Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 20. 22:48451.
    Sziasztoooooooook!!!
    Na itt vagyok! :)
    Arik vagytok hogy gondoltatok rám! Hát ugy voltak összekuszálodva a sorok, hogy kicsit meg voltak keveredve, de rögtön utána helyre is állt, néha van ilyen a forumokon.
    Na, végülis: együtt aludtunk!
    Olyan aranyos volt, asszem kezdek tényleg beleszeretni, csak nem merek:)
    És tényleg nem csak szorakozni akar, és ezt is a tudomásomra hozta:)
    Szoval nem bántam meg, csak most mindig van valami amin aggodjak, most épp azon hogy remélem müködni fog a dolog és jol alakul minden.
    JJaj de elfelejtettem már, mindig ilyen egy kapcsolat eleje?
    Mamó, mennyi idös most a kutyi?
    Juj Ory dupla annyit fogsz keresni? Bár én is!
    Mamó, most akkor kb mikorra tervezitek az összeköltözést?
    Ugy félek hogy jol alakuljon minden Sz. -val!!!
    Na puszi nektek, most megyek, látjátok milyen zavarosan irok, kikészültem a mai munkátol!
    Viki
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 19. 13:05450.
    Aha, tudom én, csak gondoltam, ma fogja elolvasni, amit írtam, és akkora már megtörtént.

    Tök jó: money-money-money :) Jól fog jönni nyárra a pénz, nem? Mentek vhová?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (449)
     
  3. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 18. 18:31449.
    :-))) Még nem történt ám meg az ott alvás , még csak most lesz ! :-)))
    Egyébként el tudom képzelni azt az izgalmaz amit érzel!:-)) Én is biztos izgulnék, azért ez az ember életében egy nagyon fontos mozzanat!
    Már én is kezdek rá egyre jobban vágyni! :-)
    Képzeljétek el, úgy tűnik, hogy lesz munkám, ill. lesz egy új ügyfelünk, sok munkával, nagy pénzzel :-)))
    Szóval lehet, hogy a mostani fizumnak a 2-szeresét is meg fogom tudni keresni ( vagy még többet ) :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (448)
     
  4. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 18. 14:03448.
    Sziasztok Lányok!
    ORY
    Jó kis ajándék :))) De tényleg jól tetted, hogy viccesre vetted a dolgot.
    Mázli tényleg édes, és nagyon aranyos kiskutya. Nem akarok elfogult lenni, de nagyon okos is. Tulajdonképpen nincs semmi gond vele. Tudjátok mennyit aggódtam, hogy mi lesz, de szerencsére eddig nem tötént semmi aggódni való :) A szülők is szeretik :)
    VICKEE:
    Ezt én sem értem, hogy miért vannak összekuszálódva?
    Na mi lett az ott-alvás eredménye? :)

    Képzeljétek: a hétvégén jön haza a rokon, akitől vesszük majd a házat. Egy héttel előbb, mint ahogy vártam :) Most a héten fog eldőlni, hogy melyik banktól veszünk fel hitelt (KÉRDÉS: ki mit tud a svájci frank alapú hitelről???), azátn jövő héten szerződéskötés. Nagyon izgulok, félek, örülök egyszerre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 18. 13:47447.
    :-)) Hogy érted, hogy össze vannak kuszálódva a hozzásólások ?? :-)))
    Vickee, ösülök, hogy boldog és ha jól látom akkor szerelmes is ugye ? :-)))
    Tudom mit érzel most, hosszú szünet után, újra előről kezdeni mindent. És nem igazán tudod, hogy hogyan ugye?
    Szerintem ezen ne is nagyon gondolkozz most, úgyis megy majd minden magától, és meglátod majd az adott szituban, hogy mi a legjobb döntés . . .
    Szerintem ha már megbeszéltétek akkor aludj csak nála, a többi meg majd jön magától. Szerintem itt nem lehet előre jó tanácsot adni, mert felnőtt ember ő is, tehát bárhogy reagálhat a te döntéseidre.
    Ha lefekszel vele, lehet, hogy kiderül, hogy csak " arra kellettél neki ( bár talán abból kinőtt már ), de lehet, hogy még jobban beléd szeret és életetek végéig együtt maradtok!
    Ha nem fekszel le vele, lehet, hogy ez nem fog így tetszeni neki ( bár talán ebből is kinőtt már ), de lehet, hogy nem is akar tőled még semmi komolyabbat és nem várja el hogy 1 hónap után odaadd neki magad!
    Ki tudja? Egyedül csak te tudhatod !
    De bárhogy is dönts, kívánom, hogy minden jól alakuljon köztetek, és várom a további fejleményeket :-)) puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (446)
     
  6. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 18. 13:14446.
    Csak egy szóval összegezném: FÉRFIAK ! :)))))))))))))
    Jól tetted hogy viccesre vetted a dolgot, nem szabad az ilyesmin megsértödni:)

    Mintha kicsit össze lennének kuszálodva a hozzászolások, jol látom?

    Na csajok, megint kétségek közt lebegek. .
    Tök ari ez a szabi, végülis mondhatni már hogy az uj pasim:) Csak félek ugy tényleg belevágni! Belegondolni hogy uj barátom van. . . stb.
    És ma aludnék vele elöször (már egy hónapja ismerem), de nem tudom mit csináljak, nem vagyok biztos abban hogy ezt akarom e már!
    Mit csináljak?

    Jaj, Mamó, ez a kutyii egy tündér!! Nagyik kis helyes!!!! Egész nap csak puszilgatnám:))
    Veletek mi ujság?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (445)
     
  7. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 18. 10:29445.
    Mamóca!!
    Egyszerűen zabálnivaló a kis Mázli :-)))
    És milyen nagyot nőtt az utóbbi fotó óta! :-))
    Anyuék megköszöntöttek, kaptam tortát, meg egy nacit, meg csokit meg virágot!
    A kedves párom köszöntése érdekesen alakult! :-))
    Az egész ott kezdődött, hogy elmentük kb. 3 hete venni egy DVD lejátszót, először úgy volt, hogy felesbe fizetjük, aztán kitalálta, hogy inkább fizessem én, ő meg majd hoz hozzá egy házimozi rendszert és akkor kvittek leszünk!!
    Aztán egyik du. felhívott, hogy "meglepetés" és hogy ma hamarab idejön hozzám mert hoz nekem egy meglepetést. meg is lepődtem, vajon mit akarhat!
    Aztán este beállított a házimozi rendszerrel, hogy "BOldog Szülinapot" . . . . . . . . . . . . . . ???????????????????
    Ugye érzitek a lényeget ??? :-))))
    Szóval a már régen megbeszélt házimozi rendszert odahozta, hogy ez az én szülinapi ajándékom :-))))))))
    Hát én csak röhögtem egész este mire végül kihúzta belőlem, hogy mi a bajom. Erre ő csak annyit mondott, hogy " akkor majd kapsz mást is ":-)))))
    Jó mi ??? :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (443)
     
  8. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 18. 10:21444.
    Jaj, köszönöm szépen Neked is :-)))) Nagyon rendesek vagytok :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (442)
     
  9. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 14. 08:31443.
    :)) igyekszik az ember figylemesnek lenni.
    És miket kaptál? Megünnepelted, vagy csak a hétvégén fogod?
    Na mit szóltok Mázlihoz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (441)
     
  10. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 13. 22:06442.
    Sziasztok!

    Még itt ülök a melohelyemen, csak beugrottam ide, BOLDOG SZÜLINAPOT kivánni Neked ORY!!!

    Majd nemsokára irok többet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 13. 14:22441.
    Jaj! Nagyon szépen köszönöm! :-)) Hogy te milyen figyelmes vagy :-))
    Egész meghatódtam , erre aztán tényleg nem számítottam! :-))))
    Várom a fotókat kuttyról! :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (440)
     
  12. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 13. 13:38440.
    Boldog, boldog, boldog születésnapot, kívánom, hogy legyen még sok ilyen szép napod! :) Ezt úgy kell elképzelni, hogy énekeltem ám.
    Teszek fel fotókat kuttyról.
    Persze, hogy lesz nyár. Türelem, még csak május van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (439)
     
  13. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 13. 11:03439.
    Sziaztok!:-))
    Bocsi, de elég elfoglalt voltam az utóbbi napokban, ezért nem írtam!
    Most, hogy esik az eső, lőttek néhány mai programomnak. Szerintetek lesz még valaha nyár? nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem!
    Katasztrófális idő van :-((A párom még mindig nem jött haza, majd szombaton.
    Nálatok mizu?
    Vickee: pasik, degu ? :-)
    Mamóca: kiskuty?
    Megéztem a képeket, agyon helyesek vagytok!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 11. 12:46438.
    HALIHÓ!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 7. 09:45437.
    Te is megfogod taláni a párod, ebben biztos vagyok!
    Ne légy szomorú!

    Vannak új fotók! Nézzétek meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (436)
     
  16. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 6. 21:23436.
    Sziasztok!
    Ory, ma elvittem a degucit a dokihoz, kapott szemcseppet, lehet hogy mg meggyogyithato a szeme, ha nem, akkor sajnos a fél szemével fog csak látni:(( Szegény kicsike, most nap 3szor szemcseppezni kell!
    Juj de jo, van egy keresztlányod? :)
    Mamó, nekem a bqabadolog nem az uj pasi kapcsán jutott eszembe, eszem ágában sincs még tervezni ilyesmit!
    Hanem még a régivel:(
    Hááát, még azért szerelmes nem vagyok, de néha már érzem:) Csak aza a baj hogy pont ugy van a beosztásunk hogy mostanában elég ritkán tudunk találkozni. De amugy olyan aranyos:)
    Csak rajtam van most az az érzés, hogy én sose fogom megtalálni azt akit pl. ti már megtaláltatok, szoval az életem párját vagy hogy mondjam:((((
    Pedig már az elmul tpár évben olyan biztos volt az életem, és ugy irigylem (nem rossz értelemben véve) azokat akik már megtalálták egymást!És el se tudom képzelni hogy egyszer énis megtalálnám:((
    Najooo, amugy nincs rossz kedvem, csak most ez eszembe jutott.
    Na megyek is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 6. 09:45435.
    Vickee:
    Szerintem ez tök normál, hogy éppen most nem akarsz gyereket, elvégre még nem állsz ezzel a sráccal olyan szinten, hogy ez legyen a téma. Nagyon ritkán rám tör a gyereket akarok fíling, de aztán ugyan olyan gyorsan el is múlik. Egy volt osztálytársamat idézném: Én akarok gyereket, csak nem biztos, hogy az neki is jó lenne! :)
    Ne szomorkodj a múlton, ezt úgysem fogod tudni elfelejteni soha sem. Tehát még nem vagy szerelmes, csak találkozgattok?
    Mi lesz a deguval? Hogy állsz a sulival? Megkezdődtek a vizsgák?

    Ory:
    Nissan micra 93-as. Nagyon jó állapotban van, és jól megy. Én még nem vezettem, mert még nincs meg a jogsim, sajnos.
    Hát lehet, hogy jobb, ha nem tudjuk, milyenek leszünk vén korunkban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (434)
     
  18. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 5. 20:15434.
    Ja, bocsi jó szórakozást!! :-))
    Nem tudhatod, lehet, hogy épp ő lesz az igazi ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (432)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 5. 20:15433.
    Sziasztok Csajok :-))

    Mamó: Szóval jöna kutyi? de jó :-))
    És milyen kocsit vett a párod?
    Kipróbáltátok már ??
    Egyébként én is nagyon feledékeny vagyok, de név-szülinapot még soha nem felejtettem el! Azon szoktam gondolkodni, hogy milyen lesz majd ha öreg néne leszek, vajh. milyen lesz a memóriám ?? :-)))

    Vickee: örülök, hogy ilyen boldog vagy :-)))
    Igazad van, semmit nem szabad elsietni !!
    Szegény degu, és most mi lesz vele ?? :-((
    Nekem volt olyan időszakom, nem is olyan régen, kb. fél éve amikor a kersztlányom megszületett, de Hál' Istennek elmúlt, mert még nagyon nincs itt az ideje!
    Azóta úgy gondolom, hogy bőven ráérünk még a gyerekkel :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. május 5. 19:34432.
    Sziasztok!
    Juj de jo, Mamó, hogy hazahozzátok a kutyit!
    De édes lehet!
    Az én egyik kis mókuskám, vagyis degum szeme beteg lett, lehet hogy szürkehályog:(((
    Pasitéme. . hát asszem elég jó uton haladunk:)) Bár én folyton aggodalmaskodom. . De nagyon édes, remélem tényleg jo fog kisülni ebböl az egészből. Hát összejöttünk, bár nemtom ki mit ért ezalatt a szó alatt. De én inkább még ismerkedésnek nevezném, nem is akarok sietni semmivel, meg nem is gondolok még bele komolyabb dolgokba.
    De jó Mamó hogy van autoja a párodnak, nekem is van egy kis régi, nem tul jo, de a BKV-t gyülölöm ugyhogy annál azért jobb:)

    Figyeljetek csajok, nektek nem volt olyan idöszakotok hogy nagyon szerettetek volna kisbabát?
    Most eszembe jutott hogy nekem volt ilyen még a régi párommal, és hogy elmult!!
    De fura, amikor elkezdtem veletek beszélgetni még egészen más helyzetben voltam!Azt hitem örökre együtt maradok vele, és nemsokára összeköltözünk. . stb. . Hogy elmult az egész. . :( Azért szomoru vagyok ha az emlékek elöjönnek.
    szerintetek megtalálom én is valaha az "igazi"-t??
    Najo, még rossz kedvem lesz, inkább abbahagyom ezt!
    Megyek is, nemsokára moziba megyünk a hugommal, és a barátjával.
    Sziasztok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 4. 15:21431.
    Az volt, és bejött. :)
    Végül mégis nyakláncot vettünk, kereszttel. De olyan láncot, amit megál nélkül is hordhat. Örült neki.
    Hát van ilyen, hogy elfelejti az ember ezeket. Főleg, ha olyan, mint én. Nekem mindent fel kell írjak, mert tök feledékeny vagyok. ( és akinek nincs esze, legyen not-esze)Mondjuk még szüli névnapot nem felejtettem el, mert azt mindig nagy betűvel bevésem a naptárba, még év elején. De olyan már volt, hogy a hófordulóról megfeledkeztem. . . Mi ugyanis a mai napig megemlékezünk róla. :)
    Hétvégén megyünk a kuttyért. Vagy már mondtam? ÉS AUTÓVAL! :)) Hurrrrá! Végre lett autója a páromnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (430)
     
  22. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 4. 12:18430.
    AHA! Szóval ez a szülinapi megelpi volt?
    De jÓ!! :-))
    És végül mit vettél keresztlányodnak?
    Talán a szülimet nem fogja elfelejteni, de volt már olyan, hogy a névnapomat elfelejtette. Nagyon-nagyon égett a feje, úgyhogy szerintem jól beleégett az agyába az élmény, talán nem fogja mégegyszer elfelejteni! :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (429)
     
  23. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. május 4. 12:09429.
    Az tényleg nem annyira gázos. Mi pénteken nem voltunk sehol. A tvben néztem a csatakozást. Szombaton annyira jó volt. Voltunk Veresen, aztán du bementünk a városba megnézni a hídakat. Szakadt az eső, sz*rrá áztunk :) de jól éreztük egymást. Aztán irány a Sir Lancelot étterem. Baromi jó volt, a páromnak irtóra tetszett. Ez is a szülinapi meglepi része volt és csak aznap tudta meg. :)
    Vasárnap meg meg volt a keresztelő, az is jól sikerült.
    Biztos eszébe fog jutni! Vagy olyan fajta, aki hajlamos megfelejtkezni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (428)
     
  24. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. május 4. 09:04428.
    Ja, csak alul van fogszabim!
    Voltunk a városban péntek éjjel, volt tüzijáték nagyon szép volt:-)
    Meg Himnuszt hallgattunk:-)
    Azért kíváncsi vagyok, hogy eszébe fog-e jutni aznap, hogy akkor van a szülim, erre nagyon kíváncsi leszek :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (427)
     
  25. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 30. 12:36427.
    Kár, hogy pont akkor megy el. De biztos ha haza jön kárpótol téged vmivel. :)
    Csak alul van fogszabid?
    Mi ma nem megyünk sehová. Legalábbis a párom suliba megy és későn jön haza, én meg találkozom pár régi osztálytársammal, tehát nem valószínű. Holnap viszont megyünk este vacsizni a Sir Lancelot-ba :) és előtte v utánna elmegyünk megnézni a belvárost. Tele lesz minden féle programmal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (426)
     

Címlap

top