Vickee, esetleg az újdonsült pároddal ?? :-)))

    Huhh, képzeljétek ma voltam elektromos izomstimuláción, ez is a naribőr kezelés lényege. Aúúú de rossz volt, olyan volt mintha belenyúltam volna a 220-ba. csak éppen nem az egész tesetemet hanem csak a lábamat rázta. De jó kis kerek popóm lett tőle. . :-))
    Még 2 alkalom van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (451)
     
  25. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 21. 12:47452.
    Szia!
    Örülök, hogy összejött az ott alvás! :) Na és milyen volt, tudod, úgy? Persze, ha nem akarsz ne válaszolj, csak szeretem a részleteket. . . Figyelmes, kedves?
    A kutyi 12 hetes. Nyáron költözünk. A párom vizsgái után felújítunk, aztán költöznük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (451)
     

Címlap

top