Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti kör

zsuzsimuzs
Létrehozva: 2003. február 10. 09:35
Timike nagyon gratulálok a házasságkötésedhez!!!!
Nagyon irígyellek a baba és a férj hát ez gyönyörű! Tegyél fel képeket kiváncsiak vagyunk!
Jól vagyok és már nagyon várom hogy megjöjjön és végre lehessen probálkozni újra! Ennyire még sosem vártam a mensesemet! Veszek Maca Vibe-t és azt fogom szedni.
Zsebike minden rendben a pároddal?
Szveti ti hogy vagytok?
  1. Torolt_felhasznalo_258470
    Torolt_felhasznalo_258470
    2003. március 2. 13:32126.
    Ma reggel 9:15-kor megszületett Timiék Marcikája! 3380 gramm és 54 centivel, makkegészséges és gyönyörű! Baba és mama jól vannak:)

    Timi nem sokkal hozzászólása után indulhatott szülni:))

    GRATULÁLUNK!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. március 1. 19:34125.
    Juj Timi akkor már élesben vagy? Én nem értek hozzá, de ez azt jelenti, hogy lassan itt az idő? Nagyon drukkolok és remélem a Zsebike üzen nekem!
    Vajon mi van most veled? Ez olyan jó lehet!
    Puszika neked és a kis Marcikának!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (124)
     
  3. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2003. március 1. 15:06124.
    Sziasztok! Lett egy gyors lehetőségem hozzászólni, olllyan aranyosak vagytok, hogy mindig érdeklődtök, tök jó visszaolvasni. Most már tuti márciusi baba lesz, és valószínűleg nem fogom túlhordani, mert ma dél körül elment a nyákdugó :-))))))))) és fájások is vannak, bár nagyon ritkák és rendszertelenek. Mindenképp üzenek, ha van valami, sok puszi addig is: Timi+Marcika 39+6 :-)))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 28. 11:55123.
    Sziasztok!

    Csak jó hétvégét akarok kívánni, most rohanok suliba, de előtte orr-piercinget csináltatok! Drukkoljatok, hogy kibírjam ájulás nélkül :))

    Keranyunak pedig BOLDOG SZÜLINAPOT!

    Timkéék még egyben :)

    Puszi,

    zsebke
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. február 27. 09:56122.
    Mi van lánykák merre vagytok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_742651
    Torolt_felhasznalo_742651
    2003. február 26. 15:41121.
    Sziasztok Lányok!

    Már nagyon régen nem jártam erre, mert sajnos rengeteg a munkám :o( Viszont most egy-két napot visszaolvastam, és láttam, hogy Timikénél hogy elrepült az idő?! Hihetetlen, hogy szinte még csak most örömködtünk, hogy babás és mindjárt szül. Nagyon irigylem, és az összes többi újonnan bebabásodott fórumtársat is. Mindenkinek nagy-nagy gratula! Sajnos nálunk a munkahelyi project miatt kb. a jövő évig várni kell a kicsire :o(, de nem vagyok ám szomorú, mert van egy lassan 7 hónapos majdnem fiam, akivel szinte minden este együtt vagyunk és imádjuk egymást (a bátyám kicsinye).
    Sok puszi Mindenkinek, remélem azért hamarosan ismét tudok jelentkezni! Timikének meg nagyon-nagyon szorítok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. február 26. 12:10120.
    Sziasztok! Timike még egyben???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. február 25. 18:38119.
    Zsebi Hugi! Csak fel a fejjel, es lebegjen a szemed elott a mi peldank. Egy par honappal ezelott meg szo sem lehetett a gyerekrol, most pedig mar itt no a pocimban. Most ha belegondolok, a kedvesre nagyon jo hatassal volt a folyamatos agymosas, fuszerezve ket kis edes babaval a kornyzetunkben. Elobb utobb beadjak a derakukat. Emlekszem, fogalma sem volt, hogy mit akarok tole, most pedig mar o szalad utanam a bababoltban, hogy nezzem meg milyen edes kis cipot talalt. Abban a pillanatban, amint felfogjak, hogy az o gyerekuket hordod a szived alatt, teljes transzformacion mennek keresztul. Szerintem a parod egyszeruen csak bizonytalan, es fel a felelosegtol, de hatarozottan erzem, hogy hamarosan belemegy a dologban. Nalunk sokat segitett az is, hogy az anyospajtas, meg-megjegyezte, hogy nem banna a dologot. Szoval nem arthat egy kis nyomas onnan sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (109)
     
  9. 2003. február 25. 15:47118.
    Látod, ez is jó!!!! Én ezt már nem tudom megcsinálni :((((
    Bár most márciusban megy férjem Lengyelországba tárgyalni két napra, de korán kell feküdnöm, mert Dávidot másnap én viszem oviba, tehát semmi sokáig fennmaradás :((((((
    előzmény:
    zsuzsimuzs (117)
     
  10. 2003. február 25. 15:43117.
    Á nem vágyon sehová és nem is hívtam senkit! Tegnap találkoztam volt barátokkal és 8-kor már megőrültem, hogy haza akrk menni. Fél 9-kor már otthon is voltam! Ma meg otthon egyedül olyan jó lesz! Nézem a tv-t, zabálok és nem csinálok semmit sem!
    előzmény:
    szvetlana (116)
     
  11. 2003. február 25. 14:56116.
    Szia Csajszi!!!!
    Tök jó akkor a dolgod:) Kicsit irigyellek is, jó kis lánybulikat csaphatsz ha nincs pasi:)
    Nálam ez az idő már elmúlt, mert ha nincs is itt a férjem, akkor is Dávid itt van és nem tudok szabadon mászkálni. Ezt szerintem használd ki amíg hajadon vagy és nincs baba:)))!
    előzmény:
    zsuzsimuzs (115)
     
  12. 2003. február 25. 11:27115.
    Szia Szvetike! Nem a párom elment síelni megint. Igaz most csak 5 napra ment el gyerekeket oktatni! Pénteken már jön és akkor végre nem leszek egyedül. A Hugom majd csütörtökön ott fog aludni és akkor már pénteken is ott marad délutánig.
    Tegnap akartam venni egy pulcsit az Árkádban és nem kaptam, tiszta ideg voltam!
    Hogy vagy?
    Szerintem a Timike még egyben van, mert nem jelentkezett a Zsebike!
    Úgy izgulok miatta!
    előzmény:
    szvetlana (114)
     
  13. 2003. február 25. 10:52114.
    Szegény Zsuzska!!!!! :((((
    Párod dolgozott????

    Timike még egyben van???
    előzmény:
    zsuzsimuzs (113)
     
  14. 2003. február 25. 09:24113.
    Sziaztok lánykák!
    Már megint egyedül aludtam olyan nagyon rossz!
    Hogy vagytok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. február 25. 09:10112.
    Sziasztok! ZSebike ne szomorkodj!!! Eddig én is úgy éreztem, hogy csak nekem jelent ez sokat. A férfiak nem lelkesednek annyira, mint mi. De múlt héten mailoztunk, és egyszer csak azt írta, reméli hamarosan már rugdosni fog. Na azóta tudom, hogy ő is boldog. Bőgtem is rendesen:-)))
    előzmény:
    szvetlana (111)
     
  16. 2003. február 25. 08:24111.
    Szép jó reggelt!!!
    Zsebike, a férfiak tényleg csak akkor tudnak örülni a babának, ha már valami jele van az érkezésének. A férjem, aki nagy gyerekbolond, sem értette a lelkesedésemet a babák iránt, de amikor babás lettem, akkor nagyon örült. Amióta pedig érzi is a mozgását, azóta a Föld felett jár 20cm-rel. Fel a fejjel, meglátod a párod is fog örülni, ha pocakban lesz a baba:))!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. február 24. 21:19110.
    Zsebike én nagyon remélem, hogy ez a beszélgetés csak jót tett a párodnak és hidd el mindenki átment ezen. Az én párom sem volt oda a baba ötletért és most meg tudom, hogy mennyire örült mikor terhes lettem. Szóval Ők tényleg csak akkor fogják fel ha már ott van.
    Fel a fejjel minden rendben lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (108)
     
  18. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 24. 15:13109.
    Most megyek haza, puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 24. 15:12108.
    Hát, néha ebben sem vagyok biztos; bármikor meggondolhatja magát, ami őt ismerve nem is lenne meglepő :) Az is lehet, hogy azért nem akar majd feleségül venni jövőre, hogy ne kelljen összehoznunk egy babát (nála első a lagzi, utána a baba). Azt is mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó 30 éves koromig várni, mert ő akkor fogja magát elég érettnek érezni egy babához. Bár most már azon az állásponton van, hogy amíg nem lesz baba, úgysem tudjuk meg, hogy mekkora felelősség is egy csöppség. Meg azt is mondtam (nem kíméltem), hogy mióta tudom, hogy ő az, akitől én babát szeretnék, azóta tudom azt is, hogy "kellemes" harcoknak nézünk elébe, mert egykorúak vagyunk. Nem tudom, ez a pénteki beszélgetés mennyit nyomott a latban, mintha máshogy állna a témához.
    előzmény:
    zsuzsimuzs (107)
     
  20. 2003. február 24. 15:05107.
    Hát igen nekem is megvolt a harcom a párommal baba ügyben még tavaly év elején. Ő is addig húzta volna, hogy csak na. Nem tudom miért ilyenek! Az én párom még elvenni sem akar. A tied legalább elvesz!
    Nekem február 28 kell megjönnie és ez meg is jön, mert most védekeznünk kellett! Aztán csak március végére derül ki, hogy most sikerült e az első vagy sem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (106)
     
  21. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 24. 14:36106.
    Pont miatta borultam ki :( Nem igazán tudok rajta kiigazodni, egyik nap megbeszéljük, hogy esküvő után jöhet a baba, 2 hétmúlva meg megkérdezi, hogy mivel úgysem akarUNK(!) esküvő után egyből babát, nem akarok újra bogyót szedni? De nem ez volt a fő ok, konkrétan már nem emlékszem, de nagyon rosszulesett és eltörött a mécses :( Aztán utána beszélgettünk egy nagyot. Azt mondta, valószínűleg ő már csak akkor fogja felfogni, mit is jelent nekem egy baba, mikor már a pocakomban lesz. Meg mindenféléről dumáltunk, néha kiabáltam is vele, hogy nem azért kell a gyerek, mert mindenkinek van a környezetemben, hanem mert TŐLE kell. Na mit mondjak, erre neki is könnyes lett a szeme. . . Ráadásul én nem is bízok abban, hogy elsőre összejön. . . Neked mikor nem fog megjönni? :)
    előzmény:
    zsuzsimuzs (105)
     
  22. 2003. február 24. 14:18105.
    Miért most mit beszéltetek meg a pároddal mikor kezditek a gyártást? Jaj ne borulj ki nem szabad! A párod látta, hogy sírsz? Ha igen mit szólt? Én is annyira akartam már a bébit és olyan jó volt elkezdeni gyártani! És reméljük lesz olyan szerencséd, hogy elsőre összejött. Itt ezen a fórumon szerencsére majdnem mindenkinek hamar összejött! Reméljük neked is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (104)
     
  23. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 24. 13:59104.
    Zsuzska, akkor mindent bele és karácsonykor már igazi pici babátok lehet a fa alatt :) Mit lehet?! LESZ! Én is nagyon szeretnék már babát, pont emiatt ki is borultam egy kicsit péntek este, bőgtem a fürdőkádban. És a családon is azt veszem észre - még a páromén is -, hogy mindenki számít rá, hogy nekünk babánk lesz hamarosan! Kár, hogy ez a hamarosan még legalább másfél év, még akkor is, ha elsőre összejön és akkor még 9 hónap, mire megszületik.
    előzmény:
    zsuzsimuzs (103)
     
  24. 2003. február 24. 12:06103.
    Szóval a 20. héten van az Xti! Bocsika egy kicsi túlhordást írtam! Csak 11 hónapnyit!
    Jó lett a hajunk, hasonló mint volt csak modern vágású. Olyan tépett féle. Az Xtinek tök jó szinű letta haja, de le nem tudom írni milyen. Nekem tetszett, de neki nem annyira a férjének meg egyáltalán nem tetszett.
    Az Xti is nagyon szeretné ha már látszódna neki és egy kicsit rossz is volt amikor nem vették észre rajta. Nekem is rossz lenne ha nem látszodna. Én azt is nagyon várom már, hogy nagy pocakkal büszkélkedjek! NAGYON VÁROM!!!
    Akkor mostantól sokkal jobban vigyázz magadra és nem létrára mászni!
    Timike szorítunk!!!!
    előzmény:
    szvetlana (100)
     
  25. 2003. február 24. 11:43102.
    Jó is a 03. 03. 03-as születésnap :))) Azért szorítunk Timikének!! XXXX!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (101)
     

Címlap

top