Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatban, de nem együtt élők

alehan
Létrehozva: 2002. Április 15. 18:48
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni nekem, megköszönném. A barátommal több, mint egy éve élünk együtt, csak az a baj, hogy ő nős, van egy kisgyermeke, de a feleségének még nem hajlandó megmondani, hogy el akar válni, mert attól fél, hogy elveszti a gyermekét. Én többször otthagytam már, bár közös albérletben lakunk, de mindig visszasirt. Az a baj, hogy nagyon jó vele, teljes összhangban vagyunk. Az elköltözéseimet nem számítva soha nem veszekedtünk még. Hogyan tudnám rávezetni arra, hogy rendezze a családi helyzetét vagy velem, vagy a feleségével?
  1. 2002. augusztus 4. 03:4526.
    Csak annyit, hogy en is olyan pasival jarok aki most szakitott egy 5 eves kapcsolattal. Mindenki probalt lebeszelni az elejen a dologrol, de hala isten a sajat megerzesemre hallgattam es most felesleges 3-ik nelkul boldogok vagyunk. A turelem nehez, de fontos doldog. De lehet, hogy szerencsem is volt?Orulok ennek a kapcsolatnak, mert sajnos eleg messze elek Magyaro-tol es a csaladomtol. (Chicagoban)Fontos, hogy van mellettem valaki. Puszi mindenkinek
    előzmény:
    nube (16)
     
  2. 2002. július 31. 16:3925.
    Már meglévő kapcsolatok jobbá tételéhez vagy kezdődő kapcsolatokhoz ajánlom, kérjetek grafológustól véleményt. Sok szomorúságtól, tragédiától szabadulhattok meg, vagy tudatosan képesek lesztek együtt a nehézségeken változtatni. Próbáljátok meg, szívesen segítek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2002. július 15. 02:5024.
    En is nagy bajban vagyok. 19-evi hazassag utan szetmentem ferjemtol. Ferjem tobbet foglakozott a baratokkal mint vellem es a lanyomma. na persze a masik dolog meg az hogy ra szokott a szerencse jatekra es ez engem teljesen tonkre tett idegileg. Egy szep nap gondoltam ez igy tovabb nem mehet. mondtam neki, hogy koltozzon el. nem akart semmit sem fizetni, minden penzt el vert. Volt egy regi baratunk neki is szet ment a hazassaga, gondoltunk en is gyedul vagyok, o is egyedul maradt. Hat megprobalunk kozosen egy uj eletet kezdeni. Ferjem vissza jott a hazba en a baratommal vettem egy hazat. Ez volt tavaly decemberben. Januarba eltorott a labam muteni kelett szoval 4-honapig nem tudtam kimozdulni a hazbol. Kedvesem kezelte a penzt. 3-rom honap mulva jott egy ferfi, hogy nincsen a haz fizetve es elarverezik. En majdnem szivszelutest kaptam. Kerdeztem tole hova ment el a penz de o azota sem mondta meg. Igy ossze pakoltam dolgaimat es vissza koltoztem a ferjemhez. Ferjem mondja hogy kezdjunk egy uj eletet o meg nagyon szeret es megbant mindent amit csinalt. Ez mind rendbe van csak egy baj van hogy sokat gondolok a baratomra, tlefonalunk egymasnak es talakozunk is. Azt hiszem o akarja, hogy ujra egyutt legyunk de en felek mindentol. Ugy erzem szeretem ot. Amugy egy nagyon aranyos emberke kiszolgalt szeretett, jobban mint a ferjem. Most nagyon hianyzik a szeretete az olelese, a becezgetese. Nem tudom mit csinaljak. Kerem tanacsotokat. Az e-mailem Angyal_lany@hotmail. com
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2002. július 12. 09:1723.
    Hanolsóan vélekedek mint nemics. Úgy kipenderíteném ha enyém lenne a lakás, mint annak a rendje. Próbáljon bármit is tenni. A másik meg költözzön, hajrá. . . :) Ha nem csak a tiéd a lakás, akkor már bonyolultabb a helyzet. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710790 (13)
     
  5. 2002. július 2. 11:2422.
    Melci! Szerintem az összes még meglévő energiádat magadra és egy új kapcsolatra fordítsd. Nem érdemli meg egyik sem, hogy foglalkozz velük!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2002. június 15. 12:1221.
    Jól gondold meg mit teszel de ha az új pasid nem értékel inkább bonsd fel vele a kapcsolatot. Talán jót tenne neked egy kis magány átlehetne gondolni a dolgokat és a régi pasidnak is megmondhatnád, hogy ébredjen fel az ájulásból mert te ezt már nem bírod tovább. Lehet, hogy ha azt látja elveszíthet talán magáhoztér. Lehet, hogy két pad közül a földre ülsz de meglehetne próbálkozni ezzel. Minden esetre nem túl jó, hogy az új pasid inkább a haverokkal van és nem veled ez nem valami megnyugtató.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_156845 (17)
     
  7. 2002. június 14. 15:1120.
    Köszi Melci!1-2 hete megy így, amióta az exe a végső szálak elszakadása előtt, még ott tesz keresztbe ahol csak lehet. Ő elég érzékeny lelki világú, és az ex jól ismeri a gyengéit, és amióta volt "szerencsém" megismerni, gondolom eszi a fene, nehogy már jól érezzük magunkat. Csak azt sajnálom, hogy ezt a párom nem veszi észre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_156845 (19)
     
  8. Torolt_felhasznalo_156845
    Torolt_felhasznalo_156845
    2002. június 13. 17:3819.
    Te egy nagyon megértő barátnő vagy, ilyen kevés van. Megjegyzem, én biztosan nem tudnék ilyen türelmesen viselkedni. Jól értem, hogy csak akkor találkoztok, ha ő hív és szeretné? Ez mióta megy így? Hogy lehet, hogy ez csak most merült fel 4 hónap után? Bocs, nem akarok tolakodó lenni, csak próbálom összerakni a dolgokat. Ha tudsz, maradj még egy ideig ilyen türelmes, és mutasd ki, mennyire fontos számodra, és mennyire szereted őt. Mást egyelőre nem nagyon tudsz tenni.
    előzmény:
    nube (16)
     
  9. Torolt_felhasznalo_156845
    Torolt_felhasznalo_156845
    2002. június 13. 17:3518.
    Ágica, szerintem mindenképp az új barátod kellene, hogy beavatkozzon, másképp nemigen fog változni a dolog. Próbáljatok meg leülni vele beszélni, vagy inkább esetleg ők négyszemközt, bár talán ez már megtörtént. ? Itt már kevés az, hogy te tegyél valamit. Legalábbis ez az én meglátásom, ha már másfél éve ez megy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710790 (13)
     
  10. Torolt_felhasznalo_156845
    Torolt_felhasznalo_156845
    2002. június 13. 17:3117.
    Köszi a jótanácsokat:) Én már milliószor próbáltam vele beszélni, de ő mindig azt mondja, nem tudja, mit akar, amit én már nem hiszek el. Közben sosem néz a szemembe. . . Az valóban így van, hogy még érzek iránta valamit. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy juthattunk el idáig. Ha menthető lenne a kapcsolat, én igenis megpróbálnám mégegyszer, de ő egyáltalán nem töri magát ezen. Ma is találkoztam vele, mert még nála volt két hivatalos papírom, amire szükségem volt. Utána majdnem egy órát sírtam a vécében a munkahelyemen, mert akkor jött ki rajtam ez az egész. . . Én akkor is segíteni akartam rajta, amikor az apja meghalt, és ő akkor ellökött magától. Csakúgy, ahogy most teszi. Belesüpped a saját problméáiba, és azt hiszi, türelemmel várnom kell, amíg ő visszatér a földre. Az az igazság, hogy az új pasimmal sem fenékig tejfel minden. A szokásos haver-szindróma. Azzal semmi bajom nincs, hogy találkozik a haverjaival, Isten ments! De már x-edik alkalommal játssza el azt, hogy megbeszéljük, ekkor és ekkor talizunk, ő meg richtig aznapra teszi a haverjai valamelyikét, és utolsó pillanatban közli, nem-e lehetne így meg úgy variálni. Eddig tűrtem (ez valamivel több mint 4 hónap), de most már elég. Ha annyira fontos vagyok neki, akkor majd kapcsol, ha nem, akkor pedig jobb, ha menesztem, nem? Te mit gondolsz? Szerintem így hosszú távon ez úgysem fog működni magamat ismerve. . .
    előzmény:
    nemics (15)
     
  11. 2002. június 13. 12:4816.
    Sziasztok! Talán számomra is lenne 1 jó ötletetek?! 4 hónapja vagyunk együtt a párommal, igazi harmóniában, de. . . . most futja az utolsó köröket az ex-vel való közös dolgok miatt (bár a kapcsolatuknak lassan már 1 éve hivatalosan is vége), ami most mégis annyira megviseli, hogy a mi paradicsomi kis világunkat, most a bizonytalanság váltotta fel. Tudom szüksége van, hogy feldolgozza a történteket, ezért hagyom had gondolkozzon, nem hivogatom, de amikor igényli örömmel vagyok vele. Nem szeretném, hogy megszűnjön ez a paradicsomi állapot, hiszen az ember ritkán találja meg azt a társat, akivel mindenben összepasszol. Hogy hozhatnám vissza őt a MI világunkba?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2002. június 12. 18:2315.
    Választanod kellene vagy a sajnálat vagy a szerelem a kettő együtt nem megy. Talán még érzel valamit a régi pasid iránt de ezért nem érdemes feladni a boldogságodat. Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot lehet, hogy ha elmondod neki mi a baj talán észbekap. Minden esetre én barátságot kötnék vele ha már együtt nem lehetünk. Lehet, hogy csak az baj, hogy nem sírta ki magából a fájdalmat apja halála után. Ha nem menthető a kapcsolat én inkább felbontanám.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_156845 (12)
     
  13. 2002. június 12. 18:1914.
    Szerintem valahogy megkéne értetned vele, hogy már nem szereted talán akkor magától elmenne. Még azt nem tudom, hogy vajon a lakás kié mert ha tied akkor én drasztikus megoldást javaslok amit azért gondolj át jól. Persze a pasi reakcióját nem lehet előre megjósolni. Szerintem pakold össze az expasi cuccát tedd ki az ajtó elé, cseréld le a zárat, és ne engedd be többet. (csak be ne törje az ajtót, igaz akkor rendőrt is hívhatsz az legalább elviszi. ) Lehet, hogy ez egy kicsit meredek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710790 (13)
     
  14. Torolt_felhasznalo_710790
    Torolt_felhasznalo_710790
    2002. június 12. 14:5513.
    Sziasztok. Olyan gondom van hogy nem tudom kitenni a lakásból az expasimat, miközben nekem másfél éve van egy uj kapcsolatom! De az exnek nem tetszik hogy nekem uj pasim van, az uj meg persze nehezen viseli el hogy még mindíg ott lakik a régi. . . (Az exhez már semmi közöm) Ötlet?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_156845
    Torolt_felhasznalo_156845
    2002. május 30. 17:2812.
    Sziasztok Lányok! Az én problémám a következő: lassan három és fél éve, hogy azt hittem, megismerkedtem életem "nagy ő"-jével. Két évig így is gondoltam. Egy éve azonban sajnos meghalt az édesapja rákban. Azóta totál pokol a kapcsolatunk, kisebb-nagyobb helyközökkel. Írhatnék most erről oldalakat, de gondolom nektek is vannak hasonló tapasztalaitok, és senkit nem akarok a részletekkel fárasztani. A lényeg, hogy nekem négy hónapja van egy kapcsolatom, amiben boldognak érzem magam. Semmi különöset nem várok el a fiútól, örülök, hogy végre megint szeret valaki, és fontos vagyok neki. Valahogy kiégtem az előző kapcsolatomban, és az azelőtti csalódások miatt is. Képtelen vagyok megszakítani az előző barátommal minden kapcsolatot, de érzem, hogy már én sem szeretem szerelemmel, csak egyszerűen még mindig sajnálom őt az apja miatt. Ne haragudjatok, ha egy kicsit zavaros vagyok, de nem tudok erről összeszedetten beszélni, mert mindig felkavar. Nagyon örülnék a válaszoknak, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Én ma vagyok itt először, remélem, legközelebb is be tudok ide mászni, és megnézni, hogy írtatok-e nekem. :) Legközelebb hétfőn leszek, mindenkinek jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_227112
    Torolt_felhasznalo_227112
    2002. május 21. 14:0811.
    Szia Timi!Bár régebben volt ez a hozzászólásom, de jó:))), hogy valaki ugyanígy gondolkodik, mint én!!Én is abban bízom, hogy egyszer majd ha lesz baba, akkor ő is fogja akarni. Mindenesetre, most tényleg nem hagyom őt ott! Az az igazság, hogy nem olyan könnyen talál az ember egy másik férfit, akitől azért majd babát is szeretne hamarosan! Üdv. Cimpacica
    előzmény:
    KovácsTimi (8)
     
  17. 2002. május 14. 17:0610.
    Az én véleményem, hogy baromi könnyen ítél el mindenki egy házasságon kívüli kapcsolatot, amíg nem próbálta. Lehet vagdalkozni, hogy ki és kit tesz, tett tönkre, de azért azon is érdemes elgondolkodni, hogy miért kell valakinek házasság mellett más kapcsolatot keresnie? Nem jelenti-e ez azt, hogy valami hiányzik? És hibáztatni könnyen lehet másokat, ahhoz kell az erő, hogy felkeljünk a padlóról, és továbbmenjünk. Akár egyedül, ha úgy kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. május 11. 11:229.
    Alehan!Miért akarsz egy családi életet tönkretenni?Ha nem megy nekik az ő problémájuk megoldani. Nekem biztos lelkiismeretfurdalásom lenne. Gondolj a kisgyerekükre is. Mindig ő a legfontosabb. Önzőségből nem lehet cselekedni mások kárára.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2002. május 10. 09:448.
    Ha igazán szeretitek egymást, biztosan megtaláljátok a jó megoldást. Ha ő még nem akar gyereket - szerintem - nem kéne erőltetni. Persze, tudom, milyen fontos lehet Neked. Nehéz ügy, az biztos. Egyébként a lombikbébi sem elvetendő megoldás. Nek iis el kell döntenie, hogy az megfelelő megoldás lesz-e számára. Ha nem, akkor, kénytelen lesz elfogadni a korai gyermekáldást (ami a legszebb dolog a világon, csak úgy mellesleg). Sok olyan esetről hallottam, hogy az adott emberke nem nagyon akart még gyereket, de aztán mégis sikerült, és végül rájött, hogy csak ez hiányzott az életéből. Szóval hajrá. Ja, és semmiképp ne hagyd el emiatt - szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_227112 (0)
     
  20. 2002. Április 30. 17:577.
    Nagyon szaepen koszonom hogy elolvastad a lavelem . Tudom , hogy amit irtam oly keves mert egy par szobol nem lehet egy eletet levazolni. A kerdesedre valaszolva, van egy 5 eves kislanyom es egy 8 eves fiam. A frejemrol csak annyit hogy aki tudja mit jelent es elt ilyen emberrel csak az tudja mit jelent hogy Takaritasi mania es aktakukac. Ez O es en megprobaltam nem eszre venni de ez sajnos roszabb es roszabb , mert amiota vannak a gyerekek csak veszekedes van mert nem birja elviselni ha eloszedik a jatekaikat es otthagyjak . Es akkor meg van a napi veszekedes es ez igy megy nap mint nap. !!! Nem mindeggy hogy teritesz meg neki , ha egy pohar nincs elmosva kesz botrany, stb stb. . Hat nem ilyen volt az elejen szep volt minden de elmult es ezt mar nem nevezhetem boldog csaladnak . Szeretem a gyerekeim de nem akarja ide adni ha elmegyek!! Lathatom oket , egesz nap veluk lehetek csak nem lakhatnak velem . Mit tegyek?? Olyan tanacstalan vagyok es mar nem birom . Szeretnek egy tarsat aki melett boldog vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_498985 (6)
     
  21. 2002. Április 30. 11:496.
    Szia dtei! Hat ami azt illeti, nem vagy valami szupi helyzetben. Szertenel kiszalni?! A kerdes csak az, hogy hany evessek a gyerkocok, mennyire kotodnek az apjukhoz, es persze, hogy milyen a ferjed. Ha egy agressziv ember, akkor erdemessebb felkeresned egy szakembert aki segiteni tud. Ha viszont normalis akkor uljetek le es beszlejetek meg a dolgot. Nincs ertelme, ha szenvedsz es a gyermekeid sem boldogok. Szerintem probald meg elsonek azt, hogy elkoltozol a gyerekekkel egyutt, de elotte persze beszeld meg a ferjeddel. Ha a gyerekek nagyok, mondjatok meg nekik, keszitsd fel oket, hogy ne erje oket trauma. Persze az hogy min bukott meg a hazassag, szinten nagy szerepet jatszik. Hutlenseg, zulottseg, stb. Mindenestre nem szabad sokat toprengened, mert abba beleorulsz. Lepned kell. Fogj egy papirt es ird le a + es a - a mostani hazassagi eletebol. Gondolkojd el, hogy azon sok - leht e valahogy javitani. De persze ezt mind a 2 felre vonatkzik. Mert ugye a szerelemhez 2 ember kell. Es ha ezt csak Te fogod akarni es o nem, akkor az mar elve nem jo. A baratnom 1 honapja valt. 2 evnyi szenvedes es 8 evi hazassag utan. Nem toprenget sokat, lepett. Es most boldog a gyerekeivel egyutt. Sot egeszen megvaltozott az eletstilusa. Sokat sportol, jobban odafigyel a gyerekekre, szinhazba jar, olvas, zenet hallgat. Bevalom neha irigylem, mert ilyen szepnek es boldognak meg soha nem lattam. Szinten arad belole az energia. Egy Uj ELETET kezdett! Szoritok es ne feledd, soha nem hatra, hanem elore kell nezned! Sok sikert!
    előzmény:
    dtei (5)
     
  22. 2002. Április 29. 18:275.
    Sziasztok ! Azt hittem en vagyok a Vilagon az egyeduli No akinek nem ugy sikerult a hazassaga ahogy szerette volna. En ket gyermek anyja vagyok es szereintetek hogy tudnek elvallni ugy hogy az mindenkinek jo legyen?? Lehetek meg boldog valaha? Mint gyerekes Anya ?? Olyan tanacstalan vagyok hol kellene elkezdeni a szakitast , mert mar 2 eve csak szenvedek es ez nem tesz jot a gyerekeknek es en is szeretnek vegre Boldog lenni ! Hiszen meg csak 30eves vagyok ! A hazassag szerelem nelkul es hazaselet nelkul szerentem nem mukodik es ha csak muszalybol csinalom akkor nap mint nap rosszabb es elviselhetetlen ! Tudom feltehetnetek a kerdest hogy akkor minek szultem gyereket , de akkor meg szerettuk egymast . Es csak 2eve kezdett megromlani a kapcsolatunk es ma mar ott tartok , hogy orulok ha nincs itthon . Tanacsot szeretnek kerni mit tegyek ?? Ki szeretnek szallni a hazassagbol es uj eletet kezdeni , es a gyerekeimet Boldognak latni!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. Április 17. 13:454.
    . . . folyt. Egyreszt megertettem, mivel 11 evet az ember nem tud csak ugy eldobni a feje felett. Hisz szerelembol hazasodott es a csop kis gyermek is szerelembol szuletett. 2x elmentem tole, de vissza is mentem. Viszont 3x mar hatarozott voltam, es dontottem! VEGE! Szep volt, jo volt, de koszonom, ennyi pontossan eleg volt. Belefaradtam. O megijett, konyorgott, de csak azert, mert nem akart egyedul maradni. 2 ev egyuttlet utan azt modndta, hogy beadta a vallast. Hittem neki, es kezdtem orulni. De aztan vegul is valami azt sugta, hogy o soha nem fogja elhagyni a feleseget, soha nem fog elvalni tole. Es a megerzesem igaz volt. A minap hallotam felole, es biza azota eltelt 5 ev, es a mai napig nem valt el. Viszont ismet egy uj kapcsolata van. HAt errol talan ennyit. NAgyon, nagyon elszantnak es nagyon szerelmesnek kell lennie ahhoz, hogy ezt megtegye! Es egy dolgot ne felejts el: Mindig az eslo feleseg lesz az elso, mert o az eslo szulott gyermekenek az anyja. Oriasi valaminek kell ahhoz tortennie, hogy megszakitsa, vagy tortetnessen megyuloljek egymast. Nem tudom, hogy hany eves vagy te es hany eves a parod, de ha fiatal vagy meg, akkor inkabb menj, es keress egy szabad, igazan szerelmes es boldog fiatal embert. Hidd el, lesznek meg atbogott ejszakak, eljon a vezsekedes idoszaka. Tudom, mivel en ezt atteltem. Pedig a mi kapcsolatunk is nagyon harmonikus, es veszekedstol mentes volt. De ahogy teltek az evek, es egyre jobban megismertuk egymast, minden megvaltozott. Egy valasnal mindig akad valami, ami miatt nehez megteni. Es ez nalatok tortenetessen a gyerek! Nem akarlaka befolyasolni es elszomoritani sem, csak szeretnem ha elkondolkoznal. De azert kivanok sok szerencset, es ha ugy latod, hogy erdemes harcolnod, akkor harcolj! Szia!H.
    előzmény:
    alehan (1)
     
  24. 2002. Április 17. 13:413.
    Kedves Alehan! Lehet, hogy most egy kicsit elszomoritalak, de anno valamikor ugyan ilyen cipoben jartam, mint te, cca 3 evig. Tudom milyen erzes az, ha nem az eslo hanem a 2. helyen vagy. Tudom, milyen erzes az, hogy bujkalnod kell (mar ha kell), tudom milyen az, amikor nem lehet teljessen a tied. En 3 evig birtam. De feladtam, mert rajottem, hogy neki ez igy nagyon is megfelel. Tudtam, hogy csak hiteget azzal, hogy el fog valni, ezert nem is eltem bele magam ennyire. Hitegetett, hogy gyereket akar tolem, hogy kepes feldani 11 evi hazassagat, hogy mennyire szeret, hogy milyen sok vagyok a szamara, hogy velem sokkal jobban kijon, mint a felesegevel, hogy mi tokeletessen oszzeillunk, stb. Igen am, ez mind szepen es jol hangzott, de amikor mar 2ev egyutt let es egyutteles utan sem tudott donteni, el kezdem gondolkoni. Es ha az ember egy kapcsolat felett gonolkodni kezd, annak biza nem lesz jo vege. Hetvegen hazajart hebe-hoba, mivel hianyzott neki a kislanya. En ezt persze nem tilthattam mert nem volt hozza jogom. Akkor jott ment, amikor csak akart. Aztan egy alkalommal amikro nyar volt es tervezgettuk a nyaralast, bejelentett, hogy az nyari szabadsagot a felesegebel fogja eltolteni Gorogorszagban, mivel ennyivel tarotozik neki. Neveli a kislanyat, rendben tarja a lakast, vezeti a kozos haztartast, /ahol megjegyzem, mar 4 eve nem elt, csak hebe- hoba/, stb. Akkor nagyon fajt a szivem, bogni tudtam volna! Miert, en nem erdemlem meg? En nem erek annyit, mint a felesege? Csak azert, mert nekem meg nincs gyerekem tole? Vegul is ra kell ebrednem, hogy szorakozasra nagyon is megfeleltem. Mert nem voltam semmihez es senkihez kotve.
    előzmény:
    alehan (1)
     
  25. 2002. Április 16. 07:042.
    szia Alehan! Együtt érzek veled, mert hasonló helyzetben élek. Bár azt hiszem ha igazán szeret téged a barátod és ha már együtt éltek akkor, nem lenne olyan nehéz neki a szakítás a feleségével. Próbáld meg kész tények elé állítani. A gyereket pedig az anya nem fogja eltíltani az apától, ha igazán szereti(a gyermekét). Kérdés igazán az, hogy valóban el akar-e válni a feleségétől! Először ezt kell tisztázni vele, mert lehet, hogy a 100% biztos nem akarja eldobni. Ha összeülnétek és jól kibeszélnétek a dolgokokat lehet tudnátok megfelelő döntéseket hozni. Sok sikert és remélem rendeződik a problémátok! üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_498985 (0)
     

Címlap

top