Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti kör

zsuzsimuzs
Létrehozva: 2003. február 10. 09:35
Timike nagyon gratulálok a házasságkötésedhez!!!!
Nagyon irígyellek a baba és a férj hát ez gyönyörű! Tegyél fel képeket kiváncsiak vagyunk!
Jól vagyok és már nagyon várom hogy megjöjjön és végre lehessen probálkozni újra! Ennyire még sosem vártam a mensesemet! Veszek Maca Vibe-t és azt fogom szedni.
Zsebike minden rendben a pároddal?
Szveti ti hogy vagytok?
  1. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 24. 11:39101.
    Sziasztok!

    Marci még mindig nem mutatkozik, az előbb írt Timke, hogy Marci nem jött ma délelőtt, pedig jó lenne már szülni. Azt mondta, hogy úgy érzi magát, mint egy gyerek, aki nem kapta meg a várva-várt szülinapi ajándékot. És attól is fél, hogy ha túlhordja, akkor be kell feküdnie a kórházba. De szerintem a kissrác csak tartja magát a határidőhöz :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. február 24. 11:03100.
    Szia Zsuzsimuzs!!!
    Xtina a 20. HÓNAPBAN van??;)
    Najó, csak kekeckedtem:))) Milyen lett a hajad? És Xtináé? Hogy vagy egyébként? És Xtina?
    Mi csütörtökön leszünk 25 (!) hetesek:)) Eddig +4 kg, de szerintem a legutolsó mázsálás óta van még kb. 1-2 kg plusz. . . .
    Nekem már nagyon nagy a hasam. De második babával ez természetes:))) Andriska egyébként kezd jó baba lenni, már nem bokszolja annyit a gyomrom:)
    előzmény:
    zsuzsimuzs (99)
     
  3. 2003. február 24. 10:5599.
    Sziasztok lányok!

    Szveti ilyeneket már nem szabadna csinálnod ugye tudod? Nem csodálom, hogy megijedtek.
    Zsebike rögtön jelezz ha van valami a Timiékkel!
    Én fodrász bemutatón voltam modell a hétvégén és tök jó hajam lett. Kicsit fárasztó volt, de jó volt. A Xtinával voltam. Képzeljétek el még nem is látszik rajta semmi. Furi! Szoltunk, hogy az Ő haját csinálják először, hogy ne álldogáljon sokat és csak néztek, hogy ez a lány a 20. hónapban van? Tényleg semmi nem látszik. Na jó olyan mintha beevett volna és attól van egy picike hasa!
    Szveti te hol tartasz most? Mekkora a hasad? Mennyit híztál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. február 24. 09:5898.
    Napsütéses szép jó reggelt!!
    Remélem minenkinek jó hétvéágéje volt!!! :)
    Nekünk nagyon kellemes volt, Siófokon voltunk, ahol nagyon hideg volt, de délutánra legalább a nap kisütött:)
    Sikerült tegnap megijeszetnem a családot, mert pakolásztunk és én leestem a létráról:) Persze nem történt semmi, mert erősen kapaszkodtam a vitrines szekrényajtajába. Inkább vicces volt, mint ijesztő, de azért anyukám és férjem megijedtek rendesen. De hála istennek nem történt semmi baj:) Azért mostmár nem fogok létrára mászni:)
    Timike még egyben van?????Annyira szurkolok neki(k)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. február 24. 09:5897.
    Napsütéses szép jó reggelt!!
    Remélem minenkinek jó hétvéágéje volt!!! :)
    Nekünk nagyon kellemes volt, Siófokon voltunk, ahol nagyon hideg volt, de délutánra legalább a nap kisütött:)
    Sikerült tegnap megijeszetnem a családot, mert pakolásztunk és én leestem a létráról:) Persze nem történt semmi, mert erősen kapaszkodtam a vitrines szekrényajtajába. Inkább vicces volt, mint ijesztő, de azért anyukám és férjem megijedtek rendesen. De hála istennek nem történt semmi baj:) Azért mostmár nem fogok létrára mászni:)
    Timike még egyben van?????Annyira szurkolok neki(k)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 24. 07:5896.
    Jó reggelt!

    Eddig még semmi hír nincs Timkéékről, pedig megígérte, hogy üzen, ha indulnak. Lehet, hogy MArci most már kivárja a 03. 03. 03-at? :)))

    Egyébként hogy vagytok? Én tegnap megint megcsodáltam a ruhát, amit kinéztem, bár nem sokat láttam belőle, mert sötét volt, de még megvolt :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. február 22. 21:4295.
    Puszika Timi! Akkor az azt jelenti hogy hétfőn születik! Úgy legyen! Drukkolunk neked! Várom a Zsebi jelentkezését
    Puszka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2003. február 22. 19:5894.
    Szia Aranyos Lányok! Olyan édesek vagytok, hogy ennyit érdeklődtök meg szorítotok! Megbeszéltük Marcival, hogy 24-én délelőtt fog születni, van ismerősöm, akinek már bejött ez. Összehúzódások azóta is sokszor vannak, éjjel-nappal, néha fájnak is. Remélem, holnap ilyenkor már vajúdunk! Majd Zsebkének fog menni sms, ha beindulnak a dolgok, addig is szorítsatok! De ha nem jönne be, amit megbeszéltünk Marcival, akkor is már csak 8 nap március 3-ig! :-))))

    Puszi mindenkinek: Timi+Marcika 38+6 :-))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. február 20. 13:4593.
    Nagyon szorítok Timimaminak!!! XXXXXXXXX!!! Olyan jó már neki:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 20. 10:4092.
    Sziasztok!

    Újabb hírek Timkéékről:

    „Halihó! Tegnap voltunk dokinál. Már egy kicsit megrövidült a méhnyak, de nem nyílt meg a méhszáj. Szép összehúzódásaim vannak, a CTG-n is látszott. Ezek fogják hamarosan felpuhítani és megnyitni a méhszájat. Pl. most is van egy, nem fáj, csak keményedik. Még 11 nap lenne, de úgy tűnik, nem lesz annyi. Marci egyébként jól van, szuper szívhangja van és mocorog is :-) Na most megyek a boltba kakaós csigáért, puszi: Timi+Marcika 38+4 :-)”

    Mindez 10:31-kor érkezett, azt hiszem, kezdhetünk szurkolni :)

    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. február 20. 10:1891.
    Sziasztok lányok! Itt is süt a nap, de a kedven nem olyan jó! Kicsit depike vagyok pedig nincs is miért. Megint tőr rám a kismamaakroklenni érzés! Olyan nagyon rossz. Hétfőn is telefonál a barátnőm, hogy babás 8 hetes. Na én 9 lennék! Néha ez az érzés szörnyű. Na nem rontom el a kedveteket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. február 20. 08:4890.
    Szép jó reggelt evribádi!!!!
    Hogy vagytok?????? :)
    Gyönyörűen süt a nap!!! Felétek is?
    Timike még egyben van?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. február 19. 19:4789.
    Szia zsebike, en is reg lattalak! Mellesleg ezer eve nem jartam az nlc-n, most is csak Juli hirere ugrottam at, es meglepodve lattam, hogy mukodik. (Nagyon sokaig nem tudtam kulfoldrol elerni. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (88)
     
  14. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 19. 12:0388.
    Sziasztok!

    Először is: Juli, gratulálok :)))

    Másodszor: Kali, de rég láttalak!

    Harmadszor: Timkéék még egyben vannak, bár ma egész nap fájt és görcsölt a pocakja, és Norbi már megbeszélte Marcival, hogy mikor jön, de anyának nem mondhatja meg! Édesek, nem? :)))

    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. február 18. 23:3787.
    Na, ide is idepofatlankodok. :)))) Timi, megneztem az eskuvoi fotokat, nagyon szepek! Es nagyon aranyos kis ruci van rajtad! Drukkolok, hogy legkozelebb baboval az oledben szolj itt a forumon hozza! Ja, es egy baratnom is ugyanarra a napra van kiirva, mint te! :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. február 18. 19:5586.
    Az utalásokat a Gyermeket várokon olvashatjátok:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. február 18. 19:5485.
    Szóval szegénynek nem volt könnyű!!!! De még egyszer GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. február 18. 19:5384.
    Aztan visszafekudtem, ettem is mar, pisiltem is, es most meg egeszen jol vagyok, alig faj valamim, csak az utofajasok ne lennenek ha szoptatok :( Meg igy is nagyon faj, azt mondtak azert mert tul gyorsan ment az egesz, meg ugye a hormonok miatt is huzodik ossze a meh ha szoptatok. Ot kilo ment le hirtelen a szules utan, ugyhogy visszaestem 59 kgra, meg van kis hasam, talan ugy nezek ki mint egy negyhonapos terhes, szerintem nem lesz gond vele, remelem :) A Nicinek nagyon tetszett az occse :))) Egyszerre mondta hogy baba, baby, ott a keze, hol a baba, stb :)))) De nem alhatta meg anelkul hogy ra ne ugraljon a hasamra meg a labamra. :)))) Szoval inkabb levetettem az agyrol, meginkabb hogy zizit is adni akart mar a kistesojanak :) Hat nem edes, azert jo szive van latom :)))
    Na jo, ennyi a beszamolom, majd ha eszembejut meg valami, megirom :) Julia + Mike (vegre)"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. február 18. 19:5383.
    "Sziasztok lanyok!
    Olyan jolesik hogy ennyire szoritottatok ertem :) Volt miert, ugyanis 13. 15-kor megszuletett a kisfiam, Mike. 3520 gramm, a hosszat nem tudom, meg nem mertek, majd holnapra lemeretem :)
    Viki, te azt mondta hogy lazan vettem a szulest? Haha :) Ne tudjatok meg hogy milyen volt. Azt mondjak hogy egy masodik szules konnyebben meg gyorsabban megy? Hat ezen is nevetnem kell :) Szoval tegnap reggel kezdodott, gyenge fajasokkal, tudjatok az esemenyeket ma tizenegyig. Aztan megerkezett del utan a szuleszno, 12. 45-kor megrepesztette a burkot, hozzateszem meg akkor sem voltak eleg jo fajasaim, de mar legalabb otpercenkent jottek :) Csak elvoltam. Na de ami utana kovetkezett. . . Mondtak a szulesznok hogy ez meg eltart egy darabig, ket ora mulva visszajonnek :) Elfolyt valami kis magzatviz, aztan jott egy fajas, es meg abba sem maradt, jott egy masik es mar szuntek sem voltak, egyszer csak nyomnom kellett. MOndtak hogy ne nyomjak, lihegjek, mert meg csak negy centire voltam kitagulva. Oke, lihegtem, de szinte fetrengtem a fajdalomtol. Akkorra mar vilagossa valt a szulesznoknek is hogy ok nem mennek el, maradniuk kell, mert felgyorsultak az esemenyek. Szunet nelkul fajasaim, es nagyon-nagyon eros fajasaim voltak. Aztan mondta egy negyedora mulva a szuleszno, mivel latta hogy mar nagyon nyomnom kell, oke, megnezzuk hogy tagultal-e valamit. Na, a negyed ora alatt negy centirol tizre nyiltam, kezdhettem nyomni. Most biztosan azt mondjatok hogy ooo, negyed ora, az semmi. De milyen negyed ora volt az! Hosszu percek voltak. Aztan nekialltam nyomni, nem tudom hanyszor kellett, de tizenotpercre ra megerkezett Mike gyorsvonattal :)))) Sokszor figyelmeztettek, most nyomni, most lihegni, nyomni, lihegni. . . Es mivel jol halgattam rajuk (ezt utana mondtak) se vagni nem kellett, se nem repedtem. Ennek viszont nagyon orultem. Szoval megszuletett, de en mar annyira kivoltam merulve a masfelnapos vajudastol (megha nem is eros vajudas volt), hogy ereztem, elalszom, hatraestem. aztan a mellemre tettek, es mast nem tudtam csak sirni, sirni, sirni. Annyira heves votl az egesz, annyira orultem hogy vege, hogy itt van ez a kispindur, hogy vegre megnezhetem, szuperjo tenyleg. Aztan mondtak hogy mehetek letusolni. Bealltam a tus ala, de par percre ra mar szoltam az apolononek hogy nem vaygok jol, ra egy pillanatra elsotetedett minden, es mar csak arra emlekszem hogy a tus aljan ultem, ketten halasztak ki a ferjem meg az apolono, aztan lefektettek a foldre, labaimat felemeltek, es akkor kitisztult minden, jobban lettem. SZerintem a verveszteseg miatt volt, de azt mondtak hogy nem vesztettem tobbet egy fel liternel, az pedig meg elmegy. Folyt kov.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. február 18. 19:5282.
    Képzeljétek megszületett Jajuni kisfia!!! Átmásolom a szüléstörténetét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. február 18. 18:3081.
    Szia Szveti! Tenyleg nagyon edes a Kedves. Elmentunk genetikai vizsgalatokra, ami eleg draga, es nem kotelezo. Alig birtam lebeszelni rola, hogy megcsinaltassuk a del afrikai orszagokbol bevandoroltak betegsegeinek a tesztjet is. Igy kertunk 11 vizsgalatot. Magyarorszagon csinalnak reszletes ultrahangot a 16. heten? Itt ez sem kotelezo (ertsd iszonyatosan draga) de mindenki altalaban megcsinalja. Allitolag ebbol pontosan meg lehet allapitani, ha valami baj van, illetve a nemet is pontosan megmondjak.
    előzmény:
    szvetlana (79)
     
  22. 2003. február 18. 14:0280.
    Szia Szveti! Még azt sem tudom, hogy mikor fog megjönni! Ha megjönne akkor már tudni fogom, hogy mikor kell sexelni! Lányok nekem hat a Maca! Teljesen fel vagyok pörögve sexuálisan! A párom nem hisz a fülének mikor mondom neki!!! Mi van velem?
    előzmény:
    szvetlana (79)
     
  23. 2003. február 18. 11:4579.
    Sziasztok!!!
    Anett, nagyon örülök, hogy láttad kismanódat az uh-n. 2 hét múlva majd integetni is fog neked!! ;)
    Annyira édes a párod hozzáállása is hogy az valami fantasztikus! :))
    Meglátod hip-hop és a szülésnél leszel majd! (én is már a 24 héten járok :))

    Timimami még egyben van? Tud valaki valamit???

    Zsuzsimuzs, mikor vannak az akciós napok?? (Nem az Auchanban. . . ) :) Nagyon XXXXXXXX hogy összejöjjön!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. február 18. 09:2478.
    Sziasztok!!! Talia, a 7-8. héten látszik igazán, ahogy dobog a kis szív:-))
    előzmény:
    talia (76)
     
  25. 2003. február 17. 22:0677.
    Tudok itthonról nettezni!!!!!
    Talia írtan a Xtinek is hogy babás vagy és nagyon örült neki! Biztos nem lesz semmi baj ne aggódj én drukkolok és nagyon irígy vagyok!
    előzmény:
    talia (76)
     

Címlap

top