Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti kör

zsuzsimuzs
Létrehozva: 2003. február 10. 09:35
Timike nagyon gratulálok a házasságkötésedhez!!!!
Nagyon irígyellek a baba és a férj hát ez gyönyörű! Tegyél fel képeket kiváncsiak vagyunk!
Jól vagyok és már nagyon várom hogy megjöjjön és végre lehessen probálkozni újra! Ennyire még sosem vártam a mensesemet! Veszek Maca Vibe-t és azt fogom szedni.
Zsebike minden rendben a pároddal?
Szveti ti hogy vagytok?
  1. 2003. február 17. 21:2176.
    Szia Zsuzsi! Holnap kezdjuk a 6. hetet ha jok a szamitasaim. Az utolso menstruacio januar 7-en volt. Biztos, hogy nagyon gyorsan sikerulni fog neked a kovetkezo terhesseg! En mindenesetre meg ket hetig lassu tuzon tartom magamat, mert az orvos meg nem mondta biztosra a szivverest.
    előzmény:
    zsuzsimuzs (75)
     
  2. 2003. február 17. 15:4175.
    Talia mennyi idősek vagytok most? Olyan jó nektek, de én is hamar így leszek!
    előzmény:
    talia (74)
     
  3. 2003. február 17. 14:5774.
    Sziasztok! Most jovunk az orvostol! Mar latta a kicsit es a szivverest is, bar abban nem volt meg biztos. Ket het mulva kell visszamennunk, es akkor kuld majd csak el a vizsgalatokra. A kedves annyira edes volt. Kijelentette, hogy o minden vizitre jonni akar velem, es eskuszom majdnem elsirta magat. Ezt a ferfit kellett nekem gyozkodnom honapokon keresztul?!
    előzmény:
    zsuzsimuzs (73)
     
  4. 2003. február 17. 13:1773.
    Timike nagyon szépek vagytok és kívánok neked nagyon könnyű és gyors szülést és egy egészséges csodaszép kisbabát!
    Honnan fogjuk tudni, ha megszültél? A zsebikétől? Zsebike azonnal tudosd velünk ha kibújt a Marcika!!!
    Puszika lányok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. február 16. 19:1972.
    Timike!!! Nagyon szepek vagytok!!!! Gratula az esküvöhöz!!!! Puszka! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. február 16. 19:1471.
    Timike!!! nagyon drukkolunk nektek!!! Könnyü szülest kivanok!!!! XXXXXXXXXX! Puszi!
    Szveta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2003. február 16. 17:5870.
    Szia Lányok! Valószínűleg (remélem) szülés előtti utolsó bejelentkezésem ez, mert ha nem jön meg addig Marci, akkor se leszek már hajlandó anyósékat látogatni a jövő héten. Holnap holdtölte, állítólag azt szeretik a babák. :-))))))))) Jól vagyunk, csak olyan vagyok, mint egy pingvin. :-))))))))))) Akinek megvan a telcsiszáma, annak mindenképp írok, ha történik valami fontos! :-))))))))) Puszi mindenkinek: Timi + Marcika 38 :-))))

    Ja, képek a bemoldalamon, jelszó 790824!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. február 14. 13:3769.
    Ja most számolom, ha az idén Anyuka akarok lenni, akkor az első "akciós" hónapban teherbe kellene esnem! Hát erre nem sok esély van! Bár sok esély van, miért ne lehetne nem? Nem szabad feladni! A másik fórumon ahol vagyok ott ma csak rossz hírek voltak! Nem szabad elkeseredni!!!
    zsebike hidd el ez aranyos, hogy így tervezel! Nem vagy bolond ezért hidd el!
    Én is probálkoztam a páromnál, de most nem igazán ér rá ilyen esküvővel foglalkozni, mert annyi sok melónk van!
    Majd még probálkozom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. február 14. 13:3368.
    Jaj, nagyon megható ez a történet és most már nagyon nagyon kisbabát akarok!!!!!!! Türelmetlen vagyok!!!! Családot akarok!!!
    Na jó nem leszek depis csak remélem nekem is sikerül hamar! Talán még idén Anyuka lehetek!
    A számom a régi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (67)
     
  10. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 14. 12:1067.
    Zsuzsi, szerintem inkább nem vagyok normális, másfél év van még addig én meg már most tervezgetek :)
    A számod még mindig a régi? Feltétlenül üzenek, ha tudok valamit!
    előzmény:
    zsuzsimuzs (64)
     
  11. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 14. 12:0866.
    A férjem előkapta a bőröndöt, ami kisebb fajta utazóládának is beillett volna (esküszöm, semmi felesleges nem volt benne!:-)) az anyukám jótanácsokkal látott el, az apukám könnybe lábadt szemmel elvonult a nappaliba. Én meg csak arra tudtam
    gondolni, hogy a 38. héten már semmi gond nem lehet, miközben fennhangon csak azt szajkóztam: ugye, felmostok utánam?! Egy gyors zuhany, átöltözés (teljesen felesleges vele kísérletezni) és pár telefon után már robogtunk is a kórház felé. Kilenckor (Gábor szerint fél
    kilenckor) már benn is voltunk. Egy kedves ismerős húga volt épp az ügyeletes szülésznő. Ő tartotta bennem a lelket és vette fel az
    adataimat, amit, mit mondjak elég nehezen bányásztam elő a
    szürkeállományomból. Az ügyeletes orvos megvizsgált és kiderült, hogy Lucababa fejecskéje még nem illeszkedett s mivel ilyenkor előreeshet a köldökzsinór kimondták az ítéletet: fekvés. A fájások elviselhetőek voltak ugyan, de a fekvést nagyon rosszul tűrtem. Férjecském folyamatosan mérte a fájásokat és leste a monitort, miközben végig hallottuk a baba szívverését. Hajnali ötig feküdtem úgy, hogy gyakorlatilag semmi se történt, se fájások, se semmi. Csak vártunk,
    hogy a kicsi lány megtalálja a kivezető utat. Közben persze a szülésznőm és a doktor bácsi is megérkezett. Amikor végre felkelhettem, megengedték, hogy elmenjek zuhanyozni. A páromnak
    alig sikerült kiimádkoznia a zuhany alól. Aztán, valószínűleg a sétától, hirtelen felerősödtek a fájások és alig két óra alatt 2600 grammal és
    52 centivel megszületett a kislányunk. Az apukája vágta el a köldökzsinórt, és a kicsi lányt azonnal a hasamra tették. Azóta egy család vagyunk:
    Luca, Gábor és én. "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 14. 12:0865.
    Sziasztok!

    Kimásoltam az indexről Luca születését, íme:

    "A mi történetünk úgy kezdődött, hogy a 37. héten esedékes vizsgálatkor, amikor faggatóztam, hogy nem utal-e valami jel arra, hogy a Kisbiciklista előbb akarna érkezni, a doktor bácsi megnyugtatott, hogy semmi jele a kisasszonynak. Írt is beutalót a következő hétre: vérvételre, UH-ra, és még esedékes volt egy CTG is. Mindez szerdán történt. Semmi baj, gondoltam, még úgyis egy rengeteg elintéznivalóm van. Vásárolni is szerettem volna, előkészíteni a babaholmikat,
    bemenni a munkahelyemre a csajokhoz, na meg előttem állt még az egész napos kórházi program.
    Hétfő délután Westendben kedves férjecskémnek cipőt kerestünk.
    Persze a párom sokat válogatott én meg kezdtem egyre nyűgösebb lenni, de azon kívül, hogy nehezen vonszoltam a pocakom semmi jele nem mutatkozott annak, hogy egy óra múlva felgyorsulnak az események. Szépen hazamentünk, a szüleim is ott voltak,
    megvacsoráztunk, illetve…. én már épp felállni készültem mikor furcsa ingert éreztem. El is indultam abba a bizonyos legkisebb helyiségbe,
    mikor elfolyt a magzatvíz. Persze először nem voltam biztos benne, hogy amit érzek az már AZ, de pár lépés után már nem lehettek kétségeim. Bementem a fürdőszobába szép csendben, miközben a
    többiek még mindig vacsoráztak, és elkezdtem összepakolni a fogkefémet és pár apróságot, majd közöltem a párommal és a meglepett szülőkkel, hogy talán nem kellene levetkőzni, mert itt az
    idő… Először kicsit értetlenül néztek rám, majd pár pillanat múlva eszméltek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. február 14. 11:2964.
    Zsebike nagyon aranyos vagy, hogy így tervezel! És látod hogy a párod is akarja, mert különben nem beszélne róla! A gyereket is akrja ez tuti! Szokott a baba témáról is beszélni magától?
    Stella olyan nagyon sok öröm lehet egy kis csöppségben, nagyon irígy vagyok!
    Mi lehet Timikével , lesz valentin napi babája???
    Zsebike ha hétvégén születne a pici kérlek küldjél légyszi SMS-t! Előre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 14. 08:3963.
    Napsütéses szép jó reggelt!

    Stella, milyen oltást kapott kicsi lányod? Hogy viselte?

    Kezdek kilábalni a megfázásból, most a hasam fáj, tegnap kicsit túl sokat vacsiztam és meg is jött. Olyan 30 napos ciklusokat produkálok, mint annak a rendje, nagyon élvezem :)))) Mármint azt, hogy pontos :)

    Tegnap láttam a tv-ben, hogy lehet nyerni esküvőt Las Vegasban. Szerintetek benevezzünk? :))) Tegnap hajnali fél 1 kor a fürdőkádban áztattuk magunkat és az esküvőről beszélgettünk. A párom már azt is tudja, ki lesz a tanuja - ahhoz képest, hogy nem is akar még foglalkozni a témával, jól halad, nem? Az első koszorúslány lehet tanu? Vagy nincs rá szabály, hogy ki lehet és ki nem? Azt viszont megfogadtam, hogy a csokromat nem dobom el és ha kijöttünk a templomból vagy az anyakönyvvezetőtől, azt szeretném, ha szappanbuborékot fújna a násznép, nagyon giccses ötlet? :)))

    Egyelőre ennyi :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_429717
    Torolt_felhasznalo_429717
    2003. február 13. 21:4462.
    Sziasztok Lányok!
    Olyan rossz, hogy csak utólag tudlak benneteket olvasni. Ráadásul ezt is sietve, de nem elégedetlenkedem. :-) Zsebike, gyógyulj meg!
    Velünk semmi különösebb újság nincs. Lucababát, tegnap megszurizták. Gábor még mindig edzőtáborban, de holnap már jön! Hurrá!
    legyetek jók, puszi!

    u. i. Írtam Anyónak, hogy ha esetleg kedve van tegye fel a plédre a szüléstörténetet.
    puszi Mindenkinek
    Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 13. 14:2561.
    Zsuzsi, szedem, nem is csak azért, hogy meggyógyuljak, hanem hogy fitt legyek. Hála az Activalnak, napi 5 órát tudok csak aludni, de nem vagyok fáradt.

    Megkérdeztem Timkét, mi újság van velük, hozta-e a nászéjszaka Marcit, beírom ide a választ:

    "Nem hozta, pedig jó kis nászéjszaka volt. . . ;-) arra is gondoltam, milyen romantikus lenne, ha Valentin-napi baba lenne. Mondom neki sokat, hogy nagyon várjuk már, meg iszom a málnalevélteát ezerrel. Teljesen jól vagyunk, de komoly súlya van már a pocaknak. Tegnap megkértem Marcit, rúgjon annyit, ahány nap múlva jön, erre 2-t rúgott. Gondolod, hogy tud matekozni? :-) Ha jól emlékszem, eddig Bee-n kívül egy fórumos baba se töltötte be a 40 hetet, ugye? Roxiról vagy JaJuNiról nincs hír? Velük egyszerre vagyunk kiírva, és második babák előbb szoktak jönni. Puszi: Timi+Marcika 37+4 :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. február 13. 13:3560.
    Sziasztok!
    Tegnap este bevettem az első Macát!!!
    Reggel szédültem, nektek nem volt ilyen? Persze nem biztos hogy attól volt!
    Olyan jó ez a napocska!
    Zsebike szedd a vitaminokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 13. 13:1459.
    Sziasztok!

    Niki, vigyázok, vitaminozom magam ezerrel, már az orromat is alig fújom :))

    Timi még egyben van, márc. 3-ra van kiírva. Tegnap üzent, de nem mondta, hogy Marci már megszületett, úgyhogy biztos egyben vannak még :)

    Pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. február 13. 11:5558.
    Sziasztok!!! Zsebike, vigyázz magadra!!!!
    Mi újság amúgy? Én is örülök, hogy süt a nap!! OLyan jó kedvre derít!!
    Timimami még egyben van??? Ha valaki tud valami újat szóljon! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 13. 09:1057.
    Jó reggelt :)

    Ma végre süt a nap, kár, hogy taknyos vagyok :))

    Elsőre ennyi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. február 12. 19:0956.
    Zsuzsi, én mindig 4 babát szerettem volna, de ez lecsökkent 3-ra. Ha Andris 4 év körüli lesz, akkor jöhet a tesó. De persze ahogy a Jóisten akarja, ha előbb jön, akkor előbb ha később akar jönni, akkor később:)
    Ne csüggedj Zsuzsi, késő ősszel és télen is jó szülni, mindegyik évszaknak meg vannak az előnyei.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. február 12. 15:1955.
    Látod Szveti nekem is szeptemberi babám lett volna és olyan jó volt belegondolni, hogy milyen csinike leszek kismama ruhában és milyen jó lesz minden! Miért lesz harmadik baba is? Tervezitek?
    előzmény:
    szvetlana (53)
     
  23. 2003. február 12. 15:1754.
    Köszike lányok akkor még ma elkezdek 2 x1 -et szedni és majd meglátjuk. Nem akarom a párommal is etetni, mert neki olyan jó volt a vizsgálat eredménye, hogy nem kéne szerintem szednie! Majd meglátom hogy akarja e szedni vagy nem. Szerintem nem fontos!
    előzmény:
    szvetlana (53)
     
  24. 2003. február 12. 14:5953.
    Sziasztok lánykák!!
    Zsuzsimuzs, én szedtem a Macát, napi 2*1-et a párom pedig 3*1-et. Nekünk is a második hónapban segített. Szexuális étvágyam nem nőtt tőle, igazság szerint én álmos voltam tőle, de a segített. Most láttam óriás plakáton is hírdetik.

    Talia, azért szeretnék októberi babát, mert akkor nyáron nagy a poci és olyan szép kismama ruhák vannak és lehet napozni pocakosan (mert az nem árt, termeli a D vitamint) és szeptember-októberben még nincs olyan hideg, tehát nem kell annyira beöltözni. És az október különben is szép hónap:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. február 12. 14:3552.
    Mert azt mondják, hogy növeli a sexuális étvágyat! Vagy ez csak a férfiakra vonatkozik?
    előzmény:
    Hermi_ (51)
     

Címlap

top