Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 30. 09:42426.
    Sziasztok! :-))
    Hát nem tudom, hogy lesz-e nagy buli, attól függ, hogy barinőm eljön-e velem majd bulizni! A párom nem lesz itthon, Belgrádba megy 1 hétre, pont a szülinapomon!:-(

    Vickee: örülök, hogy ilyen jó kedved van:-) egyébként nekem is, ettől a jó időtől:-))
    Fogszabi: azért látszik alig, mert amikor nevetek nem látszik ki az alsó fogsorom!
    Úgy néz ki, hogy megyünk éjszaka EU köszöntésre! Ti mentek valami programra?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (423)
     
  2. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 29. 08:28425.
    Akkor most összejöttetek? Ez tök jó! Örülök, hogy örülsz :) komolyan!
    Én vagyok itt a leg"vénebb". . . április 3-án múltam 24 éves.
    köszi a szülinapi jó kívánságot, átadom :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (424)
     
  3. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. Április 28. 18:33424.
    Sziasztoooooook!!
    :))
    Jaj, de aranyosak vagytok, hogy örültök az uj pasi(m)nak:)
    Hááát, a randi nagyon jol alakult, asszem most végre kicsit boldog vagyok, és probálok félve, de bizakodni hogy minden jol fog alakulni!!
    Nagyon édi pasi, komolyan mondom:))))))))))))))
    Ory, én is májusi vagyok, pontosabban május 31. -ei, de én már 23 leszek. . Vénülök!!:)
    Te Mamó hány éves vagy? Boldog szülinapot a párodnak!
    A férfiak már csak ilyenek, ne aggodj ezen, készülj csak boldogan a szülinapjára!:)
    Annyira jó idő van ma! Tök happy vagyok!
    Csak sajna nagyon elhanyagoltam a tanulást, bele kell huznim!
    Huh, fogszabi. . . nekem is kéne, de Ory, hogyhogy nem látszik??
    Najo, most megyek is, probálok jelentkezni sürübben, de3 nem nagyon megy egyelöre. .
    Puszika nektek! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 28. 11:22423.
    Hát nem tudom, mi ütött akor belé, tök furi volt, mert amúgy meg egy tök vidám hapsi, állandóan poénkodik. De úgy látszik nagyon hiú ilyen téren :)
    Szerintem ő az öreg kortól is fél. Mondjuk attól én is.
    És lesz nagy buli szülinapodkor?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (422)
     
  5. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 27. 16:26422.
    Nekem május 13. -án lesz a 22. !
    Magába fordult?? De hát miért. én meg örültem, hogy most már hamarosan egy picit önállóbb lehetek!
    Akkor mi lesz vele 30, 40 évesen? :-)

    Azt mondták, . hogy szűk egy év a fogszabi!
    Kb. 10 hónap,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (421)
     
  6. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 27. 11:00421.
    Már akartam kérdezni, hogy neked mikor lesz a szülinapod?
    Párom 25 éves lesz. Amikor 20 lett úgy magába fordult, hogy csak na. :)
    Meddig kell hordanod a fogszabit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (419)
     
  7. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 26. 13:21420.
    Ja, képzeljétek ma felrakták a fogszabimat!
    Még eléggé zavar de tudom, hogy hamar meg fogom szokni!
    Hál' Istennek nem is látszik, csak néha-néha kivillanik:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 26. 13:19419.
    Sziasztok! :-))

    Vickee: Gratulálok a vizsgádhoz!! :-))
    És főleg az új pasidhoz! :-)) Miért lenne gáz, hogy pincér???
    Én örülök, hogy végre ilyen boldog vagy, mert ugye most az vagy?:-))

    Mamó: Szerintem nyugodtan készülj a párod szülijére, talán tényleg egyfajta példa lesz ez előtte és elgondolkodik, hogy ő esetleg fájdalmat okozott neked a múltkor!
    Nekem is hamarosan szülim lesz. . :-))
    A párod hány éves lesz most?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (417)
     
  9. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 26. 08:54418.
    HURRRÁÁÁ RANDI! Tök jó neked! Nem baj, hogy pincér, ez szerintem még izgi is. Mondjuk az igaz, hogy egy pincérre gyakrabban vadásznak, de ezzel most ne is törődj. Majd írj a fejleményekről, nagyon várom! :))

    Ory
    Nálunk az az újság, hogy a héten lesz a párom szüli napja. Ez alkalomból nagyon készülök, ami mellesleg anyu szerint hülyeség, mert a múltkor ő el sem jött aznap, amikor volt az én szülinapom. :( Szóval ez kissé letörte a lelkesedésem, de már túl vagyok rajta. Ezzel akarok példát állítani, hogy legközelebb ő is így készüljön mint én. Hm szerintetek is hülyeség?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (417)
     
  10. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. Április 24. 01:03417.
    Sziasztok!
    Sikerült a statisztikám!!!
    Egész könnyü volt!:)
    Juj, én tenger5imalacot is akarok, meg mindent!:)
    Jo este irok, mi? de most csak mert most értem haza egy kávézobol.
    Hát Mamo, nemtom, lehet hogy jo tulajdonságai vannak, de valahogy nem ragadott meg.
    Ellenben. . :)
    Képzeljétek már multkor amikor beültünk egy bizonyos helyre a barátnöimmel, kiszurtam egy pincért, nagyon édi volt. És sose csinálok ilyesmit, de olyan kedves volt!
    És aztán nemrég ujra elmentünk erre a helyre, és megint ott volt. . végig panaszkodtam a bnöimnek, hogy na bezzeg ha ilyen pasi akarna vmit, akkor tuti nem küldeném el, és hogy én hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Ők meg biztattak, hogy probáljam meg, kitaláltak egy kamudumát(ami félig igaz) h. a barátnönknek most lesz a szülinapja, és kérdezzem meg h. vállanak e tortakihozást neki, és ha végeztünk akkor kérdezzem meg töle. De én mondtam hogy hülyeség, én nem vagyok az a nyomulos fajta, és annyiban is maradt, aztán fizettünk, és mielött mentünk volna mondtam, a csajoknak hogy én nem birom ki hazáig, elmegyek wc-re. Hát pont ott jött, és megkérdezem merre van a mosdo, és mondta h. megmutatja, és képzeljétek óő kezdett el velem beszélgetni, meg elkérte a számom. . . stb. Annyira örültem:))
    Persze azota rettegek, már megbeszéltünk egx randit is, de most félek visszakapom h. annyi fiut megszivattam az utobbi idöben!
    És ma is beültünk oda egy barátnömmel, és egy haverral, és olyan édes volt! Azt se hagyta hogy fizessünk!!
    Na de bocsi hogy ilyen hosszu voltam, de végre egy jo dolog! Ugye nem gáz hogy pincér? Csak nehogy át akarjon verni!!
    Ory, már akartam a többi állatkámrol is fényképet feltenni, ha lesz mokuska, akkor rola is.
    Ja, és Mamo asszem ők egyedül szeretnek élni, ezért 1-et, de ott lesz mellette a másik ketrecben a 2 degum is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 23. 08:53416.
    Sziasztok Lányok:-))

    Vickee: Hát te is előkerültél??:-))
    Miért nem tetszik ez a pasi?
    Egyébként nálunk semmi különös. A hét legnagyob híre kb. az, hogy májusban megyek narancsbőr kezelésre:-))
    Én ismerem a csíkos mókust, nagyon édi jószág. Akkor fogsz venni? ha meglesz tegyél ám fel a bemoldalra képet róla!
    Mamó: nálatok mizu?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 21. 08:25415.
    Szió!
    Remélem, meg lett a statisztika vizsgád.
    Ha a pasinak ennyi jó tulajdonsága van, miért nem jön be neked?
    Nem vagy defektes, tök normál, ha valamilyen szinten válogat az ember. Még most válogass, amíg lehet! :)
    Aha, van malacom. Édi, nem?
    A mókusok tök jó fejek! egyet szeretnél, vagy párban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (414)
     
  13. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. Április 20. 15:35414.
    Sziasztok!
    Nagyon eltüntem, de még élek:)
    Tegnap volt egy statisztika vizsgám, sajna arra kellett tanulnom az elmult héten. .
    velem semmi különös nincs, csak megint sikerült egy hapsit kifognom aki sajnos nekem nem kell, viszont nagyon aranyos, rendes, helyes is, és odáig van értem. .
    Én vagyok defektes, hogy nekem senki sem jo? :((( Valami nem stimmel velem. . :(
    És veletek mi ujság?
    Megnéztem én is a fényképeid Mamó, nem is tudtam hogy van egy tengerimalacod!
    Ory veled mi ujság?
    Imseritek azt a csikos hátú amerikai vagy milyen mókust? Gyönyörü szép! Szeretnék egyet, annyira beleszerettem:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 19. 13:35413.
    Hm az biztos, hogy nem vagyok egy fotogén alkat.
    Nincs felétek kis állat klinika?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (412)
     
  15. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 19. 13:28412.
    Most mi bajod vele? Szerintem jó kép: Bár nem tudom, hogyélőben hogy nézel ki. . . :-))
    A csini most úgy néz ki, hogy jól van. Ezek szerint tényleg valami roham féle lehetett. . .
    Azért még aggódom érte, el kéne vinnem valami dokihoz, aki ért is a csinikhez:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (411)
     
  16. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 19. 13:23411.
    Nem vmi jó (péntek este banbán figyeltem a VV3-mat, és egyszer csak szólt a párom: figyelj! és már kattant is a gép :) ), de legalább friss.
    Ha minden igaz, hétvégén érkezik Mázli, a kuttty. Már nagy az izgalom.
    Hogy van a csincsilla, akit múltkor ítrál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (410)
     
  17. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 19. 11:54410.
    Hali! Én megnéztelek:-))
    Jó, hogy felraktad, így tényleg jobban látszol:-))
    Mizu felétek?
    Hamrosan jön a kiskuty ugye?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (409)
     
  18. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 16. 12:36409.
    Sziasztok!
    Van 1 db új kép róalm. Hétvégén csinálta a párom. Nézzétek meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (408)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 13. 10:46408.
    Hát ezt most így nem tudnám elmagyarázni, de valamelyik oldalon fent van, mindjárt utánanézek!
    Érkezik a kiskuty??Hajrá:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (407)
     
  20. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 13. 08:21407.
    Azt hiszem inkább marad az a megoldás, hogy vkit megkérünk, hogy hozza el a kuttyot. Ha minden igaz jövő hétvégén érkezik! :)
    Az igen! Melyik az a Venton? Próbálom felidézni, de fogalmam sincs. Persze, hogy megérdemli, végül is mindenkinek lehet hobbija!
    Vickee hol vagy?!?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (406)
     
  21. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 9. 08:55406.
    Istenem!
    Füttyents neki, lehet, hogy elfut hozzátok:-))
    Láttam már ilyet TV-ben:-)
    A párom tiszta nagy autó mániás, most egy 2800-as V6-os Volkswagen Ventoja van!
    Volt már neki ilyen nagy köbcentis autója, csak azért adta el, mert a gatyáját is lezabálta, az előző nagy autó után vett egy 1. 6-os diesel Jettát, ami alig evett de nem ment, így hogy most egy picit többet keres, megvette ezt az erős vadállatot! Hát ez is elég sokat eszik. . .
    De én azt mondom, hogy ha már egyszer reggel 8-tól este 8-ig dolgozik, akkor igazán megérdemli!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (405)
     
  22. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 8. 13:51405.
    Hát ti tudjátok.
    Mondjuk ez a lakáskassza dolog tök egyszerű. Megkötöd, aztán fizetsz, aztán ha elszánjátok magatokat közös lakásra, akkor felvesztek rá pénzt. Ennyi. Lehet azt is, hogy nem mentek albéletbe, hanem tesztek félre havonta xezer forintot a lakáskasszába. Legalább lenne kezdő tőkétek. Ne is mond ez a kocsi dolgot. A párom mióta ismerem csak kocsit akar. Amúgy milyen kocsija van?
    Jól van a kutya, csak már nem bír magával, el kéne hozni, de nem tudom, hogyan, mikor. Nekünk nincs kocsink, a kutya meg tök messze van, Szabolcs megyében.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (404)
     
  23. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 8. 09:27404.
    Hali!:-))

    Hát erre a lakáskasszás dologra is rá kéne beszélni még, de ő egyelőre nem akar ilyennel foglalkozni!
    Na mindegy, most úgy néz ki, hogy fog a munkahelyén egy nagyobb összeget kapni, kíváncsi vagyok, hogy mit csinál vele, félreteszi, vagy megint elveri azautójára! ja, mert tiszta autómániás, nem normális!!! Eddigi összes vagyonát autóra költötte!! Agybeteg!!!:-)
    Én is gondoltam már albérletre, de az meg olyan hülyén néz ki, hogy na most egy picit eköltözünk, megnézzük, hogy hogyan bírjuk egymást, aztán pár hónap múlva visszaköltözünk mert nem szeretnénk a gatyánkat is albérletre fizetni! :-))
    Állatállomány??:-)) Köszi megvannak:-)) Bár Csini mama nem is biztos, hogy olyan jól van, fura tünetei voltak a minap, és aggódom érte! ha érdekel elolvashatod a szakértőknél, ahol tanácsot kértem az állatorvostól a témában! Bocsi, de elég hosszú lenne ezt ide mégyegyszer leírni
    Ja, és a te kiskutyid hogy van:-)) Az a kis cukorfalat:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (403)
     
  24. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. Április 6. 08:34403.
    Hát ha ennyire be vagy szózva, miért nem nyittok egy lakáskasszát? Az tuti. És lehet rá hitelt fel venni.
    Nem szeretnétek már együtt élni? Mondjuk albérletben? Tudom, hogy pénz kidobás, de hamar kiedülne, tudtok-e eyütt élni. Én biztos ezt csináltam volna, ha nincs ez a helyzet.
    Hogy van az állat-állományod? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (402)
     
  25. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. Április 5. 16:17402.
    Sziasztok!:-))
    Hát szerintem annyit nem vagyunk együtt, hogy ne érhessen meglepi, ha összeköltöznénk!
    Mindennap ott alszik, vasárnap egész nap együtt vagyunk! De ha együtt élnénk, közös lakásban, közös kasszán, az egészen más lenne, mert magunkra ill. egy picit egymásra lennénk utalva!
    Így azért főznek, mosnak ránk, ő általában otthon eszik és az anyja mos rá. Egy szóval most semmi gondunk nincs, mert mindent megcsinálnak helyettünk. A mi dolgunk, csak az, hogy pénzt keressünk és költsünk:-)
    Azért aranyos tőle, hogy néha hétvégén ő csinál reggelit és teát és hozza ágyba nekem! Egyébként általában ez fordítva szokott lenni!
    És olyan kis hálás érte, amior kimosom az ágyneműjét, vagy az ottani mackógatyáját!:-))
    Azért egy picit be vagyok már sózva lakás ügyben, mert félek mi lesz ha Unióba lépünk és felmennek az ingatanárak! Szerintem ez egy fél év múlva érezhető lesz már!
    Tényleg Vickee: veled mizu? Hogy megy a suli? Még mindig olyan sokat dologozol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (397)
     

Címlap

top