Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 12. 20:07376.
    Igen!
    Tulajdonképpen bárki odamehet segíteni, örülnek minden segítő kéznek:-) Pénzt nem adnak érte, ez ilyen önkéntes alapon megy.
    Sajna ma nem tudtam elmenni, mert marhára fájt a fejem. Ilyen migrénes féle, csak akkor fájt ha megmozdultam, de akkor nagyon! Holnap mindenképpen szeretnék megint kimenni. Már most hiányoznak:-) Már van is egy kedvencem:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (375)
     
  2. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 12. 15:11375.
    De jó!
    Csak úgy jársz oda?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (374)
     
  3. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 12. 13:11374.
    Hali!:-)
    Tegnap voltam a menhelyen, kutyát sétáltattam, meg kaját adagoltam. Olyan édik voltak és jó helyük van ott.
    Úgy örültek nekem, fél perc alatt nyakig sáros lettem:-) Szó szerint a nyakamba ugráltak örömükben:-)
    3-at vittem ki sétálni ( persze külön ), 10-15 percre, nagyon boldogok voltak:-) Azt hiszem rendszeresen járni fogok:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (373)
     
  4. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 12. 12:58373.
    Sziasztok!
    Tudom, hogy rossz őt mással elképzelni, de el kell fogadnod.
    Szerintem, ha vágysz arra, hogy elköltözz egy kicsit, és kipróbáld az önálló életet, akkor vágj bele. Igaza van Orynak, ha nem válik be, akkor még mindig haza mehetsz. viszont az is benne van a pakliban, hogy mivel te túl elfoglalt vagy a suli, meg a melód miatt is, lehet, hogy így nem kéne elmenned otthonról, mert ott azért még mindig jobban "kiszolgálnak" és nem kell mosnod, főznöd, bevásárolnod stb, ami egyébként egy csomó idő, főleg az elején. De ha neked ez nem probléma, akkor a buli kedvéért kipróbálhatnád! Én megpróbálnám a helyedben. :)

    Ory: mit csinálál te a kutya menhelyen?

    Amit Vickee írt, az nekem is tetszene. Én arra szoktam gondolni, hogy befogadnám az össze kóbor állatot, és együtt élnék velük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 12. 11:39372.
    Sziasztok!
    Mamóca: köszi a kérdést, nálunk minden happy. Bár tegnap le lettem hurrogva kissé, amikor kutyázás után, büdös , sáros ruhában beültem az autójába, hogy mi a fenének kell nekem ezt csinálnom, aztán jól elküldtem a fenébe:-)
    Vickee: szerintem ha van rá pénzed, akkor kipróbálhatnád ezt az albérlet dolgot, csak a buli kedvéért is, aztán ha nem tetszik akkor visszaköltözöl Anyudékhoz!
    Most mennem kell, majd még írok! pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. március 11. 23:37371.
    Sziasztok!
    Mamóca, igazad van, ő is lehet boldog! De én még szeretem, csk már nem szerelemmel!:( És ma végignéztem az albumokat, és a sok közös fénykép. . . hát szomoru lettem!
    Veletek mi ujság, végül mikor lesz az összeköltözés?
    Szerintetek mit csináljak? Az egyik legjobb barátnömet kidobta 4 év után a pasija(tök hülye ez a ficko, ilyen helyes, aranyos, szép lányt ugyse talál többet, és tök mondvacsinált okokkal rakta ki), és most megy egy albérletbe, tök uj lakóparkba, valami ismerős lányhoz, aki kiad egy szobát. És kérdezte nem-e mennék vele, mert 2 lányt keresnek, fejenként 20ezerért!
    Szerintetek menjek?Vagy jobb itthon a családdal, ráadásul itt "ingyen" élhetek?
    Jaj Ory! Én mindigis arról álmodtam hogyha sok pénzem lenne, vennék egy nagy kertet házzal, és a kertben lenne sok kutyám, mint szegény árva, szeretetlenségben élt kutyákkal!És egy kis faház is, az meg az állatkereskedésekben rqaboskodó kis rágcsálokkal!
    Gyerekes, de nekem ez az álmom!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 11. 14:54370.
    Hu! sziasztok!:-)) Most nem tudok sokat írni, mert nemsokára megyek a menhelyre kutyázni:-)) Szorítsatok, izgulok!:-)
    Holnap mesélek, puszi!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 11. 14:47369.
    Helló lányok!
    Őrület, hogy mennyi mindenben egyezünk, nem? Pl most ez a fogszabályzós dolog is.
    Ory:
    muslinca :))) Ez aranyos! Nekem egyébként 4 fogamat kellett volna kihúzni, hogy a másik két szemfogam oda férjen. De elment tőle a kedvem, mikor megláttam, mennyibe kerül. Meg az egyik lány a suliból úgy járt, hogy kihúzták 2 fogát, feltették a fogszabit, aztán fél évet szenvedet vele, mire közölték, hogy sajna már nem segít a foszabályzó, fogpótlásra lesz szüksége. Tehát kihúztak két jó fogat, aztán pótolták. :)) Az is igaz, hogy neki vmi más probléma is volt a fogaival. . .
    Veletek mi újság? Minden happy?

    Vickee:
    Sajnállak nagyon. Tudom, milyen rohadt dolog meló mellett tanulni. Főleg, ha nem is érdekel, meg utálod. . .
    Hány éved van még hátra? mármint a suliból? :))
    Hát szomorú lehetett megtudni, hogy csókolóztak. :(
    De írtad, hogy azért esett rosszul, mert "könnyen túl tette magát a kapcsolatunkon" meg "ha igazán szeretett volna akkor küzdött volna értem" de kérdem én minek kűzdött volna? Hiszen nem szereted. Akkor meg minek róta volna feleslegesen a köröket? Végül is neki is hiányozhat a szerelem. Joga van a boldogsághoz, nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. március 10. 16:33368.
    Szia Ory!
    Most itt vagyok ujra!
    Nemsokára a mókuskáim ketrecét kellene kitisztitanom, de gondoltam gyorsan irok. .
    Pasik? Háááááááátttttttttttttttt, semmi jo:)
    A multkori még probálkozik, de eljátszotta a bizalmam, tudod az az akiröl meséltem nektek hogy csak azt akarta állandoan hogy ott aludjak, aztán eltünt, aztán megmondtam neki a magamét, azóta mégegy esélyt akart, és hiányzom neki-ezt mondja, pedig nem is ismert!!!!!!!!!! Hülye. .
    Van egy kollegám, vele jóban vagyok(nem egy helyen dolgozunk), ma találkozom vele, de amugy semmi komoly.
    Fgoszabim nekem vagy 8 évig volt éjszakai:) Pedig inkább 1 évig kellett vcolna állando szerintem, mert az gyorsabb, és hatásosabb:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (367)
     
  10. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 10. 13:42367.
    Huh! Ez gyors volt!:-)))
    De azért örültünk neked:-))
    Vigyázz magadra! ez az iszonyíatos hajtás nagyon nem tesz jót az embernek! Tényleg, és van most pasid? mi van azzal a múltkorival? Csak nem eltűnt mint szürke szamár a ködben?
    Egyébként nekem éjszakai fogszabim is volt, 2 is! Úgyhogy marhára otthon vagyok a fogszabik vilgában!:-) Sajna
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (366)
     
  11. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. március 10. 13:37366.
    Sziasztok!!!
    Itt vagyok én is, csak nem volt tul sok idöm!
    Jajj, voltam egy vizsgán, ugy mentem el hogy csak kiváncsiságbol, mert még aznap volt 80 oldal amit el sem tudtam olvasni. . éshát természetesen meghuztak:( Mehetek ujra, de nem is ez a fö baj, hanem hogy nem birom a munkával együtt, és mert nagy NEM ÉRDEKEL az egész, utálom a gazdasági tárgyakat. Tudjátok, én idegenforgalmi fösuliba járok, de mivel közgazdász diploma is lesz, tele van ilyen gazdasági tárgyakkal. ÉS nekem már van egy OKJ-s id. forgalmi végzettségem, szoval azokbol elég sok felmentést is kaptam, és maradt ez a sok gazdasági tárgy. ÉS nemtom mit csináljak, mert nem érdekel!Viszont diplomát mindenképp szertnék! :(
    Képzeljétek sütörtökön a volt párom visszahozta minden cuccomat, és mondta hogy tök szomoru volt, és tényleg láttam is rajta. Aztán szombaton már sikerült ugy tultennie magát rajtam, hogy a nőt akivel találkozgat megcsókolta. És nála ez nagyon nagy szó, és én kicsit csalódtam hog yilyen könnyen tultette magát a mi kapcsolatunkon, vagyis hogy ha igazán szeretett volna kkor küzdött volna értem! (jo tudom, én többet is tettem ennél mással, de most nem erröl van szó).
    Jaj de jo hogy elfogadták az állatvédelmi törvényt, én is nagyon örülök neki!!! Gyülölöm az állatkinzást!
    Fogszabim nekem is volt, de csak éjszakai.
    Najo, most megyek is, sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 10. 13:21365.
    :-))) muszlinca=muszáj:-))))
    Egyébként nálam is pont ez a probléma. Kicsi az állkapcsom és nem férnek el rajta a fogak ezért ki is kell húzni egyet.
    Amúgy gyakorlott vagyok már a témában mert 15 évesen volt fogszabim csak akkor a felső fogsoromon ( most az alsón lesz), és akkor is ki kellet húzni kettőt és 2 évig volt rajtam az a fránya fogszabi, de most már szép vagyok:-))
    Ja, azért kell elsősorban megcsináltatni mert az egymásra torlódott fogak nagyon hamar elromlanak, nekem ez volt a legfőbb szempont!
    Hú, remélem felvesznek fősulira. . . :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (364)
     
  13. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 10. 13:16364.
    :)) Nekem is majdnem lett eccer fogszabályzóm! És jártam fogszabályzásra, és már majd nem meglett a fogszabályzóm, amikor hopp, betöltöttem a 18-at, és onnantól kezdve nagyon drága lett volna a dolog.
    Azóta is ilyen kusza fogaim vannak, és ún. farkas fogam. Nem túl esztétikus, de kihúzni nem akarják, én viszont nem szeretnék fogszabályzót, mert nagyon körülményesen tudnák csak megcsinálni a fogaimat. Tudod, kicsi a szájpadlásom. Na mindegy. Remélem, te bírni fogod. Mi az a "Muszlinca"???
    Lakás ügyben semmi újság.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (363)
     
  14. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 10. 13:10363.
    Ja, én is gyűjtöttem szorgalmasan!:-))
    Amúgy semmi különös. Ja, képzeld lesz fogszabályzóm:-))
    Muszlinca mert nem férnek el a fogaim az alsó állkapcsomon:-)) nem egy olcsó mulatság, kb. 150 lesz szerintem:-(
    Nálatok mizu? Hogy álltok a lakás témával?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (362)
     
  15. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 10. 13:03362.
    Helló!
    Ennek én is örülök! Annak idején gyűjtöttem is aláírást, amikor szó volt erről!
    Amúgy mi újság?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (361)
     
  16. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 10. 12:18361.
    Hahó!:-) Én itt vagyok:-))
    Hallottad, hogy elfogadták az állatvédelmi törvényt?
    Olyan boldog vagyok:-))))
    Nagyvonalakban: állatkínzásért 2 év, állatviadalért 3 év, az is bűncselekmény, ha kidobnak egy állatot az utcára ( HURRÁ :-))) ), és tilos az állaton olyan beavatkozást végezni ami egészségügyileg nem indokolt, pl. fül és farokcsonkítás:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (360)
     
  17. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 9. 12:37360.
    HAHÓÓÓ!
    Van itt valaki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (359)
     
  18. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 4. 20:19359.
    De tényleg, hogy lehet, hogy ennyit dolgozol?
    Nem lehetne egy kis szünetet tartani, mondjuk táppénz vagy hasonló?
    1 hét pihenés biztos, hogy kicserélne!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (356)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 4. 20:17358.
    Szegénykém!:-(
    Mi szorítunk neked innen a túloldalról, de tényleg kitartás, hamarosan jó időszak jön, ez tuti! Törvényszerű!
    De ez a matektanár szó eléggé szíven ütött. Húha gyanítom ha felvesznek, ismét barátkozhatok én is ezzel a szóval:-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (356)
     
  20. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 4. 15:54357.
    Kitartás!!! Tuodm, hogy most sz*r, mert mélyponton vagy, de ezután már csak jó jöhet. Pozitív gondolkodás, és minden rendben lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (356)
     
  21. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. március 4. 10:39356.
    Sziasztok!
    Nagyon rossz a kedvem:(
    Jön a tavasz, boldognak kéne lennem, de én annyira el vagyok keseredve!
    Ma beleolvastam abba a topicba(indexen) ahova még régen irogattam, amikor még megvolt a régi barátom, és miket terveztünk!És azoknak mind vége, és én itt állok egymagamba, csupa reménytelen gondolattal, csupa rossz tapasztalattal pasi ügyben.
    Ráadásul tanulnom kéne, holnap vizsgázom, és még több mint a fele köjyv hátra van, és nem birom tovább!Utálom!Utálom, mert nem érdekel a közgazdaságtan, és mert a munka mellett nem birom, nincs szabadidöm, sokszor ha este 8ig dolgozom, még utána megyek este 9re a matektanáromhoz, most meg hogy lenne pár szabadnapom, reggeltöl estig tanulnom kellene, és nioncs erö amiböl meritkezhetnék, egyedül érzem magam, és fáj hogy jön a tavasz, és én n em lehetek boldog:((((((((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 3. 13:11355.
    Köszike! Persze, hogy érdekelnek a részletek. Megköszönném ha megírnád priviben:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (354)
     
  23. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 2. 15:29354.
    Bocs!
    Kétszer nyomtam meg az Kétszer nyomtam meg az
    Elküld az Elküld gombot gombot :))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 2. 15:27353.
    Hát nem tom, mikor tudod meg az eredményt. Az én időmben úgy működött, hogy csak vmikor júluis végén, aug elején voltak eredmények az újságban. Utánna meg a suli is kiértesített.
    De szerintem többet megtudhatsz a felvi. hu-n. Állítólag ott kérheted, hogy kiértesítenek a mobilodon. Ez itt a reklám helye :))
    Azt tudnám mondani a tervezgetésetekre, hogy nem kellene lakáskasszát nyitnotok? Vmi rövid lejáratú izét, csak 1-2 millióra kötnétek. És arra már tudtok hitelt felvenni. Mi is így fogjuk valszeg csinálni. Csak mi most kötünk, és rögtön veszünk is fel hitelt. Ha érdekelnek a részletek, megírom priviben.
    Vickee: mizújs?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (351)
     
  25. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 2. 15:27352.
    Hát nem tom, mikor tudod meg az eredményt. Az én időmben úgy működött, hogy csak vmikor júluis végén, aug elején voltak eredmények az újságban. Utánna meg a suli is kiértesített.
    De szerintem többet megtudhatsz a felvi. hu-n. Állítólag ott kérheted, hogy kiértesítenek a mobilodon. Ez itt a reklám helye :))
    Azt tudnám mondani a tervezgetésetekre, hogy nem kellene lakáskasszát nyitnotok? Vmi rövid lejáratú izét, csak 1-2 millióra kötnétek. És arra már tudtok hitelt felvenni. Mi is így fogjuk valszeg csinálni. Csak mi most kötünk, és rögtön veszünk is fel hitelt. Ha érdekelnek a részletek, megírom priviben.
    Vickee: mizújs?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (351)
     

Címlap

top