Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. március 2. 14:33351.
    Hali!:-))
    Végül csak a győrire adtam be! Szerinted kb. mikor fogom megtudni, hogy felvettek-e?
    Örülök, hogy haladtok a ház dologgal!:-)
    Én is kitaláltam most, hogy valahogy el kéne már indulnunk a párommal.
    Mondtam neki, hogy vegyünk fel kölcsönt, és veszünk rajta egy telket!
    A probl. az, hogy Győrben marha nehezen lehet találni 4-5 millóért telket, inkább 10-15-20-30 M. az áruk!
    Max. a város szélén tudnánk venni egyet! Lehet, hogy ez lesz!
    Aztán 2 év múlva ha el akarunk költözni majd itthonról, akkor valszeg. a párom szülei eladják a kertjüket és annak az árának a felét megkapjuk, abból meg építenénk egy amerikai könnyűszerkezetes házikót!
    Ha tényleg találnánk elfogadható áron egy ici-pici telket, akkor ez így megvalósítható lenne!:-) Istenem, bár bejönne. . . :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (350)
     
  2. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. március 1. 13:37350.
    Szia Ory!
    Sajnálom a párodat és a családját. Igazad van, hogy le kéne szoknia, mert a rákra való hajlam öröklődik.
    Nagyon drukkolok, hogy felvegyenek. Végül hány helyre adtad be a lapokat?
    Hm, jól vagyok. A dolgok megint elindultak. Voltunk bankba, meg minden.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (349)
     
  3. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 27. 19:01349.
    Sziasztok:-))
    Nyugi, itt vagyok:-))
    Vickee: örülök, hogy találtál egy norm. -nak tűnő pasit, remélem több szerencséd lesz vele, mint a másikkal. Egyébként te betegen dolgozol??
    Majd úgy jársz mint a kedvesem, ő is betegen járt dolgozni a múltkor, aztán jó kis szövődménye lett a betegségnek. Mellhártya gyuszi, meg bordaközi ideg gyuszi. Hát nem volt kellemes neki!
    Mamóca: ti hogy álltok? Remélem nem vesztetek még össze:-)
    Hogy álltok a lakás dologgal?
    Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy a párom anyukája beteg, vért vettek tőle, és valami elváltozást észleltek, attól félnek, hogy rák!
    Azt még hozzá kell tennem, hogy az apukája tavaly lett rákos, megműtötték, kemózták, most jól van, de azt mondták, hogy valószínűleg ki fog újulni:-(((
    Ezzel az idiótával ( párommal ) meg nem tudom letetetni a cigit! Most mondjátok meg!! Hát mennyi esze van az ilyennek??
    Az egész család rákban fog meghalni, tehát egy jó nagy adaggal örökölt is, és nem képes letenni a cigit!!!
    Ki vagyok akadva tőle!! Ja, azt még hozzátenném, hogy ma temették a nagybátyját, ő is rákban halt meg!
    A jelenkezést beadtam, remélem felvesznek, nagyon szoríjjatok légyszi! Mert ha nem vesznek fel, komolyan nem tudom mit fogok csinálni.
    Valamit mindenképpen tanulnom kéne, mert így egyszerűen nem találok munkát.
    Már fél éve hajtok valami melót, és semmi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 27. 09:06348.
    Jobbulást!
    Fújj, de milyen egy utolsó mocsok volt az a hapsi. Jobb, ha nem is írsz neki, nem érdemes.
    Viszont az a másik, az egy hullámhosszos, na az rendi, én a helyedben vele lennék elfoglalva.
    Ory! Hol vagy???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (347)
     
  5. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. február 26. 15:54347.
    Szia!
    Én vagyok, csak nem olyan sürün, sok a melo, és beteg is vagyok!
    Hát a pasi akivel egy hullámhosszon vagyok nagyonis akar randizni, már többsztör is találkoztunk, kezdem nagyon megkedvelni, és az is tök jo hogy tudja hogy nem akarok semmit, vagyis hogy ugyse hagyom magam, mert elegem van az olyan fickokbol akik csak kihasználnak!
    Amugyaz a pasi is akivel ugy volt megprobáljuk, rájöttem h csak "arra" kellettem neki, szoval egy paraszt, pedig nem gondoltam volna h én mégegyszer az életben bedölök vkinek!
    Na mindegy.
    De szerintetek nem átrlátszo hogy mult héten-pont 1 hete- amikor megint azt akarta h aludjak nála, és én meg inkább beszélgetni szretterm volna beülni vele vhova, de ö nem volt hajléando, és amiklor azt mondtam hogy én nem fogok most nála aludni, azt mondta jo akkor inkább találkozzunka jövö héten, mert ö hétvégén hazautazik vidékre. És azota se jelentkezett!!!!! Bunko nem?Szerintetek hagyjam hogy ennyivel megussza vagy legalább emailen irjam meg neki a magamét? Persze csak ugy hogy érezze hogy nem bánkodom miatta, mert tényleg abszolut nem érdekel.
    Bocsi hogy ilyen összevissza, és betü elütéses a levelem, de sietek, mert elvileg dolgoznom kéne.
    Megyek is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (346)
     
  6. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 26. 12:58346.
    HAHHÓÓÓ! Van itt valaki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 24. 08:51345.
    Sziasztok Csajok!
    Ory de jó, hogy írtál! Tényleg mi van, beadtad a jelentkezést?
    Vickee
    Biztos, hogy rossz lehetett beszélni a volt pasiddal, és az is biztos, hogy rossz tudni, hogy nőzik. De te meg pasizol! Akivel egy hullámhosszon vagytok, azzal mi van? Nem látsz esélyt, hogy legyen vmi? Nem akar randizni veled?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. február 23. 21:11344.
    Sziasztok!
    Hát Mamó, köszi mégegyszer a segitséget adóügyben!Elég kiakasztó, de legalább már tisztában vagyok a dolgokkal.
    Probáld meg megbeszélni a pároddal hogy ez a közös jövötök, és jól esne ha látnád hogy ő is kicsit probál tenni érte! ÉS amugyis az együttéléssel derül ki hogy mennyire jöttök ki jól, eszekedések pedig mindenhol vannak, emiatt ne aggódj!
    Képzeljétek beszéltem ma a volt párommal, és találkozgat vmi nővel!nincs köztük semmi, de azért olyan fura érzésem van!Meg ma is bejött hozzám a melohelyemre h elintézzek neki vmit, és olyan furcsa volt, már ugy beszélünk mint 2 idegen, és ez rossz érzés kicsit!
    Az uj pasi nem jelentkezi, de nem is kell ha csak arra kellek neki!
    Az utcán akivel találkoztunk pedig tuti megijedt, mert nem hiv, de nem is baj, az csak egy vicces jelenet volt, nincs is jelentösége.
    Van még1, vele nagyon joba vagyok már egy ideje, tökre egy hullámhosszon vagyunk, de tényleg, csak amugy nem az a fajta pasi aki nekem bejön. Látjátok?Van pasi több is, de egyik sem az igazi!Most nem ugy értve "igazi", hanem ugyértve hogy akivel tényleg jo lenne megprobálbi:(
    Ez az én formám!
    Ory, mi ujság, a suliba jelentkeztél?
    Na megyek, vacsorázok vmit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 23. 18:36343.
    Jajj, mennyit írtatok!! Sziasztok!!:-))
    Vickee: ez az utcán találkozós tök romantikus dolog.
    Remélem összejön neked ezzel a pasival vmi. hogyha ez a jelenlegi már ilyen hajtós!
    Hú, én ilyenkor szoktam rohadtul zavarba jönni amikor valaki csak így mregszólít az utcán! De azért mégsem lehettél annyira ronda, hogyha azt mondta, hogy de csini vagy:-))
    Mamóca: Nem mondod, hogy megint összevesztetek?
    Nem kérdezted még a párodat, hogy ő észrevette e ezt, hogy ha lakásról és költözésről van szó akkor mindig vita van?
    Lehet ám, hogy ő is feszült és azért vagytok ilyenek.
    Szerintem mond meg neki, hogy neked ez marhára nem tetszik és hogy ő is tegyen már vmit. a költözés érdekében!
    Vagy mondtad már neki?
    Esetleg azt is, hogy ha így áll hozzá akkor te nem költözöl sehová! Lehet, hogy elgondolkodik.
    De ha tényleg ilyen feszült a helyzet nem kéne egy kicsit elhalasztani a költözést? Én nem tudom, ti tudjátok, csak nehogy pont most romoljon meg a kapcsolatotok!:-(
    Nálunk semmi különleges, majd még írok . puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 23. 14:06342.
    Sziasztok!
    Ory hol vagy?
    Vickee: örülök, hogy tudtam segíteni priviben. Sajnos ilyen a mai adórendszer. Azok járnak a legrosszabbul, akik a felső határ legalján vannak. Ja és ezek vannak persze a legtöbben. . .

    Képzeljétek, tegnap megint összevesztünk a párommal. Elegem van belőle, a házból mindenből!
    Mindig, amikor szóba jön ez a ház, összekapunk. A párom még semmit nem intézet ezzel a költözéssel kapcsolatban, mindent rámhagy, mondván, ő nem ért hozzá. Basszus én sem születtem banki ügyintézőnek, sem jogásznak, egyszerűen csak utánna járok a dolgoknak, kérdezősködöm. Aztán amikor elintézek vmit, rögtön megkritizálja, mert semmi sem jó. Annyira különbözőek vagyunk ilyen téren. Én azt szeretném, ha lenne vmi konkrétum is már ebbe a költözésbe, de még nincs semmi. Persze őt ez marhára nem érdekli, majd csak lesz vhogy, és majd én úgyis mindent elintézek. Ha meg nem én akkor az anyukája, nagynénje stb, a lényeg, hogy neki ne kelljen semmit csinálnia. Amúgy sem túl könnyű jogilag sme ez a vásárlás. . .
    Én egy ilyen hozzáállással nem tudok mit kezdeni. Már ott tartok, hogy látni sem akarom, minden naposak a nézeteltérések, viták, semmiben nem egyezik a véleményünk. Ez a ház minket szét fog szedni, engem tönkre fog tenni. :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (341)
     
  11. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. február 19. 21:38341.
    Jaj, félreérthetö voltam: a komoly kapcsolatmoról hittem hogy az igazi, tudjátok akivel ugy volt összeköltözünk. .
    A mostani az csak egy félig barátom szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. február 19. 21:34340.
    Sziasztok!
    Képzeljétek a pasi(m) nagyon megkavart! Nem tudom eldönteni hogy komolyan akarja e a dolgokat, vagy csak "arra" kellek neki! Egy biztos, a tempó gyors, és ő nem érti meg. Azt akarja állandóan hogy nála aludjak, mint anyuci-apuci jol ellegyünk, de még alig ismerem, és ezt hiába mondom neki!És most is nemet mondtam, hogy inkább a városban találkozzunk, üljünk be beszélgetni vhova, és erre inkább nem találkozott velem!!! Kihasznál, mi? De nem érdekel, nem halok bele ha ki kell raknom, még nem kötödök ugy hozzá!
    Augy Mamó, teljesen igazad van, nem akarok görcsölni a pasi ügyön, lesz ami lesz.
    Képzeljétek, ezt el kell mesélnem!Sose csináltam még olyat hogy amikor vki az utcán rámnézett akkor visszanéztem rá, mindig inkább elfordultam!
    Most pedig amikor épp amugyis tök rossz kedvü voltam, és rondának éreztem magam, jött szembe egy jóképű magas öltönyös ficko, és nézett tökre, én meg vissza rá. Aztán amikor elhaladtunk egymás mellet visszanéztünk vagy 3szor mindketten, majd láttam hogy elindul vissza utánam!!! És mondta hogy bocs hogy csak igy megszolit, de megjegyezheti e hogy milyen csinos vagyok. . . stb(pedig tök ronda voltam épp!!!!!), és végül szo szot követett, tel. számot cseréltünk, mert mindketten munkába mentünk!És még utána is visszafordultunk, és láttam még messziröl hogy nézett:) Szoval elhivott kávézni, hogy majd felhiv és megbeszéljük. Ez tegnap volt. Nemtom felhiv e, vagy megijed, de nem is ez a lényeg!Hanem nagyon vicces helyzet volt, tökre jo kedvem lett, rájöttem hogy nem kell görcsölnöm, majd jön valaki amikor nem is számitok rá, akivel majd egyszer én is boldog leszek:)
    Lányok, becsüljétek meg hogy ti már megtaláltátok ezt a valakit!
    Én is ezt hittem a volt pasimról, de hát ugynéz ki rosszul hittem.
    Jóéjt nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 18. 12:31339.
    Sziasztok!

    Ory
    Végül erőt vettem magamon és elolvastam az írásod. Még jó, hogy vannak ilyen emberek is, mit ti. Sajnáltam szegény kutyát, de még jó, hogy ti rátaláltatok.
    Lilafüreden én is voltam egyszer kirándulni, de akkor elég ramatty idő volt, így nem sok minden maradt meg belőle. Laktam Szekszárdon, amikor kicsi voltam, kb 4-5 évet. Féltesómék meg ott laknak születésüktől fogva, néha benézek hozzájuk, mikor megyek mamáékhoz. Hát igen, óriási különbségek vannak város és város között!
    A kutyusunk a mamájánál marad, amíg el nem tujuk vinni. Így jobb, mint ahogy eredetileg terveztük.

    Vickee
    Ha a helyedben lennék, nem venném ennyire komolyan a hapsi kérdést. Úgy értem, csak hagynám, hoy történjenek a dolgok, aztán majd elválik, hogy mi lesz.
    Ha neked még gyors, hogy a srác a barátnőjeként kezel, éreztesd vele, hogy neked ez "tú mács". Nagyon jól teszed, hogy nem erőlteted a dolgot!
    Most majd elszánom magam, és teszek fel fotókat.
    Adó kérdés:
    Többek között számfejtésel is foglalkozom, tehát lehet, hogy tudok segíteni. Azért mondjuk akkorát nem változtak a törvények, hogy 15e-vel kevesebbet kapj, ezt nem nagyon tartom reálisnak. Ez sok mindentől is függhet pl. nem lehet, hogy tavaly kaptál adójóváírást, idénre pedig nem?
    Ha gondolod, írd meg privibe, mennyi a bruttód, és kiszámolom, mennyit nettót kéne kapjál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607749 (338)
     
  14. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. február 17. 23:24338.
    Sziasztok!!!
    Jaj szegény kutyus, borzasztó lehetett:((
    Annyira szeretem az állatokat. Kis korom óta, és ha szenvednek, vagy ha kinozza valaki őket, az borzasztó!
    De tényleg, én azon tudok talán a legjobban feldühödni ha valaki kínozza őket!Most ez nem tudom hogy jön ide, csak eszembe jutott!
    Hát, a randi. . vagyis randik. . elég sokat találkoztunk mostanában. . nem tudom, ő már tökre a barátnőjeként kezel, de nekem ez az idő még kevés volt, és minha átugrottunk volna pár fejezetet, tökre ugy érzem magam.
    És szerelmes sem vagyok, bár még csak 3 hete hogy találkozgatunk. .
    hát nem tudom. . Közbe van egy fiu, akivel iszonyatosan egy hullámhosszon vagyunk, annyira jol kijövünk, csomot nevetünk, de csak barátként, én nem akarok semmi többet. . És ez a másikból, akivel elvileg együtt vagyok nincs ennyire igy meg. . Azt hiszem adok még 1 hónapot magamnak hogy beleszeressek, de ha nem leszek szerelmes akkor nem eröltetem. Nem érzem úgy hogy úristen megtaláltam az igazit. .
    És a régi pasi emléke még mindig ott kisért, hgy feladtam a biztosat a bizonytalnért, valakit aki mellettem volt, és szerettem is. De nem szerelemmel már egy ideje.
    Néha megkérdezem magamtól, hogy biztos jól tettem?? Szerintetek, már amit elmondtam nektek az alapján, vajon jól tettem?
    Mamóca, rólad mikor láthatunk fotót? És végül hova jelentkezel suliba?
    Figyi lányok, ti biztos jobban értetek az adókhoz, tényleg annyit változtak idén az adótörvénnyek, hogy én ugyanannyi bruttó bérre mint tavaly év vége fel, most kb 15ezer Ft-al kevesebb nettó bért kapok??? Hogy müködik ez? :(
    Najo, ma megint sokáig dolgoztam, megyek is aludni, puszi nektek!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 17. 13:30337.
    Szegény kutyulihoz ki kellet hívni az állatorvost, hogy altassa el, mert légmelle volt, a bordái átszúrták a tüdejét és alig tudott lélegezni!:-( Borzasztó volt:-(((

    Ja, voltunk már mi is Kőszegen néhányszor, tudod hozzánk viszonylag közel van, így sok osztálykirándulás is oda vezetett!
    Meg ha kirándulni megyünk akkor inkább ide a közeli nyugati országrészbe megyünk!
    Bár a múltkor voltunk Lillafüreden, nagyon szép hely!
    Meg Miskolcon is, de az nem tetszett!
    Meg Baján és Szekszárdon! stb.
    Hihetetlen milyen szegény az az országrész!
    Este 10-kor megéheztünk és megkérdeztük a hotel portás bácsiját, hogy szeretnénk vacsizni hol van itt a Mc'Donalds, erre jól pofán röhögött minket, hogy Szekszárdon Mc'Dobalds?????

    Tenyleg Mamó mi van a jövendőbeli kutyitokkal??
    Vickee: hová tűntél????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (336)
     
  16. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 17. 13:14336.
    Hát a fizetősben is van jó: vissza lehet igényelni a tandíj egy részét (30% ?) az adódból. . . Tudom, ez sovány vigasz, de reméljük, hogy a "befektetés" megtérül majd. :)

    Kőszeg szuper volt. Pénteken szakadt a hó, este érkeztünk, felfedeztünk egy remek pizzériát. Szombaton majdnem feljutottunk Irottkőre, azért majdnem, mert nagyon nagy hó volt, és nem tudtunk mászni, ráadásul a cipőnk is full átázott. De jót kirándultunk! Vasárnap megnéztük a várost, tetszett, aztán jöttünk hazafelé. Ti voltatok már Kőszegen?

    Bár nem olvastam a történeted a másik topicban, -mert nem vagyok erős idegzetű, ha szegény állatkákról van szó- de anélkül is sajnálom a kutyust, akit elütöttek.
    Annyira megrázó tud lenni az ilyen. Meg cicák is, sőt én a madarakat is sajnálom, akik így jártak. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (335)
     
  17. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 17. 09:59335.
    Hali!:-)
    Igen, még mindig márc. 1-je a határidő, én is bízom benne, hogy felvesznek, bár én is fizetősre megyek, de majd csak megkeresem valahogy azt a pénzt!

    Tényleg voltatok Kőszegen? Na, és milyen volt?:-)

    El, sem mondtam tegnap, hogy milyen szörnyű dolog történt vasárnap! Találtunk egy elütött kutyust, ha érdekelnek a részletek akkor elolvashatod a Teremtsünk otthont/ idős, beteg kutya topicban!
    Azért nem akarom ide mégegyszer leírni mert nagyon hosszú!
    Csak erős idegzetűeknek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (334)
     
  18. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 17. 08:38334.
    :)) Minden jó, ha a vége jó.
    Remélem, sikerült bejutnod! Meddig kell jelentkezni? Még mindig márc. 1-e a határidő? Jó drágák a jelentkezési a lapok!
    Képzeld, hétvégén voltunk a párommal Kőszegen, és ott mentünk, Győrön keresztül. Mondtam is a páromnak, hogy itt lakik egy lány, akivel levelezünk a neten. :)

    Vickee:
    Mi újság? Hogy sikerült a randi? :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (333)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 16. 16:04333.
    Hali!
    Hú de hülye vagyok! Ha megkettőzik a pontjaimat akkor az meghaladja a 72 pontot! Erre nem is gondoltam, úgyhogy ide fogok jelentkezni a győrire!
    Mamóca: azok tényleg nehéz idők lehettek, hisz ma már 72 pont a minimum, persze kérdés, hogy hány ponttól veszik fel ténylegesen az embert! Én úgy hallottam, hogy azért ilyen alacsonyak a ponthatárok mert alapba nagyon kevesen jelentkeznek!
    Most mennem kell: pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (332)
     
  20. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 13. 11:02332.
    Nincs mit!
    Én is levelezősre jártam. Nekünk egy félévben 3 konzultáció volt. Kb. 6 hetente kellett bejárni, de akkor két-három-négy napot ott voltunk. Számonkérés csak ekkor volt, illetve néhány tantárgyból még külön le kellett menni vizsgák előtt. De pl. a párom minden hétvégén jár suliba, pénteken és szombaton egész nap. Szerintem ez jobb. És Szombathelyen eltudnád érni a min. 72 pontot? Amúgy engem harmadszorra vettek fel. Akkor 96 pontom volt, és volt még a felső fokú OKJ-s végzettségem, akkoriban erre 8 pontot adtak, így lett 104 pontom, és így is csak fizetősre vettek fel. Aztán félévi eredményeim alapján vettek át államilag fin. -ra. Elég kemény időszak volt. De megérte, és csak javasolni tudom, hogy te/ti is tanulj/atok tovább.

    Vickee: Hová mentek, mit fogtok csinálni?
    Gondolok rád! Ja, és nyugi, csak lazán! :)

    Jó hétvégét, és boldog Valentin napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (331)
     
  21. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 12. 08:44331.
    Hú, köszi a sok segítséget!
    de úgy látszik mégsem lesz felvételi, mert hozott pontot és a felvételin maximálisan elérhető pontszámot összeadva nem érném el a 72 pontot, az alatt pedig senkit nem vesznek fel sehova!
    Mamóca: te levelezőre jártál nem?? Neked hányszor kellet bejárni?
    Ja, egyébként ez a felvételis dolog a győri egyetemen lenne, gazdálkodási fősuli szak!
    De úgy néz ki, hogy a Szombathelyire fogok jelentkezni, mert oda megvan az esély hogy fölvesznek!
    Ezért kérdeztem, hogy szerintetek kb. hányszor kell bejárni!
    Mamóca: tényleg a párod még mindig ezen durcizik?:-))
    Ennyire mélyen érintette?? :-)))) Pedig már elég régen volt!
    Vickee: Hajrá, hajrá!! Szorítunk, hogy jól sikerüljön a randi:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. február 12. 08:33330.
    Lehet, hogy jobb, csak kicsit szálka maradt a szembemben, hogy a párom ennyire magáénak tekint. Egyébként azóta is ezen van besérülve, kicsit kezdem unni a műsort. :(
    Fura= előjöttek a régi emlékek, ennyi, semmi több.

    Kedves Vickee! Nyugodj meg, ez csak egy randi, egy sráccal. Dumáltok, ismerkedtek, tök jó lesz! Csak lazán! :)

    Ory
    Mit mondtál, hová is adod be, melyik suli?
    Fogsz kapni diákigazolványt, de ez sok mindenben eltér a nappalis diákigazolványtól. Pl nem tudod használni vonaton, buszon, csak a lakóhely és suli között. De uúgy felhasználhatod belépőknél. Szerintem hívd fel a TO-t (tanulmányi osztály) és kérdezz rá, hogy konkrétan mire kell számítani a felvételin, biztos elmondják.
    És uott kérdezhetet meg, hogy hányszor kell bejárni. Ja és esetleg megnézhetnéd a sulik honlapját, ott is találhatsz fontos infókat! Sok sikert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_607749
    Torolt_felhasznalo_607749
    2004. február 11. 22:22329.
    Sziasztok!
    Mamó, jobb a békesség, ha a párodnak rosszul esne, jol tetted hogy nem találkoztál az exszel. Na és mikor költörztök össze, mikorra tervezitek?
    Ory, levelezöre is jár a diákigazolvány! Én távoktatásra járok, és ott is kapunk, csak azon fel van tüntetve, szoval pl diákbérletet bkv-ra sajna nem lehet vele venni. .
    Milyen teszt, mármint müveltségi, vagy a szakhoz kapcsolodo, vagy nem irtak rola semmit??
    Na mennem kell, majd holnap irok többet, de most át kell adnom a gépet!
    Sziasztok!
    Ja, hát igen, a G. az valamiféle Gábor, pénteken talizunk, és ugy izgulok!bárcsak jo lenne minden!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 11. 21:02328.
    Ja, még 2 kérdés: Levelező tagozathoz lehet diákigazolványt igényelni??
    Másik: levelezőn hányszor kell bejárni egy hónapban??
    Csak azért, mert gondolkodom, hogy megjelölök egy Szombathelyi szakot is!
    Köszike:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. február 11. 20:23327.
    Sziasztok csajszik!!
    Úgy néz ki jelentkezek fősulira, csak egy problémám van!
    Azt írják, hogy felvételi tesztet kell írni, na most hogy ez miből áll fogalmam sincs! Vickee: te közgáz szakra jársz ugye?? nem találkoztál hasonlóval?
    Egyébként én gazdálkodási levelezőre mennék! nincs ötletetek, hogy mi lehet ez , vagy kitől érdeklődhetnék??

    Hát Mamóca: Nálunk nagy balhék voltak annak idején abból, hogy én fiú haverokat " tartottam"!
    Én szentül meg voltam győződve arról , hogy ők tényleg csak haverkodni akarnak, de kiderült, hogy egyik sem!
    Úgyhogy beláttam , hogy a páromnak volt igaza és azóta nem tartom férfiakkal a kapcsolatot! Jó persze egy régi kapcsolat megint más!
    De hogy érted, hogy fura volt???
    Vickee: Csak nem valamiféle Gábor az az új pasi???:-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top