Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ingyen hajvágás megéri?

anda
Létrehozva: 2005. február 18. 14:53
Sziasztok!
Igazából az ingyenes hajvágás - tapasztalatok címet szerettem volna adni a topicnak, de nem fért ki :-((

Több helyen szoktak hirdetni, hogy ingyen készítenek frizurákat.
Nos nekem már elég időszerű lenne egy hajvágás, de eddig soha nem sikerült igazán jóra. Ezért ritkán is járok és mindig máshova.

Ami igazán érdekelne, mivel ingyenes gondolom kompromisszumot kell kötnöm, tehát a stílus adott, illetve hajszín, mennyit vágnak...

Aki részt vett ilyenen jó lenne ha be tudna számolni, mire lehet számítani.
Persze minden eset más lehet, de legalább valami kiindulópont.

Szóval, aki belement megérte, vagy megbánta.

Köszi, szép délutánt! Süt a nap!!!
  1. 2009. június 1. 18:4128.

    Tapasztalatot én speciel nem tudok írni, csak a másik oldalról, ugyanis fodrásztanuló vagyok (42 éves fejjel...).

    Innen az nlc-ről i többen voltak már nálam, sőt vannak, akik azóta is visszajárnak, úgyhogy ők tudnának írni igazán a tapasztalatokról.

    Az én tanműhelyem az Andrássy úton van, és még ez év december közepéig ingyen vállalok vágást. (festést is, de az már nem ingyenes)

     

    Nálunk azt a frizurát kapja a modell, amit szeretne - kivéve, ha az oktató szerint nem lehet megcsinálni ilyen-olyan okokból, pl. a haj nem alkalmas rá, vagy egyszerűen nem fog jól állni. A szakoktatónk szuper, az ő felügyeletével zajlik minden, elrontani jóformán nem lehet semmit. Az igaz, hogy jóval tovább tart a munkafolyamat, mint egy gyakorlott fodrásznál (végülis mi még csak tanulók vagyunk, vagy mi, másrészt a fodrásznak az az érdeke, minél hamarabb végezzen egy emberrel), bár ez nem mindig igaz.

    Nyugodtan mondhatom, hogy az én csoportomból került ki már sok olyan frizura - ingyen! -, amit amúgy több ezer forintért kapott volna meg a modell egy szalonban.

    Mérlegeléskor fentieket is vegyétek figyelembe.

    Akit érdekel a dolog, írjon privit!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_610926 (1)
    2005-02-18  14:53
  2. Torolt_felhasznalo_629933
    Torolt_felhasznalo_629933
    2009. március 24. 14:5227.

    Sziasztok!

    Fodrásztanulóként igyenes hajvágást válalok. Fodrász mester felügyelete mellett dolgozom.

    Ha szeretnél az egyéniségedhez illetve arcodhoz illő frizurát, fordulj hozzám bizalommal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top